סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 1:42 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 04, 2014 5:30 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בין חמישי לשישי יהיה הטרייד דדליין של ה-NHL. כמו בליגות אחרות, זה יהיה לילה של טריידים גדולים. מדברים למשל על טרייד שיכלול את השוער הוותיק של ניו ג'רזי דווילס מרטן ברודר, השוער עם הכי הרבה נצחונות בתולדות ה-NHL, שהעונה איבד את מקומו בשער הקבוצה וירד לספסל. גם ראיין קסלר החלוץ המצוין של ונקובר, שמי שעקב ראה אותו באולימפיאדה במדי ארה"ב, מועמד לטרייד. פול סטאסטני, עוד כוכב אמריקאי הפעם של קולורדו, מסרב בינתיים לחוזה חדש ומועמד גם הוא. תומס ואנק, הקפטן האוסטרי של האיילנדרס (שאיכזב מאד באולימפיאדה) גם הוא מדובר לטרייד אפשרי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 05, 2014 11:48 pm 
Hall of Famer

טרייד ענק אחד כבר יש לנו. ניו יורק ריינג'רס מוותרת על הקפטן שלה, ראיין קלהאן, יחד עם בחירות דראפט בסיבוב ראשון וסיבוב שני. את כל החבילה הזו היא שולחת לטמפה ביי עבור אחד החלוצים הטובים בליגה - מרטן סן לואי, שהוביל את הליגה בנקודות (שערים + אסיסטים) בעונה שעברה. וואו.
טמפה ביי לייטנינג משלימה את פירוק קו ההתקפה שהוביל אותה לסטנלי היחיד שלה ב-2004, אחרי שבעונה שעברה ויתרה על ונסן לקבלייר ושלחה אותו לפילדלפיה. סן לואי היה ה-MVP של הליגה באותה עונה.

עוד טרייד גדול בשער - השוער הוותיק של ונקובר, רוברטו לונגו, שהקנאקס מנסים כבר שנה וחצי לעשות עליו טרייד, סוף סוף עוזב והולך להשתזף בפלורידה. הפנתרס משחררים בשביל לפנות לו מקום את השוער הוותיק עוד יותר ממנו - טים תומס, שמגרד כבר את גיל 40, מי שהיה ה-MVP של הפלייאוף כששיחק בבוסטון ב-2011.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 06, 2014 11:05 am 
Hall of Famer

יום אחרון של טריידים מתחיל, ושני טריידים גדולים מתחילים אותו. תומס ואנק הקפטן האוסטרי של האיילנדרס, במהלך צפוי, עובר טרייד - למונטריאול. המהלך השני קצת פחות צפוי - קולומבוס, שבאופן מסורתי היא הקבוצה החלשה בליגה, מוותרת על הסקורר העיקרי שלה, הסלובקי הוותיק מריאן גבוריק. לוס אנג'לס קינגס, שמשוועת למישהו שישם עבורה גולים, לוקחת אותו תמורת מחיר נמוך יחסית - שחקן אחד לא מרכזי במיוחד ובחירות דראפט בסיבובים משניים. קולומבוס שויתרה בשנה שעברה על הכוכב הגדול שלה ריק נאש שעבר לריינג'רס נשארת עם סימן שאלה גדול. וכל זה דווקא בעונה שהיא מתחרה על מקום בפלייאוף, מקום שהגיעה אליו רק פעם אחת ב-21 עונות בליגה. לך תבין.

ואם כבר הריינג'רס, הטרייד הגדול בליגה עד עכשיו - מרטן סן לואי, ראו ההודעה הקודמת - ערך בכורה בריינג'רס אתמול. והם הפסידו לטורונטו בהארכה. יא אללה, יותר גרועים מהניקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 06, 2014 2:37 pm 
Hall of Famer

אחרי האולימפיאדה המוצלחת מאד בסוצ'י, נראה שהסיכוי שה-NHL ימשיך להשתתף באולימיפאדה הוא לא גדול כרגע.
השחקנים מאד רוצים, רוב בעלי הקבוצות לא. העונה נפסקת בשיאה, ובשאר הזמן צריך לדחוס את לוח הזמנים של העונה. ה"אול-סטאר" מתבטל. ה-NHL מסתדר יופי מבחינת קהל וטלויזיה גם בלי האולימפיאדה לדעתם (הם לא רואים גידול ברייטינג בעקבות האולימפיאדה למשל), שחקנים נפצעים (וגם אלה שלא נפצעים חוזרים מותשים מטורניר דחוס וצפוף), והוועד האולימפי הבינלאומי יחד עם ה-IIHF הם אלה שנהנים מההכנסות.
בנוסף, אולימפיאדת 2018 תהייה בקוריאה. הפרש השעות יעשה את הטורניר לכמעט בלתי נגיש לקהל בצפון אמריקה, וחוץ מזה קוריאה - שהיא כמובן ממש ממש לא מעצמת הוקי - תשלח נבחרת כמדינה המארחת ותתפוס מקום של נבחרת נורמלית.
במסיבת עיתונאים משותפת של נשיא ה-IIHF, רנה פאסל, עם קומישנר ה-NHL גארי בטמן, לסיכום הטורניר האולימפי, היה אירוע שמסמל את המחלוקת. פאסל אמר: "שום דבר בחיים של ספורטאי לא משתווה למדליית זהב אולימפית". בטמן נכנס לדברים והוסיף: "חוץ מלזכות בסטנלי קאפ".
לבלגן נכנסת גם רשת NBC, ששילמה כמעט מיליארד דולר על זכויות השידור באולימפיאדת 2018, מתוך מחשבה שה-NHL ישתתף בה. כשנשאל נשיא NBC-ספורטס מה יקרה אם ה-NHL לא ישתתף, הוא אמר "אני לא יכול לענות על זה, ואני מקווה שגם לא אצטרך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 11, 2014 12:49 pm 
Hall of Famer

בעולם ההוקי שמחוץ ל-NHL הסיפור הגדול כרגע הוא מחלתו של טים בוזון, שחקן צרפתי נבחר דראפט NHL שמשחק היום במיינור ליג בארה"ב. אחרי משחק שבו הוא התמוטט הוא אובחן כחולה בדלקת קרום המוח במצב מתקדם, הוא אושפז ומצבו קריטי.
בוזון הוא שם מוכר למי שעוקב אחרי הוקי אירופי, הוא בן לשושלת הוקי צרפתית (אני בספק אם יש עוד שושלת הוקי צרפתית חוץ מזו...). אבא שלו, פיליפ בוזון, היה הצרפתי הראשון ב-NHL (שיחק בסנט לואיס בלוז), וכיכב בנבחרת צרפת כשהיא הייתה נבחרת של דרג עליון באליפות העולם. גם סבא שלו, אבא של פיליפ, היה שחקן נבחרת מצטיין בתקופתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 11, 2014 3:04 pm 
Hall of Famer

ואיך שאני כותב את זה, מתברר שגם ב-NHL שחקן התמוטט באמצע משחק. ריץ' פוורלי, סנטר שמשחק בדאלאס סטארס, התמוטט מסיבה לא ברורה על ספסל הקבוצה תוך כדי משחק מול קולומבוס. הוא הפסיק לנשום והלב שלו חדל לפעום, והחייאה מהירה שקיבל מהצוות הרפואי הצילה את חייו. הדיווח האחרון אמר שהוא מאושפז "במצב יציב".
המשחק הזה היה חלק ראשון בדאבל-הדר, הקבוצות היו אמורות להיפגש שוב היום. ה-NHL הודיעה על דחיית המשחק בעקבות מה שקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 14, 2014 1:15 am 
Hall of Famer

יש גם חדשות שמחות - יותר נכון נקודת ציון היסטורית. יארומיר יאגר, החלוץ הצ'כי האגדי שמשחק היום בניו ג'רזי דווילס ושכתבתי עליו כאן מספר פעמים, כבש את שערו ה-700 בקריירת ה-NHL שלו - השחקן השביעי בהיסטוריה שמגיע למיילסטון הזה. בהתחשב בזה שהוא שיחק 3 עונות ברוסיה, ושבתקופתו ה-NHL היה בשביתה על פני תקופה מצטברת של יותר מ-2 עונות - ההישג עוד יותר מדהים. מעניין לאן היה מגיע אם היו לו עוד את 5 העונות האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 14, 2014 2:13 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
זה נהיה הבלוג של ראי :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 14, 2014 3:59 pm 
Hall of Famer

לגמרי. גם ככה על החוקה לא נשאר מה לכתוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 16, 2014 11:52 pm 
Hall of Famer

נכניס את זה כאן.
אולימפיאדת 2018 כידוע תיערך בפיונגצ'אנג, דרום קוריאה. שלשום היה המועד האחרון להגיש מועמדות לאירוח אולימפיאדת 2022.
רשימה סופית של הערים שהגישו מועמדות: אוסלו, קראקוב, בייג'ינג, לביב (אוקראינה), אלמאטי (קזחסטן).
בייג'ינג מן הסתם תיפול, לא יקיימו שתי אולימפיאדות רצוף בצזרח הרחוק. זה ייסגר בין הארבע האחרות. אוסלו וקראקוב הן המועמדות החזקות, אני מניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 22, 2014 12:57 am 
Hall of Famer

אי אפשר להשאיר את זה בלי התייחסות ב"בלוג".
נבחרת ישראל מתכוננת לאליפות העולם דרג 2A (הדרג הרביעי בעולם) שתתחיל בעוד כשבועיים בבלגרד. כהכנה, הנבחרת נמצאת כרגע בקנדה ומשחקת משחקי אימון נגד נבחרות שונות של אוניברסיטאות וקולג'ים (מן הסתם לא מהדרג הגבוה ביותר).
ביום חמישי הקרוב, 27/3, ישראל תשחק בטורונטו נגד נבחרת אוניברסיטת ריירסטון (אוניברסיטה שנמצאת במרכז העיר). אני לא יודע כלום על האוניברסיטה הזו ומה רמתה, זו אוניברסיטה קנדית אז מן הסתם הם יודעים הוקי. מה שמעניין פה הוא בעיקר המיקום.
ובכן, הבית של אוניברסיטת ריירסטון הוא לא פחות ולא יותר - מייפל ליף גארדנס, אחד האולמות המיתולוגיים של ה-NHL בכל הזמנים ואתר לאומי היסטורי של קנדה. האולם הזה היה במשך כמעט 70 שנה הבית של טורונטו מייפל ליפס, לפני שעברו לשחק באייר קנדה סנטר. מאחר שזה פורום כדורסל אציין גם שבאולם הזה שוחק המשחק הראשון בתולדות ה-NBA, לא פחות ולא יותר.
אני בספק אם נבחרת ישראל אי פעם שיחקה במקום בסדר גודל הזה, מבחינת חשיבותו ההיסטורית בענף.
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 08, 2014 11:54 pm 
Hall of Famer

טוב, הגיע הזמן להחזיר את הת'רד, או הבלוג או איך שלא תקראו לזה, לחיים...
וכל זה עבור שני דברים - סיום העונה הרגילה ב-NHL וקרבות הפלייאוף, ונבחרת ישראל באליפות העולם דרג 2A שמתחילה לשחק מחר בבלגרד (אולם פיוניר כמובן...)

ב-NHL - נשארו בין 3 ל-5 משחקים לכל קבוצה. בוסטון ברואינס המצויינת כבר הבטיחה את המקום הראשון במזרח, פיטסבורג תתפוס את המקום הראשון בבית המטרופוליטני והשני במזרח. טמפה ביי, מונטריאול והריינג'רס כבר בפנים. פילדלפיה כבר עם רגל וחצי בפנים וגם דטרויט וקולומבוס יהיו כנראה בפנים ויסגרו את השמיניה. וזה אומר שדטרויט ממשיכה את הרצף המשהים שלה ותהייה שנה 23 ברציפות בפלייאוף - הרצף הכי ארוך בכל ארבע המייג'ור ליגס בצפון אמריקה. לעומת זאת, קולומבוס תעלה לפלייאוף אם וכאשר בפעם השנייה בלבד, כאשר בפעם הראשונה והיחידה שהם עלו לפלייאוף בעבר הם טואטאו בסיבוב הראשון. במילים אחרות, קבוצה של 22 שנה ב-NHL עדיין מחפשת נצחון ראשון בפלייאוף אי פעם.
במערב העסק קצת יותר מסובך. סנט לואיס, קולורדו, והאלופה שיקגו - כבר בפנים מהבית המרכזי. שלוש הקליפורניות - אנאהיים, סן חוזה ולוס אנג'לס - הבטיחו עלייה מהבית הפסיפי. את המקום השביעי, הוויילד קארד הראשון, תתפוס ב-90% מינסוטה, כאשר על הוויילד קארד השני קרב אדירים בין דאלאס ופניקס. הדבר היפה פה זה החזרה של קולורדו לצמרת אחרי שהייתה בתחתית של התחתית של הליגה.

לעומת זאת, וושינגטון של אלכס אובצ'קין וניו ג'רזי של יארומיר יאגר יראו את הפליאוף בטלויזיה.

באליפות העולם דרג 2A, שזה הדרג הרביעי בעולם, ישראל תפתח מחר מול אסטוניה. ישראל גייסה לאליפות סגל יפה מאד לרמות האלה לפי הערכתי, כמה וכמה שחקנים שמשחקים בחו"ל הגיעו, כולל וותיקים מדור הזהב של אמצע העשור הקודם שהעלו אז את ישראל לדרג השני בעולם (לשנה אחת... בכל זאת גדול עלינו ב-30 מידות). אורן אייזנמן, שהיה כוכב העלייה ההיא, חוזר לנחברת אחרי הרבה שנים - היום הוא משחק ביפן. השם החם בנבחרת הוא דניאל ספיבק, מגן שהגיע לסגל של רוצ'סטר אמריקנס - קבוצה שמשחקת ב-AHL, המיינור ליג הכי טוב בצפון אמריקה, כלומר הליגה המשנית רק ל-NHL. הישג יפה מאד. הוא מן הסתם יחזיק את הקו הראשון של ההגנה. גם אליעזר שרבטוב, זה שכבש בזמנו שער מול יוון עם הקפצת הפאק על המקל - שער שהפך לויראלי והגיע גם לעמוד הראשי של אתר ה-NHL - יהיה בסגל. ז'אן פרון, המאמן הקנדי זוכה הסטנלי שהיה אחראי על ההישג ההוא, חוזר לאמן את הנבחרת באליפות.
למרות זאת, במשחק הפתיחה סביר מאד שנפסיד ואפילו בהפרש. אסטוניה היא הנבחרת הכי טובה באליפות ומועמדת ראשית לקחת אותה ולעלות דרג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 09, 2014 8:44 pm 
Hall of Famer

טעות שלי - ישראל לא פתחה נגד אסטוניה, אלא נגד אוסטרליה, וניצחה 4:3 אחרי הארכה משער נצחון של אותו אורן אייזנמן שכתבתי עליו. בגלל שיטת ה-"3 נקודות למשחק" של האליפות, ישראל מקבלת 2 נקודות בטבלה ואוסטרליה נקודה אחת, בגלל שהמשחק הגיע להארכה.
מחר ישראל תשחק מול המארחת סרביה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 11, 2014 12:19 am 
Hall of Famer

הפסד די מביש לישראל 10:6 מול סרביה ביום השני לאליפות.
ישראל פיגרה 3:0 כבר אחרי פחות מ-6 דקות, והחליפה את השוער כבר אז. זה לא עזר. בתחילת השליש השני כבר היה 6:0. ישראל, שיש לה כוח אש התקפי מצוין לרמות האלה, חזרה עד 6:5 בתחילת השליש השלישי, אבל זה הכל.
יש עכשיו יום הפסקה ומחרתיים ישראל תשחק נגד בלגיה.

פלייאוף ה-NHL - כמו שהיה צפוי דטרויט וקולומבוס סגרו את שמיניית הפלייאוף במערב. עוד יש להן מאבקי מיקום מול פלילדלפיה על המקום השישי, המקום שהוא לא ויילד קארד ושנמנע ממפגש סיבוב ראשון מול בוטון או פיטסבורג שנמצאות רמה מעל הקונפרנס על הנייר.

במערב מינסוטה לקחה את הכרטיס השביעי, דאלאס ופניקס ממשיכות להילחם על הכרטיס האחרון.

בסך הכל עד עכשיו עונה מאכזבת למדי בליגה. עונה עלובה למדי מבחינה התקפית בעיקר מצד הכוכבים הגדולים, לאלכס אובצ'קין מספיקים 50 שערים כדי להוביל את הליגה בהפרש גדול, והקבוצה שלו אפילו לא קרובה לפלייאוף. סידני קרוסבי עם 103 נקודות (שערים + אסיסטים) מוביל את פיטסבורג למקום הראשון בבית המטרופוליטני, והבא אחריו יסיים בקושי עם 90 נקודות. למובילי הליגה אלה לא מאזנים טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 12, 2014 11:06 pm 
Hall of Famer

ישראל הובילה 3:1 על בלגיה, נבחרת יותר חזקה ממנה, ואז איבדה את היתרון בתוך 2 דקות בשליש השני, ובסוף הפסידה בהארכה.
אליפות מאכזבת מאד לישראל עד עכשיו. למרות שהצליחה לאסוף סגל חזק על הנייר לרמות האלה, היא נמצאת בסכנה ממשית של ירידת דרג ותאבק מול סרביה ואוסטרליה על הישארות. כרגע לישראל וסרביה יש 3 נקודות, לאוסטרליה 2, וישראל עוד לא שיחקה מול אסטוניה שעד עכשיו דורסת, כצפוי, את האליפות הזו. מצד שני, סרביה ואוסטרליה אמורות להיפגש זו עם זו במחזור האחרון של האליפות.

ואחרי שסגרנו את הדבר החשוב, נעבור לליגה הזניחה... נצחון של דאלאס סוגר את 16 העולות לפלייאוף ומשאיר את פניקס בחוץ. לכל קבוצה נשארו בין משחק אחד לשניים, ואז ייקבעו המיקומים והסדרות בשיטה המצחיקה שה-NHL עבר אליה העונה.

אונורבל מנשן לליגה הקונטיננטלית - מה שנקרא ה-KHL, הליגה שמבוססת בעיקר על קבוצות רוסיות והחליפה את הליגה הרוסית, אבל כוללת גם קבוצות מארצות אחרות (אולי אלה שפוטין רוצה לכבוש??...), זו היום הליגה השנייה בטיבה בעולם עם יומרות להתחרות ב-NHL.
ונתחיל עם לוקומוטיב ירוסלאבל. לא יודע כמה מכם זוכרים את התרסקות המטוס שלה לפני 3 שנים, שבה נהרגו כל שחקניה למעט אחד, כל הצוות המקצועי שלה, וכמעט כל הצוות הניהולי והצוות המלווה (רופא, פיזיותרפיסט וכו').
קאמבק מדהים שלה העונה. הם השתחלו בקושי לפלייאוף מהמקום השמיני בקונפרנס המערבי של הליגה, אבל אז עברו 2 סדרות קשות, כולל העפה של דינמו מוסקבה - הקבוצה עם המאזן הטוב בליגה בעונה הרגילה, שהיא גם האלופה היוצאת - והגיעו לגמר הקונפרנס. שם כבר לא יכלו על לב פראג, הקבוצה הלא רוסית האחרונה שנותרה בפלייאוף.
פראג תתמודד בגמר מול מטלורג מגניטוגורסק, המדורגת ראשונה במזרח, שם שלא אומר הרבה למי שהוא לא חובב הענף, אבל מדובר בקבוצה עם המון מסורת עוד מימי ברית המועצות. פראג תנסה להיות הבוצה הלא רוסית הראשונה שלוקחת אליפות מאז שהליגה הזו קמה ב-2008, אבל מגניטוגורסק עדיפה על הנייר. גם לה, אם תשכה, זו תהייה אליפות ראשונה מאז ייסוד הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:07 am 
Junior

שתי נקודות:
1. איזה שחקן שרד את ההתרסקות? כי לפי ויקיפדיה כל הסגל היה על המטוס, אחד שרד את ההתרסקות (גאלימוב?) אבל מת כעבור 5 ימים.
2. זה קטע שדאלאס הבטיחה מקום בפלייאוף על חשבון פיניקס כי זה פחות או יותר מה שקרה הלילה בNBA (למעט זה שפיניקס לא הועפה סופית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 3:17 pm 
Hall of Famer

למיטב זכרוני היה שחקן אחד שלא עלה על הטיסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 3:59 pm 
Hall of Famer

הלילה תסתיים העונה הסדירה ב-NHL עם 10 משחקים אחרונים בהחלט.
בגלל השיטה המוזרה החדשה של הבראקטים ב-NHL, שמתבססת יותר על בתים מאשר על קונפרנסים, כמעט כל הסדרות כבר סגורות.
במזרח הכל סגור ונעול. בוסטון הבטיחה את זכייתה בגביע הנשיאים בתור הקבוצה עם המאזן הטוב בליגה, ובפלייאוף היא תפגוש את הנחותה מבין שתי קבוצות הויילד קארד - דטרויט. פיטסבורג מדורגת ראשונה בבית המטרופוליטני ושניה במזרח, היא תפגוש את הויילד קארד השנייה - קולומבוס, שתנסה להשיג נצחון פלייאוף ראשון בתולדותיה. בבית האטלנטי מונטריאול תפגוש את טמפה ביי, במטרופוליטני ניו יורק ריינג'רס נגד פילדלפיה.
במערב - אנהיים תהייה ראשונה בקונפרנס ותיפגש עם הויילד קארד הנחותה - זו דאלאס, הקבוצה האחרונה שנכנסה לפלייאוף. בבית המרכזי יש מאבק שיוכרע היום על ראשותו בין קולורדו וסנט לואיס, הזוכה תשחק נגד הויילד קארד השנייה (מינסוטה), השנייה תשחק בסדרה הפנימית של הבית המרכזי נגד האלופה, שיקגו. בסדרה של הבית הפסיפי ישחקו בדרבי קליפורני סן חוזה ולוס אנג'לס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 15, 2014 10:01 am 
Hall of Famer

נבחרת ישראל באליפות העולם דרג 2A, אחרי הופעה מאכזבת, הגיעה אתמול לשפל חדש. יותר מזה, התוצאות האחרות לא היטיבו איתה, ואם לא יקרה היום משהו מאד בלתי צפוי במחזור האחרון של האליפות - ישראל תסיים אחרונה ותרד דרג.
נתחיל עם הנבחרת ששיחקה אתמול מול אסטוניה, הנבחרת החזרה באליפות. אבל גם מול הנבחרת החזקה באליפות, עדיין אליפות של הדרג הרביעי בעולם, לא צריך לחטוף תבוסה מבישה של 16:3!! כן כן, זה מה שקרה. לא ברור מה קורה שם, ישראל הצליחה לאסוף לאליפות כמעט את כל השחקנים המקצוענים והחצי-מקצוענים שלה, לא דבר שהיא מצליחה לעשות כל שנה. לרמות האלה זה היה צריך להספיק כדי להישאר בדרג באופן נוח. לא ברור איך יכול להיות שהם נותנים הופעות מבישות כאלה.
יתרה מזו: אוסטרליה, שהייתה אחרונה עד אתמול, הדהימה את בלגיה והביסה אותה. סרביה, היריבה הנוספת של ישראל, הגיעה לשוט-אאוט מול איסלנד, הנבחרת השנייה בטיבה באליפות. היא אמנם הפסידה, אבל קיבלה נקודה בטבלה ועברה גם היא את ישראל.
וזה אומר שישראל כבר אחרונה, עם 3 נקודות לעומת 5 של אוסטרליה ו-4 של סרביה. ישראל משחקת היום, ביום האחרון של האליפות, מול איסלנד, וחייבת לנצח כדי לחשוב על הישארות - אבל לאור היכולת שלה, יש יותר סיכוי שתחטוף תבוסה שתוסיף עוד עלבון להופעה שלה, ותוריד אותה לדרג 2B בצורה מבישה ובלתי צפויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 15, 2014 9:22 pm 
Hall of Famer

סוף לאליפות של ישראל, אופייני לכל האליפות הזו.
ישראל הייתה קרובה להפתיע את איסלנד ולפתוח לעצמה פתח הינצלות, אבל שער חובה 3:23 לסיום הביא שוויון 3:3 והארכה.
גם נצחון בהארכה או בשוטאאוט היה יכול להספיק אם סרביה מפסידה לאוסטרליה במשחק שקורה עכשיו, אבל ישראל הגיעה עד השוטאאוט רק כדי להפסיד בו. נקודה אחת בטבלה, אבל מאחר ששובר השוויון הוא של הסרבים - ישראל יורדת דרג, בלי קשר לתוצאה בין סרביה ואוסטרליה.
לאור הסגל שישראל הצליחה לאסוף, אכזבה גדולה. חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 2:44 pm 
Hall of Famer

ברכות לקולומבוס בלו ג'אקטס על אירוע היסטורי - בעונתה ה-22 בליגה, היא מצליחה סוף סוף לנצח משחק פלייאוף!
זה קרה אתמול בפיטסבורג, כשהבלו ג'אקטס ניצחו את הפינגווינס העדיפים 4:3 אחרי שתי הארכות. 1:1 בסידרה שעוברת עכשיו לאוהיו לשני משחקים.
עד העונה הג'אקטס הגיעו רק פעם אחת לפלייאוף בכל ההיסטוריה שלהם, וחטפו סוויפ בסיבוב הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 21, 2014 11:30 pm 
Hall of Famer

בזמן שפלייאוף ה-NHL כבר התחיל, ובאירופה מחכים לאליפות העולם שתתחיל בבלארוס עוד שבועיים וחצי, מתקיימות עכשיו שתי אליפויות העולם בדרגים שמתחת לדרג העליון - 1A ו-1B.
למה אני מזכיר את זה? כי דברים מעניינים קורים שם.

אליפות דרג 1A, הדרג השני בעולם, מתקיימת בקוריאה, והתחילה בהפתעה גדולה - יפן הדהימה וניצחה את סלובניה, המועמדת הראשית לתפוס את אחד משני הכרטיסים לדרג העליון. סלובניה, להזכירכם, הגיעה לאולימפיאדת סוצ'י ושם הגיעה עד רבע הגמר. אמנם הם בלי הכוכב הגדול שלהם, אנז'ה קופיטאר שעסוק עם לוס אנג'לס קינגס בפלייאוף, אבל גם בלעדיו אמורים לנצח נבחרת כמו יפן.
הנצחון של יפן יצר בלגן בטורניר, וכרגע אחרי שני משחקים מתוך חמישה אוסטריה מובילה עם 5 נקודות, אבל יש רק 2 נקודות הפרש מהנבחרת במקום החמישי והלפני אחרון. הכל יכול לקרות.

אליפות דרג 1B מתקיימת בליטא. ליטא אולי מדינת הוקי קטנה מאד, אבל יש לה שני שחקני NHL, לא פחות ולא יותר. אחד מהם, דייניוס זוברוס מניו ג'רזי דווילס, טרח ובא לאליפות אחרי שהדווילס לא עלו לפלייאוף. בדרג הזה, הדרג השלישי בעולם, לא רואים בכל אליפות שחקן NHL. זוברוס כבר כבש שער בנצחון של ליטא במשחק הראשון 4:0 על הולנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 21, 2014 11:37 pm 
Hall of Famer

אז ליטא בהוקי שווה לישראל בכדורסל (גם שני שחקני נ.ב.א)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 1:39 am 
Hall of Famer

לא. המעמד של ישראל בכדורסל לדעתי גבוה יותר. בכל זאת נבחרת דרג שלישי בעולם.
בוא נתחיל מזה שטעיתי, יש להם רק שחקן אחד ב-NHL - אותו זוברוס; השני שהתכוונתי אליו, דריוס קספרייטיס, כבר בן 42 ופרש ממשחק פעיל, למרות שהייתה שמועה שהוא יחזור מפרישה כדי לשחק באליפות הזו. בכל אופן, גם זוברוס כבר די קשיש, כבר בן 36; הנקודה החשובה שאני מכוון אליה היא ששניהם גדלו כילדים/נערים בתוכנית ההוקי המשובחת של ברית המועצות. אני לא בטוח שליטא כמדינה עצמאית מקיימת תוכנית הוקי ראויה לשמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 1:47 am 
Hall of Famer

אז אני מבין שאתה שולח מכאן קריאה נרגשת לפוטין לכבוש את ליטא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: