סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 09, 2024 1:11 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 5:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
THE G1 כתב:
יורם ארבל סוגר חשבון עם עמיר פלג...

מה אמר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 6:01 pm 
Junior

צביקה מכה אותנו במשפט אחד שבו נמצאים גם Labaron וגם viliams.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 6:06 pm 
Junior

לא יודע אם אפשר לבוא בטענות למוחמד פארה(ח). אם היתה ריצה מהירה יותר, הוא כנראה לא היה זוכה בזהב. צריך לבוא בטענות לרצים האחרים שלא הבינו ששלב הספרינט קשה להם נגדו, וההזדמנות שלהם לנצח היא בקילומטרים הראשונים ולא באחרון. זו היתה טקטיקה מעולה שלו וגרועה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 7:30 pm 
Junior

oren_80 כתב:
THE G1 כתב:
יורם ארבל סוגר חשבון עם עמיר פלג...

מה אמר?

דיבר על זה שבשידור הקודם הוא אמר שיש שחקני NBA ויש שחקני NBA (כאשר שם דיבר על פערי הרמות למרות שלארגנטינה יש שחקנים) ואז אמר שיש עיתונאים ויש עיתונאים,יש עיתונאי כמו נחום ברנע,מעמיק ויש עיתונאי ספורט שהוא חיפושית פח זבל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 8:39 pm 
Junior

שידור הגמר הבזיוני של ארבל ושרף הוביל אותי להרהור אם שינוי ספורטיבי בכלל שיקרה כאן צריך להתחיל מהתקשורת.

זה מעניין מאד מי קיבל שם ברשות השידור שכר ראוי- דווקא בשל הניגוד המדהים בין הפרשנות המעולה של הערוץ הראשון בענפי הספורט האולימפיים המסורתיים(צ'יש, וינגרטן, וישניה, יעל ארד) לבין התחושה שכספי האגרה הלכו דווקא לכיס של ארבל שהדבר היחיד שהוא מסוגל לשדר בלי להביך את עצמו ולבזות את המקצוע בימים אלו זה גולף ורצוי בקיסריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 8:46 pm 
Hall of Famer

ארבל לא היה השדר הגרוע באולימפיאדה הזאת. גרטל ואורי לוי עוקפים אותו בקלילות בסיבוב. מירי נבו כל עוד לא היו ישראלים הייתה סבירה, אבל ברגע שעלה ישראלי/ת אז מאיר איינשטיין נראה לידה כמו אחד מאלו שפועלים בבריטניה להעמיד ישראלים לדין על פשעי מלחמה.

הפרשנים דווקא היו בסדר יחסית. צ'יש היה טוב. ויינגרטן כנראה שטוב, אבל מאד מאד מעיק. יכול להיות שיעל ארד פרשנית ג'ודו טובה מאד, אבל רבאק זה ג'ודו וכמה ג'ודו כבר יכול בנאדם לראות או לשמוע. וישניה פרשן נוראי בעיני. כל היום עסוק בלספור עשיריות נק'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:09 pm 
Junior

האמת שגם את וינגרטן שלא הפסיק להתעסק בתיאוריות גזע למיניהן לא סבלתי במיוחד...את גרטל בבריכה דווקא די חיבבתי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:10 pm 
Hall of Famer

צר לי, עמוס, אבל לספור עשיריות נקודות זה בערך מה שאתה יכול לעשות כפרשן התעמלות. מסבירים פעם אחת מה זה בורג, מה זה צוקהרה, וזה מה שנשאר.

בוקי צ'יש פרשן משכמו ומעלה. ויינגרטן "כוכב עליון". סתאם, אבל איש נחמד בסך הכל שבא מאהבה וכן מנסה להסביר כל מיני דברים שקשורים לטכניקות השונות.

אם אתה כבר מדבר על פרשנות פרו-ישראלית, יעל ארד היא הדוגמא הקלאסית. על כל רהיטותה וחדות מחשבתה, היא פשוט חטאה למקצוע כשתיארה קרבות עלובים של ישראלים כטובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:11 pm 
Hall of Famer

THE G1 כתב:
האמת שגם את וינגרטן שלא הפסיק להתעסק בתיאוריות גזע למיניהן לא סבלתי במיוחד...את גרטל בבריכה דווקא די חיבבתי...

אני לא יודע למה ספציפית אתה מתכוון, אבל ישנם מקצועות שבהם ברור לגמרי שיש למוצא האתני השפעה אדירה (כל עולם הריצות למשל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:16 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
THE G1 כתב:

אני לא יודע למה ספציפית אתה מתכוון, אבל ישנם מקצועות שבהם ברור לגמרי שיש למוצא האתני השפעה אדירה (כל עולם הריצות למשל).

אני משער שאתה צודק,אבל לטחון ולטחון על המבנה ה(הכנס מילה מסובכת שאני לא זוכר) של הקנייתים/אריתראים/אתיופים...כמה אפשר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:16 am 
Hall of Famer

נדב, אני לא יודע אם זאת הפרשנות היחידה שניתן לתת במקצוע ההתעמלות. בעיני זה היה מאד מעיק לשמוע על "פה פתיחת רגליים, ירדה עשירית", "הוא פתח רגליים, זה מיותר" וכו' וכו'. אני חושב שאפשר גם אחרת. הרי הציון בנוי על דרגת קושי, לא? אז אפשר לציין לצופה ההדיוט מה הדרגת קושי של אלמנט ספציפי, אפשר לשבח, שומו שמיים, ביצוע של אלמנט מסויים. אתה יודע, אם מישהו עושה אלמנט קשה במיוחד שמקפיץ אותו בדירוג באיזה 5 עשיריות, אבל במהלכו הוא הזיז איזה רגל שהורידה לו עשירית, יותר מעניין לשמוע על האלמנט והביצוע שלו ופחות על כך שירדה עשירית חסרת משמעות. מעניין שדווקא בתרגיל של שטילוב לא "זכינו" לספירת העשיריות המלבבת.

אני לא אומר שלא לציין שגיאות, זה חלק מהפרשנות, בוודאי כשהטעויות משפיעות מאד, אבל לי הצטייר שהפרשנות של וישניה עסקה ב-95% בציון הטעויות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 8:37 am 
Junior

עמוס לב כתב:
ארבל לא היה השדר הגרוע באולימפיאדה הזאת. גרטל ואורי לוי עוקפים אותו בקלילות בסיבוב. מירי נבו כל עוד לא היו ישראלים הייתה סבירה, אבל ברגע שעלה ישראלי/ת אז מאיר איינשטיין נראה לידה כמו אחד מאלו שפועלים בבריטניה להעמיד ישראלים לדין על פשעי מלחמה.

הפרשנים דווקא היו בסדר יחסית. צ'יש היה טוב. ויינגרטן כנראה שטוב, אבל מאד מאד מעיק. יכול להיות שיעל ארד פרשנית ג'ודו טובה מאד, אבל רבאק זה ג'ודו וכמה ג'ודו כבר יכול בנאדם לראות או לשמוע. וישניה פרשן נוראי בעיני. כל היום עסוק בלספור עשיריות נק'.

אפשר לבקר או לא לאהוב את הסגנון והשפה של שדר/פרשן כזה או אחר (אני למשל לא סובל את הצרחנות המזוייפת של איינשטיין), אבל יורם ארבל לא יכול להיכנס בכלל לדיון.
הוא פשוט לא ראוי לשדר, בייחוד כדורסל וכנראה גם שאר ענפי הספורט שהם לא גולף בקיסריה.

כולנו כבר התרגלנו, אבל אולי ההתרגלות היא חלק מהבעיה.

כשראיתי אתמול את הגמר ניסיתי לחשוב דווקא לא מנקדות מבט של מי שמכיר ותופס אותו בטעויות (נבארו הרכז) , אלא כמי שנניח שלא מכיר וארבל לא טרח למצוא ולספר כמעט משהו אחד מעניין על שחקן, קבוצה, היסטוריה. במשחק הזה היו כמובן המון פרטים פיקנטיים שכל שדר שמח לספר עליהם, אבל אפילו ברמה של פרטים טריוויאלים משעממים הוא לא טרח (היחיד שאני זוכר שהוא שלף את הרזומה שלו היה סקאריולו, ואפילו כשזה קרה שרף היה צריך לתקן אותו..)

כלומר- סביר שנתונים על הרזומה של השחקנים והמאמנים הופיעו לפניו באיזו חוברת. כלומר לא שזה נובע רק מחוסר יכולת שהוא לא יודע/זוכר/ מסוגל ללמוד אלא שזה לפני הכל לא מזיז לו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 10:04 am 
Hall of Famer

סאנג', אחד הדברים הניכרים ביותר ביורם ארבל של השנים האחרונות, זה הקריאה מכרטיסיות תוך כדי המשחק. סתם בשליפה מהזכרון, הוא שידר את ארה"ב-תוניסיה וכמה דקות בתוך המשחק, אחרי שצביקה שרף כבר אמר שתוניסיה היא אלופת אפריקה, ארבל כנראה הגיע לזה בכרטיסיות ואמר בטון מופתע-משהו: "אגב, תוניסיה היא אלופת אפריקה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 10:26 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני חייב לציין שלתת לדני דבורין לקריין את טקס הסיום היה סוג של שיא. למזלי, יש יורוספורט.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 11:17 am 
Junior

בדיוק. כשפתאום ארבל שלף את כל המידע על סקאריולו הבנתי שאפילו מהכרטיסיות שכנראה יש לו/ מכינים עבורו הוא לא קורא!

זה לא ברמה של טעויות מביכות.

מהתגובה שלו לעמיר פלג מידיעות (עוד אחד.. אתה לעזאזל כותב ביקורת על בדיקת עובדות מבלי לבדוק את העובדות???) אפשר להבין שהוא לגמרי חי בתודעה שיש לנו הזכות לשמוע את קולו הערב וכולנו צריכים להצדיע..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:27 pm 
Junior

כנראה שכל המקטרגים על צ'יש וינטרגן וגרטל באו ממדינה אחרת(לא שלי, מסתבר), בה יש תרבות שידורי ספורט נקייה מאינטרסים, שכל כולה אהבה לספורט ולמקצעותיו השונים. שבדיוק כשם ספורטאי מתכונן לתחרות, כך הפרשנים והשדרנים עובדים טרם השידור, משננים נתונים, מחדדים את החושים וברגע השיא - השידור - מעניקים נופך לחדש לשידור. אז, במדינה שלי יש את דני נוימן ויש את יהורם ארבל ויש את אינשטיין המתלהם(באתלטיקה הוא דווקא זרח). כי לנו אין תרבות כזו ולנו את תרבות ה"יהיה בסדר" של יהורם ארבל בלהגיע לשידור בלי לדעת מי הקבוצות, אנחנו כבר הפכנו למאסטר-פיס.
אני עצוב מדבר אחר, ששמם של נוימן ושל ארבל וגם את זה של אורי לוי, יעמוד באתרים בצוותא עם אלו צ'יש,ויינרטגן וכן גם גרטל כשיציינו את צוות השידור של ערוץ 1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 9:44 pm 
Junior

http://sports.walla.co.il/london2012/?w=/761/2557941

קטע הוידאו העליון זה העצבים של ארבל על עמיר פלג...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה