סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 1:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 11:38 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
איגי פופ זמר בחסד.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 2:40 am 
Junior

נעשה סיכומון קל למחזור מספר 5' שייחתם ביום כשני כשהפועל ב"ש תפגוש את מכבי ת"א בוסרמיל.

* הפועל ת"א מנצחת 0:1 את בני סכנין משער של דמארי בפנדל. הפועל היו חלשים מאוד. דג'מבה דג'מבה חלש מאוד ומרכז ההגנה של הפועל שספג עד כה שער אחד מעיד בעיקר על חולשת הליגה. דורה טוען כי הוא יוצא מעודד בשל היכולת שהראתה קבוצתו, אני הייתי דווקא מגלה סימני דאגה אם שלל השחקנים שהוא זרק לדשא לא מסוגלים להכניס את הכדור מחמישה מטרים לשער. חבל לו ולמאזן על הזמן. לירן ליאני היה חלש. לא הגיע להפועל פנדל. לא הגיע לאלרואי כהן צהוב שני והגיע לסכנין פנדל שלא נשרק בדקות הסיום.
* מכבי חיפה רושמת משחק חמישי ללא ניצחון ובסך הכול 2 נקודות מתוך 15 אפשריות, כשהיא מסיימת בתיקו מאופס נגד עכו. שמעון הדרי, מאמן שאני מחזיק ממנו באסכולת המאמנים של קצת מעט למיד-לבל, כבר מדקה 60' קרה לקבוצה שלו להאט את המשחק, לקחת את הזמן בכדורי השוער והוצאות החוץ ולעשות הכול בשביל שהמשחק ייגמר בתיקו. הראה כה חוסר יצירתיות ותעוזה שיכולה רק לצער אותי, כשממולו עזרא, קטן ופיבלאסקי העייפים, זו גישה פחדנית שגם כמעט עלתה לו בשער בדקות הסיום.
מכבי חיפה ממשיכה להיות סטטית בהתקפה. אנדלובו ממשיך לעשות בדיוק ההפך ממה שצריך. עזרא צריך לראות את המשחק שהיה בין אתלטיקו מדריד לבין הפועל ת"א ולהבין מה קורה לשחקן, ברמות הגבוהות, שמכדרר בכמות שהוא מכדרר. אם ברמת ליגת העל הוא מאבד 7-8 כדורים בכל משחק, אין לו מה לחפש באירופה.
* אשדוד מביסה בבית 0:3 את מכבי נתניה. אבו-ענזה עם צמד ומקרייב הבקיעו לביתיים. מזרחי הרכיב חבורה צעירה ומחויבת שמשחקת היטב בשיטה שהנחיל. ארקון הסבלוני בן ה-21, משחק שני שהוא עובד בלי הפסקה על המגרש בשני הצדדים. ממליץ לכולם לשים עין על המגן השמאלי, אושינוואה. מדובר בשחקן ברמה אחרת לגמרי מהמגינים שיש לנו בליגה(הישראלים והזרים כמרקחה).
* ר"ג ובית"ר נפרדות בתיקו 2:2 בתום משחק רע מאוד, אבל כזה שמספק דרמה. ר"ג חזרה פעמיים מפיגור של שער.
* בני יהודה מחלצת נקודה מרמה"ש בעזרתו של לביא, שהבקיע לשערו דקה לפני תום הזמן החוקי של המשחק. אור ברוך שבישל פעמיים בבכורה שלו, כבש היום את הראשון של הזהובים.
* הפועל חיפה וק"ש נפרדות בתיקו. לאנצ'ה החמיץ מול שער ריק כשהתוצאה הייתה עוד 1:0. אלעד גבאי טעה מחזור שני ברציפות, הפעם כשהרחיק כדור הישר אל שערו ונתן לקלינגר מעט אוויר לנשימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 3:58 pm 
Hall of Famer

זה היה עניין של זמן אבל נראה ששרצקי, שהאליפות ככל הנראה עלתה לו לראש, מפטר את המאמן שלו, לנדאו, על בסיס "חילוקי דעות אישיים ומהותיים שאינם נוגעים לצד המקצועי או הכספי".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 4:20 pm 
Sophomore

גם לדני עמוס יש אות קין על המצח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 4:21 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
זה היה עניין של זמן אבל נראה ששרצקי, שהאליפות ככל הנראה עלתה לו לראש, מפטר את המאמן שלו, לנדאו, על בסיס "חילוקי דעות אישיים ומהותיים שאינם נוגעים לצד המקצועי או הכספי".

חתיכת הודעה תמוהה של שירצקי, יש לציין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 5:25 pm 
Junior

נראה לי נורא פשוט
שירצקי אמר שהוא יתפוס את המדליף, וכנראה שהמדליף היה המאמן עצמו ולכן גילי לנדא מוצא תעצמו בחוץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 9:33 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זה אפילו יותר פשוט - שרצקי של אחרי הבטחת האליפות בעונה שעברה התמלא בשתן בין אזניו והוא נכון להיום בעלים נוראי ברמה הנמוכה ביותר של הכדורגל הישראלי, בדיוק מסוג הבעלים שהופכים את הכדורגל הישראלי לשכונה שהוא. ורק בגלל שהוא היה כזה חמודי ובעל חזון עד עניין בן שמעון, והמהפך שלו עוד יחסית חדש וטרי, הוא מקבל יחס אחר מ(נניח) עמוס לוזון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 9:42 pm 
Freshman

מסכים במאה אחוז עם ראי אפילו יותר מכך - לי זה גרם ממש לאהוב ולרצות שקרית שמונה תיכשל.
לא יאומן איך שירצקי, בהתנהגות המטופשת שלו, מצליח להפוך את קרית שמונה מקבוצה אהודה לקבוצה שנואה
אחרי מה שהוא עשה לבן שמעון בעונה שעברה, אני ממש קיוויתי שהם לא יצליחו העונה (שירצקי כל המזן טען שרן בן שמעון לא הצליח באף קבוצה חוץ מקרית שמונה, אבל הוא שכח שקרית שמונה לא הצליחה עם אף מאמן חוץ מבן שמעון )
את גילי לנדו אני דווקא מספמט ולכן הייתי חצוי במשחקים של קרית שמונה העונה באירופה. עכשיו אין לי ספק - אני מקה ש היא תפסיד רק בגלל הבעלים ההזוי שלה.
שירצקי הודיע גם שברק בכר יהיה מאמן עד סוף העונה - ממש בדיחה - יש לו עכשיו ילד שחייב לו הכל ולא יעז שלא להיות מושמע להנחיות והקפריזות של שירצקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:44 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
זה אפילו יותר פשוט - שרצקי של אחרי הבטחת האליפות בעונה שעברה התמלא בשתן בין אזניו והוא נכון להיום בעלים נוראי ברמה הנמוכה ביותר של הכדורגל הישראלי, בדיוק מסוג הבעלים שהופכים את הכדורגל הישראלי לשכונה שהוא. ורק בגלל שהוא היה כזה חמודי ובעל חזון עד עניין בן שמעון, והמהפך שלו עוד יחסית חדש וטרי, הוא מקבל יחס אחר מ(נניח) עמוס לוזון.

אני לא יודע אם עמוס לוזון הוא ההשוואה המתאימה אבל כן, זה בדיוק מה שהתכוונתי לומר :)
שרצקי נותן לאגו שלו המנופח להשתלט על העסק וחבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 3:40 pm 
Hall of Famer

איזי קאם, גילי גו
(קרדיט ל"ישראל היום")

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 4:15 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:

אני יכול להבין מאיפה ההערה הזו מגיעה ושמעתי דומה לה גם בפינת הספורט של יומן הבוקר של גל"צ אבל איכשהו אני לא מוצא בה הסבר אמיתי (כלומר לא קליני) לפיטורין. בהיעדר סימוכין, נדמה לי שההסבר שהציע דובי אינו פחות סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 4:22 pm 
Hall of Famer

תומר, זה מתחבר לכל ההתנהגות של איזי מאז הבטחת האליפות. החל מרן בן שמעון, דרך איתן טיבי (לא ההליכה לבוררות כשלעצמה, זו זכותו, אלא צורת הדיבור וההתנהגות שהתלוו אליה), דרך הדיבור על השיפוט אחרי המשחק עם מכבי, ועד המקרה הזה. המקרה הזה לא עומד בחלל ריק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 4:31 pm 
Senior

אני מבין את זה וגם לא פוסל את האופציה הזו לגמרי כבלתי סבירה מעיקרה, עדיין אני מנחש (או אולי רוצה להאמין) שיש שם עוד משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 4:58 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ההסבר שנתנו היום בגל"ץ היה שגילי לנדאו נכנס ראש בראש בדני עמוס ושרצקי התעצבן כי עמוס מסיים חוזה בסוף העונה והוא מקווה/קיווה לשכנע אותו להישאר. אין לי מושג מה הנכונות של זה, אני בקושי יודע מי זה דני עמוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 6:50 pm 
Hall of Famer

דני עמוס הוא השוער של קריית שמונה ואחד משוערי העתיד של ישראל. אם יעשה בשכל, יימצא סוכן ויסגור חוזה בחו"ל.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 9:32 pm 
Hall of Famer

יש איזה שוקיחיזדה אחד, סוכן של שכן שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:59 pm 
Junior

קרית שמונה כמעט עושה סנזציה מחזור שני ברציפות, הובילה 1-0 בבית על ליון, ליון הפכה ל3-1 וקרית שמונה עם המון אופי חזרה ל3-3 עד תוספת הזמן אז ספגה את הרביעי
עדיין הופעה מכובדת מאוד.

הפועל משווה בדקה ה92 בפורטוגל ולוקחת נקודת חוץ יקרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 11:19 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
תומר, זה מתחבר לכל ההתנהגות של איזי מאז הבטחת האליפות. החל מרן בן שמעון, דרך איתן טיבי (לא ההליכה לבוררות כשלעצמה, זו זכותו, אלא צורת הדיבור וההתנהגות שהתלוו אליה), דרך הדיבור על השיפוט אחרי המשחק עם מכבי, ועד המקרה הזה. המקרה הזה לא עומד בחלל ריק.

דבר נוסף ראי, זה הראיון שנתן שירצקי ביציע העיתונות מיד אחרי התיקו מול בילבאו בליגה האירופית, לא יודע אם ראית את זה. הבנאדם נתן במשך חמש דקות תמימות כמעט נאום תוכחה למה דני עמוס הוא לא השוער הראשון של הנבחרת ולמה זה נגרם לו עוול, שהוא לא השוער הראשון. רסקין והחבורהממש לא הצליחה לעצור אותו והוא דיבר בשטף בלי להפסיק. אני מניח שזה נובע מאינטרס שלו למכור את עמוס בינואר או בקיץ (אם יאריך חוזה) לאירופה , שהוא מעוניין דרך הופעות בנבחרת העלות את שווי הכרטיס שלו או לקבוצה באנגליה ששם בלי הופעות בנבחרת אי אפשר לקבל רישיון עבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 11:21 am 
Hall of Famer

לא ראיתי את זה אבל שמעתי ראיון דומה באחת מתכניות הספורט ברדיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:26 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
leibo כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

דבר נוסף ראי, זה הראיון שנתן שירצקי ביציע העיתונות מיד אחרי התיקו מול בילבאו בליגה האירופית, לא יודע אם ראית את זה. הבנאדם נתן במשך חמש דקות תמימות כמעט נאום תוכחה למה דני עמוס הוא לא השוער הראשון של הנבחרת ולמה זה נגרם לו עוול, שהוא לא השוער הראשון. רסקין והחבורהממש לא הצליחה לעצור אותו והוא דיבר בשטף בלי להפסיק. אני מניח שזה נובע מאינטרס שלו למכור את עמוס בינואר או בקיץ (אם יאריך חוזה) לאירופה , שהוא מעוניין דרך הופעות בנבחרת העלות את שווי הכרטיס שלו או לקבוצה באנגליה ששם בלי הופעות בנבחרת אי אפשר לקבל רישיון עבודה.

סליחה על השאלה, אבל מה רע בזה שיו"ר מהלל ומשבח שחקנים שלו? מה ההבדל בין מה שתיארת עכשיו והבלוגים הנסערים של קיובן בשבחו של נוביצקי?

ההודעה שלך היא מבחינתי סימפטום לתרבות הישראלית (סלח לי) שבמסגרת הצורך לתקוף התנהלויות פסולות הופכים כל שטות למשהו שצריך להתבייש בו ושנובע ממניעים נסתרים כלשהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 3:42 pm 
Junior

אלימות מזוויעה בדרבי בנוער. לזרוק אבוקה ליצי מאוכלס בילדים ונשים בצפיפות אפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 4:07 pm 
Freshman

כמובן שרן מלובני הצהוב הדוחה לכלך על אוהדי הפועל בלי הפסקה למרות שראו בבירור שהאבוקה נזרקה מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 4:17 pm 
Junior

האבוקה נזרקה מאזור של אוהדי מכבי ולאחר מכן הוחזרה מהיציע האדום. אוהד הכה בחגורה מהצד של האבזם מאבטח. בקבוקים ואבנים הושלכו בין היציעים כשרובם מאוכלסים בנשים וטף. אני יכול לומר שלאורך כל השישים דקות טרם המקרה, הייתה תחושה שמשהו עומד לקרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 5:18 pm 
Junior

סתם שאלה: אתם חושבים שלנוכחות הטלויזיונית יש חלק בזה? אוהדים עושים דאווינים לטלויזיה? הרי בסה"כ משחקי נוער הם בדרך כלל רגועים יותר ולפעמים בלי אוהדים של ממש בכלל, אלא רק בני משפחה וסקרנים אחרים..

לדעתי הנוכחות של התקשורת רק מזיקה לליגה הזו אבל מהכיוון שגורם לפיתוח מניירות של כוכבים מגיל צעיר אצל השחקנים. אולי זו השפעה שלילית חדשה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 6:21 pm 
Hall of Famer

לא קשור לטלויזיה, אלא לשנאה בין מחנות האוהדים. כשאוהדי הפועל זרקו את רימון העשן בליגת המילואים בזמנו הייתה שם טלויזיה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: