סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 12:37 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 671 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סרטים בקולנוע
הודעהפורסם: ג' מרץ 25, 2014 12:11 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
"נברסקה", שעמום המחץ. הדמות של ברוס דרן וזו שמשחקת את אשתו טובות, אבל כל הדמויות שמסביב משעממות ושטחיות, והסרט איטי ומייגע.

אני דווקא אהבתי. לא מתאים לכל אחד, אין ספק. שמעתי עוד ביקורות שזה משעמם. מי שמתחבר לסרטים בסגנון "ליטל מיס סאנשיין" יתחבר גם לסרט הזה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 25, 2014 8:42 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
את "ליטל מיס סנשיין" דווקא אהבתי מאד. הדמויות הרבה יותר מעניינות. נברסקה פשוט איטי ומשעמם ורוב הדמויות חסרות עומק לחלוטין.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 25, 2014 10:22 am 
Sophomore

טוב, אז אם אף אחד לא ראה את 'רכבת הקרח' תאלצו להסתפק בצד שלי בנושא.
למרות כמה נקודות לא ברורות בעלילה ולמרות משחק בינוני של חלק מהשחקנים ולמרות שנראה לי שניתן היה לקחת את הסרט עוד צעד קדימה מבחינת הפקה, הסרט עדיין נע בין טוב מאוד למצוין.
איך? תסריט פשוט גדול. מעניין, מותח, מעורר מחשבה, מעורר השראה ועוד שלל סופרלטיבים מעין אלה.
8+ בסולם רעננה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 25, 2014 2:36 pm 
מנהל פורום

תקציר כללי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 25, 2014 3:24 pm 
Senior

ראיתי את נברסקה ומבחינתי זה איפושהו באמצע, חזק בנקודות החזקות (משחק מעולה ובמיוחד ברוס דרן, אווירה כללית שמתכתבת הן עם ההזדקנות הפתטית של הגיבור ועם ההידלדלות של האיזור הצפון מערבי, צילומים מעולים) אבל חלש בנקודות הפחות חזקות שזה בעיקר חוסר היכולת לרתק אותי. לא הייתי מרחיק לכת וקורא לזה שיעמום אבל גם לא סיפור שמחזיק אותי מרותק. ככה זה באמצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 25, 2014 3:34 pm 
Sophomore

סליחה.
רכבת הקרח- אחרי שכדור הארץ קופא בעקבות ניסוי כושל וכל החי מוכחד, השאריות שנותרו הן רכבת שנוסעת בלי הפסקה בסיבוב מעגלי. קרונות הרכבת מסודרים כך שהאליטה מקדימה והדרעק מאחורה. כמובן שהדרעק הם דווקא נחמדים וכו'. וכמובן שלדרעק ממש רע מאחורה (אפילו מחריד. קונוטציות ברורות לשואה). אז הם מנסים לארגן מרד ולפרוץ קדימה. על כל ההשוואה המתבקשת למציאות האמיתית שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 28, 2014 4:55 pm 
Junior

ראיתי את "המבול" ("נח" באנגלית) סרט מטורחן עד דק.
החצי שעה האחרונה של הסרט פשוט מיותרת. ניסיון יומרני להעביר מסר פשטני.
בכלל הסרט מאוד מתיימר ומטיף ומנסה להביא אותך למקום ביזארי שבו אתה בעד השמדת האנושות ע"י ריטוש גופותיהם באבן וטביעה...
בכלל, נכנסו שם כל מיני סיפורים מופרכים ונח הפך ללוחם... אבל הכי מטריד היה התלת מימד שלא קשור לכלום. פשוט מטריד שמכניסים את טכונולוגית כאב הראש הזו לכל סרט.

ארונופסקי כרגיל היה רע. לא סובל את הבמאי הזה. לטעמי הוא הבמאי הכי אוברייטד ביקום. עשה סרט תזיזיתי אחד שהיה מהפכני ומאז הוא עושה לנו כאבי ראש בכל סרט.

חוץ מראסל קרואו שהוא באמת שחקן מצוין ובדר"כ מספק את הסחורה וקצת ג'ניפר קונלי המתבגרת (יפה) אין הרבה מה לקחת מהסרט הזה.
הסרט לא רע. בסדר חוץ מהטירחון והאורך. אבל לא שווה הליכה לקולנוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 29, 2014 12:08 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מלון גראנד בודפסט - בובה, בובה, בובה של סרט! בעיני חובה. סרט מיוחד במינו שאין דומה לו. תסריט גאוני, צילום נהדר, צוות שחקנים מהשורה הראשונה כולל בתפקידים הקטנים ביותר. סרט מהסוג שצריך לראות יותר מפעם אחת כדי לתפוס את כל הנקודות הקטנות שלו. לא בטוח שמתאים לכולם, לדעתי מאסטרפיס אמיתי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 30, 2014 9:20 am 
מנהל פורום

אחח ג'ניפר קונלי. :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 30, 2014 9:57 am 
Hall of Famer

Shiver כתב:
אחח ג'ניפר קונלי. :twisted:

לגמריי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 30, 2014 7:22 pm 
מנהל פורום

כתבה עליה מהיום במקרה שראיתי:
http://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340 ... 56,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 30, 2014 9:16 pm 
Hall of Famer

מכבי רעננה זל כתב:
טוב, אז אם אף אחד לא ראה את 'רכבת הקרח' תאלצו להסתפק בצד שלי בנושא.
למרות כמה נקודות לא ברורות בעלילה ולמרות משחק בינוני של חלק מהשחקנים ולמרות שנראה לי שניתן היה לקחת את הסרט עוד צעד קדימה מבחינת הפקה, הסרט עדיין נע בין טוב מאוד למצוין.
איך? תסריט פשוט גדול. מעניין, מותח, מעורר מחשבה, מעורר השראה ועוד שלל סופרלטיבים מעין אלה.
8+ בסולם רעננה.

מעורר מחשבה בקטע הגנרי של העשירים נגד העניים בעיקר.
אבל עדיין סרט מצוין בהחלט, בעיקר בגלל שזה לגמרי סרט קוריאני (תחשבו סגנון הצילום של סרטים כמו "שבעה צעדים" או "ראיתי את השטן", עם עלילה קיצונית מספיק בשביל להזכיר בעצמה את "שבעה צעדים" ועם הרבה רעיונות ויזואליים מרתקים) עם שחקנים שאני אשכרה יכול להבדיל ביניהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 19, 2014 3:09 pm 
Hall of Famer

חיבבתי מאד את "נברסקה". צילום יפהפה, סיפור קטן, רגיש ואינטיליגנטי, משחק מצוין של כל השחקנים. לא לנרקומנים של אקשן, אבל אחלה סרט.

"הבן של אלוהים" מוצלח. כולם מדברים על מכרם חורי, אבל מי שלדעתי נותן שם משחק גדול באמת זה זהר שטראוס, שאהבתי מאד גם ב"לבנון". שחקן נפלא.

"מועדון הלקוחות של דאלאס" זה בעיקר המשחק של מקונהי ולטו (שנותן שם תפקיד עצום לדעתי), הסיפור עצמו די משעמם וממצה את עצמו מהר, מה גם שזה נושא די טחון היטב וממוחזר (חוסר המודעות והגישה לאיידס בתחילת התפרצות המחלה וכו').

"הזאב מוול סטריט" בעיקרו מהנה. אני לא הרגשתי את הזמן עובר. מסכים שדיקפריו שחקן מוגבל למדי, אבל לתפקידים כאלה הוא בנוי בדיוק.

"גרנד בודפשט" מצולם נפלא, משוחק להפליא ע"י חלק מהשחקנים (מי אמר רייף פיינס?), משעשע מאד בערך עד השני שליש שלו, אבל מתחיל לטרחן ולחזור על עצמו לקראת הסוף.

סרט ישראלי שראיתי בחודשים האחרונים וממש סבלתי בו, שלא לומר כמעט יצאתי ממנו באמצע, הוא "סוכריות". קלישאה איומה, משחק מוגזם ובזבוז של מנשה נוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 19, 2014 5:56 pm 
מנהל פורום

ולקאם בק נדב.

קפטן פיליפס - מצויין עם מתח בלתי פוסק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 07, 2014 1:17 am 
Junior

טוב תקישבו, ראיתי עכשיו את "בין כוכבים" (Interstellar), וזה פשוט זוועה.
לא יודע איך אנשים ממליצים על זה, לא יודע איך זה קיבל דירוג גבוה, לא יודע איך מישהו הוציא את הדבר הזה בכלל.

אני מעריץ ענק של נולאן, טרילוגיית באטמן זו סדרת הסרטים האהובה עלי אי פעם, "יוקרה" ו"ממנטו" ריתק אותי וגם "התחלה" היה ממש טוב בעייני... אבל הפעם הוא פשוט הוציא סרט איום ונורא.

ממליץ בחום לוותר על התענוג המפוקפק.
אם מישהו בכל מקרה הלך ונהנה, בבקשה, ספרו לי מה פספסתי.
אני מת להבין למה אנשים חושבים שזה סרט טוב ( או אפילו הסבר למה הוא לא זוועה יתקבל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 07, 2014 2:05 am 
Hall of Famer

הוצאת לי את המילים מהמקלדת.
זה כאילו הוא חיבר את "כוח משיכה" עם "אבודים", "סיוט מעבר לאופק", "ספרה", "לופר", "טוויסטר" ו"מטריקס" הכל לסרט אחד. לא אמין. מזעזע. וארוך. מאוד. קרוב ל-3 שעות.
גם הצילום ברמה מאכזבת למדי, עם איכות בינונית מאוד, כאילו בכוונה, אבל זה אפילו לא vintage. סתם צילום בינוני שמזכיר סרטים של תחילת שנות ה-90'.
גם ברמת המשחק אכזבה קשה. לא יכול להגיד אפילו על שחקן אחד שעשה עבודה ראויה. לא מתיו מקונוהי, לא מאט דיימון, ובטח לא אן האתוויי עם חיקוי דהוי ופאתטי של סנדרה בולוק ב"כוח משיכה". למעשה, רק שתיים היו נורמליות, והן שיחקו את אותה דמות - אלן בורסטיין וג'סיקה צ'סטיין. ג'ון ליתגו בסדר אבל לא יותר. כנ"ל מייקל קיין.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 2:41 am 
Junior

מודה שבגלל שתי הביקורות דלעיל שקלתי לוותר על הסרט אבל מה אומר ומה אגיד, יופי של סרט.
נהניתי מאוד. אהבתי את הניסיון למתוח מעט את גבולות החשיבה מעבר למוחשי ולמושגים שבהם בדר"כ רואים סרט כזה והיום יותר קל לעשות את זה ויזואלית. התוצאה מרשימה בהחלט. רק מצריכה סבלנות, אני מודה.

הרעיון של להעביר את המימד החמישי דרך הצניחה בכוח הכבידה היה במקום ובוצע יפה. מי שעקב אחרי הסרט ולא פספס פרטים ששתלו מוקדם, הבין הכל הרבה לפני שהם דיברו על כך.
סגירת המעגל של רוח הרפאים נתנה לסרט נופך אחר. אני אהבתי.

הסרט היה מבוים נהדר בעיני. נולאן במיטבו. אני מסכים שהיו לא מעט התעכבויות על סצנות ארוכות מדי שלא לצורך וזה מגיע מאדם שאוהב את זה... אבל בגדול התוצאה מוצלחת והיו כמה סצנות מרהיבות למדי.

באשר לתצוגות משחק, זה לא שהיו יותר מדי הזדמנויות לתת מונולוג שיחרת לעד בזכרון. למייקל קיין היתה את סצנת הגסיסה שבה הוא יכול היה להביא את האיכויות המופלאות שלו. ואני מצטער אבל מקונוהוי היה מצוין. חוץ ממנו, לא היה לאף אחד תפקיד שיכול היה להביא תצוגת משחק יוצאת דופן.

אבל אני חייב לומר משהו, לא ראיתי את כוח משיכה אבל פעם אחת לשים את אן הת'וויי באותה הנשימה עם סנדרה בולוק זה לעג ליכולות משחק בסיסיות.
ופעם שניה- חיקוי דהוי של סנדרה בולוק? באמת?? יש בי"ס בעולם שבו סנדרה בולוק היא אמת מידה למשהו? :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 8:52 am 
Junior

סבלנות לא חסרה לי, ובטח שכוונות טובות כלפי הסרט לא חסרו לי (בגלל נולאן)...

שמע יש לי ידע בסיסי סביר בפיזיקה, וידע קטן מאוד בפיזיקה קוונטית, אז יכול להיות שהדברים שאמרו שם היו הגיוניים... לי רובם נשמעו כמו ניסיונות להישמע מתוחכמים שלמעשה אין בהם שום היגיון. יכול מאוד להיות שהלכתי לאיבוד והסרט איבד אצלי אמינות בגלל שניסיתי להבין על מה לעזאזל הם מדברים.
הקטע שם עם האהבה שאפשר לכמת או שטות כזאת היה פשוט דביק, קיטשי וחסר כל הגיון. וכן, אני מודע לזה שזה מדע בדיוני, אבל גם למדע בדיוני יש דברים שהם בגדר הסביר.

בנוסף הדמויות היו מאוד לא עמוקות, לא ממש הבנתי הצדקה של אף דמות למעשיה פרט לגיבור, לא ממש הבנתי מתי ואיך נוצרו קשרים ומה היה טיבם ובעיקר המשחק הרגיש לי מאוד "דרך-אגבי" שכזה. לא גרוע, אבל מאוד לא מושקע.

בשורה התחתונה פרט לאפקטים ויזואלים מאוד מרשימים לא היה שום דבר בסרט הזה שהיה סביר אפילו... העלילה התחילה מעניין ומהר מאוד עברה למצב שבו כמעט ואין עלילה. הדמויות התחילו מאוד מעניין ולאט לאט הפכו לקלישאות. לא יודע, שום דבר בסרט הזה לא היה טוב.

גם סגירת המעגל של רוח הרפאים הייתה בינונית בעייני, אם כי זה בערך הזמן היחיד בסרט פרט לחצי שעה הראשונה שיכלתי לראות בעניין, למרות שגם השטיק הזה של התחרשות מעגלית ( שאין נקודת התחלה לכל ההתחרשות בעצם ) זה לא מקורי במיוחד (אני מכיר את זה מ"אשתו של הנוסע בזמן").

נערך לאחרונה על ידי sheky בתאריך א' נובמבר 09, 2014 10:53 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 10:48 am 
מנהל פורום

"נעלמת" - סרט מאוד מוצלח לטעמי עם כמה מסרים טובים.
האישה לא אהבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 10:55 am 
Junior

Shiver כתב:
"נעלמת" - סרט מאוד מוצלח לטעמי עם כמה מסרים טובים.
האישה לא אהבה.

סרט מוצלח מאוד... גם הוא חוטא קצת באורך בלתי מוצדק ( היה אפשר לקצץ שם חצי שעה בקלות לדעתי), אבל סרט ממש מוצלח.
גם למרבה ההפתעה זה סרט שתפור על בן אפלק...

מצטרף להמלצה, אחלה סרט שעשוי מצוין, מעניין, מפתיע ועם המון ביקורת על מיקום התקשורת בחיינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 12:25 pm 
Junior

sheky כתב:
סרט מוצלח מאוד... גם הוא חוטא קצת באורך בלתי מוצדק ( היה אפשר לקצץ שם חצי שעה בקלות לדעתי), אבל סרט ממש מוצלח. גם למרבה ההפתעה זה סרט שתפור על בן אפלק... מצטרף להמלצה, אחלה סרט שעשוי מצוין, מעניין, מפתיע ועם המון ביקורת על מיקום התקשורת בחיינו.
הסרט סה״כ טוב אבל הפריעו לי שם שני דברים: 1. התגובות של אנשים לאירועים נראו לי לא מציאותיות. 2. היה שם חור ממש גדול בעלילה. ממש גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 4:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

matan 2.0 כתב:
sheky כתב:
סרט מוצלח מאוד... גם הוא חוטא קצת באורך בלתי מוצדק ( היה אפשר לקצץ שם חצי שעה בקלות לדעתי), אבל סרט ממש מוצלח. גם למרבה ההפתעה זה סרט שתפור על בן אפלק... מצטרף להמלצה, אחלה סרט שעשוי מצוין, מעניין, מפתיע ועם המון ביקורת על מיקום התקשורת בחיינו.
הסרט סה״כ טוב אבל הפריעו לי שם שני דברים: 1. התגובות של אנשים לאירועים נראו לי לא מציאותיות. 2. היה שם חור ממש גדול בעלילה. ממש גדול.

איזה חור? (אתה יכול לכתוב בלבן כדי שלא לספיילר)
האם אתה מדבר על הקטע שהאשה עושה הצגות למצלמה בבית של ניל פטריק האריס והוא לא ראה את מה שהיא עשתה למרות שיש לו פיד של כל המצלמות באייפד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 8:09 pm 
Junior

sir charles כתב:
איזה חור? (אתה יכול לכתוב בלבן כדי שלא לספיילר)
אני לא מתכוון למה שרשמת. אני בטלפון ואין לי צבע לבן אז אני אכתוב לך בהודעה פרטית ואם יהיה ביקוש לפרשנות שלי אני אכתוב פה בלבן כשאגיע הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 9:10 pm 
מנהל פורום

תכתוב גם לי על החור.

עריכה - יצא גס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 9:12 pm 
מנהל פורום

3 מסרים נחמדים שאני לקחתי מהסרט -

1. אנשים יעשו דברים משוגעים כדי להגן על הנישואים שלהם, וכדי לפרק אותם.
2. גם אישה יכולה להיות הרעה האולטימטיבית בסרט, תפקיד ששמור בדר"כ לגברים.
3. מאוד קל להפליל גברים ולהפיל עליהם האשמות חסרות בסיס, לזכות במשפטים ולצאת מנצחים ללא שום הוכחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 671 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: