סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 24, 2024 3:00 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 23, 2014 7:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ממליץ בחום על מלון במדריד - Silken Torre Garden .
Silken זו רשת של מלונות יוקרה בספרד ( רובם 4-5 כוכבים ) . המלון הספציפי הזה במדריד הוא 3 כוכבים .
שילמנו ( 2 אנשים ) 65 יורו ללילה על חדר ענק ( 35 מטרים ) + ארוחת בוקר , מחיר בהחלט טוב לאור החלופות ( שאולי היו גם קצת גבוהות מתמיד לאור אליפות העולם בכדורסל שהסתיימה באותם ימים ) .
המיקום הוא במזרח העיר , כמה קילומטרים טובים מהמרכז , אך המלון הוא 200 מטרים מתחנת מטרו של קו מרכזי יחסית ( האדום ) , ולכל היעדים המרכזיים מגיעים עם החלפה בודדת לכל היותר ( קרי - זמן ממוצע להגעה ליעד במרכז העיר מרגע היציאה מהמלון - 45 דקות ) .
אחלה איזור , מאוד שקט ובטוח , ובמרחק של לכל היותר 5 דקות הליכה מהמלון יש קניון , סופר גדול ומבחר "מזללות" של אוכל מהיר + צפייה בכדורגל וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 27, 2014 3:52 pm 
Sophomore

חברת Aeroflot הרוסית נכנס לשוק הטיסות לתאילנד בארץ והמחירים...זולים בטירוף. 814 דולר בעוד שאל על השודדים מתחילים רק מ1200 דולר. עושה לי חשק לסיבוב שני בארץ המלוכסנים.
מישהו טס עם החברה הזאת? אמינה? המזוודות חוזרות בשלום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 27, 2014 5:03 pm 
Hall of Famer

די נוחים . טסתי איתם רק פעם אחת עם שני קונקשנים אני חושב אורלנדו-ניו יורק-מוסקבה-תל אביב)וכצפוי המזוודות לא נחתו. אם כי יומיים אחר כך הם הגיעו לבית הוריי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 27, 2014 11:00 pm 
Sophomore

אז לוותר על החברה הזאת, נורטון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 28, 2014 12:26 am 
Hall of Famer

לא יודע, שני קונקשנים זה משהו מסובך תמיד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 28, 2014 4:08 am 
Junior

חברה זוועתית.
גם שירות בסיסי אין שם וגם בעיות תמידיות עם המזוודות.
מנסיון אישי ומשפחתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 28, 2014 10:00 am 
Hall of Famer

משוב לגבי קניית כרטיסים למשחקי כדורגל בספרד :
ריאל מדריד - כעשרה ימים לפני המשחק ( ליגת האלופות , נגד באזל ) נפתחה באתר שלהם האופציה לרכישת כרטיסים עבור הציבור הרחב . רמות מחיר רבות ( החל מ-35 יורו ) והזמנה פשוטה דרך האינטרנט . משום מה הייתה לי בעיה עם משיכת הכרטיס ב"כספומט" באצטדיון , אבל בקופות עזרו לי במהרה.
אתלטיק בילבאו - קצת מסורבל . רכישה באתר לציבור הרחב נפתחה רק יומיים וחצי לפני המשחק , שזה גם מכניס אותך לאי וודאות מסוימת , וגם בסופו של דבר משאיר לך פחות מיקומים אפשריים באיצטדיון / רמות מחיר . עדיין היו זמינים כרטיסים במחירים סבירים ( 46 יורו ) ביחס לכך שזה משחק היסטורי עבורם בליגת האלופות ( לא היה שם 16 שנה אאל"ט ) .

מבחינת החוויה - במדריד זה לגמרי קהל של קונצרטים , עד שהכדור לא ברשת ( ורצוי לאחר מבצע יפה , בכל זאת ... ) הקהל לא ממש מתרשם . גם הבוז לקסיאס לא תרם . בבילבאו זה יותר דומה לארץ מבחינת מעורבות של הקהל במשחק , קללות במינונים גבוהים , פיבדקים / ביקורות על פעולות השחקנים וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 28, 2014 7:12 pm 
Sophomore

Dovi כתב:
חברה זוועתית.
גם שירות בסיסי אין שם וגם בעיות תמידיות עם המזוודות.
מנסיון אישי ומשפחתי.

טוב, ירדתי מהם.
נילך על האוזבקיסטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 01, 2014 11:05 pm 
Sophomore

טוב, אני גונב חזרה את הת'רד לענייני איטליה: הפור נפל על נסיעה לטוסקנה אחרי כמה ימים ברומא וגיחה קצרה לפירנצה. התוכנית היא לישון 3 לילות באחת האחוזות/חוות שפזורות באזור ומשם לצאת לטיולי כוכב כשתנאי קריטי הוא מטבח בדירה. אשמח לשמוע המלצות בעיקר על מקומות לינה במחיר סביר (100-150 יורו ללילה) ועל אתרים מומלצים /לא מומלצים באזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 02, 2014 10:25 am 
Sophomore

אני ישנתי בוילה קסומה שנקראת הבית של אלונה, של בחורה ישראלית שנשואה לאיטלקי וגרה במקום מדהים באמצע טוסקנה.
הוילות מאד צנועות ומאובזרות ברמה בסיסית ביותר. אלונה חמודה ממש ועזרה לנו לתכנן את הטיול והמליצה מה לראות.
אין לי מושג מה היה המחיר. זה גם היה לפני יותר מ-6 שנים. גיגול של השם העלה איזה כתבה מטמקא מ2005 שבעקבותיה בחרנו במקום. אין אתר אבל יש בסוף מספרי טלפון. שווה לכם לדגום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 2:03 pm 
Freshman

החברה ואני רוצים מאוד לטוס לכמה ימים בסוכות. היעד המועדף עלינו לחופשה קצרה הינו ברלין, אך עקב מגבלות תקציב אנו פתוחים ל(כמעט) כל אופציה, אך רצוי מקום שקט ורגוע ולא הומה בישראלים עם ילדים קטנים. אחת האפשרויות הנשקלות היא איי יוון, ועל כן מס' שאלות כלליות:
1) האם, מבין האיים הפופולרים אליהם קל יותר להגיע בעלות טיסה סבירה, ישנם איים שקטים יותר ופחות בסגנון קלאבים?
2) אם כן, המלצה מסויימת?
3) באופן כללי, יש תחבורה באיים? ניתן להגיע למקומות מחוץ לעיר הגדולה ללא רכב?

כל דעה, המלצה והכוונה תעזור. כמו כן, אם ישנן המלצות למקומות אחרים שיכולים להתאים לחופשה זולה, שקטה ונעימה של מס' ימים, אשמח מאוד לשמוע.

תודה :co_ol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 2:30 pm 
Junior

רודוס. אבל זה בזבוז לא לקחת שם אוטו. כיף לנהוג בו והכל במרחק נסיעה. מצד שני, אולי כבר קריר מדי ליוון.
בכרתים טרם הייתי אבל אני מניח שזה דומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 2:39 pm 
Hall of Famer

ברודוס באופן פרדקסולי הרבה, אבל הרבה יותר זול לשכור רכב מאשר לקחת מונית. אוטובסים יש, אבל תלוי מאיפה ולפעמים התדירות לא משהו. שכירת אוטו ברודוס זה ממש מתבקש. כמו כן מתבקש מאד לבקר בכפר לינדוס. מאד מאד יפה וציורי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 3:08 pm 
Junior

אני בקטע של בטן-גב, התעניינתי בחופשה באחד מאיי יוון אבל אצלי הקטע בחופשה כזו הוא לצאת מהמלון כמה שפחות אם בכלל.
מזג האוויר עכשיו הוא 25 מעלות מינוס, די גבולי. באופן כללי, בכרתים המלונות טובים מברודוס ובכלל זה אי שיש בו גם יותר מה לראות, הבעיה שמזג האוויר שם די לא משהו, בשנה שעברה באוגוסט נפלתי על מזג אוויר מגעיל של 25 מעלות עם עננים ואפילו קצת גשם.

בקיצור, בסוף בחרתי בקוס, יש שם כמה ריזורטים מפוארים במחיר טוב משל כרתים ורודוס, שווה לך לשקול את זה אלא אם כן אתה ממש בקטע של לטייל ואז מדובר באי קטן שאין בו מה לעשות מעבר לים ובריכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 3:17 pm 
Freshman

תודה על התשובות. אני פחות בקטע של ריזורטים-הכל-כלול מלאים במשפחות עם ילדים קטנים ומרעישים. הרבה יותר בכיוון של לינה כפרית שקטה. בטן-גב על החוף דווקא עובד, אבל גם אז רק אם מדובר בחוף שקט ורגוע, וממילא נראה שמזג האוויר כבר קצת קריר בשביל ים כל היום.
מבדיקה שטחית נראה ששכירת רכב ברודוס זה אכן לא עסק יקר במיוחד.
מישהו כאן היה בקורפו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 4:11 pm 
Hall of Famer

היום חזרתי מכרתים, מריזורט של הכל כלול, אבל בניגוד לתדמית, מלון מאוד נחמד, מבודד ושקט וכמעט בלי ילדים. קודם כל אני יכול להמליץ מאוד מאוד בחום על כרתים באופן כללי ועל המלון הזה באופן ספציפי, מאוד נהנינו. לגבי מזג אוויר, כמו שכתבתי, כבר מתחיל להיות קר, היו לנו ימים שהיה קר מדי להכנס לבריכה ובימים היותר חמים אפשר היה להכנס לבריכה או לים בנוחות רק בשעות הצהריים החמות, בבוקר או אחה"צ אין מה לחשוב על זה בכלל, גם יש רוחות די חזקות רוב הזמן.

מכיוון שהיינו 4 לילות, שלישי עד שבת, מה שאומר שבפועל היו לנו רק 3 ימים מלאים בלי טיסות לילה מעייפות בתוכם, היינו רוב הזמן במלון סביב הבריכה ובים, ורק ביום אחד לקחנו טור עם אוטובוס לחלק המערבי של העיר, אם אתה מגיע לכרתים אז בשום פנים ואופן אל תפספס את כאניה, עיר מקסימה עם שוק נהדר, טיילת יפהפיה על החוף ואחלה מסעדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 5:24 pm 
Junior

קורפו אי מדהים. אין לי מילים לתאר כמה יפה שם. אבל, לחלוטין כדאי שתבדוק תחזית כי הוא כבר מאוד צפוני לבטן-גב באוקטובר.
אגב, הנסיעה לשם יקרה משמעותית מרודוס-כרתים, לא?
ברודוס, אין בעיה לקחת הכל כלול ולצאת מהמלון לכל היום ולחזור בערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 10:49 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אם לא חשוב לך בטן גב, ו/או אתה מודאג שכבר יהיה קריר מדי לים, אני ממליץ על הרי הטרודוס בקפריסין. כל האזור יפה, מלא כפרים ציוריים. חפש מקום בכפר יפהפה שנקרא קקופטריה (Kakopetria), לטעמי הכפר הכי יפה באזור לפחות מאלה שהייתי בהם. בהרים כבר יכול להיות קר, אז חפש מקום מתאים (נניח, עם אח עצים וכו').
כדאי מאד לשכור אוטו שיכול לטפס את ההרים, רק תזכור שנוהגים שם בצד שמאל. אם לא עשית את זה בעבר זה מבלבל בשעה הראשונה, אז תיזהר. אחר כך מתרגלים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 06, 2014 3:44 pm 
Freshman

יופי, תודה רבה :co_ol:

אמשיך עם השאלות: מה לגבי בורגס/ורנה וסביבותיהן שלא למטרות קזינו וקלאבים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 06, 2014 10:32 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי רודוס מקסים אבל די קשה להסתדר בו בלי רכב. ואני אישית חולם על סנטוריני מתישהו אבל זה עוד לא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 9:28 am 
Senior

את בורגס אני לא מכיר אבל אם תוציא מוארנה את הקזינו והקלאבים (בהנחה שקר מדי בשביל ים) תיוותר עם, נניח, גבעת אולגה (ואני מתנצל מראש וכו' הייתי יכול לכתוב באותה מידה גם קרית ים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 9:49 am 
Hall of Famer

את אותו הדבר בדיוק אתה יכול לומר על ווגאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 9:57 am 
Senior

לא מדויק אבל בוא לא ניכנס לזה, בעיקר - אז מה? את אותו הדבר בדיוק אני יכול לומר וגם על קרית גת וגם על סיילם ניו המפשייר

אם מישהו היה שואל אותי על ווגאס שלא למטרות קאזינו וקלאבים אני מניח שתשובתי לא הייתה משתנה בהמון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 12:53 pm 
Hall of Famer

אני הייתי לפני כמה חודשים בריזורט מדהים בדרום חצי האי הפלופונסי, אבל אם דחוף לכם להירטב, זו לא העונה. קר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 7:56 pm 
Freshman

השלמנו כבר עם זה שלא נהנה מהחופים. בעיקר צריכים להתאוורר אחרי קיץ לא קל.
תודה לכולם על העצות. נראה שהפור יפול על כרתים, משיקולי עלות ותאריכים. עם רכב, לארבעה-חמישה ימים כנראה. יש המלצות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: