סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 1:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 10:03 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב מאוד שתמוז קיבל על זה צהוב. מצב ששחקן מלהיט את הקהל היריב בהחלט דורש תגובה מהשופט לדעתי , צריך לחוקק חוק כזה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:40 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נו, "מלהיט את הקהל". אפשר לחשוב. עשה להם "ששש" עם האצבע אחרי שכל המשחק נהמו לעברו. לפי הסטנדרטים האלה, כריסטיאנו רונלדו כבר לא היה משחק כדורגל העונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:51 am 
Hall of Famer

בסדר גמור. אז רונאלדו היה מקבל צהוב פעם אחת , פעמיים , עד שהיה מפסיק עם זה. איך ב-NBA אגב מתמודדים עם דברים כאלה ? אני בטוח ששחקן מקבל טכנית מייד אם הוא עושה תנועות כאלה לכיוון הקהל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 12:00 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי זו התנועה החביבה על קובי.

אני חושב שאתה מגזים לגמרי, אבל אם במסגרת החוקה החדשה הזו קובי יקבל טכנית כל פעם שהוא עושה תנועות יהירות לקהל אחרי סל, אז תרשום אותי לצידך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 12:40 pm 
Sophomore

הצהוב השני היה מוגזם, ניחא לא היה לו צהוב לפניי זה, היה צריך להפעיל שיקול דעת. לא צריך ללכת לרונאלדו או לברייאנט, אני בטוח שאפשר למצוא בארץ עשרות מקרים של שחקנים "מתגרים" בקהל, בצורה עוד יותר קיצונית ולא מקבלים על זה כלום.

מה שכן, הוכח אתמול שההגנה של הפועל היא פשוט הגנה רעה. אין אפס, שממוצע הגילאים של השחקנים בהגנה שלך הוא 35 והם הרבה הרבה אחריי השיא (פנסטיל, אנטבי ובאדיר) ואחד שמעולם לא הגיע ולא יגיע לשיא (חיימוביץ), זה עניין של זמן עד שתתחיל לספוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 3:58 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
טוב מאוד שתמוז קיבל על זה צהוב. מצב ששחקן מלהיט את הקהל היריב בהחלט דורש תגובה מהשופט לדעתי , צריך לחוקק חוק כזה.

לפי מה שפורסם היום בספורט 5 (וסליחה מראש שאין לינק) יש חוק כזה וזה ההנחיות החדשות מאופ״א

בתור אוהד בית״ר ושונא נלהב של טוטו תמוז (שום קשר לצבע עור, אני אוהב מאוד את יא יא טורה ואריק אבידל), אני חושב שהאדום מוגזם לחלוטין, הוא לא אמר כלום ולא סימן תנועה מגונה, רק עשה ׳שששש׳ ועל זה לא נראה לי מגיע צהוב, זה כמו שיתנו צהוב על זה שהוא כבש שער והלהיט את הקהל שלא אוהב שכובשים מול הקבוצה שלו גולים.

אבל חייבים לציין שיכול להיות שהוא עשה עוד דברים שלא ראו בשידור שהיה עסוק בלהראות הילוכים חוזרים (צעק לקהל וכדו׳)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 4:08 pm 
Junior

www.dovi כתב:
עופר האדום כתב:
זה כמו שיתנו צהוב על זה שהוא כבש שער והלהיט את הקהל שלא אוהב שכובשים מול הקבוצה שלו גולים.

אבל על זה בדיוק הוא קיבל צהוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 5:05 pm 
Junior

הסיפור הוא מבקר השופט, שופט העבר מריק לוי. הוא קבע שבנהמות ובזריקת הבננות כלפי טוטו אין גזענות אלא שנאה כלפי שחקן בודד, ועל כן בית"ר לא תעמוד לדין על כך. שימו בצד את העובדה שזה סותר החלטת בית דין של של התאחדות לכדורגל, זה יכול להביא למצב חוקי אבסורדי.

זה שיש עובד ציבור שכתב דו"ח כזה, מבייש את מדינת ישראל יותר מכל שיר שואה של אוהד הפועל פרחח.

** במשחק שלנו מול אשקלון השבוע ביקשתי משוטר שיפסיק את שירת "אני שונא אותך סלים טועמה, אני שונא את כל הערבים" כי זו הסתה לגזענות ויביא להלהטת יצרים. הוא לא רצה להקשיב (טען שהוא לא שומע כלום), זה הוביל לבאלגן במשך 2 דקות.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 5:26 pm 
Hall of Famer

אני מסכים עם הקביעה לגבי מבקר השופטים. אם זה מה שהוא אמר, זו בושה וחרפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 6:23 pm 
Junior

התעלמת מפרט מסוים, הוא ציין שמהעובדה שהיו במגרש שחורי עור נוספים (מהפועל כמובן) אשר כלפיהם לא נשמעה שום קריאת גנאי, ניתן ללמוד שישנה יריבות ספציפית עם השחקן על רקע ההיסטוריה שלו וכו' וכו', ולא הקנטה גרידא על רקע צבע עורו. (איני בא לדון לגופה של עמדה אבל על האמת להיכתב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 6:28 pm 
Hall of Famer

בוא נתחיל מזה שלפחות לפי מה שאני קראתי, היו נהמות גם לג'מבה ג'מבה. דבר שני, כשאוהדי מכבי נהמו ליוסי אבוקסיס אחרי שהבריז למכבי - למרות שאבוקסיס הוא יהודי ישראלי ולבנבן, ולמרות שגם במקרה הזה הייתה להם כביכול "סיבה אישית" - בתי הדין של ההתאחדות התייחסו לזה בחומרה רבה למיטב זכרוני. טיעון ה"זה לא גזעני, זה אישית נגדו" לא עמד למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 6:35 pm 
Junior

גינות מיכאל כתב:

אסביר שוב את דברי.

צהוב בגין הלהטת הקהל על ידי סימון ׳ששש׳ הוא כמו צהוב על עצם כיבוש שער שמלהיט את הקהל (כלומר עצם כבישת השער מלהיטה, כי בדרך כלל קהל מתעצבן שכובשים נגד הקבוצה שלו גולים)

מובן יותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 6:56 pm 
Junior

www.dovi כתב:
גינות מיכאל כתב:

אסביר שוב את דברי.

צהוב בגין הלהטת הקהל על ידי סימון ׳ששש׳ הוא כמו צהוב על עצם כיבוש שער שמלהיט את הקהל (כלומר עצם כבישת השער מלהיטה, כי בדרך כלל קהל מתעצבן שכובשים נגד הקבוצה שלו גולים)

מובן יותר?

הטקסט כן, אבל התוכן לא.
וכמאמר הנודע של חז"ל (שלשם שינוי מובן לכל): נובמת.

______
ראי, הסיפור על אבוקסיס קצת מוזר משום שנהמה היא ביטוי מובהק לקריאה על רקע צבע עור בלבד, והסיבה היחידה שהיא מוגדרת כעבירה היא הזיקה בינה לבעלי חיים מסוימים. *לדעתי אם ניתן ליצור השוואה, הרי שהיא בין לכנות שחקן רגיל בכינוי נכה (שכן זו קריאה המתפרשת במובן המטאפורי שלה), לבין לצעוק זאת על אדם קטוע רגל*.
ואם הבנתי נכון הרי שההתייחסות של ג'מבה ג'מבה היא בהשתוממותו מכך שהתופעה עדיין קיימת - בהקשר של תמוז.
אבל איני בקיא מספיק באירועים או במקרים שציינת.

*ואגב, מאותה סיבה בדיוק, טענתו של המבקר הנ"ל, גם כפי שהבאתיה, מגוחכת למדי. זריקת בננות ונהמות לשחקן שחום עור היא מעשה גזעני מובהק גם אם תכליתה היא הקנטת השחקן על רקע מסוים וספציפי, ולא רק אם היא נשמעת בהקשר של הבעת דעה במלחמת האזרחים בין הצפון לדרום בארה"ב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 8:10 pm 
Junior

http://www.one.co.il/Article/207640.html
"הפועל: אם יהיו קריאות גזעניות, נרד מכר הדשא"

על קריאות שואה הקבוצה היריבה תשחק ללא שוער?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 8:38 pm 
Junior

לא מבין על מה הנובמת,
זה היה סוג של מטאפורה. שחקן שמשתיק קהל זה תנועה יותר מלגיטימית וממש לא אמורה להחשב כ׳התגרות׳ בקהל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 9:21 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
http://www.one.co.il/Article/207640.html
"הפועל: אם יהיו קריאות גזעניות, נרד מכר הדשא"

על קריאות שואה הקבוצה היריבה תשחק ללא שוער?

צחוקים צחוקים, כל הכבוד להם ואני לגמרי מאחוריהם. ככה צריך לעשות. אם ההתאחדות תעז לגעת בהם על זה, הייתי במקומם עובר מעל הראש של אבי לוזון והולך ישר לפלאטיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 9:34 pm 
Junior

ראי, זה לא כל הכבוד להם. זו בכיינות.
אם היו מנצחים, היו באים בטענות בכלל על הגזענות? בולשיט.
בכל העולם יש את המכה הזו, בכל הליגות ולעיתים גם בין השחקנים בקבוצות. הם טיפסו על עץ גבוה והם לא יודעים איך לרדת ממנו.
במקום שעוזר מאמן הנבחרת ימשיך להסית נגד גרינפלד, שיכינו לו קובץ של טעויות השיפוט שהכריעו משחקים לטובת הפועל רק מהעונה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 9:45 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נובמת, שחקן שלהם הורחק בגלל שהעז להתייחס לקהל הגזעני שמולו, אתה באמת חושב שגם אם זה היה 6-1 לטובתם הם לא היו אומרים על זה משהו?

הטענה היחידה שאפשר לבוא אליהם היא שיש כאן מידה גדושה של צביעות בהתחשב בכך שהקהל שלהם לא בדיוק נחשב לקהל דיפלומטי במיוחד. ועל זה יש דרך פשוטה להתמודד - הקבוצה צריכה להודיע שהם ירדו מהמגרש על קריאות גזעניות או דברים שווי ערך לכך, בלי קשר אם זה מגיע מהקהל שלהם או מהקהל היריב. אני בטוח שירידה מהמגרש על שירי שואה לא רק תמגר את הבעיה אלא גם תנטרל כל ביקורת מהסוג שיואב העלה כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 9:51 pm 
Hall of Famer

יואב, לא בכיינות ולא נעליים. זה ככה בכל העולם? יופי, בכל העולם או לפחות במדינות הכדורגל הנורמליות נלחמים בזה. בהוראה מגבוה של אופ"א ושל פיפ"א (וכל הכבוד להם על זה). בישראל לא.
בלוטלי וסמואל אטו ירדו מהמגרש או הפסיקו משחקים על הדבר הזה, אף אחד לא נגע בהם. בסדר גמור וכל הכבוד, ואין סיבה שטוטו או ג'מבה ג'מבה לא יעשו את זה. נראה את אבי לוזון גיבור.
התגובה שלך, תסלח לי... מה הקשר בין טעויות שיפוט לבין זה שנוהמים וזורקים בננות על טוטו?
ואפשר לחשוב מה הוא עשה בתגובה. קילל? עשה תנועה מגונה? עשה משהו לא בסדר? בפעם הבאה שירד מהמגרש, ובואו נראה את הגברים בהתאחדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 10:05 pm 
Sophomore

כרגיל הפועל תל אביב בחזית ההתייפיפות והצביעות, מעניין באמת מה התגובה של הקבוצה תהיה שהקהל שלהם ישיר שואה למכבי? האם גם אז כל הקבוצה תרד מהמגרש? מעניין גם מה יקרה אם הקהל שלהם יהיה בצד הנוהם, רק להזכיר, זה כבר קרה והם הוענשו על כך.

אני גם כמובן לא מאמין שזה יקרה, סתם פופוליזם. באמת מישהו מאמין שקבוצה שלמה תרד נגיד בדקה ה90 באיזה דרבי?

ראי, אטו לא ירד מהמגרש ואת המקרה של בלוטאלי אני לא מכיר, אם אתה מתכוון למשחק מול קוראטיה הוא הוחלף. אני זוכר מקרה אחד כזה שקרה, רוברטו קלרוס עשה את זה ברוסיה, זה קרה באיזה משחק בדקה ה90 שהמשחק כבר היה גמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 10:39 pm 
Junior

ראובן, "העז להתייחס", בתור אחד שמבקר במגרשים, זה נמצא בכל המגרשים, גם בנוער.
אם השחקנים מצליחים להתעלות מעל זה, גם טוטו יכל לעשות את אותו דבר ולבוא בטענות "נקי" יותר לאחר מכן כשהוא בא לשטוח את עדותו.
ראי, אתה צודק לגמרי, אין אפס. התופעה היא מגעילה והיא בזויה, אבל אתה לא מתחיל לתקן דברים באמצע, אלא דרך חקיקה ודרך נתיב פעולה מסודר. אם הפועל ילכו מעל ההתאחדות ויצרו ערוץ תקשורת עם פיפ"א לגבי העניין, כל הכדורגל בישראל ירוויח. אין ספק שזו תופעה שחובה למגר ובמהירות. זה לא דבר שקרה פתאום ביום בהיר אחד ולא דבר, שלצערי, המון שחקנים נתקלים בו במגרשים שונים. פשוט זה הרבה יותר קל להעצים את הנושא יותר כשאתה טעון לאחר הפסד שכרטיס אדום הפר את האיזון שלו במסווה של 'טעות שופט'.

אגב, מישהו כאן היה במשחק או ראה אוהדי בית"ר זורקים דברים או נוהמים?
שני חברים שלי שהיו במשחק, שניהם בית"ר(ולכן הבעת הספק הזהירה) אמרו שלא היו נהמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:03 pm 
Junior

יואב כתב:
ראובן, "העז להתייחס", בתור אחד שמבקר במגרשים, זה נמצא בכל המגרשים, גם בנוער.
אם השחקנים מצליחים להתעלות מעל זה, גם טוטו יכל לעשות את אותו דבר ולבוא בטענות "נקי" יותר לאחר מכן כשהוא בא לשטוח את עדותו.
ראי, אתה צודק לגמרי, אין אפס. התופעה היא מגעילה והיא בזויה, אבל אתה לא מתחיל לתקן דברים באמצע, אלא דרך חקיקה ודרך נתיב פעולה מסודר. אם הפועל ילכו מעל ההתאחדות ויצרו ערוץ תקשורת עם פיפ"א לגבי העניין, כל הכדורגל בישראל ירוויח. אין ספק שזו תופעה שחובה למגר ובמהירות. זה לא דבר שקרה פתאום ביום בהיר אחד ולא דבר, שלצערי, המון שחקנים נתקלים בו במגרשים שונים. פשוט זה הרבה יותר קל להעצים את הנושא יותר כשאתה טעון לאחר הפסד שכרטיס אדום הפר את האיזון שלו במסווה של 'טעות שופט'.

אגב, מישהו כאן היה במשחק או ראה אוהדי בית"ר זורקים דברים או נוהמים?
שני חברים שלי שהיו במשחק, שניהם בית"ר(ולכן הבעת הספק הזהירה) אמרו שלא היו נהמות.

אז בוא אני אפתיע אותך, יש חקיקה מסודרת בנושא.
לפי ההוראות של פיפ"א, אם יש קריאות גזעניות השופט מחויב לעצור את המשחק עד אשר הקריאות יפסקו. אם הן לא נפסקות על השופט לבטל את המשחק. כמובן שבארץ זה לא יאכף כי הרבה יותר חשוב לעצור את טוטו "המשתיק המסוכן" תמוז.
בנוסף יש הרבה תקדימים בעולם על ענישה של שחקנים (סוארז לדוגמה) עקב גזענות וכן של ירידה מהמגרש (ראי הזכיר את המקרים של אטו ובאלוטלי שכנראה "פרחו" מזכרונו של פאקה).
כמובן שהרבה יותר קל לאנשים כמוך וכמו פאקה להאשים את הפועל בבכיינות כי זה משרת את האינטרסים שלכם.
אגב, קריאות השואה של אוהדי הפועל נפסקו במידה רבה. לצערי יש עוד כאלו שממשיכים עם זה אבל לרוב זה נתקל בהתנגדות בתוך הקהל ואף בשריקות בוז.

לגבי הנהמות והבננות, אני ראיתי ושמעתי במו עיני ואוזני ולפחות לגבי הבננות יש גם עדות מצולמת אם זה חשוב לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:05 pm 
Hall of Famer

חבל שהפועל לא ירדו אמש מהמגרש . שחקן שמורחק מבלי שעשה משהו חריג , לאחר שכל המשחק הוא חוטף נהמות , מצדיק לגמרי אקט חריג שכזה , גם אם הוא יוביל לעונש מסוים בטווח הקצר .

באותה נימה , הגיע לאוזני שאוהדי הפועל בכדורסל שרו לאשקלונים משהו בסגנון "שיפול עליכם קסאם" . אם זה נכון זה חמור באותו קנה מידה .

אגב , מה הייתה השריקה נגד הפועל בתרגיל ( היפה מאוד יש לציין ) הבעיטה החופשית שהם עשו בדקה ה-34 ? עבירה של תמוז על שחקן מחומת מבית"ר ? כי נבדל לדעתי לא היה שם ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:23 pm 
Junior

1. גזענות היא נגד החוק. "שירישואה" מגעילים כמה שיהיו הם חוקיים. כך הוגדר גם ע"י הכנסת וגם ע"י בתי המשפט/בתי הדין.

2. shmueliki: הפועל מובילה בחמש, רבע שני, ופתאום אתה שומע "שיפלו עליכם קאסמים" במשך 34 שניות בדיוק. לא תשאל את עצמך למה? אז כמי שהיה שם אמלא לך את הפרטים החסרים. האשקלונים התחילו לשיר את השיר "הנחמד" על טועמה. אני ניגש לקצין ודורש ממנו שיגרום להם להפסיק לשיר כי זה שיר גזעני ויש חשש שהוא יגרום למהומה. הקצין אומר לי שהוא לא מתערב ושהוא לא שומע כלום. שהם מגיעים למשפט " אני שונא סלים טועמה" אני מרים 3 אצבעות וסופר 3 שניות עד שהם מסיממים את השיר "אני שונא את כל הערבים". ובינגו מיד התחילו "שיפלו אליכם קאסמים" וכמה ניסו להשתיק את האשקלונים בכוח. הקצין מסתכל עלי ואני אומר לו שהוא אשם. הוא מתאושש וזה שניסה לשיר שוב את השיר מוצא מהאולם. אנו חזרנו לשיר ולעודד כרגיל וגם הם. לא היה עימות נוסף, גם שהם הובילו ב-9 ברבע הרביעי.

זו היתה תגובה ציונית הולמת למי ששר "אני שונא את כל הערבים"!
במשחק אירחנו 35 ילדים מקיבוץ כפר עזה. גם הם שרו לגזעניים.

השריקה היתה פאול על השוער. לא היה נבדל.

ברגע שנזרקה בננה הפועל היו חייבים לרדת מהמגרש. אני מקווה שנוביל בדרבי ואז בעקבות התנהגות אוהדי מכבי נרד מהמגרש.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:35 pm 
Junior

Red Sumo1 כתב:
1.

ברגע שנזרקה בננה הפועל היו חייבים לרדת מהמגרש. אני מקווה שנוביל בדרבי ואז בעקבות התנהגות אוהדי מכבי נרד מהמגרש.

אתם יכולים לרדת מהמגרש גם אם תהיו בפיגור. גם זה יהיה יותר סקסי לעיתונות וגם נזכה לראות את הפרצוף בכי של אבוקסיס עוד פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: