סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 1:43 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 6:58 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
מה הקטע של זה שלכולם יש זקן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 7:03 am 
Freshman

כל הכבוד לריינג'רס, אני מסיר את הכובע בפני הקבוצה הזאת. לא האמנתי שהם היו מסוגלים לעבור את הפינגווינס בסיבוב הקודם. בטח שכשהם היו כבר בפיגור 1-3 בסדרה. אבל אז בא המוות הפתאומי של של אמא של סן לואי שטרף את הקלפים. כל הקבוצה רכבה על זה, וכל שחקן התעלה בזמן שלו. ריספקט לסטפן שרק בשבוע שעבר שבר את הלסת מהתיקול פורסט עבר ניתוח ועלה לשחק כמה ימים אחרי. והנריק לונדקוויסט, איזה שוער עצום. 9 שנים זה לקח לו. אבל בסוף הוא הגיע לשם. בראד ריצ'רדס, ראיין מקדונה, מאטס זוקרלו, כריס קריידר, אפילו ריק נאש! כולם פשוט הוציאו מעצמם את הטופ בפלייאוף הזה. כל שנותר לי לקוות זה שגם הקבוצה שלי תגיע לשם, ואז בדיוק כמו בשנה שעברה נראה כאן גמר על טהרת האוריג'נל סיקס. אבל בשביל שזה יקרה יצטרכו לקרות ניסים. והמציאות היא שמחר אני אבכה כאן (-:

בכל אופן, אם זה לוס אנג'לס. או אם זה שיקגו. הגמר הזה לא הולך לאכזב.
----

רעננה אני מניח שזה סוג של אמונה שיש להם, גם הגביע הזה שאתה רואה בתמונה של הנסיך ווילס שמעונק לאלופת החטיבה המזרחית,
אף אחד לא העיז לגעת בו. רק הצטלמו איתו וזהו, הם רוצים את הדבר האמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 1:16 pm 
Hall of Famer

מכבי רעננה זל כתב:
מה הקטע של זה שלכולם יש זקן?

עומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 4:05 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראיתי את השליש השלישי כולו, למעשה התחלתי מההפסקה אחרי השליש השני, אז ראיתי גם תקציר של המשחק עד אז. לונדקוויסט נתן שם סידרה של הצלות שלא להאמין, עם זינוקים של שוער כדורגל. מאז דומיניק האשק בימיו הגדולים לא ראיתי דבר כזה.
צריך לציין גם את השוער של מונטריאול. מונטריאול איבדה בתחילת הסידרה את השוער הראשון שלה, קרי פרייס, ממצטייני נבחרת קנדה שלקחה את הזהב בסוצ'י. היא העלתה במהירות לסגל את דסטין טוקרסקי, שוער אלמוני שהסתובב בקבוצה-בת שלה במיינור ליג AHL. טוקרסקי נתן סידרה יפה מאד ומן הסתם קנה את מקומו בליגה של הגדולים.
אז זה נגמר 1:0 קטן, 1:0 שמספיק לגמר ראשון אחרי 20 שנה. למעשה בשליש השלישי הקנדיאנס כמעט לא הגיעו למצבים עד 2 הדקות האחרונות, אז הם הוציאו את טוקרסקי והכניסו שחקן שדה נוסף. רק אז נוצר קצת לחץ על לונדקוויסט בשליש הזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 6:56 am 
Freshman

SHOWTIME#
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 9:00 am 
Freshman

אוקי, (Deep breath) בדיוק כשאני חושב שראיתי הכל בסדרה הזאת ושום דבר כבר לא יכול להפתיע אותי מגיע המשחק המדהים הזה. אני אתחיל מזה שפטריק קיין זה השחקן הכי מטורף שראיתי ב NHL. אני לא מכיר עוד שחקן עם כזה Stickhandling חולני כמו שיש לו (ראי אתה מוזמן להאיר את עני כאן) היכולת שלו להבקיע גולים כאלה, ולהשתלט על משחקים. פעם אחר פעם, במני-טיים. שכל העונה על המאזניים, זה לא משהו שרואים כל יום. אני יודע שאני צופה כאן בהול אוף פיימר. ויותר מזה, אני יודע שאני צופה בקבוצה היסטורית. הקינגס עשו כמעט הכל נכון במשחק הזה. והאמת? אחרי השליש הראשון כתבתי לחבר שזהו. אני לא חושב שיהיה אפשר להכניע את קוויק היום, במיוחד אחרי ה PP הראשון ששיקגו קיבלו. הקינגס פשוט כיסחו לו את הצורה. שיקגו לא הצליחה אפילו לשחרר מכה אחת לשער ב 2 דקות האלה. הרגשתי שזה הרס לנו לגמרי את המומנטום כי לפניו שיחקנו ממש טוב. שלטנו במשחק. ויצרנו כמה מצבים שאלולי החייזר הזה עומד להם בין הקורות אנחנו לוקחים את ההיתרון. ואז כמובן הם נתנו את הגול שהוציא לי את האוויר. שליש שני זה כבר התחיל להראות יותר טוב, קופיטר קיבל 2 דקות PIM אחרי עבירה שהוא ביצע על טייבס. וקיין להצליח להשוות את המשחק. ודקה אח"כ בן סמית' קיבל מסירה משארפ והצליח לשחיל אותה לרשת של קוויק. ובשליש הזה זה דווקא היה קרופורד שנתן הופעה על הקוויק. בכל אופן, שליש אחרון. ממש לא חשבתי שהם מתים, כבר הכנתי את עצמי נפשית לשיוון ואחרי 5 וחצי דקות הוא הגיע. דרו דאוטי 2-2. הקינגס המשיכו עם המומנטום, טייבס קיבל 2 דקות PIM לאחר שביצע עבירה על קופיטר. הקינגס מנצלים את ההזדמנות ואלק מרטינז כובש ומעלה אותם ל 3-2. 12 דקות לסיום המשחק.

ואז הגיע מיסטר שואו-טיים

שנותן פס לדאנקן קית' שמשווה את המשחק ל 3-3 (8 דקות לסיום)

ואז הגיע הדבר הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:46 am 
Hall of Famer

זו בכלל סדרה מדהימה בין שתי הקבוצות ההתקפיות הכי טובות בפלייאוף, מי שלא תעלה מכאן תהייה מבחן גדול להנריק לונדקוויסט. שיקגו מובלת ע"י קיין וטייבס, זה מובן וברור, אלה הסופרסטארים. לוס אנג'לס, מאז שהגיע מריאן גבוריק כולם שם מפציצים בלי הכרה.
בשער הספציפי הזה, שער הנצחון של קיין, בלטה דווקא יכולת ההחלקה שלו - יחד עם פסיביות מוזרה של הגנת לוס אנג'לס, אף אחד לא החליק איתו, אף אחד לא נתן גוף, אף אחד לא ניסה לחסום את המכה. קוויק נכנע בגלל screening יעיל מאד, הוא לא ראה את הפאק עד שהוא נכנס.
מי יעלה? ללוס אנג'לס יש יתרון בעמדת השוער, ולכן עדיין אני מהמר עליה למרות הביתיות של שיקגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 8:32 am 
Freshman

בי-פאר ההפסד הכי כואב שחוותי כאוהד הוקי. אבל אני לא הולך לבכות עליו.

תודה להוקס על העונה הזאת,

it was one hell of a ride

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 8:48 am 
Hall of Famer

משחק 7 שמגיע להארכה, שתי קבוצות התקפיות ברמה הכי גבוהה מראות קרב בין התקפות... וואו.
והקינגס, איזה ביצים. חוזרים 3 פעמים מפיגור, כופים הארכה ומנצחים. 5:4 וסטנלי בין ניו יורק ולוס אנג'לס. פעם ראשונה וכבר קלאסיקה.
ומי שם את שער השוויון? כמובן, מריאן גבוריק, שהגיע מקולומבוס לקראת הטרייד דדליין ומאז שהוא הגיע כל הקבוצה הזו מתפוצצת התקפית.
ואם כבר מדברים, שני הכוכבים הכי גדולים של קולומבוס בכל תולדותיה הקצרים, שנפרדו ממנה בשנתיים האחרונות, נפגשים בגמר כיריבים. גבוריק מצד אחד, ריק נאש מצד שני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 7:08 pm 
Freshman

אגב ה NBC הפסידו טון כסף בגלל הגמר הזה. עקבתי אחרי האחוזים של הרייטינג לאורך כל הסדרה (סתם כי זה מעניין אותי) ובשיקגו היה 22.7 אחוזי רייטינג למשחק 7 מה שאומר שבכמעט מיליון בתים בשיקגו צפו במשחק נגד לוס אנג'לס, בעוד שבלוס אנג'לס היה רק 4.8 אחוז למשחק 7 שזה יוצא בערך 270 אלף בתים. רק בשביל לסדר את האוזן, 4.8 זה ממוצע ששיקגו מביאים נגד משחק עונה סדירה מול קרוליינה הוריקנס.

בניו יורק על המשחק העפלה של הריינג'רס (פעם הראשונה אחרי 20 שנה!) גם כן, לא הביאו אפילו double-digits ברייטינג. רק 8.5.

אבל עדיין לוס אנג'לס, וניו יורק הם השווקים הכי גדולים בארה"ב. אז אולי זה ימשוך עוד כמה אנשים למסכים.

אני יהיה שם מול המסך זה בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 8:00 pm 
Hall of Famer

לא ציינו את זה פה, אבל הביתיות היא של הקינגס. הסדרה תתחיל מחר בלילה בסטייפלס סנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 1:06 am 
Freshman

הימור על המשחק ראי? אצלי ראש אומר קינגס ב 5, אז נניח שזה ההימור. אבל הלב רוצה ריינג'רס ב 6. אז נניח שזה משאלת לב. ולא בגלל שהם ניצחו את ההוקס, 20 שנה הם לא זכו בתואר. לוס אנג'לס זכתה לפני שנתיים. ואני מ א ד! רוצה לראות את לונדקוויסט סוף סוף עושה את זה.

הריינג'רס ינצחו רק אם הם יצלחו לשתק את הקווים גם של קופיטר וגם של קרטר (ההוקס לא הצליחו לעשות את זה). אבל אני חושב שקינג הנריק יכול לעשות את זה בעצמו. שזה מביא אותנו לנקודה שהזכרנו כאן קודם שזה מבחן גדול להנריק - No matter what - השאלה היא אם הריינג'רס יכולים להבקיע מספיק? אם קוויק ישחק כמו שהוא שיחק מול שיקגו, אז כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 9:59 am 
Hall of Famer

זו באמת שאלה קשה. ההתקפה של הקינגס הרבה יותר טובה, אבל אני תמיד נוטה להמר על הקבוצה שיש לה את השוער היותר טוב. לכן אני אלך עם ניו יורק, למרות שגם ג'ונתן קוויק הוא אחלה שוער. אבל לונדקוויסט הוא ליגה אחרת.
בכלל, שמת לב שכל צמרת השוערים ב-NHL היא אירופית? לונדקוויסט, בוברובסקי, פקה רינה, אנטי ניימי, טוקה ראסק. אין אף שוער צפון-אמריקאי שמתקרב אליהם.

בינתיים התפרסמה באתר ה-NHL רשימת המועמדים לגביע קון סמיית', גביע ה-MVP של הפלייאוף. לונדקוויסט כמובן בפנים, שני החלוצים הפוריים ביותר של הקינגס שם - אנז'ה קופיטר הסלובני שכבר כתבתי עליו פה מספר פעמים, וג'ף קרטר; ראיין מקדונה החלוץ של הריינג'רס; ואחרון חביב מאד, דרו דאוטי מהקינגס, שלדעתי הוא המגן הכי טוב בעולם כבר שנתיים מאז שניקלאס לידסטרום פרש.
בכל זאת, אני חושב שהאיש שהכי השפיע על איך שהפלייאוף הזה נראה הוא מי שלא מופיע ברשימה, כפי שאמרתי, מריאן גבוריק.

אתנחתא קלה להוקי הבינלאומי - לטביה נפרדת מכוכב ההוקי הגדול בתולדותיה, בפעם השנייה בעצם. סנדיס אוזולינש הודיע על פרישה סופית מהוקי ופתיחת קריירה פוליטית.
אוזולינש פורש בגיל 41 אחרי ששיחק ב-NHL 19 עונות. הוא נבחר בדראפט 1991 בסיבוב הראשון, שיחק בשש קבוצות שונות והופיע 7 פעמים באול-סטאר של הליגה. הוא זכה בסטנלי אחד במדי קולורדו אוולאנש, הקבוצה בה שיחק הכי הרבה זמן, ב-1996. שנה אחת לאחר מכן הוא והאוולאנש אמנם הפסידו בגמר האזורי, אבל אוזולינש היה בין המועמדים הסופיים לגביע נוריס - גביע מגן העונה בליגה (לבסוף סיים שלישי בהצבעה ולא זכה).
ב-2008, כשהפציעות רדפו אותו, הוא הודיע על פרישה למרות שלוס אנג'לס קינגס הציעה לו חוזה.
אבל הפרישה הראשונה ארכה רק שנה. הקמת ה-KHL שכלל את קבוצת נעוריו - דינמו ריגה - שכנעה את אוזולינש לחזור מפרישה ולשחק בה. הוא אכן שיחק שם 4 עונות (ועוד עונה אחת באמצע בקבוצה מאזור מוסקבה), וחזר גם לנבחרת לטביה. את הנבחרת הוביל לאולימפיאדת סוצ'י דרך טורניר מוקדמות קשה מאד. הוא היה נושא הדגל של לטביה בטקס הפתיחה, ובאולימפיאדה עצמה הוביל את לטביה לרבע הגמר - הישג יפה מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 05, 2014 9:53 am 
Hall of Famer

התחלה מבטיחה מאד. הקינגס חוזרים מפיגור 2:0 (כולל גול אחד shorthanded, כלומר - בחסרון מספרי. לא דבר שקורה בכל משחק), ומול השוער הכי טוב בעולם מנצחים 3:2 בהארכה.
הייתי שחוט מהרולינג סטונס ולא ראיתי, חבל. במשחקים הבאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 05, 2014 9:37 pm 
Freshman

האמת המשחק התחיל טוב עם 2 גולים של הריינג'רס (אחד בחיסרון מספרי כמו שציינת, לא קורה כל יום) אבל מהר מאד עבר לשליטה של הקינגס (למרות ה OT). היה ברור שהריינג'רס לא יצלחו לשמור על המהירות שלהם מהפתיחה, הם פתחו בסערה כזאת אני הייתי מופתע מהמהירות שהם שיחקו. אבל ככל שהמשחק התקדם הקינגס עשו את התאמות. וכשהגיע השיוויון לריינג'רס כבר לא נשאר אוויר. לראייה השליש האחרון. הריינג'רס כמעט ולא היו קיימים בו: 3 מכות לשער בלבד לעומת 20 של LA. בהארכה הם אומנם הפסידו כתוצאה מ Turnover בשטח שלהם. אבל שוב, זה לא זה. אלה אם כן אנחנו בענייני ניסים.

בניינו, הגמר האמיתי היה ביונייטד סנטר באותו משחק 7. אני באמת לא רואה איך הריינג'רס הולכים לקחת יותר ממשחק אחד בסדרה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 4:45 pm 
Hall of Famer

ושוב זה קורה לריינג'רס! שוב מובילים בשני שערים (ואפילו עושים את זה 3 פעמים - הובילו גם 3:1 ו-4:2 בסיום השליש השני) ואז חוטפים שלישיה ומפסידים.
הפעם זה לקח 2 הארכות עד שער הנצחון.
בינתיים נבואתו של סוויטנס מתקיימת. לא משנה כמה לונדקוויסט טוב, ההגנה שלו לא עומדת בלחץ מול ההתקפה המצויינת של הקינגס, בטח ככל שהמשחק נמשך והעייפות מדברת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 9:55 am 
Hall of Famer

סוויטנס פוגע בול... הפעם הקינגס לא משאירים שום ספק ולא זקוקים לקאמבק. 3:0 מוחץ במס"ג על הריינג'רס, 3:0 בסדרה. העסק נראה גמור, ההגנה של הריינג'רס חלשה מאד מול הכוח ההתקפי של הקינגס ולונדקוויסט ממש מסכן, מופקר בשער.
עד עכשיו בהיסטוריה הארוכה של הליגה, ועשרות שנים שבהן משחקים פלייאוף של הטוב מ-7, היו מקרים בודדים שקבוצה הפכה פיגור של 3:0 וניצחה (אחת מהן היא הקינגס של השנה, בסיבוב הראשון מול סן חוזה...) בסידרת גמר זה קרה רק פעם אחת, ב-1942, טורונטו מייפל ליפס עשתה את הדבר ההיסטורי הזה מול דטרויט רד וינגס. כרגע לא נראה שלריינג'רס יש כלים לעשות משהו קרוב לזה אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 4:49 pm 
Freshman

לא צפיתי במשחק הלילה, אני מודה שאחרי ש LA עלו ל 3-0 הרמתי ידיים מהסדרה הזאת ועברתי להכנות למונדיאל. אבל הייתי חייב להביא לכאן את התמונה הזאת שמספרת את הסיפור של המשחק הרביעי בסדרה שהיה הלילה. לזה קוראים: Puck Luck וזה משהו שיכולתם לשמוע מהאוהדים של הריינג'רס לאורך כל הסדרה הזאת. הם רצו קצת מזל, והנה. הם קיבלו אותו הלילה. חוץ מזה משחק ענק של לונדקוויסט עם 40 עצירות, ואם לא הקרח הזה שבתמונה שעוצר את הפאק מלהביא את השיוויון. הוא ללא ספק היה נבחר אצלי ל MVP של המשחק. אבל הקרח, הקרח הבייתי יותר נכון. הוא הכוכב של הערב ב MSG.

סרטון וויני: https://vine.co/v/Mjw205taeaB (מדהים!)

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 7:00 pm 
Hall of Famer

מזל מזל, אבל גם סוף סוף קצת הגנה. מה כבר הנריק ביקש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 5:29 pm 
Hall of Famer

שער של אלק מרטינז בהארכה השנייה מביא ללוס אנג'לס סטנלי שני בתוך 3 עונות. הראשונים במאה ה-21 שעושים פעמיים סטנלי בתוך 3 עונות. וזו קבוצה שעד 2012 הייתה קיימת 45 שנה ולא זכתה בכלום, בקושי עלתה פעם אחת לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 4:43 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
הגיע הזמן לפתוח רשמית את ת'רד ההוקי השנתי, ונתחיל עם האירוע הגדול של השנה - עם כל הכבוד לאולימפיאדת החורף, אני מדבר על ה"וינטר קלאסיק".
זה אירוע שמתרחש ב-1 בינואר כל שנה בשנים האחרונות (או כמעט כל השנים האחרונות), משחק עונה רגילה של ה-NHL באצטדיון פתוח מול קהל גדול, והשנה - מדובר על משחק שכנראה ישבור את שיא הקהל במשחק הוקי אי פעם.
האכסניה תהייה אצטדיון מישיגן, או בכינוי "הבית הגדול" - אצטדיון הפוטבול של אוניברסיטת מישיגן, האצטדיון הכי גדול בארה"ב והשלישי בגודלו בעולם.
הקבוצות - לא יכלו להביא משהו יותר טוב. דטרויט רד וינגס וטורונטו מייפל ליפס, שתי יריבות שהולכות הרבה עשרות שנים אחורה, הקבוצות עם הקהל הכי dedicated בליגה. ודטרויט כמובן היא יחסית קרובה לאן ארבור.
שיא הקהל במשחק הוקי נקבע לפני כשלוש שנים, באותו אצטדיון - דרבי בין אוניברסיטת מישיגן למישיגן סטייט. כתבתי על המשחק הזה בזמנו. הוא מכר כ-113000 כרטיסים, בפועל באו כ-104000 צופים. ה"וינטר קלאסיק" כבר מכור כולו, ומצפים לכ-107000 צופים שיבואו בפועל.

זוכרים את זה? זה מה שפתח את הת'רד הזה.
אז לא כתבתי, אבל מה שהיה אמור להיות נסיון יומרני לשבור את שיא גינס לקהל במשחק הוקי התברר כאם כל הפאדיחות.
שימו לב למספרים שהיו רשומים פה. ההבדל בין כמות הכרטיסים שנמכרה בשיא הקיים (כ-113000) לשיא הרשמי שאושר לבסוף ע"י אנשי גינס (104000 בערך) נובע מזה שאנשי גינס סופרים את האנשים שנכנסו בפועל לאצטדיון והכרטיסים שלהם נסרקו בכניסות. זה היה אמור להיות גם הקריטריון לכמות הקהל שתוכר ע"י גינס ב"וינטר קלאסיק".
למשחק נמכרו מעל 105000 כרטיסים, וסביר להניח שבכל מקרה לא היה שובר את השיא הרשמי. אבל לאור הפאדיחה שקרתה, לעולם לא נדע...
מסתבר שב-NHL לא הביאו בחשבון שבגלל תנאי מזג האוויר, שבאותו יום היה קשה במיוחד, המון אנשים יאחרו למשחק. למעשה קהל עדיין נכנס לאצטדיון במהלך השליש השני של המשחק, אלא שאז כבר נתנו להם להיכנס בלי לסרוק את הכרטיסים שלהם... ולאנשי גינס אפילו אין מספר רשמי לעבוד איתו.
אחרי כזו היערכות והשקעה, כזו פאדיחה... (אם כי כאמור, כנראה השיא לא היה נשבר בכל מקרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 1:33 pm 
Hall of Famer

עוד סיפור מעניין לקיץ.
פיניקס קויוטיס, הקבוצה שהייתה בפישטת רגל עד העונה, נמצאת בבעייה. בעקבות הרכישה שהצילה את הקבוצה מפשיטת רגל, הבעלים רוצה, וכבר הודיע, שהקבוצה תשנה את שמה לאריזונה קויוטיס בעונה הקרובה. כבר יש חולצות, כבר יש לוגו, כבר הכל מוכן.
עכשיו מסתבר שתושב אריזונה חזה את הנולד, ורשם טריידמארק על השם "אריזונה קויוטיס" כבר לפני כמה שנים.
מן הסתם זה ייגמר בפשרה והאיש הנחמד יהיה כבד יותר בכיס, אבל נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 4:42 pm 
Junior

כל פעם מצחיק אותי מחדש הקטע של קבוצות הוקי קרח מאזורים מדבריים....

כמעט כמו מגלשות הקרח מג'מייקה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 20, 2014 12:32 am 
Hall of Famer

המקרה של פיניקס הוא מוזר במיוחד. בתקופת פשיטת הרגל, בין 2009 לרכישה שהייתה ב-2013, ה-NHL ניהל את הקבוצה וחיפש לה קונים - אבל הוא סירב לכל מי שרצה להוציא את הקבוצה מפיניקס.
לא יודע למה הליגה התעקשה על פיניקס. לא שמתי לב שזה שוק הוקי כזה גדול ומיוחד.
יתרה מזו. הקבוצה לא משחקת בפיניקס גופא, אלא בפרבר שנקרא גלנדייל. עיריית גלנדייל התעקשה אפילו יותר מהליגה להשאיר את הקבוצה אצלה, והוציאה על זה עשרות מיליוני דולרים. לך תבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:03 am 
Hall of Famer

דראפט ה-NHL התקיים השבוע. שמות שלא יאמרו דבר ברובם, אבל מקרה אחד מעניין - אדמונטון אוילרס הוציאו את הבחירה הראשונה שלהם (והשלישית בכללי) על לאון דרייסייטל, חלוץ גרמני בן 20. מעולם לא נבחר שחקן גרמני במקום כל כך גבוה, יכול להיות שמעולם לא נבחר שחקן שאינו מהמעצמות ממש במקום כל כך גבוה. דרייסייטל גדל בתוכנית ההוקי הגרמנית עד גיל 18, ורק אז עבר לליגות הצעירים של קנדה כדי להתרגל לזירה הקטנה יותר וללוח המשחקים הצפוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה