סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' יוני 21, 2024 11:42 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 2:40 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ברוב האתרים שאני ראיתי, ה odds במשחק של הפטריוטס והצ'יפס היה פחות או יותר 50:50 ככה שקשה לא להיות צפוי (היה ברור שלא יהיה blow-out), לגבי המשחק השני, נכון שכולם ציפו לנצחון ביתי אבל אני מסכים עם אלון שאף אחד לא צפה משחק כל כך שקול. אם הפאקרס היו מחליטים ללכת על המרת 2 נקודות וגם מצליחים (הסיכויים נאמדים לרוב ב 50%) הם היו פשוט מאוד מנצחים את המשחק הזה.

אגב, אם יש דמות טראגית בליגה, קוראים לה ארון רודג'רס, QB כל כך מעולה שלא באמת מצליח להשיג הישגים של ממש (כן, אליפות אחת, בסדר), היורש של דן מרינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 2:55 pm 
Hall of Famer

למה דמות טראגית? כמה אליפויות יש לפייטון מנינג?

נכון שהיו דרמות, אבל זה פוטבול. גם בסיבוב הוויילד קארד הסטילרס ניצחו בדרמה מטורפת לחלוטין. זה עדיין לא אומר שהם לא היו הקבוצה העדיפה מול סינסי נטולת אנדי דלטון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 3:08 pm 
Senior

לפחות האמירה המקובלת היא שההפסדים של מנינג הם באשמתו ושל רודג'רס הם למרות היכולת שלו (אני לא מבין מספיק כדי לשפוט)
שניהם כמובן סובלים מתסמונת בארקלי ומאלון שאין לדעת מה היו ההישגים שלהם לולא שיחקו מול ג'ורדן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 3:43 pm 
Senior

לא הבנתי מי ג'ורדן באנלוגיה הזו. בריידי? לא חושב שרודג'רס שיחק נגדו אי פעם בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 4:04 pm 
Senior

וואללה?
אכן מחליש מעט את הטענה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 4:18 pm 
Hall of Famer

גם מאנינג לא ממש, כי הוא הגיע ל - 3 סופרבולז וזכה רק באחד ובאף אחד מהם לא הפסיד לבריידי (כאילו דה! הם משחקים באותו איזור). אם מנינג היה זוכה ב - 3 הסופרבולז שאליהם הוא הגיע היה לו קייס טוב מאד מול בריידי לקיו.בי. הטוב מבין השניים ואולי הטוב בהיסטוריה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 4:44 pm 
Senior

האמת היא שבתחלס שני הקיוביז הרי לא באמת משחקים אחד נגד השני (עקרונית הם יכולים הרי לשחק כל אחד במגרש אחר (-: )
אבל האמת היא שככל הנראה הקריירות של שניהם ייזכרו כלפחות סוג של פספוס, כמו מרינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 17, 2016 6:49 pm 
Junior

או, הזכרת לי ערב מעניין תומר.
אמרתי את זה לחבר אמריקאי חובב פייטון לא מזמן, הוא הזדעק ולא הבין איך אני יכול להגיד ״קריירה מפוספסת״ על קווטרבק ששבר בערך כל שיא קווטרבקס אפשרי. ואז כמובן התחיל למנות אותם אחד אחד.
אז ההסבר שלי היה, כמובן, סופרבול. זה פספוס כי העולם סופר את הספורטאים שלו לפי תארים קבוצתיים, נאהב את זה או לא.
בעוד 50-70 שנה אף אחד לא יזכור את רגעי הקסם שראינו בשידור ישיר, והדור החדש שיבוא ודאי לא ייחס לכך חשיבות, ופייטון בשביל הדור שלא ידע את יוסף יהיה עוד אחד ברשימה. השיאים האישיים שלו סביר להניח יהיו נחלת עבר, אולי אפילו רחוק, לאור שינויי החוקה הרבים שנועדו לתגמל ולשמור על קווטרבקס.
אז זה מרגיש קצת פספוס שאחד גדול כזה לוקח פחות תארים קבוצתיים מאחיו הקטן והדי בינוני.
זה אמנם לא פספוס בשבילנו, אנחנו זכינו לחוות אותו בגדולתו ולרוב זה דווקא נחמד לצפות בזמן אמת בגלדיאטור שנכשל ברגע האמת, אבל זה פספוס למורשת שלו ולדורות שיבואו אח״כ. לעניות דעתי וכו׳.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 18, 2016 9:38 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
You. Brady, Newton and Palmer as undisputable elite. Manning because it is manning

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 18, 2016 10:24 am 
Senior

כל המשחקים הלילה ואתמול נגמרו בהפרש של שבע נקודות לטובת המארחת (גם השש של אריזונה היה שש בגלל שלא היה צורך בבעיטת הבונוס) אבל כל משחק היה שונה לגמרי מהשני
המשחק של דנבר שצפיתי שיטאטאו עם פיטסבורג את המגרש, הלך הרבה יותר קשה וצמוד (והאמת שגם טיפה משעמם), מנינג בכושרו הנוכחי הוא ה QB הגרוע ביותר מכל הארבעה שעלו לגמרים ואולי גם מכל השמונה שעלו לחצאים אבל הוא הצליח לא לקלקל לקבוצה שלו.
המשחק המוקדם יותר של סיאטל וקרוליינה היה המשונה ביותר בפלייאוף השנה, 31:0(!) במחצית(!!) לקרוליינה, 24:0 במחצית השניה לסיאטל, לא מעט מהלכים הירואים, פה ושם טעויות אימון וים של אקשן.

בהימורים שלי טעיתי לגבי שתי העולות מה NFC, צדקתי בשתיים מה AFC

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 18, 2016 11:01 am 
Hall of Famer

אני דווקא הופתעתי שהברונקוס ניצחו. זה היה משחק די אופייני של דנבר השנה. הגנה חזקה, שאמנם אפשרה לסטילרס כמה מהלכים גדולים, אבל זה הסטילרס, הם תמיד יעשו את המהלכים הגדולים, אבל סה"כ לא נשברו ואז בסוף מהלך גדול הגנתי שהוביל לדרייב טוב של מאנינג ושם זה נגמר. זה הד.נ.א של הברונקוס השנה. אני ציפיתי דווקא שהסטילרס ישימו מספיק נק' על הלוח כך שהברונקוס לא יצליחו לעמוד בקצב. למזלם של הברונקוס, הרסיבר הכי טוב בליגה השנה, אנטוניו בראון, לא שיחק. זה הוריד המון מיכולות המהלכים הגדולים של ביג בן והחבר'ה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 19, 2016 6:43 pm 
Junior

מתן, משהו שאולי יעניין אותך -
חבר טרח לבדוק את מספר הבחירה הממוצעת של חמשת המובילים סטטיסטית בכל אחת מהעמדות (למעט אופנסיב ליין) בחמש השנים האחרונות.
הוא הוציא מהמשוואה את הנבחר הנמוך ביותר כדי למנוע הטיות כמו בריידי שנבחר סיבוב שישי.
זה מה שיצא לו:
ק"ב - 17
רץ - 58
רסיבר - 32
טייט אנד - 78
דיפנסיב תאקל - 41
דיפנסיב אנד - 26
ליינבקר - 45
דיפנסיב בק - 88

מה זה אומר המספרים האלה? אין לי מושג. אולי זה סוג של הוכחה לכך שהיכולת להבין מי יסתדר עם המעבר למקצוענים ומי לא הוא ממש קשה. די בטוח שזה תורם לתחושה שעם כל הקושי האדיר במעבר של הילדים למקצוענים, ועם כל הפציעות בראש ובגוף של שחקני הליגה הזו, אלא אם יש לך הזדמנות לשחקן "cant miss" תמיד עדיף לעשות טרייד דאון ולקחת עוד בחירה בשביל להקטין את ההימור שלך מבחור אחד לשניים.
אגב, האדם המוערך ביותר בפוטבול בשנים האחרונות זה ביל בייליצ'ק הכל יכול של הפטריוטס. הוא עשה המון טריידים כאלה בקריירה שלו.
הנה כתבה מאוד מעניינת בנושא, מגרנטלנד זצ"ל, מלפני שנה פחות שבוע - http://grantland.com/the-triangle/bill- ... -patriots/

אגב, חשבתי שוב על השאלה שלך, שהבנת מדבריי שאת הכישרון למקצוע קל להעריך אבל קשה להבין איך ייסתדרו עם הפיזיות וכו'. אז עניתי שלא התכוונתי לכך, אבל כנראה שכן, כי במחשבה שניה אני אכן רואה זאת כך.
בזמננו אין אף שחקן מועמד לדראפט שעובר מתחת לראדר. לכל קבוצה יש עשרות אנשי מקצוע שהתפקיד שלהם הוא לבדוק ולנתח כל דבר שקורה בקולג'. כל שחקן שמועמד לדראפט מנותח על ידי כל אחת מהקבוצות עד לפרטי פרטים, וכולם ראו כל מהלך שהוא עשה במשך 2/3/4 עונות קולג', וכולם יודעים מה הוא עשה בקומביין, וכולם יודעים מה הוא יודע לעשות טוב ועל מה הוא צריך לעבוד.
אז את כישרון ויכולות המשחק קל להעריך. מה שקשה להעריך זה את כל השאר, איך הוא יסתדר עם הפיזיות, איך הוא יסתדר בתור מיליונר, איך הוא יסתדר כשהוא לא המלך של התיכון ואז הקולג' אלא עוד אחד ליד 53 שהיו בדיוק כמוך כל השנים האלה, איך הוא ילמד ויתקדם ויפנים. וכו'

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 19, 2016 6:58 pm 
Senior

ראיתי את הפוסט, בהחלט מעורר מחשבה
אגב, גם לכל קולג' יש מערכת סקאוטינג כזו שבודקת תיכונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 19, 2016 7:16 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא יודע אם דיברו פה על חזרתה של ה-NFL ללוס אנג'לס בעונה הבאה, אחרי יותר מ-20 שנה.
וזה אפילו יותר מזה. אחרי שב-1994 שתי הקבוצות של העיר ברחו ממנה כל עוד נפשן בן - השנה התחרו לא פחות מ-3 קבוצות על זכות המעבר ללוס אנג'לס כולל השתיים שברחו וביקשו לחזור (השלישית הייתה סן דייגו צ'ארג'רס).
הראמס זכו, והם יחזרו להיות לוס אנג'לס ראמס בעונה הבאה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 19, 2016 7:29 pm 
Senior

גם הצ'ארג'רס שיחקו פעם (עד 1961) בלוס אנג'לס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 19, 2016 10:13 pm 
Junior

ואגב, בגלל שאנחנו בכל זאת בפורום כדורסל - האיצטדיון שהראמס בונים בלוס אנג'לס יהיה באינגלווד, ממש קרוב לאולם הפורום המיתולוגי. זה התחיל חרושת שמועות שהקליפרס עשויים לנצל את ההגעה של הראמס וההתפתחות הצפויה של אינגלווד בעקבות כך ולעבור לארח שם (לראשונה, אגב. לפני שהסטייפלס נפתח רק הלייקרס אירחו בפורום), להבדיל את עצמם מהלייקרס ומהצורך לחלוק איתם את הסטייפלס ואת קהל היעד, והמראה הלא מלבב של כל הבאנרים המוסתרים של הלייקרס במשחקי בית של הקליפרס.
לפני שלוש שנים חברת MSG, בעלי מדיסון סקוור גארדן בניו יורק והבעלים של הניקס והריינג'רס מההוקי, רכשה את האולם, שיפצה אותו ב-50 מיליון דולר ואפילו צבעה את חזית האולם באדום בוהק.
נראה כמו מהלך מתבקש לכל הצדדים, גם אם ייצטרכו לשפצר את האולם בעוד כמה דולרים שלא חסר לבאלמר או ל-MSG.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 20, 2016 12:27 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
וזה יתאפשר להם? כלומר, מבחינת בעלות של MSG על קבוצת NBA אחת ועל אולם של קבוצה אחרת?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 20, 2016 1:03 am 
Junior

לא חושב שיש ממש בעיה עם זה. יכול להיות שיש איזשהו חשש קל לניגוד עניינים במשחק האחד בשנה שהניקס יגיעו לפורום, או בסדרת גמר פוטנציאלית, אבל זה בטח לא משהו שיגרום לליגה ללכת נגד הרצון של שני בעלים חזקים, אולי אפילו שלושה אם נכניס גם את הלייקרס שעשויים לראות יתרון בהפרדה.
מקסימום הליגה תכריח אותם לחוזה שכירות קשיח שיבטיח שליטה מוחלטת של הקליפרס על האולם בימי משחק וכדומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 20, 2016 12:37 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אדום זה הצבע המקורי של הפורום, אאל"ט. בכל אופן, יש שם איזה 1500 כסאות פחות, ויותר חשוב אף סוויטה (מול 160 בסטייפלס). לא נראה לי שזה ריאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 20, 2016 2:41 pm 
Junior

לא יודע איך בדיוק בנוי הפורום ואם זה אפשרי להוסיף תאים וכדומה, אבל לזה התכוונתי ב-״גם אם יצטרכו להוסיף כמה דולרים״.
כמה שהשיפוץ לא יהיה מסובך זה בטח ייקח פחות זמן משתימשך הבניה של איצטדיון הפוטבול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 11:42 am 
Senior

היו איזה שני משחקים אתמול, אף מילה?

קרלינה שוברים שיא גמר NFC בנק'. קרלסון פאלמר עם 700 איבודים. 49-15 לקאם ניוטון וסטף קארי.
דנבר עוצרים 2 פוינט קונברז'ן 12 שניות לסוף ומנצחים 20-18 את בריידי ובליצ'ק.

יהיה חתיכת גמר קשוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 3:12 pm 
Junior

קרוליינה היו כ"כ מהממים השנה, וקילר-קאם היה כזה ענק, אבל עדיין הם לא קיבלו מספיק כבוד כי הלו"ז היה יחסית קל. אז ממש תענוג שהם הולכים לפגוש את ההגנה הרצחנית של דנבר בסופרבול. אם גם עליהם הם יצליחו לשים נקודות at will, זאת תהיה תעודת הכשר לכך שהפנתרים של השנה זו אחת מהקבוצות האדירות של שנות האלפיים. לא ברמה של פטריוטס 2007, אבל טופ 3 לטעמי.

אגב, עוד קורבן להזזת האקסטרא פוינט בתחילת העונה - גוסטאוסקי של הפטריוטס, כנראה הבועט הטוב בליגה. קשה להצביע על החטאת בעיטה במחצית הראשונה כגורם משמעותי על התוצאה, אבל אמריקה מתעקשת אז נזרום. אם הוא לא היה מחטיא את הבעיטה, פטריוטס לא היו צריכים מהלך של שתי נקודות אחרי הטאצ'דאון האחרון בשביל להשוות.
אז היו כבר לא מעט החטאות אקסטרא-פוינט השנה (היה מחזור שבו החטיאו יותר מכל השנה שעברה יחד) אבל אצל גוסטאוסקי זה מעניין קצת יותר. עד הבעיטה אתמול הוא היה על 502 בעיטות מוצלחות מתןך 503 נסיונות. ההחטאה הקודמת שלו הייתה לפני תשע שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 4:22 pm 
Hall of Famer

דווקא לא קשה להצביע על כך. בדיוק כמו שרשמת, אם הוא לא היה מחטיא את הבעיטה, אז היינו רואים הארכה. אבל זה לא רק החטאת בעיטת האקסטרא. גם בליצ'ק תרם את חלקו. 5 דקות לסוף המשחק בפיגור 8 הפאטס היו עמוק בתוך השטח של הברונקוס, בתוך הרדזון ואז הם הגיעו למצב של דאון רביעי ויארד אחד. בליצ'ק התנהל כאילו בעיטת העונשין לא הוחטאה והפאטס בפיגור 7. הוא לקח הימור על הדאון הרביעי במקום לבעוט את שער השדה הקל. ההגנה של הברונקוס החזיקה מעמד והדרייב נגמר ללא נק'. אם בליצ'ק היה מתחשב בכך שהפיגור הוא לא רק טאצ'דאון, אלא טאצ'דאון והמרת 2 נק' ובועט את שער השדה, אז הטאצ'דאון של הפאטס 12 שניות לסוף היה המהלך המנצח.

אני חשבתי שבכל מקרה היה צריך לבעוט את שער השדה. הנימוק שניתן ע"י הפרשן היה שהפאטס לא מצליחים להזיז את הכדור, אז אם כבר הם הגיעו לרדזון, הם צריכים לנסות להשיג את הטאצ'דאון המשווה. אני חשבתי שסיומי משחק הם שונים ממה שקרה לאורך כל המשחק ודווקא העובדה שהפאטס מניעים את הכדור והמומנטום איתם צריכה לגרום לכך שקודם כל הם ישימו נק' על הלוח, כדי להפוך את הפיגור לפחות מטאצ'דאון ואח"כ לדאוג להמשך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 5:28 pm 
Sophomore

אני רק ראיתי את המשחק ולא קראתי או שמעתי כלום מעבר, אבל כנראה ששאני חושב כמו השאר, כי אמרתי לעצמי שההחטאה של הבעיטה היא בעצם מה שמנע מהם הארכה.
ההחלטה של בליצ'ק לדאון רביעי נראתה לי נכונה באותו הרגע, כי גם עם שער שדה הם עדיין היו צריכים טאצ'דאון מה שהיה נראה שדי קשה להם להשיג. הפתיע אותי שלא ניסו להשיג את היארד בריצה/דריסה.
ההגנה של דנבר עצרה את ההתקפה של ניו אינגלנד פעמיים בדאון רביעי ברבע האחרון, וזה היה ההבדל בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 6:21 pm 
Hall of Famer

בליצ'ק היה צריך להתחשב בפציעות של דנבר. את הדקות האחרונות הברונקוס שיחקו ללא שני הסייפטים שלהם שיצאו עקב פציעה. זה מה שעזר לפאטס להזיז את הכדור לדרייבים ארוכים. כל ההחלטה התבססה על זה שההתקפה של הפאטס תתקשה להשיג עוד סקור, אז חייבים ללכת על ההזדמנות שניקרתה עכשיו. לא אוהב את זה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה