סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 10:12 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 995 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: עונת סדרות חדשה
הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2018 4:03 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אז בשבוע אחד ראיתי את שתי העונות הראשונות של הנותרים. אני אראה את השלישית השבוע, אבל אני חייב לומר משהו.

בעוד העונה הראשונה היא מופת של צער וכאב, תוגה ויגון, , שוד ושבר, וכל פרק חופר לא רק בדמויות שלו, אלא גם בהגדרת הצער, האובדן, ההשלמה והמחסור, העונה השניה לא עושה שום דבר מזה.
העונה הראשונה היא אחת מחמשת עונות הטלויזיה הטובות בהיסטוריה. יש בה 4 פרקים מופתיים (3,5,9,10) ובאופן כללי היא יצירת מופת חד פעמית.
העונה השניה היא סרט ארוך מדי.

העונה הראשונה היתה עבודת דוקטורט בפסיכולוגיה. ריאליזם נוקב וכאב נטול סוף.
העונה השניה היתה שקולה בערך לאחת העונות המאוחרות של "אבודים". עם קווי עלילה מופרכים וחסרי סיבה. הרבה פירוטכניקה, אבל לא מספיק תוכן. וכן, יש בו לא מעט רעיונות פילוסופיים או פסיכולוגים מגניבים, אבל חבל שזה בא על חשבון העומק בדמויות והריאליזם של הסיפור.

העונה הראשונה היא 10, העונה השניה היא 6 או 7 (בכל זאת, היא עשויה מצוין, טכנית. היא פשוט הפכה להיות קצת מופרכת . זה הכל). חוץ מזה, במשפחה השחורה של ג'ון ואשתו, אין שום דבר מעניין או סימפטי.

נראה איך תהיה העונה השלישית, אבל אני לא באמת אופטימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2018 11:53 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זה מעניין כי רוב הדעות שאני קראתי (כולל הדעה שלי) רואות את העונה השניה כטובה בהרבה מהראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2018 4:11 am 
Hall of Famer

העונה השניה טובה, אבל היא משהו שראינו כבר, בעיקר באבודים של אותו דיימון לינדלוף.
ולכן מבחינתי זאת היתה אכזבה עצומה. אילו לא היתה העונה הראשונה ההיא, סביר להניח שהייתי אוהב את השניה הרבה יותר. לו הסדרה בעונה הראשונה היתה בנויה על מסתורין, פירוטכניקה ובניית אותו סיפור מחמש זוויות (בעיניי, זאת היתה ההברקה העיקרית של העונה השניה. הדרך בה הסיפור נבנה היתה די מבריקה), אז העונה השניה היתה אחלה עונה.
אבל כשאני רואה תכנית שבעונה הראשונה שלה, מכניסה אותי לכל דיכאון אפשרי, ואז בעונה השניה, רק מספרת סיפור, עדיין סיפור עצוב והדרך בה הסיפור מסופר נהדרת, אבל עדיין - סיפור בלבד - זה קצת מוציא מהחשק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2018 12:55 pm 
Junior

נורטון כתב:
אז בשבוע אחד ראיתי את שתי העונות הראשונות של הנותרים. אני אראה את השלישית השבוע, אבל אני חייב לומר משהו.

בעוד העונה הראשונה היא מופת של צער וכאב, תוגה ויגון, , שוד ושבר, וכל פרק חופר לא רק בדמויות שלו, אלא גם בהגדרת הצער, האובדן, ההשלמה והמחסור, העונה השניה לא עושה שום דבר מזה.
העונה הראשונה היא אחת מחמשת עונות הטלויזיה הטובות בהיסטוריה. יש בה 4 פרקים מופתיים (3,5,9,10) ובאופן כללי היא יצירת מופת חד פעמית.
העונה השניה היא סרט ארוך מדי.

העונה הראשונה היתה עבודת דוקטורט בפסיכולוגיה. ריאליזם נוקב וכאב נטול סוף.
העונה השניה היתה שקולה בערך לאחת העונות המאוחרות של "אבודים". עם קווי עלילה מופרכים וחסרי סיבה. הרבה פירוטכניקה, אבל לא מספיק תוכן. וכן, יש בו לא מעט רעיונות פילוסופיים או פסיכולוגים מגניבים, אבל חבל שזה בא על חשבון העומק בדמויות והריאליזם של הסיפור.

העונה הראשונה היא 10, העונה השניה היא 6 או 7 (בכל זאת, היא עשויה מצוין, טכנית. היא פשוט הפכה להיות קצת מופרכת . זה הכל). חוץ מזה, במשפחה השחורה של ג'ון ואשתו, אין שום דבר מעניין או סימפטי.

נראה איך תהיה העונה השלישית, אבל אני לא באמת אופטימי.

אם תקרא את מה שכתבתי כאן בעבר (זה היה ממש מזמן) תראה שאני מסכים אתך לחלוטין לגבי העונה הראשונה.
כתבתי גם אז שרוב העולם יעדיף את העונה השנייה אבל עבורי העונה הראשונה הייתה מופת של בימוי, צילום ומשחק. היא עסקה בכאב. היא נכנסה עמוק לנפש הדמות המיוסרת התורנית בכל פרק ומשכה אותך פנימה ולמטה. בעיניי זו הייתה עונת מופת, אחת הפסגות שהושגו בעידן הטלוויזיה. אבל ברור לי שזו לא כוס התה של כל צופה.

העונה השנייה ממש לא רעה, פשוט לוקח לך זמן לקבל את זה שמדובר באותה הסדרה, כי הכל שונה בה, מהעלילה, דרך הדמויות והאקסצנטריה ועד הפסבדו הקללה שבפילטרים המצולמים (כל גוון הסדרה השתנה) ובציניות שנוטפת בין השורות. אני חושב שברגע ששמו את הכומר האומלל על הגג, התחלתי לקבל אותה בחזרה.

העונה השלישית היא הקצנה של האקסצנטרי אבל במובן הטוב. בעיניי היא טובה בהרבה מהשנייה ויש בה כמה פסגות מופלאות של טלוויזיה. יש בה פרק ספציפי שהיום אני כבר לא זוכר מהו, שבעיניי הוא אחד המופלאים שנעשו. אל תצפה לחזרה לעונה הראשונה, הם זנחו את זה לחלוטין, אבל היא עדיין טובה מאוד.

הסדרה תסתיים לך עם המון סימני שאלה אבל גם עם קלואז'ר טוב ולא מנחם כפי שהוא צריך להיות.
בשורה התחתונה, עבורי זו אחת הסדרות הטובות שנעשו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2018 1:38 pm 
מנהל פורום

בכל מקרה אחד הפיצ'רים המשובחים של הסידרה לטעמי זה שכל עונה היא בעצם סידרה אחרת, ועדיין יש תחושה של אחידות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2018 7:03 pm 
Hall of Famer

ואכן בינתיים הפרק השני והשלישי היו מעולים לחלוטין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2018 8:49 am 
Sophomore

עד כמה העונה השנייה תלויה בראשונה מבחינת עלילה?
או במילים אחרות, עד כמה חשוב לחזור על הראשונה כדי לרענן את הזיכרון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2018 11:33 am 
מנהל פורום

ראית את הראשונה ושכחת מה קרה או שאתה שוקל לקפוץ ישר לשניה?

בכל אופן יש כמה דברים שיהיו מאוד מוזרים אם לא ראית את העונה הראשונה. אני חושב שאם רואים את פרקים 1/9/10 (מקווה שאני לא טועה במיספור) אז רוב הדברים נמצאים שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2018 12:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

איפה הנותרים עומדת בסקאלה של ה-feel good מ-"אני מסיים את הצפייה בפרק עם חיוך טיפשי על הפנים" ועד ל"בא לי לחתוך את הורידים" - מתחת או מעל לעמוק באדמה/יומנה של שפחה?
בזמנו ראיתי רק את הפרק הראשון והוא היה פאקינג מוזר (במיוחד כל הקטע עם כת המעשנים) שויתרתי לחלוטין על המשך הצפייה... מאוחר יותר כשאשתי היתה בחופשת לידה היא חטאה בחטא המוות השמיני (בינג'ינג ללא בן הזוג) וראתה את כל שלוש העונות בלעדיי. יש עכשיו את כל העונות בסלקום TV ואני מתלבט אם לצפות בה לבד. ההתלבטות לא קלה כי יש כל כך הרבה סדרות טובות שאני מחכה לזמן פנוי לראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2018 1:28 pm 
מנהל פורום

זה סגנון אחר מסיפורה של שפחה, אבל בהחלט זה יותר קרוב לאפשרות השניה מלראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2018 6:08 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
ראית את הראשונה ושכחת מה קרה או שאתה שוקל לקפוץ ישר לשניה?

אופציה א. זוכר רק את קו העלילה המרכזי. נניח, זכרתי שהייתה כת אבל לא זכרתי שהם היו מעשנים.
העונה הראשונה הייתה מדהימה. אבל יותר מדי מזמן בשבילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2018 8:55 am 
Hall of Famer

טוב, סיימתי את הנותרים. (ספוילרים)
העונה השלישית אכן עומדת בין העונה הראשונה לשניה מבחינת הרמה. יש בה שלושה פרקים אדירים (2,3,5) והסיום אכן נוגה ללב ויפה. אני אישית גם מאמין לגמרי לנורה לגבי הפיצול של העולם (שונה לגמרי מהפיצול של COUNTERPART).
נדמה לי שהסדרה מדברת על שלבי האבל, אבל לאו דווקא בסדר הקלאסי. העונה הראשונה היא עונת ה"דיכאון", העונה השלישית היא לגמרי עונת ה"השלמה" אבל נדמה לי שהעונה האמצעית היא בכלל "כעס". כאמור, העונה השלישית היא עונת ההשלמה, בין אם זו ההשלמה של מאט עם מותו שלו ועם האגנוסטיות של העולם (בניגוד לדת שליוותה אותו תמיד). ההשלמה של קווין עם האובדן שלו ועם היחס שלו עם נורה, במיוחד כפי שבא לידי ביטוי בהריגת העצמי השני שלו בסוף הפרק השביעי, וכמובן ההשלמה של נורה עם כך שבני משפחתה חיים טוב יותר בעולם המפוצל, עולם לו היא לא שייכת. בכלל, בסופו של דבר כולם פשוט שלווים יותר, ג'ון, לורי, נורה, קווין (ורק ג'יני וטום נעלמו לגמרי).

במבט לאחור, אני חושב שהעונה השניה היתה מבריקה כשלעצמה ושונה מדברים שראינו (כולל "אבודים") ויש בה לפחות פרק מופת אחד (המלון, אלא מה). אבל שינוי הטון צרם לי, ועדיין נדמה לי שכמכלול יש לסדרה הזאת המון. גם אם, גם לי חורה שדמויות נהדרות כמו ג'יל או אפילו טום ווויין נזנחו להם.

יאללה, לבינג' הבא. הצעות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2018 12:30 pm 
מנהל פורום

לי מאוד הפריעה ההיעלמות של ג'יל (וגם איך שסגרו את הסיפור של מג). אני מהמר שפעלו כאן גם עניינים של זמינות שחקנים לעונה ודברים כאלה. ג'יל היתה אחת משלוש הדמויות החשובות בסידרה בשתי העונות הראשונות ונמחקה לחלוטין מהשלישית בלי שום הסבר תסריטאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2018 4:31 pm 
Hall of Famer

בעונה השניה היא היתה די זניחה ובשלישית נעלמה לגמרי. אכן חבל כי היא היתה מעולה בראשונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2018 4:48 pm 
מנהל פורום

לא חושב שהיא היתה זניחה. אבל היא כן החליפה תפקידים והפכה להיות מזו שהולכת על הקצה לזו שהיא יחסית עוגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 7:56 pm 
Hall of Famer

אז כמה מהזמן האחרון:

The marvelous Mrs. Maisel -
אח איזו סדרה נהדרת. בינתיים רק עונה אחת בת 8 פרקים, מבית היוצר של אמזון (הדי מאכזבת באופן כללי מבחינת תוכן). ממתק של ממש, מצחיקה בטירוף, אבל גם מרירה למדי. הומור נפלא, דמויות נהדרות, ושחקנים אחת מדהימה שכבר זכתה בגלובוס הזהב על תפקידה, תפקיד שהוא לגמרי היא, והיא לגמרי התפקיד - המדובר ברייצ'ל ברוסנהן שהוא שם שבהחלט צריך לזכור. ויש שם גם את טוני שלהוב הנהדר תמיד. בקיצור ,אחלה סדרה ומאד מומלצת, וגם - מאד מאד יהודית ורק על זה מגיע לה קודוס רציני.

The good place - אז אמנם ראיתי את שתי העונות בשבוע וחצי, אבל האמת היא שגם אם מדובר בסוג של ממתק, הוא זניח לגמרי. קריסטן בל (היא היא ורוניקה מארס), משחקת את עצמה - כלומר, הבלונדינית היותר מדי מודעת לעצמה, ויותר מדי חוכמולוגית אבל תמיד מקסימה. הסוף של העונה הראשונה באמת מפתיע. אבל כמכלול מדובר בסדרה סבירה כשרוצים להעביר חצי שעה פה ושם, ולא הרבה יותר מכך.

Altered Carbon - דיברו על הסדרה הזאת כאן כבר. אז ככה, הסוף של פרק 8 עם המאבק בעירום מקסים לגמרי, אבל הסדרה אפילו לא מצליחה לסתום את החור שהשאירה לפני 5 שנים בערך האובדן של "ספרטקוס" (בתחום הסקס+אקשן, אח איזו סדרה זאת היתה!). השחקנים הראשיים מאד גרועים, הסיפור די דבילי וגם אם ברור שמישהו השקיע כאן, לא מדובר ביותר ממשהו שהוא בהחלט צפי, אבל בהחלט לא אייקוני.

Killing Eve - טרם הסתיימה, והיא רק לאחר הפרק השלישי (מתוך 8) אבל בינתיים דווקא הסדרה הזאת של BBC AMERICA בהחלט עושה את העבודה. היא יחסית קלילה, ועם זאת לא באמת לגמרי והיא דנה בנושאים שהם אפילו די כבדים (דיכאון בעבודה והקשר שלה לדיכאון במשפחה, בראש ובראשונה). מעשייה של חתול ועכבר בין מתנקשת סקסית ופסיכופטית לעובדת ביון זניחה, מוזנחת ומבוגרת (סנדרה הו ששיחקה בהמון סרטי אינדי). בגדול, מומלץ למדי.

BARRY - דווקא הסדרה הזאת של HBO מומלצת פחות מקודמתה. ביל היידר מככב כמתנקש סוג ב' שמגיע במקרה לשיעור משחק, ורוצה להפוך להיות שחקן. כמובן שהעבר לא ממש נותן לו. יש בסדרה הזאת גופיות (GOOFINESSׂ ) שלא בהכרח עושה לה טוב. יש בה כמובן קצת דיכאון של בדידות ופה ושם גם קצת אקשן, אבל לאחר 5 פרקים (נדמה לי שוב מתוך 8), נדמה לי שהסדרה, גם אם היא טובה בסך הכל, לא מתרוממת מעל סך החלקים שלה. וחבל.

Homeland - ממשיכה למצב את עצמה כסדרה טובה. אם אני צריך לחשוב על סדרה שהיא לגמרי שלוש וחצי או ארבעה כוכבים באופן קונסיסטנטי, זאת הסדרה. אז נכון, היו לה עונות טובות יותר (לדעתי 4 ו-5), אבל גם בעונות טובות פחות היא עדיין יעילה מאד, משוחקת לעילא (בעיקר בגלל קלייר דיינס, גדולת שחקני הטלויזיה בכל הזמנים, לדעתי, גם בגלל זה וגם בגלל MY SO CALLED LIFE כמובן). אז יש בה רעיונות ודמויות שנזנחות גם בתוך עונות, והתמות משתנות לפעמים, גם בתוך העונה, ועדיין אקשן טוב, סיפור סביר בהחלט, מספיק תככים בשביל שזה יהיה מעניין. עוד פרק אחד לסוף העונה כשמדברים על כך שהעונה הבאה (והאחרונה) תחזור למקורות ותציג סיפור ישראלי!

האמריקאים - לעומת הומלנד, נדמה לי ש"האמריקאים" כבר קפצה את הכריש, ובהחלט היתה צריכה להיעלם. סדרה שהתחילה כאחת העמוקות והמעניינות בטלויזיה, אבל סובלת מכך שלמרות שיש אווירה, ויש סיפור מסגרת או "פרמיס" העלילות בו קלושות לגמרי. כאמור, העונה האחרונה (ובעיניי גם זאת שלפניה) היו בדיוק כאלה - עלילות קלושות שבנויות על מסגרת טובה. נדמה שהעונה הזאת שאמורה להיות האחרונה (בינתיים 4 פרקים מתוך 12) בונה לקראת קונפליקט בלתי נמנע בין שני הפרוטוגניסטים שלה, כשהבת (THE PRODIGAL DAUGHTER) תהווה מן חוצץ אדיפלי כמעט. כך נראה לי, אבל כך או כך - הסיפורים פשוט לא מחזיקים עניין, והדבר היחיד שבאמת מסקרן הוא איך יהיה סוף הסדרה ומה התפקיד של סטאן (הסימפטי שבין דמויות הסדרה) בכל זה. נראה.

התחלתי עכשיו גם את WILD WILD COUNTRY שמדברים עליה רבות, דיווח כנראה עוד שבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 10:31 pm 
מנהל פורום

ווסטורלד עונה 2 מישהו התחיל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 1:49 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
אז כמה מהזמן האחרון:

The marvelous Mrs. Maisel -
אח איזו סדרה נהדרת. בינתיים רק עונה אחת בת 8 פרקים, מבית היוצר של אמזון (הדי מאכזבת באופן כללי מבחינת תוכן). ממתק של ממש, מצחיקה בטירוף, אבל גם מרירה למדי. הומור נפלא, דמויות נהדרות, ושחקנים אחת מדהימה שכבר זכתה בגלובוס הזהב על תפקידה, תפקיד שהוא לגמרי היא, והיא לגמרי התפקיד - המדובר ברייצ'ל ברוסנהן שהוא שם שבהחלט צריך לזכור. ויש שם גם את טוני שלהוב הנהדר תמיד. בקיצור ,אחלה סדרה ומאד מומלצת, וגם - מאד מאד יהודית ורק על זה מגיע לה קודוס רציני.

The good place - אז אמנם ראיתי את שתי העונות בשבוע וחצי, אבל האמת היא שגם אם מדובר בסוג של ממתק, הוא זניח לגמרי. קריסטן בל (היא היא ורוניקה מארס), משחקת את עצמה - כלומר, הבלונדינית היותר מדי מודעת לעצמה, ויותר מדי חוכמולוגית אבל תמיד מקסימה. הסוף של העונה הראשונה באמת מפתיע. אבל כמכלול מדובר בסדרה סבירה כשרוצים להעביר חצי שעה פה ושם, ולא הרבה יותר מכך.

Altered Carbon - דיברו על הסדרה הזאת כאן כבר. אז ככה, הסוף של פרק 8 עם המאבק בעירום מקסים לגמרי, אבל הסדרה אפילו לא מצליחה לסתום את החור שהשאירה לפני 5 שנים בערך האובדן של "ספרטקוס" (בתחום הסקס+אקשן, אח איזו סדרה זאת היתה!). השחקנים הראשיים מאד גרועים, הסיפור די דבילי וגם אם ברור שמישהו השקיע כאן, לא מדובר ביותר ממשהו שהוא בהחלט צפי, אבל בהחלט לא אייקוני.

Killing Eve - טרם הסתיימה, והיא רק לאחר הפרק השלישי (מתוך 8) אבל בינתיים דווקא הסדרה הזאת של BBC AMERICA בהחלט עושה את העבודה. היא יחסית קלילה, ועם זאת לא באמת לגמרי והיא דנה בנושאים שהם אפילו די כבדים (דיכאון בעבודה והקשר שלה לדיכאון במשפחה, בראש ובראשונה). מעשייה של חתול ועכבר בין מתנקשת סקסית ופסיכופטית לעובדת ביון זניחה, מוזנחת ומבוגרת (סנדרה הו ששיחקה בהמון סרטי אינדי). בגדול, מומלץ למדי.

BARRY - דווקא הסדרה הזאת של HBO מומלצת פחות מקודמתה. ביל היידר מככב כמתנקש סוג ב' שמגיע במקרה לשיעור משחק, ורוצה להפוך להיות שחקן. כמובן שהעבר לא ממש נותן לו. יש בסדרה הזאת גופיות (GOOFINESSׂ ) שלא בהכרח עושה לה טוב. יש בה כמובן קצת דיכאון של בדידות ופה ושם גם קצת אקשן, אבל לאחר 5 פרקים (נדמה לי שוב מתוך 8), נדמה לי שהסדרה, גם אם היא טובה בסך הכל, לא מתרוממת מעל סך החלקים שלה. וחבל.

Homeland - ממשיכה למצב את עצמה כסדרה טובה. אם אני צריך לחשוב על סדרה שהיא לגמרי שלוש וחצי או ארבעה כוכבים באופן קונסיסטנטי, זאת הסדרה. אז נכון, היו לה עונות טובות יותר (לדעתי 4 ו-5), אבל גם בעונות טובות פחות היא עדיין יעילה מאד, משוחקת לעילא (בעיקר בגלל קלייר דיינס, גדולת שחקני הטלויזיה בכל הזמנים, לדעתי, גם בגלל זה וגם בגלל MY SO CALLED LIFE כמובן). אז יש בה רעיונות ודמויות שנזנחות גם בתוך עונות, והתמות משתנות לפעמים, גם בתוך העונה, ועדיין אקשן טוב, סיפור סביר בהחלט, מספיק תככים בשביל שזה יהיה מעניין. עוד פרק אחד לסוף העונה כשמדברים על כך שהעונה הבאה (והאחרונה) תחזור למקורות ותציג סיפור ישראלי!

האמריקאים - לעומת הומלנד, נדמה לי ש"האמריקאים" כבר קפצה את הכריש, ובהחלט היתה צריכה להיעלם. סדרה שהתחילה כאחת העמוקות והמעניינות בטלויזיה, אבל סובלת מכך שלמרות שיש אווירה, ויש סיפור מסגרת או "פרמיס" העלילות בו קלושות לגמרי. כאמור, העונה האחרונה (ובעיניי גם זאת שלפניה) היו בדיוק כאלה - עלילות קלושות שבנויות על מסגרת טובה. נדמה שהעונה הזאת שאמורה להיות האחרונה (בינתיים 4 פרקים מתוך 12) בונה לקראת קונפליקט בלתי נמנע בין שני הפרוטוגניסטים שלה, כשהבת (THE PRODIGAL DAUGHTER) תהווה מן חוצץ אדיפלי כמעט. כך נראה לי, אבל כך או כך - הסיפורים פשוט לא מחזיקים עניין, והדבר היחיד שבאמת מסקרן הוא איך יהיה סוף הסדרה ומה התפקיד של סטאן (הסימפטי שבין דמויות הסדרה) בכל זה. נראה.

התחלתי עכשיו גם את WILD WILD COUNTRY שמדברים עליה רבות, דיווח כנראה עוד שבוע.

The good place היא ממתק פריך ואוורירי. דמויות חמודות וטד דנסון הוא עדיין שחקן קומי אדיר.
Altered Carbon - ראיתי רק 2 פרקים ולמרות שכל העולם ממליץ עליה אני מתקשה לחזור לצפייה. משהו בסיפור מרגיש מאוד מטופש והשחקנים הראשיים באמת גרועים (למרות שחיבבתי מאוד את ג'ואל קינאמן בתפקידים קודמים).
Barry דוקא חמוד. אחלה קאסט.
Homeland ממשיכה להיות הסדרה המותחת ביותר בטלוויזיה, למרות קצת יותר מדי קטעים מופרכים. מה שכן, יש שם כמה דמויות מרתיחות (הנשיאה קין העקשנית כפרד, הסנטור פיילי הוא טמבל חסר עמוד שדרה, אוקיף שהוא אחד החלאות אם לא ה-).

סיליקון ואלי חזרה ואני חייב להודות שזו העונה הכי החלשה של הסדרה. היא עדיין מצחיקה ומבריקה (הקטע עם החתימה של גאווין בלסון - גאוני!) אבל היא נהייתה קצת יותר מדי קומדיית טעויות מעצבנת.
ראיתי 2 פרקים של Lost in space החדשה של נטפליקס. חביבה אבל ממש לא ראויה בינתיים לכל הסופרלטיבים שנכתבו עליה. משהו שדי מפריע בצפייה הוא השימוש בפסקול - הם מתעקשים להכניס כל הזמן (אבל ממש כל הזמן) מוזיקת אקשן ברקע שהווליום שלה עולה על הווליום של הדיאלוגים, כך שאו שאתה לא שומע מה הדמויות אומרות או שאתה מעיר את הילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 7:39 pm 
Hall of Famer

חשבתי על שתי מקבילות ל THE GOOD PLACE -
pushing daisies החביב עם לי פייס ו dead like me עם בין השאר, מנדי פטינקין. שתי סדרות במשקל נוצה, שלא באמת נותרות בזיכרון, אבל השרו בדיוק את אותה אווירה של "המקום הטוב". שתיהן שרדו שתי עונות לדעתי, ואני לא רואה איך THE GOOD PLACE שורד הרבה יותר (אולי עונה שלישית, למיטב הבנתי).
אבל בסדר, יש גם מקום לסדרות כאלה.

לגבי סיליקון ואלי, אני מחכה לעשות בינג' בסוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2018 12:22 am 
Hall of Famer

סיימתי את WILD WILD COUNTRY ברגשות מעורבים.
האם זה שווה בינג'? נדמה לי שכן, הסיפור בהחלט טוב. אבל היה אפשר לתקוף את הסיפור מעוד נקודות, ולדעתי הוא לא עשה עבודה טובה באף אחת.
הסיפור של אושו הותקף בעיקר בתור מאבק על הדמוקרטיה האמריקאית והתייחסותה לזרים או לאידואולוגיה זרה. זו זווית מעניינת, למרות שלטעמי גם היא לא היתה עשויה בשלמות.
אבל בעיניי, הבעיה האמיתית היא שהזווית שהרבה יותר עניינה אותי, היא חיי הכת עצמה, ומזה לצערי היה מעט. ולו משום, שאלו שרואיינו היו רק הדמויות המרכזיות של הכת (ובעיקר מא אננד שילה, מדהים לגלות שהאישה הזאת אמיתי לגמרי. הכרתי פעם הודית שמאז הזכירה אותה בשטניות שלה, אבל באמת - דמות גדולה מהחיים ואמיתית לגמרי). מי שלא רואיין היו כל השאר, האנשים הקטנים מהכת. עם כל הפוטג' שהיה, קשה לי להאמין שלא היו דברים מעניינים יותר בחיי הכת עצמה, מאשר בסיפור המאבק על הדמוקרטיה הגדולה בעולם.
גם לא הרגשתי שאני יודע משהו על באגוואן \ אושו או תורתו. לא היתה התמקדות בזה בכלל, וחבל. כי זה מעניין ואף יותר מכך.

או אולי זה פשוט שאני אף פעם לא אהבתי לצפות בתכנים דוקומנטריים במיוחד. לא יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2018 2:03 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
העונה החדשה של עמק הסיליקון עד עכשיו אכזבה. זה גם זה שארליך איננו, אבל בעיקר בגלל שהתסריטים חלשים יותר וההתמדקות היא דווקא על הדמות של ג'ארד, ופחות על גילפויל ודינש.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2018 2:22 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
העונה החדשה של עמק הסיליקון עד עכשיו אכזבה. זה גם זה שארליך איננו, אבל בעיקר בגלל שהתסריטים חלשים יותר וההתמדקות היא דווקא על הדמות של ג'ארד, ופחות על גילפויל ודינש.

קצת מבאס. אני לא חושב שהיה פרק אחד ממש טוב העונה. ריצ'רד הוא דמות די מעצבנת, דינש טמבל ויש פחות מהדינמיקה המוצלחת בינו לבין גילפויל וג'ארד עדיין נפלא אבל במהותו הוא סייד קיק. גם חסרים (מלבד ארליך כמובן) כל אותן דמויות משנה פסיכיות כמו ראס המיליארדר וג'ק בארקר ולא נוספה אף דמות ברמה הזו העונה (אף אחד מהאוקטופייפרס או העובדים החדשים למשל לא יוצא דופן או מעניין במיוחד).
גם מבחינת הכתיבה זה מרגיש שיש פחות urgency והתקדמות ושהגענו לאיזה פלטאו והפרקים נהיו אפיסודיאליים סטייל סיטקומים מסורתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2018 9:30 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:

אני בדר"כ לא רואה סדרות, אבל איכשהו את הומלנד ראיתי את כל העונות.
בעונה האחרונה היא קפצה את הכריש לחלוטין. עלילה לא הגיונית, הדמות של קלייר דיינס כבר הפכה להיות צפויה מראש ואפילו מרגיזה. אנחנו רואים מתוך אינרציה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 01, 2018 2:58 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אז הסתיימה עוד עונה של הומלנד. לפעמים בגלל שהיא מטפלת בנושאים כל כך אקטואליים (התערבות רוסיה בבחירות בארה"ב בעונה הזו) אני שוכח קצת שהיא בסופו של דבר סדרת מתח שתשתמש בכל תעלול כדי למתוח את הצופים ולכן גם חוסר האמינות שלה.
פרק הסיום היה אפקטיבי וסגר את כל הקצוות אבל הסיום שלו עם ההחלטה של קין היה בלתי אמין בעליל לאור כל מה שלמדנו על הנשיאה במהלך העונה.

ומשפט אחד לצופה ביבי נתניהו - Be like Keane, please

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 02, 2018 2:50 am 
Junior

צפיתי בשלושה פרקים מתוך שמונה של האפי. אחת התוכניות ההזויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 995 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: