סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 5:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 177  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 10:22 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ומשום מה נדב, מדברים רק על הכיבוש הישראלי, כאילו כל יתר מדינות העולם הינן שטחים כבושים, לרוב גם עד ממש לא מזמן, ויש כאלה שעדיין אוחזות בכאלה (ספרד למשל, בריטניה, תורכיה...).
אבל בלי קשר כן, אתה באמת חושב שאם היית נותן לפלסטינאים את שני הדברים שבאמת חסרים להם לחופש פעולה מלא: נמל ימי ואווירי ללא כל פיקוח ישראלי, מצבנו היה טוב יותר?
אני חושב שלא, בעיקר משום שהם לא מכירים בגבולות 67 ולא בגבולות 48. הם לא מכירים בזכותך למדינה. זה טוב ויפה שבעולם כן מכירים בזכותך, הפלסתינאים ברובם לא. לא העם ולא המנהיגים. קלינטון ואולמרט ניסו. זה רק חיזק את האמת המרה הזאת שהם לא רוצים ולא מכירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 10:24 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
נביא בעירו, זה בשבילך:

ציטוט:
ריצ'י טורס, חבר המפלגה הדמוקרטית בארה"ב, פונה לסטודנטים המפגינים בארה"ב, על רקע דבריו של המנהיג העליון של איראן:

"אם ספונסר הטרור הכי גדול בעולם אומר שאתם עומדים בצד הנכון של ההיסטוריה זה אומר שאתם אידיוטים שימושיים בצד הלא נכון של ההיסטוריה."

תודה על זה, בהחלט מאיר עיניים. למרות שאני חייב להעיר שאם המטרה שלך היתה להוכיח שאתה לא היחיד שסובל מדיסלקציה לוגית ושאולי אפילו בחו״ל יש אנשים שסובלים מאותה בעיה אני, אז אני חושש שכבר הבנתי את זה מזמן ואין לי ממש צורך בריצ׳י טורס. אני, באופן אישי, לא קובע את העמדות שלי לפי הרמה המוסרית של חלק מהאנשים שחושבים כמוני או מהתשובה לשאלה מי עשוי להרוויח מבחינה פוליטית מהעובדה שאני מחזיק בעמדה שלי. למעשה, אני עובד ממש הפוך: אני קודם כל חושב מה העמדה שלי בנושא מסוים ורק אחר כך, לפעמים, מסתקרן מי עוד חושב כמוני.
בלי קשר, הסטודנטים בקמפוסים בארה״ב מגעילים אותי מספיק, ככה שאם המטרה היא להגעיל אותי עד שאשנה את דעתי, לא היה צריך להרחיק לכת עד השלטון האיראני. אבל תן לי לשאול אותך: מה יקרה לדעה שלך לגבי המלחמה בעזה אם תגלה שגם האנס הסדרתי בני סלע, גם מארי פיזם, גם הגננת המתעללת כרמל מעודה וגם מי שבאמת רצח את תאיר ראדה - כולם בלי יוצא מן הכלל חושבים שאין שום בעיה עם מה שישראל עושה בעזה והם רוצים שנמשיך בלי היסוס לעבר הנצחון המוחלט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 11:12 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
איזה קשקוש. ישראל בגבולותיה שלפני ששת הימים, היא עובדה קיימת וחזקה מאד. הכיבוש שכל העולם מתייחס אליו כפשע מלחמה מתמשך, הוא הכיבוש בשטחים. כיבוש שמהותו שליטה על אוכלוסיה פלסטינית באמצעים צבאיים, נישול מאדמות, אלימות קשה ואפרטהייד דה פקטו. זה קונצנוס בטחוני ותיק שהכיבוש הזה גם פוגע בבטחון ישראל.

כן, רק ש:
- ״מהנהר ועד הים״ אומר הגבולות של לפני 1948, וכך כיום צועקים אלפי אנשים באוניברסיטאות.
- יש אין ספור ציטוטים של מנהיגים ערבים שאומרים דברים דומים לגבי הרצונות שלהם.
- איכשהו היו הרבה מלחמות וחוסר שלום גם לפני 1967, כך שכנראה שזה לא ״רק״ הכיבוש.
- כיבוש הוא כאמור משהו מאד לגיטימי , קיים ונוכח בין מדינות העולם, בטח אחרי מלחמות שהן לא יזמו. פרט לישראל, כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 11:31 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ולגבי "קונצנזוס בטחוני", הייתי לוקח את זה עם גוש גדול של מלח. היו כל מיני דברים שהיו קונצנזוס בטחוני לפני 7 באוקטובר, גם בצפון וגם ובעיקר בדרום, וראינו מה נהייה מהם.
וגם אתה לוקח את "הקונצנזוס הבטחוני" בעיקר כשזה נוח לך.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 9:51 am 
Sophomore

אחריי כ20 יום כוחות צה''ל עזבו את גבליה בצפון הרצועה .היעד הבא על פי ניר דבורי בית להייה ובית חאנון שכרגע יש שם פשיטות נקודתיות בסדרי כוח של גדוד אחד או שניים לכל היותר ובהמשך תיכנס לשם אוגדה 98. עד הלילה פעלו ברצועה 3 אוגדות במשך כמעט כל חודש מאי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 12:13 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
Hacohen כתב:
איזה קשקוש. ישראל בגבולותיה שלפני ששת הימים, היא עובדה קיימת וחזקה מאד. הכיבוש שכל העולם מתייחס אליו כפשע מלחמה מתמשך, הוא הכיבוש בשטחים. כיבוש שמהותו שליטה על אוכלוסיה פלסטינית באמצעים צבאיים, נישול מאדמות, אלימות קשה ואפרטהייד דה פקטו. זה קונצנוס בטחוני ותיק שהכיבוש הזה גם פוגע בבטחון ישראל.

כן, רק ש:
- ״מהנהר ועד הים״ אומר הגבולות של לפני 1948, וכך כיום צועקים אלפי אנשים באוניברסיטאות.
- יש אין ספור ציטוטים של מנהיגים ערבים שאומרים דברים דומים לגבי הרצונות שלהם.
- איכשהו היו הרבה מלחמות וחוסר שלום גם לפני 1967, כך שכנראה שזה לא ״רק״ הכיבוש.
- כיבוש הוא כאמור משהו מאד לגיטימי , קיים ונוכח בין מדינות העולם, בטח אחרי מלחמות שהן לא יזמו. פרט לישראל, כמובן.

מה שאנשים צועקים לא מעניין. מדינת ישראל קיימת עוד מעט 80 שנה, מוכרת על ידי כל העולם, יש לה בנות ברית חזקות ביותר. הגבולות המוכרים שלה לא מהווים שום קייס רציני.

ראי שעל הקיר כתב:
ולגבי "קונצנזוס בטחוני", הייתי לוקח את זה עם גוש גדול של מלח. היו כל מיני דברים שהיו קונצנזוס בטחוני לפני 7 באוקטובר, גם בצפון וגם ובעיקר בדרום, וראינו מה נהייה מהם.
וגם אתה לוקח את "הקונצנזוס הבטחוני" בעיקר כשזה נוח לך.

וואלה, אני לוקח כשנוח לי.

אז בוא במקום לדבר בסיסמאות, תסביר איך הכיבוש היומיומי בשטחים מסייע לבטחון מדינת ישראל.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 12:14 pm 
Hall of Famer

ואני רק אזכיר ש26 גדודים היו בשטחים ב7.10, כשהעוטף הופקר. ועוד אזכיר, שהגליל העליון זה חבל ארץ נטוש, ועדיין רוב הצבא בשטחים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 9:48 pm 
Hall of Famer

הגליל העליון חבל ארץ נטוש... אה נזכרתי! זה החבל ארץ הזה שהיה אמור להיות בטוח ושקט לשנים ארוכות אם רק נחתום על הסכם ימי עם לבנון שמקבל את כל דרישות חיזבאללה, זה מה שאמר הקונצנזוס הבטחוני. שאגב זה היה גם הויכוח העיקרי שלך בויכוח על זה בזמנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 9:56 pm 
Hall of Famer

כן, אבל ראי, זה היה לפני שהכרחנו את החמאס להרוג לנו 1500 כובשים מה-'התנחלויות' בעוטף עזה , בגלל הנוכחות היום יומית שלנו בעזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 10:41 pm 
Hall of Famer

אני מצטער, ה"טיעונים" האלה כלכך נמוכים, מטופשים ונטולי הקשר, שהם ליטרלי לא שווים תגובה מעבר לתיאור הזה.

ג'יזס. לטעון שהמצב בגליל הוא בגלל התיקון הטכני המטופש בגבול הימי עם לבנון. ערוץ 14 זה כאן.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 10:47 pm 
Hall of Famer

ראי יכול לדבר בשמו, אבל לא נראה לי שהוא אמר שזה ״בגלל״ אלא שזה ״למרות״.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 11:31 pm 
Hall of Famer

אכן זה מה שהוא אמר. ומכאן ניתן להסיק מי באמת יורד נמוך פה.
ההסכם הימי עם לבנון, אמר הקונצנזוס הבטחוני והדהד מי שהשתמש בו כטיעון, היה אמור למנוע בדיוק מצב כזה לשנים קדימה לכל הפחות. ולמרות זאת, זה קרה בתוך שנה אחת (ולמעשה עוד קודם, בשנה שלפני 7 באוקטובר היו כמה וכמה תקריות בצפון מול חיזבאללה ששיאן הפיגוע במגידו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 12:17 am 
Hall of Famer

זה פשוט פאקינג לא נכון, ומוצא לחלוטין מההקשר. אין טעם לדיון הזה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 8:12 am 
Hall of Famer

אין אז אין. ביי.

בינתיים ביידן עושה לביבי אאוטינג קשה ביותר, אם כי אני חושד חשד קל שזה מתואם בין השניים, גם אם בכיפוף יד. התגובה הרפה והעמומה של ביבי ("לשכת ראש הממשלה") שבעצם מאשרת את המתווה ולא מכחישה שהוא בא ממנו - מרמזת לזה.
לא אתפלא אם מאחורי זה יש מקל וגזר בעניין איך הממשל האמריקאי יתייחס לעניין הצווים בהאג, בעיקר האישיים לביבי שהם אלה שמדאיגים אותו הכי הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 9:09 am 
Hall of Famer

לא יצא מזה כלום. היום בערב בן גביר וסמוטריץ שוב יאיימו שהם מפרקים את הממשלה, ביבי יוציא עוד איזו הודעה שסותרת את ההסכם, וזה שוב יתמסמס עד הפעם הבאה שיקרה אותו דבר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 10:11 am 
Junior

נביא בעירו כתב:
זה כן אני כתב:
נביא בעירו, זה בשבילך:

ציטוט:
ריצ'י טורס, חבר המפלגה הדמוקרטית בארה"ב, פונה לסטודנטים המפגינים בארה"ב, על רקע דבריו של המנהיג העליון של איראן:

"אם ספונסר הטרור הכי גדול בעולם אומר שאתם עומדים בצד הנכון של ההיסטוריה זה אומר שאתם אידיוטים שימושיים בצד הלא נכון של ההיסטוריה."

תודה על זה, בהחלט מאיר עיניים. למרות שאני חייב להעיר שאם המטרה שלך היתה להוכיח שאתה לא היחיד שסובל מדיסלקציה לוגית ושאולי אפילו בחו״ל יש אנשים שסובלים מאותה בעיה אני, אז אני חושש שכבר הבנתי את זה מזמן ואין לי ממש צורך בריצ׳י טורס. אני, באופן אישי, לא קובע את העמדות שלי לפי הרמה המוסרית של חלק מהאנשים שחושבים כמוני או מהתשובה לשאלה מי עשוי להרוויח מבחינה פוליטית מהעובדה שאני מחזיק בעמדה שלי. למעשה, אני עובד ממש הפוך: אני קודם כל חושב מה העמדה שלי בנושא מסוים ורק אחר כך, לפעמים, מסתקרן מי עוד חושב כמוני.
בלי קשר, הסטודנטים בקמפוסים בארה״ב מגעילים אותי מספיק, ככה שאם המטרה היא להגעיל אותי עד שאשנה את דעתי, לא היה צריך להרחיק לכת עד השלטון האיראני. אבל תן לי לשאול אותך: מה יקרה לדעה שלך לגבי המלחמה בעזה אם תגלה שגם האנס הסדרתי בני סלע, גם מארי פיזם, גם הגננת המתעללת כרמל מעודה וגם מי שבאמת רצח את תאיר ראדה - כולם בלי יוצא מן הכלל חושבים שאין שום בעיה עם מה שישראל עושה בעזה והם רוצים שנמשיך בלי היסוס לעבר הנצחון המוחלט?

ההבדל הוא שמה חושבים בני סלע ושאר פושעים לא מעניין או משפיע על אף אחד.
ההפגנות בקמפוסים בהחלט יוצרות באז ועשויות להשפיע ולגרום לאנשים לתפוס צד (של חמאס) במלחמה בעזה. אנשים כמוך גם בולעים בהנאה את כל הפרופוגנדה של החמאס ושל אותם אידיוטים פרו פלסטינים על משבר הומניטרי בעזה ועל כמויות מנופחות של אזרחים הרוגים. דוגמא: הטענה שלכם לרצח עם דמיוני בעזה - טענה שבעיקר דיקטטורים מוסלמים וגורמים שבורים רצח בשמאל הכי קיצוני באירופה מחזיקים בה. בנוסף לכך, אתם שוללים את זכותו של הצד המותקף להגן על עצמו מפני ארגון טרור מהגהינום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 11:02 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
לא יצא מזה כלום. היום בערב בן גביר וסמוטריץ שוב יאיימו שהם מפרקים את הממשלה, ביבי יוציא עוד איזו הודעה שסותרת את ההסכם, וזה שוב יתמסמס עד הפעם הבאה שיקרה אותו דבר.

תלוי. אם האינטואיציה שלי צודקת וגורל ההתייחסות של הממשל לצווים בהאג, ואני מתכוון בעיקר לאישיים נגד ביבי, נקשר פה - אז הפעם ביבי יגיד להם ללכת לעזאזל. שלמות הקואליציה חשובה מישראל, אבל שלמות הביבי חשובה עוד יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 3:26 pm 
Hall of Famer

ובינתיים בסיס גיבור הושמד הבוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 3:39 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
הגליל העליון חבל ארץ נטוש... אה נזכרתי! זה החבל ארץ הזה שהיה אמור להיות בטוח ושקט לשנים ארוכות אם רק נחתום על הסכם ימי עם לבנון שמקבל את כל דרישות חיזבאללה, זה מה שאמר הקונצנזוס הבטחוני. שאגב זה היה גם הויכוח העיקרי שלך בויכוח על זה בזמנו.

ראי,
1. מישהו הבטיח שקט לשנים מול אירן בגלל ההסכם הימי המטופש הזה?
2. נניח ולא היה נחתם יש איזה תחום בחיינו שהיה משתפר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 3:48 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עופר האדום כתב:

תלוי. אם האינטואיציה שלי צודקת וגורל ההתייחסות של הממשל לצווים בהאג, ואני מתכוון בעיקר לאישיים נגד ביבי, נקשר פה - אז הפעם ביבי יגיד להם ללכת לעזאזל. שלמות הקואליציה חשובה מישראל, אבל שלמות הביבי חשובה עוד יותר.

הנה הוא כבר הוציא הודעה שסותרת ומתנגדת לצרכנית שביידן הציג אתמול. לא יהיה שום הסכם.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 3:56 pm 
Hall of Famer

Bluey כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ראי,
1. מישהו הבטיח שקט לשנים מול אירן בגלל ההסכם הימי המטופש הזה?
2. נניח ולא היה נחתם יש איזה תחום בחיינו שהיה משתפר?

לגבי הסעיף הראשון, לך תתווכח עם נדב, אתה תגיד לו מה הוא אומר והוא יגיד לך מה אתה אומר. נראה שזה תחביב אצלכם.
לגבי השני, הסכם כניעה לכל דרישותיו של ארגון טרור הוא בדרך כלל לא דבר בריא שמביא בעיקר נזק לעתיד ולא מביא שום דבר ממה שהבטיח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 5:52 pm 
Freshman

1. אני פחות חשוב בהקשר של השאלה וגם המשתמש האחר,
עובדתית מישהו הבטיח שנים ארוכות של שקט מול אירן? יש לך קישור לדבר כזה?
נראה לי שאתה צריך לספק הוכחה לטענה שלך.

2. הסכמים ומשאים ומתנים מול אירגוני טרור זה דבר מקובל בכל העולם,
אולי כולם טועים, כנראה שלא!
וצריך להתייחס לכל מקרה לגופו.
גם כאן חובת ההוכחה עליך, מה ישראל הרוויחה והפסידה ומה חיזבאללה הרויחה והפסידה לעומת מצב של חוסר הסכם.

בגלל שאתה מרבה לחזור על הטענה הזו אולי כדאי להשקיע גם בהסבר שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 6:00 pm 
Hall of Famer

1. לא אמרתי שקט מול אירן, ההסכם הימי הוא לא מול אירן. עכשיו קח חדר עם נדב.
2. יש הסכמים ומו"מ מול ארגוני טרור ואת זה כולם עושים. יש כניעה מוחלטת לדרישות של ארגון טרור בגלל פחד מאיומיו, עד כדי כך שאתה לא מפעיל נכסים משמעותיים שהם חד משמעית שלך, כי אתה פוחד, ואתה חותם על הסכם שהוא 100% דרישות ארגון הטרור. בוא תספר לי שאלה שני דברים זהים או אפילו דומים, ומה כניעה כזו מביאה כשארגון טרור לומד שאם יאיים עליך תיכנע לכל דרישותיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 6:55 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:

1. זה הציטוט שלך :) ואתה מדבר שהובטח שקט מהצפון, מעניין בהוראה של מי יש שקט מהצפון, אולי הפיה מהצפון :)
2. ונניח והיו מתעקשים ונותנים ללבנון כמה קילומטרים פחות - זו לא היתה כניעה מוחלטת, אז ההסכם היה טוב?

ושוב זה מרגיש שאתה זורק פצצות ואז מתחמק מלהוכיח אותן, אהלן אהלן אד הומינם.
אשמח להוכחה, אם תגיע אכיר בה, לא מתכחש לידע שלך ואני כאן גם כדי ללמוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2024 7:08 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
1. לא אמרתי שקט מול אירן, ההסכם הימי הוא לא מול אירן. עכשיו קח חדר עם נדב.
2. יש הסכמים ומו"מ מול ארגוני טרור ואת זה כולם עושים. יש כניעה מוחלטת לדרישות של ארגון טרור בגלל פחד מאיומיו, עד כדי כך שאתה לא מפעיל נכסים משמעותיים שהם חד משמעית שלך, כי אתה פוחד, ואתה חותם על הסכם שהוא 100% דרישות ארגון הטרור. בוא תספר לי שאלה שני דברים זהים או אפילו דומים, ומה כניעה כזו מביאה כשארגון טרור לומד שאם יאיים עליך תיכנע לכל דרישותיו.

לפני שאתה שולח אחרים לחדרים, כדאי שתפסיק לכתוב הבלים שמהונדסים לאחור לפי הפרשנות המעוותת שלך לאיך שהדברים התפתחו.

תמיד תוכל להעלות על זה ספוקן וורד ליוטיוב אם זה לא מסתדר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 177  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: