סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' יוני 29, 2024 1:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 177  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 2:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
כאילו יש לו ברירה...
נשאר רק לראות מי הפראייר שישלם לו מחיר פוליטי הרבה מעבר לשוויו.

אני קורא בין השורות שהוא התקווה הלבנה החדשה שלך. אני צודק? נגמר לך מגנצי?

גם אני,ביביסט מבטן ומלידה שוקל את האפשרות של סער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 7:14 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אני קורא בין השורות שהוא התקווה הלבנה החדשה שלך. אני צודק? נגמר לך מגנצי?

ממש ממש לא. אני לא ימני לכן לא אצביע למפלגה ימנית. אני כן בעד שיתופי פעולה עם ימנים שהם לא ביביזם וליכוד, ולא כהניסטים יודונאצים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 8:46 pm 
Junior

הותר לפרסום: חיים פרי, יורם מצגר, עמירם קופר ונדב פופלוול מתו בשבי חמאס, גופותיהם בעזה.
דובר צה"ל כבר יפרסם הצהרה.
ציטוט:
צה"ל קבע שארבעת החטופים מתו על בסיס מידע מודיעיני, 241 ימים אחרי שנחטפו מבתיהם בעוטף עזה. תיעוד של נדב מהשבי פורסם לפני פחות מחודש - כשהוא חבול בפניו. חיים, יורם ועמירם תועדו יחד בסרטון שהפיץ חמאס בדצמבר. הערכה: הם נהרגו שבועות לאחר מכן, ייתכן שכתוצאה מפעולת צה"ל בחאן יונס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 9:26 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני חושב שהכל מסתדר לפי התוכנית של הממשלה.
1. שביתת מורים בספטמבר - מעולה, ככה לא צריך להחזיר את הפליטים בספטמבר ובכל זאת הם לא יפסידו לימודים.
2. מחירי הדלק בשמיים גם אחרי הירידה האחרונה - שטויות, גם ככה המדינה הצטמצמה ויש פחות מרחקים לנסוע, וגם יש חרם טורקי אז אין מכוניות.
3. קריית שמונה בוערת ויישובי הצפון מושמדים - מעולה, ככה יותר פגיעות יהיו בשטח פתוח מעכשיו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 9:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
צחי הנגבי הוא בעיקר רובוט, אבל אחד שלא תיכנתו לו את שלושת חוקי אסימוב.

תכנתו לו את החוק שקדם לשלושת החוקים, חוק האפס, או במקרה שלו האפס המוחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 11:07 pm 
Junior

בלאגן גדול בצפון - המון שריפות ללא שליטה.
לא מבין, לא היו מוכנים לתרחיש כזה?
https://x.com/MezgAvirIL/status/1797704523911434676

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 11:22 pm 
Junior

Lakic כתב:
בלאגן גדול בצפון - המון שריפות ללא שליטה.
לא מבין, לא היו מוכנים לתרחיש כזה?
https://x.com/MezgAvirIL/status/1797704523911434676

כרגע נמסר שהוכרזה "פקודת אש" - סיוע חוצה מחוזות. כבאיות יוצאות ממרכז הארץ לצפון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 11:23 pm 
Hall of Famer

מה גם שאני מניח שאין היתר להשתמש במטוסי כיבוי/מסוקי כיבוי מחשש לפגיעה בהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 11:30 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
מה גם שאני מניח שאין היתר להשתמש במטוסי כיבוי/מסוקי כיבוי מחשש לפגיעה בהם

בהחלט זה יכול להיות אלמנט שמקטין את יכולות הכיבוי.
אין לי צל של מושג בהליכי כיבוי אש, אבל אם לכבאיות/מערכות/מכשירים גם דרושים נתוני ניווט וזמן (GPS בקיצור) - זו עוד בעיה (ואם בגלל חשיבות הכיבוי יקבלו החלטה שמצמצמים את שיבושי ה-GPS - גם לזה יכול להיות מחיר).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 12:08 am 
Hall of Famer

מטוסי כיבוי לא פועלים בלילה גם בעיתות שלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 12:18 am 
Junior

מיכאל שמש (כאן 11) : בזמן שהצפון בוער ואחרי הראיון בטלוויזיה בן גביר השתתף לפני זמן קצר בהופעה בבריכת הסולטן שאירגן השר עמיחי אליהו מטעם משרד המורשת. ״מופע הצדעה לגיבורי הרוח והנפש״. חשוב מאוד כמובן. אבל זה השר האחראי על שירותי הכבאות.
https://x.com/shemeshmicha/status/1797734443945472439

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 2:58 am 
Hall of Famer

סקירה מצוינת וטרייה על סוגיית "חוק הגיוס" החל מימיה הראשונים של המדינה, ועד ימינו אנו.
https://www.youtube.com/watch?v=QI0YCH-ZVvI

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 7:47 am 
Sophomore

מלחמה בצפון בקיץ?
https://www.israelhayom.co.il/news/defe ... e/15858942

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 8:04 am 
Junior

RREEDDTT כתב:

כמות הפעמים ששמענו על ׳מלחמה בצפון׳ מאז ה07/10 מתחילה להזכיר את הדיבורים על תקיפה באיראן בעשור+ האחרון.
לא חושב שיקרה דבר כזה, בטח לא ביוזמת ישראל. דד ליין אחרון בעיני זה אחרי חג שבועות שאז יש תקופה ארוכה של ׳שקט׳ עד חגי תשרי.

מה כנראה יקרה בפועל? עסקת ניצחון מוחלט עם חמאס שפועל יוצא שלה יהיה שקט בצפון או הסכם ישירות עם חיזבאללה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 9:07 am 
Hall of Famer

RREEDDTT כתב:

ומה שקורה עכשיו בצפון, מה זה? ריטריט יוגה? סדנת ויפאסנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 9:32 am 
Hall of Famer

rony כתב:
RREEDDTT כתב:

ומה שקורה עכשיו בצפון, מה זה? ריטריט יוגה? סדנת ויפאסנה?

כן, אבל אל תשכח שזה הכל בגלל שטחי הגליל הכבושים. תשוחרר תרשיחא לאלתר, ומיד הם יסוגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 9:48 am 
מנהל פורום

שאלה מתוך בורות לגבי תקיפה משמעותית בלבנון (ולמען הסר ספק, זה בלי קשר ללמה ישראל כרגע נמנעת מזה, כי ברור לי שיש שיקולים לביבי שיקולים אחרים) -
לבנון הרי היא לא עזה, וחיזבאלה הם לא חמאס, ונניח המטרה היא לא לחסל את חיזבאלה, אלא רק לפגוע באופן שירתיע ואולי גם יפגע ביכולת המבצעית שלהם לשגר כתבמים וטילים. האם אפשרי לעשות את זה רק בתקיפות אוויריות (מאסיביות) מבלי להכניס עכשיו כוחות יבשתיים גדולים ללבנון? שיהיו רק כוחות גדולים בשטח ישראל\ למנוע פשיטות כאלה ואחרות של חיילי חיזבאלה, אבל מבחינת תקיפה - רק מהאוויר. זה אפשרי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 10:08 am 
Hall of Famer

לא.
כלומר ישלו אותנו שכן, אבל לא.
כבר הוכח פעמים רבות גם בעזה וגם בלבנון - אוויר בלבד לא עושה אפילו עשירית עבודה.
והיום בעידן ערי המנהרות - אפילו לא מאית עבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 10:56 am 
Junior

מודה שאני לא ממש מבין את זה. מצד אחד, ברור לי שיהיה מהלך משמעותי של ישראל בלבנון. אין סרט בעולם שהדבר הזה פשוט ידעך לאט לאט וייגמר בהסכם של עמוס הוכשטיין. פשוט לא יקרה. מצד שני, מה תהיה המטרה של מלחמה כזו? ריקון תקופתי של מלאי הטילים של חזבאללה? בשביל כזה דבר שווה שיהרגו עוד כמה מאות חיילים ואזרחים שלנו וכמה אלפי אזרחים שלהם? כי פעם בכמה זמן צריך לרוקן להם את המחסנים? ואם נכנסים קרקעית כדי להדוף אותם מעבר לליטני/וזאני/חצבאני מה מבטיח שיום אחרי שתיגמר המלחמה הם לא יחזרו לכפרים שעל הגדר?
לדעתי, הדבר היחיד שישראל חייבת לדרוש בצפון זה פינוי/גירוש/השמדה של משהו כמו עשרת הכפרים צמודי הגדר המרכזיים בדרום לבנון. עכשיו כולם יגידו שאין מצב ואף אחד לא יקשיב לדרישה מטורפת כזו. בעיניי להזיז כזו כמות של אוכלוסייה זו דרישה סבירה מאוד ובהחלט הומאנית כדי לפתור את המצב שם שהוא הרבה יותר מסוכן מחבורת הטמבלים עם קלצ׳ניקובים שניצחו אותנו בעזה ושכדי טו סמולר דה השפלה שהם השפילו אותנו השמדנו שטח עירוני של 2 מיליון איש והרגנו 40 אלף איש. אבל יכול להיות שכמו בעזה, מרחץ דמים שבסופו המצב נשאר אותו דבר הוא האינטרס של כל הצדדים המעורבים, הרבה יותר מקידום של פתרון טוב יותר שמאיים על הסדר הקיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 11:30 am 
Hall of Famer

אתה יכול להגיד עד מחר שזו דרישה סבירה והומאנית, אבל אם אתה מעלה אותה בתור תרחיש מציאותי אני רוצה מה שאתה לוקח.
הרבה יותר סביר שזה ייגמר, ובכן, בהסכם של עמוס הוכשטיין... כלומר לא ייגמר. כמו ההסכם הקודם של הוכשטיין. אבל הסכם של הוכשטיין הוא תרחיש הרבה יותר סביר ממה שהעלית פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 12:27 pm 
Hall of Famer

ממי בדיוק ישראל אמורה לדרוש את הפינוי של הכפרים צמודי הגדר?

בשורה התחתונה, ישראל לא תיפטר מחיזבאללה כל עוד לא יקרה (לפחות) אחד משני דברים-או פגיעה משמעותית ביכולת/רצון של איראן להמשיך לממן אותו ולספק לו נשק, או שיעלה כוח פנימי מספיק חזק בלבנון שיוכל לרסן אותו, ורצוי ששני הדברים האלו יקרו, עד כמה בלתי סביר שזה נראה כרגע.

מהלך צבאי יכול לעזור מול חיזבאללה, אבל עצים ומוצלח ככל שיהיה, אני לא חושב שאפשר לצפות ממנו לתוצאות טובות משמעותית מהתוצאות שראינו במלחמת לבנון השנייה, חיזבאללה אולי יוריד את הראש לכמה שנים, אבל לא מעבר לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 12:50 pm 
Sophomore

בינתיים חמאס דוחה את העסקה ולא ישלת נציגים לקהיר.מישהו מופתע?

https://m.maariv.co.il/breaking-news/Article-1104492

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 4:43 pm 
Junior

יכול מאוד להיות שחמאס ידחה את העסקה. להגיד על סמך המבזק התמוה הזה מאתר מעריב שהוא דחה אותה? פייק ניוז, כהרגלך בקודש…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 6:56 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
מודה שאני לא ממש מבין את זה. מצד אחד, ברור לי שיהיה מהלך משמעותי של ישראל בלבנון. אין סרט בעולם שהדבר הזה פשוט ידעך לאט לאט וייגמר בהסכם של עמוס הוכשטיין. פשוט לא יקרה. מצד שני, מה תהיה המטרה של מלחמה כזו? ריקון תקופתי של מלאי הטילים של חזבאללה? בשביל כזה דבר שווה שיהרגו עוד כמה מאות חיילים ואזרחים שלנו וכמה אלפי אזרחים שלהם? כי פעם בכמה זמן צריך לרוקן להם את המחסנים? ואם נכנסים קרקעית כדי להדוף אותם מעבר לליטני/וזאני/חצבאני מה מבטיח שיום אחרי שתיגמר המלחמה הם לא יחזרו לכפרים שעל הגדר?
לדעתי, הדבר היחיד שישראל חייבת לדרוש בצפון זה פינוי/גירוש/השמדה של משהו כמו עשרת הכפרים צמודי הגדר המרכזיים בדרום לבנון. עכשיו כולם יגידו שאין מצב ואף אחד לא יקשיב לדרישה מטורפת כזו. בעיניי להזיז כזו כמות של אוכלוסייה זו דרישה סבירה מאוד ובהחלט הומאנית כדי לפתור את המצב שם שהוא הרבה יותר מסוכן מחבורת הטמבלים עם קלצ׳ניקובים שניצחו אותנו בעזה ושכדי טו סמולר דה השפלה שהם השפילו אותנו השמדנו שטח עירוני של 2 מיליון איש והרגנו 40 אלף איש. אבל יכול להיות שכמו בעזה, מרחץ דמים שבסופו המצב נשאר אותו דבר הוא האינטרס של כל הצדדים המעורבים, הרבה יותר מקידום של פתרון טוב יותר שמאיים על הסדר הקיים.

למה לא נראה לך שזה פשוט ידעך?

חיזבאללה אומרים עד עכשיו שהכל בגלל עזה ובינתיים הם עומדים במילה שלהם. גם שהיו הפסקות אש בדרום חיזבאללה כיבדו בלי שמישהו דיבר איתם או ביקש (לפחות לא בגלוי).
ברגע שהמלחמה בעזה תעצר גם הצפון יעצר.

לא שאננ בעד הרעיון אבל לדעתי זה מה שיקרה בטח שכולם דוחפים עכשיו לעסקה לסיום הלחימה בעזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 8:18 pm 
Junior

1. כי כבר יותר מחצי שנה אומרים לנו שבקיץ, ברגע שיגמרו עם עזה, עוברים למלחמה בצפון וממה שרואים בימים האחרונים, זה בהחלט מרגיש ככה.

2. כי יש גם סיבה מצויינת למלחמה וגם טיימינג מושלם למלחמה. מלחמת לבנון השנייה, להזכירכם, פרצה אחרי פעולה די מינורית בסך הכל. אמנם חטפו את הגופות של רגב וגולדווסר אבל קשה להשוות את הדבר הזה ליותר מחצי שנה של ישובים שלמים שמושמדים לאיטם, מפונים שאין להם מושג מתי יחזרו לבית שלהם וחודשים של ירי רצוף - דבר שאין לו תקדים בהיסטוריה של ישראל. זה לגבי סיבה. והטיימינג - ההנחה בישראל כבר שנים היא שהמלחמה הבאה עם חזבאללה תיפתח באירוע פלישה מאסיבי של כח רדואן. יש עכשיו הזדמנות פז להכות את חזבאללה באופן משמעותי, בגיבוי אמריקאי, ובזמן שהצבא נמצא במוכנות הכי גבוהה שאפשר לדמיין עם גיוס המילואים הכי נרחב בהיסטוריה. לשחרר את כל המילואים מהצפון עכשיו כי נסראללה יגיד לעמוס הוכשטיין ״סבבה, נכבד את החלטת 1701״ ולאכול עוד 7 באוקטובר שנה הבאה, זה באמת רמת טמטום שאפילו על הצבא והממשלה שלנו לא הייתי מאמין שהם מסוגלים לה.

3. אם המלחמה מסתיימת מחר ולא הולכים על חזבאללה, זה אומר שהגיע ״אחרי המלחמה״ שהממשלה והצבא בישראל כל כך מפחדים ממנו. ועדות חקירה, התפטרויות, בחירות - אף אחד ממקבלי ההחלטות לא רוצה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 177  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: