סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יוני 30, 2024 7:15 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4424 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 177  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 9:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Lakic כתב:
גנץ עוזב את הממשלה.
יקרב אותנו לבחירות, לא יקרב אותנו לבחירות
טוב, לא טוב. כבר אף אחד לא יודע כלום.

מטומטם גנץ בכניסתו ומטומטם גנץ בצאתו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 9:53 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
Yuval כתב:
לאלא, מה פתאום, הוא רק חושב שמשפחות החטופים שרוצות את ילדיהם חזרה בחיים הם "אידיוטיים שימושיים" של החמאס (זה אגב השימוש האירוני ביותר שראיתי במונח).

הפוסט שלו צריך להיות מודבק ב'תייר שאל אותי מה זה פאשיזם'. אם אין קבוצה כזו צריך לפתוח רק בשביל להדביק את זה.

כל הכבוד, חשבתי שתתאפק ותסתפק ב"לול" השטחי שלך, אבל הנה ריירת את התגובה הפבלובית המוכרת של "פאשיזם פאשיזם"...

האם התייר השואל (מכיר את הטייטל, תחסוך מעצמך עוד לול על התייחסותי ברצינות תהומית אליו), הוא תייר שחדש לעולם ה"פרוגרס"? כי אם כן, אסביר לו שבאותו עולם מעוות, שולטת האמרה "איני מסכים לאף מילה שלך...אבל בגלל חוסר יכולותיי להתמודד איתן, אקרא לך פאשיסט" P:

אך אם אותו תייר הוא במקרה יהודון גולה, שספג לתוכו את תרבות השיח הפרוגרסיבית ובאקט של white guilt מצביע לאחד מאיחודי הרשימות הערביות לכנסת, אסביר לו מהו פאשיזם:

- פאשיזם זה לתמוך במשטר אסד הרצחני בגלל "התנגדותו לאימפריאליזם". אז כל מי שמצביע למפלגת חד"ש, או לאיחוד שלה עם תע"ל, שלא ידבר סרה באחרים.

- פאשיזם עומד במהותה של הלאומנות הפלסטינית הרצחנית והדכאנית, המשותפת לכל אחת ואחת מהמפלגות הערביות המכהנות בכנסת מזה כמה עשורים, גם אם יש ביניהן אחת שמציגה עצמה כקומוניסטית.

- פאשיזם וכהניזם היינו הך הם, ומי שמצביע למען לאומנות הפלסטינית, ומהדהד שיח "פרוגרסיבי" של המערב, תורם את חלקו הבלתי מבוטל לחיזוק הכהניזם בישראל.

ואל תכניס דברי שקר דמגוגיים לפי. הרצון של משפחות החטופים מובן ולגיטימי, אבל גם ביניהם תמצא לא מעט קולות מושתקים (או לא מובלטים מספיק) שמתנגדים לאופן שבו המחאה שלהם נחטפה ע"י המחנה הרל"ביסטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 9:57 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
Lakic כתב:
גנץ עוזב את הממשלה.

אין מטומטם כזה. באמת.
פעם שנייה. רק הוא לא ראה את זה מגיע.
תראה איזה חרא זורקים עליו עכשיו.
בושה שבנאדם חלול כזה נמצא כבר 3 עשורים באזור מקבלי ההחלטות. מסביר הרבה את מצבנו הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 9:58 pm 
Sophomore

ניצחונות סוחפים לימין הקיצוני בבחירות לפרלמנט בצרפת, גרמניה ואוסטריה:

https://news.walla.co.il/item/3669962

מצטרפים לזכייה הגדולה של חירט וילדרס בבחירות בהולנד בנובמבר.
כנראה שיש מאסה מספיק גדולה באירופה שלא מעוניינת להיסחף אחר חלאות הפרוגרס והאסלאם הקיצוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 9:58 pm 
Sophomore

Lakic כתב:
אין מטומטם כזה. באמת.
בושה שבנאדם חלול כזה נמצא כבר 3 עשורים באזור מקבלי ההחלטות. מסביר הרבה את מצבנו הנוכחי.

מי זורקים עליו חרא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 10:31 pm 
Junior

Lakic כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
Lakic כתב:
גנץ עוזב את הממשלה.

אין מטומטם כזה. באמת.

לגמרי. לא ברור , מפחיד אם אלו הקצינים הבכירים. אם גנץ את לפיד זו החלופה לנתניהו לא פלא שהוא 15 שנה בשלטון

מביא אותי לחשוב , למה גוש רלב לא מתאגד סביב ליברמן? האיש היחיד בגוש רלב שאפשר לומר שהוא מנהיג חכם, פוליטיקאי טוב ומנוסה, לדעתי כל המפה הפוליטית יודו בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 10:43 pm 
Junior

כי ביבי חכם יותר מכל המחנה השני וסימן את ליברמן. גם לו ברור שהוא האלטרנטיבה האמיתית.
אחד משרי האוצר הטובים ביותר שהיו לנו, בטח בעשורים האחרונים והוא נחלש אלקטורלית. זה גם שאנחנו עם של אהבלים, מסייע בכך. אין ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 11:03 pm 
Hall of Famer

מצד אחד
B.Grant44 כתב:
הבעיה העיקרית היא שלטונו של נתניהו, שהוא אסון לישראל כולה וגם למדיניות הימין, ונוכחותה של הבהמה הכהניסטית בממשלה.

מצד שני
B.Grant44 כתב:
להפגין נגד ממשלה נבחרת ומכהנת בעת מלחמה ברצועת עזה ומצב כה רגיש בגזרה הצפונית וביו"ש, זו הפקרות בעיניי.

גם למי שחשב אחרת לפני חצי שנה, אני חושב שכבר (כמעט) כולם השתכנעו שאף אחד מהממשלה לא הולך "לקחת אחריות", להתפטר, להחזיר את המנדט לציבור, להתאים את התקציב/כספים קואליציונים למציאות מלחמתית וכו' וכו'.
אז מה ההצעה האופרטיבית - להמשיך עם "שלטונו של נתניהו, שהוא אסון לישראל כולה וגם למדיניות הימין, ונוכחותה של הבהמה הכהניסטית בממשלה" עוד שנתיים וחצי (במקרה הטוב, הם הרי כבר ניסו להאריך את כהונתם, לכו תדעו...)?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 11:04 pm 
Sophomore

כן, לא זה שעד 2019 ליברמן ישב בממשלה עם ביבי והחרדים? ורק מאז הוא החל לחזר במרץ אחר הקול החילוני? ואולי גם לחלק ניכר מהרל"ביסטים יש הסתייגות מסוימת מפרשות השחיתות שלו?

בסופו של דבר, ליברמן היה ונשאר פוליטיקאי סקטוריאלי.
ואגב, שיאו האלקטורלי היה על תקן מה שבן גביר עכשיו, עם כל ההבדלים ויש כמובן. אומר את זה ממקור ראשון, יש לי חבר ילדות ביביסט ובן גביריסט, היתה לו גם פאזת ליברמן אי אז בסביבות 2009 ואולי גם לפני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 11:08 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
גם למי שחשב אחרת לפני חצי שנה, אני חושב שכבר (כמעט) כולם השתכנעו שאף אחד מהממשלה לא הולך "לקחת אחריות", להתפטר, להחזיר את המנדט לציבור, להתאים את התקציב/כספים קואליציונים למציאות מלחמתית וכו' וכו'.
אז מה ההצעה האופרטיבית - להמשיך עם "שלטונו של נתניהו, שהוא אסון לישראל כולה וגם למדיניות הימין, ונוכחותה של הבהמה הכהניסטית בממשלה" עוד שנתיים וחצי (במקרה הטוב, הם הרי כבר ניסו להאריך את כהונתם, לכו תדעו...)?

מה ההצעה האופרטיבית שלך? עוד ועוד הפגנות בקפלן ובמוקדים ליברליים אחרים? אתה רואה שזה מייצר איזשהו סחף כמו במחאה נגד ההפיכה המשטרית?
אנחנו בתקופה אחרת, ובצדק.

הכנסת הנוכחית לא תתפזר כתוצאה ממחאה ציבורית. רק תזוזות טקטוניות במפה הפוליטית יגרמו לכך.
השאיפה, הבלתי ריאלית ככל הנראה, היא שסיעות אחראיות כמו תקווה חדש של סער וישראל ביתנו ייכנסו לקואליציה, בתנאי שייקבע מועד מוסכם לבחירות חדשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 11:15 pm 
Junior

בסוף 2018 ליברמן התפטר מתפקיד שר הביטחון בגלל הכניעה של ביבי לחמאס.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 28,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 11:18 pm 
Hall of Famer

אדרבה
אם הכנסת לא תתפזר כתוצאה ממחאה ציבורית - אז מה הנזק (כביכול) מההפגנות בדיוק?
האם הציבור צריך להמשיך להרכין ראש כאשר יורקים עליו?

למשל, חדשה טרייה מהיום:
https://finance.walla.co.il/item/3669744
מה פתאום דווקא בעת מלחמה צריכים ללכת Extra mile עבור ראשי רשויות יוצאים? זה ראוי בעיניך? אין שימוש טוב יותר לכסף?

האם אנחנו צריכים להיות מרוצים מתפקוד מירי רגב כפי שפורסם, או שמותר להעביר ביקורת על כך?
האם ממשלה עניינית לא צריכה להזמינה מיידית לבירור/חקירה, ולהעבירה מתפקידה באם יש דברים בגו'? בכל זאת חיי אדם על הכף, חשד לשחיתות/הפרת אמונים וכו'

אני באמת שואל ברצינות
אין כאן בכלל ענייני ימין/שמאל כבר
לאנשי ימין לא אכפת מבטיחות בדרכים למשל? מתקציב לפריפריה הקורסת בצפון ובדרום?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 11:47 pm 
Sophomore

הנזק הוא לאחדות. וזה גם בזבוז משאבים, אנרגיות וכספים משווע, במיוחד אם מתכוונים לחזור לפרקטיקה המגונה של חסימת כבישים.

כל הסוגיות שאתה מעלה ממש לא מזיזות למצביעי ליכוד שרופים, למצביעי הציונות הדתית ובן גביר, ולרוב מצביעי המפלגות החרדיות.
כמובן שישנם "אנשי ימין" שיצביעו לסער, בנט, ליברמן וכל קומבינציה אפשרית ביניהם ואחרים.

אולי אפשר לטעון שהיו מערכות בחירות שהוכרעו כתוצאה מסנטימנט של "מושחתים, נמאסתם" (וגם אז, יותר כתוצאה מהמרצת האלקטורט הנגדי, מאשר כתוצאה של מעבר קולות בין גושים). אבל לא היתה ממשלה שהודחה כתוצאה מכך, וזה גם לא יקרה עכשיו, לאור שינוי הנורמות הציבוריות לרעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 09, 2024 11:50 pm 
Sophomore

Lakic כתב:
בסוף 2018 ליברמן התפטר מתפקיד שר הביטחון בגלל הכניעה של ביבי לחמאס.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 28,00.html

וזה חיזק אותו אלקטורלית ברמת הסקרים המידיים? אם בכלל היו כאלה..
אני בעיקר זוכר שהמינוי שלו לשר ביטחון שנתיים קודם לכן, במקום בוגי שהתפטר כתוצאה מפרשת אלאור אזריה, עורר בחילה ופאניקה מוסריות מאותם אנשים שבשנים האחרונות רואים בו פרטנר לגיטימי במאבק הרל"ביסטי...דוגמה מייצגת לכך אפשר למצוא בנאום "מפקפק בעתיד ילדיי כאן" המהדהד שרוני דניאל נשא באולפן שישי כתוצאה מכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 12:08 am 
Hall of Famer

אז לא גנץ, לא לפיד.

לי יש שאלה, שאולי אני שואל כי אני לא גר בישראל - אבל האם יש בישראל כולה איש ציבור כלשהו (לאו דווקא פוליטיקאי, ולאו דווקא איש צבא, אבל בהחלט אפשר שהאחד או האחר, או מישהו אחר לחלוטין) - שכן ראוי להיות ראש ממשלה אמיתי ומקובל? אולי פרופסור כלשהו שכולם מכירים? אולי איזה מנהל מלכ״ר גדול? אולי ספורטאי לשעבר שהוכיח את כוחו הציבורי גם אחרי האפיזודה הספורטיבית שלו או שלה? אולי איש תקשורת דומיננטי? אולי (ובעיניי זה אולי האופציה העדיפה) - מנכ״ל עסקי משמעותי. אולי בכלל איזה שופט עליון נפלא (וכאן אגיד אגב, ששופטת אחת שאני מכיר אישית, דפנה אבניאלי, בעיניי היתה יכול להיות מנהיגה נפלאה, לא היה ולא יהיה מישהו שיכול לשכנע אנשים להגיע לפשרות, טוב יותר ממנה).

לא יודע, מישהו? האם יש שמות?

כי באותה מידה שביבי האובר מושחת מול לפיד האובר מטומטם מדכאים אותי (אודה ואתוודה שאת גנץ ופועלו אני פחות מכיר) כך גם ביידן מול טראמפ מדכאים אותי (בחיי שאין לי מושג איך מדינה של 350 מיליון תושבים הצליחה להגיע למצב שבו מתמודדים סנילי מול ליצן על התפקיד הרם ביותר). ואני פשוט לא מבין איך כל כך הרבה אפסים (או במקרה של ביבי, לא אפס, אלא עוד יותר גרוע - איש רע ומושחת) הם אלה שמגיעים לעמדות הכוח האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 12:56 am 
Junior

הבנתי מאנשים שגרים במודיעין (עיר גדושה באנשים רציניים מאוד) שהעירייה שם חזקה מאוד, וחיים ביבס ראש עיר מוערך וטוב שבא לעבוד. 16 שנים הוא ראש עיריית מודיעין, ליכודניק כריזמטי. סא"ל במיל'. ועדיין, סהכ ראש עיר של מאה אלף איש. מפה ועד מנהיג מדינה הדרך ארוכה.. על גולדפוס יש שמועות מלוחמים וקצינים בכירים (לשעברים, נוכחיים, מימין לשמאל) שמדובר בקצין תותח על.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 1:31 am 
Freshman

נורטון כתב:
אז לא גנץ, לא לפיד.

לי יש שאלה, שאולי אני שואל כי אני לא גר בישראל - אבל האם יש בישראל כולה איש ציבור כלשהו (לאו דווקא פוליטיקאי, ולאו דווקא איש צבא, אבל בהחלט אפשר שהאחד או האחר, או מישהו אחר לחלוטין) - שכן ראוי להיות ראש ממשלה אמיתי ומקובל? אולי פרופסור כלשהו שכולם מכירים? אולי איזה מנהל מלכ״ר גדול? אולי ספורטאי לשעבר שהוכיח את כוחו הציבורי גם אחרי האפיזודה הספורטיבית שלו או שלה? אולי איש תקשורת דומיננטי? אולי (ובעיניי זה אולי האופציה העדיפה) - מנכ״ל עסקי משמעותי. אולי בכלל איזה שופט עליון נפלא (וכאן אגיד אגב, ששופטת אחת שאני מכיר אישית, דפנה אבניאלי, בעיניי היתה יכול להיות מנהיגה נפלאה, לא היה ולא יהיה מישהו שיכול לשכנע אנשים להגיע לפשרות, טוב יותר ממנה).

כי באותה מידה שביבי האובר מושחת מול לפיד האובר מטומטם מדכאים אותי (אודה ואתוודה שאת גנץ ופועלו אני פחות מכיר) כך גם ביידן מול טראמפ מדכאים אותי (בחיי שאין לי מושג איך מדינה של 350 מיליון תושבים הצליחה להגיע למצב שבו מתמודדים סנילי מול ליצן על התפקיד הרם ביותר). ואני פשוט לא מבין איך כל כך הרבה אפסים (או במקרה של ביבי, לא אפס, אלא עוד יותר גרוע - איש רע ומושחת) הם אלה שמגיעים לעמדות הכוח האלה.

נורטון,
מנהל טוב הוא לא האדם הכי חכם בחדר הוא לא איזה סופרמן, אלא אדם שניחן בסט כשרונות ניהוליים. זהו.
אלו לא כשרונות נדירים ויש רבים כאלה גם בפוליטיקה כרגע. גם בימין גם בשמאל.
בודאי בציבור הרחב.
בטח בתקופה כזו התכונה השניה הכי חשובה היא נקיון הכפיים והיושר.
המצב פתיר. ורבים יכולים לקבל את ההחלטות הנכונות.

ברור לכל מי שמוכן להביט במציאות, שהאדם שבראש המדינה נמצא בניגוד אינטרסים עם האינטרס של האזרחים.
וזה הבסיס להדרדרות הכל כך דרמטית בכל החזיתות.
תאוצת ההדרדרות באה ביחס ישר לניהליזם המנהיגותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 1:55 am 
Senior

B.Grant44 כתב:
Yuval כתב:
לאלא, מה פתאום, הוא רק חושב שמשפחות החטופים שרוצות את ילדיהם חזרה בחיים הם "אידיוטיים שימושיים" של החמאס (זה אגב השימוש האירוני ביותר שראיתי במונח).

הפוסט שלו צריך להיות מודבק ב'תייר שאל אותי מה זה פאשיזם'. אם אין קבוצה כזו צריך לפתוח רק בשביל להדביק את זה.

כל הכבוד, חשבתי שתתאפק ותסתפק ב"לול" השטחי שלך, אבל הנה ריירת את התגובה הפבלובית המוכרת של "פאשיזם פאשיזם"...

האם התייר השואל (מכיר את הטייטל, תחסוך מעצמך עוד לול על התייחסותי ברצינות תהומית אליו), הוא תייר שחדש לעולם ה"פרוגרס"? כי אם כן, אסביר לו שבאותו עולם מעוות, שולטת האמרה "איני מסכים לאף מילה שלך...אבל בגלל חוסר יכולותיי להתמודד איתן, אקרא לך פאשיסט" P:

אך אם אותו תייר הוא במקרה יהודון גולה, שספג לתוכו את תרבות השיח הפרוגרסיבית ובאקט של white guilt מצביע לאחד מאיחודי הרשימות הערביות לכנסת, אסביר לו מהו פאשיזם:

- פאשיזם זה לתמוך במשטר אסד הרצחני בגלל "התנגדותו לאימפריאליזם". אז כל מי שמצביע למפלגת חד"ש, או לאיחוד שלה עם תע"ל, שלא ידבר סרה באחרים.

- פאשיזם עומד במהותה של הלאומנות הפלסטינית הרצחנית והדכאנית, המשותפת לכל אחת ואחת מהמפלגות הערביות המכהנות בכנסת מזה כמה עשורים, גם אם יש ביניהן אחת שמציגה עצמה כקומוניסטית.

- פאשיזם וכהניזם היינו הך הם, ומי שמצביע למען לאומנות הפלסטינית, ומהדהד שיח "פרוגרסיבי" של המערב, תורם את חלקו הבלתי מבוטל לחיזוק הכהניזם בישראל.

ואל תכניס דברי שקר דמגוגיים לפי. הרצון של משפחות החטופים מובן ולגיטימי, אבל גם ביניהם תמצא לא מעט קולות מושתקים (או לא מובלטים מספיק) שמתנגדים לאופן שבו המחאה שלהם נחטפה ע"י המחנה הרל"ביסטי.

אוי, הוא מפגר :(

"פאשיזים וכהניזם היינו הך" הם. לכן מי שמפגין נגד ממשלה שמתבססת על כהניזם הוא אידיוט שימושי של החמאס?

"הרצון של משפחות החטופים מובן ולגיטימי, אבל בינהם תמצא לא מעט קולות מושתקים" (על ידי מחנה רלביסטי!) ולכן אלו שמפגינים הם אידיוטים שימושיים של החמאס?

אוי, מאוד קשה להתמודד עם הטיעונים שלך מר קלישאת ערוץ 14. הנה שתי קריסות לוגיות מופגנות, שגם אם רמת הכתיבה שלך לא הייתה של ילד בן 6 עם פיגור שכלי, היו אמורות לגרום לך למחוק את ההודעות, לסגור את הדפדפן, להתעורר בבהלה מהשפל שהגעת אליו, לפתוח חזרה את הדפדפן, ללחוץ על "שכח סיסמא" ולא לחזור לפה לעולם.

אבל אם זה באמת מעניין אותך, אז כן, התגובה שלך הייתה פאשיסטית לחלוטין. אני אשמח ללמד אותך עוד בנושא אם תרצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 3:03 am 
Hall of Famer

Bluey כתב:
נורטון כתב:
אז לא גנץ, לא לפיד.

נורטון,
מנהל טוב הוא לא האדם הכי חכם בחדר הוא לא איזה סופרמן, אלא אדם שניחן בסט כשרונות ניהוליים. זהו.
אלו לא כשרונות נדירים ויש רבים כאלה גם בפוליטיקה כרגע. גם בימין גם בשמאל.
בודאי בציבור הרחב.
בטח בתקופה כזו התכונה השניה הכי חשובה היא נקיון הכפיים והיושר.
המצב פתיר. ורבים יכולים לקבל את ההחלטות הנכונות.

ברור לכל מי שמוכן להביט במציאות, שהאדם שבראש המדינה נמצא בניגוד אינטרסים עם האינטרס של האזרחים.
וזה הבסיס להדרדרות הכל כך דרמטית בכל החזיתות.
תאוצת ההדרדרות באה ביחס ישר לניהליזם המנהיגותי.

לא חושב שזו תשובה. ברור שהאיש בראש המדינה נמצא בניגוד אינטרסים, לא טענתי שלא. ביבי צריך ללכת, וללכת לכלא (לא יודע אם על 400 או 300 או 900 או מה שזה לא יהיה אלא על מה שהוא עושה במדינה בשנה האחרונה).
אבל כאמור, לא ענית על השאלה שלי בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 3:12 am 
Senior

הבת שלי יכולה לרוץ לנשיאות ארה"ב בבחירות 2056 אם יש לך סבלנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 3:27 am 
Freshman

נראה שאנשים לא לומדים, ממשיכים לחפש את פוליטיקאי ימיני ישר ובעל יכולת. מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 4:18 am 
Senior

אין בארץ יותר מדי ימין ושמאל, זה לא באמת משנה מאיפה יבוא פוליטיקאי הגון. יש שטופי מוח (הגרועים שבהם הם "מתפכחים", כמו שאפשר לראות בעמוד הזה ממצביע מרצ לשעבר ואקטיביסט סדרתי בדימוס שעכשיו חושב שהפגנות הן פגיעה בחוסן הלאומי. כמו אחרוני החוזרים בתשובה המשיחיים) ויש כאלו שרוצים סיכוי למדינה שהילדים שלנו יוכלו לחיות בה.

אגב הפגיעה של שטיפת המוח הפשיסטית שעברה על אנשים כמו ב.גראנט44 היא מסוכנת בהרבה ממה שניתן לדמיין. זה גם תהליך בלתי הפיך כמעט תמיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 4:20 am 
Hall of Famer

בדיוק, לא אמרתי שאני רוצה ימין. אמרתי שאני רוצה מענטש עם שכל. ואולי אני לא יודע, אבל נראה שאין ממש הרבה כאלה.
(אולי יאיר גולן?? לא מכיר מספיק).

ואגב, יובל. אחת הסיבות המרכזיות שאני לא לוחץ על אשתי לעבור לארץ (כי משפחה וכאלה) היא שאני לא משוכנע לגמרי שהמדינה תתקיים עוד עשור, ולא. לא בגלל ביבי (למרות שגם לו יש חלק מכובד בנושא) אלא בגלל אירן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 4:28 am 
Senior

אני אצביע ליאיר גולן בבחירות הקרובות כי אני חושב שהוא הרוויח קול אחד ממני על התפקוד שלו ב-7 באוקטובר ואחרי (אני מכיר באופן אישי מינקות אלוף במיל בצה"ל ויודע כיצד הם חילקו ביניהם וטיפלו במפונים מהדרום).
הוא הגון מוסרית בהחלט. אם הוא עם שכל אין לי מושג. מהמר שלא יותר מדי.

פעם היה דיבור על רוביק דנילוביץ מבאר שבע. בגדול אני מעריך שאלו המוכשרים פוליטית ונמצאים כבר בעמדת כח מוניציפלית מעדיפים לשמר אותה מאשר להיכנס לפח האשפה של הכנסת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 5:52 am 
מנהל פורום

אני מאד מחבב את יאיר גולן, באמת. עוד מתקופתי כחייל מחריד. הוא באמת חייל מדהים ואיש הגון. אבל הוא פוליטיקאי איום ואיש לא נורא מבריק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4424 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 177  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: