סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' יוני 27, 2024 6:03 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 4:46 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אולי. אבל הכל עובר עליך וקקה בידיך זה לא טיעון לוגי מוצלח. אני מבין שמאוד מפריע לך כשאני מפרק לגורמים את הכשלים שלך (זה גורם לך לכתוב אובסס הרבה), אבל ממש כדאי לך להחכים קצת בנושא. זה אותו כשל של טיעוני צביעות.

בכל מקרה מרתק לראות את שטיפת המוח שאתה עובר בלייב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 4:50 pm 
Sophomore

Yuval כתב:
אתה לא יודע מי ומה אתה. אתה חוזר בתשובה, אתם תמיד מחפשים זהות. לפני רגע היית 'שמאלן רדיקל'. ואז 'שמאלן ליברל'. ואז מצביע גנץ. עכשיו תהיה מצביע בנט. מחר תהיה ביביסט. מחרתיים כהניסט. זה המסלול הפאשיסטי הסטנדרטי. בניגוד לכל מיני ראשים מדברים בערוץ 14, אין אף אחד שישלם לך לעצור את המסלול בנקודה הנוחה לו.

כל קלישאת מתפכח במסלול המהיר לכהנא כתבת פה. החל מזה שאתה כמובן לא רואה ערוץ 14, אבל כלי התקשורת הם סמולנים פרו פלשתינאים. זרקת פרוגרסיבים, וייט גילט, כל אויב מדומיין שערוץ 14 (וערוץ 14 זה כמובן סתם שם גנרי לכל אלו שמפעילים אותך) אומר לך לפחד ממנו בקווים כלליים ומפחידים מאוד.

רק ברמה הסטטיסטית נטו, תראה כמה תזיזיתי אתה בדעותיך ואיך אתה כרגע בנקודה הימנית ביותר שהיית בימי חייך. איך אדם רציונלי יכול לדמיין שזה יהיה סוף המסלול שלו?

עכשיו ראיתי מה שהוספת בעריכה. אז כמה תיקונים:

- "לפני רגע": תיארתי באחת התגובות תהליך שנמשך כמעט עשור. אני מבין שמבחינת קיצוני כמוך, אפילו להיות מצביע גנץ (ואם לדייק, זה היה "מצביע המחנה הממלכתי", שכלל אז גם את תקווה חדשה של גדעון סער) זה דבר מגונה. והיה מחננו טהור...אם אפשר, אז גם טהור מיהודים?

לא כתבתי "כלי התקשורת הם סמולנים פרו פלשתינאים". כתבתי את זה ספציפית על הארץ ועל הקו המערכתי שלו. האמת שוב כואבת?
"פרוגרסיבים" מתייחס לגל ההפגנות האנטי-ישראלי (=אנטישמי) שאנחנו רואים במערב, או שאולי לך אין בעיה עם זה?
"וייט גילט" התייחס ישירות אליך ולמניעיך הנלעגים להצביע למפלגות ערביות, כפי שפירטת אותם כאן בעבר. לא הבנתי מה קלישאה של מתפכח בזה? עד כמה שידוע לי, המונח הזה יכול להיות מוטח בלבנים גם מצד אפרו-אמריקאים, לא?

מי אמר לך שאני מפחד מכל הדברים הנ"ל? אני מפחד מדברים קונקרטיים כמו אזרחים ישראלים שעושים לינצ'ים ושורפים מסעדות ובתי מלון כי "אל אקצה בסכנה". אני מפחד ממי שמתרגמים את התנגדותם לקיומו של עם יהודי ולזכותו להגדרה עצמית ולריבונות לאומית על פרומיל מטריטוריית פלשתינה-א"י, למעשים כגון ירי על ישובים, חטיפת אזרחים, רצח תינוקות ואונס המוני.
ולפני שתתנפל על ההזדמנות לומר שאני מונע מפחד...לא, זהו פחד רציונלי בדומה לפחד מחציית אוטוסטרדה סואנת באור אדום. פחד כסיגנל מובהק לצורך פירוש המציאות שאתה חי ומנווט בה.

נערך לאחרונה על ידי B.Grant44 בתאריך ב' יוני 10, 2024 5:21 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 4:52 pm 
Senior

אני נהנה מכל רגע. העיקר שאתה מתון ובמיינסטרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 4:55 pm 
Sophomore

Yuval כתב:
אולי. אבל הכל עובר עליך וקקה בידיך זה לא טיעון לוגי מוצלח. אני מבין שמאוד מפריע לך כשאני מפרק לגורמים את הכשלים שלך (זה גורם לך לכתוב אובסס הרבה), אבל ממש כדאי לך להחכים קצת בנושא. זה אותו כשל של טיעוני צביעות.

בכל מקרה מרתק לראות את שטיפת המוח שאתה עובר בלייב.

לא הבנתי, אני צריך "טיעון לוגי" בשביל להתמודד עם טענה כמו "כתבת/ציטטת טקסט מחריד"? למה צריך לוגיקה בשביל להתמודד עם איסטניזם מוסרי מדומה?
אחי היהודי, אמרתי לך מההתחלה שאני לא צריך pissing contest, אז למרות שלא ממש רואה היכן ואיך פירקת לגורמים כשלים-כביכול שלי, אני אפרגן לך. בוא תעזור לי להחכים, אולי תתחיל סופסוף מהסבר על פאשיזם, תגובות פאשיסטיות ומה היה פאשיסטי בתגובה הראשונית שלי כאן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 5:00 pm 
Sophomore

אז נראה לי שכאן אשים קץ להנאתך.

אם אכן ישנם כאלה שנגעלו מהתגובה:
"לצערנו, יש מאסה גדולה של אידיוטים שימושיים של חמאס, כך שהוא יודע שכל פעם שידחה עסקה - כפי שקרה השבוע - יימשכו ההפגנות נגד "ממשלת הדמים", אפילו ביום בשורה לאומית כמו אתמול."

אז אני קודם כל רוצה להבהיר, שאני בעד כל עסקת שחרור חטופים, בתנאים הכי קשים שיש לרבות *עצירת* הלחימה, כל עוד היא לא כוללת הפסקה מוחלטת של הלחימה והשארת חמאס כארגון בעל יכולות צבאיות ושלטוניות ברצועה.

אני עדיין עומד מאחורי המשוואה הפשוטה הבאה: הפגנות נגד הממשלה, אפילו כשהן מגיעות מהרצון הכי טוב ומוערך בעסקת שחרור חטופים מהסוג הנ"ל, תורמות יותר להקשחת עמדותיו של חמאס מאשר שהן מסייעות.
מותר ואף רצוי להתווכח איתי. ומי שבכל זאת נגעל או נפגע, מוזמן לכתוב לי כאן או בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 7:45 pm 
מנהל פורום

אין לי כוח לעבור לכם על ההודעות, אבל יובל וב. גראנט, אתם מטיילים על הקו של דיון לא מקובל, תורידו מיד טורים ותנסו להנסח הודעה שלא מתייחסת למשתתף האחר.
כי אחרת כל הדיון בינכם יימחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 8:27 pm 
Junior

Shiver כתב:
FLASH כתב:
במבצע הנוכחי המחבלים למדו לקח וכתגובה, עשרות עד מעל מאה ירו RPG מקלעים צרורות רימונים. והנה לך סיבה אפשרית, תיאורטית, ל200 הרוגים , חוץ מחייזרים עלאק. חלקם מחבלים שצהל חיסל, וחלקם ייתכן שמירי חסר אבחנה של חמאסניקים שידועים ככאלה שערך החיים לא ממש מעניין אותם, ערך המתים דווקא יותר מעניין אותם. אנחנו לעומת זאת עושים כל מאמץ להציל חיים והראיה הטובה ביותר היא המבצע חילוץ הקודם. אין לך סיבה להניח שה200 הרוגים מיוחסים לצהל, יותר משהם נהרגו מאש חמאסית שנותרה לכל עבר ע"פ עדויות החיילים.

אתה באמת טוען שמבצע שנפתח בעשרות תקיפות צה"ל מהאוויר, הרעשה ארטילרית וכניסה של מאות חיילים לשטח הבנוי, אז ה200+ הרוגים זה ירי דו"צ של החמא"ס?
זה ממש לעוות את העובדות ברמת אבו-עוביידה. חלילה לא מסנגר על החמאס שפועלים מתוך אוכלוסייה ושאולי חלק מסוים מאותם הרוגים הם באחריות שלהם, אבל במקרה הזה רובם המכריע זה כתוצאה מהפעילות שלנו. לא חושב שמישהו רשמי בישראל (חוץ ממך) מנסה להכחיש את זה.

ברור, צהל אחרי כל התקיפות האויריות מחסל אחוז נכבד של מחבלים ביחס לאזרחים, אחוזים מצוינים ביחס לכל מלחמה שתבחר.

חמאס לעומת זאת בכוונה מסתתר באוכלוסיה אזרחית, אין להם בעיה עם חיסול אזרחים, זה לא דו"צ, זה בדיוק ההפך מדו"צ. חמאס יורה בכל מה שזז. אני לא יודע מה הסטטיסטיקה המדויקת כמה מחבלים מה200, כמה צהל וכמה חמאס הרגו, לא אתפלא אם רוב ההרוגים האזרחים מירי חמאס ולא אתפלא אם הפוך, זה סימן שאלה. גם הקביעות שלך בסימן שאלה

ודאי שמישהו רשמי בישראל מכחיש את זה, כמה וכמה גורמים, ביניהם רען תקשורת בינלאומית סאל יהונתן קונריקוס שדיבר בראיונות על האפשרות הריאלית שסך נכבד נהרגו מירי חסר אבחנה של חמאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 10, 2024 8:34 pm 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אין לי כוח לעבור לכם על ההודעות, אבל יובל וב. גראנט, אתם מטיילים על הקו של דיון לא מקובל, תורידו מיד טורים ותנסו להנסח הודעה שלא מתייחסת למשתתף האחר.
כי אחרת כל הדיון בינכם יימחק.

מודה ועוזב ירוחם :cve_ty:
הפעם הבאה שבה אפנה אל יובל ישירות מעל דפי פורום זה תהיה סביב הבחירות לכנסת ה26, ולאחר מכן שוב סביב הבחירות לכנסת ה27, עם עדכוני סטטוס פוליטי שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 11, 2024 11:28 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כמובן בהנחה שיהיו כאלה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 11, 2024 12:21 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
Bluey כתב:
שמעתי פודקאסט איתו והיה נשמע מאוד ממוקד ואחראי.
למה מופקר?
למה הכוונה בסרבנות פוליטית? כל סרבנות פוליטית? יש לך לינק?

"הדבר השלישי זה אי-ציות אזרחי… אתם זוכרים את מכתב המילואימניקים ואת טייסת 69? תראו, האיום הכי קטן באי-ציות אזרחי, הכניס את נתניהו ללחץ מטורף. מטורף. למה אנחנו לא עושים בזה שימוש הרבה יותר נרחב?

עכשיו תגידו לי 'עכשיו עוד נלחמים'. הכל נכון. אני טוען דבר מאוד מאוד פשוט – המלחמה הזאת הסתיימה. המלחמה הזאת בעיניים שלנו, אנחנו צריכים לומר, הסתיימה. אנחנו עכשיו צריכים להפעיל לחץ מטורף על בני גנץ: צא מהממשלה… ואז אנחנו נראה את עם ישראל ברחובות…

אי-ציות אזרחי זה, למשל, אנחנו לא עושים מילואים. עד שהממשלה לא מתחלפת, אנחנו לא עושים מילואים. אני לא מדבר עכשיו. זה הצעד הכי נכון".

ולפני שיובל שוב יקרא אותי לסדר - לקחתי את הציטוט מהפוסט הזה, שממליץ לקרוא את כולו בשביל מסגור נכון של הדברים המופקרים:

https://heitner.wordpress.com/2024/06/0 ... BC2pMjxK5-
qIjgeidvXRWPiP8jhXhPiMOnf1HPkRCTsZlVO0jdD_scp13hNoGQWqn_6G

ובנושא אחר עוד ארבעה אסונות הלילה במלחמה שנויה במחלוקת.
וחוק ההשתמטות עבר בקריאה ראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 11, 2024 3:47 pm 
Sophomore

בלואי, כשאתה כותב 'מלחמה שנויה במחלוקת', על מה האמירה הזאת מתבססת? יכול להפנות לסקר שמגבה זאת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 11, 2024 3:48 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
כמובן בהנחה שיהיו כאלה.

אתה באמת מאמין שלא יהיו, או שזה סתם שחרור קיטור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 11, 2024 9:01 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
בלואי, כשאתה כותב 'מלחמה שנויה במחלוקת', על מה האמירה הזאת מתבססת? יכול להפנות לסקר שמגבה זאת?

הכניסה לרפיח שנויה במחלוקת.
לזה כוונתי.

על חוק ההשתמטות שמעת? תומך בו בזמן מלחמה? ובכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 11, 2024 10:59 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
כמובן בהנחה שיהיו כאלה.

אני חושב שיהיו (במועדן ולא מוקדם יותר), אבל גם שלכל הפחות ינסו שלא יהיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 2:58 am 
Junior

ישראל חיסלה הלילה 4 מפקדים בכירים בחיזבאללה.
אחד מהמחוסלים הוא הדמות הבכירה שחוסלה עד כה אצלם או לפחות אחד משניים הבכירים ביותר (ביחד עם מפקד בכח רדואן שחוסל דיי בהתחלה). נראה מחר האם חיזבאללה ימשיך במה שהוא עשה עד כה וזה להעלות את רף התגובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 9:38 am 
Sophomore

Bluey כתב:
B.Grant44 כתב:

הכניסה לרפיח שנויה במחלוקת.
לזה כוונתי.

על חוק ההשתמטות שמעת? תומך בו בזמן מלחמה? ובכלל?

כן בלואי, שמעתי עליו. מן הסתם לא תומך בו - וחושב שנגדו בהחלט ראוי להפגין.

הכניסה לרפיח זה כבר משהו אחר, למרות שגם במקרה הזה, אני סקרן לראות סקרי דעת קהל.
בכל אופן, מלחמה לא יכולה להתנהל עקב בצד אגודל שמסמן לייק או דיסלייק עבור כל מהלך שהמערכת הביטחונית מקדמת והממשלה מאשרת.
פעילות צה"ל ברפיח - ובציר פילדלפי - הכרחית לקידום מטרות המלחמה, כולל שחרור חטופים בכל האמצעים הקיימים.

הנה כתבה שמפרטת את הישגי הכניסה לרפיח. לא מערוץ 14, לא מישראל היום, אלא אמיר בוחבוט המוערך מוואלה:
https://news.walla.co.il/item/3670350

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 9:42 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
B.Grant44 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
כמובן בהנחה שיהיו כאלה.

אני חושב שיהיו (במועדן ולא מוקדם יותר), אבל גם שלכל הפחות ינסו שלא יהיו.

באמת, ינסו שלא יהיו?
בחירות מתקיימות גם במשטרים הסמכותניים והרודניים ביותר, כולל כמה שממש מסביבנו.
למעשה, יש מצב שרק ישות אחת, שמתיימרת להיות מדינה יום אחד, אינה מקיימת בחירות מזה שני עשורים כמעט - הרשות הפלסטינית.

תציגו תחזיות קודרות על חברה פאשיסטית ופרלמנט שמשקף זאת, על בחירות-דמה שייראו כמו הפריימריז לראשות הליכוד, אבל בחייאת - לא יהיו בחירות בישראל? בגלל דיבורים על דחייה אפשרית בשלושה חודשים שנופחו מעל כל פרופורציה כי התקיימו על רקע ההפיכה המשטרית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 10:35 am 
Hall of Famer

כבר התחילו להפריח בלוני ניסוי בנושא, כמו התבטאות - לא זוכר של מי - שאם המלחמה תימשך עד מועד הבחירות יש לשקול לדחות אותן.
וכן, מבחינתי בחירות דמה זה אין בחירות, אל תשחק לי אותה מגלגל עיניים. אתה יכול להגיד שזה שיש "בחירות" בסוריה שאסד מקבל בהן 99.99% זה אומר שיש בחירות, בעצם זה בדיוק מה שאמרת. תעשה לי טובה, תחפש מישהו אחר לגלגל עליו טיעון מגוחך כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 11:10 am 
Sophomore

נו, אז מישהו התבטא. בטח עוד אחד מגאוני הדור של הליכוד או עוצמה יהודית...
כאילו שהמלחמה תימשך עד נובמבר 26.

מן הסתם לא הבאתי את הבחירות בסוריה, רוסיה ודומותיהן כדוגמה חיובית למדינות שמתקיימות בהן בחירות. התכוונתי שאפילו שם יש את מראית העין של שלטון נבחר.
אם אתה טוען שהחברה הישראלית והמשטר הישראלי יגיעו למצב שבו מפלגות אופוזיציה נרדפות ומושתקות, שיש שיעורי תמיכה טוטאליים בשליט הנבחר ושוב ושוב נבחר, וכן הלאה - זו כבר תחזית פסימית מסוג אחר. שנכון לעכשיו המציאות הישראלית סותרת באופן מוחלט.

אבל לומר שלא יהיו בחירות במועדן, או לכל המאוחר 3-6 חודשים לאחר המועד הרשום בחוק, זו פשוט תחזית מהסוג המופרך ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 12:04 pm 
מנהל פורום

B.Grant44 כתב:

מן הסתם לא הבאתי את הבחירות בסוריה, רוסיה ודומותיהן כדוגמה חיובית למדינות שמתקיימות בהן בחירות. התכוונתי שאפילו שם יש את מראית העין של שלטון נבחר.
אם אתה טוען שהחברה הישראלית והמשטר הישראלי יגיעו למצב שבו מפלגות אופוזיציה נרדפות ומושתקות, שיש שיעורי תמיכה טוטאליים בשליט הנבחר ושוב ושוב נבחר, וכן הלאה - זו כבר תחזית פסימית מסוג אחר. שנכון לעכשיו המציאות הישראלית סותרת באופן מוחלט.

אבל לומר שלא יהיו בחירות במועדן, או לכל המאוחר 3-6 חודשים לאחר המועד הרשום בחוק, זו פשוט תחזית מהסוג המופרך ביותר.

אתה מבין כמה זה זה חמור אני מקווה. כמה זה לא דמוקרטי. כמה זה מסוכן. אני באמת מקווה.

לא שאני חושב שזה יקרה, אבל אם כן, אוי ואבוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 12:37 pm 
Sophomore

הוספתי את ה 3-6 חודשים לצורך הגידור..
זה יכול להיות תקדים בעייתי, אך האם אומנם עד כדי כך לא דמוקרטי ומסוכן? מה יכול לקרות במהלך אותם שלושה חודשים? שלא יקרה ביוזמת השלטון שלושה חודשים קודם לכן (למשל, יציאה למלחמה שלכאורה תחולל מצב חירום עם תקש"ח וכל ההתדרדרות הנלווית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 12:48 pm 
Hall of Famer

היה מקרה אחד בישראל של דחיית בחירות במועדן המקורי, ב-73'. הדחייה הייתה של 59 ימים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 3:19 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

B.Grant44 כתב:

אם זה תלוי בנתניהו? הוא עובר מעזה ללבנון בלי מנוחה בסופ"ש.
מבחינתו שימשיכו להציל 3-4 חטופים (על חייל בודד - יחס לא רע) פעם בכמה שבועות, עם הזמן מספר החטופים יתמעט, בין אם במבצעים נועזים בפיקודו או בהפצצות ומבצעים כושלים (עליהם ביבי פחות יקח קרדיט) ואז כבר ניכנס לבוץ הלבנוני וזה לא יהיה הזמן לבחירות. כל דבר שידחה את היום שאחרי לגיטימי מבחינתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 8:43 pm 
Sophomore

אף מלחמה באף חזית לא תימשך כ"כ הרבה זמן. דשדוש בבוץ זה סיפור אחר, אבל זה לא מצב של מלחמה, על כל הוויית ותודעת מצב רוח שנגזר מהאחרון.
אגב, גם לפי ליברמן ואחרים, הגיע הזמן לעבור מעזה ללבנון בהקדם האפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 12, 2024 10:43 pm 
Hall of Famer

שום סכנה לדמוקרטיה אומרים לכם, מה לא ברור כאן?

https://www.the7eye.org.il/521446

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: