סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:57 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5489 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 220  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2024 1:52 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
יכול להיות שאני עיוור אבל לא ראיתי בשום מקום שצוין שהמתקפה תימשך מספר ימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2024 1:53 pm 
Hall of Famer

צוין בהרבה מקומות, לפחות ברמת החשש של ישראל:

https://www.i24news.tv/he/news/israel-at-war/artc-12184

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2024 3:04 pm 
Hall of Famer

לפי תחקיר CNN, רק 3 מתוך 24 גדודי חמאס הושמדו ומבין השאר 7 שיקמו את עצמם, גייסו אלפי לוחמים ומייצרים נשק בעזרת חומרי נפץ שצה"ל משאיר בשטח.

מעניין אם זה ישפיע על התחזית של פלאש לגבי החיסול הקרוב של חמאס (נשארו עוד יומיים נדמה לי? אולי שלושה?).

https://www.ynet.co.il/news/article/bjiqkf0y0#autoplay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2024 5:17 pm 
Hall of Famer

כפסע

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2024 7:19 pm 
Hall of Famer

אנחנו 10 חודשים בתוך המלחמה, ומסתבר שההזויים עדיין לא התעוררו מהפנטזיות שלהם...
אגב, האם חלק מהתנגדותם הגורפת לכל עסקה שהיא - היא לא בדיוק בגלל אותן פנטזיות?
אגב2, האם לא כדאי ליישב קודם לכן את יישובי הצפון?
https://news.walla.co.il/item/3682616

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2024 9:17 pm 
Sophomore

הערה לגבי ברק חירם, קצת שניתי את דעתי כלפיו, ואני מדגיש קצת. הוא פחות נופל לקטגוריה הסטנדרטית של מתנחל. אני חושב שמבחינה מסוימת הוא יותר מטורף. הרושם שקיבלתי, במיוחד מכתבה ארוכה בהארץ לפני כמה שבועות, שיש לו אישיות של מנהיג כת. הוא מאוד כריזמטי ומאוד אינטילגטי אבל מטורף על כל הראש. משהו כמו בר-כוכבא או קולונל קורץ. והדיבורים שלו עכשיו רק מחזקים את הרושם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 12:48 am 
Junior

בשום המקום לא כתבתי תחזית

בטח לא לחיסול חמאס

התרגלתי מזמן לאנשי הקש שרוני מעמיד לעצמו ככה בשביל הכיף. זה כל כך משעמם שלרוב אני לא מגיב, טקטיקה מוכרת כל הודעה שניה. לעוס.

הבאתי שתי אופציות לעסקה, באותה מידה ה"תחזית" היא אופציה א' ולא אופציה ב'. לא כתבתי איזו מהאופציות סבירה יותר ובעיני הם שקולות (בעיקר בגלל הלחץ הבינלאומי על ישראל ל"עסקה בכל מחיר").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 1:39 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא נתת תחזית? בוא נראה:
ציטוט:
אפשרות ב, בעיני קרובה, אפילו עוד שבוע. חמאס על הברכיים ומתקפל. מסכים לעסקה בתנאים שלנו, נצרים ופילדלפי אצלנו, אין הברחות אין חמושים בצפון הרצועה. החטופים חוזרים. וממשיכים במלחמה עוד מספר חודשים להשמדת היכולות שנותרו לחמאס. וכמעט לא נותרו, מסתמן. בסוף נגיע למצב הנוכחי ביו'ש, וסינוואר יחוסל. ביבי ייבחר שנית ראש ממשלה, למרות שהמלחמה תיזכר כהפסד , פחות צורב

לא יודע, אולי אני לא מבין משהו, אבל זה נראה כאילו אתה כתבת בפירוש שאפשרות ב' בעיניך קרובה, מתממשת עוד שבוע. לי זה נראה כמו תחזית, ואפילו אחת עם דדליין.
אלה שתי האופציות היחידות בעיניך?
כלומר אם אופציה ב' לא מתממשת תוך שבוע (נתתי לך שבועיים בנדיבותי) אז אתה בוחר באופציה א'?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 8:31 am 
Junior

"בעיני קרובה, אפילו עוד שבוע"
זו לא תחזית, זו הצגת אפשרות ריאלית, לכן כתבתי "אפילו"
ברור שיש עוד אפשרויות, לכן כתבתי "נניח שיש שתי אופציות" להפשטת המצב. ולא, לא הייתי בוחר באופציה א' איך אומרים בשמאל, "בכל מחיר" הייתי שומר על פילדלפי ולא מפקיר את אזרחי ישראל בעוטף עד באר שבע ואשקלון. אם פילדלפי אצלנו, מבחינתי אפשר לצאת לעסקה בתנאים הנוכחיים

בטח ובטח שלא דיברתי על חיסול חמאס כמו שמדמיין הקשים פה הכריז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 8:49 am 
Hall of Famer

תגידו, גם אתם בשבוע האחרון רגע לפני שהולכים לישון חושבים שאולי תקומו באמצע הלילה מאזעקה בגלל תקיפה אירנית-חיזבאללה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 8:57 am 
Hall of Famer

FLASH כתב:
ברור שיש עוד אפשרויות, לכן כתבתי "נניח שיש שתי אופציות" להפשטת המצב. ולא, לא הייתי בוחר באופציה א' איך אומרים בשמאל, "בכל מחיר" הייתי שומר על פילדלפי ולא מפקיר את אזרחי ישראל בעוטף עד באר שבע ואשקלון. אם פילדלפי אצלנו, מבחינתי אפשר לצאת לעסקה בתנאים הנוכחיים

מה ההבדל המהותי בין "חמאס על הברכיים" לבין "חיסול חמאס"? וכמה זמן הלחימה בעזה עוד תצטרך להמשך בכדי שגם אתה תסכים שהממשלה מחרטטת אותנו, ושחמאס לא באמת קרוב ל-"על הברכיים"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 10:13 am 
Sophomore

בחלק מהדתות עלו על פטנט להשיג עוד כח ולחסל את האלטרנטיבות,
כשהבטחות אנשי הדת נכשלות עם אסון אקראי מאשימים את הלא מאמינים ונוזפים במאמינים להאמין יותר חזק.

מכונת התעמולה אימצה דרך דומה, אם ההבטחות מתקיימות אז דרכם הנכונה הוכחה שוב.
אם נכשלים טוטאלית אז האלטרנטיבה - השמאל אשמה והאחרים בודקים את עצמם במה היו לא מספיק ימניים.
מאשימים את מי שנח להם ברפיסות.

האסונות האחרונים של המדיניות הימנית:
1. הקרע בעם
2. אסון אוקטובר - אלפי הרוגי מאות חטופים וטראומה לדורות קדימה.
3. איבוד שליטה בחלקים מהמדינה עם אלפי פליטים
4. השנאה וחרם של המותג מדינת ישראל
5. התרת הקשר החשוב עם ארה״ב
5. דשדוש בעזה
6. ועכשיו החדש כוננות ספיגה מול אירן! שאף אחד בעולם לא מגנה אותם!

7. והחשוב מכל, כל חודש שהממשלה הזו בשלטון מתווספים אסונות חדשים!

רק מזכיר לקוראים הימניים שמעבר למכונת התעמולה היעילה יש עובדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 10:15 am 
Junior

oren_80 כתב:
תגידו, גם אתם בשבוע האחרון רגע לפני שהולכים לישון חושבים שאולי תקומו באמצע הלילה מאזעקה בגלל תקיפה אירנית-חיזבאללה?

לא.
אני למעשה די בטוח שלא יהיה כלום.

אולי ישלחו כמה טילים בשביל להגיד שלחנו ואולי בעקבותיהם יהיו אזעקות פה ושם במקומות שלא היו עד היום וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 10:26 am 
Hall of Famer

נערך

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ג' אוגוסט 06, 2024 2:32 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 11:08 am 
Junior

Bluey כתב:
מכונת התעמולה אימצה דרך דומה, אם ההבטחות מתקיימות אז דרכם הנכונה הוכחה שוב.
אם נכשלים טוטאלית אז האלטרנטיבה - השמאל אשמה והאחרים בודקים את עצמם במה היו לא מספיק ימניים.
מאשימים את מי שנח להם ברפיסות.

אני אפילו אוסיף שהימין מאוד אוהב לדבר על "האסונות" ש"השמאל" (המרכאות כי אחת מהן הימין הוביל) מבלי להתייחס שהאסונות קורים כשביבי בשטלון.

היציאה מלבנון - היה די קונצנזוס בזמנו ואחרי 2006 החיזבאללה היה גמור. במהלך השנים לאט לאט ובעקביות החיזבאללה התחמש והתעצם וכל זה תחת שילטון נתניהו. השיא כמובן היה האוהלים שהוא פתח בשטח ישראל בלי שאף אחד יגע בהם, אבל את הפיכתם מארגון סטייל חמאס של היום למפלצת שהיא היום זה הכל קרה תחת ביבי. האם להישאר בדרום לבנון היה משנה משהו בהתעצמות החיזבאללה? לא בטוח בכלל, זה כן היה מרחיק אותם מהגבול אבל עם החימוש של היום זה לא אמור להפריע להם לירות לקרית שמונה. בסופו של דבר החיזבאללה התעצם כי ישראל אפשרה לו, זהו פחות או יותר.

ההתנתקות - נזכיר שוב - ממשלת ימין הובילה את המהלך בתמיכתו של בנימין נתניהו. זה לא מהלך של השמאל, זה מהלך של הימין. השמאל אמר לכל אורך הדרך שמהלכים חד צדדיים זה לא טוב... כמובן שעדיף מבחינתנו (קרי, השמאל) לצאת מעזה מאשר להיות שם, אבל זה מהלך שהשמאל לא היה מוביל.
גם כאן, 2009 הגיע ונתניהו קיבל את החמאס כארגון יחסית קטן שכמובן יכול לעשות נזק ופיגועים אבל לא קרוב ליכולות הירי שיש לו היום ובטח בלי העיר התת קרקעית שם. החמאס לא רק גדל תחת נתניהו, אלא הוא גדל תחת נתניהו בעזרה כלכלית ישראלית ולא רק זה - הוא גדל כחלק מהאג'נדה שהובילו אותה סמוטריץ' וביבי שעדיף לנו את החמאס בעזה שהעולם תופס כארגון טרור מאשר את הפת"ח שהעולם תופס כמתונים. אפשר להתווכח על תפיסת העולם הזו, אי אפשר להתווכח שסמוטריץ' וביבי ציינו אותה יותר מפעם אחת.

אה, וכמובן הגרעין האיראני, אבל זה כבר לא קשור ישירות לשמאל (לפחות לא לשמאל הישראלי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 11:44 am 
Hall of Famer

אפשר גם להוסיף בטווח של השנים האחרונות את אסון הכרמל, אסון מירון, פרשת הצוללות.
בממשלה הנוכחית ספציפית (גם במנותק מהמלחמה, ואף לפניה) עלייה בנרצחים ובפשיעה, בתאונות דרכים וכו'.
אשרינו שזכינו.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 12:31 pm 
מנהל פורום

Dovi כתב:
oren_80 כתב:

לא.

אולי ישלחו כמה טילים בשביל להגיד שלחנו ואולי בעקבותיהם יהיו אזעקות פה ושם במקומות שלא היו עד היום וזהו.

אתה ממש בת יענה. מדובר בהשפלה ענקית עבור חזבאללה ואיראן, כולם מדברים על ליל הכטבמים/טילים הבליסטיים 2, שיהיה הרבה יותר רציני כולל ירי מסיבי מלבנון שלו אין לנו פתרון יירוטי כל כך טוב. ובהתאם לתוצאות גם אנחנו נגיב בחומרה ואולי אפילו נצא למכת מנע שלך תדע לאן היא תתגלגל.
אם אתה חושב שאנחנו במגמה של ירידה מהעץ ותגובה מאופקת - זה לצערי לא ייקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 12:32 pm 
Hall of Famer

האמת שאתה מתכוון ליען
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 12:59 pm 
Junior

Shiver כתב:
Dovi כתב:
oren_80 כתב:

לא.

אתה ממש בת יענה. מדובר בהשפלה ענקית עבור חזבאללה ואיראן, כולם מדברים על ליל הכטבמים/טילים הבליסטיים 2, שיהיה הרבה יותר רציני כולל ירי מסיבי מלבנון שלו אין לנו פתרון יירוטי כל כך טוב. ובהתאם לתוצאות גם אנחנו נגיב בחומרה ואולי אפילו נצא למכת מנע שלך תדע לאן היא תתגלגל.
אם אתה חושב שאנחנו במגמה של ירידה מהעץ ותגובה מאופקת - זה לצערי לא ייקרה.

זה שכולם מדברים אני רואה. קורא גם בטלגרמים שמביאים ידיעות ישר מהערבים בלי התיווך של הערוצים בארץ ועדיין זו תחושתי.
לא תהיה לי בעיה להודות שטעיתי למרות שזה לא מקובל פה בפורום (בכפוף לזה שיהיה אינטרנט וחשמל שיאפשרו לכתוב).

אורן שאל לגבי השינה בלילה, על זה עניתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 1:40 pm 
Junior

rony כתב:
FLASH כתב:

מה ההבדל המהותי בין "חמאס על הברכיים" לבין "חיסול חמאס"? וכמה זמן הלחימה בעזה עוד תצטרך להמשך בכדי שגם אתה תסכים שהממשלה מחרטטת אותנו, ושחמאס לא באמת קרוב ל-"על הברכיים"?

חמאס על הברכיים, מסתתר במחילות, בכלל לא נלחם
תזכיר לי איך חמאס הגיב לחיסול מוחמד דף?
תזכיר לי איך חמאס הגיב לחיסול איסמאיל הנייה?
הזחילה שלהם חזרה למו"מ כשמוותרים על הדרישה המקורית שלהם - עצירת המלחמה.

חמאס על הברכיים. מכאן ועד חיסול חמאס הדרך ארוכה מאוד, עיין ערך חיסול קיני הטרור בחומת מגן. לקח כמה שנים.
חיסול חמאס ככוח שמאיים צבאית ושלטונית על ישראל הוא תהליך ארוך וסזיפי ואת זה אומרים כל ראשי מערכות הבטחון
שיפור עצום בירידה בירי של חמאס, ומכאן - שהמלחמה מגינה על האזרחים. שיפור משמעותי בירידה של חמאס מתנאי הפתיחה שלו - עצירת המלחמה. ומכאן - שהמלחמה מגינה על האזרחים, ותחזיר את החטופים בתנאים שמגינים על אזרחי ישראל ולא מפקירים אותם לחטיפות הבאות.

ברור לי שהממשלה מחרטטת אותנו בלי סוף השכם והערב, כל ה120 צריכים ללכת הביתה. אבל להחזיר את פילדלפי = שיקום חמאס בנשק = 7 לאוקטובר הבא עניין של זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 1:47 pm 
Hall of Famer

נכון, חמאס על הברכיים ולא נלחם בכלל, ולכן כמעט בכל יום אנחנו מתבשרים על מותם ו/או פציעותיהם של לוחמים ישראלים ברצועה. הם בטח נהרגים כפסע מהנצחון המוחלט.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 2:28 pm 
מנהל פורום

היפנים נלחמו שנים וספגו מאות אלפי אבידות צבאיות, אזרחיות וכלכליות והדבר היחיד שהכניע אותם היה נשק בלתי קונבנציונלי.
הסרת האיום פה לא תהיה מהמשך הפעילות הנוכחית. היא תהיה או ממהלך מדיני או משבירת הכלים (מה שלא יקרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 2:33 pm 
Hall of Famer

אגב, בדיוק היום לפני 79 שנים הוטל הנשק הלא קונבנציונלי הזה לראשונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 2:36 pm 
Junior

מחדל ענק שבמשך שנתיים ראינו את איום הכטבמים והחרפנים במלחמה רוסיה-אוקראינה ולא עשינו כלום. ליטרלי כלום.
רק עכשיו מדווחים (חברות בורסאיות) על כל מיני פרויקטים שמתחילים לפיתוח ושילוב מערכות.
היום לפחות 3 כטבמים מטיילים לנו בצפון ופוצעים לפחות 5 אזרחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 2:49 pm 
Hall of Famer

האמת היא שיש שונות מסוימת בזירת הכטב"מים של רוסיה ואוקראינה לעומת הגליל, וזה תנאי השטח והטופוגרפיה.
התמודדות עם כטב"מים קשורה, גם, לתנאים הללו. תנאי השטח והטופוגרפיה שבגליל לא דומים לאזור השפלתי של המלחמה באוקראינה.

אני בטח שלא יודע מה למדו או לא למדו מהמלחמה שם בחיל האוויר אצלנו, רק אומר שחלק לא קטן ממה שקורה שם לא תמיד יישים למה שקורה פה בגליל.

יש כאן כתבה מעניינת של ניצן סדן מיוני האחרון על הסוגיה:

https://www.calcalist.co.il/calcalistec ... hk17cf1180

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5489 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 220  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: rony ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: