סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 09, 2024 12:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 4:51 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני מקווה שאת איינשטיין, שלי אין שום טענות כלפיו. הוא מתאר אתלטיקה בסדר גמור.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 4:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בתצורתו הנוכחית של ארבל, כל אחד עדיף על פניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 5:02 pm 
Hall of Famer

כמובן. אבל בלי קשר, אני חושב שאיינשטיין ו-ויינגרטן (אני מקווה שהוא עוד שם) באתלטיקה זה צוות השידור הכי טוב בטלויזיית הספורט, בטח בענפים האולימפיים.
בסך הכל, צריך לציין, הפרשנים ברוב הענפים האולימפיים הם מצויינים. צ'יש, ויינגרטן, גם וישניה בהתעמלות. יודעים את החומר, לא מקשקשים יותר מדי, מעבירים ידע בצורה בהירה להדיוטות בלי לחפור. חבל שיש גם שדרים שמקלקלים להם, וחבל שהערוץ הראשון אחרי שנים של הכנה לא מצא פרשנים נורמלים לעוד ענפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 6:38 pm 
Hall of Famer

מסכים לגבי הפרשנים, וחייב לומר שמירי נבו היא שדרנית טובה לצידו של וישניה. חבל רק שעם כל הכבוד לאסתטיקה, התעמלות זה משעמם תחת :)

לגבי אינשטיין, אני מחכה לראות. לדעתי הוא עבר בשנים האחרונות איזו מטאמורפוזה בעייתית, לקח הרבה יותר מדי ברצינות את תדמית השדרן הדעתן בעל הקול הרועם. בכדורגל הוא היה פעם אחלה, והיום אי אפשר לשמוע אותו. אז אני מניח שבאתלטיקה זה יהיה הרבה יותר נסבל ואולי אפילו טוב, אבל יש חשש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 6:46 pm 
Sophomore

שארבל יחזור לר"ג וינסה לשפר קצת את החומוסיה שלו. הטעם לא משהו והמחירים לא שפויים. בשידורי ספורט הוא ממזמן כבר פאסה, נראה שמשום מה זוכרים לו חסד נעורים של לפני 10 שנים במקום לתת במה ראויה לנחמדים כמו הורסקי.

אישית אני מאוד אוהב גרטל. הוא לא כזה דביל. כיף לראות מישהו שנהנה בעבודה שלו, מתלהב ממנה ונותן למשתתפים בספורט כבוד (להבדיל ממנטליות הפח והדחלילים שמנחה שדרים אחרים). אמנם יש טעויות, אבל אני מוצא אותן חינניות, כמו כל הדרך שלו של העברת שידור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 7:29 pm 
Hall of Famer

פאנוש כתב:
שארבל יחזור לר"ג וינסה לשפר קצת את החומוסיה שלו. הטעם לא משהו והמחירים לא שפויים.

העסקיות לא רעות, מחירים טיפה יותר יקרים מהבנצ'מארק.
וכפי שאמרתי פעם, חומוסיה שמוכרת גם דברים אחרים שהם לא חומוס כמנה עיקרית, לא יכולה להיות מקוטלגת כ"חומוסיה".

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:28 pm 
Junior

פאנוש כתב:
אישית אני מאוד אוהב גרטל. הוא לא כזה דביל. כיף לראות מישהו שנהנה בעבודה שלו, מתלהב ממנה ונותן למשתתפים בספורט כבוד (להבדיל ממנטליות הפח והדחלילים שמנחה שדרים אחרים). אמנם יש טעויות, אבל אני מוצא אותן חינניות, כמו כל הדרך שלו של העברת שידור.

בהחלט.
אני תוהה מדוע אנו מעריכים אנשי מקצוע כמו צ'יש וכמו ויינטרגן בפרשונתם בעוד אנשים כמו שלמה שרף, אנחנו דיי מתקשים לעכל. הרי גם אלה וגם אלה מקוטלגים במבינים מאוד בתחומם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 9:10 pm 
Hall of Famer

שלמה שרף עילג ומפרשן משחקים מהאמפיתיאטרון בקיסריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 9:40 pm 
Freshman

העניין עם גרטל הופך לדבר החם במדינה. ענק!

לא יודע אם מישהו כתב על זה: מה הבעיה של ערוץ 1 לשים כיתוב קטן בעברית במהלך התחרויות? כשעוברים לשחייה, לכתוב בלייב מה אנחנו רואים, איזה מקצה, מוקדמות או חצי גמר, משהו. כ"כ קשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 11:03 pm 
Sophomore

יואב כתב:
פאנוש כתב:

בהחלט.
אני תוהה מדוע אנו מעריכים אנשי מקצוע כמו צ'יש וכמו ויינטרגן בפרשונתם בעוד אנשים כמו שלמה שרף, אנחנו דיי מתקשים לעכל. הרי גם אלה וגם אלה מקוטלגים במבינים מאוד בתחומם.

מתי שלמה שרף עשה משהו שנוגע לכדורגל? מתי הוא התעניין בנתונים של שחקנים? מתי הוא הוא התעסק במערכים ולא התעסק בלגבב שטויות שקשורות לתחושות בטן או פופוליזם? מתי בפעם האחרונה הוא כתב משהו מקצועי נטו והעשיר את חווית הצפיה שלך? מתי בשידור הוא אמר משהו שלא קראת באינטרנט בצהריים? זה מישהו שבדומה לארבל מקבל במה מקצועית על בסיס של שם גדול, על סמך מוניטין שאין לי מושג איך הם מצליחים לתחזק עד היום.

זה שני דברים שונים להיות בקיא בספורט ולדעת לשתף את הידע הזה. התחושה שלי היא שמאז ששרף הפך לאיש תקשורת הוא הפסיק לצבור ידע בספורט ונשאר תקוע בזמנים שלו, כשהדבר החשובים הם דיבורים על האח הגדול ביציע העיתונות ושמחה לאיד על מאמנים כמו אברם גרנט. פשוט אני לא מוצא אפשרות אחרת. איך מאמן הישגי כ"כ הופך לערימה כזאת של שעמום תחת, דיבורים ונהימות בהמיות ובנאליות לשם הבנאליות.

התותח המפוברק כתב:
פאנוש כתב:
שארבל יחזור לר"ג וינסה לשפר קצת את החומוסיה שלו. הטעם לא משהו והמחירים לא שפויים.

העסקיות לא רעות, מחירים טיפה יותר יקרים מהבנצ'מארק.
וכפי שאמרתי פעם, חומוסיה שמוכרת גם דברים אחרים שהם לא חומוס כמנה עיקרית, לא יכולה להיות מקוטלגת כ"חומוסיה".

בגדול אני מסכים אם כי יש המון חומוסיות שהרוויחו את שמן ביושר ומגישות גם מוצרים נלווים לא רעים בכלל כמו שניצלים- אבו חסן (הסניף השלישי ביפו), חומוס אסף בחשמונאים (מקום נהדר ונקי ואם ארבל רוצה לשמור גם על סטנדרטים נקיון - שזה ייאמר לזכותו, וגם על טעם מצוין ולארג'יות ללקוח - זה המקום ללמוד ממנו), חומוס ח'ליל ברמלה, אבו גוש, אני חושב שאפילו עוזי ג'וניור באיזור התעשיה בנתניה (נדב?). אבל אני מסכים עם הכיוון. בהחלט תמרור אזהרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:04 am 
Sophomore

בוני גינצבורג למיקי חליקה: "האם אתה חושב שטומרקין מיצה את הפוטנציאל שלו או שיש לו לאן להתקדם עד יורו 2016?".

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:08 am 
Hall of Famer

מה יורו? יש לו מונדיאל על הראש עוד שנתיים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 2:50 am 
Junior

ABC כתב:
בוני גינצבורג למיקי חליקה: "האם אתה חושב שטומרקין מיצה את הפוטנציאל שלו או שיש לו לאן להתקדם עד יורו 2016?".

אני לא ראיתי את השידור, אבל רציתי לוודא: זה בטוח שבוני אומר יורו 2016 ולא ריו 2016 (שזה נשמע די דומה)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 10:01 am 
Sophomore

יורו, יורו. כעבור מספר שניות בוני כנראה הבין שהוא טעה, הסתכל למצלמה במבט מעורר רחמים ופלט משהו כמו :"יורו? מה יורו? זו כנראה השעה... התכוונתי לריו".

מיותר לציין שדקה לאחר מכן הוא חזר על אותה טעות, ואחרי חצי דקה גם שרון פרי נדבקה ממנו ואמרה את זה. ברור שזה לא בכוונה אבל זה עדיין היה מביך.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:13 pm 
Hall of Famer

לגבי הפרשנות של שרף, אתם שוכחים דבר אחד: כדורגל הוא ספורט שבו אמירה בסגנון "הקבוצה מתחילה לתקוף מהאגפים" נחשבת לפרשנות ברמה הגבוהה ביותר. זה ספורט פופולרי מאד, אבל מטופש מאד מבחינת רמת הפרשנות. ובארץ זה עוד יותר זוועה מהמקובל בעולם, ושרף הוא זוועת הזוועות. ה"פרשנות" שלו היא של אחרון האוהדים בטריבונות, בסגנון "למה הוא לא מסר, למה", "חלוץ של שני שקל" וכאלה. וכשמוסיפים לכך את העלגות ואת נגודי האינטרסים (כל שחקן שגדל בטוברוק הוא מסי הבא אצלו), נגיע לכך שעצם הכנסת השם שלו עם שמותיהם של בדוקטורים צ'יש ו-ויינגרטן מעליבה מאד.

לגבי עוזי ג'וניור, אני לא אוכל שם לעתים מזומנות (האוריגינל פשוט יותר נגיש לי), אבל כשהייתי-לא נתקלתי במנות שאינן חומוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 3:44 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
לגבי הפרשנות של שרף, ה"פרשנות" שלו היא של אחרון האוהדים בטריבונות

השאלה לאיזו טריבונה אתה מתכוון, זו באצטדיון המושבה או קריית אליעזר, או זו באמפיתיאטרון בקיסריה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 5:05 pm 
Hall of Famer

גרטל הוא פשוט זוהיר בהלול הבא. כמו שלא הבנתי את המעמד שקיבל המקורי, אני לא מבין את ההתלהבות מהשני. נכון שגרטל ככל הנראה הרבה יותר מודע לעצמו מבהלול, אבל השיטה אותה שיטה. שדרנים שמשתמשים בשפה מגוכחת, שבגלל הגיחוך שבה גורמת לאנשים להתלהב ולשדרנים עצמם להגביר את מנת הגיחוך, מה שכמובן הופך אותם לאייקונים. אני מאד שמח שגרטל אכן נהנה לשדר את מה שהוא משדר ויש בזה חן, אבל בנוסף לחן הזה, אני מאד אשמח גם לשדרנות נורמלית ולא למופע הביזאר שמתחולל בערוץ 1.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 5:28 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אתה יוצא מנקודת הנחה שמה שאוהבים בגרטל זה הליצנות שלו. אולי יש כאלה, אבל אני לפחות נהנה משידורי הטניס למרות הליצנות. הליצנות, והנטייה לבלבול, היא חיסרון ברור ובולט של גרטל. אבל מולה יש יתרונות אחרים שהופכים את השידור למהנה מאוד. אהבה לתחום, ידענות בתחום, כימיה מעולה עם הפרשן, קונספט מצוין בעיני שהופך את השידור לא רק ל"הוא מוביל/בעצם הוא מוביל/האם יישבר שיא עולם????!!!!" אלא גם למשהו שאפשר ללמוד ממנו. בזוהיר בהלול אין את הדברים הללו, מה לעשות (לא שאני חושב שהוא כזה גרוע).

אגב, היום הוא כבר הפסיק להגיד את השמות של המסמסים, אני מניח שהעירו לו על שעשו ממנו צחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 6:45 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
גרטל הוא פשוט זוהיר בהלול הבא. כמו שלא הבנתי את המעמד שקיבל המקורי, אני לא מבין את ההתלהבות מהשני. נכון שגרטל ככל הנראה הרבה יותר מודע לעצמו מבהלול, אבל השיטה אותה שיטה. שדרנים שמשתמשים בשפה מגוכחת, שבגלל הגיחוך שבה גורמת לאנשים להתלהב ולשדרנים עצמם להגביר את מנת הגיחוך, מה שכמובן הופך אותם לאייקונים. אני מאד שמח שגרטל אכן נהנה לשדר את מה שהוא משדר ויש בזה חן, אבל בנוסף לחן הזה, אני מאד אשמח גם לשדרנות נורמלית ולא למופע הביזאר שמתחולל בערוץ 1.

אתה לוקח לעצמך צד ביקורתי מאוד בהוויית הפרשנים והשדרנים בארץ, שהיא רמה דיי חובבנית.
בראי פרשנים ושדרים אחרים, מענפים אחרים, גרטל הוא טוב ואפילו מצוין מכל הבחינות שאותן מנה ראובן.
אפשר גם לתת ח"ח לערוץ 1 על השיבוצים בבריכת השחייה עם בוקי ועל זה שידעה לזהות פרשן מעולה כמו אלעד מהאתלטיקה ולהמשיך איתו. גם את יעל ארד מאוד כיף לשמוע(כשהיא לא מפרשנת קרבות של ישראלים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 8:42 pm 
מנהל פורום

צ'יש הזה הוא דוקטור למה בדיוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 9:02 pm 
Sophomore

Shiver כתב:
צ'יש הזה הוא דוקטור למה בדיוק?

שלח SMS לגרטל ותשאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 11:17 pm 
Hall of Famer

מן הסתם משהו בפיזיולוגיה של המאמץ או תזונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 11:46 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
דוקטור למה הוא לא הצלחתי לגלות (איך אין על מישהו כזה ערך בויקיפדיה?), אבל מסתבר שהוא (או היה לפחות) סגן וממלא מקום ראש עיריית כפר סבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 11:53 am 
Hall of Famer

http://www.health-connection.co.il/defa ... 631&lang=1

PhD מאוהיו סטייט עם התמחות במנהל חינוך גופני וספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 7:02 pm 
Junior

למה יש איזו תחושה שהאירוע היחיד שאורי לוי הצליח להשיג אליו כרטיסים הוא תחרויות האופניים ולכן ערוץ 1 בחר לשדר את זה עכשיו ולא כמה ענפי כדור מעניינים שמתקיימים במקביל (ובהמשך לכך - איך קרה שכל משחקי הכדורעף שלא כוללים בחורות-ערומים לא משודרים בכלל?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: