סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 9:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 87 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: המסתננים על הגדר
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
זה כן אני כתב:
פוציץ' כתב:
לדעתי, אין פה בכלל עניין של גזענות. אני לא מדבר רק על סודנים ואריתראים כאשר אני מדבר על "להחזיר אותם למדינותיהם", אלא על כל מסתנן שפרץ את הגבול(בין אם זה ברגל ובין אם במטוס/ים) ונמצא כאן ללא אישור-גם פילפינים, תאילנדים ובוודאי שערבים מהשטחים. כמובן שהעניין עם אלה שבאים ממדינות אפריקה זה יותר בעייתי מכיוון שלרוב הם באים ממדינות בלי רפואה מתקדמת ומביאים איתם הרבה מחלות(כמו שראינו את עניין השחפת שפרץ באיכילוב לא מזמן). אני אומר אתם רוצים לעבוד פה? אין בעיה. תבקשו בקשה מסודרת ואל תפרצו כמו גנבים דרך הגבולות. למשל, אם צריך 500 סודונים לעבודה במסעדות?שהמדינה תבחר בצורה של "ראיון עבודה" וככה יבחרו ב500 הכי טובים מתוך ה70000 שירצו, כאשר לכל אחד יהיה תקופת שהייה מוגבלת שלאחריה הוא יצטרך לחזור למדינתו. כנ"ל לגבי האריתראים והתאילנדים. אגב, אני גם בעד להחזיר את כל הישראלים שעובדים בצורה לא חוקית בחו"ל.

לך לדרום ת''א, תראה איך האזור של התחנה המרכזית הישנה נראה כמו שכונת סלאמס בדרום אפריקה, וזה מספיק. אנחנו לא צריכים להתצדק ולנמק יותר מידי.

רק שזו לא הצדקה או נימוק, זה עוד קשקוש גזעני דוחה.

ושוב, בעיניי, ההודעה של פוצ'יץ' בהחלט היתה לעניין, גם אם אני לא מסכים איתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:26 pm 
Junior

שמעו עוד משהו מעניין.
אני לא כ''כ מתמצא בת''א, אבל אני זוכר שירדתי בתחנת רכבת ההגנה, לקחתי מונית לרחוב דוד חכמי, וכל הדרך הייתי בטוח שאני בסודן, והנהג מונית סיפר לי דברים מזעזעים שקורים שם.
הוא אמר לי בין היתר שהם גונבים ארנקים, פלאפונים, אופניים, משקפי שמש וכו'.. אבל זה עוד כלום, דבר אחד הדהים אותי יותר מכל דבר אחר ששמעתי: מסתבר שיש להם טרנד חדש שהולך היום חזק מאוד. הם קופצים על מכוניות נוסעות במטרה להידרס ולקבל פיצויים!!! הנהג בעצמו סיפר לי שפעמיים קפץ לו אריתראי על המונית(מיותר לציין שהנהג לא יכול לתבוע אף אחד במקרה כזה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:29 pm 
Hall of Famer

בדיוק כמו קופים בג'ונגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:30 pm 
Junior

קופים הם חיות אנטלגנטיות למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:54 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
פוציץ' כתב:
לדעתי, אין פה בכלל עניין של גזענות. אני לא מדבר רק על סודנים ואריתראים כאשר אני מדבר על "להחזיר אותם למדינותיהם", אלא על כל מסתנן שפרץ את הגבול(בין אם זה ברגל ובין אם במטוס/ים) ונמצא כאן ללא אישור-גם פילפינים, תאילנדים ובוודאי שערבים מהשטחים. כמובן שהעניין עם אלה שבאים ממדינות אפריקה זה יותר בעייתי מכיוון שלרוב הם באים ממדינות בלי רפואה מתקדמת ומביאים איתם הרבה מחלות(כמו שראינו את עניין השחפת שפרץ באיכילוב לא מזמן). אני אומר אתם רוצים לעבוד פה? אין בעיה. תבקשו בקשה מסודרת ואל תפרצו כמו גנבים דרך הגבולות. למשל, אם צריך 500 סודונים לעבודה במסעדות?שהמדינה תבחר בצורה של "ראיון עבודה" וככה יבחרו ב500 הכי טובים מתוך ה70000 שירצו, כאשר לכל אחד יהיה תקופת שהייה מוגבלת שלאחריה הוא יצטרך לחזור למדינתו. כנ"ל לגבי האריתראים והתאילנדים. אגב, אני גם בעד להחזיר את כל הישראלים שעובדים בצורה לא חוקית בחו"ל.

לך לדרום ת''א, תראה איך האזור של התחנה המרכזית נראה כמו שכונת סלאמס בדרום אפריקה, וזה מספיק. אנחנו לא צריכים להתצדק ולנמק יותר מידי.

הייתי לפני שבועיים שם וזה בהחלט מחזה מזעזע, כאשר אני בהחלט חושב שצריך להחזיר את כל המסתננים למדינותיהם, אני רק לא חושב שזה צריך להיות רק סודנים או רק אנשים שחורים, אלא כ-ו-ל-ם. גם אם זה שוויצרים שהסתננו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:56 pm 
Junior

אם הייתי שוויצרי, גלויה לא הייתי שולח לפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 7:00 pm 
Junior

אם היתה לי אזרחות שוויצרית הייתי שולח את עצמי בגלוייה לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 7:57 pm 
Hall of Famer

זה משעשע, כי החל מעוד שבוע אני את גורר בשווייץ והאמת היא שנראה לי שהולך להיות בעיקר משעמם בטירוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 9:04 pm 
Sophomore

אגב, מה יש לדב 'שונא ישראל' חנין לחפש בין הגדרות של הגבול? ללכת לדבר עם האריתראים, להאכיל אותם, למשש אותם...לא ראיתי אותו עושה את אותן פעולות אל מול ישראלים שרעבים לאוכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 9:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לת'רד הזה בהחלט יש את הפוטנציאל לייצר את ההודעה המגעילה בתולדות סלניוז. בכל אופן, אני חושב שענית - (א) הוא שונא יהודים, אז למה שיעזור להם? (ב) הוא מקבל גרוי מיני מכושים, אז אפילו אם הוא לא היה שונא יהודים ברור מה האינטרס שלו כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 5:11 am 
Sophomore

למרות הציניות בתגובתך, ראובן, זו התגובה הכי נכונה שרשמת בשנה האחרונה(אם נתעלם, כמובן, מהציניות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 5:15 am 
Junior

פוציץ' כתב:
אגב, מה יש לדב 'שונא ישראל' חנין לחפש בין הגדרות של הגבול? ללכת לדבר עם האריתראים, להאכיל אותם, למשש אותם...לא ראיתי אותו עושה את אותן פעולות אל מול ישראלים שרעבים לאוכל.

That monster...
אגב, לדעתי הסיבה שלא ראית זה כי אתה פשוט לא מסתכל. הרי לא באמת יעניין אותך אם דב חנין יעשה משהו למען אוכלוסיות מוחלשות בארץ. היה מעניין אותך - היית רואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 8:40 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם נתעלם מהציניות, אז אנחנו נשארים עם זה:

ציטוט:
לת'רד הזה בהחלט יש את הפוטנציאל לייצר את ההודעה המגעילה בתולדות סלניוז

ואני מסכים לגמרי שזה אחד הדברים הנכונים ביותר שכתבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 9:21 am 
מנהל פורום

אאאאאאה, הנהג מונית סיפר לך. למה לא אמרת מההתחלה? עם עדות כזו מהימנה אני הייתי ישר רץ לממשלה ודורש פינוי המוני.

אין בעיה להגיד "הם לא שייכים לפה", "יש לנו מספיק בעיות משלנו" וכו', אבל להגיד שכולם פושעים כי הם כולם כושים? זה האמאמא של הגזענות. אם הבעיה הכי גדולה שלנו היא שיש שכונה שלמה רק של אפריקאים (נגיד, לא יודע מה באמת הולך שם) אז המצב שלנו לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 10:55 am 
Junior

ודים כתב:
אאאאאאה, הנהג מונית סיפר לך. למה לא אמרת מההתחלה? עם עדות כזו מהימנה אני הייתי ישר רץ לממשלה ודורש פינוי המוני.

אין בעיה להגיד "הם לא שייכים לפה", "יש לנו מספיק בעיות משלנו" וכו', אבל להגיד שכולם פושעים כי הם כולם כושים? זה האמאמא של הגזענות. אם הבעיה הכי גדולה שלנו היא שיש שכונה שלמה רק של אפריקאים (נגיד, לא יודע מה באמת הולך שם) אז המצב שלנו לא רע בכלל.

אתה ליצן הא? אתה לא רואה חדשות אני מניח, ואתה בעצמך מודה שלא ראית בעצמך מה הולך שם. אז הנהג מונית הוא גרגר אורז לעומת מה שרואים בשטח! הוא רק חידש לי לגביי זה שהם קופצים על מכוניות במטרה להידרס ולקבל פיצויים, ואני לא רואה סיבה קלושה ביותר שלא להאמין לו. לא הייתי צריך שהוא יגיד לי שיש גניבות, אלימות וכו' כד לשמוע זאת בפעם הראשונה.

ואם הייתי אומר את מה שהודגש, אז הייתי יכול להסכים איתך. אבל מה שכתוב שם זה פרי דמיונך בלבד. אבל על הזין שלי, אני גזען, אתם יכולים לישון בשקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 11:39 am 
Junior

מעניין מה קורה באפריקה שכל כך הרבה מהם באים למדינות כמו ישראל ולאירופה. באמת יותר טוב להם בדרום תל-אביב מאשר באפריקה? אני לא אומר שבאפריקה כל כך טוב אבל בתל-אביב? אני מוכן שיבואו קבוצה לקיבוץ שלי ויתיישבו ליד הקיבוץ ביערות. גם יש לנו נחל. בכלל האפריקאים האלה, מביאים אותם לדרום תל אביב הם בדרום תל אביב. עברו יבשות אבל את דרום תל אביב הם לא עוברים. שיבואו לפה, יכולים גם לנסות לעבור ללבנון - משם זה רק אירופה (וסוריה).

בסך הכל הייתי מאה אחוז בעדם עד שהלכתי בתל אביב בלילה ולא ידעתי להסביר לשניים מהם איך להגיע לאיזשהו רחוב ואחד מהם היה שיכור ונראה לי שהוא חשב שאני סתם מנפנף אותו (האמת שלא לגמרי הבנתי מה הוא אמר ואני גם לא יודע כיוונים בתל אביב, הייתי שם ליומיים) והייתה לי לרגע הרגשה שעדיף לא להתחיל לחטוף פה מכות אז איימתי עליו שאני אסגיר אותו לרשויות תכף ומיד (האמת שלא, עשיתי תנועה של תירגע עם היד והלכתי משם).

פעם נתקפתי התקף של יצירתיות והחלטתי להכין מרק למשפחה. בדרך כלל אני לא מבשל ובאופן טבעי יש רתיעה מזה שאני אבשל אלא אם כן זה רק לעצמי (משהו בפיתה). הוספתי כמובן את כל התבלינים האהובים עליי (קצת שמן סויה, רוטב צ'ילי מתוק...) ומשום מה הכנסתי לשם חתיכות שנראה לי זה היה לחם אבל אני כבר לא זוכר, מה שאני זוכר שהיו כאילו חתיכות קרוטונים שחורות אבל אני לא סגור למה הכנסתי אותם ולמה הם היו שחורות (אין אצלנו לחם שחור בדרך כלל - יש דבר כזה בכלל?).
בכל מקרה, כולם הופתעו מאוד לטובה מהמרק אבל הוציאו את החתיכות האלה שאני לא זוכר מה הם היו ואני אכלתי את המרק גם עם הדברים האלה וזה לא היה אידיאלי אבל בכל זאת, הכנת מרק תאכל אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 12:03 pm 
Hall of Famer

ראובן ,אני לא יודע לגבי ההודעה המגעילה בתולדות סלניוז. אבל יש מצב שההודעה מעליי היא ההודעה ההזויה בתולדות סלניוז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 12:10 pm 
Junior

למי שאין כוח, אתקצר את ההודעה של קיופיפלו, היות ואני כבר איבדתי את החצי דקה הזו מהחיים, חצי דקה שלא תחזור אלי לעולם. אולי אצטרך אותה פעם, אבל מה זה משנה, הוא לקח לי אותה כבר. אז לפחות אחסוך אותה לכם.

מסתבר שהוא הכין מרק. הוא לא מרבה לבשל. אלא אם זה לעצמו. הוא הכניס דברים למרק. הוא הכניס עוד משהו למרק. הוא לא יודע למה הוא הכניס אותו. כולם אכלו את המרק. היה להם טעים המרק. הם הוציאו את המשהו הנוסף למרק לפני שאכלו. הוא אכל את המרק. עם הדבר הנוסף שהוא הכניס למרק למרות שהוא לא ידע למה הוא הכניס אותו. ומשהו בסוף על אידיאליזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 12:15 pm 
Junior

כולם הוציאו את הדברים האלה מהמרק (אבל שיבחו את המרק חוץ מזה! היו ממש מופתעים לטובה) ואני אכלתי את המרק כמו שהוא. נראה לי זה היה חתיכות לחם אבל איכשהו זכור לי שזה היה שחור (בגלל זה האסוציאציה), מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 1:33 pm 
Hall of Famer

פלפל אנגלי? ואכן לא אמורים לאכול את זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 2:51 pm 
מנהל פורום

זה כן אני כתב:
ודים כתב:
אתה ליצן הא? אתה לא רואה חדשות אני מניח, ואתה בעצמך מודה שלא ראית בעצמך מה הולך שם. אז הנהג מונית הוא גרגר אורז לעומת מה שרואים בשטח! הוא רק חידש לי לגביי זה שהם קופצים על מכוניות במטרה להידרס ולקבל פיצויים, ואני לא רואה סיבה קלושה ביותר שלא להאמין לו. לא הייתי צריך שהוא יגיד לי שיש גניבות, אלימות וכו' כד לשמוע זאת בפעם הראשונה.

ואם הייתי אומר את מה שהודגש, אז הייתי יכול להסכים איתך. אבל מה שכתוב שם זה פרי דמיונך בלבד. אבל על הזין שלי, אני גזען, אתם יכולים לישון בשקט.

אוקיי, לא אמרת את הציטוט שהדגשת ואתה גם לא גזען, אבל אם מישהו משנינו הוא הליצן פה זה אתה.
אם היית גר בשוודיה ומסתמך רק על מה שמראים שם בטלוויזיה אז היית בטוח שבתל-אביב כל יום יש הפצצות ושאנחנו מסתובבים בין טנקים. גם בטח היית מתווכח עם איזה שוודי-ישראלי בפורום של שוודים ומנסה לשכנע אותו בעזרת טיעונים "אבל ראיתי בטלויזיה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 3:40 pm 
Junior

ודים כתב:
זה כן אני כתב:
ודים כתב:

אוקיי, לא אמרת את הציטוט שהדגשת ואתה גם לא גזען, אבל אם מישהו משנינו הוא הליצן פה זה אתה.
אם היית גר בשוודיה ומסתמך רק על מה שמראים שם בטלוויזיה אז היית בטוח שבתל-אביב כל יום יש הפצצות ושאנחנו מסתובבים בין טנקים. גם בטח היית מתווכח עם איזה שוודי-ישראלי בפורום של שוודים ומנסה לשכנע אותו בעזרת טיעונים "אבל ראיתי בטלויזיה".

כן, כי באמת ניתן להשוות מצב שקורה כאן מתחת לאף שלנו(שאני בעצמי ראיתי, ואף שמעתי עדויות מאנשים שחיים את המציאות הזאת יום יום, וגם אורן ציין כאן באחת ההודעות שהוא עד למצב הזה כל בוקר, או שבטח גם הוא משקר ובעצם כולנו בכלל לא קיימים)למצב בו האזרח השוודי הפשוט שמקבל רושם מוטעה על ישראל באמצעות כלי תקשורת מוסתים. שלא לדבר על כך שהתקשורת בישראל מביעה המון אמפתיה כלפי המסתננים, ולפי ההגיון הזה אמורה לסחוף אחריה קהל תומכים גדול. ועוד אני הליצן, בחיי שאני ממליץ לך לשקול הסבת מקצוע, תאמין לי שליצן מוצלח עושה כסף לא רע בכלל, ולך יש פוטנציאל גדול.

אז כן, הם פושעים, לא בגלל שהם כושים אלא בגלל שהם מסיגי גבול. תוסיף את העובדה שהם גם באים ממדינות נבערות שתקועות אי שם במאה ה-14, והם זרוקים ב-ה-מ-ו-נ-י-ה-ם ברחובות ת''א, רעבים, נואשים ושיכורים ותקבל תמונת מצב מחפירה בה איכות חייהם של תושבי המקום מתדרדרת לתהומות שלא ידעו בעבר, והמדינה לא מסוגלת לעשות כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 6:13 pm 
Junior

אפשר לחשוב שלפני כן דרום תל אביב היה רובע שקט ונעים. תמיד היה מסוכן שם (באזורים בהם גרים כעת פליטים ומהגרי עבודה), אבל בגלל סוחרי סמים, נרקומנים, סרסורים וזונות, וכו'. אף פעם לא טוב להסתובב שם באמצע הלילה. אף פעם לא מרגישים שם בטוחים. כשאתה מצרף לקדרה הרותחת הזו גם אנשים שהם שברי כלי, שעברו אונס התעללות ועבדות, או שראו את המשפחות שלהם נחרבות על ידי שכירי חרב שבאים ומרססים להם את הכפר כי הם משבט לא מתאים - אתה מקבל את הדבר הגרוע שמתרחש שם עכשיו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 7:30 pm 
Hall of Famer

דרום ת"א תמיד הייתה מקום רע סוציו אקונומית. אבל כמו שהיא הייתה לפני 20 שנה זה רחוק מרחק עצום מהסלמאס האפריקאי שהולך שם היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 09, 2012 12:34 am 
Hall of Famer

פעם היה סלאמס , היום גראנד סלאמס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 87 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]