סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 1:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 9:10 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
גינות מיכאל כתב:
אחד הטיעונים המרכזים של אוהדי הפועל נגד אלי טביב (טיעונים אלו התנוססו על פני השלטים) הוא העבר הפלילי שלו.

אני מצפה בכליון עיניים כיצד יתקבל שמעון שבס ע"י נקיי הכפים וברי הלבב.

שיהיה לך מושג עלמה אתה מדבר ולא סתם תנסה לרדת על אוהדי הפועל תודיע לי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 9:30 pm 
Junior

אני באמת מנסה לרדת על אוהדי הפועל, אבל לאור תגובתך נראה שגם הצלחתי, מדוע פרשיות הפלילים של אלי טביב חמורות יותר מאישיות ציבורית שהורשעה בעבירות פלילים חמורות?

לא הבטחת פעם שאתה מחרים את הכדורגל הישראלי? או אולי שמעון שבס מחזיר לך את האמון בו.

נ.ב. צודק, תיקנתי.

נערך לאחרונה על ידי גינות מיכאל בתאריך ג' יוני 05, 2012 9:45 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 9:32 pm 
Sophomore

אני התכוונתי שהדבר שהכי מפריע לי הוא זה שטביב מז**ן את הקבוצה, לא זה שהוא עבריין פלילי שאגב כן הוכח.
אתה מוזמן לרדת חופשי, לא מזיז לי...
"הבטחתי" מי ישמע, וכן, עד שטביב לא בחוץ אני בחוץ. שבס? אין לי מושג מיזה. אגב גם אמרתי שלוזון צריך גם ללכת, אבל עלזה אני מוכן להתפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 9:39 pm 
Junior

אבקש איפה את סליחתך.

נ.ב. אוהדי הפועל תל אביב מיררו לאלי טביב את החיים כשאחד הנימוקים הוא אודות היותו עבריין מורשע, בימים אלו מתקיים מו"מ ולפיו שמעון שבס ירכוש את הקבוצה לקול צהלות האוהדים הנרגשים חפצי הצדק ונקיון הכף (בראשם פוהורליס שכבר הזדרז לשבח ולהלל את שבס).
תהיתי מדוע שמעון שבס שהוא איש ציבור מהדרג הבכיר ביותר והורשע בפלילים בעבירות חמורות, עדיף על מי שהרשעתו מסתכמת באי אלו עבירות שוליות. מה שמוביל לחשוד שישנם סיבות נוספות לפיהם אלי טביב הוא "רע" ושמעון שבס הוא "טוב".

נ.ב. גם אחרי שערכת את הודעתך אשאיר את שלי כמות שהיא, ודי למבין.

נ.ב. 2 : מר חיאל ל______ם, הענין שולי מכפי שאתה חושב, ההודעה שלך בעקבותיה בקשתי את סליחתך היתה שאין לך שום מושג בענין ואינך מבין מדוע תקפתיך, הודעה זו נערכה על ידך כך שההתנצלות שלי נראתה תלושה מהמציאות, ובכ"ז היות ואיני חפץ לפגוע בצל צילו של אף בן תמותה, השארתיה כמות שהיא. ושוב אם השתמע שיש בינינו ריב אישי כל שהוא, הריני מבטל בדל רעיון זה, לא שביק הוא, לא שריר, ולא קיים. ונסלח לכל עדת בני ישראל כי בשגגה.

נערך לאחרונה על ידי גינות מיכאל בתאריך ג' יוני 05, 2012 10:10 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 9:42 pm 
Sophomore

chaiel49 כתב:
אני התכוונתי שהדבר שהכי מפריע לי הוא זה שטביב מז**ן את הקבוצה, לא זה שהוא עבריין פלילי שאגב כן הוכח.
אתה מוזמן לרדת חופשי, לא מזיז לי...
"הבטחתי" מי ישמע, וכן, עד שטביב לא בחוץ אני בחוץ. שבס? אין לי מושג מיזה. אגב גם אמרתי שלוזון צריך גם ללכת, אבל עלזה אני מוכן להתפשר.

אפשר לטובת אלו שלא עוקבים באדיקות אחר נפלאות הכדורגל הישראלי, תאור בקצרה כיצד טביב מז**ן את הפועל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 9:46 pm 
Sophomore

גינות מיכאל כתב:
אבקש איפה את סליחתך.

נ.ב. אוהדי הפועל תל אביב מיררו לאלי טביב את החיים כשאחד הנימוקים הוא אודות היותו עבריין מורשע, בימים אלו מתקיים מו"מ ולפיו שמעון שבס ירכוש את הקבוצה לקול צהלות האוהדים הנרגשים חפצי הצדק ונקיון הכף (בראשם פוהורליס שכבר הזדרז לשבח ולהלל את שבס).
תהיתי מדוע שמעון שבס שהורשע בפלילים עדיף על מי שרק נחשד בהם. מה שמוביל לחשוד שישנם סיבות נוספות לפיהם אלי טביב הוא "רע" ושמעון שבס הוא "טוב".

סולח ידידי (לא הבנתי מה עשית אבל יאללה שיהיה)
אין לי מושג מה באמת היה הקטע עם האולטראס של הפועל ולמה הם שינו את דעתם ולמרות שבהתחלה תמכו בטביב על פני מוני הם פתאום החליטו להיות נגד טביב. להגיד שהיתה שם פוליטיקה והאינטרסים לא נקיים? אני ממש לא אופתע. אגב, אני נגד האולטראס ותמיד הייתי נגדו.

בכל מקרה הנימוק המרכזי הוא זה שטביב הורס את הקבוצה, ל-א זה שהוא עבריין. (שאגב כן, אולי לא ידעו לפני ואז שרוצים לחפש אותו מצאו? אני לפני שהעלו את כל הטענות על העבריינות (שנגיד לכאורה) לא שמעתי שום דבר בנידון)

על שמעון שבס לא שמעתי לפני ואין לי מושג גם כיום מי הוא חוצמזה שהוא היה מנכ"ל ראש הממשלה או משו. וכן, חלק גדול מאוהדי הפועל הוא יפה נפש, אבל זה לא סותר שום דבר ממה שאמרתי. חוצמזה שמבחינתם (ובצדק) כ-ל דבר כמעט עדיף על טביב.

למה אתה חושב שהן הסיבות שטביב הוא הרע (והוא רע) ושבס הוא טוב?

ולפטופ יקר, תחפש בגוגל, תמצא. יכול להיות גם שאיפושהוא במיליון דפים באשכול הזה אחד מהסומואים הזכיר את הנושא. אם אתה לא מוצא תכנס לפורום שדים או לאתר מצילים את הפועל ותמצא את מבוקשך.
אגב, אני מבין שאתה לא עוקב אחרי הכדורגל הישראלי באדיקות הא? אתה לא רואה את כל התביעות של השחקנים שמשחקים בהפועל ושיחקו בעבר נגד טביב? איזה שם זה עושה לקבוצה? (סתם בין היתר...) (יצאתי אידיוט, כתבת שאתה לא עוקב באדיקות)

גינות, לפי השורה האחרונה שכתבת אפשר להבין שיצאתי לא בסדר או משו, אשמח שתפרט למה שזה לא סתם יראה ככה כי לדעתי אין סיבה טובה לזה. (באמת ובתמים לא זוכר מה כתבתי ומה ערכתי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 10:18 pm 
Sophomore

chaiel49 כתב:
גינות מיכאל כתב:
אבקש איפה את סליחתך.

תהיתי מדוע שמעון שבס שהורשע בפלילים עדיף על מי שרק נחשד בהם. מה שמוביל לחשוד שישנם סיבות נוספות לפיהם אלי טביב הוא "רע" ושמעון שבס הוא "טוב".

אין לי מושג מה באמת היה הקטע עם האולטראס של הפועל ולמה הם שינו את דעתם ולמרות שבהתחלה תמכו בטביב על פני מוני הם פתאום החליטו להיות נגד טביב. להגיד שהיתה שם פוליטיקה והאינטרסים לא נקיים? אני ממש לא אופתע. אגב, אני נגד האולטראס ותמיד הייתי נגדו.

בכל מקרה הנימוק המרכזי הוא זה שטביב הורס את הקבוצה, ל-א זה שהוא עבריין. (שאגב כן, אולי לא ידעו לפני ואז שרוצים לחפש אותו מצאו? אני לפני שהעלו את כל הטענות על העבריינות (שנגיד לכאורה) לא שמעתי שום דבר בנידון)

על שמעון שבס לא שמעתי לפני ואין לי מושג גם כיום מי הוא חוצמזה שהוא היה מנכ"ל ראש הממשלה או משו. וכן, חלק גדול מאוהדי הפועל הוא יפה נפש, אבל זה לא סותר שום דבר ממה שאמרתי. חוצמזה שמבחינתם (ובצדק) כ-ל דבר כמעט עדיף על טביב.

ולפטופ יקר, תחפש בגוגל, תמצא. יכול להיות גם שאיפושהוא במיליון דפים באשכול הזה אחד מהסומואים הזכיר את הנושא. אם אתה לא מוצא תכנס לפורום שדים או לאתר מצילים את הפועל ותמצא את מבוקשך.
אגב, אני מבין שאתה לא עוקב אחרי הכדורגל הישראלי באדיקות הא? אתה לא רואה את כל התביעות של השחקנים שמשחקים בהפועל ושיחקו בעבר נגד טביב? איזה שם זה עושה לקבוצה? (סתם בין היתר...) (יצאתי אידיוט, כתבת שאתה לא עוקב באדיקות)

גינות, לפי השורה האחרונה שכתבת אפשר להבין שיצאתי לא בסדר או משו, אשמח שתפרט למה שזה לא סתם יראה ככה כי לדעתי אין סיבה טובה לזה. (באמת ובתמים לא זוכר מה כתבתי ומה ערכתי)

אוקיי, נכנסתי לאתר של מצילים את הפועל, קראתי את עיקרי הדברים, ומודה שעדיין לא הבנתי לאיפה מופנית עיקר המחאה וטענותיה, מה עוד שקראתי את המענה לטענות נפוצות (לא הבנתי מה זה, ניסיון להדריך עד?) ורובן נשמעות כמו תירוצים נסיבתיים ותו לא.
מה עיקר המחאה, צורת הניהול, אי ההשקעה ברכש (כפי שניתן להבין זו הסיבה המרכזית), המעצרים והעבר הפלילי או הסיפור הכפר סבאי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 10:28 pm 
Sophomore

לפטופ כתב:
chaiel49 כתב:
גינות מיכאל כתב:
אבקש איפה את סליחתך.

אוקיי, נכנסתי לאתר של מצילים את הפועל, קראתי את עיקרי הדברים, ומודה שעדיין לא הבנתי לאיפה מופנית עיקר המחאה וטענותיה, מה עוד שקראתי את המענה לטענות נפוצות (לא הבנתי מה זה, ניסיון להדריך עד?) ורובן נשמעות כמו תירוצים נסיבתיים ותו לא.
מה עיקר המחאה, צורת הניהול, אי ההשקעה ברכש (כפי שניתן להבין זו הסיבה המרכזית), המעצרים והעבר הפלילי או הסיפור הכפר סבאי?

צורת האי ניהול...לי לפחות...
יכול להיות שאם הפועל היתה לוקחת אליפות והכל היה בסדר אז הם לרגע לא היו מצייצים על העבריינות שלו וכו', ויכול להיות שחלקם סתם יפי נפש (וכבר כתבתי אתזה) אבל אני כן חושב שהיו כאלה שגמזה היה מפריע להם. לי? לא יודע. אבל אני מניח שלא הייתי רוצה בעלים עבריין (אגב אני לא מדבר רק על עבריינות שהוא נגיד היכה אוהד או מה שהיה בעבר, אני מדבר גם על הקטע שהוא לא משלם לשחקנים ומאיים עליהם וכו') גם אם זה היה בא על חשבון הישגים. כמו שהייתי מעדיף אלף וואליד באדירים בני 40 שנותנים ת'נשמה על המגרש ולהפסיד על פני כמה כלומניקים אולי מוכשרים שינצחו אבל זורקים אלף *** על כולם. (כן לא בדיוק אותו דבר אבל הבנתם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 10:30 pm 
Sophomore

גינות מיכאל כתב:
אבקש איפה את סליחתך.

תהיתי מדוע שמעון שבס שהוא איש ציבור מהדרג הבכיר ביותר והורשע בפלילים בעבירות חמורות, עדיף על מי שהרשעתו מסתכמת באי אלו עבירות שוליות. מה שמוביל לחשוד שישנם סיבות נוספות לפיהם אלי טביב הוא "רע" ושמעון שבס הוא "טוב".

נ.ב. גם אחרי שערכת את הודעתך אשאיר את שלי כמות שהיא, ודי למבין.

נ.ב. 2 : מר חיאל ל______ם, הענין שולי מכפי שאתה חושב, ההודעה שלך בעקבותיה בקשתי את סליחתך היתה שאין לך שום מושג בענין ואינך מבין מדוע תקפתיך, הודעה זו נערכה על ידך כך שההתנצלות שלי נראתה תלושה מהמציאות, ובכ"ז היות ואיני חפץ לפגוע בצל צילו של אף בן תמותה, השארתיה כמות שהיא. ושוב אם השתמע שיש בינינו ריב אישי כל שהוא, הריני מבטל בדל רעיון זה, לא שביק הוא, לא שריר, ולא קיים. ונסלח לכל עדת בני ישראל כי בשגגה.

חחחחח לקח לי זמן להבין את הקו הזה...לינדנבאום...
אתה בסדר אתה! :)
(אוי לא, הרגע העלית לי בראש את כל נדרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 10:36 pm 
Sophomore

אז לפי טענותיך, מדובר בפרופיל אוהד ההצלחות הקלאסית, שכן, אם היו לוקחים אליפות אז דרך הניהול כלל לא הייתה חשובה.
עצם העובדה שאתה מעלה את נושא העבריין, פוסלת אוטומטית את שבס עם עברו הידוע (אחד שלא משלם לשחקניו הוא לא עבריין, אלא בן זונה בלבד).
דרך אגב, מקום שני וגביע זו לא הצלחה מקצועית כבירה? לא זכור לי שהפועל תל אביב זוללת תארים כזו גדולה שבשבילה פחות מאליפות זה כשלון (ושוב, אני לא עוקב באדיקות, אבל את האלופות אני יודע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 10:45 pm 
Sophomore

לפטופ כתב:
אז לפי טענותיך, מדובר בפרופיל אוהד ההצלחות הקלאסית, שכן, אם היו לוקחים אליפות אז דרך הניהול כלל לא הייתה חשובה.
עצם העובדה שאתה מעלה את נושא העבריין, פוסלת אוטומטית את שבס עם עברו הידוע (אחד שלא משלם לשחקניו הוא לא עבריין, אלא בן זונה בלבד).
דרך אגב, מקום שני וגביע זו לא הצלחה מקצועית כבירה? לא זכור לי שהפועל תל אביב זוללת תארים כזו גדולה שבשבילה פחות מאליפות זה כשלון (ושוב, אני לא עוקב באדיקות, אבל את האלופות אני יודע).

היה לי ברור שאיכשהוא לא הסברתי נכון. יותר מפריע לי האי ניהול. אם היה בא אחד שגם ינהל כמו שצריך וגם יהיה עבריין? ברוך הבא, עדיף על טביב. אם תהיה בחירה בין אחד שמנהל גרוע אבל לא עבריין לאחד שלא? כבר כתבתי שאני לא יודע. וחלק מהניהול הגרוע של טביב קשור לזה שהוא חלאת המין האנושי.
ואוהדי הפועל הם הקבוצה האחרונה (מבין הגדולות) שהם אוהדי הצלחות, ואני בוודאי ובוודאי לא אוהד הצלחות.
ולא, אני מהדקה הראשונה שנה שעברה אמרתי שפחות מאליפות זאת אכזבה, ואוי כמה שצדקתי. מילא אם חיפה היו לוקחים אליפות הייתי אומר שלסיים מקום 2 זה בסדר. אבל ק"ש? כאילו עם כל הכבוד...קבוצה נחמדה כדורגל יפה וזה אבל בהחלט לא קבוצה שא"א לנצח.
הפעול בעשור האחרון (פלוס שנה שנתיים) לקחה שני דאבלים כשאת שאר האליפויות לקחה חיפה וגיאדמק (אחת אולי גם של מכבי) וגביעים יש להפועל בזמן האחרון כמו חול...
ועל הביזיון שהיה להפועל באירופה אני בכלל לא ידבר...להזכירך הקבוצה הישראלית הכי מצליחה באירופה שבמזל לא שיכפלה את פאשלת סנטה קולומה של מכבי...
אגב כבר כתבתי, אין לי מושג מיזה השבס הזה.
רגע אזמה זה עבריין ולמה שבס יותר עבריין מטביב? ממה שקראתי הרגע בויקי אני לא רואה למה שבס יותר עבריין מטביב, סורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 11:00 pm 
Sophomore

chaiel49 כתב:
לפטופ כתב:

היה לי ברור שאיכשהוא לא הסברתי נכון. יותר מפריע לי האי ניהול. אם היה בא אחד שגם ינהל כמו שצריך וגם יהיה עבריין? ברוך הבא, עדיף על טביב. אם תהיה בחירה בין אחד שמנהל גרוע אבל לא עבריין לאחד שלא? כבר כתבתי שאני לא יודע. וחלק מהניהול הגרוע של טביב קשור לזה שהוא חלאת המין האנושי.
ואוהדי הפועל הם הקבוצה האחרונה (מבין הגדולות) שהם אוהדי הצלחות, ואני בוודאי ובוודאי לא אוהד הצלחות.
ולא, אני מהדקה הראשונה שנה שעברה אמרתי שפחות מאליפות זאת אכזבה, ואוי כמה שצדקתי. מילא אם חיפה היו לוקחים אליפות הייתי אומר שלסיים מקום 2 זה בסדר. אבל ק"ש? כאילו עם כל הכבוד...קבוצה נחמדה כדורגל יפה וזה אבל בהחלט לא קבוצה שא"א לנצח.
הפעול בעשור האחרון (פלוס שנה שנתיים) לקחה שני דאבלים כשאת שאר האליפויות לקחה חיפה וגיאדמק (אחת אולי גם של מכבי) וגביעים יש להפועל בזמן האחרון כמו חול...
ועל הביזיון שהיה להפועל באירופה אני בכלל לא ידבר...להזכירך הקבוצה הישראלית הכי מצליחה באירופה שבמזל לא שיכפלה את פאשלת סנטה קולומה של מכבי...
רגע אזמה זה עבריין ולמה שבס יותר עבריין מטביב? ממה שקראתי הרגע בויקי אני לא רואה למה שבס יותר עבריין מטביב, סורי.

אם אתה לא רואה למה שבס יותר עבריין מטביב זו בעייתך (לא שזה משנה, שניהם עבריינים וזה העיקר).
משפט אחד אתה כותב שאתה ואוהדי הפועל לא אוהדי הצלחות, וישר משפט אחד אחרי זה יורה בלי בעיה שמהדקה הראשונה שנה שעברה אמרת שפחות מאליפות זו אכזבה, איך זה מסתדר לוגית, וואלה לא יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 11:06 pm 
Sophomore

לפטופ כתב:
chaiel49 כתב:
לפטופ כתב:

אם אתה לא רואה למה שבס יותר עבריין מטביב זו בעייתך (לא שזה משנה, שניהם עבריינים וזה העיקר).
משפט אחד אתה כותב שאתה ואוהדי הפועל לא אוהדי הצלחות, וישר משפט אחד אחרי זה יורה בלי בעיה שמהדקה הראשונה שנה שעברה אמרת שפחות מאליפות זו אכזבה, איך זה מסתדר לוגית, וואלה לא יודע.

לא ת'אמת שאני לא רואה, ושבס לפחות לא הביא מכות לילד קטן. ולא משנה גם מי יותר עבריין, שניהם עבריינים, חשוב יותר מי יותר טוב להפועל בצד המקצועי/ניהולי.
אתה יודע מזה אוהד הצלחות? בן אדם שאם הפועל לא מתמודדים על האליפות לא ילך למשחקים/לא יעקוב (משו בסיגנון) איך זה שאמרתי שאני חושב שהפועל צריכה לקחת אליפות סותר אתזה? תרגיש חופשי להגיד שאני חתיכת אופטימיסט וחי בסרט אבל זאת היתה דעתי ונשארה גם.
וכן, אהדתי הפועל גם בשנים שכמעט ירדה ליגה. אני פאקינג אוהד קליפרס. אני גם אוהד דוג'רס שפעם שעברה שלקחה אליפות היתה לפני שנולדתי, איפה אני ואיפה אוהד הצלחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 7:57 pm 
Junior

עסקת הפועל ת"א בוטלה, ע"פ שבס.
אחת הפעמים היחידות בהם האוהדים של הפועל נפגעים מהיותה של התקשורת "אדומה". כל-כך ניסו להתאים את המלל שציין את הפרטי העסקה לכך שיראה כאילו זה מרחק חתימה, הערת שוליים או מסע"ת ופשוט הוליכו את האוהדים המתוסכלים, שולל.
מי שקרא מעט לעומק יותר היה מבין שהסיכויים של העסקת לצאת אל הפועל פחותים בהרבה מאלה שהציגו בתקשורת. 25 מיליון שקלים בעבור הפועל ת"א על שלל חובותיה ותביעותיה זה לא מידתי ולא ריאלי, בטח כשמסתכלים על הנכס שיש ביד הקבוצה והם מסתכמים בדמארי ותמוז. כאמור, אנחנו מדברים על קבוצה בלי הרבה נכסים, שנמצאת בהליכים משפטיים עם חצי משחקני הליגה, סוכנים ועוד אושיות בעולם הכדורגל, שמכולם או חלק נכבד מהן, טביב גם רצה להתנער בעסקה המדוברת. לא היה סיכוי ממשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 9:41 pm 
Sophomore

אם התנהלות התקשורת פגעה באוהדי הפועל תל־אביב, איך זה מתיישב עם היותה "אדומה"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 9:54 pm 
Junior

Janiv כתב:
אם התנהלות התקשורת פגעה באוהדי הפועל תל־אביב, איך זה מתיישב עם היותה "אדומה"?

הכוונה היא בדיעבד.
היא לא פגעה במרקם העסקה אלא בליבם החלש של אוהדי הפועל כבר שהיו בטוחים שהנה הולכים להינצל מטביב האיום. היא יצרה רף ציפיות מוגזם בהתחשב אפילו בפרטים שידועים לנו - המחיר המופרז, החובות והתביעות שיש על המועדון שאותם טביב רוצה להשאיר מאחוריו, הנכסים הדלים שיש ברשות הקבוצה מה שייאלץ, ככל הנראה, את הרוכשים גם לאחר הוצאת כעשרים וחמישה מיליון ש"ח, להוצאה לא מבוטלת מהכיס, למען רכש.
התקשורת האדומה דווקא עשתה את עבודתה בקודש ודחפה את העסקה לכיוון חיובי. נתנה תחושה לספונסרים ולאלו המתלבטים אם להכניס יד לכיס, כי יש על מה והפעם זה רציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 2:04 am 
Sophomore

כן יואב תקשורת אדומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 2:21 am 
Sophomore

ואני לא מבין איך לליגה השישית באירופה (...) יש נבחרת כ"כ גרועה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4239103,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 2:42 am 
Junior

chaiel49 כתב:
כן יואב תקשורת אדומה.

מהודעה להודעה פיתחת מן גוון כזה של התנשאות.
לא ממש מבין על שום מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 6:16 am 
Sophomore

חס וחלילה.
פשוט אין לי איך להוכיח לך שאתה טועה (גם אין איך שלא) אבל אני יכול להגיד לך שאוהדי הפועל חושבים בדיוק ההיפך ממך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 8:32 am 
Hall of Famer

הדירוג הזה יותר גרוע ממה שחשבתי ( וחשבתי שהוא גרוע ... ) .
איזו תוצאות רעות כבר השגנו שהורידו אותנו למקום הזה ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 8:53 am 
Sophomore

chaiel49 כתב:
חס וחלילה.
פשוט אין לי איך להוכיח לך שאתה טועה (גם אין איך שלא) אבל אני יכול להגיד לך שאוהדי הפועל חושבים בדיוק ההיפך ממך.

זה בסדר, הרי ידוע שאוהדי הפועל מרגישים תמידית כמקופחי העולם, השנואים הגדולים עלי אדמות וכאלה שתמיד מחפשים איך לדפוק אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 10:31 am 
Sophomore

אני לא חושב שיש בכלל עלמה להתווכח אם אתה לא חושב שהם הכי שנואים.
בכל מקרה אני רואה שחבל על הדיון אז היה נחמד וזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 10:53 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
היום הכותרת (בידיעות) התחלפה משמעון שבס לחיים רמון. יש המון עבריינים מורשעים במדינה :)

בכל אופן, אם ידיעה ששרדה חצי יום על קונה פוטנציאלי גורמת התקף לב לאוהדי הפועל תל אביב, אז באמת יש להם לב חלש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 12:37 pm 
Junior

בספרד, המדינה בהלם ממותו של המאמן מנולו פראסידו שאימן את ספוטינג גיחון בעונה החולפת, ורק אתמול חתם בויאריאל (שירדה ליגה השנה).
הוא נמצא ללא רוח בבית מלון, וכנראה מת מהתקף לב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: