סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 1:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' פברואר 23, 2013 11:45 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
0:1 קטן גדול של מכבי ת"א על רמה"ש.
כל משחק מחדש שאנחנו משחקים מול הצואה הזו שקוראת לעצמה מועדון כדורגל רמה"ש אני נדהם עד כמה הם גועל נפש. באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 23, 2013 11:54 pm 
Hall of Famer

מה הבעיה עם רמה"ש?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 23, 2013 11:57 pm 
Junior

עוד כמה שעות/מחר ייצא השידור החוזר(אם לא ראית). ממליץ לך לראות את המחצית הראשונה.
בזבוזי זמן כבר מהדקה הראשונה שלא זכורים לי באף משחק ובאף ליגה. באמת, לא מגזים. גם מול הפועל ת"א הם עשו את אותו הדבר וחטפו גול דקה 88' ששימח אותי מאוד.
כל כדור שוער היה כמעט דקה עד שהוא הוציא אותו, זה היה פשוט מחריד. כל פעם שאנחנו משחקים מולם אני נפעם מחדש.
במחצית השניה הם קצת נרגעו עם ההצגות, אולי כי שרנו לבני טבק שהוא צריך להתבייש ואחרי זה הם כבר חטפו שער אז מן הסתם שהם יעלו את הקצב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 12:13 am 
Hall of Famer

נשמע כמו משחק טיפוסי של קבוצה גדולה מול קבוצה קטנה שכולה רוצה להוציא תיקו. להגיד "לא ראינו באף משחק ובאף ליגה" נשמע לי קצת נאיבי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 12:32 am 
Junior

תראה, אני רואה המון כדורגל ישראלי. מהטלויזיה ומהמגרש. זה לא דבר שראיתי מצד יריבות של מכבי(פרט למשחקים הקודמים מול רמה"ש שהיום בהחלט לקחה קדימה את האנטי ספורטיביות) או במשחקים אחרים בליגה הישראלית. זו רמה גבוהה מאוד של חוסר כבוד למקצוע. תשחק כמו גבר, תתגונן עם 100 שחקנים אבל אל תיפול שלוש פעמים בדקה שלושים כאילו מתחת שריר ואז כשהצוות הרפואי מגיע תקום כאילו כלום. שהשוער לא יעשה כל המשחק כאילו הוא מחפש כדורים.
שוב, שיהיה את השידור החוזר אני אשים אותו ואתן לך את הדקות מהמחצית הראשונה. אתה תשפוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 12:33 am 
Sophomore

האמת, שגם יחסית לקבוצה קטנה שרוצה תיקו, הם באמת הגזימו במחצית הראשונה. מצד שני, איפשהו אפשר להבין אותם-בלומפילד, מכבי במומנטום, הם חסרים שני בלמים...יצאו בזול.

במכבי שוב אוסקר מצליח לעצבן ולשים שלושה קשרים הגנתיים, מה צריך לקרות שיבין שזה פוגע במשחק של מכבי? למרות שפריצה הביא כביכול משחק פושר, גם במשחק כזה ניתן לראות את הכישרון שלו. מגיע לכל כדור, רואה משחק בצורה נהדרת, ובסוף אפילו גם מעורב בשער. עטר מצד שני, סקורר גדול, אבל מתי כבר ילמד לשחרר כדור בזמן? ולבעוט ישר בלי אלף נגיעות לפניי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 9:56 am 
Sophomore

יואב כתב:
תראה, אני רואה המון כדורגל ישראלי. מהטלויזיה ומהמגרש. זה לא דבר שראיתי מצד יריבות של מכבי(פרט למשחקים הקודמים מול רמה"ש שהיום בהחלט לקחה קדימה את האנטי ספורטיביות) או במשחקים אחרים בליגה הישראלית. זו רמה גבוהה מאוד של חוסר כבוד למקצוע. תשחק כמו גבר, תתגונן עם 100 שחקנים אבל אל תיפול שלוש פעמים בדקה שלושים כאילו מתחת שריר ואז כשהצוות הרפואי מגיע תקום כאילו כלום. שהשוער לא יעשה כל המשחק כאילו הוא מחפש כדורים.
שוב, שיהיה את השידור החוזר אני אשים אותו ואתן לך את הדקות מהמחצית הראשונה. אתה תשפוט.

התבכיינות נטו.
בעונות הקודמות היו עושים נגד הפועל וחיפה לא פחות הצגות ובזבוזי זמן, ואפילו העונה מזמין אותך לצפות שוב במשחק בסיבוב הראשון של אשדוד נגד חיפה.
להגיד שרמת השרון "זו רמה גבוהה מאד של חוסר כבוד למקצוע" זו בכיינות נטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 10:55 am 
Hall of Famer

עד מתי עבד אל עוברה עד מתי...כמה חרא נמשיך לאכול מהקוון הכושל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 10:58 am 
Junior

על מה יש לי לבכות? ניצחנו, שוב.ביקשתי להוריד אותם ליגה? אמרתי שאני מאחל להם שיעלמו בתהומות הנשייה בדיוק כפי שאימצו לעצמם כשיטת משחק לבזבז זמן בכל משחק. מהדקה הראשונה.
מצחיק אותי גם שאתה מקשר בכיינות למשהו שאני מציין שהם סיגלו לעצמם כשיטה בחלק גדול מהמשחקים שלהם. זכותי לחשוב שאתמול, למשל , הם לא כיבדו את הקהל שהגיע, את הקהל שלהם וגם את המקצוע שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 11:28 am 
Hall of Famer

את הקהל שלהם? יש להם כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 12:40 pm 
Junior

גם אני התעלתי אבל הגיעו כמאה לבלומפילד אמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 1:35 pm 
Junior

בוואלה מסכימים עם יואב:
Walla כתב:
נשארים בענייני שיפוט. עובדיה בן יצחק נכנס ב-1991 לספרי ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי לאחר שהוציא כרטיס אדום בדקה השנייה של גמר גביע המדינה. עוד לפני כן בן יצחק היה שולף בלי חשבון וללא התחשבות בסיטואציה ובדקת המשחק. הוא היה אחד השופטים הבודדים בעולם שהוציאו כרטיס אדום בשל אי עמידה נאותה בחומה. אחרי שניים כאלה ששלף, כולם הבינו שאין אצלו חוכמות והיו נעמדים במרחק של עשרה מטרים מהכדור. מטר אקסטרה תמורת הרחקה, דיל הוגן.

את הלקח הזה צריכים ללמוד שופטי ליגת העל, במיוחד לאחר צפייה במשחקים של עירוני ניר רמת השרון. כמו נגד הפועל תל אביב לפני חודשיים וכמו בסיבוב הקודם מול מכבי תל אביב, גם השבת פתחו שם קורס לצניחה חופשית כדי להרוויח זמן. בכל המקרים הללו הם נענשו, בסופו של דבר, במבחן התוצאה, אבל לא חדלו לנסות ליישם את המפגן המכוער הזה כל עוד התוצאה הייתה לטובתם. השופט הראשון שיוציא לשחקן, ולא רק של רמת השרון (אם כי רצוי בהחלט שהמסורת תתחיל עם הקבוצה הזו) אדום על בזבוז זמן או תיאטרליות יתר, לא רק יזכה לתהילת עולם, הוא גם יציל אותנו ממפגנים מגעילים כאלה בעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 1:47 pm 
Sophomore

הבעיה היא שבניגוד למרחק מהחומה שם א"א להתווכח...שופט לא יכול לדעת אם שחקן באמת נפצע או לא...
אני כבר אמרתי ממזמן (כן אני יודע לא יקרה) שצריך גם בכדורגל לעצור את השעון כל עוד המשחק לא חי (חוץ, בעיטת שוער, כדור חופשי וכו') ככה לא יהיו בזבוזי זמן... (אחד הדברים שהכי מעצבן אותי בכדורגל הישראלי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 4:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
במקרה כזה משחק כדורגל יימשך יותר ממשחק קריקט באורך מלא.
מה שצריך לעשות עם השחקן שנפצע או "נפצע" זה שברגע שקיבל טיפול צריך להשאיר אותו בחוץ למשך 5 דקות, ושהקבוצה שלו תשחק בשחקן פחות אלא אם כן היא מחליפה אותו (ואז הוא לא יכול לחזור). שיהיה מצידי שעון שסופר לו penalty, כמו בכדוריד או בהוקי. אפשר גם לקבוע ששחקן פצוע מפונה ע"י הצוות של הקבוצה שלו בתוך 30 שניות, או דקה נניח (אלא אם כן רופא - רק רופא! לא מעסה ולא מנהל ולא אף אחד אחר! - קובע שמצבו לא מאפשר פינוי) ואם לא מפנים אותו בזמן - עונש ההרחקה עולה ל-10 דקות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 4:40 pm 
Junior

למה ששחקן שנפצע באמת, גם אם הוא צריך טיפול של שתי דקות, יגרור עונש לקבוצה שלו? למה שהעונש של ה-5 דקות לא יהיה כתוצאה מההצעה השניה שלך להאריך את הזמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 24, 2013 4:46 pm 
Hall of Famer

כ יזה מה שאני חושב שצריך לעשות, ואז שחקנים יחשבו פעמיים אם הפציעה שלהם היא סיבה לעכב את המשחק. אתה רוצה? אפשר לשחק עם הזמנים, לקצר או להאריך אותם. אם הוא נפצע באמת לבי לבי לו, אבל אם הוא צריך פינוי ע"י מטפלים - שישב בחוץ ויטופל. אם הוא פצוע קל ויכול להמשיך - שיקום מיד בלי עזרת אנשים חיצוניים ויצא מיוזמתו (אם הוא חושב שאי אפשר בלי) בכל עת שימצא לנכון ויקבל טיפול, ואז העונש לא יחול עליו, אבל המשחק יחודש איתו או בלעדיו תוך X שניות.
אוסיף ואומר שבכל זאת לדעתי 5 דקות זה זמן סביר ביותר, בכדורגל זה ממש לא הרבה זמן. זה הרבה פחות משמעותי מאשר 2 דקות בכדוריד או הוקי. אז תגיד, 5 דקות מ-90 זה יותר מאשר 2 מ-60 באחוזים? יופי באמת, חבל שזה לא עובד ככה. ההבדל בין הקצב ואופי המשחקים אומר ש-2 דקות בכדוריד או בהוקי זה הרבה יותר משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 25, 2013 1:45 pm 
Sophomore

דבר אחד אני שמח, שהמנהג המגונה הזה של הוצאת כדור החוצה, ברגע ששחקן מהקבוצה היריבה נופל, נפסק. "העונש" הכי טוב במקרה כזה, זה יהיה להבקיע שער.

בכלל, כל ההצגות האלה מוציאות שם רע לכדורגל, הופכות את הענף למשחק של בלרינות. בענפים הרבה יותר פיזים, לא רואים אנשים מבוגרים מתפתלים מכל נגיעה קטנה. כל פעם שאני רואה את זה, אני חושב לעצמי אם זה היה קורה סתם ברחוב, גם השחקנים היו צועקים/נשכבים/מתפתלים/מתהפכים, כנראה שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 26, 2013 4:24 am 
Sophomore

יום רביעי יש גביע, לא? רק יש לי הרגשה חזקה שבמשחק של מכבי מול מה שנשאר מבית"ר ירושלים זה יגמר בתבוסה לא פחות משפילה ממה שנגמר בדרבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 26, 2013 8:53 am 
Hall of Famer

דווקא לדעתי ההיפך- אני צופה למכבי חיים לא קלים בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 26, 2013 12:03 pm 
Junior

אורן, אני חושב שהוא רק רצה להזכיר את הדרבי. אני מקווה לתוצאה פירוק-פירוק, אבל כנראה שזה יהיה יותר בכיוון של תבוסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 26, 2013 8:06 pm 
Junior

מבין כל הרעיונות פה, הרעיון הוא פשוט ביותר הוא להקפיד על החוק שכבר קיים - אם שחקן נפצע ובגללו נעצר המשחק, שיעשה את דרכו עד לחצי המגרש ושם יקבל את האישור לחזור.
האפקטיביות של משיכת חצי דקה תהיה פחות אטרקטיבית כשהקבוצה תבלה חצי דקה אחר-כך בלי שחקן הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 27, 2013 12:11 am 
Freshman

הפועל ממשיכה ביכולת העלובה שלה ועולה לרבע הגמר מפנדל שלא היה. לא יאמן שכבר 5 משחקים אנחנו לא מבקיעים שער שדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 27, 2013 11:19 am 
Hall of Famer

וגם כשאתם מבקיעים בפנדלים הם לא באמת היו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 27, 2013 11:20 am 
Hall of Famer

יואב כתב:
מבין כל הרעיונות פה, הרעיון הוא פשוט ביותר הוא להקפיד על החוק שכבר קיים - אם שחקן נפצע ובגללו נעצר המשחק, שיעשה את דרכו עד לחצי המגרש ושם יקבל את האישור לחזור.
האפקטיביות של משיכת חצי דקה תהיה פחות אטרקטיבית כשהקבוצה תבלה חצי דקה אחר-כך בלי שחקן הגנה.

מה זה חצי דקה בכדורגל? כלום ושום דבר. זה עונש זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 27, 2013 5:54 pm 
Junior

זה נראה לי עדיף על פני הכנסת שעון או עצירת השעון. לכדורגל, בניגוד לכדורסל, קשה מאוד להתרומם מהנקודה ההתחלתית שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: