סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 09, 2024 12:48 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 7:32 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אורי לוי, לדעתי, הוא עקב האכילס בצוות השידור של ערוץ 1.
היה מביך לראות אותו משדר את רוסיה נגד ספרד. לא ידע שרודי כבר לא ב-NBA, ולבקש ממנו לזהות מי קלע שלשה אחרי ארבעה הילוכים חוזרים רצופים זה בכלל מוגזם. מסתבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 12:29 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אף מילה על נאום הפרידה של גרטל? היה מביך למדי, לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 12:39 am 
Junior

גרטל הוא כבר מעבר למביך, זה כמו להגיד על דוד ויצטום שהוא חנון. אני באופן אישי לא מסוגל לשמוע אותו ולכן ראיתי רק יורוספורט עד עכשיו, אבל הוא הפך לקאלט בקרב קהל עצום בישראל. אני לא חושב שזה ראוי להערכה, זה יותר כמו פארודיה שתופסת תאוצה עד שהיא נהיית גדולה יותר מהבדיחה. למי שזוכר, חלומות בהקיציס לפני 12 שנים בערך לא הפסיקו להגיד "בטברנה... עם שמעון פרנס" ועם שלם התמכר לטברנות מטומטמות קצת אחרי זה. הם הפכו את פרנס לכל כך קאלט שכבר אי אפשר היה לצחוק עליו. זה בערך המצב של גרטל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 12:42 am 
מנהל פורום

נו טוב, אני דווקא נהניתי מאוד מהשידורים בבריכה (בשליחים של הבנות העברתי ליורוספורט כי גרטל אמר כל דבר פעמיים, ושמחתי לחזור לקראת הסוף) והגנתי עליו כאן. הנאום היה פתטי ומגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 4:12 am 
Sophomore

מה גרטל אמר שם ומה היה מגוחך בזה?

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 7:09 am 
מנהל פורום

הנה, ויינט טרח לתמלל במלואו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4264356,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 1:36 pm 
Junior

למה מביך?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:03 pm 
Junior

צוד כתב:
למה מביך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:06 pm 
מנהל פורום

ציטוט:
אני רק ביקשתי לקדם במעט את שידורי הספורט בכלל השחייה העולמית - והישראלית בפרט, אל עבר המאה ה-21 ואל החידושים הטכנולוגיים שהביאה איתה

ציטוט:
שנים הייתם משליכים עלי בוץ, מגלגלים אותי בזפת, בנוצות, יורים בי, במפשעות, כשבעצם רציתם מעט התייחסות ואפשרות לתגובה.

ציטוט:
כאן בלונדון שמתי נפשי בכפי וביקשתי מהמעטים להם יש את מספר הטלפון שלי לשלוח אלי שאלות במסרונים. ניסיון מפחיד. האמת היא שרעדו לי הברכיים והבטן התהפכה כשהתחלתי.

פאתוס גרטלי במירעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:10 pm 
Junior

האם פאתוס הוא כל-כך נוראי?
והפאתוס הזה הוא לא דביק כמו שאפשר לעשות אותו ככזה.
מה-לעשות, בארץ בה שידורי הספורט מתנקזים לבחירת שחקן המצטיין או מיכל זוארץ צורחת לתוך מיקרופון כל 2 דקות, אלמנט של שאלות מהבית בעזרת מכשיר סלולורי ותשובות מפי מומחה, הפך לגאוני. הגאונות שבפשטות.
על גרטל הייתה ותמיד תהיה המון ביקורת. אני רוצה לראות אותך מפרסם מספר טלפון סלולרי, אישי, בפומבי, כשברור שאתה אישיות שנויה במחלוקת ולא חושש ולא במעט ממה יוליד הדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:12 pm 
Hall of Famer

האמת שאני לא חושב שהוא פרסם את זה. השיגו, לא יודע איך, את המס' כשהפורום של מכבי היה מהמובילים בזה, זה רץ ברשת ותוך כמה ימים הפך להיות מגיפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:14 pm 
Junior

oren_80 כתב:
האמת שאני לא חושב שהוא פרסם את זה. השיגו, לא יודע איך, את המס' כשהפורום של מכבי היה מהמובילים בזה, זה רץ ברשת ותוך כמה ימים הפך להיות מגיפה.

התוצאה היא שכעבור יומיים או שלושה, לכל אדם שרק חפץ, הייתה אפשרות להגיע אל המספר שלו.
זהו מהלך שנעשה ביוזמתו ובידיעתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:15 pm 
Hall of Famer

האמת היא שהציטוט הזה:
ציטוט:
כאן בלונדון שמתי נפשי בכפי וביקשתי מהמעטים להם יש את מספר הטלפון שלי לשלוח אלי שאלות במסרונים. ניסיון מפחיד. האמת היא שרעדו לי הברכיים והבטן התהפכה כשהתחלתי.

די סותר את זה:

יואב כתב:

...כשברור שאתה אישיות שנויה במחלוקת ולא חושש ולא במעט ממה יוליד הדבר.

אבל אני חייב להניח שמה שגרטל עשה באולימפיאדה הזאת עוד יילמד בפקולטות לתקשורת. לא בגלל שהקטע עם הסמסים היה גאוני במיוחד, אלא כל דרך הפעולה שלו כאיזה פרש בודד שיש לו קארט בלאנש לעשות מה בראש שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:18 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
האמת היא שהציטוט הזה:
ציטוט:

די סותר את זה:

יואב כתב:

...כשברור שאתה אישיות שנויה במחלוקת ולא חושש ולא במעט ממה יוליד הדבר.

אבל אני חייב להניח שמה שגרטל עשה באולימפיאדה הזאת עוד יילמד בפקולטות לתקשורת. לא בגלל שהקטע עם הסמסים היה גאוני במיוחד, אלא כל דרך הפעולה שלו כאיזה פרש בודד שיש לו קארט בלאנש לעשות מה בראש שלו.

הקונטסט שנתת למשפט לא דומה לזה שאני ננתי לו בתגובה שלי.
ראובן הציג את המשפט הזה כפאתוס של גרטל בנאום הפרידה שלו. אני פשוט אמרתי שאני לא רואה בהצגת הפחד והחשש שלו מהמלך, משהו פתאוסי, אלא לגטימי והגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 3:19 pm 
מנהל פורום

פאתוס הוא דבר די נוראי באופן כללי, ואצל גרטל זה הופך אותו לבלתי נסבל.

אין לי שום תלונות על עניין הסמסים, אני חושב שזה רעיון נהדר שצריך להיות מאומץ על ידי כל תכניות השידור. אבל מצד אחד זה לא כזה רעיון מהפכני ויוצא דופן (החידושים הטכנולוגיים של המאה ה-21, נובמת) ומצד שני גרטל גם לא צריך להפוך את עצמו לאיזה קדוש מעונה. היתה לו הזדמנות להיפרד ולקבל כל הכבוד מהרבה אנשים, והוא ניצל את זה לנאום שהוא חצי בכייני וחצי שחצני ובעיקר פתטי ומביך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 8:53 pm 
Hall of Famer

ערוץ 1 כבר כמה דקות טובות משדר קליפים קצת משונים של ביצועים מהאולימפיאדה בליווי שירים כשלפחות 5 פעמים בין לבין הם משדרים פרומואים של "לונדון 2012- מחר זה מתחיל". מישהו שם צריך להכנס לדלוריאן שלו ולנסוע איזה עשרה ימים לעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:01 am 
Hall of Famer

אגב, מי שרוצה עוד דוגמא טובה למה אינשטיין שדר נוראי ולאיך נראית כאן תרבות הספורט, אז האובר-התרגשות שלו בגמר ה100 מטר היתה מוגבלת לרמה של ילד. צעקות וצווחות סביב בולט, בלי שום קונטקסט מסביב, סטייל הפציעה והקריסה הסופית של פאוול. לאחר מכן השידור עבר להמשך גמר הפטיש, ואינשטיין אמר "מי מסוגל לדבר על פטישים עכשיו", וכמובן שהגמר נקטע לטובת בוני ושרון באולפן. גמר יידוי פטיש זה לא גמר אולימפי באתלטיקה? מאיפה בא הזלזול הזה? (נורטון מתעורר מתישהו בארה"ב ומכניס כאן וואן-ליינר לא מצחיק על אנשים שמנים שזורקים דברים כבדים, בעוד...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:03 am 
Hall of Famer

אני בלונדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:06 am 
Hall of Famer

אז תכתוב עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:27 am 
מנהל פורום

אני חושב שאיינשטיין שדר נוראי ומתלהם, אבל על הדוגמה הזו, נובמת. מן הסתם המעבר לאולפן נכפה עליו וזו היתה דרך אחרת לנסח את "גמר האתלטיקה ממשיך אבל אנחנו צריכים לעבור לאולפן", חוץ מזה שעם כל הכבוד לפוליטיקלי קורקט, מה שקרה במאה מטר מעניין בערך פי מיליון מהגמר ביידוי פטיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:40 am 
Hall of Famer

זאת ממש לא היתה "הדרך שלו". הוא פשוט התעסק בלייצר דרמה סביב אירוע דרמטי ממילא, עוד רעה חולה של שדרנינו. גמר 100 מטר זה גמר 100 מטר, הוא הסטורי ומרגש ובטח אם יש בו תוצאה מצוינת. הקהל בבית זה לא ערימת מפגרים שצריך לצעוק להם 10 פעמים בשנייה "מדהים, ענק, מרגש, אדיר". אבל משסיים לעשות את זה, הוא פשוט לא עשה את הסוויץ' (שביורוספורט עשו טוב מאד) לגמר הפטיש. ונכון שאת רוב האנשים בעולם מעניין גמר ה100 מטר הרבה יותר מגמר הפטיש, אבל שדר ספורט לא אמור להיות לעניין זה רוב האנשים בעולם. הוא אמור לכבד כל מקצוע אולימפי, לא להיות איזה אורי גוטליב (שבמקרה היה האורח של אלי פיניש כשראיתי ל10 דקות את הזוועתון שהראשון מגיש), שמגיע לדבר על האולימפיאדה וצוחק למצלמה באומרו "ידעתם שיש כזה מקצוע, חיחיחיחי, הוקי בלי קרח? חי חה חו, כאילו על דשא וכאלה? חה חו חי". אינשטיין נשמע כמו שדר למדינת ספורט מפגרת. אופס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:53 am 
מנהל פורום

מוזר ששנינו ראינו בדיוק את אותן עשר דקות מהתכנית של אלי פיניש. יכול להיות שזה כל מה שהוקלט והם משדרים את זה בלופ?

בכל אופן, בלי להיכנס לדקויות, אני חוזר על טענתי שגמר המאה מעניין בערך פי מיליון מגמר הפטיש, ואולי שדר צריך לכבד את כל המקצועות ואולי הוא לא צריך לשדר התלהבות יתר פומפוזית (זו ביקורת בהחלט הגיונית על איינשטיין), אבל הוא גם לא צריך לתת את התחושה שכל המקצועות שווים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:58 am 
Hall of Famer

אבל מתי כבר שדר בכלל נדרש להביע את דעתו על מקצועות? זה שגמר ה100 פופולרי יותר משתמע מזה שהוא נערך במקביל ליידוי פטיש, וברור לגמרי שהערוץ הראשון שידר את הריצה. זה כשלעצמו מעשה שמבטא את "עליונות" הריצה, ועל זה לא העברתי מילה של ביקורת. אבל כשנגמרה הריצה, והמצלמה עברה לפטיש, אינשטיין המתלהם פשוט המשיך להתנשף כאילו הוא רץ בעצמו ודפק את ה"מי בכלל מסוגל לדבר על פטישים עכשיו". סתם חוסר כבוד מרגיז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:59 am 
Junior

אני לא בא להגן על איינשטיין (לא סובל אותו משום כיוון בשום ספורט), אבל לא הוא אמר את המשפט שנדב ציטט, אלא הפרשן (׳מאיר, לך תדבר על פטישים עכשיו׳)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 10:09 am 
Hall of Famer

לא חושב, אני זוכר את אינשטיין, אבל אשתדל לבדוק. ממש לא נראה לי שויינגרטן אמר את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: