סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 1:38 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 16, 2014 10:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קנדה מנצחת 2:1 בהארכה, פינלנד תענש כנראה ברבע גמר אימתני מול רוסיה. גם קנדה לא יוצאת נקייה, בגלל שהגיעה להארכה היא תקבל משחק קשה יותר מול שווייץ או לטביה, ולא את אוסטריה או סלובניה.
מחר הגברים נחים ומפנים את הדרך לחצי גמר הנשים: ארה"ב מול שבדיה (14:30), קנדה מול שווייץ (19:00). אם זה לא קנדה מול ארה"ב זו הפתעה גדולה. כדי לסבר את האוזן - מאז שהוקי הנשים הגיע לאולימפיאדה ב-1998, ומאז שיש אליפויות עולם בתחילת שנות ה-90, כל הגמרים חוץ מאחד היו בין ארה"ב וקנדה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 16, 2014 11:39 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
מה המאזן ביניהן? בין קנדה לארה"ב?
מי הפייבוריטית?
כלומר מן הדברים שלך ניתן להבין שכל התארים חולקו רק בין שתי הנבחרות הללו? או שמא בגמר הבודד שאין זה היה כך, ניצחה הנבחרת היוצאת דופן גם בגמר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 17, 2014 12:40 am 
Hall of Famer

קודם כל כן, התארים חולקו רק בין שתיהן. הפעם היחידה שהן לא שיחקו זו מול זו בגמר הייתה באולימפיאדה (לא באליפות העולם, טעות שלי) בטורינו 2006, כששבדיה הפתיעה את האמריקאיות בחצי הגמר. קנדה ניצחה אותה בגמר.
אני לא עוקב אחרי הוקי נשים בימים רגילים, גם לא אחרי אליפויות העולם, רק באולימפיאדה אני רואה כשמראים. בעקרון, מאז שהוקי נשים הצטרף לאולימפיאדה בנגאנו 98', הקנדיות לקחו את כל הזהב חוץ מבנגאנו, שם הן הפסידו לאמריקאיות. אבל באליפויות העולם דווקא האמריקאיות הצליחו יותר לפחות לאחרונה - זכו ב-4 מ-5 האחרונות (הן גם האלופות המכהנות מלפני שנה). אני מכיר שחקניות בודדות שעשו לעצמן שם כמו היילי ויקנהייזר של קנדה, שכתבתי עליה לפני האולימפיאדה, אבל לא יותר.
מה מאזן הכוחות עכשיו? כנראה שקול מאד. במשחק שהיה ביניהן בבית המוקדם האמריקאיות ניצחו 3:2, להגיד לך שזה אומר משהו? וואלכ אין לי מושג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 17, 2014 3:59 pm 
Hall of Famer

טוב, הנה דוגמה ליחסי הכוחות בין צפון אמריקה לשאר העולם אצל הנשים: אחרי פחות מ-12 דקות משחק ארה"ב מובילה על שבדיה 3:0, עם 26:0 במכות לשער...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 17, 2014 6:01 pm 
Hall of Famer

נגמר 6:1 ו-70:9 במכות לשער... אני לא זוכר שראיתי משחק כזה חד צדדי בטורניר tier 1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 18, 2014 12:43 am 
Hall of Famer

קנדה נותנת בראש בשליש הראשון עם 3 שערים ואז הולכת לנוח, נגמר 3:1. הגמר הצפוי כל כך.

מחר חוזרים הגברים עם שמינית הגמר.
10:00 סלובניה אוסטריה
14:30 רוסיה נורבגיה
19:00 צ'כיה סלובקיה, שווייץ לטביה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 18, 2014 1:24 pm 
Hall of Famer

סלובניה מביסה את אוסטריה 4:0 בהופעה מרשימה מאד. מדינה פצפונת מבחינת אוכלוסיה, רק שנים בודדות מאז עלתה לראשונה לדרג העולמי העליון, אולימפיאדה ראשונה, וכבר סופרסטאר NHL אחד (שגדל רוב השנים בתכנית ההוקי המקומית לפני שעבר לשבדיה) ורבע גמר אולימפי.
בקטעים שראיתי היא נראתה נבחרת מאד מאד ממושמעת, לא מסתמכת רק על אנז'ה קופיטר שיסחוב אותה. לא חושב שזה יספיק מחר מול שבדיה שעדיפה עליה בכל פרמטר, אבל הם בלי ספק הפתעת האולימפיאדה. קופיטר האבא עשה שם עבודה מצויינת. מי שהפתיע היום היה השוער שלהם, אלמוני מבחינתי, שמשחק בליגה הסלובקית, עם כמה הצלות מדהימות.
אוסטריה... איזו אכזבה. היה נראה שתכנית ההוקי שלהם הגיעה לשיא מבחינתם, אבל יכולת הגנתית עלובה יחד עם יכולת חלשה מאד של מי שהיה אמור להיות המנהיג שלהם, תומס ואנק מניו יורק איילנדרס - שסיים בלי שער את הטורניר - הביאו להם את ההדחה שהגיעה להם. היא נראתה מאד חלשה מנטלית, ויתרה על מהלכים שלא הצליחו בדיוק כמו שרצו, אלוהים יודע איך הם עברו את גרמניה במוקדמות עם הגנה כזו ומנטליות כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 18, 2014 4:17 pm 
Hall of Famer

עבר שליש והנורבגים מחזיקים מעמד ואפילו יכלו להוביל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 18, 2014 5:54 pm 
Hall of Famer

4:0 לרוסיה, אבל היה רק 2:0 עד הדקה האחרונה שבה הנורבגים הוציאו את השוער. הבדלי הכשרון והטכניקה ניכרו בעיקר בשליש השני, הנורבגים התקשו לצאת בו מאזור ההגנה שלהם. אבל בשליש השלישי הנורבגים הגיעו לכמה מצבים טובים. הם עבדו קשה, אבל הם לא מספיק טובים.
לרוסיה אין הרבה מה לקחת מהמשחק הזה לקראת המפגשים עם הגדולות. מול פינלנד מחר היכולת הזו לא תספיק. במיוחד צריכה להדאיג אותם היכולת של אלכס אובצ'קין ויבגני מלקין, מי שהיו אמורים להיות האסים של ההתקפה שלהם, שניהם לא הגיעו לטורניר. מי שמחזיק את ההתקפה זה שני הכוכבים האחרים, פאוול דציוק ואיליה קובלצ'וק, והיום אלכסנדר רדולוב שהנורבגים לא הסתדרועם הכוח ויכולת ההחלקה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 18, 2014 6:15 pm 
Junior

תגיד, ראי, אם וויין גרצקי הוא קונצנזוס הכי טוב בהיסטוריה, מי השני הכי טוב בהיסטוריה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 18, 2014 6:41 pm 
Hall of Famer

שאלה קשה. אלה תקופות שונות ולא ראיתי אותם משחקים, אבל לפי הסטטיסטיקות וההצלחות - כנראה גורדי האו. גרצקי, אגב, אומר שהאו הוא גדול השחקנים בהיסטוריה, טוב יותר גם ממנו.
אתה יכול לקרוא את הערך עליו בויקיפדיה (גם בעברית), אבל כמה פוינטרים. קודם כל האו החזיק בכל שיאי ההבקעה של ה-NHL, עד שהגיע גרצקי. האו שיחק ב-NHL הכי הרבה שנים מכל שחקן - 26 עונות, כמעט בכולן היה אפקטיבי גם בגיל מבוגר מאד (הוא שיחק ב-NHL בגיל 52!! היחיד בהיסטוריה ששיחק ב-NHL מעל גיל 50). וזה עוד כאשר בשנות ה-70 הוא עזב זמנית את ה-NHL ושיחק 6 עונות ב-WHA, שהייתה מייג'ור ליג מתחרה ל-NHL באותה תקופה. במילים אחרות, לא פחות מ-32 עונות של הוקי ברמת מייג'ור ליג.
היום הלהבים של מקלות ההוקי הם מעוקלים, אבל בתקופת השיא של האו הם היו ישרים וסימטרים. האו היה מה שנקרא אמבידקסטרי - לא ימני ולא שמאלי, כלומר הוא יכל לשחק עם אחיזה שמאלית וימנית במקל באותה אפקטיביות. גם כן משהו ייחודי לו.
והאיש היה חזק... כמו טנק. והוא התקוטט הרבה ולא פחד מאף אחד. סיפור ידוע הוא מעונת הרוקי שלו, שבו הוא נכנס לקטטה עם גדול כוכבי הליגה של התקופה, מוריס רישאר. התוצאה הייתה נוקאאוט מוחלט של האו שהפיל את רישאר לקרח. אז מעבר לזה שמדובר ברוקי שלא פוחד לריב עם הכוכב הגדול של הליגה - מה שיכול להביא עליו תיקולי נקמה של חבריו לקבוצה - הרי שרישאר עצמו היה בריון קשקשים לא קטן, שבתיכון היה גם מתאגרף. בקיצור, האו היה חזק מאד מאד ולא ידע פחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 18, 2014 10:48 pm 
Hall of Famer

וואו. לטביה מעיפה את שווייץ 3:1. וכך שני הסוסים השחורים שלי מועפים ע"י סוסים עוד יותר שחורים...
לטביה הרגה את שווייץ עם הנשק העיקרי שלה לאורך הטורניר - מלחמה מלחמה ומלחמה... הגנה אדירה באזור הניטראלי (בין שני הקווים הכחולים) ויכולת מצויינת של השוער שתיסכל את שווייץ גם במשחק הקודם ביניהן בבית המוקדם. ושווייץ נראתה מאד לחוצה ולא מאורגנת, לא הצליחה לסדר התקפות, וסגנית אלופת העולם על תשעת שחקני ה-NHL שלה הולכת הביתה מבויישת עם 3 שערי זכות ב-4 משחקים. לטביה הביאה מאמן בעל שם, טד נולן (המאמן של באפלו סייברס מה-NHL) ובאה על שכרה.
לטביה תשחק נגד קנדה, מה יהיה? לדעתי קנדה תנצח אותם ואפילו בהפרש. לטביה תמכור את מה שיש לה, מלחמה ומשחק פיזי, אבל משחק פיזי זה לחם בשביל קנדה, הם הנבחרת הכי פיזית בטורניר ומול כל משחק קשוח הם יביאו עוד יותר קשוח, בתוספת יתרון עצום בטכניקה וביכולת.

בדרבי הצ'כוסלובקי צ'כיה הובילה 4:0 אחרי שני שלישים והכל נראה בטוח. אבל אז שלושה שערים סלובקים ב-10 הדקות הראשונות של השליש השלישי, 4:3, והאוהדים הצ'כים ביציע נראו בקלוז-אפים כאילו הם הולכים למות. סלובקיה לחצה ולחצה, אבל אז בדקה האחרונה שריקה של השופט לפנלטי נגד סלובקיה שלא היה (מכה נקייה של מקל על מקל) חרצה את גורל המשחק. צ'כיה עוד הבקיעה לשער ריק וזה נגמר 5:3. צ'כיה נגד ארה"ב ברבע.

כבר מחר רבע הגמר, הנבחרות שעלו ישר לשם קיבלו 3 ימי מנוחה.
ב-10 בבוקר, שבדיה נגד סלובניה. שבדיה עדיפה בהרבה ואמורה לנצח, אבל הם בטח רואים בעיני רוחם את אותו שלב בסולט לייק סיטי 2002 ואת נבחרת בלארוס...

14:30, פינלנד מול רוסיה, איזה משחק, איזה משחק. רוסיה תצטרך להרים את המשחק שלה, בעיקר אובצ'קין ומלקין, כדי לעבור.
7 בערב, קנדה מול לטביה ובמקביל ארה"ב מול צ'כיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 19, 2014 1:30 pm 
Hall of Famer

סלובניה החזיקה מעמד שני שלישים, אבל 4 שערים בשליש השלישי מביאים ל-5:0 מוחלט לשבדיה. הסלובנים עשו את שלהם, מצטרף בכלל לאולימפיאדה מאד מוצלחת עבורם (כולל מדליות זהב ראשונות אי פעם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 19, 2014 6:34 pm 
Hall of Famer

רוסיה האנמית נכנעת להגנה פינית יעילה מאד ולטוקה ראסק בשער, וגם להחלטת המאמן שלה לתת לשוער הראשון סרגיי בוברובסקי, ששיחק טוב בטורניר, מנוחה דווקא הפעם, ולפתוח עם סמיון ורלמוב בשער. זה נגמר 3:1 ויש לנו דרבי סקנדינבי בחצי הגמר. עכשיו נשאר רק לסדר דרבי צפון אמריקאי בחצי השני ואנחנו מסודרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 19, 2014 7:33 pm 
Junior

חייבים להזכיר כאן את אולה ינאר ביורנדאלן המדהים, אחד הספורטאים הגדולים בהיסטוריה, שבגיל 40 לוקח בביאתלון שתי מדליות זהב ושובר את שיא המדליות לספורטאי באולימפיאדות חורף (13) מתוכן 8 מוזהבות. זו האולימפיאדה השישית שלו!
אני משום מה הייתי בטוח שהוא כבר פרש. אולי כי בתחרויות הביאתלון שיצא לי לראות בשנתיים האחרונות הוא לא השתתף.

שתי מדליות הזהב שלו בסוצ'י עזרו לו לשבור את השיא של 12 מדליות בו החזיק נורבגי אחר בעל שם מאוד דומה - גולש הקרוס קאנטרי ביורן דאלי....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 20, 2014 9:15 am 
Hall of Famer

האמריקאים מאד הרשימו אתמול נגד הצ'כים. מסודרים, יעילים, מאורגנים, פיזיים. נגמר 5:2, כנראה בהופעה הבינלאומית האחרונה של יארומיר יאגר הגדול שחגג 42 במהלך הטורניר.
קנדה ישבה על לטביה. ישבה וישבה וישבה. 57:18 במכות לשער... ועדיין נזקקה לשער 6:54 לסיום כדי לנצח 2:1 הרבה יותר קשה מהצפוי.
אז יש לנו דרבי סקנדינבי ודרבי צפון אמריקאי בחצי הגמר. תענוג.

היום מסתיים טורניר הנשים. שבדיה נגד שווייץ על הארד ב-2 בצהריים, ארה"ב מול קנדה כצפוי על הזהב ב-7 בערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 20, 2014 11:52 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
שאלה קשה. אלה תקופות שונות ולא ראיתי אותם משחקים, אבל לפי הסטטיסטיקות וההצלחות - כנראה גורדי האו. גרצקי, אגב, אומר שהאו הוא גדול השחקנים בהיסטוריה, טוב יותר גם ממנו.
אתה יכול לקרוא את הערך עליו בויקיפדיה (גם בעברית), אבל כמה פוינטרים. קודם כל האו החזיק בכל שיאי ההבקעה של ה-NHL, עד שהגיע גרצקי. האו שיחק ב-NHL הכי הרבה שנים מכל שחקן - 26 עונות, כמעט בכולן היה אפקטיבי גם בגיל מבוגר מאד (הוא שיחק ב-NHL בגיל 52!! היחיד בהיסטוריה ששיחק ב-NHL מעל גיל 50). וזה עוד כאשר בשנות ה-70 הוא עזב זמנית את ה-NHL ושיחק 6 עונות ב-WHA, שהייתה מייג'ור ליג מתחרה ל-NHL באותה תקופה. במילים אחרות, לא פחות מ-32 עונות של הוקי ברמת מייג'ור ליג.
היום הלהבים של מקלות ההוקי הם מעוקלים, אבל בתקופת השיא של האו הם היו ישרים וסימטרים. האו היה מה שנקרא אמבידקסטרי - לא ימני ולא שמאלי, כלומר הוא יכל לשחק עם אחיזה שמאלית וימנית במקל באותה אפקטיביות. גם כן משהו ייחודי לו.
והאיש היה חזק... כמו טנק. והוא התקוטט הרבה ולא פחד מאף אחד. סיפור ידוע הוא מעונת הרוקי שלו, שבו הוא נכנס לקטטה עם גדול כוכבי הליגה של התקופה, מוריס רישאר. התוצאה הייתה נוקאאוט מוחלט של האו שהפיל את רישאר לקרח. אז מעבר לזה שמדובר ברוקי שלא פוחד לריב עם הכוכב הגדול של הליגה - מה שיכול להביא עליו תיקולי נקמה של חבריו לקבוצה - הרי שרישאר עצמו היה בריון קשקשים לא קטן, שבתיכון היה גם מתאגרף. בקיצור, האו היה חזק מאד מאד ולא ידע פחד.

אני זוכר כתבה באיזה מגזין ספורט שדיברו בה על מריו למיו כמספר 2 לגרצקי (וגם ציינו שאין אף ספורט אחר שבו יש מספר 2 כזה מובהק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 20, 2014 12:11 pm 
Hall of Famer

בתקופה המודרנית, אני מניח שזה נכון. מאלה שאני ראיתי אישית משחקים, ודאי (ואני עוד ראיתי אותו רק בפאזה השנייה, כשחזר מפרישה אחרי הסרטן). אבל המספרים וההשפעה של גורדי האו לדעתי עולים על אלה אל למיה, פרט לקטע של הצלתה של פיטסבורג פנגווינס מפירוק.
בכל אופן, אין לי בעייה עם אף קביעה. אני מניח שרוב הכתבים של היום, כמוני, בקושי נולדו כשגורדי האו שיחק, אז הדיעה של כל אחד נקבעת באופן די שרירותי על בסיס קריאה ותחושות. גם הדיעה של גרצקי ושל גדולי הוקי אחרים (בובי אור למשל) שגורדי האו הוא גדול השחקנים של כל הזמנים היא קצת משוחדת, אני מניח, כי הם גדלו עליו כילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 21, 2014 2:00 pm 
Hall of Famer

טוב, צריך לומר שאתמול הנשים נתנו ערב סיום שאי אפשר היה לצפות לטוב יותר ודרמטי יותר.
נתחיל במשחק על הארד. שבדיה הובילה 2:0 אחרי שני השלישים הראשונים, ואז בליץ של השווייצריות שהפכו את התוצאה ל-4:2 סמוך לסיום. השבדיות תקפו ועוד הספיקו לצמצם ל-4:3, הוציאו את השוערת והכניסו עוד שחקנית שדה, לחצו ולחצו, אבל בסוף נגמר להן השעון. שווייץ זוכה בפעם הראשונה במדליה אולימפית (כלומר בשאריות שמשאירות אחריהן ארה"ב וקנדה).

אבל זה היה עוד כלום לעומת הגמר.
ארה"ב לא זכתה בזהב מאז נגאנו 98' ורצתה לנפץ את השושלת האולימפית של קנדה, והיה נראה שהן בדרך לעשות את זה עם יתרון 2:0 עד 3 דקות לסיום. הקנדיות הצליחו לצמצם, הוציאו את השוערת והכניסו שחקנית שדה כדי לנסות להשוות. דקה וקצת לסיום שחקנית אמריקאית הרחיקה את הפאק על פני כל הקרח. הפאק החליק לאיטו אל השער הקנדי הריק... ופגע בקורה! הקנדיות אספו את הפאק, יצאו לעוד התקפה, ו-54 שניות לסיום הצליחו להשוות (בגול יפה מאד, טכניקה יפה של המבקיעה). הארכה. לא ייאמן.
בהארכה האמריקאיות תקפו ותקפו, השוערת הקנדית התעלתה, ואז פאוור פליי בצד שני - וקנדה הבקיעה את שער הזהב, זהב אולימפי רביעי רצוף. האמריקאיות שוב יצאו רק עם הכסף. היו חסרים להן 54 שניות, או לחילופין 5 ס"מ, כדי לצאת עם הזהב.

היום חצאי גמר הגברים, שבדיה מול פינלנד ב-2 בצהריים, ארה"ב מול קנדה ב-7 בערב. תענוג של משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 21, 2014 11:23 pm 
Hall of Famer

גמר שבדיה מול קנדה.
איפה סידני קרוסבי בקנה מידה כל הזמנים?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 22, 2014 12:55 pm 
Hall of Famer

עוד דרך ארוכה לפניו, אבל הוא צעיר עדיין. הוא עוד לא מתקרב לאלה שהוזכרו כאן, כמו גם לאגדות NHL אחרות וגם לא לאגדות של ההוקי הסובייטי והצ'כוסלובקי בעידן מסך הברזל.
אין ספק שמדליית זהב אולימפית שנייה רצופה, בעידן שבו ה-NHL משתתף באולימפיאדה, תקדם אותו ברשימה. הוא כאמור עדיין צעיר, השאלה היא אם יוכל להישאר בריא להמשך (כבר עבר שתי פציעות קשות מאד, כולל זעזוע מוח שהוא סחב אפקטים שלו במשך חודשים ארוכים) ולהמשיך להביא הצלחות ותארים.

קצת על המשחקים.
שבדיה ופינלנד היה משחק משעמם למדי, שתי נבחרות ששיחקו הוקי פחדני ונסוג ורק ניסו לא לעשות טעויות. פינלנד משום מה שיחק בלי השוער הראשון שלה, טוקה ראסק, שהצטיין בטורניר - אולי שמרו אותו למשחק על המדלייה, איזו שלא תהייה, וצריך לסייג שכמו שכתבתי בהתחלה יש להם שורה של שוערים מצויינים. אבל קרי להטונן, השוער של דאלאס סטארס, פישל בשער ההפסד - משוער ברמתו אפשר לצפות לעצור פאק שטס אליו מהקו הכחול בלי שמישהו מסתיר לו, גם אם המכה חזקה מאד. הפאק פגע לו בכתף ונכנס מעליה. איבוד ריכוז של שבריר שנייה.
המשחק השני, אמנם היה בו רק גול אחד (גול מצוין ממסירה נהדרת שהשאירה את ג'יימי בן לקרש-גול...) אבל היה משחק תוסס ומלא אקזן. לקנדה הגיע לנצח, היא הייתה מסודרת יותר, יעילה יותר, ההתקפות שלה היו מאורגנות ומסוכנות יותר והיה נראה שדווקא ה-2:0 הוא עניין של זמן יותר מה-1:1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 22, 2014 1:07 pm 
Hall of Famer

אם כבר הוזכר סידני קרוסבי, האיש הוא המקבילה של ההוקי למשה סיני. שאלו אותו פעם מה התחביבים שלו, התשובה הייתה - לשחק הוקי על אגם קפוא, לשחק הוקי בפלייסטיישן, להשתתף בתכניות וסרטים על הוקי.
אין ספק, איש עם קשת תחביבים רחבה ומגוונת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 22, 2014 9:16 pm 
Hall of Famer

תצוגה משכנעת של פינלנד, 5:0 על האמריקאים המסכנים, והארד שלהם. ובעיקר של טמו סלאנה, שיאן הנקודות באולימפיאדות, שבגיל 43 מסיים קריירה אולימפית עם 6 אולימפיאדות ועוד מדלייה. 2 שערים היום.
והכי מסכן? פטריק קיין, חלוץ מצויין בדרך כלל שהחמיץ היום שני פנלטי שוט, אחד מהם במצב של 0:0 ועוד אחד ב-2:0, מצבים שיכלו לשנות את המשחק. ובנוסף תרם לפינים פאוור פליי שהפך לשער השלישי שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 23, 2014 10:14 pm 
Hall of Famer

וואו, איזו תצוגת תכלית של נבחרת קנדה. אני לא זוכר שראיתי משחק כזה מושלם של קבוצת הוקי, כאילו הכל בא בקלות, כל אחד יודע מה הוא צריך לעשות, איפה להיות, לאן להחליק, לאן למסור, על מי לשמור ואיך לשמור. גם אם כל השחקנים סופרסטארים, לקבוצה שנאספת אד הוק כמה ימים לפני טורניר זה ממש מדהים מה שהם עשו. הם פשוט לקחו את נבחרת שבדיה, שגם היא בעקרון נבחרת מושלמת של סופרסטארים בלי חולשות, והוציאו לה את החשק לחיות. זהב שני רצוף ושלישי בעידן ה-NHL באולימפיאדות.

אה כן. וטקס הסיום היה מדהים. הרבה יותר שווה מטקס הפתיחה לדעתי.

יאללה, חוזרים לליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 03, 2014 6:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא קראתי את כל הת'רד אז לא שמתי לב אם מישהו פרסם את התמונה הזו לקראת הקרב בין ארה"ב לקנדה:
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: