סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 1:21 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 1:36 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן כתב:
בכל אופן, אני לא יודע כמה קבוצות באירופה היו שורדות (וצריךלהגיד שברצלונה במצב מצוין בכל המסגרות...) כששני הבלמים הפותחים שלהם לא על המגרש.

+ 2 המגנים... (אם כי אלבס נתן פתיחת עונה זוועתית, ככה שקשה לדעת מה היה קורה אם הוא היה משחק).

מאדים, "העצוב" דווקא כבש שערים גם בתקופת העצב שלו (זה מה שבכלל יצר את כל הסיפור, שאלו אותו בריאיון אחרי המשחק למה הוא לא חוגג את השערים שלו), קסיאס לעומת זאת...

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 2:28 pm 
Junior

כבש שערים אבל 'המיוחד' אמר "זו לא הקבוצה שלי", כך שהתייחסתי לתקופה ולהלך הרוח בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 2:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
בכל אופן, אני לא פסיכולוג של כדורגל, אבל ריאל התחילה את העונה עם נקודה משני משחקים, כשפפה נפצע במשחק הראשון ולא שותף בשני (אאז"נ) ונדמה לי שזה היה לפני שרונאלדו התחיל עם ההצגות שלו.

וגם באופן כללי, אפשר וצריך לבקר את ברצלונה על הבנייה והחשיבה ההגנתית שלה (אני עדיין נזכר באבידאל עולה לתקוף בדקה ה-90 מול ארסנל ומצטמרר לגמרי), אבל באמת יש גבול לכמה אפשר לחפות על פציעות. צריך לקוות בשבילם שזה יעבור ולהודות לאלוהים שאתמול הם פגשו את לה קורוניה בזמן שמול ריאל בדרך נס הם הוציאו רק שני שערים מהרשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 2:47 pm 
Junior

שלא תהיה אי הבנה, אני מבקר את ברצלונה רק בגלל שהקבוצה שלי בקושי ניצחה את רדינג אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 4:09 pm 
Junior

ראובן כתב:
בכל אופן, אני לא פסיכולוג של כדורגל, אבל ריאל התחילה את העונה עם נקודה משני משחקים, כשפפה נפצע במשחק הראשון ולא שותף בשני (אאז"נ) ונדמה לי שזה היה לפני שרונאלדו התחיל עם ההצגות שלו.

לא הצלחתי להבין איך זה קשור לפפה, הבעיה היתה שריאל לא כבשה ולא שיחקה טוב (יש לציין שככה היה רוב העונה שעברה, אבל היא ניצלה הרבה יותר מצבים שנה שעברה)
עם כל הכבוד לפפה (ושלא תהיה טעות, אין כבוד בכלל) הוא לא איזה פויול או היירו שמנהיג את הקבוצה וההתקפה או האווירה הכללית בקבוצה משתנה בגללו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 4:19 pm 
מנהל פורום

אני התרשמתי שפפה הוא שחקן חשוב מאוד בהגנה של ריאל מדריד. אבל מבלי לשלוף את רוחו של היירו מהארון, זו בדיוק הטענה שלי - לא מעט קבוצות נפגעות מהיעדרות של שחקן בודד בצורה דרמטית, גם כשהוא לא פויול או היירו. בארסה למעשה משחקת עם הרכב מחליפים שלם בהגנה ושורדת ממש לא רע בהתחשב בנסיבות (אם כי במשחקים האחרונים - ע"ע סביליה, ריאל ולה קורוניה) תוך כדי התקפי לב מואצים לאוהדיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 22, 2012 11:16 pm 
Hall of Famer

נקפיץ את הנושא הזה עם ידיעה מעניינת ( במקצת לפחות ) :
http://www.sportlive.co.za/oddballs/201 ... tball-team
בקצרה , אישה מונתה להיות מאמנת בקבוצת כדורגל גברים בליגה החמישית בקרואטיה .
היו עוד תקדימים כאלו , שאשה מאמנת קבוצה גברים מקצוענית ( כלומר , סוג של מקצוענית ) ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 23, 2012 12:50 am 
Hall of Famer

ולעומת זאת, קבוצת כדורגל באזרבייג'אן ממנה מאמן צעיר בן 21 עם ניסיון של 10 שנים בפוטבול מנג'ר:
http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2589283

לא יודע מה יותר הזוי - המינוי, או זה שהוא הועדף על פני ז'אן פייר פאפן :lol: בחיי, פאפן לא יכל למצוא לעצמו קבוצה בקפריסין או במלטה או איזה אי אחר?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 26, 2012 1:27 am 
Junior

למי שפספס, ברצלונה, לראשונה בתולדותיה, שיחקה עם 11 שחקני בית במשך רוב המשחק בה הביסה את לאבנטה החזקה (ראש הבית בליגה האירופית) 4:0 ושברה את שיא פתיחת העונה בנקודות בליגה הספרדית.תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 26, 2012 1:59 am 
Junior

אם כבר אז נגיד שחוץ מזה שהיא שברה את השיא של ריאל של הפתיחה הטובה ביותר בליגה הספרדית
מסי שבר היום שיא של משחק שמיני רצוף עם צמד (לא סגור על המספר אבל בגדול, שיא של צמדים רצוף)
רחוק עוד 4 משבירת השיא של מולר של שערים בשנה אחת (השיא 85, למסי יש כרגע 82)

אנייסטה עלה למקום השישי בכל הזמנים של הופעות בברצלונה ונתן משחק ענק שמעבר ל3 בישולים והגול, שלט ללא עוררין והיה הטוב במגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 26, 2012 9:16 am 
Hall of Famer

ברצלונה עם 37 נקודות ( מתוך 39 אפשריות ) , אתלטיקו מדריד עם 34 , ריאל 26 בלבד .
אתלטיקו תצא למשחקי חוץ אצל ריאל וברצלונה ב-3 השבועות הקרובים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 30, 2012 3:37 pm 
Junior

לקראת הדרבי הגדול של מדריד, טור יפה מאוד. המשקף את הפילוסופיה של בארסה ומדריד בעת הזאת. תורגם ע"י אסף מספורט אנטר, ושותף כאן ברשותו, בשינויי עריכה קלים ומתבקשים.

ציטוט:
טור של גראהם האנטר שנכתב בהמשך למאורעות המחזור הקודם (הניצחון של ברסה על לבאנטה, ההפסד של ריאל לבטיס),

ריאל מדריד חייבת לקחת סיכונים גדולים יותר ולבנות לעתיד

בזמן בו רוב אלו שכותבים על או משדרים כדורגל ספרדי מוצאים את ההשראה שלהם בליאו מסי, כריסטיאנו רונאלדו, איקר קסיאס וחבריהם, הייתי רוצה להתחיל בכך שאחלוק איתכם את ההערכה שלי לאלבארו ארבלואה. הוא בחור שנון עם חוש הומור מפותח והבנה אמיתית שכל זה הוא בסה"כ משחק גדול של גולות - ושאין לקחת אותו ברצינות כה תהומית לאחר שהקרב כבר הסתיים.

לארבלואה יש ארון מדליות גדול בו הניצחון בגביע העולם תמיד יהווה את המוקד.

אני לא חושב שהוא יטען שיש לו את היכולות של צ'אבי הרננדז, אבל אני מוכן להמר על כל רכושי מעולם שהוא פשוט יהלום למאמנים. זכה בהערכה שלו ויש לך אתלט נהדר שתמיד, תמיד יתן את המקסימום שלו ולא יסתפק בפחות.

לא הרבה אחרי שהזעזוע של היכולת הרפה של ריאל מדריד בהפסד לבטיס בסוף השבוע התחיל לשקוע, ארבלואה פנה לטוויטר. הוא ציטט נאום ארוך מסרט - לא "כל אנשי הנשיא", לא "ספרות זולה", לא "מרכבות האש", לא "הדיקטטור הגדול". מ"רטטוי" - כן, הסרט של פיקסאר על עכברוש שהופך להיות מאסטר שף בפריס.

זה מה שהוא ציטט. במקור זה נאמר על ידי אנטון אגו (פטר או'טול), מבקר המסעדות המתנשא שעולמו מתרסק לרסיסים בעקבות האוכל הנהדר של רמי העכברוש: "בדרכים רבות, עבודתו של המבקר היא קלה. אנחנו מסכנים מעט מאוד, ועדיין נהנים מעמדה עליונה על זו של אלו שאת עבודתם אנו מבקרים. אנחנו משגשגים מביקורת שלילית, שהיא מהנה לכתוב ולקרוא. אבל האמת המרה שאנחנו, המבקרים, חייבים לעמוד בפניה היא שבד"כ, הפיסה הקטנה ביותר של ג'אנק הינה יותר משמעותית מהביקורת שלנו שהחליטה שהיא כזו."

לא הרעיון הממוצע, וגם לא הדרך הממוצעת של תקשורת עם שחקן כדורגל מהרמה הגבוהה ביותר - מלא בשנינות ומקוריות, זה גרם לי לחייך.

הוא חזה שכמה ממבקרי התקשורת, כמו תומאס רונסרו [זה שסיד לואו קורא לו The Mad Madridista] (לובש חולצה של ריאל מדריד כשהוא מצטלם נותן את הביקורת שלו לעיתון AS) ייצרו דברים מתלהמים כמו: "מוריניו כבר ויתר" [Mourinho's thrown in the towel, במקור].

המאמן של מדריד אמר הרבה דברים אנטגוניסטיים בזמן האחרון לגבי התקשורת הספרדית, כולל זו שבבירה, וזה מראה שכשהקבוצה שלך מועדת אתה לא מצליח לשמוע את ה"בוז" מרוב הצליל של סכינים מושחזות.

אבל רק להדגיש שארבלואה הוא אכן סוג האדם אותו תיארתי קודם לכן, אחד מהעוקבים אחריו בטוויטר הזהיר אותו שלמרות שאמירתו הינה נכונה למבקרים סיסטמטיים שבכוונה מנסים להרוס, יש גם צורך בריא בביקורת בונה ומנומקת.

ארבלואה הסכים ו(בשפת הטוויטר)החזיר בציוץ [ Retwitted - יש לדבר הזה מילה בעברית?].

אז אולי הוא ירשה לי להיות מושפע מהבחירה שלו ולהזכיר קצת את המחזמר "South Pacific" בתוך כל זה. חלק ממה שהופך את החיים לכל כך קשים עבור ריאל מדריד הוא סוג ההופעה שנתנה ברצלונה ביום ראשון.

עולם הכדורגל מתמוגג כשהוא שם מוסיקת New-age באמבטיית סבון מלאה בעלי כותרת של צמחי מים [הבנתם את הרעיון...] לגבי העובדה שברסה ניצחה 4-0 עם 11 שחקנים (ויקטור ואלדס, מרטין מונטויה, קרלס פויול, ג'רארד פיקה, ג'ורדי אלבה, צ'אבי, סרג'יו בוסקטס, ססק פברגאס, פדרו, מסי, אנדרס אינייסטה) שבאיזשהוא שלב טופחו ב-Futbol Base (מחלקת הנוער) של המועדון.

אישית אני חושב שזה ראוי להערכה, אבל אני לא קטאלוני.

המיקום הגיאוגרפי בו שחקנים אלו התאמנו לא גורם לחזה שלי להתמלא בגאווה פטריוטית. העובדה הנוספת ששמונה מהם הם גם קטאלונים מרשימה ובהחלט נותנת למאמן שלהם "פלוס" כשזה מגיע לכמה שניצחון והפסד הם משמעותיים לשחקנים כשהם נלחמים עבור האחד ונלחמים להימנע מהשני.

אבל מה שהכי מרשים אותי היא הדרך בה ברסה שיחקה ביום ראשון כשקרעה לגזרים את לבאנטה בולנסיה.

הדרך בה הם אומנו, השילוב האוטומטי הזה של גלגלי שיניים במכונה מיוצרת למשעי - זה מה שמרשים אותי.

ב-"South Pacific", מארי המדממת [Bloody Mary] שרה לג'ו קייבל (בעל אפשרי לביתה): "Happy talk, keep talkin' happy talk. Talk about things you like to do. You got to have a dream. If you don't have a dream, how you gonna have a dream come true?"

ברסה משחקת בדרך בה היא משחקת כי היה להם לזמן ארוך מאוד חלום, הם לקחו סיכון. הם הסתכנו שהרעיון של פילוסופיה אחת - החזקה בכדור, עשיית דברים זריזים, אינסטינקטיביים, נבונים איתו, וזכיה מחדש בו כמה שיותר מהר - תצליח להתגבר על כל הטרנדים והשיטות, כל השינויים בפיסיות של הכדורגל המודרני והצד הפיננסי שלו.

עבורי אלו לא היו הלאומיות של השחקנים בסיוטאט דה ולנסיה, או העובדה שהם אומנו בצורה מאוד ספציפית במגרשי הלווין של הקאמפ נואו שבלטה. מה שבלט היה מה שהם עשו עם הכדור.

זה כמו לכלוא בבקבוק את הכוח של מוחמד עלי בשיאו, החן הגמיש של מיכאיל בארישניקוב והיצירתיות של סב באייסטרוס.

מסי שבר שיאים, טיטו וילאנובה שבר שיאים גם כן, אינייסטה היה פשוט אלוהי (שלושה אסיסטים ושער)

אבל כשצ'אבי הזכיר את החלום של לואי ואן חאל של ברסה שיום אחד משחקת עם 11 שחקני בית, הוא נגע באחת מהסיבות המרכזיות שבגללן מוליכת הליגה משחקת כמו שהיא משחקת. (ההולנדי אמר בנובמבר 1998 ש"כולם צריכים להאמין באותו הרעיון. זה מאוד חשוב שבסופו של דבר, ברסה תוכל לזכות בגביע האירופי עם הרבה שחקנים שנולדו וגדלו בקטאלוניה").

בעוד ואן חאל היה בעצם רק עוד אחד משרשרת של מטפחי הפילוסופיה, שבמקור נוסדה ופותחה בקאמפ נואו ע"י אויבו יוהאן קרוייף, זו עובדה שואן חאל האמין בהרכב על טהרת לה מאסיה והוא נתן גב לאמונה זו כשהעניק הופעות בכורה לפויול הצעיר, לצ'אבי הצעיר, לואלדס הצעיר ולאינייסטה הצעיר. מה ששוכחים הוא, שכשואן חאל אימץ רשמית את הפילוסופיה הזו ולקח את הסיכון של שיתוף כשרונות צעירים בקבוצה הראשונה שלו, מועדון הכדורגל ברצלונה היה במצב הרבה הרבה יותר גרוע מזה בו נמצאת מדריד עכשיו.

הכוח של החלום נמשך אפילו בחורף 1998 כשואן חאל התחיל לדבר גם בפומבי וגם בפרטיות על האידאל שלו, למרות שברסה הפסידה בצורה מביכה כמה פעמים בליגה, עפה מהצ'מפיונס ליג ועבודתו נרדפה בציד-מכשפות נרחב בתקשורת.

יותר מכך, ברסה ב' (בה השחקנים המוצלחים מקבוצות הנוער עברו את אימוניהם האחרונים) הייתה בתחתית הטבלה של הליגה שלה ועוזר המאמן, רונאלד קומאן, הכריז שאם הוא היה יודע איך הדברים נראים באמת הוא מעולם לא היה לוקח את המשרה.

אנדרלמוסיה.

ועדיין ואן חאל המשיך לקחת את הבחורים הצעירים ממחלקת הנוער ולהעלות אותם. כך יש לו טביעת אצבע חלקית בהצלחה הנוכחית.

מה שאירוני הוא שבאותה התקופה, לפני כ-14 שנים, ז'וזה מוריניו היה אחד מעוזריו של ואן חאל.

הוא ראה מה צריך כדי להיות אמיץ ולראות את העתיד ומה הגמול יכול להיות בסופו של דבר.

אבל לא נראה שזה מושך אותו.

ז'וזה מוריניו הביא הצלחה לריאל מדריד ובעונה שעברה הכדורגל שלה לא רק היה בעל סגנון ברור, הוא היה גם מנצח ומהנה. אבל לשמוע את מאמנה של בטיס פפה מל מודה שחלק מהטקטיקה שלו נגד מדריד הייתה לתת להם את השליטה על הכדור כי הם היו "הרבה פחות איום כשאתה מחייב אותם ליזום" מאשר כשהם מפרקים את התקפת היריב ואז יוצאים להתקפה מתפרצת היה גורם לי לצמרמורת אם הייתי סוסיו או חבר הנהלה של ריאל מדריד.

עם כל הדיבורים המיותרים על Plan B מכמה מהמבקרים הרגילים של ברסה, האם יתכן שספר האימון של מוריניו דווקא מגביל את חלק מהשחקנים הנהדרים והיצירתיים שיש לו? אני חושב כך. הסגל של מדריד נשאר מלא בכשרונות מעולים וזה ממש לא יפתיע אם הם יהיו ב-25 למאי בוומבלי לשחק בגמר הצ'מפיונס ליג - הם עד כדי כך טובים כשהם בכושר.

אבל הם כבר הפסידו 13 נקודות בליגה ולא היה אף מאמן בריאל מעולם שהפסיד כל כך הרבה נקודות בשלב הזה של העונה ונמנע מפיטורין. במשחקים הבאמת גדולים שלהם עד עכשיו, הם נוצחו ע"י דורטמונד, אז עשו תיקו עם אלופת גרמניה הודות לשער שיויון בדקה האחרונה של מסוט אוזיל. הם עשו תיקו ובקושי הצליחו להימנע מהפסד למנצ'סטר סיטי ויש להם ניצחון, תיקו והפסד נגד ברצלונה.

לא היה רגע אחד בו האלופה הספרדית הצליחה להראות התקדמות יציבה ממה שהושג שם בעונה הקודמת - האמת, אפילו לא להגיע לרמה של העונה הקודמת.

ביום שני, מוריניו אמר לתקשורת: "אני לא רוצה אף אחד אחר שידבר עבור הקבוצה. המועדון שולט כאן ואני רק עובד של המועדון. המועדון צריך להחליט האם הוא מרוצה ממני. זה אפשרי שבסוף העונה המועדון לא יהיה מרוצה מהעבודה שלי וירגיש כי יש דברים שצריך לשפר ולשנות."

וכל זה למרות שהוא הצהיר בצורה בוטה בערב שבת בסביליה ש"במדריד, אני היחיד שמתלונן על דברים בפומבי ולכן אני יוצא הרשע כל הזמן."

אם זה לא הייתה הזמנה לאנשים שסביבו - חברי הנהלה, שחקנים, מנהל הקבוצה - לדבר עבור הקבוצה, אני לא יודע כבר מה עוד יהווה הזמנה כזו.

בשבוע שעבר, כשהיו לו הרבה יותר דאגות, המיוחד ירה לכיוון UEFA אחרי התיקו נגד מנצ'סטר סיטי לגבי זה שהם לא עשו לו טקס למה שהוא ראה כמשחק המאה שלו כמאמן בתחרויות UEFA.

מה גורם לאדם 'גדול' לכזו קטנוניות? אם זה כל כך משנה, וזה לא צריך לשנות, אז תעשה את זה בפרטיות. למי עוד אכפת? האם זה היה יותר חשוב מהעפלה של ריאל מדריד או כמה מהר הוא יוכל להכין את אנשיו לערב העויין שלהם נגד בטיס?

בסופו של דבר, מוריניו ימשיך הלאה - ההימור האישי שלי הוא שיותר ויותר נראה שזה יקרה בסוף העונה הזו. ואם להמשיך את הטרנד של Happy Talk [שיר מהמחזמר שהוזכר קודם לכן], אפילו של רטטוי - איזו פילוסופיית משחק תישאר?

לריאל מדריד יש 15 או 16 שחקנים ברמה הגבוהה ביותר, ילד מבטיח או שניים וחוב בינלאומי של יותר מ-500 מיליון יורו. אני יודע מהיכרות אינטימית עם ספרד שאין שחקן מדריד אחד שלא יכול להתאים את עצמו לשיטה הסבלנית, המבוססת על שליטה בכדור וזריזת הרגל שהיא האחות החורגת של שיטת ברסה והפכה את לה רוחה [נבחרת ספרד] לכל כך דומיננטית.

מכיוון שהם לא התאמנו בה לאורך זמן לפעמים נראה כי היא לא באה להם באופן טבעי, אבל הם בהחלט מסוגלים.

אז למה בעצם פפה מל צריך להיות שמח להגיד לשחקניו שהם יהיו יותר בטוחים אם הם יתנו לריאל מדריד את הכדור ואת היוזמה במשחק?

ארבלואה צודק. ביקורת זולה שווה פחות, הרבה פחות אפילו מהנסיון העלוב ביותר לבנות משהו, ליצור, לקחת סיכון. אבל מדריד, כמועדון, צריך ליצור יותר, לקחת סיכונים גדולים יותר - לבנות.

המדיניות של ברסה אינה עליונה מבחינה מוסרית, זה לא אוטומטית יותר טוב למלא את הסגל שלך בהמון שחקני בית. מאוד חשוב האופן בו הם אומנו, כמה אפקטיבית הפילוסופיה וכמה הם מיישמים אותה בצורה טובה על המגרש.

זה זמן טוב עבור מדריד לשאוף לחלום. לאמץ שיטת משחק מרכזית, לבחור מאמנים וסקאוטים ושחקני נוער שיתאימו לה, לעבוד לכיוונה ולהבטיח שהיבול הנוכחי של מצויינות יהווה את ההתחלה של מה שיהיה, בצורה מובנת, תהליך ארוך וסבלני.

הכניסו איזה אלמנטים שריאל מדריד מרגישה שהם חיוניים לזהות שלה, אבל, מבחינה בסיסית, נסו להגיע לרמה של ברסה במשחק שלה - או אפילו לעבור אותה. כמה מרגש זה יכול להיות, רמי?

חלמו את החלום.

הקרדיט כולו לאסף (המכונה corwin) מספורט אנטר, ובאדיבותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 03, 2012 10:49 pm 
Hall of Famer

http://www.youtube.com/watch?v=4HoXsXs1 ... r_embedded
סרטון שבו ( לכאורה ) רונאלדו עובר מרחק של 96 מטרים ב-10 שניות .
הכל במובן בהנחה שאין כאן איזו טעות מדידה בולטת , אך אני מתקשה להאמין לכך .
בחור שהוא לא אצן במקצועו , תוך כדי משחק ( באיזה דקה זה היה ? ) , כאשר הוא צריך להיות מרוכז כל הזמן בכדור ולא רק בריצה שלו , ללא נעליים מיטביות וכו' - עושה ביצועים של גמר אולימפי ב-100 מטרים .
דעתכם ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 03, 2012 10:59 pm 
Hall of Famer

אני לא יודע איך במדידה הגיעו ל-96 מטר (הוא רץ בערך מקו 5 אחד לקו 5 השני, אפילו 2-3-4 מטרים פחות מזה), אבל הריצה שלו לפחות לפי השעון לקחה יותר מ-10 שניות, קשה לקבוע אבל אני מעריך שלפחות 10.4 או 10.5 אם לא לכיוון ה-11. אני חושב שזמן כזה ל-96 מטר לספורטאי ברמת בינלאומית גבוהה זה בהחלט מתקבל על הדעת, אבל לא נראה לי שהוא דיגדג כאן אפילו קצב של גמר אולימפי, אני די בטוח שאפילו לא קרוב לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 9:39 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זה יותר מ-10 שניות, יותר לכוון ה-10.5 ואולי קצת יותר, אבל עדיין, תחשוב - הוא עושה את זה תוך כדי משחק אחרי שכבר רץ לפני זה, הוא לא עושה את זה עם נעלי ריצה ייעודיות ולא על מסלול ריצה ייעודי, ותוך כדי ריצה הוא צריך להסתכל גם על השחקן עם הכדור ועל הבלמים היריבים כדי לא להיכנס לאופסייד. זה בהחלט גורם לי לחשוב שבתנאי אתלטיקה אופטימליים, עם אימונים ייעודיים וציוד ייעודי וכשהוא מרוכז רק בזה, הוא היה יכול להגיע לאזור ה-10 שניות ב-100 מטר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 10:21 am 
מנהל פורום

הכדור לקורה זה וואחד אנטי-קליימקס...

שמוליקי, זה סופר מרשים הסרטון הזה ובכלל הספרינטים של רונאלדו זה אחד הדברים הכי יפים שיש לראות היום בכדורגל לדעתי, אבל מאיפה הגעת לביצועים של גמר אולימפי? לכך שזה יותר מעשר שניות צריך גם להוסיף את זה שהזינוק מאט מאוד את האצנים. ככה שזו ממש לא ריצה שהיתה שמה אותו בגמר אולימפי, ובהתחשב בזה שרק לאחרונה ירד סוף סוף מישהו לבן מהעשר שניות, אפשר להניח שלרונאלדו לא כדאי לעשות הסבה לאתלטיקה קלה. אבל זה עדיין סרטון מגניב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 10:29 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראובן, הפוך גוטה. רונלדו התחיל את הריצה שלו מעמידה, שזה הרבה יותר איטי מזינוק בכריעה מתוך אדנים.
יחד עם כל הדברים האחרים שציינתי, אני חושב שהוא בהחלט יכול עם אימון מתאים להגיע לאזור ה-10 שניות ל-100 מטר. לא יכול להגיד אם יהיה קצת פלוס או קצת מינוס, אבל לאזור הוא יגיע.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 10:48 am 
Junior

Ese portuguese, Hijo puta es!
(הייתי חייב, סורי).

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 1:59 pm 
Junior

http://sports.walla.co.il/?w=%2F156%2F2593062

זה קשור גם לת'רד על פניני אבל נשים את זה כאן.

מה לעזאזל?

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 2:04 pm 
Hall of Famer

אומרים שדניס רומדאל הדני היה רץ 100 מטר ב10.2 שניות, שזה מהיר יותר מהשיא הלאומי של דנמרק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 2:30 pm 
Junior

בדקו את זה פעם, וכריסטיאנו בטופ 5 של הכדורגלנים המהירים, אבל לא הכי מהיר. אם ממש קריטי לכם לינק והכל אני אלך לנבור בארכיוני ספורטאנטר. (ככה זה כשמחכים לאישור של מודעה).

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 2:56 pm 
Junior

היה לו משהו במשחק של מנצסטר נגד ארסנל בחצי גמר ליגת האלופות מלפני כמה שנים שהוא נתן ספרינט שאנשים התחילו לתהות אם הוא היה לוקח את בולט בריצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 10:43 pm 
Junior

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 11:22 pm 
Junior

רובן עושה היום מאה מטר ב-11.34 רק אם הב.מ.וו לא מתניעה כבר בנסיון הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 04, 2012 11:34 pm 
Junior

הוא יעשה מאה מטר היום הוא יגיע בחלקים לקו סיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: