סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 09, 2024 1:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 10:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
סיכמתי כאן קצת הגיגים שלי עם המדינות שלדעתי היו הצלחה גדולה באולימפיאדה הזו, לעומת המדינות שאיכזבו. אתם מוזמנים להביע דעה ולתת את המצליחות והמאכזבות שלכם.

הצלחות:

ארה"ב: בסך הכולל של מדליות יש דווקא ירידה, אבל בסופו של דבר, כשמדרגים את המדליות בצמרת של הגדולים, מסתכלים קודם כל על הזהב. קפיצה גדולה מ-36 זהב בבייג'ינג ל-46 הפעם, הכי הרבה מאז לוס אנג'לס 84' שם הסובייטים והמזרח גרמנים לא התחרו. וכמובן, בדרך מכים שוק על ירך את הסינים וסותמים כמה פיות. לצד כל זה, סיפורים גדולים – פלפס, רצות ה-4X100, הדרים טים, נבחרת כדורגל הנשים שנקמה ביפניות על המונדיאל, הקופץ למים שניצח ברגע האחרון את טום דיילי ואת הקופץ הסיני, ועוד ועוד.

בריטניה: בלי ספק אולימפיאדה גדולה גדולה של המארחים. כבר דובר פה על ההצלחה היחסית באתלטיקה, אבל לצד זה היו עוד הרבה סיפורים – נבחרת התעמלות שנבנתה לאורך שנים כמעט מאפס והגיעה לשיא באולימפיאדה הביתית; השתלטות מוחלטת על האופניים, עם שיאים עולמיים בסיטונאות בוולודרום; הצלחה גדולה בענפים "בריטים מסורתיים" כמו סוסים וחתירה; הצלחה גדולה שלא דיברו עליה הרבה של נבחרת השיט; וכמובן, אנדי מארי אחד. בנוסף, האולימפיאדה גילתה ספורטאים שלא היכרתי, אבל מסתבר שבבריטניה הם היו אלילים עוד לפני האולימפיאדה, והם הוכיחו את עצמם גם כאן כמו שני האחים שזכו בזהב וארד בתריאטלון. חבל רק שנבחרת הכדורגל המאוחדת, שרבות דובר בה, שמרה על המסורת המפוארת ועפה בפנדלים ברבע הגמר.

קזחסטן: בשקט בשקט, 7 מדליות זהב, ומקום 12 בטבלת המדליות. קזחסטן מתגלה כמיני מעצמת ספורט אולימפי – בעיקר כמעצמת הרמת משקולות, שם הם נישלו מעצמות וותיקות כמו טורקיה ואירן, אבל יש גם זהב אחד יוקרתי מאד של קופצת המשולשת שלהם.

אירן: למרות שקזחסטן היכתה אותה בהרמת המשקולות, אירן עברה את האולימפיאדה המוצלחת ביותר שלה עם 12 מדליות (כולל 4 זהב) – הרבה מעל ה-7 בהלסינקי 1952, שהייתה השיא שלה עד היום. אירן תמיד הייתה מעצמת היאבקות, וגם הפעם רוב מדליות הזהב שלה באו משם. אבל מדליות באו מעוד מקומות, כולל אחת באתלטיקה – מדליית כסף של זורק הדיסקוס שלהם שהיה כבר על סף הזהב, שנחטף ממנו בזריקה הלפני אחרונה.

מדלייה ראשונה: 7 מדינות זכו במדליה ראשונה אי פעם בלונדון, וכמובן שהן בגדר הצלחה. ראש וראשון לכולם קיראני ג'יימס של גרנאדה שהביא זהב ב-400, המדינה היחידה מבין ה-7 שזכתה בזהב. מונטנגרו היא היחידה שעשתה את זה בספורט קבוצתי (כסף בכדוריד נשים), נייג'ל איימוס של בוצואנה סיים שני אחרי רודישה בריצת ה-800 המופלאה ועשה שיא עולם לנוער, וגם גואטמלה, גבון, בחריין וקפריסין עשו את זה בפעם הראשונה.

אכזבות:
על ישראל דיברנו, אבל יחסית לציפיות ו/או משאבים ו/או תשתית ספורט – כנראה שיש אכזבות גדולות ממנה.

ברזיל: אם מסתכלים על כמות המדליות, לא נראה שברזיל אכזבה לעומת פעמים קודמות. הקטע הוא שברזיל אכזבה מאד בענפים האולימפיים החשובים באמת, כולל כאלה שברזיל היא כוח בהם, ועשתה פשלות גם בענפים שברזיל עצמה שמה עליהם דגש. נבחרת הכדורגל, שרדפה אחרי התואר הגדול ביותר שברזיל עוד לא זכתה בו, הפסידה בצורה שלומיאלית בגמר. נבחרת כדורגל הנשים המהוללת הודחה בשלב מוקדם. נבחרת כדורעף הגברים הפסידה בגמר תוך מפגן היחנקות מדהים אחרי שהנצחון היה כבר בכיס שלהם. נבחרת ההתעמלות לקחה מדליית זהב אחת, אבל בסך הכל איכזבה, בראשות דייגו היפוליטו שמפשל אולימפיאדה שנייה ברציפות וכנראה יגמור את הקריירה בלי מדלייה אולימפית. נבחרת השחייה בראשות סזאר סיילו איכזבה גם היא. ולאיפה נעלמה האתלטיקה הברזילאית? ברזיל הייתה פעם כוח להתחשב בו בעיקר בריצות הבינוניות. היום? 0 מדליות והשם שלה בקושי הוזכר. יש הרבה עבודה כדי לא לעשות פדיחות בבית בעוד 4 שנים.

סרביה: מי שנראתה מעצמת ספורט בהתהוות איכזבה מאד, אולי האכזבה הגדולה ביותר. יו"ר הועד האולימפי שלה, אלמוני בשם ולאדה דיבאץ, התראיין לפני האולימפיאדה ודיבר על צפי ל-10 מדליות. זה נגמר עם 4, רק אחת מזהב, כאשר המועמדים העיקריים לזהב – נובאק ג'וקוביץ' ונבחרת הכדורמים – פישלו. נבחרת הכדורמים עוד הצליחה בקושי לגרד את הארד, ג'וקוביץ' גם זה לא. גם נבחרת הכדוריד לא הביאה כלום, וחוץ מהכדורמים, שלוש המדליות האחרות באו בענפים איזוטרים כמו טייקוואנדו וקליעה.

שבדיה: כבר אולימפיאדה שנייה ברציפות שהספורט האולימפי של שבדיה נמצא בדעיכה. בולטת במיוחד הירידה שלהם במקצועות הקפיצה באתלטיקה, שם הם היו אימפריה במשך שנים רבות. רק מדליית זהב אחת, מפתיעה למדי עד כמה שהבנתי, של שייטי הסטאר שעשו שיוט מדליות מבריק וקפצו מהארד ישר לזהב. עדיין, אכזבה גדולה.

אוסטריה: אולי לא אימפריה ספורטיבית מהמעלה הראשונה, אבל תמיד מסיימת אולימיפאדה עם כמה מדליות. יותר מהאחת או השתיים של ישראל. והנה, בפעם הראשונה מאז 1964, אוסטריה מסיימת אולימפיאדה ללא מדליות כלל. בזיון גדול.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ב' אוגוסט 13, 2012 11:11 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 10:55 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
במסגרת המלחמה המתקרבת עם אירן אני חושב שאנחנו חייבים להתחיל לשלוח מתאבק בכל קבוצת משקל ולו בשביל הסיכוי שהוא יוגרל מול האירני שיחרים את הקרב ויאבד את הסיכוי למדליה.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 11:10 am 
Junior

במאכזבות הייתי מוסיף את אוסטרליה.
צניחה חזקה בזהב לעומת בייג'ין מ-14 ל-7.
מקום 4 במדליות בסידני ובאתונה, שישי בבייג'ין ובלונדון רק מקום עשירי.
מדלית זהב אחת בלבד בבריכה!
אם לא השיט היו להם רק 4 מדליות זהב.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 11:39 am 
Junior

beatla כתב:
במסגרת המלחמה המתקרבת עם אירן אני חושב שאנחנו חייבים להתחיל לשלוח מתאבק בכל קבוצת משקל ולו בשביל הסיכוי שהוא יוגרל מול האירני שיחרים את הקרב ויאבד את הסיכוי למדליה.

לא הייתי מסכים לזה בחיים, ולו רק בשל הסיכוי הקלוש שהאיראני כן יחליט להתמודד.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:05 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
beatla כתב:

:) (וזה גם אחלה רעיון...)

ועוד במסגרת ההצעות הללו - שני תחומים שסין שלטה בהם לדעתי בלי נוכחות אמריקאית זה הבדמינגטון והקפיצות למים (על הפינג-פונג אני לא מדבר בכלל). אם אני ארה"ב, אני מייסד תכנית אולימפית מיוחדת לתחומים הללו.

בכל אופן, אולימפיאדה אדירה לאמריקאים, מאז שהתחלתי לעקוב (איפשהו באליפות העולם לאתלטיקה ב83 או משהו כזה), גם כשהם הובילו בכמות המדליות הם לא פעם היו בפיגור במדליות הזהב, והפעם סומנה להם יריבה סינית שהם די היכו שוק על ירך. אבל כמובן שהם לא מסוגלים לעבור אולימפיאדה בלי פשלה כלשהי בשליחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:10 pm 
Senior

ג'מייקה לא נחשבת הצלחה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:23 pm 
Hall of Famer

יחסית למה? אם אתה מודד לעומת הציפיות - הציפיה הייתה לשלושה זהב של בולט ואולי עוד אחת או שתיים בריצות הקצרות לנשים, וזה בדיוק מה שגם קרה. אם אתה מודד לעומת בייג'ינג - הם דווקא ירדו.

אני מקבל את דעתו של כפיר, אוסטרליה הייתה צריכה להיות ברשימת המאכזבות, בעיקר הנפילה הגדולה בשחייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:42 pm 
Hall of Famer

תקנו אותי אם אני טועה, אבל בנפילה בשחייה היא לא בעיקר בגלל אדם אחד - איאן ת'ורפ. ואם כן, אז דווקא אז זו היתה אנומליה, אי אפשר לצפות שמשהו כזה באמת יחזור על עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:48 pm 
Hall of Famer

אתה טועה.
אוסטרליה היא מעצמת שחייה מזה עשרות שנים, אני די בטוח שהיא שנייה רק לאמריקאים בהיסטוריה. ספציפית בתקופה האחרונה, בבייג'ינג הם גמרו עם 6 מדליות זהב, בלי ת'ורפ ובלי שמורפ.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ב' אוגוסט 13, 2012 12:58 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:58 pm 
Sophomore

ומה עם ארגנטינה? עם כמה מדליות הם סיימו?

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:59 pm 
Junior

נורטון כתב:
תקנו אותי אם אני טועה, אבל בנפילה בשחייה היא לא בעיקר בגלל אדם אחד - איאן ת'ורפ. ואם כן, אז דווקא אז זו היתה אנומליה, אי אפשר לצפות שמשהו כזה באמת יחזור על עצמו.

בבייג'ין הם לקחו 7 מדליות זהב בשחיה, כולן ע"י שחייניות. שתיים מהן היו בשליחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:01 pm 
Hall of Famer

ארבע.
לא חושב שזו אכזבה, זה בערך המספרים האופייניים שלהם, הם אף פעם לא היו אימפריה אולימפית, רחוק מזה. אני גם לא יכול להצביע על ספורטאי ארגנטיני שהיה מועמד חזק למדליה ופישל, אבל אני לא מתיימר להכיר כל מקרה ומקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:02 pm 
Junior

kfir כתב:
נורטון כתב:

בבייג'ין הם לקחו 7 מדליות זהב בשחיה, כולן ע"י שחייניות. שתיים מהן היו בשליחות.

תיקון. רק 6....

ובכל מקרה ת'ורפ בכלל פרש ב-2006 ובכלל לא היה בבייג'ין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:04 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
ארבע.
לא חושב שזו אכזבה, זה בערך המספרים האופייניים שלהם, הם אף פעם לא היו אימפריה אולימפית, רחוק מזה. אני גם לא יכול להצביע על ספורטאי ארגנטיני שהיה מועמד חזק למדליה ופישל, אבל אני לא מתיימר להכיר כל מקרה ומקרה.

לפי מה שקראתי לפני כמה ימים, הם לקחו זהב בטקוואנדו, וזו מדלית זהב אישית ראשונה לארגנטינה מאז 1948..... נשמע מוזר קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:10 pm 
Hall of Famer

הצלחות:

הונגריה: מדינה בת 10 מיליון אנשים, 17 מדליות ומתוכן 8 זהב, טופ 10 בטבלת הזוכות במדליות. משלחת ענק ביחס לגודל המדינה, 159 מתחרים ב18 ענפי ספורט. לקחו 6 מדליות במקצועות הקאנו ו3 בשחייה, כולל 2 מדליות זהב בשחייה ושיא עולם של דניאל גיורטה ב200 מטר חזה. הגיעו לחצי גמר טורניר כדוריד הגברים, והפסידו לקרואטיה בקרב על מדליית הארד. זה גם מה שקרה לנבחרת הכדורמים נשים שלהם (הפסיד את הארד לאוסטרליה), כאשר נבחרת הגברים בכדורמים הסתפקה במקום החמישי.

קובה:

כ11 מליון איש, 14 מדליות, 5 זהב. אימפריית מקצועות לחימה: 11 מתוך 14 המדליות שלהם מגיעות משם.

אכזבות:

יוון:

בתחילת העשור הם היו כח להתחשב בו (13 מדליות ב2000, 16 בבית ב2004), ב2008 הם כבר ירדו ל4 (כבר באטלנטה היו להם 8) והפעם בזיון של ממש: 103 ספורטאים הניבו 2 מדליות ארד. קצת מעליב.

מרוקו:

הם אף פעם לא היו אימפריה ממש, אבל תמיד נתנו הופעות מכובדות עם כמה מדליות (בסידני הם הביאו 6), הפעם סיימו עם מדליית ארד אחת-ההישג החלש ביותר שלהם מאז מונטריאול 76'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:14 pm 
Hall of Famer

ABC כתב:
ומה עם ארגנטינה? עם כמה מדליות הם סיימו?

ארגנטינה עם 4, די מוצלח בשבילם. הם בדרך כלל די חלשים במקצועות אולימפיים, ומקצועות הכדור מצילים אותם מבושה מוחלטת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:19 pm 
Hall of Famer

קובה לדעתי לעומת שנים קודמות ממש לא הצלחה. אפילו נוטה יותר לצד המאכזב. למעשה זה הכי מעט מדליות שלהם מאז מינכן 72'. האתלטיקה המפוארת שהייתה להם, למשל, נמחקה כמעט לגמרי מהמפה.
גם הונגריה, לעומת אולימפיאדות קודמות, לא הצלחה יוצאת דופן, אם כי בטח לא אכזבה כמו קובה. אלה המספרים האופייניים שלהם, אבל לעומת האימפריה שהם היו בשנות ה-70 וה-80, הם אפילו ירדו. יפה שהם מתחזקים את מסורת הספורט שלהם, אבל אם הייתי מסתכל על היחס בין מדליות לאוכלוסיה - כל אי קריבי היה עובר אותם במדד ההצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:23 pm 
Hall of Famer

העניין הוא שלמדינה כמו הונגריה, כולה 10 מליון איש שאין להם יתרון "גזעי" מובנה כמו הקאריביים בריצות קצרות או המזרח אפריקנים בריצות ארוכות, לא באמת יכולה לתחזק את עצמה ברמה של "אימפריה" כמו שאתה אומר. העובדה שמדינה קטנה יחסית משיגה 17 מדליות (4 יותר מקזחסטן שהצגת כהצלחה, ובה 16.5 מליון איש), שיא עולם והצלחה בטורנירים קבוצתיים היא הצלחה.

לגבי קובה, נכון שהאתלטיקה שלהם ירדה, אבל הם השתלטו על ענפים כמו אגרוף ופתחו מסורת יפה במקצועות הלחימה. זה לא מובן מאליו בעיניי למדינה קטנה וקומוניסטית.

ברור שיש מדינות מרשימות מאד ביחס מדליות/אוכלוסייה, אני חושב שטרינידד בראשן (גם היא הצלחה חביבה עם מדליית זהב מפתיעה מאד בכידון), יש גם את מונגוליה וליטא, אבל ההישג של הונגריה מרשים אותי אפילו יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:28 pm 
Hall of Famer

הקובנים תמיד שלטו באיגרוף האולימפי, עוד בימים היפים של תיאופיליו סטיבנסטון או פליקס סאבון. ועם סטטיסטיקת המדליות אי אפשר להתווכח, הכי מעט ב-40 שנה האחרונות. אי אפשר לקרוא לזה הצלחה, ההיפך הוא הנכון.
ואותי המספרים ההונגרים לא מרשימים, מעבר ל-longevity שזה בהחלט ראוי לציון - אבל לא היה דבר יוצא דופן דווקא בלונדון לעומת אולימפיאדות קודמות. תבדוק ותראה. כמו שאמרתי, מספרים אופייניים וצפויים שפחות מהם היה כשלון בשבילם, ולעומת העבר הקצת יותר רחוק - אפילו ירידה.
בסופו של דבר, ההצלחה נמדדת יחסית לציפיות, וזה ההבדל בין הונגריה וקזחסטן בעיני. הונגריה עמדה בציפיות שלה וזה נחמד, קזחסטן עשתה מעל ומעבר כמדומני.

יוון ומרוקו באמת אכזבות, אבל לא גדולות כמו אלה שרשמתי לדעתי.
מרוקו ירדה בעיקר בנושא הריצות הבינוניות, לקחה רק מדלייה אחת שזה מעט כמו שרשמת, אבל המספר האופייני שלה הוא 2-3 מדליות. אז אכזבה, אבל לא כזו נפילה עצומה. יוון? הייתי שם במקרה לפני חודש ודיברתי עם אנשים. נכון שהם חווים ירידה מתמשכת, אבל יש פה שני גורמים: 1. לא מעט אתלטי צמרת יוונים נתפסו על סמים בעשור האחרון, יותר מאחרים לדעתי. כנראה שכאן טמונה ההצלחה שלהם בתחילת המאה, ועכשיו הם קרובים יותר ליכולת הטבעית שלהם. 2. ספציפית ללונדון, הספורטאים שם כמעט לא עברו הכנות, כמו כולם שם גם הם סובלים מהמצב שהמדינה שלהם נקלעה אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 2:08 pm 
Hall of Famer

נו, לא נראה לי שההונגרים יכולים לקבל מחמאה גדולה מזה שטופ 10 בדירוג המדליות לא נחשב להצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 2:12 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נדב, קומוניסטיות היא לא דווקא מתכון להצלחה אולימפית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 2:19 pm 
Hall of Famer

סבבה, מחמאות להונגרים.
גם אוסטרליה שמוגדרת כאן כאכזבה (ובצדק) היא בטופ-10 של המדליות. אז אנחנו בעצם מחמיאים להם?

ראובן, קבל חיזוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 3:00 pm 
Hall of Famer

אולי, ראובן.

ראי, אמרתי ואני אומר שוב: הונגריה היא מדינה קטנה. המדינה הכי קטנה אחריה מבחינת אוכלוסיה בטופ 10 של המדליות היא...אוסטרליה, שכפולה ממנה באוכלוסיה. זה מאד מרשים שמדינה בת 10 מליון אנשים עושה אולימפיאדה כזאת, גם אם בהשוואה לעבר זה ממוצע או קצת פחות. העובדה שהם שומרים על הרמה האולימפית הגבוהה הזו היא די מדהימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 5:57 pm 
Junior

אולימפי לא אולימפי, נדמה לי שבכל זאת קרואטיה יכולה להיות התשובה "הנכונה" לשאלה מי המדינה הכי טובה בספורט בעולם פר אוכלוסיה.
4 וחצי מיליון תושבים.
זהב עכשיו באתלטיקה ועוד בלי ולאסיץ'.
לפחות טופ 10-15 תהיה הגדרה הוגנת נדמה לי לכדורגל וכדורסל.
מדליות בספורט קבוצתי כדוריד וכדורמים. גם נדמה לי כמה טניסאים מלבד איבנסביץ' שהגיעו לטופ 10..
אחרי בדיקה- רק מאז 92 כמובן שהם קיימים. מדליות בהתעמלות, שחייה, חתירה, קליעה, טאקוונדו והרמת משקולות.

וזה בלי לדבר על פטרוביץ' קוקוץ', גמר 92 נגד הדרים טים, חצי גמר מונדיאל 98..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 14, 2012 12:07 am 
Hall of Famer

בעוד אנחנו משבחים את המשלחת הבריטית וספציפית את האתלטים, מתברר שדווקא ראש נבחרת האתלטיקה הבריטית לא מרוצה - הנבחרת לא עמדה ביעדים שלו והוא שוקל להתפטר.
http://olympics.sport5.co.il/HTML/artic ... 27610.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה