סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 12:05 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
הגיע הזמן למעבר בית
ובמסגרתו, ההחלטה מה עושים עם הטלוויזיה.
אשמח לשמוע מאנשים תובנות לגבי העניין.
תנאי פתיחה:
1. יש ילדים בבית. חובה ערוצים תומכים
2. ספורט - פחות איש של כדורגל ולכן צ'רלטון לא מאסט
3. איכויות צפייה - אנחנו אנשים פשוטים. לא חובה הכל בHD.
4. מולטירום. אופציה שנלקחת בחשבון. מישהו משתמש?

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 12:19 pm 
Hall of Famer

הוט אוהבים לפרסם שהשירות שלהם השתפר מאוד והוא מצוין. אז הוא ממש לא.

אנקדוטה קטנה מהימים האחרונים: ה-VOD הפסיק לעבוד לנו ביום שלישי שעבר. התקשרנו אליהם, ניסו לפתור טלפונית, לא הצליח, אמרו שצריך להחליף ממיר ושישלחו ביום חמישי בין 9 ל-12, כמובן שהטכנאי לא הגיע וגם לא התקשר. בערב מתקשרים אליהם, אומרים שהייתה טעות ושיכולים או לשלוח שוב טכנאי ביום ראשון או שאנחנו נגיע אליהם בשישי ונקבל ממיר חדש. הלכנו אליהם, קיבלנו ממיר חדש, חיברנו ושוב, ה-VOD לא עובד וגם הקלטת תכניות לא עובדת. התקשרנו אליהם בשישי בצהריים וביקשנו לדבר עם מישהו בכיר, הבטיחו לנו שישלחו טכנאי ביום שני לסדר את הממיר ושבכיר יחזור אלינו ביום א'. הבכיר כמובן שלא התקשר עד היום וגם הטכנאי לא הגיע ולא התקשר. למזלנו, מצאנו מישהו בקיבוץ שיודע להתעסק עם הדברים האלו, מסתבר שלא חיברנו טוב את ההארד-דיסק של הממיר (כמובן שהוט לא עשו את זה בעצמם לפני שקיבלנו את הממיר, לא הדריכו אותנו כשקיבלנו אותו ולא ידעו גם להדריך אותנו טלפונית), אז הבעיה נפתרה בשנייה.

בקיצור, אנחנו איתם רק כי יש להם מחיר מעולה דרך הקיבוץ, ועדיין כנראה שנעבור לסלקום TV ונוסיף לו נטפליקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 2:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אנחנו בהוט הרבה שנים, קצת מתוך עצלות לחפש אלטרנטיבות (פעם אחת ניסינו לעבור ליס, והטכנאי כבר הגיע לעשות את המעבר ואז הסתבר שהVOD לא יעבוד ונפרדנו כידידים). יש להם את כל החסרונות הידועים, אבל מצד שני הם לא היו גרועים כמו שעושים מהם. חבילת הVOD שלהם טובה מאוד לטעמי.

אזהרה אחת - אם אתה עושה טריפל איתם, בשום אופן אל תסכים לספק ITC. אנחנו אמרנו שיאללה ננסה, מה כבר יכול לקרות, וזה היה זוועה מוחלטת, מסכת ניתוקים בלתי נגמרת, ואז כשרצינו להחליף ספק הסתבר שזה בעצם מפרק את החבילה ומייקר אותה באיזה מאה שקלים (היה צריך את הנדנוד הרגיל של איומי עזיבה כדי להשיג משהו סביר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 2:29 pm 
Junior

rony כתב:
כנראה שנעבור לסלקום TV ונוסיף לו נטפליקס.

זה מה שיש אצלי בבית ואני מאוד מרוצה.
לסלקום TV יש פיצ'ר שאין בהוט ויס (לפחות לא בחבילה הרגילה) וזה שהם מקליטים את כל הערוצים עד שבוע אחורה.
זה אומר שאם אני רוצה לראות משהו בערוץ עם פרסומות אני יכול להתחיל בחצי שעה איחור וככה להמנע מהפרסומות כליל... זה מאוד נוח שלא צריך להקליט או מראש או להתחיל לראות בדיוק בזמן.

כרגע בסלקום TV אני משלם 210 שקל על אינטרנט 100 מגה, 2 ממירים וקו טלפון.... בHOT הציעו לי חבילה דומה ב230 שקל שזה אחלה מחיר אבל בלי אפשרות הקלטה/Start over כמו בסלקום TV (עוד 70 שקל בשביל ממיר תומך) וזה מבחינתי הפיל את האופציה לעבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 2:31 pm 
Hall of Famer

בלי ספק בכלל , סלקום TV, בתוספת סטרימר להשלמות (נטפליקס , קודי וכו').

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 3:41 pm 
Hall of Famer

הסיפור של רוני מוכר לי, לצערי. השירות של הוט עדיין לא ברמה מספקת, גם ברמה הטכנית (היו לנו בעיות אינטרנט במשך כשנה) וגם ברמה השירותית. מבחינת תוכניות, VOD וכו׳, אני בסך הכל מרוצה אבל אני לא מכיר מקרוב את האלטרנטיבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 4:16 pm 
Senior

איך השירות של סלקום TV?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 10, 2018 7:30 pm 
Junior

אני עם סלקום TV ונטפליקס. זה נחמד, אבל האיכות בסלקום לא אחידה ואמינה מספיק ולפעמים יש מקרים שהממיר פשוט לא עובד.
לו לפרטנר היה את צ'רלטון הייתי הולך עליהם. ולו רק בגלל שנטלפליקס משולב בממיר שלהם. פראנר מאחדך מחייבים חיבור קווי לממיר שלהם כדי שהממיר יעבוד. בסלקום יש גם ווייפי.
אין לי מושג לגבי מולטי רום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 10, 2018 7:34 pm 
Hall of Famer

הזמנתי את פרטנר להתקנה. מקווה שיהיה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 10:00 am 
Hall of Famer

אוקיי, עכשיו כשיש לנו גם סטינג TV וגם סלקום TV, אני יכול לעדכן בכמה הסתייגויות: קודם כל, יש לי את שניהם רק כשבוע. שנית, אני משתמש בסטרימר mi box 3 של שיאומי ולא בסטרימרים שהחברות מציעות או בסמארט TV ושלישית, יש אצלנו בקיבוץ אינטרנט בסיבים אופטיים, אז לא בטוח שכל מה שאני כותב יהיה מדויק גם לאנשים שהאינטרנט אצלם בבית איטי יחסית.

אז ככה, קודם כל ולפני הכל-איכות התמונה טובה משמעותית והממשק נוח בפער עצום מזה של הוט, גם מהירות התגובה הרבה יותר טובה, בטח ובטח כשמשווים ל-VOD של הוט שמרגיש בפיגור של איזה עשור ביחס למה ששני אלו מציעים, אין בכלל מה להשוות. מבחינת מחיר, העלות היא 99 ש"ח לחודש לחבילה בסיסית, מי שרוצה תכני ספורט כנראה יעדיף את סלקום (מציעים את 5, 5+ ו-one בחבילה הבסיסית לעומת כלום בסטינג TV, ויש להם גם את ערוצי הפרימיום של 5 בתשלום בנוסף לערוצים של צ'רלטון כשסטינג מציעים בתשלום רק את אלו של צ'רלטון ו-one), מי שמאוד אוהב את הסדרות של יס-שילך לסטינג TV שמציעים פחות או יותר את כל התוכן של יס.

ההקלטה האוטומטית של כל הערוצים שבוע לאחור היא פיצ'ר מעולה, במיוחד למי ששוכח להקליט תכניות, וזה קיים גם בסלקום וגם בסטינג TV.

בניגוד להוט, כל ה-VOD בחינם (אלא אם כן יש משהו שפיספסתי) והוא עשיר מאוד וכולל בחינם גם תכניות של קשת, רשת, עשר וכאן שהן בתשלום נוסף בהוט.

השוס הגדול מבחינת מחיר הוא שב-99 ש"ח שמשלמים לחבילת הבסיס מקבלים 5 יוזרים, לאח של אישתי יש סלקום TV עם כל ערוצי הספורט פתוחים, אז אנחנו משתמשים באחד היוזרים שלהם וזה לא עולה לנו כלום, והם משתמשים במנוי שלנו לסטינג TV ומקבלים את התכנים של יס בחינם. זה אומר שבתכלס, אפשר לראות טלוויזיה ב-5 בתים שונים בעלות של 99 ש"ח לחבילה בסיסית ראויה לגמרי.

בקיצור, הדבר האחרון שנשאר לעשות זה להתנתק מהוט, שיהיה לנו בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 12:51 pm 
Sophomore

אני שמתי פרטנר לפני כשבועיים ותכלס נשמע מאוד דומה למה שתארת. בנוסף קיבלתי נטפליקס חצי שנה בחינם וזה נחמד מאוד. הVOD רובו בחינם יש בו כמה דברים שעולים כסף שלא נגענו בהם, לטעמנו התוכן שלו פחות טוב ממה שהיה בהוט, אבל מסתדרים. חסרות לנו כמה סדרות שהילדות היו באמצע, מצד שני הבן חוגג בנטפילקס.
ד"א ברגע שאמרתי להוט שינתקו אותי המחיר צנח למחיר כמעט תחרותי, חבל שלא עשיתי את זה קודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 1:25 pm 
Hall of Famer

אלון כתב:
אני שמתי פרטנר לפני כשבועיים ותכלס נשמע מאוד דומה למה שתארת. בנוסף קיבלתי נטפליקס חצי שנה בחינם וזה נחמד מאוד. הVOD רובו בחינם יש בו כמה דברים שעולים כסף שלא נגענו בהם, לטעמנו התוכן שלו פחות טוב ממה שהיה בהוט, אבל מסתדרים. חסרות לנו כמה סדרות שהילדות היו באמצע, מצד שני הבן חוגג בנטפילקס.
ד"א ברגע שאמרתי להוט שינתקו אותי המחיר צנח למחיר כמעט תחרותי, חבל שלא עשיתי את זה קודם.

לנו יש חבילה מהוט דרך הקיבוץ, 75 ש"ח לחודש, כולל ערוצי סרטים, ספורט בסיסי (5, 5+, יורוספורט, אולי עוד איזה משהו), בידור וחלק גדול מערוצי הילדים, וכולל ממיר HD מקליט ו-VOD. אז על הנייר זו חבילה מאוד משתלמת, אבל כשלוקחים בחשבון שחלק לא מבוטל מתכני ה-VOD הם בתשלום נוסף וכשלוקחים בחשבון שאפשר להתחלק בחמשת המינויים של סטינג/סלקום עם עוד אנשים ולחסוך כסף, וכשמוסיפים לעניין את איכות המוצר, כשלטעמי האישי גם סטינג וגם סלקום נותנים מוצר הרבה הרבה יותר טוב, אז אין תחרות בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 4:06 pm 
Hall of Famer

rony כתב:

https://www.netek.co.il/

השתמשתי בהם בפעם האחרונה לפני שנים (מול הוט), וזה היה יעיל להפליא.

מה שכן, במשך 3 שנים בערך קיבלתי טלפונים מנציגי שימור של הוט ובכל פעם האפסים האלה הבטיחו למחוק את המספר שלי מהמערכת, ולא עשו. הייתי צריך לתבוע אותם רק בשביל הכיף.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 6:53 pm 
Sophomore

רוני, אתה יודע שעל פי חוק, מגיע לך פיצוי אוטומטי על הברזה של טכנאי? קרה לנו פעם עם אורנג', שלחנו תלונה וקיבלנו בערך 600 ש''ח בלי ויכוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 9:14 pm 
Hall of Famer

ido כתב:
רוני, אתה יודע שעל פי חוק, מגיע לך פיצוי אוטומטי על הברזה של טכנאי? קרה לנו פעם עם אורנג', שלחנו תלונה וקיבלנו בערך 600 ש''ח בלי ויכוח

חבל שלא ידעתי את זה לפני 3 חודשים.

ולגבי נציגי שימור לקוחות, כשמתקשרים אלי להציע לי לחזור/לעבור לחברה מסוימת, אני פשוט שואל כמה הם מוכנים לשלם לי בשביל שאעשה את זה. זה בדרך כלל מבלבל אותם ומשעשע אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 9:16 pm 
Sophomore

rony כתב:
ido כתב:

לא שמתי לב לתאריך :oops:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 10:15 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
ido כתב:

ולגבי נציגי שימור לקוחות, כשמתקשרים אלי להציע לי לחזור/לעבור לחברה מסוימת, אני פשוט שואל כמה הם מוכנים לשלם לי בשביל שאעשה את זה. זה בדרך כלל מבלבל אותם ומשעשע אותי.

אכן יעיל. אני מבקש לרוב 100 דולר. גם עושה את העבודה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 11:04 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
rony כתב:

https://www.netek.co.il/

השתמשתי בהם בפעם האחרונה לפני שנים (מול הוט), וזה היה יעיל להפליא.

מה שכן, במשך 3 שנים בערך קיבלתי טלפונים מנציגי שימור של הוט ובכל פעם האפסים האלה הבטיחו למחוק את המספר שלי מהמערכת, ולא עשו. הייתי צריך לתבוע אותם רק בשביל הכיף.

https://www.mako.co.il/nexter-consumeri ... 361006.htm

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 11:17 pm 
Hall of Famer

עוד אפשרות - להגיד שחזרת בתשובה ואין לך יותר טלוויזיה. :D

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 11:26 pm 
Hall of Famer

חשבתי על זה לפני שהתנתקתי מהוט.
בסוף פשוט נפנפתי אותם וזהו. כל ניסיון של להציע לי ולשאול אותי מה ומי נענה ב"תודה רבה, אבל אין צורך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 11:09 am 
Junior

מדהים אותי שלאף אחד מכם אין יס.
אני מודע לכך שאני משלם את המחיר הכי יקר בשוק, אבל אין מה להשוות בינם לבין הוט או סלקום טיוי. לא בממירים, מהירות התגובה בין הערוצים, הממשק ובוודאי שלא בתכנים. אלא אם כל הזבל הישראלי של הוט מעניין אתכם.

מבחינתי אני עובד מספיק קשה בכדי שכשאני אגיע הביתה, אוכל להרשות לעצמי את הפינוק הקטן הזה על הספה.

מה שכן, הצינור הקבוע עם יס מגיע בחורף. מתחילים הגשמים ואתה אומר שלום לתמונה. תמיד בחורף אני אומר שאני עובר ספק, אבל העובדה שעד לא מזמן הוט היו החלופה היחידה וחורף קצר יותר ממלחמת ששת הימים, משאירים אותי איתם כבר שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 11:37 am 
Senior

לי יש יס
מרוצה מהשירות ומהתכנים, גם אין לי בעיות בחורף
לא מרוצה מהמחיר אבל עצלן מכדי להשקיע יותר מדי מאמץ בחסכון
מניח שכשיבשיל סלקום + נטפליקס אעבור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 11:45 am 
Hall of Famer

Mook כתב:
אני מודע לכך שאני משלם את המחיר הכי יקר בשוק, אבל אין מה להשוות בינם לבין הוט או סלקום טיוי. לא בממירים, מהירות התגובה בין הערוצים, הממשק ובוודאי שלא בתכנים. אלא אם כל הזבל הישראלי של הוט מעניין אתכם.

מבחינתי אני עובד מספיק קשה בכדי שכשאני אגיע הביתה, אוכל להרשות לעצמי את הפינוק הקטן הזה על הספה.

מה שכן, הצינור הקבוע עם יס מגיע בחורף. מתחילים הגשמים ואתה אומר שלום לתמונה. תמיד בחורף אני אומר שאני עובר ספק, אבל העובדה שעד לא מזמן הוט היו החלופה היחידה וחורף קצר יותר ממלחמת ששת הימים, משאירים אותי איתם כבר שנים.

לסטינג TV יש את כל התכנים של יס פשוט כי הם חברה בת של יס.

לפחות מניסיוני הדל עם יס (יש אצל חמותי בבית), גם סטינג וגם סלקום מנצחים אותם מבחינת ממשק ומבחינת מהירות תגובה, וגם בתכנים לא חסר כלום. לגבי ממיר, אתה לא חייב לקחת מהם, אתה יכול לקנות לבד באינטרנט (כמו שאני עשיתי-ועובד לי מצוין) או להשתמש בסמארט TV.

להוט יש אחלה סדרות ישראליות ובכלל, יש המון סדרות ישראליות טובות בשנים האחרונות, וזה עוד לפני שהתחלתי לראות את פאודה שכולם מהללים אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 1:23 pm 
Freshman

שרשור מציל חיים :)
תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 9:55 pm 
Junior

Mook כתב:

הבעיה עם יס שהם קצת תקועים בעבר.
דווקא 199₪ למוצר פרימיום כמו שלהם זה לא כל-כך יקר (יחסית ל99₪ של סלקום) הבעיה שהאפליקציה שלהם על הפנים ואנחנו בדור שצריך זמינות מלאה.
מי שזה לא קריטי לו, גוד לאק. לי ולעוד רבים שאני מכיר, מאוד קריטי שתהיה גישה (כמעט) מלאה לכל הערוצים גם מהנייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה