סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 4:48 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 386 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 5:48 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
האחים אגלופולוס עוזבים את אולימפיאקוס!
היתי בטוח שאלו היו רק איומי סרק אבל היום הם הודיעו רשמית שהם עוזבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 6:45 pm 
Hall of Famer

כבר עשור שלם הם מנסים לקחת אליפות מקומית או תואר יורוליג עם התקציבים הגבוהים ביבשת היה ברור שבלשב כלשהו הם ישברו וכנראה הקש ששבר את גב הגמל היה המשחק ה-4 בפ.א שפאו ניצחה אחריי הארכה וזכתה באליפות 9 רצופה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 9:58 pm 
Junior

שלל החתמות רכזים רשמיות:
האמריקאים- מרכוס וויליאמס בקאזאן וקרטיס ג'רלס בפנר-אולקר.
המונטנגרי עומאר קוק במילאנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 12:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
פוטסיס מתקרב לבארסה. טוקבאסקט מדווח שהסיכום כבר הושג. נראה שאלופת אירופה תקצץ בתקציבה בצורה משמעותית, ולא תעמוד בדרכם של כמה מכוכביה. אוברדוביץ' נשמע לא בטוח בעתידו. כך נופלת עוד אימפריה.

בבארסה מתגבש סגל מאוד מרשים:
ואסקז ופרוביץ' - בסנטר. נ'דונג עוזב. הקבוצה תחתים סנטר אחר.
פוטסיס ולורבק.
אידסון ומייקל.
נבארו, סאדה, פאפאלוקאס|טאודוסיץ|רכז דומיננטי אחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 2:33 pm 
Senior

חחחחחח, מיליו יורו לפוטסיס. עד לא מזמן ברצלונה שילמה סכומים כאלה על כוכבים ברמה של אילאסובה ואנדרסן. היום היא נותנת את זה לשחקן פחות טוב מדייויד בלו(שמרוויח בערך שליש מזה). בדיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 2:40 pm 
Hall of Famer

פוטיס ורסיטלי, ובעל יכולת להתפוצץ גבוהה משל בלו, ובעיקרון הוא שחקן טוב ממנו.
מה שכן, אני לא רואה כל כך את ההבדל בינתיים בין בארסבה של השנה לזו של אשתקד. במיוחד אם רק פפלוקאס (שהיה אדיר ,אבל בדרך להיות כלום כמו שרוביו היה) יבוא. כי פוטסיס הוא לא ממש שדרוג על פני מוריס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 2:46 pm 
Junior

וכמובן הקפטן רוג'ר גרימאו וכנראה עוד קלעי שיגיע במקום באזילה. בקיצור כמעט כרגיל בשנים האחרונות תהיה שם הקבוצה המוכשרת באירופה. שתי שאלות גדולות הן מי יהיה הרכז וכמובן איך הכל יתחבר. לא מעט שחקנים חדשים.

נורטון - פוטסיס שדרוג עצום על פני מוריס. לא חושב שיש מאמן באירופה שהיה לוקח את מוריס לפניו ואני דווקא מאוד אוהב אותו אישית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 2:48 pm 
Senior

בלו: 8.9 נק', 43.2% לשלוש, 3.1 ריב', 0.2 חס'. שיא עונתי: 18 נקודות במשחק 2 מול קאחה לאבורל, שהפך את העונה של מכבי מטובה למצויינת.
פוטסיס: 8.4 נקודות, 38% לשלוש, 5.1 ריב', 0.7 חס'. שיא עונתי: 22 נקודות בטופ 16 מול קאחה. בפיינל פור נפל ל-25% לשלוש. בהצלבה קלע רקק 6.5 נקודות למשחק. הוא באמת שווה פי שלוש מדייויד בלו? :roll:
אגב פפאלוקאס, אם בארסה שוקלת לקחת אותו זה שינמוך לעומת ריקי. הניסיון שם, אבל מישהו רואה אותו שומר היום על פארגו או מקאלב? שלא לדבר על זה שהחיפוי של מוריס ואנ'דונג כבר לא שם(מה שמשאיר את בארסה עם ואסקז).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 2:59 pm 
Hall of Famer

אבל פוטסיס עשה את הסטט' (הבעיקרון טובות יותר) בקבוצה טובה יותר, ובעיקר בעיקר- בקבוצה עמוקה יותר, עם יותר שחקנים להילחם להם על העמדה. סליחה, אבל פוטסיס שחקן טוב מאשר בלו. ולא טוב מצד שני ממוריס, שהוא שחקן הגנה טוב בהרבה, וחוסם טוב יותר כמובן, וגם קלעי שלשות טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 3:05 pm 
Senior

בלו שיחק פחות דקות מפוטסיס(מה שאומר שהוא גם יעיל יותר יחסית לזמן שהוא על הפרקט). פוטסיס הוא בערך ה-4 הטבעי היחיד בפאו. השאר סנטרים כולל מייק באטיסט שאובראדוביץ' לרוב משתמש בו כ-5 בגלל המיס מאצ' המפחיד שהוא מייצר עם השילוב של מהירות, אתלטיות, ידיים ארוכות וכוח. אפילו אם הוא יותר טוב, הוא לא שווה פי שלוש מבלו. עיקר האימפקט שלו זה קליעה משלוש ובתחום הזה בלו פשוט יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 3:09 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

רוג'ר גרימאו שוחרר, אם אני מבין נכון.
קיים גם סיכוי שרודי יגיע.
בעניין ההשוואה בין בלו ופוטסיס, אני לא חושב שניתן לעשות את ההשוואה על סמך שורה סטטיסטית בלבד. פוטסיס, ללא ספק, שחקן יותר מושלם ויותר מוכשר מבלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 3:53 pm 
Junior

אני לא בטוח שיבוא עוד קלעי, במקום גרימאו חוזר מהשאלה שחקן בית צ'אבי רבאסדה שהוא כשרון גדול מאד שהם כנראה סומכים עליו שיפרוץ..
זה שחקן שהיה כוכב די גדול בנבחרות צעירות והוא אתלט מצויין וכו'. סביר שג'ו אינגלס האוסטרלי יישאר ויילחם על הדק' עם הקטאלוני הצעיר.

בהחתמה מעט הזויה דריוש לברינוביץ' בצסק"א מוסקבה. קרסטיץ', קאון ועכשיו סנטר שלישי די בכיר אבל קצת מיותר כשחסר עומק ב2-3. אז הם גם את המקומי יבגני וורונוב, אולי עדיף היה זר בעמדה הזו.

קאזאן מצרפת את הפורוורד מקדוני מייק ווילקינסון מלוקומטיב קובאן,
סיינה החתימה את הרכז האיטלקי- מתאזרח גם של הנבחרת אנטוניו מסטראנצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 4:40 pm 
Junior

נכון, צ'אבי רבאסדה. באמת דיברו על זה מוקדם יותר הקיץ. רבאסדה ילד עם ביצים גדולות מאוד, לא מפחד מכלום ונראה כמו תחליף הולם לקפטן של הקבוצה. כמובן שהאפסייד שלו לוקח אותו למקומות אחרים לגמרי. אם יתפתח לכיוונים הנכונים הוא שחקן חמישייה בעתיד הלא רחוק בקבוצה. קשה לי להאמין מצד שני שבארסה תישאר בלי קלעי טבעי (חוץ מנבארו). סביר שג'ו אינגלס יישאר בקבוצה או שייחפשו מישהו אחר. בקיץ שעבר היו דיבורים על רפא מרטינז של ולנסיה, אחד הקלעים הטובים בACB.

שחף - מצטער, פוטסיס ובלו זה לא אותו לבל של שחקן. בלו השתפר מאוד בשנתיים האחרונות וגם אני חושב שהוא קצת אנדרייטד היום (וגם אנדרפייד, אם אנחנו כבר שם) אבל פוטסיס פורוורד ברמות הכי גבוהות באירופה. אני אישית הייתי מדרג אותו 2-3 מבין הפורוורדים (יחד עם טלטוביץ'). ווינר, קשוח, חכם, שומר טוב והרבה יותר מגוון ממה שבד"כ נדרש ממנו בפאו. יותר טוב מוואן טריק פוני כמו טרנס מוריס, שגם אותו הייתי שם בעשירייה של הפורוורדים ואני בהחלט מחבב אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 4:50 pm 
Senior

דייבי, אני זוכר שדיברו על פוטסיס כעל הבטחה גדולה כשהוא היה צעיר. אני מניח שזה מה שרוב האנשים פה מתייחסים אליו. פורוורד אתלטי של 2.09 מ' עם יד לשלוש, חוש טוב לריבאונד ויכולת סבירה לשים כדור על הרצפה. בוודאי שזה גרם לכמה סקאוטים להזיל ריר. בפועל האיש מיצה מעט מאוד מהפוטנציאל שלו והפך לשחקן די חד מימדי. אני לא חושב שהוא ראוי לחוזה כזה, גם אם הוא יותר טוב ממה שראינו ממנו. להוציא עונה אחת בדינאמו מוסקבה הוא לא ממש הראה את זה לדעתי, וזה כשהוא משחק בקבוצה שכאמור אין בה אף מספר 4 חוץ ממנו. יכול להיות שכשחקן מוביל לקבוצות כמו ולנסיה וסיינה הוא אופציה הרבה יותר טובה מבלו, למה שברצלונה מחפשת- נראה לי מטומטם לשים עליו כ''כ הרבה כסף. הוא וטלטוביץ' בכלל לא באותה ספרה של כישרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 5:13 pm 
Junior

זה בדיוק העניין, שמי שרואה אותו פעם ב... או מתקצירים של היורוליג באמת מתרשם שהוא שחקן חד-מימדי. בפועל הוא עדיין שומר וריב' מצויין, הוא עדיין יודע להוריד שחקנים נמוכים לפוסט-אפ, יש לו את המיד-ריינג' ויש לו יכולת להוריד כדור לרצפה. כל אותם דברים ששחקנים כמו מוריס למשל לא מסוגלים לעשות ברמה הגבוהה של אירופה. הכי חשוב זה שפוטסיס שחקן קבוצתי ומאוד מאוד אינטילגנטי. עושה המון דברים קטנים שמנצחים לקבוצה שלו משחקים. מה הוא היה בגיל 22 ומה הוא היה יכול להיות זה לא רלוונטי. יש דברים שהוא בהחלט איבד במהלך השנים (אתלטיות למשל).

טלטוביץ' סקורר ב4 רמות יותר טוב (הסקורר הכי טוב מבין הפורוורדים באירופה, בלי ספק בכלל) אבל בהרבה דברים אחרים הוא פחות טוב. טלטוביץ' למשל לא שומר. ריב' כמעט לא קיים. אפשר להתווכח מי ביניהם יותר טוב ואני מוכן לקבל כל עמדה, לי אין העדפה ברורה אבל זה בוודאי לא מובהק.

ברצלונה, אגב מחפשת בדיוק את מה שפוטסיס עושה הכי טוב. גבוה שיכול לפתוח הגנות מבחוץ. רק שבמקום מוריס החד-מימדי והפסיבי הם מקבלים שחקן הרבה יותר שלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 5:19 pm 
Hall of Famer

אם כבר , אפשר להשוות את פוטסיס לאיידסון - שניהם עברו לאותה קבוצה , משחקים בעמדה דומה , ואף מעמדם בקבוצה צפוי להיות פחות או יותר שווה . האם פוטסיס "שווה" רק חצי מאיידסון ( על פי המשכורות ) ?
מיליון יורו לפוטסיס זה סביר בהחלט , רק להזכירכם שקבוצה בעלת תקציב נמוך בהרבה ( שטורחת לציין זאת שוב ושוב ) השכיבה חצי מסכום זה על יניב גרין ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 5:59 pm 
Junior

אני מאוד מחבב את פוטסיס, אבל לשלם לו מיליון וחצי יורו(לפי מה שפורסם)זה יותר ממוגזם.
מה המצב כ''כ גרוע שאי אפשר להביא במיליון וחצי יורו איזה אליאסובה במקום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 6:20 pm 
Senior

דייבי, יצא לי לראות בערך 7 משחקים מכריעים של פאנאתנייקוס ההעונה, באף אחד מהם לא ראיתי את אובראדוביץ' מוריד את פוטסיס לפוסט אפ. מצטער, אבל אני לא חושב שמה שהוא עושה מול לובליאנה ומילאנו רלוונטי לאם כדאי לשלם לו מיליון יורו לעונה. אתה יכול להגיד שאובראדוביץ' מסרס שחקנים וזה גם יהיה נכון בלא מעט מקרים- ראה ערך רומיין סאטו שהוא הרבה יותר מסט שוטר שמחכה בפינות- אבל גם ביוון אני לא ראיתי את פוטסיס עושה את זה יותר מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 6:34 pm 
Junior

קטונתי מלהאשים את גדול מאמני אירופה בדור הנוכחי שהוא "מסרס" שחקנים. לא יודע. אוברדוביץ' מוציא מהשחקנים שלו את מה שהוא צריך כדי לנצח משחקים. אני משתדל לא להיכנס לניתוחים מאקרו-כלכליים שאני לא מאוד מתמצא בהם אבל לא נראה לי ש1.5 מיליון יורו זה סכום מוגזם לשחקן ברמה ובמעמד שלו. שוב, אחד הפורוורדים הטובים באירופה. אני גם די בטוח שאם ברסה לא הצליחה בסופו של דבר להנחית את איליאסובה (שחקן תורם בNBA) כנראה שיש עוד דברים חוץ מכסף בתנועה כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 30, 2011 8:00 pm 
Sophomore

ראקוצ'ביץ' משוחרר מפילזן, מעניין לאן הוא יגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 01, 2011 5:19 am 
Junior

אשים גם פה את ההודעה שפרסמתי בתר'ד של מכבי,כי זה רלוונטי במיוחד לפה,בעיקר הרשימת שחקנים:
ציטוט:

השביתה בNBA לא תביא לאירופה שחקנים תחת חוזה,אבל היא יכולה להנחית הרבה שחקנים שחופשיים כרגע ולא היו מגיעים לאירופה אלמלא השביתה.אלה שתחת חוזה לא יגיעו בגלל ענייני ביטוח,בגלל שלא יודעים מתי השביתה תיגמר.שחקנים חופשיים,שכרגע אסור לאף אחד בNBA לדבר איתם,אמורים לנהור לאירופה לחוזה שנה אחת,במיוחד אם השביתה תימשך על כל חודש יולי כי בסופו כבר לא יהיה להם גם אופציות יורוליג בשביל להכניס כסף הביתה בשנה הזאת,ואני לא יודע כמה מהשחקנים האלה ייקחו את הסיכון וייכנסו לאוגוסט כשקבוצות יורוליג כבר סגורות,ה NBA משותק ועדיין אין הכנסה.
הדרג הראשון של הפרי אייג'נסי כנראה שכן ייקח את הסיכון ויחכה בבית עד שהשביתה תיגמר-מרק גאסול,ת'דאוס יאנג,דיאנדרה ג'ורדן, דייויד ווסט,טייסון צ'נדלר,ננה,גלן דייויס,דלמברט,לנדרי,ג'ף גרין,ווילסון צ'נדלר,ניק יאנג,מרקוס תורנטון,JR,פריס,ג'יי ר'יץ',קארון באטלר,שאנון בראון,קירילנקו,דיאו,גרנט היל,באטייה,טי מאק,סטאקי,אפללו,צ'למרס,קרופורד,בראה.
אז כל אלה לא יגיעו לאירופה.מי כן,אני מאמין,לפחות באפשרות גבוהה,כן יגיעו,חלקם הגדול(ונסייג באם השביתה תימשך עוד שבועיים-שלושה והדיווחים ימשיכו להיות פסימיים) ?
1-דלונטה ווסט,TJ פורד,דראגיץ',האוס,ארל ווטסון,בויקינס.
2-ברבוסה,סאשה וויצ'יץ',דשון סטיבנסון,בלינלי,
3-אל תורנטון,פייטרוס,רדמנוביץ',ג'יימס ג'ונס,מוריס אוונס,מרקיז דניאלס,רג'י וויליאמס,דקוואן קוק,סאם יאנג,
4-ייייי,האמפריז,טרוי מרפי.
5-צ'אק הייז,רג'י אוונס,קוואמי בראון,אז'ינקה,פריזבילה,ג'ייסון סמית,ספנסר הווז.
יש פה הרבה כישרון,יחסית לאירופה,וזה מספר שישנה את מצב השוק וישפיע גם על מכבי תל אביב ואפילו על הפועל ירושלים בכך שכנראה יוריד מחירים של המון שחקנים.תגובת שרשרת,למשל פנתינייקוס מחתימה את בלינלי,היא צריכה סקנד אחד פחות ברמה הבכירה באירופה כשגם ככה השוק מצומצם.או למשל שוק הסנטרים האירופי-הצטרפות של 7-8 מתוך רשימת 10 הגבוהים הפוטנציאלים לאירופה ויש לך שינוי רציני במצב השוק הזה.לא יודע אם זה יוריד שחקנים שהיו בלבל של פאו/ברסה/אולימפיאקוס ישר לדרג המחירים שמכבי משלמת,אבל יחד עם הכנראה התפרקות או לפחות קיצוץ של אולימפיאקוס וכשגם ברוסיה כבר אין מיליון קבוצות שפותחות את הארנק זה יכול להוריד שחקנים מסויימים מדרג המחירים הראשון לשני-זה שמשלמות קאחה וולנסיה למשל,או פנרבחצ'ה בעונה הקרובה,ומשם הלאה לדרג השחקנים הבא שיירד לדרג של מכבי.והלאה בתגובת שרשרת לדרג של הפועל ירושלים.
מי אולי רלוונטי למכבי מהרשימה?
כמובן השאלה הגדולה היא כמה רחבה תהיה הפתיחה של הארנק של דיוויד פדרמן.ארל ווטסון יכול להתאים ואולי יגיע בשביל מיליון דולר.אולי גם דקוואן קוק.רג'י אוונס.וזהו לדעתי.שחף דיבר על מרקיז דניאלס,זה כבר שחקן שיקבל הצעות של 2 מיליון דולר באירופה.מכבי לא ישלמו לו את זה,ובצדק מבחינתם,אתה לא יכול לשלם לאחד כזה,עם כל הכבוד לו ויש כבוד,כפול מהשחקן המרוויח שלך עכשיו.וכל השאר ברשימה גם כן,לא רואה מישהו מהם מגיע,אם זה כי מכבי לא תרצה-האוס,בויקינס,אוונס- או שהם מחוץ לטווח הכספי שלה או שלא שווים מבחינת מכבי את המיליון דולר,שזה כל שאר הרשימה.
אבל כאמור,זה כן יביא שחקנים שהיו מחוץ לטווח שלה אל עבר הטווח שלה.

ועריכה קלה-יש גם אפשרות ששחקנים עם דרג זרג בNBA יחליטו לוותר על הNBA אם יקבלו הצעה כספית טובה.שחקנים כמו רודי פרננדז,קרלוס דלפינו למשל.אבל זה לוותר על הNBA,לפחות לעונה אחת.

ואחרי שאני קורא בת'רד הזה שהכדורסל היווני בפשיטת רגל כללית ולא רק אולימפיאקוס,הנושא מתחדד עוד יותר-קבוצות כמו קאחה,ולנסיה,פנרבחצ'ה,מכבי יכולות להנות מאוד מהשביתה באמריקה והמשבר הכלכלי ביוון.
אז מי מהרשימה רלוונטי לאיזה קבוצה?על מי צריכים איפה ללכת?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 01, 2011 12:08 pm 
Sophomore

זה הקטע צ'ונסי, שבאמת יש מעט מאוד קבוצות באירופה שמוכנות לשפוך כסף השנה. שתי היווניות הגדולות בקיצוצים על גבול פשיטת הרגל, ברוסיה עושה רושם שרק צסק"א, חימקי וקאזאן מוציאות הרבה, אבל אולי רק צסק"א תגיע לסכומים הנדרשים פה. בטורקיה המצב קצת שונה, כי לפי הדיבורים גם פנרבחצ'ה, גם פילזן, גם גלטאסאריי ואולי קצת אנקרה מוכנות להוציא ים כסף השנה. כבר התחילו השמועות על טי מאק לגלאטאסריי שזה הזוי בפני עצמו ולא ברור אם יקרה, אבל ברור שהולך להישפך מלא כסף בטורקיה על כדורסל הקיץ. ראינו כבר דוגמא לזה עם ההעברה של באראץ לפילזן, שם רק הביי אאוט הוא סביב המיליון יורו.
בספרד בסה"כ יש 5 קבוצות שיכולות לעמוד בסכומים האלה - בארסה, ריאל, ולנסיה, קאחה ומלאגה, כשמלאגה כבר אחרי כמה החתמות ולא השאירה הרבה מקום למשחק. לא סתם בארסה בעיקר שיחררה שחקנים עד עכשיו. גם ריאל, חוץ ממאמן לא עשתה אף החתמה. קאחה גם.
בתכלס, כמו שזה נראה אנחנו מדברים על בערך 10 קבוצות שיכולות (כלכלית) להחתים בערך 20 ומשהו שחקנים.
הולך להיות מעניין...

גלאטאסאריי אגב, מודיעה שהיא החתימה את ג'אמון לוקאס של אולימפיאקוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 01, 2011 4:04 pm 
Junior

הערת עדכון לרשימה עצמה: דווקא לא מעט מהשחקנים האירופיים שיש אולי יותר סיכוי לגביהם גם מבחינתם וגם מבחינת חוקי הזרים שבליגות כבר מחוץ לרשימה והאריכו את חוזיהם או שהקבוצה החתימה מחדש: הכוונה לדיאו, פיטרוס, דראגיץ' וברבוסה (לא אירופי אבל היו שמועות לגביו)

אה, וזה עוד עניין. יש חוקי זרים בליגות השונות שמגבילות ל-2 אמריקאים לפחות ברוסיה וספרד..צריך לזכור את זה.
אם וכאשר אז סביר שהליגה הסינית תתנפל על חלק מהחבר'ה האלו בששון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 01, 2011 9:01 pm 
Sophomore

פוטסיס עושה U TURN ענק וחותם במילאנו ל-3 שנים :shock: .
צסק"א החתימה את דאריוש לברינוביץ' קשישא
ג'אמון לוקאס חתם בגאלאסטריי, לאקוביץ גם בדרך
בראקוצביץ' מתעניינות כל הגדולות
ג'יימס גיסט נחשד שהיה מסומם (חשיש) במהלך הסיבוב הראשון של אליפות סרביה
פילזן החתימה את הפרוספקט הצעיר דוגאס באלבי ששיחק 4 שנים בלונגהורנוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 01, 2011 9:05 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הדיווחים על פוטסיס במילאנו לשנתיים. ללא ספק יכולה להיות ההפתעה הגדולה של הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 386 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מיכאל ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: