סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 3:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 3:20 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לפי כל הסימנים הפועל פשוט ויתרו על גרונפלד מהרגע שכדיר חתם (טעות גדולה לדעתי, אבל מה אני מבין).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 3:32 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ברור שרק כסף. למי שעוד חושב שמשהו אחר מזיז לשחקנים בעיקר ובעיקר מזיז להם כסף. נראה שבחולון הסכימו להציע יותר מאשר בירושלים, אם הם ישלמו את זה או לא זה כבר שאלה אחרת...

רק לי הקיץ הזה של חולון מזכיר את הקיץ הקודם? החתמות מפוצצות עם דורסמן כמאמן, פתאום חודש אחרי נטישה של דורסמן וחובות לכל אורך העונה. ההרגשה היא שחולון מחתימים שחקנים בעיקר על סמך ההרגשה של פיני שהוא יכול לגייס את הכסף ולא כסף שגויס, אבל במידה ויתברר שהוא לא מצליח לגייס את הכסף הוא יעלם מהר מאד ושוב ההנהלה שלהם תישאר עם הבור (אולי אז הם ימכרו את הקבוצה חזרה לדורסמן)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 3:40 pm 
מנהל פורום

מה הקשר לכסף? אם אכן הפועל ויתרו עליו בגלל כדיר, זה בכלל לא קשור לכסף (כי גם כדיר יקר). בסופו של דבר עושה רושם ששני המאמנים הלכו על השחקנים שכבר היו אצלם, ואולי גם להיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 3:59 pm 
Sophomore

עכשיו יש לי בסיס להאמין שחולון תעמיד השנה קבוצה טובה יותר מירושלים. אפשר להגיד שבגזרת הישראלים כבר יש להם יתרון, רוט וגראנפלד לטעמי עולים על כדיר ונעימי/יזראלי. כדיר יהיה פחות יעיל בעידן הפוסט חוק רוסי בעיקר משום שקבוצה כמו חולון תוכל להעמיד מולו שני גבוהים זרים בכל רגע נתון.

אני נוטה להאמין שגם בגזרת הזרים חולון תציג עליונות ירושלים על בסיס המשוואה:
דן שמיר + פיני וחבר סוכניו/מרעיו - תקציב נמוך > קטש וחבר ממחזריו - הנהלה מוגבלת + תקציב גבוה יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:03 pm 
Senior

ראובן כתב:
מה הקשר לכסף? אם אכן הפועל ויתרו עליו בגלל כדיר, זה בכלל לא קשור לכסף (כי גם כדיר יקר). בסופו של דבר עושה רושם ששני המאמנים הלכו על השחקנים שכבר היו אצלם, ואולי גם להיפך.

כי זה לא חלוטין לא נכון לדעתי. רצו אותו גם אחרי, פשוט לא היו מוכנים לשלם את הסכומים שהוא דרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:07 pm 
Sophomore

איזה קבוצה מתעניינת במתחרה לשעבר של כספי? (nba.com)

קוד:
Greene, who said he's contemplating offers in Israel and Italy in the fall if the lockout is still ongoing...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:08 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:
עכשיו יש לי בסיס להאמין שחולון תעמיד השנה קבוצה טובה יותר מירושלים. אפשר להגיד שבגזרת הישראלים כבר יש להם יתרון, רוט וגראנפלד לטעמי עולים על כדיר ונעימי/יזראלי. כדיר יהיה פחות יעיל בעידן הפוסט חוק רוסי בעיקר משום שקבוצה כמו חולון תוכל להעמיד מולו שני גבוהים זרים בכל רגע נתון.

דן שמיר + פיני וחבר סוכניו/מרעיו - תקציב נמוך > קטש וחבר ממחזריו - הנהלה מוגבלת + תקציב גבוה יותר

כמו שאמרו למעלה , ככה זה גם התחיל שנה שעברה עם רוט וארנולד.

חוץ מזה מה עם המשוואה :

דן שמיר שבשלושת העונות האחרונות שלו בישראל לא הגיע לפיינל-פור < עודד קטש שכן הגיע בשלושת השנים האחרונות לפיינל פור

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:12 pm 
Hall of Famer

סקולה, על איזה רקורד של גרשון וחבר סוכניו בהבאת זרים אתה מתבסס בדיוק?

(לא שהתסריט שאתה כותב בלתי אפשרי. אבל יש בו, עדיין, הרבה מאוד חורים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:20 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
Luiscola כתב:

חוץ מזה מה עם המשוואה :

דן שמיר שבשלושת העונות האחרונות שלו בישראל לא הגיע לפיינל-פור < עודד קטש שכן הגיע בשלושת השנים האחרונות לפיינל פור

לא הסכמתי עם האמירה הזו שנה שעברה. ארנולד שחקן מסרטן, גראנפלד רחוק מזה.
לגבי המשוואה שלך, הגעה לפיינל פור עבורי היא לא מדד לכלום ולראיה עונה שעברה שבה פילסנו בדם יזע ודמעות ( :lol: ) את דרכנו לפיינל פור ליגת קופל.. אתה תסכים איתי שאף אוהד שפוי של הפועל לא היה רוצה לחוות עוד עונה כזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:22 pm 
Senior

או איזה רקורד בדיוק יש לדן שמיר מול זה של קטש בהבאת זרים בדיוק?

קטש סתם מושמץ ולא בצדק. היה גרוע שנה שעברה אבל עדיין יש לו מספיק קבלות בטח ובטח יותר מדן שמיר בשביל לתת לו קצת יותר קרדיט.

והרכב ישראלים שכולל את קוקיה, כדיר, יזרעלי, נעימי ומזרחי הוא טוב בהרבה מזה של חולון אם כל הכבוד. שנה שעברה היו שם ארנולד ורוט שזה יותר טוב ממה שיש שם נכון לעכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:25 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:
עופר האדום כתב:
Luiscola כתב:

חוץ מזה מה עם המשוואה :

לא הסכמתי עם האמירה הזו שנה שעברה. ארנולד שחקן מסרטן, גראנפלד רחוק מזה.
לגבי המשוואה שלך, הגעה לפיינל פור עבורי היא לא מדד לכלום ולראיה עונה שעברה שבה פילסנו בדם יזע ודמעות ( :lol: ) את דרכנו לפיינל פור ליגת קופל.. אתה תסכים איתי שאף אוהד שפוי של הפועל לא היה רוצה לחוות עוד עונה כזו

הכישלון של קטש בעונה שעברה מחוויר לעומת הכישלון של שמיר בשנתיים האחרונות.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:29 pm 
Sophomore

אורן כתב:
סקולה, על איזה רקורד של גרשון וחבר סוכניו בהבאת זרים אתה מתבסס בדיוק?

(לא שהתסריט שאתה כותב בלתי אפשרי. אבל יש בו, עדיין, הרבה מאוד חורים)

לא דיברתי על רקורד, פשוט ציינתי שלפיני יש סביבה תומכת של סוכנים שידעו לנתב אליו זרים שבהם הוא יחפוץ (במסגרת התקציב כמובן). זו לא ערובה להצלחה, אבל זה הרבה יותר ממה שיש לקטש להציע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:33 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:

אין ויכוח על על קטש > שמיר (לא מסכים, אבל נשאיר את זה ככה). הדיון להזכירך היה סגל חולון > סגל ירושלים = תסריט מאד ריאלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:35 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:
עופר האדום כתב:

אין ויכוח על על קטש > שמיר (לא מסכים, אבל נשאיר את זה ככה). הדיון להזכירך היה סגל חולון > סגל ירושלים = תסריט מאד ריאלי

הסגל של חולון כרגע הוא גרונפלד ורוט (נגיד) , ושל הפועל הוא רנדל, כדיר וקוקיה. איך מזה אתה מגיע למסקנה שהסגל של חולון יהיה יותר טוב? אני מציע שנחכה עוד כמה ימים , בעיקר אחרי שההחתמות הקרובות של הפועל הולכות להיות נעימי ו\או יזרעלי , ושל חולון שון דניאל (ככה נראה לפחות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:38 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
או איזה רקורד בדיוק יש לדן שמיר מול זה של קטש בהבאת זרים בדיוק?

קטש סתם מושמץ ולא בצדק. היה גרוע שנה שעברה אבל עדיין יש לו מספיק קבלות בטח ובטח יותר מדן שמיר בשביל לתת לו קצת יותר קרדיט.

והרכב ישראלים שכולל את קוקיה, כדיר, יזרעלי, נעימי ומזרחי הוא טוב בהרבה מזה של חולון אם כל הכבוד. שנה שעברה היו שם ארנולד ורוט שזה יותר טוב ממה שיש שם נכון לעכשיו.

אני מניח שמי שיהיה אמון על הבאת הזרים בחולון זה פיני ולא שמיר (ג'י אם או לא?) והדבר הטוב היחידי שאני יכול לייחס לקטש בהבאת זרים זה שהביאו לו קלטת של שחקן X והוא הוציא משם את רנדל. מעבר לזה, עבודת הסקאוטינג, גיוס, הנחתה הייתה של עמית גל. קטש בתפקיד היסמן. זה בנוגע לתקופתו בגליל. בנוגע לירושלים אני צריך להוסיף משהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 4:40 pm 
מנהל פורום

גם בתחום הזה הטיעון שלך ממש לא ברור.

1. כמו שכתבו לך, שנה שעברה הקיץ של חולון נפתח בהחתמות די מרשימות פיננסית של רוט וארנולד. זה לא משנה אם ארנולד סרטן יותר או פחות מגרונפלד, מה שכן משנה זה שהיה לה את הכסף להחתים את השחקנים הללו, וזה לא העיד כלום על ההמשך.

2. אתה זה שבחרת לשים את שמיר ברשימת הסיבות למה חולון תחתים זרים יותר טובים. בהתחשב ברקורד של שמיר זה מוזר במקרה הטוב.

3. האמירה של גרשון והסוכנים בכלל לא מדובר - אם אתה רומז ב"חבר מרעיו" לכל מיני קשרים מפוקפקים ושמור לי ואשמור לך, זה לאו דווקא מבשר טובות.

4. נכון שגרשון הביא את פארקר ואת האפמן ואת באסטון (לא ניכנס לויכוח בלאט כן או לא), אבל לאורך השנים, וזה כולל את הקדנציה שלו באולימפיאקוס, אבל בטח בטרום-מכבי כמו הפועל וראשון, הוא ממש לא נחשב מאמן מוצלח בהבאת זרים. בהפועל הוא אפילו נחשב כישלון די מוחלט כשהזרים שכן הצליחו (חלקם על אפו ועל חמתו של המאמן) היו אלה שהגיעו כנדוניה עם הפועל, ולעומת זאת הזר שהוא הביא עם מיליון-ואחת-הבטחות ואמירות כמה הוא הולך להיות סנסציה וכמה הוא רצה אותו כבר כמה שנים היה פיאסקו לא קטן.

בקיצור, נחכה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 5:00 pm 
Senior

שלא לדבר על זה ששנה שעברה זה היה גם בן דוד וניר כהן בנוסף אליהם, היום מדובר על שון דניאל ועוד שחקן צעיר לפי דבריו של פיני לפחות.

בסופו של דבר ואמרתי את זה בדיון אחר כבר, אחרי שהחוק הרוסי הלך לעולמו מה שבעיקר יקבע את ההצלחה והכישלון של הקבוצות בארץ בשנה הקרובה יהיו הזרים. הישראלים ישלימו אבל במאני טיים ובדקות החשובות אלו יהיו 4 זרים נגד 4 זרים וישראלי אחד ואז היתרון של סגל ישראלי איכותי יורד (בניגוד לחוק הרוסי). ומה לעשות שמשחקים והרבה מהם מוכרעים בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 5:11 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
גם בתחום הזה הטיעון שלך ממש לא ברור.

1. כמו שכתבו לך, שנה שעברה הקיץ של חולון נפתח בהחתמות די מרשימות פיננסית של רוט וארנולד. זה לא משנה אם ארנולד סרטן יותר או פחות מגרונפלד, מה שכן משנה זה שהיה לה את הכסף להחתים את השחקנים הללו, וזה לא העיד כלום על ההמשך.

2. אתה זה שבחרת לשים את שמיר ברשימת הסיבות למה חולון תחתים זרים יותר טובים. בהתחשב ברקורד של שמיר זה מוזר במקרה הטוב.

3. האמירה של גרשון והסוכנים בכלל לא מדובר - אם אתה רומז ב"חבר מרעיו" לכל מיני קשרים מפוקפקים ושמור לי ואשמור לך, זה לאו דווקא מבשר טובות.

4. נכון שגרשון הביא את פארקר ואת האפמן ואת באסטון (לא ניכנס לויכוח בלאט כן או לא), אבל לאורך השנים, וזה כולל את הקדנציה שלו באולימפיאקוס, אבל בטח בטרום-מכבי כמו הפועל וראשון, הוא ממש לא נחשב מאמן מוצלח בהבאת זרים. בהפועל הוא אפילו נחשב כישלון די מוחלט כשהזרים שכן הצליחו (חלקם על אפו ועל חמתו של המאמן) היו אלה שהגיעו כנדוניה עם הפועל, ולעומת זאת הזר שהוא הביא עם מיליון-ואחת-הבטחות ואמירות כמה הוא הולך להיות סנסציה וכמה הוא רצה אותו כבר כמה שנים היה פיאסקו לא קטן.

בקיצור, נחכה ונראה.

1. לא נלקח בחשבון
2. איך המשוואה תורגמה לרשימת סיבות? בכל מקרה הכוונה הייתה שמיר והגורמים שסביבו ( -+ מציין ייתרון/וחסרון) > קטש והגורמים שסביבו. מבחינתי ההימצאות של פיני במערכת היא ייתרון באספקט הזה, וההנהלה של ירושלים היא חיסרון גדול. לא מחזיק מהרקורד של שניהם, ההיפך הוא הנכון. ואני חושב שלקטש תהיה יותר השפעה (זכות וטו) וזה עוד חיסרון לירושלים
3. נכון, אבל אני מאמין שזה בסופו של דבר יבוא לטובת הקבוצה (את הקשר של פיני עם סוכנים אי אפשר להוכיח) וזה שיש מסביבך סוכנים חזקים לבטח לא מזיק
4. מקווה שההסיטוריה תשחזר את עצמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 5:34 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:

חולון יכולה לבנות קבוצה טובה אבל עדיין זה 6 מיליון שקל מול 6 מיליון דולר יחי ההבדל הקטן.........

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 5:42 pm 
Senior

זה לא 6 מליון שקל בחיים אלא אם כן מתכוונים להוסיף להם זרים זולים מאד ושחקני נוער\חייל. רוט וגרונפלד לבד זה מעל 2 מליון שקל.

סביר שזה יותר בכיוון של 8-9 מיליון שקל אבל שפיני עושה קולות של מסכן בשביל שיוכל לגייס עוד כסף...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2011 5:55 pm 
Hall of Famer

אמנם ליגה 2 אבל טוהר חיימוביץ' עוזב את הפועל ת'א
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 14&Lang=he

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2011 8:02 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

דארווין קיטצ'ן מפלורידה סטייט חתם במכבי ראשל"צ.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4097838,00.html

זר שני אחרי אדריאן יוטר.

מישהו מכיר את הבחור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 24, 2011 4:47 pm 
Hall of Famer

הקומבו גארד וייז חתם לשנתיים בחיפה(190,25) שיחק בעונה שעברה בNBDL עם 15 נ'ק ו-5 אס'.חיפה תפסיק את התמיכה בקריית טבעון מהלאומית.ברוקס סיילס הסנטר(31,208) ששיחק לפני 3 עונות בחיפה במומ' מתקדם עם המועדון.

מרקו קילינסוורת הפוואר ששיחק אשתקד בחיפה והגליל סיכם באשקלון.

הבקעה במומ' מתקדם עם דנילו פינוק.

עודד שעשוע שאשתקד שיחק בקריית טבעון(18 נ'ק,6 אס') קרוב לסיכום בגליל.

אם לא יהיו הפתעות מיחודות ,אז ב48 השעות הקרובות רוט יחתום בחולון,גוני בירושלים ויוגב במכבי ת'א.

הפעול ת'א התחילה מומ' עם אייזק רוזנפלט הסנטר המתאזרח המצויין של רמת גן .אגב החל מהעונה גם סטנלי ברנדלי הקשיש(43) ישחק על תקן ישראלי ויכול לעזור להרבה קבוצות בלאומית....

בעונה הבאה ישחקו 11 קבוצות בליגת העל(13 בלאומית) ובעוד שבועיים יקבע פורמט הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 5:30 pm 
Hall of Famer

ארז מרקוביץ' ממשיך באשקלון.

הפועל ת'א החתימה את גל איתן הרכז המוכשר ל2 עונות נוספות.

אחריי דן גרונפלד שמיר מנסה להעביר מבני השרון לחולון גם את ברינט דנסטון(202) ויש מומ' מתקדם .

גליל פתחה במומ' עם יניב גרין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 27, 2011 7:37 pm 
Hall of Famer

מספר תהיות :
- אשקלון לא בקושי השיגו תקציב ? עד כה ההחתמות שלהם ( קילינגסוורת , ברקוביץ' , יוני ניר ומרקוביץ' ) לא רעות ( וזולות ) בכלל .
- מה גליל צריכים את גרין , כשיש להם את קוז'יקרו ומרטין ?
- עם כל הרעש סביב חולון , פתאום מדברים עם דאנסטון ?! אני בכלל לא בטוח אם אני רוצה שהוא יישאר בשרון , אז דווקא בקבוצת החלומות שבונים בחולון לוקחים אותו ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: