סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 25, 2011 2:22 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
מה זה אף אחד לא בא על חשבון אף אחד? על פי הידיעה דאנקן יעדר חודשיים. אם נגיד הוא חוזר בעוד חודשיים (שזה סה"כ שבועיים אחרי פתיחת העונה) אז יהיו לכם 5 זרים מתוכם אחד לא יוכל להתלבש כל משחק כל משחק, לוקסוס שרק מכבי יכולה להרשות לעצמה.

אם דאנקן לא יחזור מדובר במכה קשה בסופו של דבר לאשדוד. הוא היה לטעמי הזר הכי טוב שלהם בשנה שעברה, במיוחד זה שהראה בגרות ויציבות במשחק שלו ומאד מאד מתאים לטפירו. וכשהשביתה תגמר, כמו בני השרון ימצאו את עצמם עם חור אדיר למלא שלא ממש בטוח שיהיה אפשר למלא אותו (יש יותר ויותר החתמות כאלה באירופה, מה שאומר שעם סיום השביתה יהיו המון קבוצות שרודפות אחרי מעט השחקנים הפנויים בשוק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 25, 2011 8:45 pm 
Freshman

לא מדוייק מה שאתה כותב. מה האופצייה השנייה שאתה מציע לנו? להתחיל את העונה בלי זר גבוה נוסף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 25, 2011 8:48 pm 
Sophomore

רותבארט בליובליאנה, צ'וברוביץ' באיזושהי קבוצה בליגה השניה בספרד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 25, 2011 11:29 pm 
Senior

kickass כתב:
לא מדוייק מה שאתה כותב. מה האופצייה השנייה שאתה מציע לנו? להתחיל את העונה בלי זר גבוה נוסף?

יש כמה אופציות נוספות על זה ולי (רק דעה) נראה לי שבחרתם באופציה הפחות טובה.

1) להחתים מחליף זמני לדאנקן, שחקן לחודשיים עם אופציה להמשך העונה במידה ודאנקן לא יחזור. מניח שבשלב זה של העונה יש מציאות בשוק.
2) להחליף את דאנקן ולהחתים מחליף קבוע לכל העונה.

אני לא מניח שבחוזה של ברקינס יש לכם אופציה לשחרר אותו אחרי החזרה של דאנקן לא? ככה שרוב הסיכויים ש2-3 מחזורים אחרי תחילת העונה תמצאו את עצמכם עם 5 זרים שצריך להתחיל לבחור מי מתלבש לכל משחק ומשחק, וזה משהו שיכול להמשך לאורך כמה וכמה חודשים (כי השביתה ככל הנראה תסתיים רק בסביבות ינואר) ומשהו שהוא לא בריא לקבוצה שהשם שלה הוא לא מכבי ת"א, ובטח לא בריא לקבוצה שמשחק במסגרת אחת. ואני מניח שזה גם לא משהו הכי זול בעולם.

אם כמובן יש לכם אופציה לשחרר את ברקינס עם החזרה של דאנקן זה סיפור אחר, אבל בהנחה ולא אז זה נראה יותר כמו מהלך שיש בו גם סיכונים לא קטנים, במקרה של חזרה טובה של דאנקן זה מירמור של שחקנים וכאב ראש לא פשוט במשחק בשבוע. במקרה של אי חזרה של דאנקן בסופו של דבר אז מדובר בחור מאד גדול (שקשה מאד לסגור, ומי כמוכם יודעים עם הפציעה של בראדלי בשנה שעברה) ובמשהו שיכול לשבור את כל ההיררכיה והחיבור של הקבוצה ברגע שהוא יעזוב וצריך למצוא לו מחליף באמצע העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 10:55 am 
Hall of Famer

קוף , אתה לא מוותר על שחקן כמו דאנקן ( שציינת בעצמך את מעלותיו הרבות ) בגלל פציעה שכזאת . בדרך כלל שחקנים פצועים חוזרים לאחר ההערכה הראשונית , כלומר מאוד סביר שדאנקן יחזור לכושר משחק פחות או יותר מתי שתיגמר השביתה , ואז אשדוד פגעו בול . גם אם לא , נראה לי שאתה קצת מגזים לגבי ההשלכות של חילופי זר בודד באמצע העונה ( הרי רוב הקבוצות מחליפות הרבה יותר , מכל סיבה שהיא ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 2:32 pm 
Senior

shmueliki,

אז אמרתי, קיימת האופציה להחתים זר זמני.

בפרסום של אשדוד דובר על זה שדאנקן יחזור עד נובמבר. זאת אומרת סה"כ 3-2 המחזורים הראשונים בליגה (גם שנה שעברה כמדומני הוא הפסיד אותם בגלל פציעה). אחרי זה הם ימצאו את עצמם במצב של 5 זרים ושאחד לא משחק כל משחק, מירמור של שחקנים וכו'. שוב, לוקסוס שלדעתי רק מכבי יכולה לקחת (ואולי ירושלים שמשחקים באירופה גם). תאר לך מצב שדאנקן חוזר אבל לא משחק? איך הוא יכנס לכושר? רק מאימונים? איך הוא ירגיש שיש על העמדה שלו שחקן בכיר? או תאר לך מצב שהם לא מלבישים את אלכס טיוס, רוקי שצריך ביטחון בשביל להשתלב.

נראה לי שאתה טועה על ההשלכות של החלפת זר בודד באמצע עונה. החילופים שאתה מדבר עליהם הם בדרך כלל חילופים של שחקנים שהם כישלון מקצועי, חברתי, או בעיה אחרת. כשאתה מביא שחקן NBA אתה מצפה ממנה לא להיות כישלון אלא להיות מעל שאר השחקנים ולתת לך יתרון כלשהו כשאתה לוקח בחשבון את הנפילה והפגיעה בקבוצה מתי שזה קורה. במידה והוא יהיה כישלון אז כמובן שלא תהיה בעיה ולא תהיה נפילה, אבל גם ההצלחה עד אז לא תהיה משהו. אני מניח שבאשדוד בונים על זה שהוא יהיה טוב מאד ולא נפילה כזאת שהיית מחליף בכל מקרה.

אם תיזכר במקרים של שחקנים דומיננטים שנפצעו והוחלפו, תראה שברוב המקרים לקבוצות היה קשה מאד להתאושש מזה. שחקן NBA זה בדיוק אותו הדבר רק שאצלו אתה יודע כמעט בוודאות שזה יקרה, רק בלי לדעת מתי. כבר אמרתי שאשדוד זאת דוגמא מצויינת לזה ומה שקרה להם בשנה שעברה עם בראדלי. שחקנים גרועים אין בעיה לעשות חילופים וגם יותר מאחד, אבל שחקן דומיננטי שהקבוצה מתחברת סביבו זה כבר סיפור אחר לגמריי שהנזק שלו לקבוצה גדול יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 2:49 pm 
Hall of Famer

הדברים שאתה אומר נכונים , אבל השאלה היא האם לקבוצות בסדר הגודל הזה לא שווה לפעמים להמר על שחקנים מוכשרים "מורכבים" ( בין אם מבחינת אופי , עבר של פציעות , או חוזה חתום ב-NBA ) שיוכלו לשדרג אותן קדימה .

לדוגמא , בני השרון בכל עונה מחתימה לפחות זר אחד שאפשר להרים לגביו כמה גבות לאור הסיכון שבו . עד כה , בדרך כלל זה השתלם , וגם אם לא זה בהחלט הימור מעניין .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 4:12 pm 
Senior

אני חושב שיש הבדל מאד גדול בין הימור על שחקן, אבל כזה שאם הוא מתגלה כטוב אתה יכול להרוויח ממנו לכל העונה ולתת עונה באמת טובה. להימור על שחקן במקרה הטוב יתעופף מפה בסיום הסיבוב הראשון (במקרה הרע לפני זה) ובלי התרעה, בדומה לשחק שבמפתיע נפצע ולא חוזר. זה משהו שמאד קשה להתאושש ממנו.

אנחנו למשל עשינו את זה השנה עם שון וויליאמס (שאני לא בטוח עדיין מה דעתי על זה) אבל במידה וזה יצליח מדובר בשחקן שחתם אצלנו לשנתיים ונרוויח מזה לכל העונה ואולי גם לשנה הבאה. בני השרון או אשדוד מקסימום יוכלו להרוויח מזה לסיבוב הראשון כנראה ולא הרבה מעבר. השאלה אם נגיד (וזה במידה של הצלחה) ה2-3 ניצחונות שאתה יכול להוסיף בזכות השחקן האיכותי שקיבלת, לא יתקזזו אחרי זה ב2-3 או יותר הפסדים מהנפילה שתגיע כשהם יעזבו. את זה אני מניח נלמד בדיבעבד.

כבר למדנו הרי שריבוי זרים ואופציות זה לא מתכון להצלחה, החיבור הקבוצתי, הכימיה, וההיררכיה לא פחות חשובים. החתמה של שחקן כזה, ושוב בהנחה ששחקן כמו דאנקן אמור לחזור עד נובמבר כמו שאשדוד אמרו בהודעה שלהם, לא בטוח שהפלוסים במקרה הזה עולים על המינוסים האפשריים אחרי זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 4:24 pm 
Freshman

בעולם של שחור ולבן הדברים שאתה כותב הם כנראה נכונים קוף, אבל לצערנו זה לא עולם כזה. ג'וש דאנקן עובר את הניתוח בארה"ב, כשגם לרופא שלו שם לא ברורה במאת האחוזים חומרת הפציעה, ההנחה שלו ושל הרופא שלנו, שמדובר בתהליך של חודשיים עד שהוא חוזר לשחק כדורסל, אבל, ויש כמה כאלה:
1. נדע בוודאות רק אחרי שהוא ינותח.
2. תקופת החלמה זו תקופה החלמה, היא יכולה להיות קצרה מהמצופה וארוכה מהמצופה.
3. שביתת הנ.ב.א לא תסתיים בינואר, אולי המשחקים יתחילו בינואר במקרה הגרוע, אבל האימונים יתחילו חודש וחצי לפני לפחות, במידה והיא תסתיים.

וכמו שנכתב פה, אנחנו לא רוצים לוותר על דאנקן, הוא חשוב לנו מבחינה מקצועית וחברתית. בגלל זה גם החתמנו שחקן בידיעה שהוא יכול ללכת עוד חודשיים ולא שחקן שבוודאות יהיה פה כל העונה, למרות שמלכתחילה לא רצינו לבצע מהלך שכזה. צריך להבין שהייתה פה איזו מערכת שיקולים מקצועית וכלכלית, ובסופה הוחלט שזה המהלך הנכון. אני לא שולל על הסף שאנחנו יכולים לטעות, אבל יש הרבה מהלכים בהם אתה יכול לטעות, בערך בכולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 5:31 pm 
Senior

kickass כתב:
3. שביתת הנ.ב.א לא תסתיים בינואר, אולי המשחקים יתחילו בינואר במקרה הגרוע, אבל האימונים יתחילו חודש וחצי לפני לפחות, במידה והיא תסתיים.

בפעם הקודמת השביתה הסתיימה ב15 בינואר. כמובן, שאף אחד לא יכול לדעת בדיוק איך יתפתחו הדברים. אבל אם מסתכלים על ההשוואה היחידה שיש והיא השביתה הקודמת אז אם היא תסתיים רוב הסיכוי שזה יקרה בסביבות ינואר. זה גם הדיבור\ההערכה ממה שאני מבין קורה לסיום השביתה הבפעם.

מבין את עניין הניתוח, אבל דווקא בגלל המצב הזה שלא ברור לדעתי פעלתם קצת מהבטן ובמהירות ולא בצורה הכי חכמה. הייתם למשל יכולים לחכות עד אחרי הניתוח שאני מניח שיעשה בהקדם ואז לקבל החלטות כשאתם יודעים יותר על זמן ההחלמה והתוצאות ולא כמו עכשיו שלא הכי ברור כמו שאתה אומר. אני מעריך למשל ששחקן כמו ברקינס למשל לא היה הולך לשום מקום, סביר שלא היו לו הצעות בשום מקום וגם בעוד שבוע-שבועיים יכולתם להחתים אותו באותם תנאים. והייתה לכם אפשרות מן הסתם להביא מחליף זמני על חוזה קאט שיהיה אפשרי לשחרר אותו ברגע שדאנקן יחזור.

אני ישאל סתם שאלה תאורטית? מה קורה עם השביתה לא מסתיימת בינואר? ממשיכים כל העונה עם 5 זרים ורוטציה? סה"כ על דאנקן לא רוצים לוותר אמרת, וטיוס הוחתם גם כהשקעה לשנה הבאה בתקווה שיקבל אזרחות בעונה הבאה. את אחד הגארדים אין אפשרות לשחרר (ובטוח לא רוצים). אז תקועים עם 5 זרים ומן הסתם הוצאה כספית לא קטנה ולא מתוכננת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 6:13 pm 
Freshman

אתה מעריך לא נכון, היו לו עוד הצעות.

אני אשאל אותך שאלה תאורטית גם כן, מה עושה בני השרון כשתגמר השביתה, כי הרי לא רק טרבור בוקר חוזר הביתה, אלא כל השאר ובלי להעליב את אקוניס ושות', יש קבוצות טיפה יותר בכירות באירופה שהשחקנים שיהיו פנויים, יעדיפו ללכת אליהן. עוד שאלה תאורטית שבטח נידונה בת'רד אחר, מה עושה ג'רמי פארגנו אם השביתה לא נגמרת? בהנחה שהוא יודע שבכל מקרה מכבי הולכת להערים קשיים. בכל נושא השביתה הזאת, יש הרבה דברים שהם לא ברורים לחלוטין, לאף אחד מהצדדים.

בכל מקרה, אם אתה מתעקש, אני אענה ככה, אני מעדיף בעוד שלושה חודשים להיות במצב שבו השביתה לא נגמרת ואני עם חמישה זרים טובים מקצועית ואישיותית, מאשר להיות במצב שבו השביתה נגמרת ואני עם שלושה זרים ונאבק מול קבוצות אחרות בסכומים על שחקנים שממש לא שווים את הכסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 26, 2011 6:48 pm 
Senior

מה יעשו בני השרון? ככל הנראה יאלצו להתמודד עם נפילה גדולה ובעיה גדולה שלטעמי הנזק יהיה גדול מהתועלת בסיכומו של דבר. בדיוק כמו שקרה לכם שנה שעברה כשבראדלי נפצע אפילו שהחלפתם אותם בשחקן יורוליג על הנייר. הם כבר עשו את הטעות הזאת, זה לא אומר שגם אתם הייתם צריכים לעשות את זה :D

ג'רמי פארגו במידה ואין עונה יאכל אותה בגדול. יאלץ או לשבת כל השנה בבית ויפסיד את העונה הזאת או להגיע עם מכבי לסיכום\הסדר על פיצויים שיהיו מקובלים עליהם בשביל שהם יאפשרו לו לשחק בקבוצה אחרת באירופה.

לגביי התשובה שלך. אתה מתאר את המצב כאילו לא היה לכם בריירה. כמו שאמרתי כבר אני רואה לפחות 2 אופציות טובות יותר מהדרך שאתם בחרתם בה. החתמה של שחקן עם אפשרות לשחרר אותו (אם ירושלים יכולים להחתים את סטרוברי ולשחרר אותו אחרי חודש, בטוח שאתם הייתם יכולים למצוא שחקן טוב שיסכים לבוא על חוזה עם אפשרות שלכם לשחרר אותו). זאת במידה והחלפה של דאנקן היא משהו שאתם לא רוצים לעשות בשום מצב, כי במידה וכן אז החלפה שלו בשחקן לכל העונה גם הייתה החלטה חכמה יותר (ואני מניח שהיום בגלל מצב השוק יש מציאות).

הרי יכול להיות מצב (ככה מהדברים שלך לפי מה שהבנתי) שדאנקן עוד יחזור מוקדם יותר מהצפוי, יגיע לפה לפתיחת העונה, ואז בעצם עד סיום השביתה תצטרכו להתמודד עם סיפור מאד לא פשוט של בחירה את מי להלביש כל משחק, בעיות אגו, ומירמור של שחקנים שיכולים לפגוע בקבוצה יותר מאשר להועיל (מי כמונו בחיפה יודע כמה כימיה קבוצתית וחיבור הם חשובים ולא רק כמות שחקנים וכישרון כמו שלמדנו בשנה שעברה), ואולי אפילו שחקנים שלא מתלבשים ומבקשים לעזוב (נניח דאנקן או טיוס לא יתלבשו, כי אני לא מעריך ששחקן שבא מהNBA לא יתלבש, ותפנה אליהם אחת הקבוצות האחרות בליגה שלא מרוצה מהשחקן שלה ותציע להם להצטרף\לעבור קבוצה). רוב הסיכויים שלא יהיה מדובר פה בתקופה קצרה, אלא בכמה חודשים טובים שצריך להתמודד עם המצב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 29, 2011 8:29 pm 
Hall of Famer

אני מקווה בשביל אוהדי מכבי חיפה שג'ף רוזן מתכוון להחתים עוד גבוה ישראלי לסגל כי כרגע יש להם רק אחד כזה שיעלה מהספסל ללא ניסיון בליגת העל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2011 9:33 am 
מנהל פורום

אני מאוד מנסה לא לצאת RREEDDTT אבל רצה שמועה שאומרת שאלן אייברסון נחת אתמול בארץ בדרך לחתימה בקבוצה כלשהי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2011 11:51 am 
Junior

עדכון הפוסט הקודם שכתבתי:

שימת ישראלים נכון לעכשיו-ואשמח לתיקונים ועדכונים.

כספי- קליבלנד
הלפרין- ספרטק סט. פטרסבורג
מקל- בנטון טרוויזו
יניב גרין- טראמו
רותבארט - לובליאנה
צ'וברוביץ'- קלאביחו (ליגה 2 בספרד)
אנטון קזרנובסקי - פיטשטי (רומניה)

מכבי- פארמר (?), אליהו, בלו, פניני, שייר, בורשטיין, אוחיון

ירושלים- נעימי, יזרעאלי, מזרחי, כדיר, קוקיה

חולון- רוט, גרנפלד, שעשוע, שון דניאל, ______?, שלומי הרוש, ניב סולומון

ראשל"צ - חנוכי, שולמן, בן דוד, נסטרנקו, תמיר, אור סולומון

בני השרון- ארז כץ, רייס, ______?, _____?, ג'ארד מינץ, גיא לביא, כרמל בוכמן, תום חבקין

גליל/ גלבוע- גורדון, יבזורי, קוז'יקרו, יאן מרטין, פרחי, טישמן, ביר-כץ, שירן ראובן

חיפה- לנדסברג, בן שימול, ______?, ______?, טמיר אריאלי, דניאל איידן, סיימון פארין

אשקלון- לימונד, ניב ברקוביץ', יוני ניר, שמחון, בוקרא, שמריז

נתניה- ליפשיץ, אורלנד, ווטסון, חכמון, אסנטי, גואטה

אשדוד- חג'ג', טפירו, גור אריה, שוטבין, ינעם אירם, גלעד קרני

מ.כ. הבקעה- שמוליק ברנר, גרינבוים, גור פורת, ניר כהן, איתי לב, סקוורר

והשחקנים הפנויים שהרוב יסתפקו בלאומית (או פרישה או אירופה) - *אחרי עריכה:
ג'יימי ארנולד (36), אפיק ניסים, שרון ששון, קורי קאר (36), ג'רון רוברטס (35), דריק גלזר, אורי יצחקי, אייזק רוזפלט, ג'ון ג'ייקס, דורי אסף, אור איתן, ולדי ירמישין, אבי סוכר

נערך לאחרונה על ידי sunj בתאריך ג' אוגוסט 30, 2011 12:53 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2011 12:39 pm 
Freshman

לא שכנעתי אותך בפעם הקודמת לגבי קזרנובסקי שחתם ברומניה ואוחנון שפורש? בעוד האחרון לא הוציא הודעה רשמית (ואני בספק אם יוציא) הנה לינק מלפני חודשיים לגבי קזרנובסקי שחתם ברומניה:
http://www.one.co.il/Article/181805.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2011 1:01 pm 
Junior

שכנעת..

ערכתי.

רק אני מקווה שסיפרו לקזרנובסקי שהוא לא חתם בקבוצה שבלינק שהיא הקבוצה הבכירה והעשירה שם..
אלא סתם בקבוצת מרכז טבלה עם שם דומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2011 1:20 pm 
Freshman

אפרופו ישראלים פנויים, מישהו יודע מה קרה עם שון מונסון מאז עזב את בני השרון בסוף 2009?
לא שהוא עשה רבות בליגת העל, אך הוא זכור לי כשחקן פיזי ובהחלט סביר כשחקן לליגה הלאומית, ולא הצלחתי למצוא מידע כלשהו אודותיו מאז עזב את ישראל.

כמו כן אשמח אם מישהו שראה את ג'ון ג'ייקס העונה יכול לתת פידבק כלשהו עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2011 4:55 pm 
Hall of Famer

רמת גן עד כדי כך מתאמצת בחיפושיה אחרי גבוהים ישראלים ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2011 10:36 pm 
Freshman

אני די בטוח שג'רון רוברטס עדין חתום בנהריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2011 2:01 pm 
Freshman

נורטון כתב:
לא מכיר את הרוזנפלט הזה, אבל הוא נשמע בעיקר כמו הביאה השניה של זלינבבא. ואם כך, יש מצב להביא אותו למכבי?

shmueliki כתב:
רמת גן עד כדי כך מתאמצת בחיפושיה אחרי גבוהים ישראלים ?

בהתחשב בכך שהביאה הראשונה של זלינבבא הששתפה אתמול באימון ר"ג, אתה יכול להבין לבדך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2011 3:00 pm 
Freshman

בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2011 3:18 pm 
Sophomore

שרון ששון פורש מכדורסל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4116162,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 02, 2011 6:39 pm 
Hall of Famer

doron_ke כתב:
אני די בטוח שג'רון רוברטס עדין חתום בנהריה.

אני חושב שהוא שחקן חופשי.
דרך אגב קורי כאר המתאזרח גם שחקן חופשי .

חיפה החתימה ל3 שנים את שון לבנונסקי(19,205) הפור' שהיה נער פוסטר במכבי ת'א ושחקן נבחרת העתודה וכנראה משלימה את הסגל שלה לעונה הקרובה,לדעתי חסר לה עוד ביגמן ישראלי ברמה סבירה מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 02, 2011 10:25 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

RREEDDTT. כתב:
אני מקווה בשביל אוהדי מכבי חיפה שג'ף רוזן מתכוון להחתים עוד גבוה ישראלי לסגל כי כרגע יש להם רק אחד כזה שיעלה מהספסל ללא ניסיון בליגת העל.

מצבת הגבוהים של חיפה :
פותחים : וילקרסון וויליאמס.
מחליף ראשון : קרלוס פאוול שפותח בעמדה 3 אבל יכול ורגיל לשחק גם 4 (ואז סילבן לנדסברג עובד לשחק 3, בן שימול בעמדה 2 או למשל אריאלי בעמדה 1 ו-ויז עובר לעמדה 2.
מחליפים גבוהים נוספים : דניאל איידן ושון לבנסובסקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: