סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 1:46 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 59 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 1:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ראובן, עכשיו רציני. למה שאני אסכים להעביר את הרישיון להפועל, אם מכבי הרוויחו אותו ביושר ונהנים ממנו בזכות?
בנוסף, אם ללכת לפי הקצאות לליגה, במקום הקצאות לקבוצה, אז נציגת הליגה הישראלית מגיע רק למקודמות, ואתה יודע את זה.

ראי, יכול להיות שצ'מפיונס יותר ספורטיביים, אבל הדמיון קיים. ואסור לנו לשכוח שמדובר בענפי ספורט שונים, וקיימים פערים גדולים בין מצב כדורסל וכדורגל באירופה. קח לדוגמה תשתיות. בכדורגל הם קיימים מזמן, בזמן שיורוליג נאלצים להטיל קריטריונים על קבוצות, ובונים את התשתיות בכוח. כנ''ל לגבי פרסום, חשיפה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 1:19 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מכבי לא הרוויחו שום רישיון בשום יושר. הדבר היחיד שמורווח ביושר נקבע על מגרש המשחקים. במקרה של מכבי אין אפילו קריטריון של הישגים בX שנים אחרונות או משהו כזו. זה פשוט מבוסס על הפחדנות של מכבי והיול"ב שמא מישהו יבוא ויגזול מהם את ההשתתפות בצורה ספורטיבית.

ועדיין, מצחיק אותי שאתה מדבר על אי-הבדל בין ייצוג למדינה וייצוג לקבוצה ספציפית, כשאתה עצמך ממחיש שהנה, קבוצה ספציפית מישראל קיבלה רישיון A (שלא נגיש לאף קבוצה אחרת) בזמן שכל קבוצה אחרת באותה מדינה תשתתף רק במוקדמות במקרה של זכייה באליפות. תזכיר לי מה הסעיף בחוקת הצ'מפיונז שמקביל לזה?

ואני שוב אביע את תדהמתי על כך שחצי ת'רד עוסק לא בשאלת השיריונים כן/לא (שזה עוד סביר) אלא בשאלת השיריונים קיימים/לא קיימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 4:46 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
פרודו, לטיעון כמו "אבל הדמיון קיים" שאין מאחוריו שום ביסוס אפשר לענות רק ב"לא נכון ולא נכון", בלווי המנגינה המתאימה.
בליגה אחת יש שריון לקבוצות מסויימות, באחרת לא. מ.ש.ל

אלופת ישראל הולכת רק למוקדמות בדיוק בגלל נוכחותה של מכבי ובגלל שאין דירוג אמיתי לחוזק הליגות, דירוג שמשתנה לפי הישגים לאורך השנים. יהיה מעניין לדרג את ליגות הכדורסל באירופה לפי שיטת ליגת האלופות, אבל לי אין ספק שההישגים של מכבי לבדה היו מספיקים כדי להכניס 2 ישראליות לשלב הבתים, בטח במידה והיורוליג היה גדל ל-32 קבוצות כמו ליגת האלופות. כשמוסיפים לזה למשל את רבע הגמר של ירושלים ביורוקאפ לפני שנתיים כמדומני, לי אין ספק באשר לתוצאה.
עם זאת, בעיני זה כרוך בביטול הפיינל פור והנהגת פלייאוף כהלכתו בארץ.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 5:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ראובן, שפכת הרבה כעס, ואולי כעסך מוצדק בעיניך, אבל חוץ מזה לא ממש הבנתי מה אתה אומר. לגבי הרישיון שלא זמין לאף קבוצה ישראלית אחרת, למה שלא תבוא בטענות לראשי קבוצות אשר מסרבות לשחק במפעלים אירופיים בטענות כאלה ואחרות, ולראש מנהלת שלא מעניש את הקבוצות האלה בחומרה? בטח לא כדאי לבוא בטענות למכבי א ליול''ב. ולגבי ההבדל בין צ'מפיונס ויורוליג - זה ממש מאוס, וכבר הגענו למסקנה שקיים הבדל בשיטת דירוג. למה לחזור על אותם דברים אלף פעם?

ראי, אני מתחיל להתעייף מהדמגוגיה שלך. אם משווים בין פריט א' ופריט ב', והפריטים שונים בצבע, אבל דומים בשאר התכונות, אז אי אפשר לטעון שהדמיון לא קיים.
ואני חייב לציין שכאוהד מכבי אני ממש מתנגד לרעיון של קבוצות ישראליות אחרות ירכבו על הישגים של מכבי, בלי לעבוד קשה. לא אוהב פרזיטים. לגבי הסיבה למה אלופת ישראל (שהיא לא מכבי) הולכת למוקדמות, תקרא את מה שעניתי לראובן. בנוסף, תבדוק את הדירוג הקיים:
http://en.wikipedia.org/wiki/ULEB_League_Rankings
http://www.in-the-game.org/?page_id=7895
ואז תבין למה שייך רבע גמר של ירושלים.
ולגבי 32 קבוצות במפעל, אני מקווה שאתה צוחק, כי אפילו 24 זה יותר מידי, ואנו מקבלים מידי שנה קבוצות כמו פרוקום, ווילרבאן בשלבי בתים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 5:26 pm 
Hall of Famer

אתה קורא לי דמגוג, ומייד במשפט הבא מביא דימוי, תסלח לי, מהתחת. מי פה הדמגוג? אם אתה מתעייף לך לנוח.
אם להשתמש בטיעון המגוחך שלך - אם משווים בין פריט א' ופריט ב' והם שונים בצבע, במשקל, בצורה ובעיקר במהות - אז אפשר לטעון שהדמיון לא קיים, אפילו אם שניהם מורכבים מאטומים.

לי אין שום בעייה עם 32 קבוצות בשלב הבתים במפעל (ופרוקום, להזכירך, הגיעה לא מזמן להצלבה של היורוליג). יש מספיק קבוצות שהייתי רוצה לראות ביורוליג, בטח בשלב הבתים שלו (למשל עוד קבוצות רוסיות, או אלבה ברלין, וכן, גם עוד ישראלית), ואם זה יבוא עם קיצור השלב הראשון כמו בליגת האלופות - אז אדרבא ואדרבא. שהנמושות יעופו מהר, כמובן אם הגדולות באמת מנצחות אותן, אבל שהעוגה תתחלק גם איתן.

לראובן לא ענית, ענית לו שזה המצב וזהו. גם לי לא ענית. אה כן, כי אני דמגוג. זה יפה שאתה מתנגד שהישראליות האחרות והליגה בכלל ירכבו על הישגי מכבי, אתה מתנגד גם שהקבוצות האחרות ירכבו על הישגיהן-שלהן הרי. לדעתך להישגים בליגות המקומיות אין שום משקל, ולכן אתה מביא את הדירוג של in the game.

ומילא הדירוג של in the game, דירוג הליגות שאתה מביא הוא בכלל מגוחך. הוא שרירותי לגמרי, אין בו שום ניקוד. לאיזה הישג הגיעו קבוצות הליגה האיטלקית פרט לסיינה? או הקבוצות הסרביות שהן לא פרטיזן? או הצרפתיות? מאיפה בדיוק הן מדורגות מעל הליגה הישראלית? העיקר שאצלך הדירוג השרירותי הזה הוא תורה מסיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 6:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מוקדמות או לא מוקדמות יורוליג זה לא רלוונטי,כשהארינה תהיה מוכנה ירושלים תשחק אוטמטית במוקדמות היורוליג גם אם תסיים במקום ה10 בליגה המקומית,היא תקבל שיריון להרבה שנים למפעל המוקדמות ,אבל עד אז יעברו עוד שנתיים-שלוש....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 6:36 pm 
Hall of Famer

והחלטת ככה כי?...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 6:51 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
והחלטת ככה כי?...

ריאיון עם אבנר קופל לפני כחודש ימים,הוא אמר במפורש שהנהלת היולב יעניקו לישראל עוד כרטיס למוקדמות היורוליג,היה על זה כתבה גם בWALLA ובספורט 5 ,על פי דבריו של קופל י-ם היא נכס עבור היולב ועם הארינה יהיה להם גם אולם גדול ומודרני,קהל אוהדים בכמות גבוהה ותקציב סביר למסגרת היורוליג.
כרגע קופל נלחם על דברים שיתקיימו בעתיד הקרוב (שנתיים-שלוש) עד שהארינה תהיה מוכנה,אח'כ יהיו סדרי עולם חדשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 16, 2011 6:59 pm 
Hall of Famer

פיספסתי פה את המילה "שיריון". את זה אתה אמרת.
ותרשה לי להניח שאף אחד לא הבטיח לקופל כלום. מה שווה הליגה הישראלית יחד עם העומד בראשה בעיני יול"ב - נדמה לי שזה כבר הוכח, גם בהיטפלות לקבוצה ישראלית מובילה וגם במיקום של הליגה בדירוג השרירותי והפרוטקציונרי הזה שפרודו הביא.
לאלבה ברלין, עם קהל יותר גדול ועם ארנה קיימת של יותר מ-15000 מקומות, אין שיריון ביורוליג וגם לא במוקדמות. גם לריטאס וילנה אין. אז מאיפה הבאת את זה שלירושלים יהיה שיריון? אפילו בטיעון הקלוש "קופל אמר" אתה לא יכול להשתמש, הוא לא אמר את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 59 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], idpwf1, Lakic ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה