סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 5:35 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 9:32 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 08899.html

בירושלים בודקים את האופציה לצרף את דן גרונפלד שלא עבר בבקרה התקציבית בחולון ולא התלבש במחזור הראשון. לא ייאמן שהוא מחזיק חוזה של 140 אלף דולר בלבד והוא ישראלי כזכור וירושלים ויתרה עליו בקיץ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 1:31 am 
Junior

140 אלף דולר "בלבד"? לדעתי זה הופך אותו לישראלי היקר ביותר מחוץ למכבי, אולי למעט אלישי כדיר.

אגב כדיר, הנה הזדמנות לירושלים לתקן את החטא הקדמון של בניית הקבוצה. האובססיה של קטש לכדיר גרמה להם לוותר על שחקן יותר טוב בעמדה יותר קריטית (לא קונה את הדיבורים של גראנפלד על החיבור עם דן שמיר וכל זה. אם ירושלים היו מציעים יותר כסף משמעותית, הוא היה סוגר שם).

אם ירושלים סוגרים עם גראנפלד, כל מה שנותר להם לעשות זה לשחרר את לוק ג'קסון (בחור חביב שהופך למיותר) ולהחתים רכז במקומו. אני הייתי גם נפרד מאחד מבין נעימי או יזרעאלי אבל אם יש שם מספיק כסף, ואין סכנה שמישהו יגיד משהו על ייבוש שחקנים ישראלים ושאר זוטות (בכל זאת, לא מכבי) אז למה לא בעצם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 2:33 am 
Junior

דייבי ג'ונס כתב:
140 אלף דולר "בלבד"? לדעתי זה הופך אותו לישראלי היקר ביותר מחוץ למכבי, אולי למעט אלישי כדיר.

אגב כדיר, הנה הזדמנות לירושלים לתקן את החטא הקדמון של בניית הקבוצה. האובססיה של קטש לכדיר גרמה להם לוותר על שחקן יותר טוב בעמדה יותר קריטית (לא קונה את הדיבורים של גראנפלד על החיבור עם דן שמיר וכל זה. אם ירושלים היו מציעים יותר כסף משמעותית, הוא היה סוגר שם).

אם ירושלים סוגרים עם גראנפלד, כל מה שנותר להם לעשות זה לשחרר את לוק ג'קסון (בחור חביב שהופך למיותר) ולהחתים רכז במקומו. אני הייתי גם נפרד מאחד מבין נעימי או יזרעאלי אבל אם יש שם מספיק כסף, ואין סכנה שמישהו יגיד משהו על ייבוש שחקנים ישראלים ושאר זוטות (בכל זאת, לא מכבי) אז למה לא בעצם.

אתה מכוון לתנועתיות גדולה מדי בסגל הנוכחי של ירושלים יחסית לשלב הכל כך ראשוני של העונה.
יש רכז שהביאו לא? בראלי משהו, או שלא חתם עוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 10:46 am 
מנהל פורום

הייתי משחרר את מזרחי ולא את ג'קסון.
רכז? נקווה שמשהו ישתבש בין מקל לטרוויזו, הוא הרכז הישראלי היחידי שאני יכול לחשוב עליו שיתאים לסגל של הפועל.
רכז זר? זה אומר שצריך לשחרר זר.
לוק ג'קסון בעיניי שחקן מפתח בהפועל, במיוחד היכולת שלו לרכז מעמדת הסמול לא הייתי מוותר עליו
אפשר אולי אחד משלושת הגבוהים, אבל צריך את שלושתם.
סטרוברי ובראדלי? בראדלי זר שישי, צריך שהרכז יהיה זר רביעי וסטורברי מציאה טובה לסווינגמן, חבל עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 1:29 pm 
Hall of Famer

מה עם הדיבורים על כספי? רציני בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 2:18 pm 
Junior

לא נשמע רציני, משני הצדדים.

אוריאל - ההחתמה של גראנפלד בשלב הזה של העונה עושה היגיון רק מבחינה אחת: לפנות מקום לרכז (המצרך הכי חשוב בקבוצה כרגע). להחתים את גראנפלד בלי לשחרר את ג'קסון לא רק שמחטיא את המטרה הזאת, אלא גם יוצר פקק מיותר בעמדה 3 כי אף אחד מהם לא יכול לשחק עמדה אחרת בליגה. להחתים שני שחקנים מרכזיים על אותה עמדה זה לוקסוס שיש להפועל ירושלים רק אם הם ממשיכים בקו המחשבה שהם בעצם מכבי בליגה שמתחת למכבי.

זה קו המחשבה שהוביל אותם ל0 גמרים ב4 השנים האחרונות, לעניות דעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 2:35 pm 
מנהל פורום

שני סמולים טובים אחד ישראלי והשני זר אפילו למטרות הצנועות של הפועל, נגיד שמינית גמר יורוקאפ ומקום שני בישראל בשני המפעלים. לא נראה לי משהו מוגזם
רכז צריך לבוא על חשבון בראדלי וכדי שישחק בחופשיות בכל המפעלים הוא צריך להיות ישראלי ואת זה הפועל פיספסה בקיץ כאוחיון ומקל היו בשוק
עכשיו האופציה ההגיונית היא רק רכז זר, אולי כן על חשבון ג'קסון אבל להשאיר את ג'קסון ברוטציה לאירופה כלומר כזר חמישי או שישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 3:12 pm 
Junior

אוחיון ומקל זאת ספינה שהפליגה כבר מזמן (ונראית בדרך להתנגשות בלתי נמנעת עם הקרחון, אבל זה כבר סיפור אחר).

ירושלים צריכה ויכולה להחתים רכז זר. ברור שזה יבוא על אחד הזרים הקיימים - לא באמת משנה מי, את בראדלי אני לא מכיר אז קשה לשפוט וג'קסון (שהוא באמת שחקן חביב, עושה רושם) הופך בוודאות לשחקן מיותר אם גראנפלד חותם.

אני גם לא חושב שקבוצה צריכה להחזיק 12 שחקנים בכירים, אבל מילא. אם יש כסף ואף אחד לא מתלונן, קטונתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 5:42 pm 
מנהל פורום

לכאורה גם הספינה של גרונפלד גם הפליגה מזמן אבל הנה היא עושה יו תרן
כמו שניחשתי מי שישוחרר זה מזרחי, האם זה יביא לתגובת שרשרת בסגל, כמו למשל שחרור לוק הג'קסוני או העברתו לעמדת זר חמישי/שישי באופן כזה שידחק את בראדלי החוצה ואז יגיע רכז?
לקטש וצמד הדנים פיתרונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 5:44 pm 
מנהל פורום

לכאורה גם הספינה של גרונפלד גם הפליגה מזמן אבל הנה היא עושה יו תרן
כמו שניחשתי מי שישוחרר זה מזרחי, האם זה יביא לתגובת שרשרת בסגל, כמו למשל שחרור לוק הג'קסוני או העברתו לעמדת זר חמישי/שישי באופן כזה שידחק את בראדלי החוצה ואז יגיע רכז?
לקטש וצמד הדנים פיתרונים

http://www.one.co.il/Article/188993.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 7:30 pm 
Hall of Famer

גם בWALLA מפורסם שגרונפלד יעבור בטרייד תמורת מזרחי לחולון ,העלות של גרונפלד היא 140 אלף דולר נטו ושל מזרחי 75 אלף דולר בלבד מה שיאפשר לחולון להעביר אותו בבקרה,עסקה טובה ל2 הצדדים ,ירושלים תקבל את אחד מ5 הישראלים הכי טובים בליגה וחולון תקבל שחקן סביר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 26, 2011 7:04 pm 
Hall of Famer

על פי אתרי האינטרנט בירושלים הולכים לעשות שינויים בסגל השחקנים בזמן הקרוב.דן גרונפלד על סף חתימה והפער הכספי בין 2 הצדדים קטן מאוד,מזרחי כנראה יעזוב לחולון או בני השרון.במועדון מחפשים רכז או קומבו גארד במקום בראדלי וקטש רוצה את קנדי ווינסטון לעמדה מס 3 במקום לוק ג'קסון . סלט :dan_ser:

תומאס את רדנל יחזרו לשחק רק בעוד 10 ימים לפחות בגלל פציעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 26, 2011 10:54 pm 
Hall of Famer

וינסטון היה כבר מועמד בקיץ, ואם הבחירה הייתה בינו לבין ג'קסון והם בחרו את ג'קסון, זה פשוט יריקה בפרצוף של האוהדים.

לא מבין מה קטש רוצה מבראדלי. אני אישית לא התרשמתי ממנו יותר מדי בטקסס. גארד בסדר אבל לא מעבר לזה. נבחר סיבוב ראשון ע"י הסלטיקס, לא עשה שם יותר מדי. לקח כמה שבועות עד שהתחיל לשחק, ועל המשחק הראשון כבר יוצא לתקשורת ש"בראדלי לא נתן מה שציפו ממנו". נראה שבירושלים היו לחוצים יותר על למצוא גארד מהאן בי איי יותר מאשר רכז זר שיוביל את הקבוצה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

נערך לאחרונה על ידי התותח המפוברק בתאריך ד' אוקטובר 26, 2011 11:19 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 26, 2011 11:15 pm 
Junior

אני חייב לציין שכל שנה שעוברת אני פשוט סולד ויותר ויותר מירושלים.
לא מאמין שזאת הקבוצה שהתאהבתי בה לפני עשור וחצי.
קטש מנהיג כדורסל סוליסטי ומגעיל, ובנוסף מעיף את השחקן היחיד שמראה קצת חשיבה קבוצתית?
מסכים שאולי ג'קסון לא השחקן הכי טוב בליגה, אבל בהרכב ובשיטה הנוכחית של ירושלים הוא פשוט היחיד שמראה כדורסל אמיתי.

באמת קבוצה שסבל לראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 26, 2011 11:26 pm 
מנהל פורום

העימות בין קוקיה לכדיר אולי ממחיש את הכל
קטש לא מסוגל להבין ולהשתמש בשחקן כמו קוקיה, אבל כדיר יאללה ראן את בלגאן והוא מבסוט

לא שזה אומר הרבה אבל לקוקיה היה מדד +- חיובי נגד הגליל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 10:22 am 
Hall of Famer

באתר ערוץ הספורט היה כתוב שבירושלים מגחכים על הדיווחים לפיהם היה עימות בין כדיר וקוקיה , ככה שלא הייתי ממהר ולהסיק מסקנות לפי דיווח של אתר כזה או אחר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 10:39 am 
Junior

בואו נאמר, בעדינות, שזאת לא תהיה הפעם הראשונה בשנה וקצת של עודד קטש בירושלים שיש חיכוך בין שחקנים שלו (או בין שחקן למאמן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 10:59 am 
מנהל פורום

עופר, ביננו, מה זה משנה
ההבדל בין קוקיה וכל מה שהמשחק שלו מסמל לבין כדיר וכל מה שהמשחק שלו מסמל זאת בדיוק חזות המשחק שהיה בגלבוע
אחד לוקח את הכדור וטס לסל כמו שקטש אוהב, השני מחפש את הלוס בולס, את ההפרעה לקוי המסירה, בהתקפה את החסימה שמפנה אותו ללי אפ חופשי.
במשחק שבו הקבוצה הייתה בית זונות אחד גדול, ההבדל בין קוקיה לכדיר היה הסיפור האמיתי

הבהרה: אני לא חושב שאין מקום לשחקנים כמו כדיר בקבוצה, אלא שצריך איזון וקטש מתפרע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 11:15 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
וינסטון היה כבר מועמד בקיץ, ואם הבחירה הייתה בינו לבין ג'קסון והם בחרו את ג'קסון, זה פשוט יריקה בפרצוף של האוהדים.

לא מבין מה קטש רוצה מבראדלי. אני אישית לא התרשמתי ממנו יותר מדי בטקסס. גארד בסדר אבל לא מעבר לזה. נבחר סיבוב ראשון ע"י הסלטיקס, לא עשה שם יותר מדי. לקח כמה שבועות עד שהתחיל לשחק, ועל המשחק הראשון כבר יוצא לתקשורת ש"בראדלי לא נתן מה שציפו ממנו". נראה שבירושלים היו לחוצים יותר על למצוא גארד מהאן בי איי יותר מאשר רכז זר שיוביל את הקבוצה.

לא היה כסף בשביל וינסטון(עלות של כ-350 אלף דולר נטו לעומת 160 אלף של לוק ג'קסון) עכשיו לא חסר כסף(גומא)

בקשר לבראדלי ,הוא שחקן מוכשר אבל הרבה יותר ס.גארד מרכז ולמעשה אין בקבוצה של קטש רכז טבעי אחד לרפואה(חוץ מגוני שנמצא בכושר רע מאוד)

גרונפלד אמור לקבל בבירה כ-125 אלף דולר נטו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 10:59 pm 
Hall of Famer

מצד אחד, כתבתי מלכתחילה שאין לירושלים שום סיבה להביא את בראדלי בשלב הזה של הקריירה (בן 20 ושנה ראשונה באירופה ככוכב/סקורר מרכזי בקבוצה), ושיילך להתגלח אצל מישהו אחר. מצד שני, באמת שההיסטריה הירושלמית משעשעת על גבול הפארודיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 28, 2011 12:26 am 
מנהל פורום

לא יודע לאיזה היסטריה אתה מתכוון, אבל ההיסטריה של האוהדים מוצדקת
זאת עגלה עם סוסים שמושכים לכיוונים מנוגדים
קטש מחפש ראן אנד גאן שהיה לו בעונת האליפות בגליל ומקבל ראן אנד בלגאן ברמה נמוכה יותר מהעונה שעברה.
הוא חולם על קבוצת הגנה אגרסיבית שחיה על התקפות מעבר ומסיימת התקפות במהירות, אבל אין הגנה לכן גם אין התקפות מעבר וההתקפות ה"מסודרות" נראות כמו חיקוי של התקפת מעבר
אוסף השחקנים שיש בקבוצה פשוט לא מתאים לקונספט הזה, ככה שלטעמי ההיסטריה של האוהדים מוצדקת, יש ממה להיות היסטרי
לי זה מריח כמו עונת התרסקות, או סתם ביזיון מתמשך, עם הברקות פעם בשלושה ארבעה משחקים כשהכל מתחבר פתאום
הדבר הטוב שאני יכול להגיד שיש הרבה יכולת בקבוצה אבל לא רואה איך מחברים אותם לחמישיה אחת מתואמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 28, 2011 12:38 am 
Hall of Famer

אני מדבר כמובן על ההיסטריה של ההנהלה/צוות מקצועי. לאוהדים יש כל סיבה שבעולם להיות היסטריים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 28, 2011 2:23 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הכותרת של הת'רד מטעה מאד. "קווים לדמותה של הפועל ירושלים" זה ביטוי שמניח שיש לה קווים ודמות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 28, 2011 8:17 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מצד שני ה"פוצל" דווקא מאוד מתאים כבסיס לתיאור הדמות הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 28, 2011 10:11 am 
Junior

המהדרין אף יתקשו עם "הפועל ירושלים".

לפחות מוסכם לכל כי העונה החלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]