סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:48 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 11:32 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
יאקה שאקלקה מביא את הנצחון בעצמו לגאלסטראיי על פרוקום בחוץ עם 20 נק'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 11:53 pm 
Junior

טיעון ה"אם X לא הצליח בNBA אז ברור שגם Y לא יצליח" הוא בכלל אחד החביבים עליי. אחר-כך כמובן שכדאי להשוות אותו לדיוויד אנדרסן (שני שחקנים שונים לגמרי), ולבסוף נסיים בסתירה מהדהדת שהרי הוא בסך הכל "גירסה משופרת של לינאס קלייזה" (שחקן שקולע בעצמו בדאבל-פיגרס בארה"ב, כמובן). בקיצור, הוא נמצא איפשהו בין עמרי כספי לכרמלו אנתוני כנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 1:16 am 
מנהל פורום

אז מה יש לנו כאן?
חוץ מקאנטו אף אחת לא שמרה על הבית (נו..אולי מילאנו תשמור) נאנסי החזיקה מחצית וקצת ומשם האיטלקים כמעט בלי עזרה מעבר לאוקיינוס, עם שני גרוזינים נחמדים ואחד ג'יאנלוקה עשו את זה נצחון יורוליג ראשון לקאנטו מזה עידנים.
לא ראיתי את המשחק לכן גם לא יכול להגיד כלום על באטום

את הפולנים ראיתי, לא חושב שיעלו להצלבה, אלונזו גיי היה לא רע בסוף אבל רק בסוף. הטורקים כבר ראיתי במוקדמות, קבוצה לא מבריקה, אבל מאוד חזקה מנטלית, עם המון ניסיון. סבלנות בהתקפה, אגרסיביות בהגנה בלי כישרון מטורף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 11:20 am 
Junior

אוריאל - מה אתה יכול לספר על המשחק של מוטיונאס? שיחק בעמדה הטבעית שלו (4) או כסנטר?

סטטיסטית נתן בכורת יורוליג לא רעה בכלל. אני התרשמתי בשנה שעברה שמדובר בשחקן עדיין בוסרי לרמות האלה. הוא היה טוב ביורוקאפ אבל לא מדהים, בעיקר נעדר תכונות פיזיות שחשובות לשחקן בעמדה הזאת. כישרון וקליעה אין ספק שיש לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 12:45 pm 
מנהל פורום

שיחק 4 חופשי, אי אפשר לטעות, עם הפנים לסל, יד נהדרת לתפוס כדור תוך כדי תנועה לסל
לא ראיתי אותו משחק לפני המשחק הזה
חשבתי שזה איזה פולני, אמרתי וואלה הוא משחק טוב מידי בשביל פולני
שחקן נהדר, אם מה שראינו אתמול משקף הוא יגיע לספרד תוך שנה שנתיים, בסנטר היה שרוך של 217 סנטימטר ככה זה כהסנטר שלך 217 אז אתה יכול להרשות לעצמך פורוורד של 213 סמ'

אהה הוא גם מסר טוב כשהביאו עליו עזרה (ונחמיה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 3:45 pm 
Hall of Famer

מה ספרד? הבחור כבר נבחר בדראפט האחרון. הרבה יותר סביר שיגיע לאמריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 4:20 pm 
Senior

דייבי ג'ונס כתב:
טיעון ה"אם X לא הצליח בNBA אז ברור שגם Y לא יצליח" הוא בכלל אחד החביבים עליי. אחר-כך כמובן שכדאי להשוות אותו לדיוויד אנדרסן (שני שחקנים שונים לגמרי), ולבסוף נסיים בסתירה מהדהדת שהרי הוא בסך הכל "גירסה משופרת של לינאס קלייזה" (שחקן שקולע בעצמו בדאבל-פיגרס בארה"ב, כמובן). בקיצור, הוא נמצא איפשהו בין עמרי כספי לכרמלו אנתוני כנראה.

חוץ מלתקוף את ההודעה שלי, לא העלית פה איזשהו טיעון סביר שמסביר למה שטלטוביץ' יהפוך לשחקן שקולע בדאבל פיגרס ב-NBA. הוא לא שחקן חדש ביורוליג ואני בטוח שאין סקאוט שלא מכיר אותו, הוא בן 26 ושחקנים שחושבים שיצא מהם שחקן שקולע בדאבל פיגרס מגיעים לליגה לפחות שלוש שנים קודם. יש יוצאים מן הכלל כמו סקולה(שהספרס לא הצליחו לחלץ אותו מקאחה הרבה מאוד שנים ובסוף נפטרו מהזכויות שלו לטובת...ספאנוליס) או נבארו, שפשוט הרבה יותר משתלם לו מכל הבחינות לשחק באירופה, אבל בתקופה שכל שחקן אירופאי שמראה קצת פוטנציאל נחטף ל-NBA אתה באמת חושב ש-30 קבוצות היו מפספסות אותו? לא כל הג'י אמים טיפשים כל כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 4:49 pm 
Junior

אני הסברתי למה אני חושב שטלטוביץ' יכול להיות שחקן נהדר בNBA. אתה ממשיך להשתמש בהשוואות לא לעניין (שחקן X פחות טוב משחקן Y ולכן ברור שהוא לא יצליח) ועכשיו גם מעלה את הטיעון השחוק ש"אם הוא היה כל כך טוב, כבר היו חוטפים אותו". גם אם נניח שהטיעון הזה (שנסתר כל כך הרבה פעמים בעבר) מחזיק מים, הרי שהוא לכל היותר מסביר מדוע טלטוביץ' * עדיין לא הגיע לNBA * ולא האם הוא יכול, או לא יכול להצליח שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 4:58 pm 
Junior

וכדי שלא תרגיש שוב שאני תוקף את הלוגיקה שלך ולא עונה עניינית -

טלטוביץ' זה בדיוק המקרה של סקולה. הגיע לקבוצה בגיל 20 כשאף אחד לא הכיר אותו בכלל. ב2009 (למיטב זכרוני) ממש בתחילת הפריצה שלו הוא חתם על הארכת חוזה ל5 שנים. יהיה שחקן חופשי ב2014.

אני מאמין שיגיע לNBA לפני כן וימצאו איזשהו פיתרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 6:23 pm 
Senior

זה לא טיעון שמראה למה בדיוק יש לו כלים להיות שחקן של דאבל פיגרס ב-NBA. סקולה, גם בגיל צעיר יחסית, היה שחקן טכני מאוד, עם גוף ואתלטיות( לא כמו של שחקן אמריקאי אבל ברמה מספקת בהחלט) NBA. בליגה הוא הגדיל מאוד את הטווח בקליעה שלו ושיפר את המשחק שלו עם הפנים לסל. מירזה הוא שחקן נהדר, יש לו שילוב נפלא של אתלטיות, קליעה נהדרת עם שיחרור גבוה מאוד וכוח פיזי. ועדיין הוא שומר בינוני גם לרמות של היורוליג ובסופו של דבר שחקן שלא יוכל לייצר לעצמו מצבים בליגה הטובה בעולם כי הוא לא מספיק מוכשר בשביל זה. מעט מאוד ספוט אפ שוטרים הופכים לשחקנים שקולעים בדאבל פיגרס ב-NBA אלא אם כן אתה משחק ליד רכז או סופרסטאר שמקל עליך את העבודה. דוגמא נהדרת זה מרקו בלינלי שהממוצעים שלו והאחוזים שלו קפצו כשהוא עבר לשחק ליד כריס פול. רק כדי לדייק אני לא אומר שטלטוביץ' לא יכול להשתלב ב-NBA, אבל להגיד שבהכרח הוא יהיה שם שחקן של דאבל פיגרס בזמן שבפועל בקושי יש שמועות על קבוצות שרוצות אותו(והספרס נכנסו למו''מ עם טאו יותר מפעם אחת לגבי סקולה גם כשהוא היה תחת חוזה) זה נראה לי קצת מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 7:41 pm 
Junior

זאת כמובן התשובה לשאלה שלך (שגם היא לא נוגעת ליכולות של טלטוביץ' בNBA) - מדוע הוא עדיין לא שם.

אם אתה באמת חושב שאין לו יכולות ליצור לעצמו מצבים כי "הוא לא מספיק מוכשר" (ולא סתם אומר את זה כדי להתווכח), אז אין לי מה לומר מעבר לכך. אנחנו לא מסכימים ברמה הבסיסית ביותר ולא נותר לי אלא לתהות אם ראינו את אותו השחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 7:56 pm 
Senior

דייבי ג'ונס כתב:
זאת כמובן התשובה לשאלה שלך (שגם היא לא נוגעת ליכולות של טלטוביץ' בNBA) - מדוע הוא עדיין לא שם.

אם אתה באמת חושב שאין לו יכולות ליצור לעצמו מצבים כי "הוא לא מספיק מוכשר" (ולא סתם אומר את זה כדי להתווכח), אז אין לי מה לומר מעבר לכך. אנחנו לא מסכימים ברמה הבסיסית ביותר ולא נותר לי אלא לתהות אם ראינו את אותו השחקן.

לא רשמתי שהוא ''לא מספיק מוכשר'' רשמתי שהוא לא מספיק מוכשר לייצר לעצמו מצבים בליגה הטובה בעולם. אתה לקחת את זה לכיוון שונה לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 8:45 pm 
Sophomore

אני לא רואה סיבה למה טלטוביץ' לא יכול לתת מה שקלייזה נתן ב NBA, בהנתן סיטואציה דומה. הם נראים לי די דומים מבחינת היכולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 10:48 pm 
Junior

הבנתי בדיוק למה התכוונת. שוב, אם אתה באמת חושב שטלטוביץ' (הסקורר הטוב באירופה פרט לנבארו, כולל כל הפליטים מארה"ב) לא מסוגל לייצר לעצמו מצבי זריקה בNBA - אין לי על מה להתדיין איתך. אני מעלה שוב את התהיה האם ראית את טלטוביץ' ו/או את הNBA בשנים האחרונות.

בנתיים בבלגרד עוד מיני-הפתעה. פילזן עם הרכב הכוכבים אשכרה משחקים כדורסל וזה נראה לא רע. ניצחון חוץ במקום שאף פעם לא קל לנצח בו. אצל הפרטיזנים פקוביץ' היה חיה כרגיל, הסנטר הטוב באירופה. חוץ ממנו היה אחד, מילאן מצ'באן עם משחק טוב מהספסל. הנה האימפקט שלו על הקבוצה - הגיע אליהם אתמול וכבר עכשיו הוא השחקן השני ברמתו שם. איי.סי לואו מזעזע ואם הוא משחק כך הם לא יכולים לנצח קבוצות טובות מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 1:12 am 
Junior

נבחרת הזרים ששיחקו בישראל(הידועה גם בתור באמברג הגרמנית) נותנת בראש לק.ק. זאגרב 65:96
פי.ג'יי טאקר עם 20 נקודות ב20 דקות,מרכוס סלוטר,האיש,התופים ונערות הליווי עם 16 נקודות,10 ריבאונדים ו3 חסימות,בריאן רוברטס עם 7 נקודות ו6 אסיסטים.
קרונוסלאב סימון עם 14 נקודות לאלופה הקרואטית שמקבלת גם 11 נקודות מגארט ו10 משון מאי ומאריו קאסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 4:09 am 
Senior

דייבי ג'ונס כתב:
הבנתי בדיוק למה התכוונת. שוב, אם אתה באמת חושב שטלטוביץ' (הסקורר הטוב באירופה פרט לנבארו, כולל כל הפליטים מארה"ב) לא מסוגל לייצר לעצמו מצבי זריקה בNBA - אין לי על מה להתדיין איתך. אני מעלה שוב את התהיה האם ראית את טלטוביץ' ו/או את הNBA בשנים האחרונות.

בנתיים בבלגרד עוד מיני-הפתעה. פילזן עם הרכב הכוכבים אשכרה משחקים כדורסל וזה נראה לא רע. ניצחון חוץ במקום שאף פעם לא קל לנצח בו. אצל הפרטיזנים פקוביץ' היה חיה כרגיל, הסנטר הטוב באירופה. חוץ ממנו היה אחד, מילאן מצ'באן עם משחק טוב מהספסל. הנה האימפקט שלו על הקבוצה - הגיע אליהם אתמול וכבר עכשיו הוא השחקן השני ברמתו שם. איי.סי לואו מזעזע ואם הוא משחק כך הם לא יכולים לנצח קבוצות טובות מהם.

אם אתה חושב שטלטוביץ' יכול לייצר לעצמו מצב זריקה מול באטייה, טרבור אריזה, ג'ף גרין, שון מריון וג'ראלד וואלאס ושאר הסמול פורוורדים שם כנראה שאתה לא ראית NBA בשנים האחרונות, ועוד לא הזכרתי מוטציות פיזיות כמו דוראנט ולברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 10:24 am 
Hall of Famer

לא מבין כ"כ מה הכוונה "לייצר לעצמו מצב קליעה". אם הכוונה בכדרור ברמה גבוהה, מגוון הטעיות, חדירה לסל וכד', שחף צודק ב-100%. באן בי איי אין סרט שיהיו לו יותר מדי כאלה. יחד עם זאת, הטיעון של שומרים אתלטיים לא מאוד רלבנטי כי היתרון שלו בקטע הזה דומה מאוד לנוביצקי - שחרור מאוד גבוה של הכדור שמקשה מאוד לחסום או להפריע לזריקה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 2:04 pm 
Junior

מן הידועות הוא שלייצר לעצמך מצבי קליעה זה אומר להתגבר בכדרור על ארבעה שומרים, לסבסב את החמישי ואז להטביע על המאמן של היריבה, אנד וואן.

טלטוביץ' הוא סקורר עצום. מי שעדיין חי בסרט שהוא ספוט-אפ שוטר בלי שום דבר אחר, באמת לא ראה אותו מעבר לשניים-שלושה משחקים בשנים האחרונות. יש לו מה למכור בגדול גם בארה"ב ושחף, תעשה לעצמך טובה - את הקשקושים על הNBA כליגה של שומרי על שאי אפשר לעשות מולם סל, אפשר אולי למכור לחובב כדורסל מקזחסטן של שנות ה70. לא בישראל 2011 עם מיליארד שידורים ישירים באינטרנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 5:18 pm 
מנהל פורום

היום המשחק שנועל את המחזור, בילבאו מארחת את אוליפיאקוס.
אוליפיאקוס נחלשה מאוד העונה, האס היחידי הוא ספנוליס, השאר בגדר הבטחה או ניסוי (גצ'יביציוס היינס, פאפאניקולאו), או סתם שחקנים בינוניים מנוסים (פאפאדופולוס) אבל על הקווים אחד השועלים הגדולים בתולדות הכדורסל האירופי
מולו יווני שעשה את הקפיצה שלו כמאמן אאק אתונה (אחד ההישגים הגדולים שלו כמאמן אאק אתונה היו צמד משחקים נהדרים נגד מכבי) מאז הוא משוטט בעולם על תקן מאמן מוכשר לפעמים מביא קבלות לפעמים לא כל כך. אני דווקא תופס ממנו קאציקאריס שמו. הסגל של בילבאו נראה יותר מאוזן ועמוק (לא יותר מוכשר) גירמאו ארון ג'קסון מאחורה מומברו הבלתי ניסבל בסמול, פישר ובאניץ' מקדימה, את הגבוהים מגבה מברואידיס וגם הצ'כי הצעיר המסקרן האמפל, את הגארדים ראול לופז ובלומס.
נראה שזה הסגל הטוב ביותר בתולדות בילבאו למרות שאני לא ההיסטוריון הרשמי של בילבאו
אף פליט שביתת הNBA לא נמצא בסגלים של המשחק הערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 11:34 pm 
מנהל פורום

נגמר 15 לספרדים, תעשו לי כבוד שאמרתי שהם ינצחו
הובילו כל המשחק, היוונים (האמת? הספרדים היו יותר יוונים מהיוונים) התקרבו קצת מידי פעם, היינס היה ההפתעה הטובה מהצד של אולפיאקוס, מהצד של בילבאו הרבה דבש נזל
התיאום בין דיאור פישר לבאניץ' נהדר, הוליד בוכטה של נקודות, הרכז שלהם ארון ג'קסון בונבניירה אמיתית
המהלך של המשחק לטעמי סוף רבע שלוש המשחק מאיים להיות שקול פרינטזיס עושה עברה וחוטף טכנית מיד אחריה, ארבע קליעות מדוייקות מהקו של באניץ' סגרו את הסיפור והכניסו את האוליפיאקוס לתיסכול
גצ'יביציוס הראה ניצוצות של סקורר בשום אופן לא רכז
ראול לופז כשעלה לשחק חילק אסיסטים מתוקים במיוחד
אחלה משחק בקיצור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 11:37 pm 
Senior

דייבי ג'ונס כתב:
מן הידועות הוא שלייצר לעצמך מצבי קליעה זה אומר להתגבר בכדרור על ארבעה שומרים, לסבסב את החמישי ואז להטביע על המאמן של היריבה, אנד וואן.

טלטוביץ' הוא סקורר עצום. מי שעדיין חי בסרט שהוא ספוט-אפ שוטר בלי שום דבר אחר, באמת לא ראה אותו מעבר לשניים-שלושה משחקים בשנים האחרונות. יש לו מה למכור בגדול גם בארה"ב ושחף, תעשה לעצמך טובה - את הקשקושים על הNBA כליגה של שומרי על שאי אפשר לעשות מולם סל, אפשר אולי למכור לחובב כדורסל מקזחסטן של שנות ה70. לא בישראל 2011 עם מיליארד שידורים ישירים באינטרנט.

יש הבדל בין לייצר לעצמך מצבים מול ליאור אליהו ויאנקונאס לבין לייצר לעצמך מצבים מול אריזה ובאטייה. ב-NBA הוא מוגבל להיות ספוט אפ שוטר, באירופה לא. התותח, מול שחקנים עם מוטת ידיים עצומה כמו אריזה ודוראנט השיחרור הגבוה של טלטוביץ' די מתבטל. לקלוע מעליהם הוא לא יכול בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 11:47 pm 
Hall of Famer

נו באמת, שחף. יכולת הסקורינג של טלטוביץ' באמת מדהימה ברמה האירופאית. אם כבר, אז לדעתי הבסט קייס סצנריו שלו הוא מישהו כמו שרמפף. אבל אגיד זאת כך, אין לי שום ספק שאם כספי שווה 10 נקודות במשחק בקבוצה כמו סקרמנטו, אז טלטוביץ' שווה ריאלית משהו כמו 12-13 נקודות ומקום של כבוד בחמישייה בקבוצה ברמה של הניקס, דנבר או ממפיס. לא רע מדי.

חוץ מזה, לא הבנתי למה הפכת את דוראנט לאיזו מפלצת הגנתית. דוראנט???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 12:00 am 
Senior

דורנט לא מפלצת הגנתית, אבל יש לו מוטת ידיים של 7.4 פיט. טלטוביץ' לא יכול לקלוע מעליו... לגבי ההשוואה עם כספי, אז כספי מתפקד ב-NBA על תקן ספוט אפ שוטר וכמות הפעמים שהוא שם כדור על הרצפה היא די מצומצמת. חוץ מזה, לא יודע. האופי של כספי אחר. טלטוביץ' שומר בינוני אפילו במושגים אירופאיים(ליאור חגג עליו בשנה שעברה), מי ייתן לו דקות ב-NBA ככה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 1:26 am 
Hall of Famer

שחף -
כמה עובדות קטנות בשביל לסבר את האוזן:
1. בעונה הסדירה באן בי איי לא עושים הגנה ואצל חלק מהקבוצות זה גם ממשיך ככה לפלייאוף.
2. לא תראה בחיים שחקנים כמו אריזה או דוראנט או באטייה דופקים 2-3 גגות למשחק על ג'אמפ שוטים. הכלל הפשוט באן בי איי הוא דווקא לא לקפוץ לחסימה בג'אמפ שוט, כי כל שחקן התקפה ממוצע יודע שזינוק של השומר שלו לבלוק זו הזדמנות מצוינת לסחוט פאול וללכת לקו. אז מקסימום, ישימו יד בפרצוף. זה לא שלא ראינו את טלטוביץ' דופק צ'אקות מ-9 מטר על הראש של 2-3 שחקנים באירופה.
3. אתה יכול להיות רגוע. מאמנים באן בי איי לא יבזבזו לוק דאון דיפנדרס בסגנון באטייה או אריזה על שחקן כמו טלטוביץ', בדיוק כמו שהם לא מבזבזים אותם על לינאס קלייזה. רוב הסיכויים שהם ישמרו את הכוכב של היריבה.
4. לגבי ההגנה, המאמנים באן בי איי יודעים לעשות את הניתוח עלות/תועלת. אם הוא ברמה מספיק טובה (ע"ע סטויאקוביץ' בשיאו), הוא יוכל גם לקבל 30 דקות למשחק.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 2:42 am 
Senior

עדיין לא הבנתי איך לטלטוביץ' יש את הסקילס הדרושים ליצור לעצמו מספיק מרחק לשחרר זריקה גם מול שומרים פחות טובים מאריזה ובאטייה. הוא לא עושה את זה באופן קבוע ביורוליג, איך הוא יעשה את זה ב-NBA? אני בטוח שאם היו רואים בו פוטנציאל לשחקן ברמה של סטויאקוביץ' בעידן היוטיוב והאינטרנט מישהו היה בוחר בו בדראפט, אפילו בסיבוב השני. לגבי זה שקבוצות לא שומרות, אז בסופו של דבר הילוך שני של הגנות ב-NBA זה עדיין שתיים או שלוש רמות מעל היורוליג מבחינת המהירות שדברים קורים, בטח המהירות ששחקנים מזיזים רגליים והפיזיות שקיימת. זה לא אומר שטלטוביץ' לא יכול לשחק ליד לברון, קובי, רוז או פול, ולצלוף את הזריקות החופשיות שהוא יקבל, אבל סביר שהקבוצות שלהם יעדיפו מהספסל שחקן שגם ישמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה