סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:53 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוקטובר 23, 2011 3:15 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
ארבלוהים מחפש (וגם מוצא, מסתבר) למצוא זוויות מוזרות להסתכל על משחקי היורוליג אני נהנתי לקרוא
http://www.euroleague.net/features/voic ... k-insights

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 23, 2011 7:00 pm 
Hall of Famer

מילה בקשר לדיון שלפניי: לדעתי טלטוביץ' שווה NBA ועוד איך.

אבל אני רוצה לדבר קצת על דני גרין בהקשר של המחזור הזה. אחד השחקנים שהכי אהבתי לראות במכללות, אבל עבר להרבה אנשים מתחת לרדאר למרות ששיחק והרשים בצפון קרוליינה. שחקן סופר-ורסטילי (היחיד בתולדות צפון קרוליינה שהשיג במדיה מעל 1,000 נקודות, 500 ריבאונדים, 200 אסיסטים, 100 חסימות ו-100 חטיפות), שחקן הגנה מעולה, אינטיליגנטי ומחבר קבוצות. היה ברור שאין לו יותר מדי מה למכור ברמת הNBA, יען כי הוא סווינגמן בגובה 1.98 עם יכולות סקורינג לא מספיק טובות לרמה הזאת, וההגנה המצוינת שלו מתאימה יותר לאירופה. שחקן קלאסי לאירופה, ומי שזכתה בו בינתיים היא אולימיפיה לובליאנה, שבמדיה הוא היה נקודת האור בתבוסה לברצלונה במחזור האחרון, עם 17 נקודות, 4 ריבאונדים ו-2 אסיסטים. אני מעריך שגרין לא ימצא בהמשך את המקום שלו בNBA, ובסוף העונה כדאי לאיזו ירושלים לשים עליו את היד בחוזה אורך טווח.

ואה, זה לא ממש הוזכר בתקשורת הספורט שלנו, אבל אחד בשם רוברט רות'בארט שיחק יותר מ14 דקות נגד ברצלונה (4 נקודות, 25% שדה, 100% קו, 4 ריבאונדים, חסימה אחת, 7 נק' מדד-הרביעי בטיבו בלובליאנה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 2:12 am 
Hall of Famer

מירזה טלטוביץ' הוא 4 באירופה ולא יכול לשחק בעמדת הסמול פורוורד באן.בי.איי בשום פנים ואופן, כבד הרבה יותר מדי. בכדי להשתלב באן.בי.איי טלטוביץ' יצטרך למצוא את הסיטואציה המתאימה בשבילו, שהיא לא פשוטה. עם בחירת הזריקות שלו, היכולת ההגנתית הרעה, הריב' הלא קיים ברמת אן.בי.איי, רוב הסיכויים שייכשל ואם יצליח מדובר בשחקן ספסל שיעלה לתת קליעה מבחוץ בעמדה מספר 4 ברבע המחליפים. יכול להיות קלייזה, מאמין שאם יגיע לאן.בי.איי לא יצליח שם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 7:20 am 
Hall of Famer

עמוס, ומה מבדיל בין טלטוביץ' לבין גרבחוסה?
ושוב, אפילו כספי קולע 10 בממוצע למשחק, אתה באמת לא חושב שטלטוביץ' שווה יותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 9:33 am 
Hall of Famer

ההבדל הגדול בין גארבחוסה לבוסני, שהוא שחקן התקפה עדיף, זאת כמובן ההגנה. גרבחוסה לא היה שומר טוב ברמת אן.בי.איי, אבל הוא היה קשוח והוא נתן 100% מעצמו בהגנה. גם בהתקפה גרבחוסה תמיד היה רול פלייר שלוקח את הזריקות החופשיות. טלטוביץ' מחזיק בבחירת זריקות מזעזעת ולא שומר. אין ספק שאם יהיה המאמן שישים אותו על המגרש ויתן לו יד חופשית, אז טלטוביץ' ישים את ה-10 נק' ויותר מכך, אבל קשה לי לראות את המאמן שיעשה זאת. כספי מביא בחבילה האסל ואנרגיות ודברים שמאמנים אוהבים, בתוספת היכולת לשים את הזריקות החופשיות וזה מקנה לו את הדקות באן.בי.איי.

יש שחקנים אירופאים מצויינים שפשוט לא מתאימים לסיטואציות הסטנדרטיות של האן.בי.איי. שאראס היה כזה, אני חושב שגם נבארו כזה (אין לי ספק שאם הוא היה נחשב הצלחה בעונת הרוקי, הייתה את הקבוצה שהייתה זורקת עליו את הסכומים שהיו משאירים אותו מעבר לאוקיינוס) ונראה לי שגם טלטוביץ' הוא שחקן שכזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 11:00 am 
Junior

טלטוביץ' לא גדול מגני אירופה בפורוורד אבל רחוק מתדמית ה"לא שומר" שהדביקו לו. אני ממליץ (בחום) לצפות בגמר הפלייאוף משנה שעברה נגד ברצלונה, או באופן כללי לראות משחקים שלו ולא רק ה2-3 בשנה נגד מכבי.

אפשר להתווכח אם זה ראוי או לא, אבל טלטוביץ' מקבל הרבה הנחות בקבוצה הגנתית כי הוא הגו-טו-גאי ההתקפי שלהם ושחקן של כמעט 40 דקות לערב. ועדיין מי שרואה משחקים של הקבוצה יודע שבפוזשנים החשובים טלטוביץ' שומר טוב מאוד. הרבה יותר טוב מגרבחוסה למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: רלפי ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה