סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 3:19 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ואני חושב שכדי יהיה קצת לחכות שרנדל יחזור ושגרונפלד יצטרף.
הפועל נראתה זוועה. חסרת צורה והנהגה.
אבל עדיין, מחזור שני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 8:53 am 
Sophomore

shay כתב:
שמוליק, מה אתה רוצה מדלרוי ג'יימס? הוא ניצח לכם את המשחק היום יחד עם קני לאוסן ושלשותיו.

אני לא עונה בשמו אבל גם לי מותר, נכון?
לא ראיתי (עדיין..) את המשחק אתמול אבל מהמשחקים שכן ראיתי, דלרוי ג'יימס היה פשוט מביך. מצד שני, גם במשחקי ההכנה היו לו כמה משחקים שהוא הפציץ. הבעיה המרכזית לטעמי היא שהוא שחקן מאוד צפוי ושמאוד קל ללמוד אותו. עושה מן כניסות מוזרות לסל... הבעיה של חגאי תהיה למי לצוות את היקסון- ללאוסון שעד עכשיו עושה רושם לא רע בכלל או לג'יימס שמראה עליות וירידות מאוד גדולות. האם לשים את היקסון כ4, שם זה המקום הטבעי שלו ושם הוא יעשה חורבן לכל הגנה בארץ, או לשים אותו ב5, שם הוא יהיה מצוין אבל לא הרבה יותר מזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 11:45 am 
מנהל פורום

אני גם חושב כמו אבימאל, שיש כאן כשל בסיסי בקבוצה
או בעמדת המאמן או בחיבור בין השחקנים
למעשה מאז תחילת העונה הקודמת משו כמו הרבע הראשון של העונה הקודמת הפועל משחק כדורסל שמעליב את התקציב שלה, את האוהדים שלה ואפילו את המסורת שלה
ראיתי דברים יפים מאוד ברמת היכולת האישית מכל אחד מהשחקנים החדשים (חוץ מגוני ובראדלי) אבל הם פשוט לא משחקים יחד שזה מפחיד

בכל מה שקשור לקבוצה מספר 2 או לא. זה ויכוח עובדתי פשוט לא פילוסופי.
בפרסקטיבה של 10 שנים האחרונות ובטח 20 שנה אחרונות הפועל היא הקבוצה מספר 2 בארץ ובפער גדול, בחמש שנים האחרונות (שזה פרק זמן משמעותי) גליל עברה אותה בפער גדול

כנראה שיש יתרון לעמית גל על דני קליין. כי בטוח לא מדובר ביתרון של קטש על גודס ובטח לא ביתרון של לובין על קטש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 12:32 pm 
Junior

אני משוכנע שיש כשל עמוק יותר מקטש לצורך העניין. בכל הקבוצות של הפועל בעונות האחרונות, ולא משנה מי היה המאמן, נשבה רוח דומה - מזלזלת ואדישה. יש משהו שעובר מההנהלה לשחקנים ושמפיל את כל האחריות על כתפיו של מי שעומד על הקווים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 1:03 pm 
Junior

חולון-בקעה, ההבדל בין הקבוצות הוא במאני טיים. דלייני, פינוק, דאוול, כולם שחקני קלאץ' וזה היתרון הגדול של הקבוצה הזו על פני רוב הקבוצות בליגה. לא מומלץ להגיע נגדם למשחק צמוד בדקות האחרונות, המהלך של דלייני שחודר פנימה ומוציא לפורת על קו השלוש הוא דוגמא למהלך גדול. אצלנו רון לואיס בדיוק ההפך משחקן קלאץ' ומורן רוט, יום עסל יום בסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 3:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא מבין את כל דיוני כספי למיניהם. הוא לא חתם במכבי בראש ובראשונה בגלל בעיית המיסוי. בירושלים אין בעיית מיסוי? היא לא חלק מישראל?
כלומר, אני יודע שיש כאלה שחושבים שהיא לא, או שהיא לא צריכה להיות, אבל בכל זאת היא כן, בפעם האחרונה שהסתכלתי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 4:06 pm 
Hall of Famer

י-ם חייבת רכז כמו אויר לנשימה,אין לה בסגל (חוץ מגוני שנמצא בכושר גרוע) אף רכז טבעי ,צריכים הרבה כישרון לבנות קבוצה בלי שחקן רציני בעמדה הכי חשובה על המגרש.תראו את גליל החתימו היום רכז לא רע בכלל (כריס תומאס) שנתן 5 שנים סבירות מאוד באירופה(כולל 3שנים בליגה הראשונה בספרד),לא מחכים שם לניסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 6:13 pm 
Senior

לניסים יש חוזה כמדומני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 7:12 pm 
מנהל פורום

תומר כתב:
לניסים יש חוזה כמדומני

איך שהוא זה מזכיר לי את הנערים מאפיקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 7:37 pm 
Senior

לא מכיר את הנערים מאפיקים

התכוונתי לקבוצה הקזחית "אתלטיקו ניסים" שבשורותיה משחק הרכז המקסיקני הצעיר חוזה כמדומני (Hose Camdumney) שכיכב בשנתים האחרונות במכללת איסט ווסטרן עם ממוצע מצוין של 4.6 חטיפות במשחקי חוץ ויחס נדיר של אסיסטים לאחוזי עונשין ( 12.8).

נערך לאחרונה על ידי תומר בתאריך ג' אוקטובר 25, 2011 9:14 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 8:04 pm 
Sophomore

הפועל היו זוועה אתמול.
גליל ניצחה רק ב21 הפרש בגלל שגם היא לא הייתה מדהימה.
בכל התקפה של ירושלים שני שחקנים בלבד נגעו בכדור.
היה פשוט מעורר רחמים לראות איך יזרעאלי מכניס כדור לקוקיה בפוסט(ועושה איירבול)
כשלוק ג'קסון פשוט חופשי לגמרי בפינה.
בכלל כל פעם כשלוק ג'קסון נגע בכדור יצא משהו טוב.-וכעת הם רוצים להעיף אותו...
ב.חיפה-קבוצה של חבורת אתלטיים חסרי מוח.
התנהלות זוועתית ברגעי הסיום כולל איבודים טיפשיים.
בני השרון לא הבריקה אבל חיפה שיחקו כזה שכונה שלא היה להם ברירה אלא לנצח..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2011 11:42 pm 
Freshman

שלום לכולם, אני עוקב אחרי הפורום כבר די הרבה זמן ועכשיו החלטתי להצטרף.
אני אוהד בני השרון והולך מדי פעם למשחקים ואתמול הייתי במשחק נגד חיפה. אני חייב להגיד שבני השרון כרגע היא קבוצה ראן אנד בלאגן, הכדורסל שלה מבוסס על ריצות מחוף לחוף ועל יכולת אישית. ברוב ההתקפות לוקחים ריבאונד, נותנים את הכדור לקרטר או לדאן והם רצים עד לטבעת במקרה הטוב או עוצרים לזרוק שלשה במקרה הרע. אם כבר נגררים להתקפה מסודרת, אז ברוב ההתקפות התרגילים לא עבדו ושוב הגיעו למהלכים של אחד על אחד. או שלאוסון יוצא החוצה לשלשה, או שדלרוי ג'יימס מנצל את הזריזות שלו ולוקח את הכדור מקו השלוש עד הטבעת או שלפעמים קרטר ודאן מחליטים סתם לזרוק שלשה עם יד בפנים. אתמול זה עבד, אבל אני מניח שיהיו ימים שזה לא יעבוד.
אני לא יודע אם שמתם לב, אבל הישראלים של בני השרון קלעו אתמול 4 נקודות בלבד!!!
חיפה מצד שני התחילו מצוין עם הרבה התלהבות ונקודות ממתפרצות, אבל איבדו את העשתונות כרגיל בסוף (פאוול במיוחד), ונדמה שמבחינתם שום דבר לא השתנה משנה שעברה.
דרך אגב, שון ג'יימס קפץ לבקר עם התאומים את דלרוי (ואת האקסית) ובמחצית נתן להם קצת לזחול על הפרקט. כשמלובני קלט את זה, הוא עט עליו כדי להשיג ראיון ובדרך כמעט דרך על אחד התאומים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 12:00 am 
Senior

מכבי מנצחת את אשקלון 88-84.

מכבי עם ההרכב הכי גרוע שאני זוכר בשנים האחרונות שעולה על הפארקט במשחק. לדעתי מעולם לא היה מצב שלא היה להם אפילו שחקן אחד בקו חוץ שיכול לייצר לעצמו מצבי זריקה. כל עוד פניני וסמית בכושר קליעה ומשחק מזעזע כמו שהם נכנסו אליו בשבועיים האחרונים מכבי פשוט תקועה בהתקפה ברמות. כשיוגב זה השחקן היחידי בעמדות 1-3 שלך שיכול לעבור את השחקן שלו בכידרור (אבל לא לקלוע אחרי זה) אתה בבעיה גדולה. שייר ובורשטיין נמחקו על ידי בלאט לחלוטין (ובצדק לפי היכולת).

אשקלון היו פראיירים גדולים לא לנצח את המשחק הזה ופשוט נתנו למכבי לקחת איזה 1001 ריבאונד התקפה.

לדעתי מכבי לא תעלה יותר עם ההרכב הזה לעולם למשחקי ליגה, זאת הפעם הראשונה והאחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 1:15 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
דווקא חושב שהיה משחק טוב מאוד. טוב, פרט לשיפוט. אשקלון - בטח לא פראיירים, והם נראים הכי טוב מכל הקבוצות שראיתי עד היום. בקלות הם בפיינל 4. אבל פאפאלוקאס - ענק! איך שהוא השתלט על המשחק! כל הסטיגמות האלה שאין שחקן יוצר... פאפאלוקאס - יוצר. אבל לאחרים. מה רע בזה? גם להנדריקס היה משחק גדול-גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 1:21 am 
מנהל פורום

ברוכים הבאים מנצור, מעניין כמה עוד משתמשי רפאים יש פה שקוראים רק. אם אתם כאלה וקוראים את זה אני יותר ממזמין אותכם להירשם, זה חשוב לאתר (אלא אם שם המשפחה שלכם הוא אלמדלסי).

ירושלים עם משחק פשוט פאתטי. האיבודים השטותיים של בראדלי ויזראעלי במסירות רוחב גרמו לגעגועים עזים ליוגב אוחיון (טוב נו כמעט). בראדלי שרק לפני כמה ימים פורסם שמרשים מאוד באימונים וברמה גבוהה פתאום לאחר הופעת הבלהות הופך להיות מטרה, וראיתי בספורט5 שכבר בוחנים את האפשרות לשחרר אותו. כמו כן יש כבר כל מיני הדלפות מ"בכירים" בקבוצה נגד קטש. למרות החולשה הבולטת של הגארדים, דווקא בלטה אצלי החלביות של ורנאדו. הוא מאוד התקשה מול הפיזיות של ג'ונס, וכרגע הוא נראה לי כמו גרסה פחות מוכשרת של שון ג'יימס. את ה4-4 מהשדה שלו הוא עשה מסלי זבל, וגם ה9 ריב' לא ממש מרשימים אותי כי די חגגו עליו. בנוסף שוב מסתמנת עוד עונה בלי ידיים יציבות מספיק מחוץ לקשת.

- בקרב הפצועים בקבוצה אז רנדל ייעדר עוד משחק ליגה, ותומאס שעוד לא ממש שיחק קרע חלקית איזו רצועה וייעדר לחודשיים. המזל הנאחס בתחום הפציעות מהעונה שעברה חוזר, אולי לפחות עדיף שזה מוקדם בעונה.
- רק אני או שראיתי בגן נר (?) כיסאות עם דגלי טורקים או טוניסיה עליהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 1:53 am 
Sophomore

תגידו, יש פה עוד מישהו שקלט את ההטבעה הפסיכית של דוויין מיטשל, שקפץ לדאנק מעל הנדריקס?!
:shock:
!!fuckin' A
יא אולוהים.

ואם נדבר על המשחק, אני מסתכל על הסטטיסטיקה של אשקלון ורואה שהישראלים שלהם כמעט ולא נראו (בדיוק כמו שהמשחק נראה). זה עדיין הספיק לקבוצה עצמה להיראות נהדר למשך לא מעט דקות. לא החלטתי מה זה אומר על אשקלון, וגם לא החלטתי מה זה אומר על מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 2:04 am 
Senior

מה חדש בזה? לרוב העונה, למעט מקרים בודדים פה ושם ינצחו הקבוצות ש4 הזרים שלהם ישחקו טוב יותר. אין היום כמעט ישראלים "מובילים" בליגה שיש להם אימפקט גדול מלבד במכבי וירושלים. רוט בחולון, לימונד באשקלון וזהו (טוב נו, גם אצלנו הישראלי הכי טוב בליגה נמצא אבל האימפקט איכשהו מתקזז לו שנה שנייה ברציפות). שאר הקבוצות זה בעיקר 4 זרים נגד 4 זרים והישראלים צריכים לעשות את עבודתם כשחקנים משלימים.

frodoborg, משחק טוב כן. בהתחשב בסגל שמכבי העלתה למשחק. הסגל הכי חלש שלהם לדעתי בשנים האחרונות ואולי אפילו מעבר לזה. תכלס, בחלקים גדולים של המשחק היום היה לאשקלון בכמעט כל רגע נתון יתרון בעמדות הגארד על מכבי. פפאלוקאס מנהל משחק גדול ואפילו משתמש בפיק אנד אול בסגנון טפירו בשביל לנהל את הקבוצה, אבל מכבי שיחק לכל אורך המשחק בלי שחקן שמסוגל לעבור את השחקן שלו באחד על אחד או לייצר לעצמו קליעה מבחוץ. אין סרט כזה. אפילו באשקלון יש בכל רגע נתון כמעט 2-3 שחקנים כאלה, אפילו בירושלים שהובסה אתמול. הסגל שמכבי עלתה איתו היום למשחק מפסיד לפחות 7-8 משחקים העונה. אני לא מאמין שנראה את הסגל הזה מתלבש עוד פעם בתקופה הקרובה.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ג' אוקטובר 25, 2011 2:06 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 2:05 am 
Junior

עידן שגיב כתב:
תגידו, יש פה עוד מישהו שקלט את ההטבעה הפסיכית של דוויין מיטשל, שקפץ לדאנק מעל הנדריקס?!
!!fuckin' A
יא אולוהים.

אני...ונראה לי שהשדרים לא ממש שמו לב מאיזה סיבה...לא ייחסו לזה תשומת לב מיוחדת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 2:09 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
דווקא חושב שהיה משחק טוב מאוד. טוב, פרט לשיפוט. אשקלון - בטח לא פראיירים, והם נראים הכי טוב מכל הקבוצות שראיתי עד היום. בקלות הם בפיינל 4. אבל פאפאלוקאס - ענק! איך שהוא השתלט על המשחק! כל הסטיגמות האלה שאין שחקן יוצר... פאפאלוקאס - יוצר. אבל לאחרים. מה רע בזה? גם להנדריקס היה משחק גדול-גדול.

אשקלון עשתה את הבנייה הכי נכונה שקבוצה ישראלית יכולה לעשות. 3 זרים מצוינים שמכירים היטב את הליגה, מתוכם 2 (מיצ'ל ומורגן) שבליגה שלנו הם סוג של אול-אראונד, רביב לימונד שהוא רמה או כמה רמות מעל שאר הישראלים בליגה שהיא לא מכבי, והסתמכות על חבר'ה אנרגטיים (ברקוביץ', שמחון) מהספסל. את טוני סקין אני רואה פעם ראשונה מאז הפיינל פור ההוא של ג'ורג' מייסון, היה ונשאר שחקן שמסתמך על זריזות וקליעה ובינתיים בליגה הקליעה עובדת לו (6/10 לשלוש בשני המשחקים האחרונים).

לגבי השיפוט, מוזר שלא הזכירו את זה כאן, במשחק הזה נראתה אחת משריקות הטכנית המגוחכות שאי פעם נראו בכדורסל. במצב של יתרון 48-51 לאשקלון ברבע השלישי מכבי ת"א היתה בהתקפה והכדור עף אל מעבר לחצי. רביב לימונד וכמדומני בורשטיין רצו אליו, ולימונד חשב שנגיעה של בורשטיין תביא לשריקת חצי. זה לא קרה, ואלפסי צרח על לימונד שיחזור להגנה. שופט צעיר והזוי משהו בשם אלעד שמואלי נתן לאלפסי טכנית על העניין הזה והכניס את כולם להלם טוטאלי. מה שמצחיק זה שהתגובה של אלפסי לשריקה (הוא השתולל עד ששמעון אמסלם נאלץ לתפוס אותו פיזית, וסימן לשופט אצבע מסתובבת על הראש לאמור: משוגע) הצדיקה טכנית, אבל כמובן שלאף אחד לא היה אומץ לתת לו אחרי שריקת הפיאסקו. מיותר לציין ש2 השופטים הבכירים, ביטון ואסתרון, לא טרחו לבטל את השריקה המטומטמת ומכבי קלעה זריקה מהעונשין ועוד שלשה כתוצאה מהכדור מהצד ועלתה ליתרון.

פפאלוקאס היה ענק ואחראי לנצחון של מכבי ת"א, והנדריקס פשוט היה הנדריקס: אתלט, קליעה מעולה מחצי מרחק ויעילות התקפית מצוינת. שחקן נהדר, חבל שהוא בנוקיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 2:18 pm 
Hall of Famer

עידן שגיב כתב:
!!fuckin' A
יא אולוהים.

ואם נדבר על המשחק, אני מסתכל על הסטטיסטיקה של אשקלון ורואה שהישראלים שלהם כמעט ולא נראו (בדיוק כמו שהמשחק נראה). זה עדיין הספיק לקבוצה עצמה להיראות נהדר למשך לא מעט דקות. לא החלטתי מה זה אומר על אשקלון, וגם לא החלטתי מה זה אומר על מכבי.

הזרים של אשקלון הם אכן סקוררים (ולא רק), אבל אני חושב שהסטטיסטיקה קצת משקרת במובן של תרומת הישראלים במשחק הזה. התקפית הם לא בלטו, אבל למעט יוני ניר כל אחד נתן תרומה די חשובה. ניב ברקוביץ' הביא המון אנרגיות מהספסל וסחט אופנסיב חשובה מדיוויד בלו במאני טיים, שמחון דפק שלשה משמעותית לקראת סוף המחצית הראשונה ותרם בהגנה, לימונד פשוט רצה יותר מדי להוכיח אבל קלע כמה סלים חשובים וגם בהגנה היה משמעותי. בכל מקרה ברור שלימונד הוא הפייבוריט לתואר השחקן הישראלי המצטיין בליגה העונה, ואם ברקוביץ' את שמחון (מיוניר אני לא באמת מצפה למשהו) ימשיכו להיות אנרגטיים ויקחו את הצ'אנסים שיקבלו, מצבה של אשקלון בליגתנו הוא טוב מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 3:06 pm 
Hall of Famer

אלפסי לא צרח על שום לימונד. הוא צרח על השופט שלא שרק לחצי (שאני לא בטוח שהגיע, כי לא ברור מי נגע אחרון לפני שהכדור חזר) והשופט שרק לו את הטכנית. בהילוך החוזר שצולם מזווית יותר מתאימה רואים את זה מצוין. אני לא יודע מה צרח ואם היה אפשר להבליג או לא, אבל אין ספק שהוא צרח על השופט, ושיפסיקו למכור לנו סיפורים נוסח אפי "לקחתי 3 פסקי זמן כדי לתכנן תרגיל שיוריד את ההפרש מ-17 ל-15" בירנבוים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 4:53 pm 
Hall of Famer

לא יודע מי מוכר איזה סיפור, אבל עפר שלח ישב קרוב ממני וממך להתרחשות ובחיים לא שמעתי אותו כל כך המום מטכנית. אפילו אם אלפסי צעק על השופט שהיה חצי, זו צעקה לגיטימית לגמרי בסיטואציה הזו ובוודאי לא עילה לטכנית כל עוד הוא לא קילל או התפרע באופן מיוחד. אם כבר, ההתפרעות שלו אחרי הטכנית הצדיקה הרחקה, אבל היות שגם לשופט הצ'ונג היה ברור שהוא טעה/הגזים/לא הבין את מקומו על המגרש ובחיים בכלל, הוא כמובן לא העז לעשות את זה. בקיצור, אם מה שאלפסי עשה זו טכנית, כל מאמן בכל משחק בכל פוזשן שלישי צריך לקבל טכנית.

אה, וגם ברור לך שזו שריקה שיכולה להישרק-בוודאי בסיטואציה הזו-רק לצד אחד במשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 6:19 pm 
Hall of Famer

עופר שלח עדיין המום גם כשלא שורקים סל כשמדביקים כדור לקרש.
בהילוך החוזר שצולם לאורך המגרש ראו בבירור אל מי אלפסי פונה כשהוא צורח - אל השופט שרץ על קו האורך. עופר שלח יכול לספר מה שהוא רוצה, המצלמה במקרה הזה מסגירה אותו. מאחר ולא קורא שפתיים אנוכי אני לא יודע מה הוא צרח, אבל אפי בירנבוים לא היה מתבייש בצרחות שלו (אני מתכוון לפני הטכנית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 6:22 pm 
Hall of Famer

לאורך זמן 3 משחקים בכל 5 ימים וחוק ה4 זרים יפגע במכבי ת'א בכל המסגרות,כבר בתחילת העונה קבוצות כמו חולון ואשקלון כמעט ניצחו את הצהובים ,בעוד חודש ומעלה זה רק יעשה קשה יותר עבר החניכים של דיוויד בלאט בגלל העומס הכמעט בלתי אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 7:40 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עופר שלח עדיין המום גם כשלא שורקים סל כשמדביקים כדור לקרש.
בהילוך החוזר שצולם לאורך המגרש ראו בבירור אל מי אלפסי פונה כשהוא צורח - אל השופט שרץ על קו האורך. עופר שלח יכול לספר מה שהוא רוצה, המצלמה במקרה הזה מסגירה אותו. מאחר ולא קורא שפתיים אנוכי אני לא יודע מה הוא צרח, אבל אפי בירנבוים לא היה מתבייש בצרחות שלו (אני מתכוון לפני הטכנית).

אני בטוח ששלח ישמח ללמוד ממך ענייני חוקה, אבל במקרה הזה הוא פשוט ישב משהו כמו 4 מטרים מאלפסי כשאני מניח שאתה ישבת רחוק יותר, כך שלעניין זה הוא אולי בכל זאת בר סמכא גדול יותר.

ושוב, גם אם אלפסי צעק על השופט שהיה חצי ואיך הוא לא שורק וכו' וכו', אין שום מקום לשריקת טכנית על דבר כזה, בוודאי בנקודה הזאת של המשחק. היו רגעים מותחים וחשובים במשחק כדורסל ספורטיבי, הצעקות האלה לא הגיעו משום מקום ולא היו שם קללות או השתוללות מיוחדת, והשופט חסר הנסיון (והמושג) פשוט עשה מעשה פזיז שברור שהתחרט עליו שנייה אחר כך (בעיניי הראיה היא שהוא לא הרחיק את אלפסי שבאמת השתולל אחרי הטכנית) ותוך כדי השפיע באופן גס ולא ספורטיבי על מהלך המשחק.

ולא קורא מחשבות אנוכי, אבל אומר עוד פעם שגם אתה יודע ששריקה כזאת יכולה לצאת לצד אחד בלבד במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה