סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 7:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 8:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני דווקא חושב שזו החתמה טובה של ירושלים. נכון, לא שם מפוצץ, אבל שחקן שקולע באחוזים טובים, שמאיים מבחוץ ושלא עושה הרבה שטויות על המגרש. גם העובדה שהוא מכיר את הליגה עוזרת. בשלב הזה של העונה, זה לגמרי לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 8:31 pm 
Sophomore

שחקן שישן רוב העונה ומתעורר במפגשים נגד מכבי ת"א. הבעיה של ירושלים היא שכמו בשנים האחרונות, לא בטוח שיגיעו למפגשים שהם מכוונים אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 8:35 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זה יפה ששיחררו את סימונס, מטובי הגארדים הזרים ששיחקו בארץ, לטובת ריץ', שחקן ליגה טוב שנתן עונה מצוינת. ועכשיו מחליפים את ריץ', שחקן ליגה טוב שנתן עונה מצוינת ברון סטיל, שחקן ליגה בינוני שנתן שתי עונות סבירות מינוס (ולא הראה שום דבר שמאפשר להגדיר אותו כרכז). אני ממליץ למחלקת הסקאוטינג של הפועל למהר ולהחתים כבר עכשיו את דרק לואו, כי עושה רושם שזו הרמה ששואפים אליה.

מה שכן, להגדיר את סטיל כאוברייטד נראה לי קצת בעייתי. למעט נדב, שהכיר אותו עוד מימי המכללות ודי אהב אותו, לא זוכר מישהו שכתב עליו משהו טוב. ככה שאו שהוא אנדרייטד או שסתם לא מעריכים אותו במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 8:43 pm 
Sophomore

ראובן כתב:

מה שכן, להגדיר את סטיל כאוברייטד נראה לי קצת בעייתי. למעט נדב, שהכיר אותו עוד מימי המכללות ודי אהב אותו, לא זוכר מישהו שכתב עליו משהו טוב. ככה שאו שהוא אנדרייטד או שסתם לא מעריכים אותו במיוחד.

לא יודע מה אמרו עליו בפורום.

אני זוכר שבערוץ הספורט דיברו עליו בד"כ כשחקן מעולה . . .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 8:48 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
זה יפה ששיחררו את סימונס, מטובי הגארדים הזרים ששיחקו בארץ, לטובת ריץ', שחקן ליגה טוב שנתן עונה מצוינת. ועכשיו מחליפים את ריץ', שחקן ליגה טוב שנתן עונה מצוינת ברון סטיל, שחקן ליגה בינוני שנתן שתי עונות סבירות מינוס (ולא הראה שום דבר שמאפשר להגדיר אותו כרכז). אני ממליץ למחלקת הסקאוטינג של הפועל למהר ולהחתים כבר עכשיו את דרק לואו, כי עושה רושם שזו הרמה ששואפים אליה.

11 נק' למשחק באוקראינה עד כה...וכשסטיב ברט איתך בקבוצה זה שקול ל 20 נק' למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 8:49 pm 
Hall of Famer

על סטיל דיברו כגניבה אאז"נ... :mi_ga_et:

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 8:51 pm 
מנהל פורום

אולי עכברי המכללות. אני זוכר יותר דיבורים על החתמת דן שמיר אופיינית (לקראת סוף העונה הראשונה שלו היו באמת ויכוחים על מי החתים אותו), בעיקר בהתבסס על הסטטיסטיקה מהעונה האחרונה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 9:07 pm 
Hall of Famer

לא חושב שדובר על רון סטיל כגניבה. אני זוכר כשדיברו על כך שרון סטיל הוא שחקן ללא רזומה רציני בארה"ב, אני רשמתי שזה לא נכון, ושאחרי שנתו השניה למשל הוא נחשב על ידי כאחד הרכזים הטובים במכללות אם לא הטוב בהם. אח"כ כמובן התחילו הפציעות. הבעיה שלי עם רון סטיל פחות נוגעת ביכולת שלו, אלא יותר בתכונות שלו. ממה שראיתי ממנו בבני השרון הבחור לא רכז אמיתי. ירושלים לא צריכה עוד גארד שמסוגל לשים נק' על הלוח, יש לה מספיק. היא צריכה מנהל משחק אמיתי וסטיל לטעמי לא כזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 9:32 pm 
מנהל פורום

לא חושב שיש לירושלים מספיק גארדים שמסוגלים לשים נקודות על הלוח, וגם לא מספיק גארדים בכלל (כרגע המניין עומד על שלושה). הבעיה היא שעוד יותר מהצורך הקיים בגארדים, יש צורך משווע ברכזים, אחרי שהתברר סופית שנעימי לא רואה את טפירו (ובטח לא את עדי גורדון) כמודל לחיקוי שלו.

אבל האמת הביקורת על סטיל היא לא בכך שיש מספיק שחקנים על העמדה (מה שממילא לא נכון) וגם לא בכך שהוא לא באמת רכז (מה שכנראה כן נכון), אלא בכך שהוא פשוט לא שחקן מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 10:03 pm 
Hall of Famer

ההגיג חלף מתחת לאפכם ככל הנראה (לא משנה שמאייתים אותו אחרת)...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 10:19 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:

שתי עונות סבירות מינוס? שום דבר שמאפשר להגדיר אותו כרכז?

בעונה האחרונה שלו בארץ, סטיל נתן 12.3 נקודות למשחק, עם 5 אסיסטים על 2 איבודים, 2.3 ריבאונדים ומעל חטיפה למשחק. לגמרי-לגמרי לא רע. בפלייאוף הוא עוד העלה את הרמה שלו משמעותית, ונתן 16.5 נקודות למשחק באחוזים פשוט מדהימים (67% לשתיים, 59% לשלוש), 4 ריבאונדים ו-4 אסיסטים על איבוד בודד.

גם בעונה הראשונה, ביחס לדקות שקיבל, היה טוב בהחלט: 9.8 נקודות ב22.5 דקות בלבד, אחוזי שדה נהדרים (55% לשתיים, 39% לשלוש) ושוב העלה רמה בפלייאוף.

סטיל הוא בעיניי שחקן אמין שאתה יודע מה אפשר לקבל ממנו, נשק התקפי חביב מאד, שחקן עם אופי נוח ולפי מה שהראה בישראל-גם מגיע במאני טיים. לא רואה למה זו יכולה להיות החתמה לא טובה, אולי מצפים בירושלים שסטיב נאש יחליט להעביר במלחה את השביתה, וגם אז בטח ימצאו אוהדים שיגידו שזה נוגס יותר מדי בדקות של נעימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 10:26 pm 
מנהל פורום

אני חושב שיש פער מסוים בין סטיב נאש ורון סטיל, תסכים בודאי.

אני חסיד גדול של זרים מהארץ, אבל יש איזו הנחת בסיס שהפועל יכולה ולכן צריכה לשאוף להביא את אלה שבאמת התגלו כשחקנים מעל הרמה הרגילה של הליגה. מקובל עלי שסטיל שחקן חביב וקלע שלשות טוב. אבל לא צריך להסתפק רק בסטיב נאש כדי לרצות משהו שהוא יותר משתי עונות סבירות, מצידי שיהיו גם סבירות פלוס (המינוס הגיע בגלל הכישלון הקבוצתי בשתי העונות האלה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 10:35 pm 
Hall of Famer

אבל תסתכל בבקשה על השלב שבו נמצאים בעונה. ספק רב אם אפשר להביא שחקן טוב מסטיל, שיוכל גם להשתלב מייד כפי שמצפים מסטיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 10:42 pm 
Hall of Famer

נדב, כפי שהשביתה נראית כרגע, יש דווקא המון שחקנים מעבר לים שאפשר להביא. (ואני עדיין תוהה, מי באירופה ירים את הכפפה ויחתים את שנון בראון)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 10:47 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
נדב, כפי שהשביתה נראית כרגע, יש דווקא המון שחקנים מעבר לים שאפשר להביא. (ואני עדיין תוהה, מי באירופה ירים את הכפפה ויחתים את שנון בראון)

הכותרת נכון לעכשיו בריל ג'י אם: Source: Players Would Approve Owners' Latest Proposal.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 11:05 pm 
Hall of Famer

הייתי ממתין לידיעה של כתב קצת יותר בכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 11:23 pm 
Hall of Famer

לא משנה, העקרון הוא אותו עקרון. לא חושב שהפועל ירושלים צריכה לשחק את המשחקים של כן שביתה או לא שביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 11:29 pm 
מנהל פורום

nadav_hacohen כתב:
אבל תסתכל בבקשה על השלב שבו נמצאים בעונה. ספק רב אם אפשר להביא שחקן טוב מסטיל, שיוכל גם להשתלב מייד כפי שמצפים מסטיל.

המילה "מצפים" טומנת בחובה מחשבה ותיכנון שנראה לי נטול בסיס לחלוטין לייחס להנהלת הפועל. אבל הסתכלתי ולמיטב הבנתי אנחנו נמצאים במקום הרביעי. מה מיוחד בו? רק השבוע (או שבוע שעבר?) הגליל הביאו שחקן לעמדה שאם הבנתי נכון, אמור להיות טוב בהרבה מסטיל. ואם אי אפשר להביא עכשיו, אז אולי כדאי לחכות עוד שבועיים או חודש ולא להחתים החתמה שלפי רוח ההודעה אי אפשר להגדיר אחרת אלא כהחתמת פניקה.

כדאי גם לזכור שהפועל כבר החתימה שישה זרים (שכולם שיחקו בליגת העל). סטיל יהיה השביעי והמקסימום הוא שמונה. יש עוד לפחות שחקן אחד בקבוצה (ג'קסון, שקלע היום 18 נקודות דווקא) שחרב ההחלפה עומדת מעליו. בוא נגיד שלפעול בפזיזות זה לא בדיוק המתכון ההגיוני במצב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 12, 2011 11:34 pm 
Senior

אחרי הנפילות האחרונות קטש חזר לזרים עם עבר בקופליה? לא יודע עד כמה סטיל מנהל משחק בכלל. לי הוא תמיד נראה כמו 2 נמוך. לגבי השביתה, לפי הציטוט של הג'ט ב-YNET השחקנים כנראה ידחו את הצעת הבעלים כי לטענתם היא מחסלת את מעמד הביניים בליגה. אולי כדאי שירושלים תפנה אליו, הוא דווקא מתאים למה שהם מחפשים :lol: ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 13, 2011 2:38 am 
Hall of Famer

חברים , מופתע לגמרי מהנאמר כאן .
הבחור אולי לא החלום הרטוב שלכם ( וכאן הבדל ראשון ביני ובינכם ... ) , אבל בהחלט שחקן שיכול לתרום רבות לקבוצה . לגבי התאמתו כרכז , אני לא חושב שקיימים יותר מדי רכזים אמריקאים שהם אכן מנהלי משחק מדופלמים . צריך גם לזכור שהוא היה חלק מקו אחורי מאוד לא כשרוני מבחינת יצירת מצבים בכדרור וניהול משחק בשנתיים האחרונות שכלל את כץ , ריברה/בלצ'ר , רייס וגרונפלד/יצחקי .
אני הגדרתי אותו במהלך העונה שעברה , כ"גארד הטוב בארץ" ( להוציא את מכבי כמובן ) .

אבל עזבו שטויות , הממוצעים של הבחור ב-8 משחקים נגד מכבי ( גילוי נאות - הורדתי מהחישובים משחק חלש בו שיחק רק 9 דקות ) :
16 נק' , 52% ל-2 , 38.5% ל-3 , 3.4 אס' , 1.6 חט' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 13, 2011 8:07 pm 
Junior

סטיל לא רכז אבל הוא שחקן טוב ובעיקר שחקן קבוצתי שלא משחק רק על סטטיסטיקה אישית. אני חושב שאלה מצרכים די חיוניים בקבוצה של קטש. בהנחה שהוא מגיע לשחק ליד סטרוברי וגראנפלד אז גם חשוב שיהיה שחקן שיכול לייצר לעצמו מצבים מכדרור ולמרות שסטיל מעדיף את הזריקה מבחוץ, אני חושב שהוא יכול לתת מענה בעניין הזה.

לא יודע אם הוא ה"גארד הטוב בארץ" מחוץ למכבי אבל הוא בהחלט שחקן טוב.

מצד שני, הפועל ירושלים כמו תמיד מדברים גבוה מדי ובסוף מחתימים שחקנים שידעו לרסק את הציפיות לקרקע המציאות. קבוצה כזאת משוועת לבעל בית אמיתי לא רק במובן של רכז אלא גם מנהיג. אם הם לא מקבלים את זה אפילו מהספסל, המינימום שאתה יכול לעשות זה להחתים איזה וטרן כזה שיידע לנתב את המשחק של הקבוצה והשחקנים האחרים יקשיבו לו. סטיל הוא בוודאי לא השחקן הזה ויעידו אוהדי השרון שעקבו אחריו בשנתיים האחרונות (שמוליק?).

מצד שלישי, קטש אף פעם לא הסתדר עם "מנהיגים" דומיננטיים כאלה בקבוצות שלו. אולי אפילו בורח מהסיטואציה הזאת. נוח לו מאוד עם המנהיג השקט בריאן רנדל, שעושה הרבה דברים מאחורי הקלעים אבל תמיד בחתימה נמוכה ואף פעם לא מתבלט. לפעמים מתחשק לי לראות את קטש המאמן עובד עם קטש השחקן. אולי בעצם אנחנו רואים את זה כבר שנתיים ולא שמנו לב כי זה בעצם קטש מחופש לשחקן קצת פחות מוכשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 13, 2011 8:51 pm 
Hall of Famer

אני מת על הביטויים חסרי המשמעות האלה שנזרקים ככה לאוויר, בסגנון "סטיל לא רכז". אנחנו מדברים על גארד שמוביל כדור ומנהל התקפות, אם זה לא רכז-לא יודע מה זה רכז. זה שבבני השרון היה איזה בולדוג שמן וחסר כשרון שקיבל קרדיט להוביל כדור בדקות מיותרות שבהן היה על המגרש, לא פוסל את היותו של סטיל רכז ועוד איך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 14, 2011 2:40 am 
Hall of Famer

לטעמי , סטיל הוא אולי לא הרכז האופטימלי , אבל אשמח לשמוע על רכז אמריקאי אמיתי שכן מסתובב בליגה שלנו ( או היה בה בשנים האחרונות ) .
אולי לא מדובר במנהיג קולני , אבל בהחלט שחקן קבוצתי ונוח ( כפי שציין דייבי ) , ודי ורסטילי במשחק ההתקפה ( הולכת כדור , יצירת מצב קליעה מכדרור , חדירה , מסירות ) . בהחלט יכול לתרום רבות לקו האחורי של ירושלים , שכרגע מאוד דליל .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 16, 2011 4:15 pm 
Hall of Famer

יש עוד 2 מועמדים חוץ מסטיל אבל בבירה חייבים להתחיל למהר כי העונה האירופית כבר התחילה(ברגל שמאל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2011 1:55 am 
מנהל פורום

עוד כמה מחזורים חלפו, הסגל נראה יציב (מינוס קוקיה שמתנדנד), אפילו ג'קסון נשאר. באירופה הקבוצה מאכזבת אבל נראה שבעקבות התצוגות היפות בליגה זה פחות משנה.

כתבה (סתמית משהו לטעמי עם כל הכבוד) של ערן סלע על ירושלים העונה מבלייזר:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4156755,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נורטון ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה