סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 5:49 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 7:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אחד התכנים המתאימים בול לנישה של ערוץ הגולד הוא התוכנית העשיריה, בה בוחרים אנשי תקשורת ופרשנים את העשיריה הגדולה בנושאים מסויימים. התוכנית שאני ראיתי הייתה על סלי הניצחון הגודלים ביותר בכדורסל הישראלי אותם בחרו עופר שלח, אביב לביא ואיתן גרין. למי שרוצה להתבשם בנוסטלגיה הנה ההסלים.

10. סל ניצחון של רמה"ש שהביא לה אליפות מול רמלה ב-2002 - בשם השיוויון הקדוש והגירל פאוור, הוכלל גם כדורסל הנשים. אין לי מה להגיד הרבה חוץ מזה שמדובר בסל ניצחון על הבאזר שהביא אליפות במשחק מספר 5.

9. דורון ג'מצ'י משלושת רבעי מגרש מול ציבונה - מעבר לכך שבאמת מדובר בסל נדיר, לא ברור למה הסל הזה ברשימה. כמו שעופר שלח אמר, התוצאה הייתה שיוויון, ג'מצ'י לקח את הזריקה הכי לא לחוצה שאפשר לקחת בסיום, העפת כדור משלושת רבעי מגרש, כשגם אם הוא יחטיא לא יקרה שום דבר והקבוצות ילכו להארכה. ג'מצ'י קלע וזה לא עזר לו בשיט, הוא עדיין הצ'וקר שהחליק מול אסטודיאנטס.

8. עדי גורדון מנצח את הפועל ב-93 - הסל שהחל להעלות את עדי גורדון במדרגות לפנתיאון שאליו הוא הגיע. איפה יש היום יריבות כזאת בספורט הישראלי עם שנאה אותנטית, מכות, דם רע וגם דם אמיתי.

7. שוב נשים, הפעם אליצור חולון בשירת הברבור - שוב סל ניצחון במשחק מספר 5, הפעם אוסטפלד בתפקיד של הלוזרית.

6. מאיר טפירו מהפינה מנצח דרבי - רק ילד בן 18 במשחק הכי לחוץ בכדורסל הישראלי והביצים גדולות. צריך להגיד שמדובר היה בדרבי חסר משמעות במהלך העונה וטפירו קיבל את הכדור ממילט ווגנר חופשי חופשי. עדיין לא כל אחד היה שם את הכדור הזה.

5. מ.י.ק.י מנצח את הפועל ר"ג - שלח תיאר את הסל הזה היטב, כדור נזרק לסל, עף לעבר העונשין, כולם קפואים מחכים לבאזר ומיקי מגיע לכדור, או שאולי הכדור הוא שהגיע למיקי, ומשם ג'אמפ מעל ידיים מושטות של שחקן יריב ורק רשת. זה אולי ריב' ההתקפה היחידי בקריירה של הווינר הגדול בכדורסל הישראלי והוא לקח אותו רק בגלל שזה מה שהיה צריך לעשות בכדי לנצח. כמו שאמרו פעם, מיקי יכול לעבור ליד אולם כדורסל, להיכנס לשם בדיוק בדקה האחרונה ולנצח את המשחק.

4. לבן מרסר מעיף את הפועל חיפה - אולי מכל הכמעטים, זה הכי מפתיע והכי פחות ברור, גם הכי פחות זכור והכי קרוב שהיה להדיח את מכבי. משחק מספר 3 ב-88, חצי גמר הפלייאוף, המנצחת עולה לגמר. מכבי האימפריה מצד אחד ומהצד השני האנדרדוג המוחלט הפועל חיפה, שהפתיעה את מכבי במשחק מספר 2. חיפה אז הייתה רונלד יוסטון ונדמה לי שהזר שלצידו היה ג'ים יוסביץ' (כך נדמה לי היה השם) הלבנבן. עוד כיכב גיא גודס בגיל הנוער. התפתח משחק לחוץ וצמוד שלקראת סיומו חיפה עמדה על סף סנסציה מופרעת לחלוטין עם יתרון נק'. כראוי בשנים הללו ההתקפה של מכבי התבלגנה ואיכשהו הכדור הגיע למרסר צעד בתוך הקשת ב-45% מעלות והזמן מתקתק. למרסר לא נשאר הרבה מה לעשות והוא העיף זריקה לעבר הסל שבמפתיע גם נכנסה. אולי הסל מהמרחק הרב ביותר בקריירה של מרסר.

3. חיימק'ה, ילד שלי מוצלח - זלוטיקמן מנצח את מכבי בדרבי בשניה האחרון, באוסישקין כמובן. משחק מספר 2 בגמר הפלייאוף. בסופו של דבר מכבי זכתה באליפות כמובן. כאן ארצה להיעזר בזיכרון של אנשי הפורום (ובמחשב האנושי שקוראים לו אורן 80). לא היה לזלוטיקמן עוד סל ניצחון בפיידאווי תוך נפילה לאחור מול מכבי וזה היה ביד אליהו?

2. הזריקה הכי מפורסמת בכדורסל הישראלי - כאן יש רמאות קטנה. דרק שארפ לא ניצח את המשחק, אלא שלח אותו להארכה. בכל מקרה נראה שהייתה יד מכוונת מלמעלה בכל המהלך שקדם לסל, או סתם ספינת החלל עם ליבת הזהב עברה במקום. זה החל משתיים, לא אחת, החטאות עונשין של גוסטאס, קלע של 90% מהעונשין. זה המשיך עם הכניסה של טנוקה בירד לצבע וכמובן שריקת השופטים והסתיים עם גור שלף מכל האנשים שנשלח למסור את הכדור ואז כמובן הגיע דרק שארפ לדיראון עולם.

1. עדי גורדון מעל טום צ'יימברס - הסל האלמותי, שהפך את עדי גורדון למיתוס והעלה את ירושלים למדרגת הקבוצה מספר 2 (מדרגה שלמרות שעדיין מסורתית היא שלה, היא לא ממש הוכיחה שזה כך). יותר מהסל, הסיפור הוא הטיים אאוט של ירושלים לפני המהלך. פיני רוצה פיק אנד רול, עדי לא מרוצה רוצה אופן, עושה מעין ברוגז ואז פיני, בעידוד אדלשטיין מוחל על הכבוד שלו והולך על האיש המרכזי של הקבוצה שלו, מהלך מנצח. מהצד השני תמיד הייתה הטענה ששרף הורה לעשות פאול, אבל צ'יימברס החליט שלא כך. ממבט על המהלך נראה שכשצ'יימברס הגיע לעזרה לא היה זמן על השעון והדבר הכי מטומטם לעשות היה עבירה. מי שכן יכלו לעשות עבירה בקלילות בזמן הם ברד ליף ששמר על גורדון וג'מצ'י, האיש הקרוב ביותר כשגורדון חלף על ליף כאילו הוא לא קיים.

http://www.youtube.com/watch?v=UDLgg-d6 ... re=related

אני מניח שהתוכנית הזאת נעשתה לפני כמה שנים, לכן לא נכללו בה 2 מהסלים הגדולים ביותר בשנים האחרונות באדיבות הפועל חולון - מאליק דיקסון כמובן זוכה באליפות ובריאן טולברט בשלשה מופרעת מביא גביע.

הסל שהכי היה חסר לי זה סל הניצחון של מיקי במדי נבחרת ישראל מול צ'כיה שהעלה את ישראל בפעם הראשונה והיחידה לאליפות העולם. אז עוד היו מוקדמות למפעל הזה, לא מיקום בסיום אליפות אירופה וצ'כיה הייתה אימפריה, סגנית אלופת אירופה למיטב זכרוני. בכל מקרה מיקי קיבל כדור מהפינה ולקח זריקה קשתית שנראתה כאילו עוברת מעל הקרש וצוללת פנימה. אותי הזריקה שלחה לשעות ניסיונות שחזור במגרש ליד הבית.

אם אני הייתי צריך לדרג, אז הייתי מעיף את כדורסל הנשים, מחמת חוסר עניין שלי וגם הייתי מעיף את הסל של ג'מצ'י שאמנם היה נדיר, אבל לא מעניין בטירוף. שארפ היה עובר למקום הראשון (אי אפשר להתעלם מהסל הזה בשל סיבה טכנית שהוא לא ניצח). מעביר את הסל של דיקסון למקום השלישי, מוריד את הסל זלוטיקמן למקום השישי אחרי הסלים של מרסר ומיקי שהביאו אליפות למכבי. מכניס את הסל מול צ'כיה למקום השביעי. הגביע של חולון במקום השמיני ואילו טפירו 9 ועדי גורדון מול הפועל סוגר את הרשימה.

חייבים גם להזכיר את הסל הראשון של גיא פניני בליגת העל. שלשה מחצי מגרש שניצחה לבני הרצליה את המשחק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 8:34 pm 
Hall of Famer

עמוס, אאז"נ, הסל ההוא של טפירו הבטיח להפועל ת"א מקום בפלייאוף (בה היה במחזור לפני האחרון). לא לגמרי חסר משמעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 8:51 pm 
Hall of Famer

דווקא ראיתי לא מעט רב' התקפה של מיקי שהפכו לסלים שלו, אבל ניחא.
הסל של מרסר אכן היה ענק ושחרר לחץ עצום, אחרת המשחק היה הולך להארכה. זה היה מהמשחקים הראשונים שהייתי נוכח בהם ומכבי שלא כהרגלה תקפה בחצי השני לכיוון שערים 5-6-7, בדיוק איפה שישבתי. שהוא שחרר את הכדור סיננתי "שיט בחוץ" ופתאום זה נכנס.

עמוס, מה עם הסל של מיקי נגד יוגוסלביה ב-79'?

לגביי זלוטיקמן: סל נצ' נוסף נגד מכבי? כעקרון זלוטיקמן היה שותף בקריירה שלו לחמישה נצ' על מכבי כמדומני : ב-1988 שלושה נצ' עם הפועל ת"א (בגביע, ביד אליהו בדרבי בו הפועל ניצחה 20 הפרש ובאותו מש' 2 באוסישקין אותו הוא ניצח עם הסל עליו דיברת). ב-1991 היה שותף לנצ' על מכבי בגמר הפלייאוף אבל זה לא היה משחק של סל שנייה אחרונה. ב-1993 היה בהפועל ת"א בזמן שניצחה את מכבי ביד אליהו בהארכה במשחק שבו דובראש קלע איזה 32 או משהו כזה. כך שלא נראה לי שיש לו עוד סל נצ' נגד מכבי כפי שאתה מתאר.

עמוס ברשותך, הנה סלי הנצ' עליהם דיברת:

1996- הסל של ג'מצ'י מול ציבונה (אורי לוי עם ה"חמש שלוש ארבע...")

1995- טפירו מול מכבי.

הדהים אותי שחודש אח"כ הוא כמעט עשה זאת שוב.

1983- הסל של מיקי נגד הפועל ר"ג

1989- מרסר והפועל חיפה

1988- זלוטיקמן מול מכבי

2004- דריק (חדי העין יזהו את בר רפאלי על הפרקט)

עמוס, הסל של מיקי נגד צ'כיה ב-86

הסל של מיקי נגד יוגוסלביה ב-79'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 8:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
שני דברים:
הסל של מיקי על צ'כיה העלה את הנבחרת לאליפות העולם בפעם השנייה, לא הראשונה והיחידה. ישראל שיחקה גם באליפות העולם 54' בברזיל (זומנה בגלל שהייתה חמישית באירופה) וסיימה במקום השמיני שם מתוך 12.

וכולכם, גם צוות המומחים וגם הכותבים כאן, פספסתם את ה-סל של ה-נצחון הכי גדול אולי בתולדות הכדורסל הישראלי, בטח בתולדות נבחרת ישראל!!
אני מתכוון לסל הנצחון של מיקי על יוגוסלביה הגדולה באליפות אירופה 1979.
מעבר לזה שזו הייתה פאקינג יוגוסלביה, הסל הזה הפך אליפות שהייתה בדרך לכשלון מוחץ לאליפות עם הישג היסטורי.
כדי שתבינו את חשיבות הסל, צריך לזכור שבשיטה של אז היו 12 נבחרות, מחולקות ל-3 בתים של 4. שתי נבחרות מכל בית עולות לבית הגמר 1-6, והשתיים האחרות יורדות לבית ההישרדות 7-12, שמתוכו 4 נבחרות יורדות לדרג ב'. הדבר החשוב להבין פה הוא ששתי העולות מכל בית גררו את התוצאה ביניהן, וכך גם שתי היורדות.
ישראל ניצחה אם אני לא טועה את צרפת במשחק הראשון, אבל אז חטפה הפסד מפתיע לפולין. המשחק האחרון היה מול יוגוסלביה, כשישראל כבר ידעה שפולין הפסידה לצרפת ושההפסד הבטוח ליוגוסלביה לא רק שיוריד אותה לבית ההישרדות - היא גם תגרור איתה את ההפסד לפולין, ויהיה לה קשה מאד לשרוד.
אבל סל הנצחון של מיקי שינה את כל זה. ישראל עלתה לבית הגמר - ולא רק זה, היא גררה איתה לשם פאקינג נצחון על פאקינג יוגוסלביה!
ואיך זה נגמר בסוף כולם יודעים.

עריכה - טוב, כרגיל אורן הקדים אותי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:02 pm 
Hall of Famer

הסל מיקי אגב החל בהתקפה מתפרצת לאחר איבוד של היוגוסלבים בחלק המגרש של ישראל. עד 1991 החוקה אמרה כי הוצאת כדור מהצד בחלק המגרש של הקבוצה התוקפת אינו צריך עצירה ומתן כדור ע"י השופט. כתוצאה מכך קפלן פשוט רץ החוצה, תפס את הכדור ושלח אותו קדימה למתפרצת שנגמרה באסיסט וסל של מיקי. מאז עונת 91' בוטל העניין הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:09 pm 
Hall of Famer

מי זה שרץ קדימה ונתן את האסיסט? קשה לזהות אותו. כנראה מוסקוביץ', הוא היה הגארד השני על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:12 pm 
Hall of Famer

לא הצלחתי לזהות. אולי לייבוביץ'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:21 pm 
Hall of Famer

לא, בטוח מוסקוביץ'. הסתכלתי על כל הקטע, החמישיה בסיום הייתה מיקי, קפלן, מוסקוביץ', מנקין וינאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:38 pm 
Junior

ישראל ניצחה את פולין והפסידה לצרפת...ואגב איפה הסל של ארנולד שרודף אותי ועוד כמה כבר ארבע וחצי שנים? זה אומנם לווה בקליעת עונשין,אבל בהחלט סל ניצחון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:46 pm 
Hall of Famer

רק כי ביקשת

טולברט 2009, מתחיל ב-1:53:55 ומופע הטירוף של הורסקי

דיקסון 2008, מתחיל ב-1:23:00

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:49 pm 
Senior

פברואר 2004, מכבי בפיגור 14 במוסקבה לקראת פתיחת הרבע האחרון. שאראס מחמם ידית וקובר כמה שלשות, וויצ'יץ' משווה כמה שניות לסיום ואת המסמר האחרון נועץ אנתוני פארקר בפייד אווי יפהפה על שני שומרים שקובע על הבאזר 83-80 לצהובים וניצחון מתוק מתוק. פארקר אמר אחרי המשחק שהוא זכר שמכבי צריכה הפרש שלוש. לא סל עם חשיבות כמו השלשה של דרק אבל סל יפהפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:52 pm 
Junior

אז לא בירכתי אותך עדיין ליום הולדת בפייסבוק,אבל ככה לתקוע לי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:57 pm 
Hall of Famer

עזוב, בגזרה הזו אתה תקעת לי שלשום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:00 pm 
Hall of Famer

אוקיי, מקבל את התיקון. באמת לא זכרתי. מה שבטוח זה שישראל עלתה למשחק מול יוגוסלביה בידיעה שהפסד - שהתקבל כמובן מאליו - אומר שהיא יורדת לבית ההישרדות וגוררת איתה הפסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:17 pm 
Junior

אני חושב שהסל של דיקסון צריך להיות מקום ראשון,גם סל ניצחון וגם הביא את חולון להישג שהיא לא הייתה קרובה אליו מאז ולא היתה קרובה אליו לפני(וכמובן עצרה את רצף האליפויות של מכבי). הסל של שארפ? למרות שרשרת האירועים,מכבי כבר לקחה את גביע אירופה לפני והייתה בטופ של היבשת גם בשנים שאחרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:21 pm 
Hall of Famer

החשיבות העצומה בסל של שארפך, לפחות מבחינה אירופית וקבוצתית לא היה נעוץ רק בהצלת אותה עונה אלא כנראה גם את זה שאחריה וחלקית את העונה ה-2 שאחריה. אני חושב שיש סיכוי לא נמוך שאלמלא אותו סל נכנס אותה קבוצה הייתה מתפזרת ברמה זו או אחרת אותו קיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:22 pm 
Hall of Famer

יש הטוענים שהיא הייתה בטופ של היבשת בשנים שאחרי (בטח כשמדובר על השנתיים שאחרי) בזכות הסל של שארפ.
כמובן שאף פעם לא נדע, אבל לא נראה לי מופרך שכשלון של מכבי לעלות לפיינל פור 2004 היה מזעזע אותה עמוקות, אולי מפרק את השושלת כבר באותה השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:22 pm 
Hall of Famer

די, אורן, אתה חייב להפסיק להקדים אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:30 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
פברואר 2004, מכבי בפיגור 14 במוסקבה לקראת פתיחת הרבע האחרון. שאראס מחמם ידית וקובר כמה שלשות, וויצ'יץ' משווה כמה שניות לסיום ואת המסמר האחרון נועץ אנתוני פארקר בפייד אווי יפהפה על שני שומרים שקובע על הבאזר 83-80 לצהובים וניצחון מתוק מתוק. פארקר אמר אחרי המשחק שהוא זכר שמכבי צריכה הפרש שלוש. לא סל עם חשיבות כמו השלשה של דרק אבל סל יפהפה.

אחד מהמהלכים שהחזירו את מכבי למשחק היה אופנסיב ריבאונד של שארפ מעל מירסאד טורצ'אן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:32 pm 
Hall of Famer

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:34 pm 
Hall of Famer

ועדיין הסל של פארקר לא נכנס לעשיריה לדעתי. סל יפה, אפילו מדהים, קאמבק ענק, נצחון מתוק, הכל נכון, אבל בסופו של דבר עוד נצחון רגיולר סיזן חסר חשיבות כשלעצמו, בטח לא ברמה של כאלה שרשומים פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 10:38 pm 
Hall of Famer

חשבתי את זה אז ואני חושב את זה גם עכשיו- הוא דרך על הקו שהוא קפץ, זה אמור היה להיות 2 נק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 11:00 pm 
Hall of Famer

אני חייב להסכים עם הדירוג של הסל של עדי במקום הראשון, אם כל ה(לא) אובייקטיביות.....

לא רק שזה היה הסל שנתן תואר ראשון להפועל, לא רק שהסל הזה הכניס סופית אז את הפועל למועדון ה״גדולות״ (זה היה הגמר הראשון שלה בהיסטוריה), לא רק שזה היה נגד מכבי, שאני לא עכבר הסטוריוני כמו אורן, אבל בטח הפעם האחרונה שמכבי הפסידה תואר ביד אליהו לפני המשחק הזה היו כמה וכמה שנים טובות. אבל מבחינתי מה שעושה את זה למועמד טבעי למקום הראשון, הייתה כל הסיטואציה. הסל שהביא את התואר הראשון לווינר הכי גדול של הכדורסל הישראלי (בעיניי), שבניגוד למה שתכנן המאמן שלו הוא עשה את המהלך ש״הרגיש״ לו (וביחד עם זאת נתן את הכבוד למאמן שלו ולא המרה את פיו) כדי לנצח את המשחק בזריקה קשתית עם המטר וסיגריה שלו מעל לאגדת כדורסל , 2.10 מטר שקלע אלפי נקודות בנ.ב.א כולל אול סטאר, ומן הסתם לא שמע אפילו עד אותו ערב את השם ״עדי גורדון״. ומה שיותר יפה, היה שהמהלך הזה בא בערך דקה אחרי שאותו עדי התבלבל עם הכדור במתפרצת נגד אותו צ׳יימברס, וכמעט הפסיד את המשחק במו ידיו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 11:35 pm 
Hall of Famer

מכבי הפסידה תואר שנה לפני זה, את גביע המדינה בשלב חצי הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 11:49 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
באתוס הירושלמי יש גם את החטיפה המפורסמת של דניאל ממוטאפצ'יץ', אם אני מבין נכון היא מנעה מהפועל לעלות ליתרון 1-0 בסידרת חצי גמר - מן הסתם לא צריך להיכנס לרשימה, אבל שווה איזכור. אם מכניסים נבחרת, אז הסל של בורשטיין מול סלובניה, אולי הסל הכי חשוב של הנבחרת מאז שנות השמונים, גם הוא שווה איזכור.

ואם טפירו, אני חושב שסל הניצחון שלו מול הגליל במשחק שתי ההארכות צריך להיכנס על חשבון הסל האחר, שעמוס הסביר יפה את הבעייתיות שלו. המשחק הזה היה הכי מאני טיים שאפשר, ולא רק שהוא הציל להפועל את העונה הוא גם הקפיץ משומקום את טפירו משחקן לא אהוב בהפועל שגם נתן עונה לא טובה (והמשחק הזה היה מזעזע במיוחד) לאחד השחקנים הכי מזוהים עם הקבוצה בעשור האחרון. זה גם היה סל מדהים לכשעצמו וכזה שכיכב אחר כך כמעט בכל פרומו של ערוץ הספורט לכמה שנים טובות.

היתה גם החטאת העונשין המנצחת של עדי מול פנרבחצ'ה, אבל זה מן הסתם לא שייך לרשימה הזו.

ורק עוד הערונת - ממש אי אפשר להגדיר את הסל של עדי מול הפועל ת"א כתחילת הדרך שלו למעלה. הוא כבר היה אחרי משחק ה-27 הפרש מול מכבי והמשחק המפלצתי מול יוון והיה לגמרי אליל במלחה. אם כבר זה היה סיום מתוק לעונה נוראית עם מחלת הנשיקה והכל, ונשארו לו בסה"כ עוד שתי עונות טובות בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: דובראש ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה