סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 9:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 116 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי פוסט-פארמר
הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 9:44 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
בספורט5 מפרסמים שהסוכן של פארמר לחץ וג'ורדן לא ישחק השבוע במשחקי מכבי וכבר יחזור לארה"ב להתאמן לקראת העונה בNBA. בסופ"ש עוד חשבו שפארמר ישחק השבוע שלושה משחקים (בליגה, ביורוליג ובאדריאטית) אבל זה כנראה לא יצא לפועל ופאפאלוקאס יירשם במקומו למשחק הערב בחיפה, ולמעשה פארמר שיחק בזאגרב את המשחק האחרון שלו במדי הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 10:10 am 
Freshman

Shiver כתב:
בספורט5 מפרסמים שהסוכן של פארמר לחץ וג'ורדן לא ישחק השבוע במשחקי מכבי וכבר יחזור לארה"ב להתאמן לקראת העונה בNBA. בסופ"ש עוד חשבו שפארמר ישחק השבוע שלושה משחקים (בליגה, ביורוליג ובאדריאטית) אבל זה כנראה לא יצא לפועל ופאפאלוקאס יירשם במקומו למשחק הערב בחיפה, ולמעשה פארמר שיחק בזאגרב את המשחק האחרון שלו במדי הקבוצה.

תכלס, היה לי מאד מוזר לראות ששחקן שחתום ב NBA, יתנו לו לסכן את עצמו בפציעה בשביל עוד משחק או שניים (או שלושה) עבור קבוצה "זרה" לקבוצת האם שלו.

רק תחשבו על הסיטואציה שפארמר נפצע (חס וחלילה) ומפסיד חצי עונה בגלל משחק בליגה הישראלית/אדריאטית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 11:08 am 
Hall of Famer

Shiver כתב:
ולמעשה פארמר שיחק בזאגרב את המשחק האחרון שלו במדי הקבוצה.

אא"כ הוא קפץ אחרי מוצ"ש לזאגרב במיוחד כדי לשחק, פארמר שיחק בתל אביב את המשחק האחרון שלו במדי אלקטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 2:28 pm 
Sophomore

והעלילה מסתבכת....
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 11211.html

פאפאלוקאס ביקש לעזוב ולא בפעם הראשונה. כמובן שדקות משחק משמעותיות יעלימו את הבעיה כלא היתה, אבל זה בהחלט מעלה שאלה:
האם מכבי צריכה לשחרר את פאפאלוקאס?
אני חושב שלא. בורשטיין מקבל קרדיט גדול מדי ופאפא צריך לקבל את מרבית הדקות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 2:29 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה שכתוב בגוף הידיעה זה לא שפאפאלוקאס ביקש לעזוב, אלא שפאפאלוקאס ביקש לעזוב אם המועדון לא זקוק לו. יחי ההבדל הקטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 2:53 pm 
Freshman

השורה התחתונה היא שמכבי תל אביב הצליחה לגרום לו להרגשה רעה.
לא מבין אותם. אם לא הסוכן של פארמאר הוא לא משחק 4 משחקים רצוף, הוא לא היה רשום למשחק! !. מה זה אומר לו כשחקן בקבוצה?

זה אחד השחקנים הכי חכמים באירופה, מנוסה, מנהיג וקלאצ'.

לא יודע מה השיקולים של בלאט ושל ההנהלה אבל השורה התחתונה היא שלא טוב לו .

לא הייתי נתפס לקטנות בציטוטים מהעיתונות, המהות היא שחשובה !.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 3:26 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
האמת, לא מובן מה שהולך כאן. עם כל הכבוד לרצון להכניס בכוח את לנגפורד - פפאלוקאס רצה מאד לבוא למכבי, אני חושב שגם בגילו הוא יכל למצוא כסף טוב יותר במקום אחר. הוא מוביל כדור אמיתי, שהיעדרו כבר עלה למכבי בהפסד אחד. הוא היה טוב בחלק הראשון של העונה כשעוד שיחק. לא פלא שהוא מאוכזב, למעשה יש לו סיבה להיות מאוכזב שבעתיים. לא ברור מה הולך כאן, זה כנראה אחד מאותם מקרים שהמאמן פשוט מחליט שלא בא לו על השחקן וזהו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 3:41 pm 
Hall of Famer

פאפא הולך לקבל בתקופה הקרובה הרבה דקות משחק עד שימצאו רכז מחליף ראוי לפארמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 3:45 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
האמת, לא מובן מה שהולך כאן. עם כל הכבוד לרצון להכניס בכוח את לנגפורד - פפאלוקאס רצה מאד לבוא למכבי, אני חושב שגם בגילו הוא יכל למצוא כסף טוב יותר במקום אחר. הוא מוביל כדור אמיתי, שהיעדרו כבר עלה למכבי בהפסד אחד. הוא היה טוב בחלק הראשון של העונה כשעוד שיחק. לא פלא שהוא מאוכזב, למעשה יש לו סיבה להיות מאוכזב שבעתיים. לא ברור מה הולך כאן, זה כנראה אחד מאותם מקרים שהמאמן פשוט מחליט שלא בא לו על השחקן וזהו.

דווקא ברור מאוד. בלאט לא מסוג המאמנים שרואים בעין יפה הגדלת ראש של שחקן ופורסם כמה פעמים שפפאלוקאס לא פעם מתפקד כמעין מאמן באימונים, מעיר הערות מקצועיות בלי הפסקה, לעתים בצורה שתוארה על ידי שחקנים באותה כתבה שקראתי כמוגזמת.
אני מניח שזה המקור לבלגאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 5:46 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קובי כתב:
והעלילה מסתבכת....

פאפאלוקאס ביקש לעזוב ולא בפעם הראשונה. כמובן שדקות משחק משמעותיות יעלימו את הבעיה כלא היתה, אבל זה בהחלט מעלה שאלה:

אני דווקא חושב שבורשטיין נראה יותר טוב מפאפא עד עכשיו. ברצינות. כבר הבנו שהוא איטי וקשה לו לשמור על גארדים מהירים או לעבור שחקנים בכדרור, אבל נראה שהוא הבין את המצב שלו ובזמן האחרון משחק יפה מאוד בהתאם למגבלות שלו.
הוא שומר וריבאונדר יותר טוב מפאפא. פאפא עדיין מנהל משחק יותר טוב אבל גם טל נתן כמה מסירות מדהימות במשחקים האחרונים (כולל אחת יפהפיה לפניני אאל"ט שחתכה את כל ההגנה נגד צדביטה). בקשר לקליעה - בורשטיין מדי פעם קולע לאחרונה אבל עדיין לא יציב. לעומתו פאפא יציב בחוסר היכולת שלו לקלוע וגם מתקשה להגיע לטבעת כבעבר. זה קצת מוזר כי גארדים לא אתלטים בד"כ משתבחים בקליעה עם השנים. כל האמור לעיל לא גורע מהחשיבות הגדולה של פאפא לעונה של מכבי.
מי שאני מאוד מאוכזב ממנו עד עתה זה לנגפורד, שהייתי בין התומכים הגדולים בהבאתו (ופדרמן לבסוף התרצה והביאו :lol: ).
מילא שהוא עדיין לא מצא את הקליעה (שלא נדבר על האחוזים מהקו), אבל יש לו יכולות הובלת כדור ומסירה ממש לא מרשימות לגארד. מה שכן, במשחקים האחרונים הוא נראה מתאמץ הרבה יותר בהגנה.
דוקא מי שאני מאוד מרוצה ממנו ואינו מקבל מספיק קרדיט הוא דוין סמית' כפרה עליו - שחקן הגנה אישי לא פחות ממצוין שנראה שתמיד עושה את הדבר הנכון, אם זה חילוף בהגנה, ריבאונד חשוב, קליעה בסוף שעון ועוד הרבה דברים קטנים אחרים.
הקבוצה לא משחקת עליו מספיק בהתקפה למרות שיש לו סט יכולות של סקורר (קליעה מצוינת מחצי מרחק, פוסט-אפ, קור רוח, הקליעה לא תמיד נכנסת משלוש אבל הפורמה של הזריקה נקייה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 6:17 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
מה שכתוב בגוף הידיעה זה לא שפאפאלוקאס ביקש לעזוב, אלא שפאפאלוקאס ביקש לעזוב אם המועדון לא זקוק לו. יחי ההבדל הקטן.

בחייך, ראובן. עם כל העידונים המתחייבים מכך שהידיעה מפורסמת באחד ממעוזיה המוצהרים של אלקטרה בתקשורת, לא צריך דוקטורט בפסיכולוגיה כדי להבין מה עובר על פפאלוקאס. אגב, רק לפני כמה ימים פורסמה באותו אתר כתבה מגוחכת במיוחד של גרוסברד, שנעה סביב הטיעון שאין להספיד את פפאלוקאס, כי העונה ארוכה והוא שחקן מנוסה ותארים לוקחים במאי. ההבדל בין רוח הכתבה ההיא לבין הידיעה הזו מבהיר שהמצב הוא כבר ברמה שבה אי אפשר להתעלם מהמרמור של פפאלוקאס והשפעתו על הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 6:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא המעטתי בערך הכתבה, אבל יש הבדל בין "השחקן ביקש לעזוב" ובין "השחקן ממורמר". העורך פשוט לקח משפט מהכתבה וקיצץ לו את הסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 7:40 pm 
Hall of Famer

פשוט תעלומה מה שקורה עם פאפאלוקאס . מלבד הצורך הברור של מכבי לחלק עומסים , ולהכשיר את הקבוצה ללא פארמר , הבחור פשוט עשה עבודה מצוינת כששיחק .
נחלק לפי מסגרות :
ליגה ישראלית - שיחק משחק אחד בלבד ( מתוך 5 ) מול אשקלון והיה מצוין ואחד הגורמים הראשיים לניצחון - 8 נק' , 8 אס' .
ביורוליג קיבל כמות דו ספרתית של דקות רק בשני המשחקים הראשונים - החזיר ב-13 נקודות בכל ערב באחוזים טובים .
באדריאטית שותף 17 דקות בממוצע ב-6 משחקים - די סולידי עם 7 נק' , 4.5 אס' , 2 חט' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 8:13 pm 
Sophomore

אכן זמנים מעניינים הם אלו, שמכבי לא מוצאת בסגל שלה מקום לאחד, פאפאלוקאס... לא ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2011 8:21 pm 
Hall of Famer

נו, כשמחזיקים בסגל עילויים כמו אוחיון ובורשטיין (איפה דו"ח אליפות אירופה של שיבק, איפה), כנראה שזה ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 10:14 am 
מנהל פורום

עכשיו מפורסם בספורט5 שהושג סיכום למשחק אחרון של פארמר בקבוצה מול פרטיזן ביום חמישי ביורוליג והוא יטוס עם הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 11:26 am 
Sophomore

sir charles כתב:
קובי כתב:
והעלילה מסתבכת....

אני דווקא חושב שבורשטיין נראה יותר טוב מפאפא עד עכשיו. ברצינות. כבר הבנו שהוא איטי וקשה לו לשמור על גארדים מהירים או לעבור שחקנים בכדרור, אבל נראה שהוא הבין את המצב שלו ובזמן האחרון משחק יפה מאוד בהתאם למגבלות שלו.
הוא שומר וריבאונדר יותר טוב מפאפא. פאפא עדיין מנהל משחק יותר טוב אבל גם טל נתן כמה מסירות מדהימות במשחקים האחרונים (כולל אחת יפהפיה לפניני אאל"ט שחתכה את כל ההגנה נגד צדביטה). בקשר לקליעה - בורשטיין מדי פעם קולע לאחרונה אבל עדיין לא יציב. לעומתו פאפא יציב בחוסר היכולת שלו לקלוע וגם מתקשה להגיע לטבעת כבעבר. זה קצת מוזר כי גארדים לא אתלטים בד"כ משתבחים בקליעה עם השנים. כל האמור לעיל לא גורע מהחשיבות הגדולה של פאפא לעונה של מכבי.
מי שאני מאוד מאוכזב ממנו עד עתה זה לנגפורד, שהייתי בין התומכים הגדולים בהבאתו (ופדרמן לבסוף התרצה והביאו :lol: ).
מילא שהוא עדיין לא מצא את הקליעה (שלא נדבר על האחוזים מהקו), אבל יש לו יכולות הובלת כדור ומסירה ממש לא מרשימות לגארד. מה שכן, במשחקים האחרונים הוא נראה מתאמץ הרבה יותר בהגנה.
דוקא מי שאני מאוד מרוצה ממנו ואינו מקבל מספיק קרדיט הוא דוין סמית' כפרה עליו - שחקן הגנה אישי לא פחות ממצוין שנראה שתמיד עושה את הדבר הנכון, אם זה חילוף בהגנה, ריבאונד חשוב, קליעה בסוף שעון ועוד הרבה דברים קטנים אחרים.
הקבוצה לא משחקת עליו מספיק בהתקפה למרות שיש לו סט יכולות של סקורר (קליעה מצוינת מחצי מרחק, פוסט-אפ, קור רוח, הקליעה לא תמיד נכנסת משלוש אבל הפורמה של הזריקה נקייה).

אני מודה שאני מחזיק כבר בדיעה מגובשת ושלילית על בורשטיין ויש איזה שיפור מסוים במשחק שלו בתקופה האחרונה, אבל אני באמת חושב שהוא כבר מזמן לא ברמה של מכבי. אם תשפוט את המשחק שלו אובייקטיבית ולא ביחס למה שהוא הראה בשנים האחרונות, אני חושב שתסכים אתי שזה פשוט לא זה.
מצד שני כמו שנכתב באחת התגובות מעלי, כשפאפא קיבל הזדמנות אמיתית הוא החזיר ובמזומן.
טבעי ששני אנשים דומיננטיים לא תמיד יסתדרו, אבל רבאק! פאפא יושב בדיוק בעמדה הכי קריטית ובעייתית. אני מצפה מבלאט שימצא את הדרך להסתדר איתו (לאו דווקא לוותר לו).

לגבי סמית' אני עדיין סקפטי. לא הייתי מהמהללים כשהוא פגע ב 99% מהשדה ולא ערפתי את ראשו כשלא קלע נקודה. צריך לשפוט אותו לאורך זמן. עם זה בינתיים הוא מביא סט יכולות של שחקן משלים ופה הבעיה. חמישייה שכוללת אותו ואת אוחיון מטילה עומס עצום על הרכז (מי שזה לא יהיה) לספק את הסחורה בצד ההתקפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 3:27 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אילו הבנייה של מכבים בקיץ לא הייתה משתבשת קשות, היו לצהובים היום פארגו - במקום פאפאס, והלפרין - במקום שאייר. אז כנראה אף אחד לא היה מתרגש במיוחד בגלל עזיבתו של פארמר. מה לעשות, דווקא בעונה בה החליטה האלופה סוף-סוף לשמור על רוב שחקני הסגל הקיים, מצליחה מכבי להסתבך בבנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 3:55 pm 
Hall of Famer

פארגו והלפרין במקום פאפאלוקאס ושייר זו תוספת של הוצאה כספית די גדולה . בימים אלו שמענו שמכבי כבר בגירעון של מיליון דולר לעונה הקרובה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 3:59 pm 
Junior

רוצים את מאלט...די מעפאן לרמות שמכבי רוצה להגיע אליהן, אם יורשה לי להגיד...בכלל, נראה שהשנה זו השנה לקחת מהם אליפות גם בליגה.
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 11272.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 3:59 pm 
Hall of Famer

מאלט משרלואה וג'ייקוב מביילה הם 2 המועמדים המרכזיים להגיע למכבי על פי אתרי האינטרנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 7:22 pm 
Hall of Famer

איכשהו יש לי תחושה (אולי ווישפול ת'ינקינג) שמאלט הוא יותר מלפפון ממועמד אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 7:49 pm 
Senior

שכחתי שדרון וויליאמס פנוי.... זה הימור הרבה יותר סביר מאיזה פליט מחנות שלא ידע לאן הוא נוחת כשיגיע לפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 7:55 pm 
מנהל פורום

פליטי מחנות:
תמונה

תמונה

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 29, 2011 8:03 pm 
Senior

ד''א, כמה עכברי מכללות יכולים לתת כמה מילים על פולן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 116 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה