סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 162 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 10:56 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לאומית כתב:

1. למרות שנתנו פור למגדל עם רוט שהיה חולה ולא התאמן כל השבוע
2. השנה הם שידרגו את עצמם, זרקו בסוף המשחק מוט ברזל לכיוון שער 3 וכאן כמובן החלה המהומה.

מעניין אם אפילו אתה מאמין לעצמך....

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:01 am 
Junior

עופר האדום כתב:
לאומית כתב:

2. השנה הם שידרגו את עצמם, זרקו בסוף המשחק מוט ברזל לכיוון שער 3 וכאן כמובן החלה המהומה.

רואים את הכל במצלמות האבטחה. זו גם הסיבה שהמאבטחים עלו ליציע של אוהדי מגדל האלימים.

נ.ב.

Никогда не поднимайте пластины!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:09 am 
Hall of Famer

לאומית כתב:
עופר האדום כתב:
לאומית כתב:

רואים את הכל במצלמות האבטחה. זו גם הסיבה שהמאבטחים עלו ליציע של אוהדי מגדל האלימים.

נ.ב.

Никогда не поднимайте пластины!

אני מקווה שאתה מבין שבכל פורום נורמלי (ולא , פורום הבבונים הסגולים לא נקרא נורמלי) , כל משתמש עם קצת ידע ושכל בקודקוד יודע איזה קהל אלים ואיזה לא , כך שאתה יכול (אולי) לעבוד על עצמך ועל עדר החזיזניקים מחולון.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:20 am 
Freshman

לאומית כתב:
לגבי אוהדי מגדל, בשנה שעברה הם עזבו במחצית אחרי שהפרו את הסדר ביציע והלכו מכות עם המאבטחים. השנה הם שידרגו את עצמם, זרקו בסוף המשחק מוט ברזל לכיוון שער 3 וכאן כמובן החלה המהומה. חבל שהמעט אוהדים שמגיעים לא יודעים להפסיד בכבוד...

כתבה יפה על המשחק

http://www.haaretz.co.il/sport/opinions/1.1588936

תגיד אתה אמיתי? נזרק מוט ברזל לאן בדיוק? דרך הסורגים הלבנים שמפרידים בין הקהלים?
נגמר המשחק, 400 קופים יורדים לפרקט, זורקים כיסאות וחפצים לעבר היציע של אוהדי הפועל י-ם (שנשארו ביציע שלהם) ומנסים לפרוץ ליציע גם, בושה בשבילכם שפיני גרשון ומוטי דניאל צריכים בגופם לעצור ערסים. ואח"כ כמו היצורים הכי נחותים על כדה"א מחכים לאוהדי ירושלים מחוץ למגרש. יש לך עוד זכות דיבור אחרי אתמול? או שאולי השלב הבא זה לכתוב שגם החזיז הגיע אחרי זריקת מוט ברזל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:20 am 
Junior

קצת מהרזומה שלכם לאורך השנים האחרונות, קהל של צדיקים:
1. אוהד שלכם שפרץ באמצע משחק פלייאוף לאולם באוסישקין במטרה להרביץ לשחקן הפועל דאז רועי ניצן. ברגע האחרון נבלם על ידי מאבטחים שהוא במרכז המגרש.
2. אבוקות וכו' לאורך השנים.
3. תקריות ומכות עם מאבטחים גם במלחה, הרבה מאוד בשנה שעברה וגם אתמול (בא לך שאני אצרף את הת'רד היפה מצ'ה על העניין ?). במיוחד זכור לי הדיון הפורה בפורום שלכם על ההוא מהבריגדה שהתעצבן בבני השרון והרביץ שם לילד בכיתה ו'.
4. מכות עם מאבטחים כמעט בכל פעם שאתם מגיעים לחולון.
5. איומים על שופט ואיחולי מוות. מעניין מאוד אם אתם כזה קהל של פציפיסטים, מדוע איגוד השופטים נמנע מלשלוח את סמי בכר לשפוט במלחה מאז תקרית טפירו.
6. קהל ג'ורה שיושב מאחורי הספסלים ומקלל את המאמן האומלל המזדמן (של הקבוצה שלו!!). לפרטים, תשאל את דנשה שסבל מכמה אוהדים שלכם.
7. סתם בקטנה, זכור לי איזה אוהד שלכם מאחורי הסל שטפח/הרביץ לגיא פניני עם מקל במהלך משחק במלחה.

בקיצור, תמשיך להרצות כאן על אלימות. שכולנו נהנה. ולזה שמעלי, אתה יודע, הגדר היא לא עד התקרה. מקווה שחידשתי לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:38 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
אני מקווה שאתה מבין שבכל פורום נורמלי (ולא , פורום הבבונים הסגולים לא נקרא נורמלי) , כל משתמש עם קצת ידע ושכל בקודקוד יודע איזה קהל אלים ואיזה לא , כך שאתה יכול (אולי) לעבוד על עצמך ועל עדר החזיזניקים מחולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:40 am 
Junior

באמת שאני לא מבין איך אפשר להצדיק אלימות מהקהל של הקבוצה שלך. אידיוטים ופרובוקטורים יש בכל מקום, אבל משום מה יש קהלים מסוימים בליגה שמוצאים את עצמם בסיטואציות האלימות האלה יותר מדי פעמים.

אני לא בא ללמד כאן סנגוריה על האוהדים של הפועל (מגדל) ירושלים אבל במשחקים שכן נכחתי באולם כצופה נגדם, בעיקר בנוקיה, מדובר בסך הכל באמת בקהל של ילדים טובים (תרתי משמע, באמת ילדים) ולא אלים במיוחד. לפחות לא כלפי הקבוצות היריבות (כלפי המאמן שלו זה כבר משהו אחר). התרשמותי האישית בלבד.

מה שכן, הניסיון לצייר את המשחק כאילו ירושלים נתנו לחולון איזשהו "פור" הוא באמת מגוחך. בסך הכל הגיעו בלי שני שחקנים ישראלים פצועים. עדיין יש שם בקבוצה 4 ישראלים בכירים ועוד 4 זרים שזה הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על הפועל חולון שמשחקת עם ישראלי וחצי מתחילת העונה. ניצחון יפה וחשוב לחולון למרות שהם היו רחוקים מלתת משחק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:43 am 
Junior

דייבי ג'ונס כתב:
הניסיון לצייר את המשחק כאילו ירושלים נתנו לחולון איזשהו "פור" הוא באמת מגוחך..

לא אמרתי שירושלים נתנו פור. הצחיק אותי שבמצבת הפצועים שהייתה למשחק הזה משתי הקבוצות, לאומית החליט שדווקא חולון נתנו פור כי רוט לא התאמן במהלך השבוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:47 am 
Junior

דייבי ג'ונס כתב:
באמת שאני לא מבין איך אפשר להצדיק אלימות מהקהל של הקבוצה שלך. אידיוטים ופרובוקטורים יש בכל מקום, אבל משום מה יש קהלים מסוימים בליגה שמוצאים את עצמם בסיטואציות האלימות האלה יותר מדי פעמים.

אני לא בא ללמד כאן סנגוריה על האוהדים של הפועל (מגדל) ירושלים אבל במשחקים שכן נכחתי באולם כצופה נגדם, בעיקר בנוקיה, מדובר בסך הכל באמת בקהל של ילדים טובים (תרתי משמע, באמת ילדים) ולא אלים במיוחד. לפחות לא כלפי הקבוצות היריבות (כלפי המאמן שלו זה כבר משהו אחר). התרשמותי האישית בלבד.

מה שכן, הניסיון לצייר את המשחק כאילו ירושלים נתנו לחולון איזשהו "פור" הוא באמת מגוחך. בסך הכל הגיעו בלי שני שחקנים ישראלים פצועים. עדיין יש שם בקבוצה 4 ישראלים בכירים ועוד 4 זרים שזה הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על הפועל חולון שמשחקת עם ישראלי וחצי מתחילת העונה. ניצחון יפה וחשוב לחולון למרות שהם היו רחוקים מלתת משחק טוב.

אה..לא הצדקתי אלימות בשום צורה בת'רד זה. כל מה שכתבתי על התנהגות אוהדי ירושלים קרה ומתועד, חלק מהדברים כתובים גם בפורום שלהם דרך אגב והתנהל עליהם דיון ער בזמנו. מה שכתבתי על מאורעות אמש היה בהקשר של עופר האדום שבצביעותו לא מפסיק לזרוק אבנים (מטאפורית) על אוהדי חולון בזמן שהוא חי בתוך וואחד בית מזכוכית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:48 am 
Hall of Famer

וכבר אמרתי בעבר שמי שמשווה את האלימות של אוהדי חולון לאלימות של אוהדי הפועל ירושלים (או בעצם כל קהל אחר בליגה בכדורסל) הוא או *, או * או אוהד חולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 11:54 am 
Junior

עופר האדום כתב:
וכבר אמרתי בעבר שמי שמשווה את האלימות של אוהדי חולון לאלימות של אוהדי הפועל ירושלים (או בעצם כל קהל אחר בליגה בכדורסל) הוא או *, או * או אוהד חולון.

מצוין, אז להבא לפני שאתה מפנה את תשומך הלבך לאלימות אוהדי חולון תתעסק בזו של אוהדי מגדל, יותר קרוב לבית ויותר קל לטפל, היא הרי הרבה יותר קלה. זריקת מוט ומכות עם מאבטחים זה דבר לא רצוי לביקור הבא בחולון, בתור התחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 12:24 pm 
Hall of Famer

ושוב חוזר הניגון, כמה מפתיע.

אין טעם להתווכח עם לאומית בנושא הקהל של חולון, זאת תמיד אותה המנגינה. מי שצריך לפעול זו מנהלת הליגה, שלפי מה שקראתי הבוקר כבר קנסה את חולון פעמיים העונה בגלל התנהגות הקהל ועכשיו כנראה תקנוס בשלישית. לקנוס זה לא מספיק, כמובן, רק אחרי פרשת החזיז חולון היתה צריכה לקבל לפחות עונש רדיוס לעונה שלמה בלי קהל לדעתי, אבל לחולון יש "קהל צבעוני" ובגלל זה היא "חשובה לליגה".

עד שעוד פעם למישהו תיפול איזו אצבע או שתיים, שמא נתקדם כבר לדקירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 12:38 pm 
מנהל פורום

המנהלת הודיעה שתבדוק את האירועים. השופטים ירדו לחדר ההלבשה ולא ציינו את האירועים בדו"ח וגם המשקיף ראה רק קצת אז כנראה יתבססו הרבה על תמונות הטלוויזיה.

יובל נעימי מתח את הרצועה בברך בעקבות היתקלות עם מורן רוט וייעדר בין 3 שבועות לחודש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 12:39 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:

אין טעם להתווכח עם לאומית בנושא הקהל של חולון, זאת תמיד אותה המנגינה. מי שצריך לפעול זו מנהלת הליגה, שלפי מה שקראתי הבוקר כבר קנסה את חולון פעמיים העונה בגלל התנהגות הקהל ועכשיו כנראה תקנוס בשלישית. לקנוס זה לא מספיק, כמובן, רק אחרי פרשת החזיז חולון היתה צריכה לקבל לפחות עונש רדיוס לעונה שלמה בלי קהל לדעתי, אבל לחולון יש "קהל צבעוני" ובגלל זה היא "חשובה לליגה".

נדב, ראיתי אותך עושה אצבע משולשת לכיוון אוהד שישב שתי שורות מאחוריך ומשחק אותה אבו עלי עם תנועה של יריקה עוד לפני שהוא ירק עליך. אתה אלים בפועל עם פה ג'ורה גם במגרש (שמעתי את ההקנטות והקללות למורן רוט למשל) או לכל הפחות פרובוקטור לא קטן, תרצה או לא תרצה. אז מן הראוי שגם אתה לא תתערב בויכוחים הקשורים לאלימות כיבכול של אוהדי קבוצה אחרת.

לגופו של עניין, זה מה שכתב המשקיף מנשה הרמן בדו"ח:

הייתה מהומה בסיום המשחק. ראיתי שנזרקו כוסות פלסטיק וגושי נייר מצד שני מחנות האוהדים, זאת לאחר התגרויות הדדיות".

ואם לא בא לך להתווכח איתי על הקהל של חולון, אז תתוכח עם די ג'יי סטרוברי:

הקהל שלהם מדהים", המשיך סטרוברי. "הם עשו רעש, עודדו והקבוצה שלהם ניזונה מזה".http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.112074.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:02 pm 
Hall of Famer

לאומית כתב:
nadav_hacohen כתב:

נדב, ראיתי אותך עושה אצבע משולשת לכיוון אוהד שישב שתי שורות מאחוריך ומשחק אותה אבו עלי עם תנועה של יריקה עוד לפני שהוא ירק עליך. אתה אלים בפועל עם פה ג'ורה גם במגרש (שמעתי את ההקנטות והקללות למורן רוט למשל) או לכל הפחות פרובוקטור לא קטן, תרצה או לא תרצה. אז מן הראוי שגם אתה לא תתערב בויכוחים הקשורים לאלימות כיבכול של אוהדי קבוצה אחרת.

הייתה מהומה בסיום המשחק. ראיתי שנזרקו כוסות פלסטיק וגושי נייר מצד שני מחנות האוהדים, זאת לאחר התגרויות הדדיות".

הקהל שלהם מדהים", המשיך סטרוברי. "הם עשו רעש, עודדו והקבוצה שלהם ניזונה מזה".http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.112074.html

כמובן, כמובן. התגובה הפבלובית של לאומית: אוהדי חולון יתנהגו באלימות, ואז הוא יטען שאין למבקרים זכות לדבר כי הם אלימים בעצמם.

חשבתי שטחנו כבר את התקרית שלי עם הבבונים בת'רד המתאים, אבל עכשיו אני רואה שאין לי זכות לדבר כי אני בעצם הייתי האלים, והנה נוספו להם כמה פרטים שלמרבה הפלא לא היו בסיפור המקורי.

אז רק כדי להעמיד את הדברים על דיוקם:

א. בהחלט עשיתי תנועה של אצבע משולשת לקהל של חולון, וזאת בעקבות נהמות של הקהל החולוני לעבר ליאור חכמון. אתה תטען בצדק שאצבע משולשת זו לא התנהגות מצופה ממי שיושב בשורה הראשונה של קהל בקונצרט של הפילהרמונית, ואני אטען שבעולם הספורט מדובר בתגובה מינורית למדי על המעשה המכוער של הקהל שלכם. בכל מקרה, אלימות לא היתה מצידי.

ב. מגניב, "תנועה של יריקה". מה זה תנועה של יריקה? ירקתי או לא? כי ממש, אבל ממש לא ירקתי. אין שום סיכוי ומצב. אבל כמובן, אוהד שלכם ירק עליי, אז צריך להמציא משהו שאני עשיתי. "תנועה של יריקה", עאלק.

ג. הקנטות למורן רוט היו גם היו (למיטב זכרוני, צעקתי לו שהוא לא יקבל משכורת או שהמעקלים כבר בדרך. לא משהו אישי מדי), קללות-אין מצב. אני ידוע באולם הנתנייתי כמקניט שחקנים/מאמנים יריבים, אבל אני לעולם לא מקלל. מה בין זה לבין אלימות?

ד. בוא ננסה לסכם: אני עשיתי לקהל שלכם אצבע משולשת וירדתי על מורן רוט. אתם נהמתם לשחקן יריב, ירקתם על אוהד, קיללתם והתעמתתם עם מנהל אולם בן יותר מ70 וכמובן, מה שאתה לא מזכיר: אותו אוהד עדין שלכם שירד אליי באטרף כדי ללכת מכות, נעצר על ידי מאבטח ובתגובה הבטיח שיחכה לי בחוץ כדי לזיין אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:11 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
לאומית כתב:
nadav_hacohen כתב:

כמובן, כמובן. התגובה הפבלובית של לאומית: אוהדי חולון יתנהגו באלימות, ואז הוא יטען שאין למבקרים זכות לדבר כי הם אלימים בעצמם.

חשבתי שטחנו כבר את התקרית שלי עם הבבונים בת'רד המתאים, אבל עכשיו אני רואה שאין לי זכות לדבר כי אני בעצם הייתי האלים, והנה נוספו להם כמה פרטים שלמרבה הפלא לא היו בסיפור המקורי.

אז רק כדי להעמיד את הדברים על דיוקם:

א. בהחלט עשיתי תנועה של אצבע משולשת לקהל של חולון, וזאת בעקבות נהמות של הקהל החולוני לעבר ליאור חכמון. אתה תטען בצדק שאצבע משולשת זו לא התנהגות מצופה ממי שיושב בשורה הראשונה של קהל בקונצרט של הפילהרמונית, ואני אטען שבעולם הספורט מדובר בתגובה מינורית למדי על המעשה המכוער של הקהל שלכם. בכל מקרה, אלימות לא היתה מצידי.

ב. מגניב, "תנועה של יריקה". מה זה תנועה של יריקה? ירקתי או לא? כי ממש, אבל ממש לא ירקתי. אין שום סיכוי ומצב. אבל כמובן, אוהד שלכם ירק עליי, אז צריך להמציא משהו שאני עשיתי. "תנועה של יריקה", עאלק.

ג. הקנטות למורן רוט היו גם היו (למיטב זכרוני, צעקתי לו שהוא לא יקבל משכורת או שהמעקלים כבר בדרך. לא משהו אישי מדי), קללות-אין מצב. אני ידוע באולם הנתנייתי כמקניט שחקנים/מאמנים יריבים, אבל אני לעולם לא מקלל. מה בין זה לבין אלימות?

ד. בוא ננסה לסכם: אני עשיתי לקהל שלכם אצבע משולשת וירדתי על מורן רוט. אתם נהמתם לשחקן יריב, ירקתם על אוהד, קיללתם והתעמתתם עם מנהל אולם בן יותר מ70 וכמובן, מה שאתה לא מזכיר: אותו אוהד עדין שלכם שירד אליי באטרף כדי ללכת מכות, נעצר על ידי מאבטח ובתגובה הבטיח שיחכה לי בחוץ כדי לזיין אותי.

אותו אוהד שירד אליך לא נעצר על ידי מאבטח אלא נבלם בדרכו אליך, וזה אחרי שהנפת לעברו אצבע משולשת, הפנת את פיך בתנועת יריקה מדומה (איפה הפרק מסיינפלד שצריך אותו), והעסק היה נראה לפחות כמו חתירה למכות מצד שניכם ולא רק מצדו. מה שעשית מבחינתי היה אקט של אלימות.
("העימות" עם אותו מנהל אולם מסכן היה כולה בקשה מצדו להפסיק לקלל את ליאור חכמון, כשהתגובה של אוהדי חולון היתה כמובן לקלל את חכמון עוד יותר. זה היה כל העימות שלמעשה כלל לא היה עימות).

מותר לך כמובן ליבב כמה שאתה רוצה על הקהל של חולון, אתה רואה שאני אפילו נהנה מהויכוחים האלה, אבל הנקודה שאני מנסה להבהיר היא שרוב המתלוננים הקבועים פה נגד האלימות החולונית הם לכל הפחות פרובוקטורים גדולים בעצמם ו/או אלימים ו/או באים מקהל מאוד לא פציפיסטי. נושא למחקר לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:23 pm 
Hall of Famer

לא התכוונתי ל"נעצר" במובן של יאללה לזינזאנה, התכוונתי לנבלם. אבל אני ממשיך ליהנות מהלוגיקה שלך: הקהל שלכם נהם--->אני עשיתי אצבע משולשת (לא אל בנאדם ספציפי, אגב)--->אוהד שלכם ירד אליי כדי ללכת מכות וירק עליי בפועל="חתירה למכות מצד שנינו". זה מסביר משהו גם על שאר התגובות שלך לשאר האנשים.

וממה שאני ראיתי, אתם קיללתם את מנהל האולם ואף שלחתם ידיים בתנועות שונות ומשונות לעברו. מזכיר גם שלא רק "קיללתם" את חכמון, אלא גם נהמתם לכיוונו.

אני לא מייבב על הקהל של חולון, אני מציין עובדה פשוטה: זה הקהל הכי אלים בישראל, שביצע את האקט הכי אלים שנראה במגרשי הכדורסל בישראל, שאוהדי קבוצות יריבות שהן יריבות מושבעות בינן לבין עצמן מאוחדים בדעה הרעה עליו, ושאין אח ורע לתחושה המגעילה שנלווית לצפייה במשחק של קבוצתו.

אתה יכול להשמיץ בינך לבין עצמך כמה שאתה רוצה את האחרים, אתה כנראה מאמין לעצמך וחי בשלום עם ידידיך מעדר הבבונים שהוריד למאבטח אצבעות ושכל משחק איתו הוא אירוע אלים פוטנציאלי, אבל זה מעיד אך ורק עליך ולא עלינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:41 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בעונה שעברה קיבלנו איזה 40 הפרש בחולון, אולי קצת פחות. דקות ארוכות לאחר סיום המשחק, מספר אוהדי חולון שוטטו להנאתם על הפרקט במטרה אחת ויחידה לעלוב ככל הניתן באנשי הנהלה, עובדים ושחקנים של מכבי חיפה. לאלישי כדיר כמעט ולא נתנו להתראיין לחמישיות ולא הפסיקו לקללו ולשיר לו שירים מגעילים על חברתו (אז לשעבר) ועל כיצד עזבה אותו לטובת ההוא מהאח הגדול. וזה כשהם במצב רוח טוב אחרי תצוגה גדולה של קבוצתם ונוהגים ב"אצילות של מנצחים"... נכון, זו לא אלימות פיזית, אבל דקות ארוכות אחרי שמשחק מסתיים, כשאנשי הקבוצה מנסים לעשות את עבודתם על הפרקט (אפסנאי, מנהל קבוצה, דובר, וכד') ואחרי משחק ממש לא חם, שלא לווה בכל תקרית שהיא, בין שתי קבוצות שאין כל דם רע ביניהן, העובדה שהתאפשר לאוהדים אלו לשוטט על המשטח במטרה לעלוב שוב ושוב בבוטות באנשי המועדון ושחקניו שכבר לבושים באזרחי הותירה תחושה קשה ומגעילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:43 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
לא התכוונתי ל"נעצר" במובן של יאללה לזינזאנה, התכוונתי לנבלם. אבל אני ממשיך ליהנות מהלוגיקה שלך: הקהל שלכם נהם--->אני עשיתי אצבע משולשת (לא אל בנאדם ספציפי, אגב)--->אוהד שלכם ירד אליי כדי ללכת מכות וירק עליי בפועל="חתירה למכות מצד שנינו". זה מסביר משהו גם על שאר התגובות שלך לשאר האנשים.

וממה שאני ראיתי, אתם קיללתם את מנהל האולם ואף שלחתם ידיים בתנועות שונות ומשונות לעברו. מזכיר גם שלא רק "קיללתם" את חכמון, אלא גם נהמתם לכיוונו.

אני לא מייבב על הקהל של חולון, אני מציין עובדה פשוטה: זה הקהל הכי אלים בישראל, שביצע את האקט הכי אלים שנראה במגרשי הכדורסל בישראל, שאוהדי קבוצות יריבות שהן יריבות מושבעות בינן לבין עצמן מאוחדים בדעה הרעה עליו, ושאין אח ורע לתחושה המגעילה שנלווית לצפייה במשחק של קבוצתו.

אתה יכול להשמיץ בינך לבין עצמך כמה שאתה רוצה את האחרים, אתה כנראה מאמין לעצמך וחי בשלום עם ידידיך מעדר הבבונים שהוריד למאבטח אצבעות ושכל משחק איתו הוא אירוע אלים פוטנציאלי, אבל זה מעיד אך ורק עליך ולא עלינו.

הבנתי. אז לקלל סתם מותר אבל בגלל שמישהו נהם (ואוו, נהמות לטריפוליטאי, האם גזענות ?) ההתנהגות הראויה היא אצבע משולשת ותנועות של אבו עלי בבחינת "תחזיקו אותי". יפה, השכלתי.

"אוהדי הקבוצות היריבות" ? פחחחחחחחחחחחחחחחחח. חתיכת מדד חרא. ולא בגלל שחוץ מאיתנו יש עוד שני קהלים בליגה שאפשר בכלל לכנות אותם אוהדי קבוצות יריבות, אחד מהם זה מגדל.

בסך הכל תענוג לשחק בפני הקהל שלנו. אני אמנם לא אובייקטיבי אבל אני יכול להביא לך מיליון ציטוטים של מאמנים ושחקנים יריבים על האוירה החמה והאוהדים וכל זה...האחרון שביניהם כמה הודעות כאן למעלה של סטרוברי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:43 pm 
מנהל פורום

הקטע בכל הדיון הזה הוא שכולם מסכימים שאלימות פיסית מכל סוג שהיא, חייבת להיפסק.
ומה שנישאר זה להתווכח "מי התחיל"
הנה אני מרים את הכפפה, היו בין אוהדי הפועל כמה תופעות מכוערות של אלימות ואבוקות.
אני רק יכול לספר שנגד האלימים נקטנו בזמנו צעדים מאוד ברורים כמו לא להעלות אותם להסעות למשחקי חוץ, ולהעמיד מבוגר אחראי לידם ביציע
בכל מה שקשור לאבוקות הוצאנו לילדים אבוקות מהציוד, ואיימנו להסגיר אם זה לא יפסק וזה אולי לא נפסק לגמרי אבל פחת מאוד מאוד משמעותית
השאלה שלי האם גם בין האוהדים של חולון יש קבוצה שמנסה למנוע את האלימות הפיסית, כי לגנות זה סבבה, כמעט לא עולה כסף, אבל העימותים עם החלק האלים של הקהל זה הרבה יותר קשה ולא נעים, בלי החלק הזה, אין מצב שזה יפסק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:47 pm 
Junior

טל כתב:
בעונה שעברה קיבלנו איזה 40 הפרש בחולון, אולי קצת פחות. דקות ארוכות לאחר סיום המשחק, מספר אוהדי חולון שוטטו להנאתם על הפרקט במטרה אחת ויחידה לעלוב ככל הניתן באנשי הנהלה, עובדים ושחקנים של מכבי חיפה. לאלישי כדיר כמעט ולא נתנו להתראיין לחמישיות ולא הפסיקו לקללו ולשיר לו שירים מגעילים על חברתו (אז לשעבר) ועל כיצד עזבה אותו לטובת ההוא מהאח הגדול. וזה כשהם במצב רוח טוב אחרי תצוגה גדולה של קבוצתם ונוהגים ב"אצילות של מנצחים"... נכון, זו לא אלימות פיזית, אבל דקות ארוכות אחרי שמשחק מסתיים, כשאנשי הקבוצה מנסים לעשות את עבודתם על הפרקט (אפסנאי, מנהל קבוצה, דובר, וכד') ואחרי משחק ממש לא חם, שלא לווה בכל תקרית שהיא, בין שתי קבוצות שאין כל דם רע ביניהן, העובדה שהתאפשר לאוהדים אלו לשוטט על המשטח במטרה לעלוב שוב ושוב בבוטות באנשי המועדון ושחקניו שכבר לבושים באזרחי הותירה תחושה קשה ומגעילה.

אויש נורא. שרו שיר על אלין...שוקי קרמר, לטיפולך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:53 pm 
Hall of Famer

סטרוברי לא מכיר את הקהל של חולון , לא מכיר את ההסטוריה שלו , ולא היה על הפרקט כשהוא שוב זרק כיסאות לעבר היציע של הפועל. זה שהקהל של חולון חם ומעודד יפה ושר חזק ועושה הרבה רעש , לא פותר אותו מלהתנהג כמו בני אדם. גם בכלוב של הבבונים בגן חיות יש הרבה רעש , נהדר.

אגב , אם אתה מצטט גורמים מקבוצות אחרות , למה לא ציטטת גורמים אחרים שמכירים קצת יותר טוב את הקהל של חולון?

דוגמא א' :

http://www.one.co.il/Article/191940.html

ציטוט:
"כל מה שקרה חמור מאוד. אני אפילו לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו מנצחים", סיפר ל-ONE גורם בקבוצה, "האוהדים של חולון התפרעו והפחידו את האוהדים שלנו". אותו גורם לא חסך ביקורת גם מהמשטרה: "עמדו שם כמה שוטרים ופשוט לא עשו כלום בתגובה. איך יכול להיות שאירועים כאלו קורים כל פעם מחדש? כולם מכירים את האוהדים של חולון ואת זה שהם חיות, זה לא משהו חדש. יש להם קהל מדהים שמעניק אווירה למשחק, אין בזה ספק, אבל נמאס מההתנהגות הזאת".

דוגמא ב' : הבוקר בעיתון ידיעות , עידו אשד (לא תוכל לספר שהוא שונא חולון) כותב על שיחה שלו עם יואב גליצנשטיין שלא סולח , ומסכים איתו שלא קרה שום שינוי באלימות של הקהל החולוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:58 pm 
Hall of Famer

לאומית כתב:
nadav_hacohen כתב:

הבנתי. אז לקלל סתם מותר אבל בגלל שמישהו נהם (ואוו, נהמות לטריפוליטאי, האם גזענות ?) ההתנהגות הראויה היא אצבע משולשת ותנועות של אבו עלי בבחינת "תחזיקו אותי". יפה, השכלתי.

"אוהדי הקבוצות היריבות" ? פחחחחחחחחחחחחחחחחח. חתיכת מדד חרא. ולא בגלל שחוץ מאיתנו יש עוד שני קהלים בליגה שאפשר בכלל לכנות אותם אוהדי קבוצות יריבות, אחד מהם זה מגדל.

בסך הכל תענוג לשחק בפני הקהל שלנו. אני אמנם לא אובייקטיבי אבל אני יכול להביא לך מיליון ציטוטים של מאמנים ושחקנים יריבים על האוירה החמה והאוהדים וכל זה...האחרון שביניהם כמה הודעות כאן למעלה של סטרוברי.

כבר אמרתי שאני לא מקלל במגרשי כדורסל, אבל אני לא מבקש להיתמם ולטעון שאסור לקלל באולמות. קללות זה לא נעים, אבל זה כנראה חלק בלתי נפרד מהנהוג אצל אוהדי ספורט. אבל כן, נהמות זה שונה, ואני יכול לומר לך שכשאתמול כמה ילדים אוהדי נתניה נהמו לעבר שחקן של בני השרון, אני עצרתי אותם בעצמי מלהמשיך עם זה. לא אמרתי שאצבע משולשת זו "התנהגות ראויה", ו"תנועות של אבו עלי" זו הפרשנות שלך (בכלל, מרגש לראות עד כמה היית מרוכז בי ובידידך הבבון הג'ינג'י), ההבדל העיקרי הוא שאני לא משתי ממקומי ולא הבעתי שום כוונה ללכת מכות. חברך הבבון ירד אליי בפועל כדי ללכת מכות והמשיך באיומים בכיוון הזה. אם אתה לא מבין את ההבדל, אתה כנראה קרוב לידידיך הבבונים לא רק באידאולוגיה, אלא גם ברמת האינטיליגנציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 1:59 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
סטרוברי לא מכיר את הקהל של חולון , לא מכיר את ההסטוריה שלו , ולא היה על הפרקט כשהוא שוב זרק כיסאות לעבר היציע של הפועל. זה שהקהל של חולון חם ומעודד יפה ושר חזק ועושה הרבה רעש , לא פותר אותו מלהתנהג כמו בני אדם. גם בכלוב של הבבונים בגן חיות יש הרבה רעש , נהדר.

אגב , אם אתה מצטט גורמים מקבוצות אחרות , למה לא ציטטת גורמים אחרים שמכירים קצת יותר טוב את הקהל של חולון?

דוגמא א' :

http://www.one.co.il/Article/191940.html

ציטוט:
"כל מה שקרה חמור מאוד. אני אפילו לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו מנצחים", סיפר ל-ONE גורם בקבוצה, "האוהדים של חולון התפרעו והפחידו את האוהדים שלנו". אותו גורם לא חסך ביקורת גם מהמשטרה: "עמדו שם כמה שוטרים ופשוט לא עשו כלום בתגובה. איך יכול להיות שאירועים כאלו קורים כל פעם מחדש? כולם מכירים את האוהדים של חולון ואת זה שהם חיות, זה לא משהו חדש. יש להם קהל מדהים שמעניק אווירה למשחק, אין בזה ספק, אבל נמאס מההתנהגות הזאת".

דוגמא ב' : הבוקר בעיתון ידיעות , עידו אשד (לא תוכל לספר שהוא שונא חולון) כותב על שיחה שלו עם יואב גליצנשטיין שלא סולח , ומסכים איתו שלא קרה שום שינוי באלימות של הקהל החולוני.

ואני שמח שאתה נכנס לראשו של סטרוברי..

ואותו גורם אובייקטיבי ממגדל (: גדול. תשאל אותו מה הוא ראה שהוא הסתכל ליציע של אוהדי מגדל במחצית השניה במשחק בעונה שעברה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 12, 2011 2:00 pm 
Junior

ובאותו עיתון שלאומית קודם שמח להביא קטע ממנו נכתב שמי שזרקו כסאות לעבר אוהדי הפועל היו אוהדי חולון, אבל כנראה שאת זה הוא כבר לא קרא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 162 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 44 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה