סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 8:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 162 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 2:42 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מנחם כתב:
לאומית כתב:
מנחם כתב:
לפי ההגיון של לאומית (המיוחס גם לקופל) מופע תיאטרון הבובות שהועלה בחולון הוא התגרות ולכן מגיע לקהל של חולון שיזרקו עליהם מכל הבא ליד. התגרויות והקנטות הן חלק בלתי נפרד מיריבות בריאה בין מועדונים כל עוד הן לא עוברות את גבול הטעם הטוב. לשיר לאוהדי הפועל "אף פעם לא תניפו צלחת" זה לגיטימי לגמרי כמו לשיר שירי עידוד לפרטיזן בלגרד אחרי שהניתחה את מכבי. ועדיין לטעון שהתגרויות כאלה מצדיקות אלימות פיזית זה מעוות לחלוטין.
כל עוד לא יענישו בחומרה יוצאת דופן את חולון ואת האוהדים שלה שלא יתפלאו אחר כך שאולם הפחים הופך להיות מקום מסוכן שמפחיד להגיע אליו ושאף אחד לא יגלגל את עיניו לשמים בפעם הבאה שיהיה עוד אירוע אלים כזה, או חמור יותר בפחים.

בוא נתחיל בכך שאני לא מייחס דבר לקופל. הבאתי את הדברים כפי שצוטטו בשם אומרם.
ולפי ההיגיון שלך, מה אתה בא בטענות ? זרקתם עלינו ? זרקו עליכם בחזרה. הרי בסוף אוהדי מגדל הם אלה שמתבכיינים. מבחינת אוהדי חולון, אין שום בעיה.
אגב, זריקת המוט של הדגל היא מעשה האלימות הקשה ביותר שהיה שם. כל מה שבא אחרי זה לא משתווה לזה.
אבל כרגיל אצל אוהדי מגדל, עושים פרובוקציה ואחרי שנושאים בתוצאות לאותה פרובוקציה הם באים בטענות ובוכים כמו ילדים קטנים. הרי כך בדיוק היה גם בשנה שעברה שהם התפרעו ביציע והיכו מאבטחים שעלו אליהם ליציע.

דבר ראשון אתה מנפנף פה כל הזמן בטענה שמוט של דגל נזרק אליכם, אבל משום מה לא ראיתי בשום מקום, אפילו לא ב one התייחסות לזה, אז למה אתה חושב שאנחנו גם צריכים להאמין לך שזה מה שגרם לכל המהומה.
מעבר לכך, נניח שאפילו נזרק מוט של דגל, האם זו סיבה להשיב באלימות שכוללת זריקת כסאות ונסיון לפגוע בקהל של הפועל? כלומר מבחינתך אלימות היא לגיטימית ברגע שלשיטתך שמישהו אחר התחיל?
כל צורת הכתיבה שלך הוא כשל ערס מצוי שהגישה שלו אומרת אני אראה לכולם מי יותר חזק ולצערי במובן הזה אתה כנראה מייצג עוד לא מעט חוליגאנים חולוניים.

אה נניח....אז נניח שתגנה אתה את האלימות של אוהדי הקבוצה שלך, שזרקו מוט ואז נדבר.
עד אז מנחם, צר לי, אבל אתה עונה להגדרה של צבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 2:47 pm 
Senior

ככל שנערמים הפוסטים כך הופך הדיון לעקר יותר ומיותר יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 2:54 pm 
Junior

http://sports.walla.co.il/?w=/3825/1884945

שתי הקבוצות עומדות לדין. האמת, לא יודע על מה מעמידים את ירושלים :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 2:56 pm 
Freshman

זה לא מקרה שהשם "לאומית" מורכב מאותן אותיות המרכיבות את המילה "אלימות"...

(סתם, אחי. צוחקים, אתה יודע שאני מחבב אותך, איי, לא עם הגרזן...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 2:59 pm 
Junior

דבר ראשון אתה מנפנף פה כל הזמן בטענה שמוט של דגל נזרק אליכם, אבל משום מה לא ראיתי בשום מקום, אפילו לא ב one התייחסות לזה, אז למה אתה חושב שאנחנו גם צריכים להאמין לך שזה מה שגרם לכל המהומה.
מעבר לכך, נניח שאפילו נזרק מוט של דגל, האם זו סיבה להשיב באלימות שכוללת זריקת כסאות ונסיון לפגוע בקהל של הפועל? כלומר מבחינתך אלימות היא לגיטימית ברגע שלשיטתך שמישהו אחר התחיל?
כל צורת הכתיבה שלך הוא כשל ערס מצוי שהגישה שלו אומרת אני אראה לכולם מי יותר חזק ולצערי במובן הזה אתה כנראה מייצג עוד לא מעט חוליגאנים חולוניים.[/quote]

אה נניח....אז נניח שתגנה אתה את האלימות של אוהדי הקבוצה שלך, שזרקו מוט ואז נדבר.
עד אז מנחם, צר לי, אבל אתה עונה להגדרה של צבוע.[/quote]

מה יש להניח? ברור שאני מגנה את המעשה. אם אוהד של ירושלים זרק מוט של דגל צריך להעניש אותו במלוא החומרה ולהרחיק אותו ממגרשי הכדורסל. עכשיו נראה אותך מגנה את אוהדי חולון ובעצם גם את שון דניאל. אני חייב לציין שגם אם תעשה זאת זה לא ימנע ממני לחשוב שזה מן השפה ולחוץ שכן כל הכתיבה שלך בפוסט הזה משדרת שאתה בעד האלימות של הקהל שלכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:06 pm 
Junior

מנחם כתב:
כל צורת הכתיבה שלך הוא כשל ערס מצוי שהגישה שלו אומרת אני אראה לכולם מי יותר חזק ולצערי במובן הזה אתה כנראה מייצג עוד לא מעט חוליגאנים חולוניים.

עד אז מנחם, צר לי, אבל אתה עונה להגדרה של צבוע.[/quote]

מה יש להניח? ברור שאני מגנה את המעשה. אם אוהד של ירושלים זרק מוט של דגל צריך להעניש אותו במלוא החומרה ולהרחיק אותו ממגרשי הכדורסל. עכשיו נראה אותך מגנה את אוהדי חולון ובעצם גם את שון דניאל. אני חייב לציין שגם אם תעשה זאת זה לא ימנע ממני לחשוב שזה מן השפה ולחוץ שכן כל הכתיבה שלך בפוסט הזה משדרת שאתה בעד האלימות של הקהל שלכם.[/quote]

גיניתי את זה רק בת'רד הזה איזה פעמיים נדמה לי. להבדיל, הבאתי כאן רשימת מעשים אלימים של אוהדי מגדל לאורך השנים. אני מספיק זמן בפורום הזה כדי לבשר לך שעל כל מה שהבאתי ביחד לא נוהל ת'רד באורך של הת'רד הזה שאנחנו כותבים כאן עכשיו. לכן, הצביעות חוגגת.
כל הת'רד הזה הזוי ברמות ונופח מעבר לכל פורופורציה ביחס למה שקרה בפועל, ובפרט לגבי החלק של אוהדי חולון בעניין. לראיה, הדיווחים האובייקטיבים שעד עכשיו הם מבחינתי דו"ח המשקיף והדברים של קופל שהבאתי שמדברים על אלימות מצד שתי הקבוצות, וגם שמדברים על חולון לבטח לא מדברים באותה צורה בה מתבטאים בפורום צ'ה או בפורום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:07 pm 
Junior

אהוד כתב:
זה לא מקרה שהשם "לאומית" מורכב מאותן אותיות המרכיבות את המילה "אלימות"...

(סתם, אחי. צוחקים, אתה יודע שאני מחבב אותך, איי, לא עם הגרזן...)

ענק !!!!!!
(האמת חשבתי להחליף את השם ל"קוף סגול", עכשיו התחרטתי :) )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:09 pm 
Sophomore

לאומית, עקבתי עכשיו אחרי כל הת'רד, ואני חייב לציין שאתה מקפיד מאוד מאוד (מאוד) שלא לענות עניינית לאף הודעה במלואה. שום דבר.

טל כותב לך באריכות שעשו להם את המוות אחרי משחק משעמם, קיללו והטרידו? אתה מתייחס בדיוק לטענה הכי הכי שולית שקשורה לאלין. נדב מסביר לך איך שבכל משחק של חולון הוא נתקל באלימות? אתה תשיב רק על אותו מקרה שישבו לו במקום. צוד שואל אותך מה הבעיה שלך לגנות את האלימות או משהו שקשור לגינוי חולוני? אתה שואל אותו למה הוא כותב בשני פורומים.
זה נכון גם לגבי כל השאר.
מעניין על מה תגיב עכשיו, אם בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:19 pm 
Junior

לגבי טל, אין לי שום בעיה עם קללות, בפרט לא עם אלה מאחורי הספסל. קללות, נאצות, זמבורות, צרחות, יבבות, גניחות, הכל הולך, ומבחינתי גם רצוי. זה אולם ביתי. זה חלק מהביתיות. כרגע יש 6 מאבטחים כנדרש מאחורי הספסל. מי שלא טוב לו, שיקח את הספסל קדימה. לגבי שאר הטענות של טל בעלמא, אין לי מושג איך להגיב לדברים באוויר, מבחינתי, גם אם זה לא יפה (אני אישית בחיים לא אקלל מישהו מהקבוצה השניה מול הפרצוף ולרוב בכלל לא) אין לי שום בעיה עם זה כל עוד זה לא נגרר לאלימות פיזית.

לגבי צוד, עם כל הכבוד לכבודו, מי הוא בכלל שאני צריך לגנות בפניו את האלימות. כל אחד כאן רוצה גינוי פרטי אני מבין, אז לא. אני אגנה בזמן ובמקום שאמצא לנכון, בממוצע אגב זה יוצא פעם בעמוד. הגינוי הבא צפוי להיות מחר בבוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:23 pm 
Sophomore

:bra_vo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:29 pm 
Junior

לאומית כתב:
צוד, אני רק שאלה.
בתור אוהד שכותב בפורום צ'ה (ובפורום צ'לניוז), איזה קבוצה אתה אוהד ? גליל עליון שמשחקת בליגה הארצית, מגדל או גלבוע ? לא קורה לך שאתה מתבלבל לפעמים ?

קורה, קורה...
אם אתה מתכוון לרמוז שהמצב חרבאנה, הנני ואומר לך בפה מלא: המצב חרבאנה.
פעם הייתי אוהד גליל והכל היה יפה כל כך.
פתאום הגליל הלך לגלבוע, הרפת האדומה נסגרה, ואני מצאתי את עצמי בצ'ה (אני מאד אוהב את הפועל, יש לציין, חווית העידוד במלחה היא זו שהביאה אותי לאהוד כדורסל מלכתחילה, אבל זה כבר סיפור ארוך אחר).
עוקב בפאנטיות אחרי גליל בארצית, וגם מתעתד להתחיל ללכת למשחקים בכפר בלום. (לא יצא עד היום, ככה זה כשאתה סטודנט בירושלים).
גלבוע? מה אגיד לך, סוג של אמא חורגת. מצד אחד הקיבוצניקים והמושבניקים ועידו ואבישי וכל מיני כאלה. מצד שני, זה בגלבוע, קראחו.
אולי החיים שלי היו יותר פשוטים אם הייתי מחליט כמו BEATLA שזו פשוט לא הקבוצה שלי, אבל זה חזק ממני.
אז אני תקוע איפשהו בין שלושת הע(א)ולמות האלה.
וזה עוד לפני שסיפרתי לך על האהבה החולנית שלי לברצלונה שמתקיימת יחד עם התיעוב הכללי שלי לכדורגל. (אני מספר לעצמי שבארסה משחקת כדורסל-על-דשא, את הדיסוננס הקוגנטיבי שלי זה מספק איכשהו).
לא פשוט, חביבי, לא פשוט.

ואחרי שסיפקתי לך 30 שניות אסקפיזם בחסות הת'רד "מי אתם", בא נחזור לעניין שלשמו התכנסנו.
להביא את עודד שעשוע זה יותר גרוע מאלימות פיזית כלפי קהל אורח?
אתה מבין למה אמרתי שאתה מתעקש לצאת דביל?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:33 pm 
Junior

צוד כתב:
לאומית כתב:
צוד, אני רק שאלה.
בתור אוהד שכותב בפורום צ'ה (ובפורום צ'לניוז), איזה קבוצה אתה אוהד ? גליל עליון שמשחקת בליגה הארצית, מגדל או גלבוע ? לא קורה לך שאתה מתבלבל לפעמים ?

ואחרי שסיפקתי לך 30 שניות אסקפיזם בחסות הת'רד "מי אתם", בא נחזור לעניין שלשמו התכנסנו.
להביא את עודד שעשוע זה יותר גרוע מאלימות פיזית כלפי קהל אורח?
אתה מבין למה אמרתי שאתה מתעקש לצאת דביל?

ברור שלהביא את עודד שעשוע זה יותר גרוע. קהל אורח לא גורם לי חשק לאלימות פיזית...ולגבי עודד שעשוע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:35 pm 
Junior

לאומית כתב:
לגבי צוד, עם כל הכבוד לכבודו, מי הוא בכלל שאני צריך לגנות בפניו את האלימות.

מה זה מי אני? אני רודף אחרי ניוטון בפתיח של עספור!
לטענות שלי על איומים במכות מצד אוהדי חולון (גם בגן נר וגם בפחים) שלא התממשו בעיקר עקב כך שעשיתי את הפוזה המאיימת שלי הכוללת ניפוח חזה והבלטת ניבים (וזה מפחיד, תשאל את ניוטון), לא ענית.
גם לשאלה איך זה שאולם הפחים הוא מגרש הכדורסל היחיד בארץ שבו יש גדרות בין היציעים לא ענית.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:36 pm 
Junior

לאומית כתב:
קהל אורח לא גורם לי חשק לאלימות פיזית...

אם ככה אתם נראים כשאין לכם חשק להפעיל אלימות, מעניין איך זה נראה כשיש לכם חשק.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:43 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
צוד כתב:
לאומית כתב:

נו, ומה אתה רוצה לעשות לו שם, יא אלים צבוע שכמותך?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:44 pm 
Junior

צוד כתב:
לאומית כתב:

לטענות שלי על איומים במכות מצד אוהדי חולון (גם בגן נר וגם בפחים) שלא התממשו בעיקר עקב כך שעשיתי את הפוזה המאיימת שלי הכוללת ניפוח חזה והבלטת ניבים (וזה מפחיד, תשאל את ניוטון), לא ענית.
גם לשאלה איך זה שאולם הפחים הוא מגרש הכדורסל היחיד בארץ שבו יש גדרות בין היציעים לא ענית.

זה בסדר, אני מכיר אותך ולא מעספור (עוד לא הגעתי לעונה 2), אתה לא צריך לספר לי על ניפוחי חזה וכל זה.
ולגבי השאלה האחרונה, שאלה מצוינת. אני אחסוך לך את הצגת התזה, זה כדי שהבבונים לא יברחו מהכלוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:46 pm 
Senior

אם לסכם את מה שהבנתי ממה שקראתי בת'רד הזה אפשר לתמצת את מה שאוהד חולון אומר בשלוש נקודות:
1) קריאות גנאי וקללות הן לא אלימוּת בכלל, מצד שני הן אחלה הצדקה לאלימות
2) וחוץ מזה גם שאר הקהלים אלימים
3) ובכל אופן - הקהל של חולון הוגן ולא אלים
4) ולסיכום כל מי שכותב כאן נגד חולון הוא או צבוע, או אהבל, או לא ראוי לתגובה

(תלמדו אתם לספור, למה מי אתם?!!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:51 pm 
Junior

תומר כתב:
אם לסכם את מה שהבנתי ממה שקראתי בת'רד הזה אפשר לתמצת את מה שאוהד חולון אומר בשלוש נקודות:
1) קריאות גנאי וקללות הן לא אלימוּת בכלל, מצד שני הן אחלה הצדקה לאלימות
2) וחוץ מזה גם שאר הקהלים אלימים
3) ובכל אופן - הקהל של חולון הוגן ולא אלים
4) ולסיכום כל מי שכותב כאן נגד חולון הוא או צבוע, או אהבל, או לא ראוי לתגובה

(תלמדו אתם לספור, למה מי אתם?!!)

לגבי 3, אמר את זה כמעט מילה במילה יו"ר המנהלת, אותו אחד שדני קליין אמר עליו "אבנר יסדר", אז תתוכח איתו.
לגבי 2, גם זה משהו שאבנר קופל אמר בראיון לוואן פחות או יותר.

לגבי 1, תעבור שוב על החומר. לגבי 4, אותו כנ"ל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:51 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהסיבה שיש גדרות בחולון זה לאוו דווקא בגלל קהל זה או אחר כמו בגלל שלא נגעו באולם הזה מאז....מאז....מאז ששיחקו עם מכנסיים קצרים וגרביים למעלה, ואז היה מקובל לגדר בין יציעים (כמו שהיה ביד אליהו עד 2005 בגוש העליון ועד 2002 בגוש התחתון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 3:52 pm 
Junior

oren_80 כתב:
אני חושב שהסיבה שיש גדרות בחולון זה לאוו דווקא בגלל קהל זה או אחר כמו בגלל שלא נגעו באולם הזה מאז....מאז....מאז ששיחקו עם מכנסיים קצרים וגרביים למעלה, ואז היה מקובל לגדר בין יציעים (כמו שהיה ביד אליהו עד 2005 בגוש העליון ועד 2002 בגוש התחתון).

אתה דופק לבן אדם את התזה. לא לעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 4:00 pm 
Freshman

לאומית - הקהל ההוגן שלך כבר זכה פעמיים לקנס העונה והנה עוד אחד בדרך.

אז הכל בסדר ? והכל טוב ויפה ?

אני בתור אוהד, גם אם הייתי דוגל באלימות מכוערת + נהמות + מכות + וכו' וכו'. אם זה היה פוגע בקבוצה שלי, לא הייתי עושה את זה. אחרת מה ההגיון ???
למרות שדי ברור שההיגיון ודרך ארץ הם לא פקטור בשבילך ובשביל רבים בקהל של חולון.
יותר חשוב הכבוד הקטן שלכם, וש"נראה להם מה זה" ו-"נראה להם מי בעל הבית"
וחבל.

מה שטל תיאר הוא בכלל בכלל לא זניח. איך זה לגיטימי בעינייך שאחרי שנגמר המשחק, הקהל שלכם מסתובב על המגרש (אסור !?), צועק ומקלל את אנשי הקבוצה היריבה ומפריע לעבודתם. וזה לגיטימי בשם העובדה שזו לא פגיעה פיזית ? !!! מה עם הסדר הטוב, אירוח סביר וחס וחלילה מלהזכיר - כבוד בסיסי שבן אדם לאדם ?!!?

הקהל של חולון יודע להרים מופעי עידוד, עם דגש על עידוד במובן החיובי מהמדהימים ביותר, יחד איתו גם של ירושלים (חולון יותר לטעמי),
חבל שהוא גם יודע לקלקל באותה רמה כמו שהוא יודע לעודד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 4:02 pm 
Junior

לאומית כתב:
צוד כתב:
לאומית כתב:

זה בסדר, אני מכיר אותך ולא מעספור (עוד לא הגעתי לעונה 2), אתה לא צריך לספר לי על ניפוחי חזה וכל זה.

מאיפה?
(אגב, אני מופיע גם בעונה 1, אבל אני מניח שזה לא משם).
לגבי הגדרות, סבבה. בא נקבל את מה שאורן אמר כלשונו. סיבות היסטוריות נטו.
מה לגבי שאר השאלות?

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 4:05 pm 
Junior

ארז כתב:
לאומית - הקהל ההוגן שלך כבר זכה פעמיים לקנס העונה והנה עוד אחד בדרך.

אז הכל בסדר ? והכל טוב ויפה ?

אני בתור אוהד, גם אם הייתי דוגל באלימות מכוערת + נהמות + מכות + וכו' וכו'. אם זה היה פוגע בקבוצה שלי, לא הייתי עושה את זה. אחרת מה ההגיון ???
למרות שדי ברור שההיגיון ודרך ארץ הם לא פקטור בשבילך ובשביל רבים בקהל של חולון.
יותר חשוב הכבוד הקטן שלכם, וש"נראה להם מה זה" ו-"נראה להם מי בעל הבית"
וחבל.

מה שטל תיאר הוא בכלל בכלל לא זניח. איך זה לגיטימי בעינייך שאחרי שנגמר המשחק, הקהל שלכם מסתובב על המגרש (אסור !?), צועק ומקלל את אנשי הקבוצה היריבה ומפריע לעבודתם. וזה לגיטימי בשם העובדה שזו לא פגיעה פיזית ? !!! מה עם הסדר הטוב, אירוח סביר וחס וחלילה מלהזכיר - כבוד בסיסי שבן אדם לאדם ?!!?

הקהל של חולון יודע להרים מופעי עידוד, עם דגש על עידוד במובן החיובי מהמדהימים ביותר, יחד איתו גם של ירושלים (חולון יותר לטעמי),
חבל שהוא גם יודע לקלקל באותה רמה כמו שהוא יודע לעודד.

בעני מה שטל תיאר זה בגדר "לא נעים, לא נורא". כל מי שמסתובב על המגרש וזה לא הרבה, עושה זאת באישור.
ואל תדבר איתי על דרך ארץ, לא נראה לי שאנחנו מכירים.על זה תדבר עם החברים שלך ליציע ג' ולפזורה, שכידוע מקרב קהל זה מגיעים רוב רובם של אוהדי מכבי חיפה כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 4:08 pm 
Junior

[מאיפה?
(אגב, אני מופיע גם בעונה 1, אבל אני מניח שזה לא משם).
לגבי הגדרות, סבבה. בא נקבל את מה שאורן אמר כלשונו. סיבות היסטוריות נטו.
מה לגבי שאר השאלות?[/quote]

מכיר מכיר מה זה משנה איך.
חוץ מזה עלי איים זה עם הקוקו והתלתלים/רסטות והמשקפיים. סתם, לא באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 13, 2011 4:20 pm 
Hall of Famer

במיוחד בשביל ראי , ומי שרוצה להנות מקצת תרבות חולונית :

http://www.youtube.com/watch?v=Ko4bgC7WkKA

זה פחות או יותר הרמה של הקהל של חולון , ולמרבה הצער גם של ההנהלה שלה (עם כל הכבוד למוטי דניאל שחסם את המתפרעים החולונים , אבל לפי עדויות החליק בשמחה ובקריצה למבצעי המופע התרבותי הנ"ל).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 162 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: סאבוניס ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: