סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 8:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' דצמבר 14, 2011 12:07 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
חסרים עורכדינים בעולם ? לכל בן אדם יש תחליף. המועמד הטבעי הוא אדם סילבר, סגן הקומישינר, אבל מה נאמר, יש לו איכויות מרידוריות-דנידיניות קמעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 3:39 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בהמשך לפרסום של סורוקה בפיד בפייסבוק, http://ken-berger.blogs.cbssports.com/m ... 3/33870077 פול כנראה כן בדרך לקליפרס בסופו של דבר. המחיר שערורייתי בעיניי. הקליפרס עדיין מסוכנים אבל היה להם את מו וויליאמס ואת צ'ונסי בעמדת הפוינט (אתה לא באמת צריך יותר מזה כששאר העמדות שלך טובות) והם העבירו חצי קבוצה (כולל טופ5 בשוטינג בשנים הקרובות, טופ10 בסנטרים ובחירה גבוהה מאוד בדראפט איכותי) תמורת רכז שאינו בשיאו וילך ויתרחק מכך ככל שהקבוצה הצעירה הזו תתחבר. לא מבין את הטרייד הזה. אורלינס הוציאו המון ממצב די אבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 7:44 am 
Junior

Amos Gueta כתב:
חסרים עורכדינים בעולם ? לכל בן אדם יש תחליף. המועמד הטבעי הוא אדם סילבר, סגן הקומישינר, אבל מה נאמר, יש לו איכויות מרידוריות-דנידיניות קמעה.

יאללה טל לך על זה.
יש פה עוד עורכי דין שבא להם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 7:54 am 
Hall of Famer

אין ספק שהמחיר הסופי די מופרך, לא מבין איך סטרן הצליח לחלץ מזה גם את גורדון וגם את הבחירה של מינסוטה (וגם את אמינו), אבל עדיין, מברוק לפול. ו-Att, מאיפה הקביעה שפול לא בשיאו ורק מתרחק ממנו? הבחור בן 26 למען השם, אם לא יהיו לו פציעות רציניות יש לו עוד לפחות 5 שנים להיות בשיא לפני שהוא יתחיל לרדת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 8:32 am 
Hall of Famer

שתי החבילות סבירות (ראינו בעבר כאלו וראינו בעבר כאלו) אבל זו של הקליפרס צעירה יותר אז יש לה קצת אדג'.
סגל הקליפרס לעונה הקרובה:
גארדים: אריק בלדסו, מו ויליאמס, צ'ונסי בילאפס, כריס פול, רנדי פוי
פורוורדים: קארון באטלר, ריאן גומס, בלייק גריפין
סנטר: דאנדרה ג'ורדן

לטעמי, חמישיה חזקה, עומק בגארדים, אבל תלויים מאוד בבריאות של גריפין וג'ורדן.

אגב, האם הלייקרס יכולים להטיל וטו על הטרייד של הקליפרס?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 8:52 am 
Junior

בוא נסדר את זה:
פול, צ'ונסי (מוגזם. צ'ונסי לא צריך להיות המחליף של פול)
מו וויליאמס, רנדי פוי (וויליאמס ופול בבק-קורט זה קצת נמוך מדי)
קארון באטלר, ריאן גומז (סולידי אבל ממש לא מדהים)
בלייק גריפין
דיאנדרה ג'ורדן

חסר ביג-מן מחליף ויש היררכיה קצת בעייתית בבק-קורט.

החסרתי מההודעה של התותח את אריק בלדסו כי אני לא בטוח אם הם בונים עליו כ- 1 או 2 ואני גם לא סגור על מה הוא יודע לעשות, באופן כללי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 9:02 am 
Hall of Famer

מו וויליאמס אמור להחתך מהקליפרס ויש לי תחושה שאם הם לא ימצאו איזו מציאה עד תחילת העונה (ג'מאל קרופורד ודשון סטיבנסון עדיין פנויים, הם גם יכולים לקחת צ'אנס על מייקל רד בזול) הם ישתמשו בצ'ונסי כשוטינג גארד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 9:22 am 
Freshman

עם כל הקריאות לסטרן להתפטר בסופו של דבר הוא קיבל אחלה תמורה עבור כריס פול כבעלים של ההורנטס, הוא כנראה יכול ללמד דבר או שניים בעלים של קבוצות אחרות. המינוס היחידי בטרייד הזה עבור ההורנטס הוא שהם לא הצליחו להיפטר מהחוזה של אוקאפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 10:06 am 
Hall of Famer

סטרן לא יצא בסדר בטרייד הזה לא בגלל שהוא כן או לא קיבל תמורה ראויה לפול, הוא יצא לא בסדר כי כל סאגת הטרייד של כריס פול הצחינה עד לשמים מניגוד אינטרסים נוראי והתחושה שמאחורי הקלעים יש הרבה יותר מדי בחישות והתערבויות לא ראויות, שלא לדבר על התיאוריות הקצת יותר קיצוניות שאומרות שהקליפרס קיבלו צ'ופרים כאלו ואחרים כמו צ'ונסי למשל כדי שיסכימו לטרייד בגירסה הסופית שלו. אין ספק שהוא בהחלט השיג את התמורה הכי טובה שאפשר לפול וההורנטס בהחלט נראים הכי אטרקטיביים שאפשר למשקיע שירצה לקנות אותם בלי התחייבויות ארוכות טווח (את אוקפור אפשר לחתוך בסעיף האמנסטי או להעביר בטרייד תמורת חוזה נגמר, אני הייתי מאושר עד לשמיים לראות אותו בבוסטון תמורת ג'רמיין ותוספות) ועם כמות נאה של כשרון צעיר ובחירות דראפט גבוהות, אבל עדיין, זה ממש לא מריח טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 10:11 am 
Hall of Famer

מישהו יכול למען אלה חסרי הרקע , לתת הסבר קצר איך הגיעו למצב בו הנהלת הליגה מנהלת את ניו אורלינס ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 10:27 am 
Freshman

ניגוד האינטרסים הזה קיים עוד מעונה שעברה רק שפרט למארק קיובן לא עושה רושם שזה הפריע ליותר מדי אנשים אז, עכשיו אחרי סאגת כריס פול פתאום התקשורת התעוררה ונזכרה שזה בכלל לא הגיוני שהקומישיונר יהיה גם הבעלים של קבוצה באותה ליגה שהוא קומישיונר בה, איפה היו הקריאות לסטרן להתפטר כשה-NBA החליט לקנות את ההורנטס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 11:07 am 
Junior

עופר האדום כתב:
מישהו יכול למען אלה חסרי הרקע , לתת הסבר קצר איך הגיעו למצב בו הנהלת הליגה מנהלת את ניו אורלינס ?

תמצות קצר של כל האינטרסים והאג'נדות (לקחת בערבון מוגבל):
http://www.businessinsider.com/larry-el ... nba-2011-1

הבעלים של ההורנטס ניסו למכור את הקבוצה בגלל שהקבוצה הייתה לא רווחית והליגה לא רצתה להעביר את הקבוצה מניו אורלינס מסיבות תרבותיות (מחויבות לעיר אחרי קטרינה), ומסיבות שיווקיות (הרצון לשמור על קבוצה בשוק ההוא ולא שתהיה עוד קבוצה בקליפורניה), ומסיבות כלכליות אחרות (מאבק מול השחקנים שבו הליגה מציגה את עצמה כמפסידה ואי רצון לחשוף את המספרים האמיתיים).
לכן הליגה החליטה לקנות בעצמה את הקבוצה, כדי לא להוריד מערך הזכיון (הבעלים היה מוריד מערך הקבוצה עד שהיה מקבל קונה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 3:02 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קיופיפלו כתב:
בוא נסדר את זה:
פול, צ'ונסי (מוגזם. צ'ונסי לא צריך להיות המחליף של פול)
מו וויליאמס, רנדי פוי (וויליאמס ופול בבק-קורט זה קצת נמוך מדי)
קארון באטלר, ריאן גומז (סולידי אבל ממש לא מדהים)
בלייק גריפין
דיאנדרה ג'ורדן

חסר ביג-מן מחליף ויש היררכיה קצת בעייתית בבק-קורט.

הייתי מעדיף סגל של:
צ'ונסי, וויליאמס
גורדון, פוי, בלדסו
באטלר, גומז, אמינו
גריפין
ג'ורדן, קאמאן
סגל הרבה יותר מאוזן עם אולסטארים ב-SG ובפאוור, 3 שחקנים טובים בסמול וצמד לא רע ב-PG וב-C.
אפשר גם להשתמש בוויליאמס וקאמאן בטריידים ולא לשכוח כמובן את הבחירה של מיני בדראפט הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 3:06 pm 
Sophomore

מסכים. אמנם הם קיבלו את CP3 אבל המחיר גבוה מאוד.

בכל מקרה יהיה מעניין לראות אותו יחד עם גריפין, נראה לי כמות מטורפת של האליהופס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 4:32 pm 
Junior

פול תמורת גורדון קאמן אמינו והבחירה של מיני, זה לא בדיוק אותו טרייד שהליגה דחתה מקודם?
גם אני קצת מעדיף את הסגל הקודם של הקליפרס, עם שני אוסלטארס בני 23, +בחירה גבוהה בדראפט מצוין, + סגל משלים מצוין. אבל אין ספק: פול-גריפין אמור להיות שילוב היסטורי, ברמות של סטוקטון-מאלון.

לקליפרס יש ערימה של פוינט גארדס מצוינים-פול,בילאפס, מו וויליאמס ובלדסו. הם לא צריכים את מו וויליאמס (פול ובלדסו בפוינט, בילאפס פוי בשוטינג זה יותר ממספיק), וישמחו לקבל סטופר הגנתי כמו ארטסט/בארנס לספסל.
בארנס+וולטון תמורת וויליאמס נראה לי מצוין לשני הצדדים, כאשר איבנקס יכול להתקדם העונה לעמדת הסמול המחליף, וצלף כמו וויליאמס יהיה מושלם ליד קובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 4:51 pm 
Hall of Famer

למה לעזאזל שהלייקרס ירצו גאנר רחוק משיאו כמו מו ווליאמס?

משהו קטן שאני רוצה לומר על הטרייד הזה - הטרייד הזה באבחה אחת, הפך את מלכות הסלים של דוראנט מדבר בטוח לדבר סביר, אבל לא בטוח. גריפין הולך לקלוע בצרורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 5:36 pm 
Sophomore

אני חושב שזה חרא של טרייד בשביל הקליפרס. פול הוא פוינט מעולה, אבל הוא שביר מאוד. לעומת זה אמינו שחקן עם פוטנציאל, גורדון לטעמי כבר עכשיו הוא טופ-5 בעמדה שלו (ווייד וקובי בבירור לפניו, ואני בטח שוכח עוד מישהו, אבל זהו), על קאמאן הם יכלו לקבל לא מעט בגלל החוזה הנגמר והוא בכל זאת סנטר בכלל לא רע, והבחירה של מינסוטה יכולה בקלות להיות הראשונה (ובסבירות מאוד מאוד גבוהה טופ-5), ואז הקליפרס יהפכו, אם אני לא טועה, לקבוצה היחידה שויתרה על בחירה הראשונה שנתיים רצוף - פיגור בל יתואר (ואני מזכיר שעל הבחירה הראשונה בשנה שעברה הם ויתרו כדי להיפטר מביירון דייויס, שהם יכלו לחתוך העונה עם האמנסטי שכולם ידעו שיהיה - לא ברור לי איך הם לא הגנו עליה יותר).

בקיצור, ואפילו שנזניח את זה שהם היו אמורים להחזיק כרגע את אירווינג, הם היו צריכים למשוך עוד עונה כדי להביא פוינט גארד בדראפט ואולי גם בחירה גבוהה משלהם - עכשיו הם חזקים מדי ככה שהם יגיעו לפלייאוף, אבל אין להם שום דרך להתחזק משמעותית הלאה ואני לא חושב שיש להם מספיק.

לחשוב שהיה יכול להיות להם סגל של..
אירווינג/בלדסו
גורדון/פוי
באטלר/בחירת דראפט גבוהה מאוד (מינסוטה)
גריפין/בחירת לוטרי (קליפרס)
ג'ורדן / קאמאן או תחליף מהדראפט.

זו בנייה באמת נכונה וסגל באמת מפחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 5:39 pm 
Hall of Famer

אלא אם כן סטרן הבטיח להם דברים מתחת לשולחן שאולי ישתלמו להם בעתיד, יש לי תחושה שהם כבר יצרו ציפיה (גם ואולי בעיקר אצל עצמם) שפול יגיע אליהם וכבר היה להם קשה מאוד שלא ללכת את הצעד הנוסף והמיותר לקראת ההורנטס. אם הם היו עושים את אותו טרייד בדיוק ורק משאירים אצלם או את גורדון או את הבחירה של מיני זה היה טרייד מצוין בשבילם, ככה זה טרייד לא מוצלח בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 6:28 pm 
Senior

פול הוא טופ 3 ברכזים בליגה, וגם בחירה בטופ 5 יכולה להתברר כבאסט. תשאלו את אטלנטה ופורטלנד. הסגל שלהם היום לבדו שווה מקומות 1-3 במערב בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 7:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
פול הוא טופ 3 ברכזים בליגה, וגם בחירה בטופ 5 יכולה להתברר כבאסט.

נכון, אבל פול לא עבר רק עבור הבחירה של מיני. הם נתנו גם את גורדון (אולסטאר בהתהוות), קאמאן (עדיין לא בן 30 ואולסטאר לפני שנתיים) ואמינו שיש לו הרבה פוטנציאל (2.06 ואתלט מצויין) וסוגר את עמדת ה-SF המחליף מאחורי באטלר. והכי מוזר שהם רק עכשיו החתימו את בילאפס שלמרות שהוא מזדקן ומעבר לשיא, עדיין רכז טוב ומנוסה (וגם מוריד את וויליאמס לעמדת המחליף). הם יכלו להיות עם 2 עמדות מאוכלסות באולסטארים (SG ו-PF) ועוד שלוש העמדות האחרות מאוד עמוקות (לא מעט קבוצות היו רוצות שני רכזים כמו בילאפס וויליאמס או סנטרים כמו ג'ורדן וקאמאן). זה יכול להתברר כדואו הכי טוב מאז סטוקטון-מאלון ויכול להיות עם המזל של הקליפרס שאחד מהם ייפצע והכל יתפוצץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 7:41 pm 
Sophomore

לא שאני חושב שזה יקרה, אבל הקבוצה הזו פגיעה מאוד לאיזורית לדעתי. או אולי אפילו סוג של בוקס אנד וואן. מי קולע שם משלוש חוץ מהפוינט גארד?
פול הוא טופ 3 בעמדה? נכון, אבל גורדון הוא טופ 5 בעמדה, קיימן הוא ארגיואבלי טופ 10 בעמדה, בחירת הדראפט של מינסוטה שווה לא מעט, וגם הפגיעה ביכולת של הקבוצה להתפתח הלאה דרך הדראפט היא משהו שלא כדאי להתעלם ממנו (הם יכולים לשכוח מהלוטרי כל עוד גריפין ופול בריאים, אבל אין סיכוי שהם מאיימים על אליפות אלא אם כן גריפין יתחיל לגוון את המשחק שלו במיד-ריינג' ותנועות פוסט פתאום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 8:44 pm 
Sophomore

לא יודע מתי ראית בפעם האחרונה את גריפין, אבל יש לו אחלה מיד ריינג' והוא גם לא כזה גרוע בלואו פוסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 8:53 pm 
Junior

נורטון כתב:
למה לעזאזל שהלייקרס ירצו גאנר רחוק משיאו כמו מו ווליאמס?

כי אין להם נכסים לתת עבור רכז יותר טוב ולא מזדקן. אולי הבעיה העיקרית של הלייקרס בסדרה מול דאלאס היתה קו אחורי זקן, כבד מאוד ולא אתלטי. לוותר על בארנס (בן 31, נותן בערך את מה שנותן ארטסט, פחות מוכשר וקצת יותר ארוך ואתלטי) ו-וולטון הגמור תמורת מו וויליאמס זו הזדמנות פז ללייקרס להשיג רכז פותח (וקלעי 3 מצוין-מלבד קובי ואולי פישר אין ללייקרס קלעי 3 טובים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 9:33 pm 
Hall of Famer

ומה? להפוך לקליבלנד 2? רק עם כוכב ראשי מזדקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 15, 2011 10:19 pm 
Hall of Famer

זה שהדראפט עמוק דווקא מחליש את הבחירה של מינסוטה. אמנם סופרסטארים יהיה ניתן כנראה להשיג רק רק בטופ10 (אם לא בטופ5) אבל לפחות איך שזה נראה כרגע, לא הייתי פוסל אולסטארים גם בבחירות 11-20 או אפילו 21-30.
לדעתי עד כה השחקן היחיד שהראה שהוא רמה אחת מעל ליגת המכללות זה ג'ארד סלינג'ר (הוא גם השחקן הכי מוכן לאן בי איי היום, אולי יחד עם האריסון בארנס ודורון לאמב). כל השאר רובם פרשמנים מוכשרים מאוד, אבל אין פה מפלצות סטט' בסגנון מייקל ביזלי, דוראנט או בלייק גריפין.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], sportivi, uriel17 ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה