סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 7:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 91 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי - אנדולו אפס
הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 12:56 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא משנה מי תסיים ראשונה בבית א', זה יהיה כמובן מצ'-אפ עדיף לאין ערוך משתי החלופות האחרות (ברסה וצסק"א).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 1:26 pm 
Sophomore

"השמחה בחדר ההלבשה אמש הייתה גדולה. בזמן שאחד הבעלים, דייויד פדרמן, חייך ואמר בקול רם לתוך הסלולרי שלו למישהו מבסוט בצד השני, "חשבת שתלך במחצית אה?", סופו ניגש לליאור אליהו ונתן לו 2 נשיקות רטובות על הלחי, ויוגב אוחיון רדף אחרי שון ג'יימס בתוך חדר ההלבשה, אחרי שזה זרק עליו זוגות גרביים, תוך כדי שהוא מנסה להתראיין. "

:lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 1:33 pm 
Junior

אוקיי, בעקבות ההודעה של שחף בדקתי קצת יותר לעומק את תמונת הסיכויים לשלב הבא. המצב הוא כזה -

3 בתים כבר סגורים למדי, כך שיש לנו בדרג הראשון את צסק"א, ברצלונה וריאל מדריד. בדרג השני - מכבי, פאו וסיינה. בדרג השלישי - מלאגה, קאזאן ואפס. הדרג האחרון פתוח עדיין בכל הבתים (חוץ מגלא שתעלה מבית ד').

בית א' עדיין פתוח לגמרי וההימור שלי היא שאחת מבין פנרבחצ'ה או קאחה לבוראל תישאר מחוץ לטופ16. די מדהים בהתחשב בכך שאלה 2 הפייבוריטיות הגדולות בבית הזה.

בקיצור, מכבי צריכה רק להתפלל שלא לקבל את ברסה או צסק"א מהדרג הראשון (וזה אפשרי כי כרגע אין מגבלות על ההגרלה ב2 הדרגים האלה). כל היתר לא מאוד חשוב. אם פנרבחצ'ה או קאחה יעלו בסופו של דבר ממקומות 3 או 4, אז כמובן שרצוי גם לא לקבל אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 2:01 pm 
Sophomore

אני שב ומפקפק בגישת להתפלל שלא לקבל את ברסה או צסק"א. אם כבר תפילות הייתי מכוון אותן לקבלת שתי היריבות החלשות ביותר האפשריות בדרגים שלוש ארבע שיאפשרו לה להבטיח מקום בהצלבה (לא הישג מובטח בהתחשב באיך שמכבי נראתה בחלק ניכר מהמשחקים) ויותר מכך להתפלל שבבית שעמו היא תצטלב לא תשב ברסה או צסק"א, כי לנצח את אלו בסידרה בלי יתרון ביתיות זו משימה בלתי אפשרית, כפי הנראה. לעומת זאת, ניצחון בסדרה, ואפילו בלי יתרון ביתיות, על שאר קבוצות היורוליג, הוא בהחלט בגדר הסביר וסדרות השנתיים האחרונות של מכבי יוכיחו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 3:24 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
אם מכבי מקבלת את קאחה מהמקום הראשון היא מקבלת מאצ' אפ אפילו יותר נוח מאפס. סופו יחגוג מול הגבוהים שלהם ואין להם באמת אף גארד שיכול להפריע למכבי.

מצד שני, טלטוביץ' בטח יטווח 30 נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 4:27 pm 
Junior

אז אתה הולך על MAXMIN (כנראה פסימי מטבעך) ואני דווקא על MAXMAX. לא צריך להגזים בחולשה של מכבי השנה. הם נתנו שבועיים לא טובים, סביר בהחלט בהתחשב בלו"ז המשחקים שלהם ובעובדה שהם בדיוק איבדו את השחקן הכי חשוב בקבוצה והרכז שלה.

אני לא רואה הרבה קבוצות באירופה היום שעדיפות משמעותית על מכבי. ליתר דיוק, אולי 3-4 כאלה. כך שאם אתה לא פוגש את צסק"א או ברסה מהדרג הראשון (ואת ריאל כמובן שאי אפשר לפגוש), אז המקום הראשון בטופ16 הוא בהחלט יעד אפשרי וריאלי. לפחות, הרבה יותר ריאלי מאשר לסיים במקום השני גם אם אתה מצטלב עם בית "נוח" יותר בפלייאוף (מה זה אומר? לקבל "רק" את ריאל או סיינה בלי ביתיות? לא תענוג גדול).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 5:25 pm 
Junior

מכבי במשחק טוב שלא צריך להעלים את העובדה שחייבים עוד גארד.
גם אני לא מבין את העניין עם פאפאלוקאס (למרות שאתמול באמת היה חלש) יש פה משהו מאוד מוזר. אני כמובן מסכים עם גישת העיתונאים של "לא להרפות מבלאט" בעניין הזה, אבל זה נראה לי קצת התממות, הרי משהו קורה מאחורי הקלעים. התפקיד של העיתונאים זה לחשוף את זה - לא לשאול את בלאט. זה כמו לשאול את נתניהו מה עומד מאחורי הסיפור של ערוץ 10. זה לא משהו שצריך לשאול את הדוברים, זה משהו שצריך לבדוק ולחשוף.

אפס במשחק מאוד מאכזב. בכלל, לא יכול להיות שההפרש הממוצע לנצחון בבית של מכבי במחזור הזה הוא מעל 30. לא יכול להיות שאפס חוטפת 40 הפרש במשחק כזה. סטאנקו באראץ' לגמרי לא בעניינים. הוא וסבאנוביץ' (שניהם ביחד וכל אחד לחוד) היו צריכים לתת השנה לאפס את אחד הקווים הקדמיים הכי טובים ביורוליג. בפועל, הם רחוקים מלתת מספיק. חלק גדול מזה בגלל שאפס לא משחקת בשבילם ולא נותנת להם את הכדור במקומות הנכונים, אבל חלק מזה באשמתם. ממש נראים לא טוב. מאמן טוב צריך להתחיל לגבש שם היררכיה נורמלית אחרי העזיבה של איליסובה, לא נראה שסאריצ'ה הוא האיש הנכון לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 5:36 pm 
Senior

מריאל אני לא כל כך מחזיק האמת. כדורסל שמבוסס רק על קליעה מבחוץ זה משהו לא בריא לשלבים מכריעים. תראה מה קרה לקאחה מול מכבי בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 5:39 pm 
Junior

מסכים. סאריצ'ה פשוט לא האיש הנכון שם. בהפסקה (?) הראו איזה קטע ארכיון של ההצלבה עם פילזן ב97. ה4 שניות האלה של איידין אורס היו הרגעים היחידים שראינו מאמן אמיתי על הקווים של הטורקים אתמול.

זה לא רק סבאנוביץ' ובאראץ' שאני מסכים שנותנים פחות ממה שהיה אפשר לצפות. על באראץ' כבר כתבתי מה אני חושב שבתחילת העונה. הוא שחקן מצויין עם הרבה יתרונות אבל קבוצה שבונה עליו כגו-טו-גאי של הקבוצה תיפול חזק. הוא לא שחקן יציב, נוטה לפציעות ויש לו המון תנודתיות במשחק. הוא גם תלוי מאוד בקבוצה שצריכה לשחק עליו במקומות הנכונים. סבאנוביץ' לעומת זאת זה כישלון ענק של פילזן וסאריצ'ה. זה שחקן שהיה טופ5 באירופה בשנה שעברה וגם באליפות בקיץ עם הנבחרת. אול-אראונד פורוורד נהדר, עושה הכל על המגרש. באמת הכלי ההתקפי המושלם באירופה. בתחילת העונה התלוננתי שהוא לא משחק מספיק 3, עכשיו הוא מקבל המון דקות בעמדה 4 ופשוט לא נראה טוב. כמובן שגם לשחקן עצמו יש חלק לא קטן בזה.

חוץ מהם הכישלון הגדול ביותר של סאריצ'ה היה בעמדה 1 - הוא הלך על בטוח, עם הרכז-המנהיג המנוסה של הקבוצה כבר הרבה שנים. אבל טונצ'רי זה לא שחקן שייקח אותך לפיינל-פור. כישלון שני היה ההימור על סשה וויאצ'יץ' או, ליתר דיוק, חוסר היכולת של המאמן לרסן אותו. וויאצ'יץ' עושה מה שהוא רוצה בקבוצה, לוקח זריקות מטורפות מחוץ לקצב, כולם משחקים בשבילו והוא לא משחק בשביל אף אחד. לא סובל שחקנים כאלה ולא הייתי רוצה אותם אצלי בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 5:53 pm 
Senior

צסק''א בלי קירלינקו זה מאצ' אפ יותר סביר למכבי מאשר ברצלונה. לא שהיא תהיה פייבוריטית או משהו אבל ברצלונה מחזיקה כלים קטלניים מול מכבי- שחקנים פיק אנד רול מעולים(ואסקז, נ'דונג, לורבק), סנטר שעושה הכל וקולע מבחוץ- לורבק, ואינספור גארדים איכותיים, וכמובן סייז עדיף בפנים עם שני סבן פוטרים ו-4 ארוך ואתלטי ובל נשכח כמובן את נבארו. לגבי צסק''א, מתאודוסיץ' אני לא כל כך מחזיק ואני בהחלט רואה אותו מחרבן להם משחק ביד אליהו, ובמשחק של הנבחרת מול רוסיה ראינו שאליהו מסתדר מצויין עם חריאפה. הסגל שלהם בוודאי עדיף אבל הבית הקל שלהם קצת משקר בעיני. חוץ מזה, דייויד בלאט מכיר ואימן חלק נכבד מהסגל שלהם כמה שנים טובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 7:01 pm 
Junior

ממליץ לך לראות את המשחק שלהם השבוע נגד פאו ואז לחשוב שוב על ההודעה שלך. מה גם שכרגע לפחות אין סיבה אמיתית להניח שקירילנקו חוזר לNBA. לכל הפחות, התסריט שבו הוא גומר את העונה בצסק"א סביר לא פחות מזה שמחזיר אותו לארה"ב בעוד שבוע-שבועיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 7:26 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
צסק''א בלי קירלינקו זה מאצ' אפ יותר סביר למכבי מאשר ברצלונה. לא שהיא תהיה פייבוריטית או משהו אבל ברצלונה מחזיקה כלים קטלניים מול מכבי- שחקנים פיק אנד רול מעולים(ואסקז, נ'דונג, לורבק), סנטר שעושה הכל וקולע מבחוץ- לורבק, ואינספור גארדים איכותיים, וכמובן סייז עדיף בפנים עם שני סבן פוטרים ו-4 ארוך ואתלטי ובל נשכח כמובן את נבארו. לגבי צסק''א, מתאודוסיץ' אני לא כל כך מחזיק ואני בהחלט רואה אותו מחרבן להם משחק ביד אליהו, ובמשחק של הנבחרת מול רוסיה ראינו שאליהו מסתדר מצויין עם חריאפה. הסגל שלהם בוודאי עדיף אבל הבית הקל שלהם קצת משקר בעיני. חוץ מזה, דייויד בלאט מכיר ואימן חלק נכבד מהסגל שלהם כמה שנים טובות.

אני רק חושב על מפגש של סופו וקרסטיץ' והפוטנציאל הנפיץ שלו. ככה זה נגמר בפעם האחרונה:
http://www.youtube.com/watch?v=loLphpM43n4 החלק המעניין הוא מאזור 2:30 דק'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:22 pm 
Senior

אני בטוח שאף קבוצה לא תיקח את קירילנקו. מי בכלל רוצה סמול פורוורד שיכול לשמור על שתי עמדות, חוסם נהדר, חוטף מצויין ומוסר טוב? אני בטוח שמיכאיל פרוחוב,הבעלים של הנטס, לא ימצא בכיס כמה דולרים לשחקן כזה.... :|

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:29 pm 
Junior

זאת לא רק שאלה של מי מוכן לשלם כמה דולרים (אם כי, אתה יודע, גם לצסק"א יש קופסת מזומנים לא ממש קטנה). זה קודם כל מה אנדריי קירילנקו רוצה לעשות ואיפה הוא רוצה לשחק. שוב, אני ממש לא אהיה מופתע אם הוא יחליט לסיים את העונה ברוסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:31 pm 
Hall of Famer

על פי אתרי האינטרנט מאלט(190,33) הקומבו של שלרלואה יעבור למכבי בסיום שלב הבתים בשבוע הבא.בסה'כ שחקן סביר עם קליעה טובה ומשחק הגנה לא רע אבל הוא יותר 2 מ1 ולדעתי מכבי צריכה רכז מובהק.

בשרלואה מאלט ביורוליג העונה עם 19.5 נ'ק ו2.5 אס' למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:48 pm 
Senior

לאור זה שקירילנקו השאיר לעצמו פתח בחוזה שמאפשר לו ללכת(ויכל גם לא לעשות את זה) והכסף שהוא מרוויח הולך לצדקה, כנראה שהוא לא ישאר במוסקבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:52 pm 
Junior

לא מסכים. מאלט רכז כמו שפארגו רכז. לא מנהל המשחק הקלאסי שחושב תמיד מסירה לפני זריקה, אבל בהחלט שחקן שמבין את המשחק ויודע להפעיל את השחקנים שסביבו. ממש לא קית' לנגפורד למשל.

לא רוצה להכביר במילים כי סביר להניח שנראה אותו בקרוב, אבל אני זוכר את מאלט היטב מהשנתיים שלו בבדאלונה ואם בהתחלה הוא בהחלט היה נראה כמו 1-2 שמעדיף את הזריקה (כמו רוב העונות שלו בגרמניה שלא יצא לי לראות) עם הזמן ובעיקר בשנה השנייה הוא התפתח שם ליופי של רכז, מניע מצוין את הקבוצה והם בהחלט היו קבוצה שכיף לראות גם אחרי העונה המדהימה של 2007.

ושחף - אם כבר אתה מנסה להסיק משהו מעניין הצדקה של קירילינקו (אולי, למשל, יש לו כבר באמת לא מעט כסף?) זאת יכולה להיות גם המסקנה ההפוכה. לקירילנקו לא חשובים (רק) המזומנים כרגע. זה קצת וויכוח סרק כי כמובן שהוא *יכול* לחזור לNBA. בניגוד לשחקנים אחרים שחתמו על חוזים לעונה שלמה באירופה, הוא שחקן שעדיין יש לו ביקוש גבוה, גם אם לא בסכומים שנהג לקבל, בארה"ב. ועדיין אני חושב שיש סיכוי לא רע בכלל שנראה אותו ממשיך באירופה. יש תחושה שהוא באמת רוצה להביא גביע לצסק"א, דיבר על זה בכמה הזדמנויות, ועכשיו יש לו צ'אנס ממשי כשהוא עדיין בשיא הקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:57 pm 
Senior

השאלה איך מאלט יעשה את ההתאמה מקבוצה כמו שרלרואה עם רישיון פתוח לקחת זריקות למכבי. בעיני זה כמובן יהיה קריטי כמה זמן יקח לו לעשות את זה כי הוא נכנס לסוג של ואקום בעמדת הרכז והוא בכושר משחק טוב בהנחה שהפציעה שהוא סובל ממנה זה לא משהו רציני מידי(בניגוד ללאנגפורד שהגיע לקבוצה שרצה טוב בתחילת העונה בלי לשחק בכלל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 9:11 pm 
Junior

נכון. למרבה המזל לדיוויד יש את הזמן לשלב אותו - הטופ16 נפתח כמעט חודש אחרי השלב הראשון. בזמן הזה יהיו למכבי משהו כמו 5-6 משחקי ליגה אדריאטית ועוד 2-3 משחקים בליגה הישראלית. מספיק זמן ומשחקים כדי להכניס אותו לעניינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 12:57 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

האם זה אומר שפאפאלוקס ישוחרר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 1:40 am 
Hall of Famer

פאפא לא זוכה לדקות במצב הנוכחי. אני לא מאמין שהוא יהיה בסגל אם וכאשר יגיע גארד נוסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 3:03 am 
Junior

דייבי ג'ונס כתב:
לא מסכים. מאלט רכז כמו שפארגו רכז. לא מנהל המשחק הקלאסי שחושב תמיד מסירה לפני זריקה, אבל בהחלט שחקן שמבין את המשחק ויודע להפעיל את השחקנים שסביבו. ממש לא קית' לנגפורד למשל.

לא רוצה להכביר במילים כי סביר להניח שנראה אותו בקרוב, אבל אני זוכר את מאלט היטב מהשנתיים שלו בבדאלונה ואם בהתחלה הוא בהחלט היה נראה כמו 1-2 שמעדיף את הזריקה (כמו רוב העונות שלו בגרמניה שלא יצא לי לראות) עם הזמן ובעיקר בשנה השנייה הוא התפתח שם ליופי של רכז, מניע מצוין את הקבוצה והם בהחלט היו קבוצה שכיף לראות גם אחרי העונה המדהימה של 2007.

ושחף - אם כבר אתה מנסה להסיק משהו מעניין הצדקה של קירילינקו (אולי, למשל, יש לו כבר באמת לא מעט כסף?) זאת יכולה להיות גם המסקנה ההפוכה. לקירילנקו לא חשובים (רק) המזומנים כרגע. זה קצת וויכוח סרק כי כמובן שהוא *יכול* לחזור לNBA. בניגוד לשחקנים אחרים שחתמו על חוזים לעונה שלמה באירופה, הוא שחקן שעדיין יש לו ביקוש גבוה, גם אם לא בסכומים שנהג לקבל, בארה"ב. ועדיין אני חושב שיש סיכוי לא רע בכלל שנראה אותו ממשיך באירופה. יש תחושה שהוא באמת רוצה להביא גביע לצסק"א, דיבר על זה בכמה הזדמנויות, ועכשיו יש לו צ'אנס ממשי כשהוא עדיין בשיא הקריירה.

קירילנקו עוד בזכיה של נבחרת רוסיה תחת שרביטו של דיויוד בלאט, דאג לספר לכל אוזן שרק רוצה לשמוע על הכמיהה שלו לחזור ולשחק באירופה שהתאפשר.
דאז הוא נתקל בסירוב של יוטה וחוזה אסטרונומי שטרפד, כרגע, הקבוצה שלו מצוינת, הוא אימפקט מצוין לליגה ומעבר להכול, הוא מרגיש נצרך יותר מתמיד.
כבר הסתובבה תחושה כזו כאילו הוא מיצה את עצמו ב-NBA. התושייה שלו לעשות את המהלכי הגנה והחסימות בעזרת אתלטיות יוצאת דופן ומוטות ידיים שלא נגמרות, אינה כבתחילת דרכו. משהו בו כבה.
כרגע, זה נראה מתאים לו. סיכוי של 50:50 לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 12:27 pm 
Freshman

יואב כתב:
קירילנקו עוד בזכיה של נבחרת רוסיה תחת שרביטו של דיויוד בלאט, דאג לספר לכל אוזן שרק רוצה לשמוע על הכמיהה שלו לחזור ולשחק באירופה שהתאפשר.
דאז הוא נתקל בסירוב של יוטה וחוזה אסטרונומי שטרפד, כרגע, הקבוצה שלו מצוינת, הוא אימפקט מצוין לליגה ומעבר להכול, הוא מרגיש נצרך יותר מתמיד.
כבר הסתובבה תחושה כזו כאילו הוא מיצה את עצמו ב-NBA. התושייה שלו לעשות את המהלכי הגנה והחסימות בעזרת אתלטיות יוצאת דופן ומוטות ידיים שלא נגמרות, אינה כבתחילת דרכו. משהו בו כבה.
כרגע, זה נראה מתאים לו. סיכוי של 50:50 לדעתי.

קירילנקו רצה לעזוב אז בגלל המצב ביוטה, בו המעמד שלו ירד יחסית לעומת עונות קודמות. עכשיו כשהוא שחקן חופשי, לדעתי הוא לא יוותר על עוד סיבוב בNBA ולהראות שעדיין יש לו את זה. מה גם שהוא גדול על אירופה ותמיד יוכל לחזור בעוד כמה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 2:38 pm 
Sophomore

כמה נק' מעניינות לגבי מאלט:
הוא כבר בן 33, עוד מעט 34. לא שיחק עד העונה ביורוליג, לא שיחק בקבוצת טופ לבל באירופה. הכי גבוה שהוא הגיע זה חובנטוד. השאלה היא איך מצליחים לאלף גאנר חסר מצפון למנהל משחק שכל כך חסר למכבי, איך הוא יכול להפוך מאחד שיוצר בעיקר לעצמו לאחד שאמור להפעיל את כל השאר. הבנאדם זורק כרגע בממוצע 9.5 זר' ל-2 ו-7 זר' ל-3 במשחק. הוא לא בדיוק בגיל שבו עוד ניתן לעצב אותו כשחקן.
השאלה היא מה יעלה למכבי השילוב שלו בקבוצה, שניים שלושה הפסדים בליגת העלק ובאדריאטית או הפסדי יורוליג בטופ 16. על זה תקום ותיפול ההצלחה של ההחתמה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 3:07 pm 
Junior

נערך. בעמוד הבא.

נערך לאחרונה על ידי דייבי ג'ונס בתאריך ש' דצמבר 17, 2011 3:11 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 91 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה