סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 7:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 3:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
הכשלון המלוכלך הזה שמקרין כל הזמן, אם רק היינו יודעים מי האחראי לכשלון הזה, מה היינו עושים לו, ווי ווי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 4:08 pm 
Junior

מזכיר לי סיפור של חבר טוב מימי האוניברסיטה שהיה נוהג לתלות את הכישלון שלו בקורס כזה או אחר, בחוסר היסודות ש(לא) נרכשו בקורס הקדם של השנה שעברה.

אני חושב שפיתרון אופטימלי למצב הנוכחי של הפועל ירושלים הוא הטלת אחריות קולקטיבית על המאמן עודד קטש של שנה א', וכמובן ציפיה להסקת מסקנות והפקת לקחים מהמאמן עודד קטש של שנה ג'. החיסרון היחידי כאן היא שבקצב העניינים הקיים, לא בטוח שהמאמן הנוכחי (עודד קטש של שנה ב') יצליח לממש את רצף הזמן הלינארי הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 4:35 pm 
מנהל פורום

טוב הבנו את ההתחכמות, לכולם ברור למה קטש התכוון והטיעון שלו ממש לא הזוי או מגוחך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 4:58 pm 
Hall of Famer

דמטרי מקאמי חתם.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 5:32 pm 
Junior

אוריאל - לי ממש לא ברור למה קטש התכוון. כלומר, דווקא כן ברור לי וזה בדיוק מה שהופך את הטיעון שלו למצחיק. מותר לגחך גם על מאמנים כשהם מדברים שטויות מדי פעם (ע"ע דיוויד בלאט והסיבה שסופו לא משחק בליגה הישראלית).

טוב, אז ירושלים החתימו רכז. לא מכיר את מקאמי ונותר רק לקוות שזה האיש הנכון בשבילם (כלומר, פלור ג'נרל שיכול גם לתפוס פוזיציה של מנהיגות בקבוצה של יובל נעימי). סקולה - יש משהו לספר עליו?

YNET מפרסמים באותה נשימה שאורי קוקיה החליט כנראה להישאר. לא ברור. עכשיו ההחלטה של קטש לא לשתף את כדיר ביום שלישי האחרון (ולתת לו רק 7 דקות בחולון) מתבהרת עכשיו. לפחות זרק איזשהי עצם לקפטן, אולי ישתכנע שיש סיכוי שיראה יותר מ40 דקות במצטבר עד סוף העונה.

ובנוסף, עדיין מחפשים לחתוך את ג'ון תומאס וג'קסון מהקבוצה. מעניין. לג'קסון יש חוזה קאט? אצל ג'ון תומאס, לפי הפרסום מתכוונים לשחרר אותו "בתום החוזה", כלומר בעוד שלושה חודשים. :men: מזל שלא אמרו שהחוזה שלו נגמר במאי ואז הוא ייחתך מהקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 6:15 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

דייבי ג'ונס כתב:
YNET מפרסמים באותה נשימה שאורי קוקיה החליט כנראה להישאר. לא ברור. עכשיו ההחלטה של קטש לא לשתף את כדיר ביום שלישי האחרון (ולתת לו רק 7 דקות בחולון) מתבהרת עכשיו. לפחות זרק איזשהי עצם לקפטן, אולי ישתכנע שיש סיכוי שיראה יותר מ40 דקות במצטבר עד סוף העונה.

קוקיה לא החליט להישאר.. זה ספין של ירושלים.
הוא רוצה לעזוב, אבל ירושלים מסרבת לשחרר אותו.
אם אני לא טועה, תומאס נרשם למשחק מחר מול ראשון. אולי זה כדי לתת עוד דקות לקוקיה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 6:42 pm 
Sophomore

ציטוט:
יחיד או לא, אני אישית לא סומך על נעימי כרכז באופן כללי אבל אני חייב לציין שהתמונה שאתה מצייר פה היא מאוד מדאיגה. לירושלים היתה אפשרות (אמיתית) להביא את קנדי ווינסטון והחליטו להישאר עם ג'קסון? נשמע הזוי לחלוטין.

הייתה אפשרות להביא את קנדי ווינסטון חד וחלק. מה שסיכל את ההחלפה זה המחיר הגבוה יותר של ווינסטון (האם זה מפתיע שהנהלת הפועל מתקמצנת על כמה עשרות אלפי דולרים גם במחיר של שדרוג הקבוצה?) ודני כהן שג'קסון נחשב להחתמה שלו

ציטוט:
אין ספק שהבנייה של הקבוצה לא היתה טובה. עמוסה מדי בעמדות הפנים עם 5 (!) שחקנים, בקבוצה של עודד קטש. כן. הרי ברור שבערב נתון הוא משתף לכל היתר שלושה שחקני פנים ואיכשהו משחק עם גראנפלד 4. עדיין לא קרה העונה, למרבה המזל.
האשמה נופלת בעיקר על קטש. אוהב מאד את כדיר ובגללו שפכו עליו הרבה כסף. בפועל, למעט הבלחות פה ושם, כדיר לא מצדיק את ההשקעה. זה עלה לנו גם בייבוש מוחלט של קוקיה (שלטעמי משפיע יותר על המשחק מכדיר, בטח בתור שחקן משלים) וחוסר רצון לשים את האקסטרא על זרים (ווינסטון)

ציטוט:
בגארדים אין להם יציבות ולא עומק. יותר מדי "חצאי-שחקנים", כאלה שתורמים רק התקפית (נעימי) או רק הגנתית (יזרעאלי). סטרוברי נקודת האור היחידה ודי מצחיק שהוא באמת הגיע על תקן של זר חמישי.
להזכירך שחוסר ההערכה/היכרות של ה"צוות המקצועי" עם יכולותיו של סטרוברי גרמו להם להחתים אותו לתקופת נסיון. מגוחך. אין ספק שסטרוברי נק' האור בקו החוץ הבינוני של הפועל אבל אם יש עוד משהו שהוא מוכיח הוא זה שאי אפשר לבנות עליו בתור גו טו גאי. שחקן שמגרד את ה 30% אחוז מ 3 בקריירה ועם יד מזעזעת (יחסית לגארד) מהעונשין לא יכול להיות ספק נקודות עיקרי של קבוצה שרוצה להגיע רחוק. הפועל חייבת להביא רכז קומבו שיודע לשים את הכדור בחישוק. סטרוברי צריך להיות מס 2-3 בהיררכיה ההתקפית

ציטוט:
בכל זאת, עכשיו כשאין אירופה והיעדים הצטמצמו אני חושב שירושלים יכולה לעשות את המהפך הנדרש בסגל בעלות נמוכה יחסית - כל מה שצריך לעשות זה לחתוך שניים מהזרים (תומאס וג'קסון אופציות טובות), לשחרר אחד מבין קוקיה או מזרחי שאני לא מבין מה הוא עדיין עושה בקבוצה, ולהחתים רכז טוב. זה יסדר לקטש את הרוטציה על העמדות החשובות ואולי גם יצליח לייצר שם היררכיה נורמאלית בין השחקנים. מלחה זה לא הקולג' בגליל ואתה לא יכול לשנות ולהחליף רוטציות במשך עונה שלמה ולצפות שהשחקנים שלך (חלקם "כוכבים" עם לא מעט אגו) יגיעו בפורמה טובה למשחקים החשובים.

אני מאד מקווה שעד סוף העונה קוקיה ישכנע את קטש שאין צורך בכדיר וגראנפלד יתפוס את עמדת הישראלי הבכיר. הגיע הזמן להחזיר את נעימי למקומו הטבעי - גארד מחליף מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 6:52 pm 
מנהל פורום

מש שקטש התכוון, להבנתי זה ההתפרקות של הקבוצה מהשנה הקודמת.
בגלל בכישלון בעונה שעברה לא נתנו לו להשאיר שחקנים כמו ג'י ריצ' ודואל ולכן נאלץ לבנות קבוצה חדשה.
אם אתה שואל את קטש הסגל היה נשאר כמו שהוא יוצאים: חכמון, קלנסי, סלומון נכנסים וראנדו, סטורברי וכדיר
נשארים: ריצ'; דאוול ואוחיון
את כולם הפועל יכלה להשאיר במחיר כזה או אחר.
בגלל הכישלון בשנה שעברה הוא היה בעמדת חולשה בקיץ ולא היה במצב להתעקש על הסגל היו דברים שהוא רצה וקיבל כדיר למשל אני מניח שגם וראנדו והיו כאלה שהוא רצה להשאיר ולא נתנו לו.

שורה תחתונה קטש אומר אם לא היינו נכשלים בעונה שעברה היינו יכולים להשאיר את הסגל ולא היינו צריכים לבנות מחדש כבר שנה שניה ברציפות.

עד כאן אני מפרש את קטש בהתבסס על דברים אחרים שהוא אמר
אני מבין את הטענה שלו יכול להסכים איתו חוץ מעניין דאוול שפשוט לא מתאים שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 6:58 pm 
Junior

אתה רציני, אוריאל?

אם זה מה שאתה מבין מהמשפט של קטש, אז הוא כמובן אפילו עוד יותר מגוחך. מה שקטש אומר פה בעצם זה שאלמלא הכישלון של העונה שעברה (שכפה על הקבוצה בנייה מחדש - אגב, אם הוא באמת חושב ככה למה הוא נשאר במועדון?) היינו רואים כאן העונה קטסטרופה גדולה אף יותר.

עד כמה שהקבוצה השנה בנויה רע, הקבוצה של שנה שעברה היתה בנויה יותר גרוע. עדיין קבוצה ללא רכז טבעי, עם שני זרים שדורכים אחד לשני על האצבעות. עם גבוהים סופר מוגבלים, בלי שום יוצר נקודות טוב בצבע. עם זרים כמו דיון דאוול שאני אישית דווקא מחבב אבל חייבים להודות שהוא שחקן ברמה של מ.כ הבקעה (לפני שהם ניצחו את ברצלונה או כל קבוצת יורוליג אחרת, כמובן).

אתה, כאוהד הקבוצה שראה אותה אני מניח בלא מעט משחקים בעונה שעברה, באמת היית רוצה לראות את הבסיס הזה (ריץ'/דאוול/חכמון וכו') ממשיך לעונה נוספת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:04 pm 
מנהל פורום

היי אני כתבתי "יוצאים: חכמון, קלנסי וסלומון.."
אני רציני לגמרי שהויתור עליהם הוא יעשה טוב לקבוצה
אני חושב כמו קטש שהשארה של אוחיון וריצ' הייתה עושה טוב לקבוצה
בניגוד לקטש אני לא חושב שדאוול מתאים לאיזה שהיא קבוצה עם שאיפות לעבור שלב באירופה ולעשות שני גמרים בארץ
אני מקווה שזה ברור יותר עכשיו
מאמן לא אמור להתפטר על כל אי הסכמה שלו עם ההנהלה
disagree but commit
זאת בהחלט אופציה לגיטימית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:23 pm 
Junior

מאמן שסבור שההנהלה מפרקת לו את הקבוצה למרות שמקצועית הסגל הוא מתאים, בהחלט צריך להתפטר מהמועדון. זה לא "כל אי-הסכמה". אתה בעצמך אמרת - הקבוצה שלו הלכה לבנייה מחדש, כשאומרים לו במפורש: אתה כבר לא מקבל את ההחלטות.

גם אני חושב שההשארה של אוחיון היתה עושה טוב לקבוצה, מה לעשות שזה לא היה תלוי בקבוצה ובטח שלא קשור ל"כישלון" של העונה שעברה. למיטב הבנתי ירושלים מאוד רצו שהוא יישאר.

לגבי הזרים - אני חולק עלייך בגדול. כל הזרים של העונה שעברה היו צריכים ללכת (חוץ מקלנסי, אבל אין סיכוי שהוא היה מסכים להישאר). ריץ' ודאוול הם השניים היחידים שאפשר להגיד עליהם שהם זרי ליגה טובים, נניח, אבל זה בדיוק העניין. ירושלים לא צריכה "זרי ליגה טובים". ב7 מיליון דולר אתה צריך להביא תותחים, שירימו את הקבוצה שלך מעל הליגה. ריץ' למשל פחות טוב מדי.ג'יי סטרוברי שמשחק השנה בקבוצה, באותו תפקיד בדיוק. הוא אולי קלעי יתר טוב אבל סטרוברי שחקן יותר שלם וגם שומר יותר טוב (למרות שריץ', לפחות בחיפה, היה שחקן הגנה לא רע בכלל). על דאוול אני לא רוצה להרחיב. כבר אמרתי שאני אישית דווקא מחבב אותו אבל הפטיש הזה של עודד קצת הלך רחוק מדי. דאוול זה שחקן למ.כ הבקעה, או זר חמישי-שישי לקבוצה כמו ירושלים או גליל. עם מגבלה של 4 זרים אין לך את הלוקסוס להחתים שחקן כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:27 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
דמטרי מקאמי חתם.

סוף סוף רכז טבעי לקבוצה הזאת שלא חסר לה פוטנציאל, פשוט אין מי שינווט אותה ואולי מקאמי יעשה שם קצת סדר.

כשנעימי יחזור מהפציעה שלו בערך באמצע ינואר הוא ישחק יותר בעמדה 2 שהיא העמדה הטבעית שלו,גוני יעלה מהספסל וסטורברי ישחק לסירוגין בעמדות 2-3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 8:30 pm 
Junior

דייבי ג'ונס כתב:
סקולה - יש משהו לספר עליו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2011 10:29 pm 
Sophomore

אין לי מה להרחיב עליו מעבר למה שרשום באתרי האינטרנט. הנק' החיוביות הן יד מעולה מ 3 (קולע טוב גם בתנועה) ומנהל משחק ברמה שאין לירושלים כרגע. הצד הרע זה שהוא איטי יחסית לגארד, לא ממש מזיז רגליים בהגנה ולא מסיים טוב חדירות (ויש חשש גם להדקייס). איכשהו בסיר הלחץ של מלחה אני תמיד פסימי יותר מאופטימי. אם נחיה אז גם נראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 12:38 am 
Sophomore

דייבי ג'ונס כתב:
מאמן שסבור שההנהלה מפרקת לו את הקבוצה למרות שמקצועית הסגל הוא מתאים, בהחלט צריך להתפטר מהמועדון. זה לא "כל אי-הסכמה". אתה בעצמך אמרת - הקבוצה שלו הלכה לבנייה מחדש, כשאומרים לו במפורש: אתה כבר לא מקבל את ההחלטות.

גם אני חושב שההשארה של אוחיון היתה עושה טוב לקבוצה, מה לעשות שזה לא היה תלוי בקבוצה ובטח שלא קשור ל"כישלון" של העונה שעברה. למיטב הבנתי ירושלים מאוד רצו שהוא יישאר.

לגבי הזרים - אני חולק עלייך בגדול. כל הזרים של העונה שעברה היו צריכים ללכת (חוץ מקלנסי, אבל אין סיכוי שהוא היה מסכים להישאר). ריץ' ודאוול הם השניים היחידים שאפשר להגיד עליהם שהם זרי ליגה טובים, נניח, אבל זה בדיוק העניין. ירושלים לא צריכה "זרי ליגה טובים". ב7 מיליון דולר אתה צריך להביא תותחים, שירימו את הקבוצה שלך מעל הליגה. ריץ' למשל פחות טוב מדי.ג'יי סטרוברי שמשחק השנה בקבוצה, באותו תפקיד בדיוק. הוא אולי קלעי יתר טוב אבל סטרוברי שחקן יותר שלם וגם שומר יותר טוב (למרות שריץ', לפחות בחיפה, היה שחקן הגנה לא רע בכלל). על דאוול אני לא רוצה להרחיב. כבר אמרתי שאני אישית דווקא מחבב אותו אבל הפטיש הזה של עודד קצת הלך רחוק מדי. דאוול זה שחקן למ.כ הבקעה, או זר חמישי-שישי לקבוצה כמו ירושלים או גליל. עם מגבלה של 4 זרים אין לך את הלוקסוס להחתים שחקן כזה.

למיטב הבנתי דאוול, מעבר להגנה האדירה שהוא יודע לתת (מישהו צריך לשמור בקבוצות של קטש) הוא דמות סופר חיובית בחדר ההלבשה. עוד משהו לחשוב עליו כשמפיקים לקחים מהעונה שעברה ומערבבים יותר מדיי סרטנים ביחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 12:33 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
דאוול לא היה גם בעונה שעברה?

בכל אופן לחלוטין מה שדייבי אמר. דאוול לא שחקן לסיטואציה של ארבעה זרים. הוא אחלה שחקן להרכב של חמישה זרים פלוס, ואז לא איכפת לך זר אפרורי (מדהים אותי שהישוו אותו למקארתי פעם) שקולע 6-8 נקודות למשחק ומסתפק בכך.

אגב, איפה נמצא קנדי ווינסטון היום? מי הקבוצה המאושרת שזכתה בשירותיו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2011 1:51 pm 
Sophomore

משחק באוסטנד.
דני קליין כבר לא כלכך אוהב את קטש? עוד ראיון לפנתיאון.
http://sports.walla.co.il/?w=/151/1885947

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נורטון ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה