סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 9:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 19 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הבית המרכזי
הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 9:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נעשה עוד ניסיון, למרות ההיענות הלא מרשימה בתגובות. ועכשיו על המדוכה הבית המרכזי, שמציג את אחת משתי המועמדות העיקריות לאליפות המזרח ו...לא הרבה מעבר.

שיקגו בולס

ברוכים הבאים - ריצ'ארד המילטון

שלום שלום - רז'אוול באטלר, קורט תומאס

מאמן - טום ת'יבודו

הדרך אל האושר - רק חיזוק אחד משמעותי הביאו הבולס, אבל חיזוק מלמיליאן. בדיוק העמדה החסרה, שחקן מהקו האחורי שיכול לשים נק', שחקן עם ניסיון פלייאוף שידע להוריד את הלחץ מדרק רוז ולא פחות חשוב מכך, שחקן הגנה קשוח, בדיוק לפי מרשם המאמן.

מקום לדאגה - החיזוק של העונה שעברה. קרלוס בוזר עוד ביוטה פיתח תדמית של שחקן רך, כשמגיע הפלייאוף הוא נעלם. למרבה הבאסה של הבולס זה בדיוק מה שקרה מול מיאמי ומצלע התקפית שניה, התפקיד היעודי שלו, הוא הפך לשחקן שגוזל דקות מטאג' גיבסון.

השאלה של הפגרה - איזה ריפ יגיע? זה של דטרויט או קרלוס בוזר?

חמישיה צפויה - רוז, ריפ, דנג, בוזר, נואה

שורה תחתונה - החמישיה הכי מאוזנת שיש היום בליגה, והשאלה האם הם גם ישחקו מאוזן, או שיהיו שוב רוז ו-4 סטטיסטים עשויה לקבוע איפה יונף הגביע בעונה הקרובה.

אינדיאנה פייסרס

ברוכים הבאים - דיוויד ווסט, ג'ורג' היל, לואיס אמונדסן

שלום שלום - ג'יימס פוזי (אמנסטי), ברנדון ראש, ג'וש מקרוברטס, טי.ג'יי פורד, מייק דאנליבי

מאמן - פרנק ווגל

הדרך אל האושר - באן.בי.איי בכדי להצליח, רצוי לפתוח את הארנק, והפייסרס עשו זאת עם אחד הפאוור פורוורדים הטובים במשחק ווסט. בעונה שעברה הפייסרס השתחלו לפלייאוף בקושי מהמקום השמיני עם מאזן שלילי, אבל סדרה קשוחה מול הבולס, חיזוקי קיץ ותקווה שדארן קוליסון יראה שהוא באמת הרכז הבא, כפי שחשבו בעונת הרוקי שלו ולא הרכז המספיק בקושי שהופיע בעונה שעברה (5.1 אס' לעומת 5.7 בעונת הרוקי, 33% מהשלוש, לעומת 40%). כפי שנרשם על פילדלפיה, קבוצה עמוקה, עם הרבה אנרגיה בעונה שכזאת יכולה לעשות גלים לא מעטים.

מקום לדאגה - פול ג'ורג' (סמול פורוורד), ג'ורג' היל (רכז) ודנטיי ג'ונס (סתם לא טוב) הם השמות שהולכים לאייש את עמדת השוטינג גארד של הפייסרס. דני גריינג'ר הוא סקורר טוב, אבל כוכב של קבוצה ששואפת רחוק הוא ממש לא. עם הסגל הנחמד שנבנה הפייסרס עלולים למצוא את עצמם במקום הכי גרוע שאפשר, לא מספיק טובים בכדי שמישהו ייקח אותם באמת ברצינות, מחוייבים ליותר מדי כסף בכדי שאפשר לעשות את הקפיצה למדרגה הבאה. מעין אטלנטה משונמכת.

השאלה של הפגרה - למה בדיוק צריך את לואיס אמונדסן, כשלפייסרס יש פאוור פורוורד אנרגטי בשם טיילר הנסברו ואילו גארד ברמה של ברנדון ראש לא בטוח.

חמישיה צפויה - קוליסון, ג'ורג', גריינג'ר, ווסט, היברט

שורה תחתונה - הפעם הפייסרס לא ייפגשו עם הבולס, לטוב (לא יסיימו במקום השמיני) ולרע (זה ייגמר בסיבוב הראשון שוב)

קליבלנד קאבליירס

ברוכים הבאים - קיירי אירווינג, טריסטן תומפסון (רוקיז), עמרי כספי

שלום שלום - ג'יי ג'יי היקסון (גם אקוניס מוסיף ד"ש), בארון דיוויס (נחתך באמנסטי, חבל שלא במשקל).

מאמן - ביירון סקוט

הדרך אל האושר - הקבוצה החשובה והמרכזית באן.בי.איי תופסת בצדק את המקום של האימפריה מהעונותיים הקודמות, סקרמנטו. טוב, זה רק אם האן.בי.איי שלך מגיע באופן בלעדי מערוץ 5. בכל מקרה, הבית הישראלי של הליגה עם עמרי כספי ולא פחות חשוב, אנתוני פרקר שחתם לעוד עונה. חוץ מזה, אפשר לציין את בחירת הדראפט מספר 1, קיירי אירווינג, שהראה פוטנציאל גבוה ונפצע וקצת פחות את טריסטן תומפסון שלא מעט גבות הורמו כשהקאבס לקחו אותו במקום הרביעי.

מקום לדאגה - כל השאר. הקאבס ניצחו 19 משחקים בעונה שעברה והעונה אם יגיעו ל-30 ניצחונות זה יהיה טוב. מצד שני, זה מה שרגיל הציבור בישראל לראות, אז אנחנו מסודרים. בוא נקווה ששימי ריגר יאהב את קיירי אירווינג יותר מאשר טיירק אוונס.

השאלה של הפגרה - האם קיירי אירווינג הוא התשובה לתפילת הבעלים לאליפות בקליבלנד לפני שלברון יזכה בתואר?

חמישיה צפויה - אירווינג, פרקר, אלונזו ג'י (כספי???), ג'יימסון, וורז'או

שורה תחתונה - אחת הקבוצות הלא מעניינות ביותר בליגה... למעט בערוץ הספורט כמובן (סליחה על המוטיב החוזר).

מילווקי באקס

ברוכים הבאים - סטיבן ג'קסון, טוביאס האריס (רוקי, בחירה מספר 19), בנו אודריך, מייק דאנליבי, שון ליווינגסטון

שלום שלום - קורי מאגטי, ג'ון סלמונס

מאמן - סקוט סקיילס

הדרך אל האושר - כן, גם מילווקי היא אחת מאותם קבוצות בינוניות שבעונה שכזאת יכולה לרשום מאזן נאה ואפילו יתרון ביתיות בפלייאוף.

מקום לדאגה - כן, גם בעונה שכזאת אנדרו בוגוט יכול להיפצע, הרכש המבטיח לא יקיים שום דבר ועוד עונה תסתיים בלי פלייאוף.

השאלה של הפגרה - אתם באמת חושבים שסקוט סקיילס בחדר הלבשה עם סטיבן ג'קסון זה דבר טוב? האם הגיע הזמן לרענן את הסרטים של ספריוול וקרליסימו בספורטסנטר?

חמישיה צפויה - ברנדון ג'נינגס, סטיבן ג'קסון, אמבה-אה-מוטה, גודן, בוגוט

שורה תחתונה - הבאקס החליפו תחתונים מסריחות (סלמונס, מגטי) בתחתונים שכבר ראו ריחות יותר נאים בעבר (ג'קסון, דאלניבי), אבל התוצאה לא תהיה שונה בהרבה.

דטרויט פיסטונס

ברוכים הבאים - ברנדון נייט (רוקי, 8)

שלום שלום - ריפ המילטון (אמנסטי), מקגריידי, כריס ווילקוקס

מאמן - לורנס פרנק

הדרך אל האושר - הפיסטונס מקווים שהשחרור של ריפ הוא זכיה על ידי החסרה. ללא ריפ גורדון אמור לפרוח בעמדת השוטינג גארד, כשגם רודני סטאקי יכול לעשות הסבה לעמדה מספר 2 שככל הנראה מתאימה לו יותר, אם הרוקי נייט יראה יכולת גבוהה. גרג מונרו צריך להמשיך ולעמוד בהבטחה של העונה החולפת.

מקום לדאגה - דומארס. מגאון עם תעודות, אחד משחקני העבר האהובים עלי מראה יכולת קבלת החלטות מפוקופקת, כשעכשיו מדובר על חוזה ארוך טווח גדול לסטאקי כשגורדון עדיין באמצע החוזה שלו וברנדון נייט רק קפץ על הספינה. השילוב של ותיקים אחרי שיאם, צעירים שעדיין לא שם ושחקנים אוברפייד, אוברייטד (יש לך מה לצייץ על זה צ'רלי וי?) לא ממש מעורר תיאבון.

השאלה של הפגרה - מבחינת יחסי אנוש, האם יכול להיות הבדל יותר גדול מזה של לורנס פרנק ומאמן העונה שעברה ג'ון קיוסטר?

חמישיה צפויה - סטאקי, גורדון, פרינס, מונרו, ביג בן

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הבית המרכזי
הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 10:13 pm 
Hall of Famer

אחלה סקירה.

- אין שורה תחתונה לפיסטונס
- הבולס חתכו גם את קית בוגאנס וג'אנרו פארגו.
- שיקגו - ההרגשה הפנימית שלי, על אף שלא שיחק עדיין משחק אחד, שלהמילטון נשבר הזין מכדורסל אחרי העונה האחרונה. הוא היה בשיאו בימי דטרויט העליזים של אמצע העשור הקודם, עם ביג בן, ראשיד, פרינס וצ'ונסי. היום? כבר אין זכר לאותה חמישיה, והוא יודע שלא משנה מה, לא יהיה לו עוד חיבור כזה כמו שהיה לו בדטרויט. לא חושב שיהיה פלופ, אבל יתן עונה ממוצעת-מינוס.
- הפייסרס - הטרייד על ברנדון ראש היה רע, אם כי ראש לטעמי היה סתם שוטינג גארד. באופן רציונלי, הייתי אומר שבירד צריך לחפש איזשהו טרייד על טיילר הנסברו בשביל קלעי. רק מה? אנחנו מכירים את בירד. גם מנהלי חשבון הבנק של אוסטין קרושייר וג'ף פוסטר מכירים אותו טוב מאוד. אין סרט שהוא מעביר פורוורד לבן hard nosed שקולע מחצי מרחק עם גישה חיובית למשחק.
- קליבלנד - הפלוס היחיד מהעונה הזאת יהיה כנראה תואר רוקי השנה לאירווינג. אלא אם כן הוא ייפצע, לא רואה סיבה שלא יעמיד ממוצעים דומים לאלו של ג'ון וול בשנה האחרונה, רק שמולו לא יהיה בלייק גריפין בעונה מפלצתית. היחיד שיוכל להיאבק איתו על התואר הזה זה כנראה קמבה ווקר.
- מילווקי - לא מבין מה הטעם. כל שנה אותו דבר. כאילו החליטו לבנות את הקבוצה עם השחקנים הכי בינוניים שיש בליגה ולקוות לטוב. לא שהיו אופציות טובות מדי בדראפט, אבל אם הקבוצה ממילא בלי שאיפות מעבר לסיבוב ראשון בפלייאוף, לא עדיף כבר לעשות טנקינג ולקוות ליפול על שנת דראפט טובה?
- דטרויט - ברמת העקרון, גורדון יודע גם לעלות מהספסל, אבל ספק אם הוא יסכים לעשות את זה בשביל שרוקי יפתח בעמדת הרכז. יהיה מעניין לראות את השיפור של מונרו. ההליכה של וילקוקס כמובן עוזרת.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 10:30 pm 
Hall of Famer

זאת גם שורה תחתונה, לא?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 10:59 pm 
Hall of Famer

כמה דברים:

קודם כל, למרבה השמחה בערוץ 5 (אם כי לא בטוח שבאוהיו שמחים באותה מידה), כספי מיועד להיות הסמול הפותח של הקאבס, אם מישהו לפני 3 שנים היה אומר שעמרי כספי יהיה הסמול הפותח של קליבלנד...

מילווקי? סיכוי ליתרון ביתיות? נו צ'אנס אין הל, לא רואה איך קבוצה שהקו האחורי שלה כולל כל מיני ג'נינגס, סטפן ג'קסון ודלפינו, שחקנים שצריכים יום מוצלח במיוחד כדי לראות את קו ה-40% מהשדה מלמעלה ושיאבדו בערך 7000 כדורים כל משחק מגיעה ליתרון ביתיות במזרח, גם בעונה מוצלחת לדעתי הסיכויים שלהם בכלל להגיע לפלייאוף קצת גבוליים (שיקגו, מיאמי, בוסטון, ניקס, פילי, פייסרס, אורלנדו, אטלנטה ואולי גם ניו ג'רזי טובות יותר או לכל הפחות שקולות).

שיקגו תהיה פנטסטית העונה, לפחות בעונה הסדירה, אני נותן לה את הסיכויים הכי גבוהים לסיים ראשונה במזרח, אבל עדיין יש איזו תחושה קלה שחסר שם הגרוש ללירה, ואני ממש לא בטוח שריפ המילטון הוא התשובה. דריק רוז, למרות ה-MVP, עדיין מרגיש כמו שחקן שנמצא לפחות חצי מדרגה מתחת ללברונים, דוראנטים וקובים של הליגה, סביר להניח שמתישהו הוא יהיה שם, השאלה היא אם זו העונה שלו, הוא יהיה חייב לשפר את אחוזי הקליעה שלו מבחוץ וגם להיות יותר מנהיג, כלומר לגרום לכל מיני בוזרים שכאלו לא להתפייד בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 11:41 pm 
Sophomore

למילווקי יש דווקא קו אחורי הרבה פחות זוועתי ממה שאתה מתאר.
דלפינו קלעי מצוין ולא מאבד הרבה ,ג'קסון סקורר נחמד ביותר ושחקן הגנה נהדר.
ולג'נינגס יש כישרון למרות עונה לא טובה שעברה עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 12:00 am 
Junior

עמוס, תודה. גם על הסקירה הנוכחית וגם על הקודמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 12:08 am 
Hall of Famer

אחלה סקירה. נהניתי לקרוא.

שיקאגו - להבדיל מהתותח, אני דווקא חושב שריפ יהיה לא רע בכלל. לבטח שדרוג על בוגאנס (בהתקפה). הדיווחים מספרים על כך שהוא נלהב ובכושר טוב אבל צריך לראות אותו בפעולה. צריך לזכור שמנטלית הוא אכן מעבר לשיא והבחור שמתרוצץ ללא הרף הוא עוד מעט בן 34. בעונה כזו, זה לא פשוט.
עמדה מס' 4 מדאיגה, בוזר היה חלש להחריד בפלייאוף וגם בעונה הרגילה הוא לא בדיוק היה קליבר כך שהבעיה היא יכולת נטו ולא רק רכות מנטלית מרגיזה.
הבולס יחסרו את הביג סקסי מתחת לסל. היה לו תפקיד חשוב בשנה שעברה. אם ת'יבודו ייתן לגיבסון לשחק יותר על חשבון בוזר וינסה גם את הצירוף של אשיק עם נואה ייטב לבולס. שתי נק' חשובות: האם ת'יבודו ישכיל לחלק את הדקות במהלך העונה הרגילה או שהוא יכריח את דנג ורוז להישאר על הפרקט ולהרוג את עצמם ברצף המשחקים הבלתי אפשרי העונה? עם גישת האין הנחות שלו, אני כלל לא בטוח שהוא מסוגל לכך. יש לו ספסל עמוק ומחליפים טובים על כל עמדה. אין סיבה לשחוק אף אחד ובמיוחד לא את רוז שהגיע לפלייאוף עם הלשון בחוץ. הנק' השנייה היא כמו שהוזכר קודם לכן עליית מדרגה נוספת של רוז, שיפור בקבלת ההחלטות ובריכוז המשחק ויצירת נתיבים נוספים להתקפה מלבדו. בעורפה של שיקאגו בבית נושפת אינדיאנה, שלה יתרון משמעותי בעמדה מס' 4 עם שני שחקנים טובים מבוזר וחמישיה מאוזנת, צעירה, טובה ולוחמנית.

אינדיאנה
אני חותם על עונה נהדרת לאינדיאנה בעונה הסדירה. הנסבורו מצוין, ווסט הוא תוספת כוח משמעותית, היברט הוא סנטר טוב בליגה בה סנטרים טובים הם מצרך נדיר, פול ג'ורג' נתן עונת רוקי טובה ויש לו עוד הרבה מקום לשיפור, קוליסון הוא רכז חביב למדי וגריינג'ר הוא גריינג'ר. אתה יודע פחות או יותר מה הוא ייתן. מפגש אפשרי עם הבולס לא יהיה בסיבוב הראשון ועל ראשות הבית הם יתנו פייט טוב ויפסידו.

על כל השאר אין הרבה מה לומר. קליבלנד עשו בחירה מוטעית ככל הנראה בבחירה מס' 4 וזה קריטי לנצל את הבחירות האלו כדי להגיע רחוק, דטרויט לעומת זאת לא הלכו לבנייה מחדש ועד עכשיו משלמים את המחיר כאשר הם טובעים בבינוניות מעיקה עם שלל חוזים גרועים (סיכוי לא רע שסטאקי יצטרף אליהם). מילווקי יהיו בסדר. פלייאוף זו אפשרות אבל לא יותר מזה, וגם זה בהנחה שסקלייס לא מיצה את עצמו ואת הסבלנות של שחקניו בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 12:16 am 
Hall of Famer

http://sportsillustrated.cnn.com/2011/w ... index.html
סקירה נוספת על הבית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 1:11 am 
Junior

אני לא מרגיש שהרוסטרים סגורים מספיק בשביל לעשות ניתוחי טרום עונה. יש עוד פרי אייג'נטס שמסתובבים וקבוצות שחסרות להם כלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 9:12 am 
מנהל פורום

Att כתב:
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/paul_forrester/12/16/central.division.preview/index.html
סקירה נוספת על הבית

של עמוס טובה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 11:32 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עמוס, רק להעיר שאני באמת ממליץ על ניצול אופציית הבלוגים לכתבות כאלה. ככה זה גם נשמר יותר טוב והרבה יותר קל לגשת/למצוא את זה בעתיד וגם אתה מקבל בונוס של לראות כמה אנשים צפו בזה ולא רק כמה הגיבו לזה.

כמובן שאפשר ורצוי לפתוח ת'רד ולתת לינק (או אפילו לעשות קופי פייסט) לדיון קונקרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 11:36 am 
Sophomore

עמוס, תודה על הסקירות המעולות. מחכה לסקירת שאר הבתים.
לא כל פורום מתברך בפרשנות אישית ברמה גבוהה שכזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 10:44 pm 
Junior

שיקאגו - הבעיה שם לדעתי היא שדרק רוז הוא אובררייטד. אני חשבתי גם בשיא המירוץ שלו ל-MVP שלתת לו את הMVP זה בין בדיחה לבושה. אם הבולס יאכזבו זה לא באמת יפתיע אותי כי אנשים מחזיקים מרוז בצורה מוגזמת. אני כן חושב שיש להם כמה וכמה שחקנים טובים (עומר אסיק דרך אגב הוא שחקן שאני אוהב) ויכול להיות שיש להם מנטליות טובה ושהם ישיגו הרבה ניצחונות אבל זו רחוקה מלהיות קבוצה מדהימה. יעילה כן, אפילו מרשימה, אבל לא משהו באמת מיוחד.

אינדיאנה פייסרס - פה יש לי 2 שחקנים: טיילר האנסבורו ופול ג'ורג', שלדעתי נבחרו באותו דראפט ואת שניהם אהבתי ברגע שהם נבחרו. ג'ורג' היה נראה לי סוג של מקגריידי, אולי לעניים אבל לפחות בריא יחסית (טפו, טפו, טפו...) והאנסבורו הוא שחקן עם מנטליות חזקה מאוד שהוא גם סוג של ווינר לפי איך שאני ראיתי את זה. דני גריינג'ר הוא סוג של דרק רוז בעיניי, הוא לא יקבל MVP בכל מקרה אבל הוא שחקן שעושים ממנו יותר ממה שהוא. סקורר של קבוצות קטנות ולדעתי יכול להיות חומר טוב לטרייד.

קליבלנד קאבאלירס - באמת שקבוצה משעממת למרות שהחמישייה שלהם אם אתה שם בה את כספי יכולה להיות מעניינת. שחקני פנים קשוחים שעובדים קשה ואירווינג שיכול להיות הצלחה או כישלון אני לא יודע אין לי מושג אבל אולי יהיה הצלחה. כמובן שהעמדה הכי חלשה היא של אנתוני פארקר שבלי שום ספק בכלל ימיו הגדולים היו במכבי וחוץ מזה הוא לא נהיה צעיר יותר. חסר להם סווינגמן לשים ליד עמרי שגם הוא לא איזה משהו מיוחד חוץ מזה שהוא כמובן הכי מיוחד ומאמי. אם אפשר להביא סווינגמן או למצוא על הספסל. אין לי כוח לבדוק את הרוסטר שלהם. טריסטן תומפסון איזה עמדה הוא? לא משנה, את ורז'או אני אוהב. אה, רגע, זה ג'יימסון לידו, לא היקסון. טוב, התבלבלתי. שיביאו אבל מישהו ליד כספי. אנתוני פארקר בכל זאת, ויש כבוד, אבל בכל זאת.

מילווקי באקס - אני לא חושב שאמבה א מוטה צריך להיות בחמישייה פה. לא שדרו גודן הוא מי יודע מה אבל בטח לא שניהם. ג'נינגס הוא שחקן עם כישרון התקפי ואני מתאר לעצמי שהוא ובוגוט זה סוג של 1-2 פאנץ'. בוגוט אם אני זוכר נכון מריל.ג'י.אם גם נותן הרבה בלוקים. כל הכבוד לו. סטיבן ג'קסון הוא תוספת מעניינת. סך הכל מיש-מש של כל מיני דברים שאולי יתחברו ואולי לא יתחברו. יכולים להיות מקום חמישי (בהגזמה) ויכולים להיות מקום 12. יש יתרונות לכאן ולכאן ולכן הם כנראה יגיעו מקום תשיעי ויקבלו את הבחירה ה- 14 בדראפט.

דטרויט פיסטונס - אוקיי, בוא נראה. טיישון פרינס. טיישון פרינס היה פעם אחד השחקנים האהובים עליי. סיבה אחת היא שגיליתי אותו עוד בקנטאקי. שחקן שנראה חולמני עם ראש גדול וכישרון לשלשות. סיבה נוספת היא הבלוק שלו על רג'י מילר ובאופן כללי כל מה שהפך אותו לניקולס באטום הקודם. גם ביג בן וואלאס הוא שריד ארכיאולוגי. דטרויט נראה לי קצת חיים על הנוסטלגיה של האליפות הבאמת מדהימה שלהם ואין פה הרבה חדש. ליד מונרו דווקא הייתי שם את כריס וילקוקס. כריס וילקוקס זה שחקן שאני אוהב. גם הוא עוד מהמכללות. אבל אם להגיד את האמת גם זה היה די מזמן. איפה הוא היה מישיגן סטייט? טוב, אבל הוא עזב, אני מבין. סטאקי ובן גורדון קצת חופפים. קומבואים סקוררים כאלה. מספיק אחד. שישחקו על אותה עמדה ורק לפעמים ביחד. וילנואבה? יש לו חוזה מוגזם אבל הוא שחקן נחמד. צריך להתייחס אליו כאל שחקן נחמד וטוב ולא ביחס לציפיות מוגזמות. ברנדון נייט הזה, הרוקי, מה הוא? רכז? אני לא יודע עליו הרבה. לא קבוצה משהו אבל לפחות את ריפ הם שלחו הלאה. אני חושב שדטרויט תתחיל לדבר חזק יותר בערך בזמן שכל השרידים של החמישייה ההיא (צ'ונסי, ריפ, פרינס, ראשיד ובן) ייעלמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 11:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קיופי, אני מציע שתרגיע עם השאכטות בזמן שאתה כותב (או לחילופין קח ריטלין) ואולי תתעדכן קצת על הליגה ב-10 השנים האחרונות :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 21, 2011 11:57 pm 
Sophomore

לא מאמין שקראתי את זה עדף הסוף, אבל כריס ווילקוקס היה במרילנד (בקבוצת האליפות של 2002 ביחד עם חואן דיקסון וסטיב בלייק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 22, 2011 1:27 am 
Sophomore

קיופיפלו כתב:
שיקאגו - הבעיה שם לדעתי היא שדרק רוז הוא אובררייטד. אני חשבתי גם בשיא המירוץ שלו ל-MVP שלתת לו את הMVP זה בין בדיחה לבושה. אם הבולס יאכזבו זה לא באמת יפתיע אותי כי אנשים מחזיקים מרוז בצורה מוגזמת.

הועדה התבלטה קשות בין רוז ובין MVP משותף לג'ף פנדרגף ודנטה קנינגהאם, אבל בסוף הלכה לפי פוטנציאל מכירת החולצות ולא לפי התרומה המקצועית האמיתית.

וראובן, הבעיה עם בלוגים שצריך להיות מחובר כדי לראות אותם. רבים מהקוראים כאן אפילו לא מחזיקים בשם משתמש (נגיד, ארז אדלשטיין), וגם אלה שכן מתעדכנים ממכשירים שונים ולא תמיד מתחברים אוטומטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 22, 2011 8:17 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
באסה. ויש דרך לתקן את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 22, 2011 5:24 pm 
Junior

ציטוט:
הועדה התבלטה קשות בין רוז ובין MVP משותף לג'ף פנדרגף ודנטה קנינגהאם, אבל בסוף הלכה לפי פוטנציאל מכירת החולצות ולא לפי התרומה המקצועית האמיתית.

ציטוט:
באסה. ויש דרך לתקן את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 22, 2011 8:08 pm 
מנהל פורום

hagai_sela כתב:
לא מאמין שקראתי את זה עדף הסוף, אבל כריס ווילקוקס היה במרילנד (בקבוצת האליפות של 2002 ביחד עם חואן דיקסון וסטיב בלייק).

ובלי כל קשר, וילקוקס ארז את מיטלטליו, ומצא בית חדש אצל האירים הירוקים מבוסטון, כמחליפו של ג'וניל (מה שמבטיח לו הרבה דקות משחק, גם בגלל שג'וניל עגלה, ובעיקר בגלל שהוא בטחו יפצע כרגיל :D )

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 19 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה