סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 8:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 14 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הבית הפאסיפי
הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 12:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ערב פתיחת העונה ואני הולך למ-ע-ר-ב, אל תחכי לי אל. וההתחלה היא עם הבית הפאסיפי, כנראה הבית הכי לא מאוזן שיש באן.בי.איי עם 2 קבוצות שחושבות בגדול ושלוש נמושות קטנות.

פיניקס סאנס

ברוכים הבאים - מרקיף מוריס (רוקי, בחירה מספר 13, לטובת הסאנס נקווה שזה לא יהיה שוב רובין לעומת ברוק בסיפור התאומים), שנון בראון, רוני פרייס, בסי טלפייר

שלום שלום - וינס קרטר (אמנסטי)

מאמן - אלווין ג'נטרי

הדרך אל האושר - הפעמים בהם אוהדי הסאנס יראו את סטיב נאש, יעצמו עיניים וילכו 5 שנים אחורה.

מקום לדאגה - כשהם יפקחו את העיניים ויראו אותו מוסר לפיק אנד רול ובמקום דאנק אדיר של אמארה, האקים ווריק מנסה לעשות משהו, או יותר גרוע, רובין לופז.

השאלה של הפגרה - אם חוק האמנסטי הקודם נקרא על שם אלן יוסטון, שהיה ברור שאם יהיה שחקן אחד שייחתך, זה יהיה הוא, למה החוק הנוכחי לא נקרא חוק וינס קרטר?

חמישיה צפויה - סטיב נאש, ג'ארד דאדלי, גרנט היל, צ'נינג פריי, מרסין גורטאט

שורה תחתונה - כפי שסטרן ידע להשתמש בוטו כדי למנוע את עסקת פול ללייקרס לטובת הליגה (כלומר כל מי שלא מסוגל לסבול את אימפריית החושך בסגול), כך הוא צריך לחייב את רוברט סארבר להעביר את סטיב נאש חינם למקום בו הבחור הכי רוצה לשחק.

לוס אנג'לס לייקרס

ברוכים הבאים - ג'ייסון קאפונו, טרוי מרפי, ג'וש מקרוברטס, מייק בראון (בדר"כ אומרים שעדיף לקחת שחקנים שחורים ומאמנים לבנים, לא?)

שלום שלום - לאמר אודום, שנון בראון, הסיכוי להביא את כריס פול ולאמר אודום.

מאמן - מייק בראון

הדרך אל האושר - קובי מתגרש, קובי לא נחשב לשחקן הטוב ביותר בעולם, או אפילו בעמדה שלו על ידי רוב הפרשנים, קובי כועס על ההנהלה, קובי מתפוצץ לאחת העונות הגדולות שלו.

מקום לדאגה - אנדרו ביינום והברכיים, פאו גאסול והקשיחות ושאר שחקני היורוקאפ שמרכיבים את סגל הלייקרס.

השאלה של הפגרה - האם הלייקרס יעשו מתישהו (פגרה הבאה אולי) טרייד על קובי כדי להביא עזרה לדווייט הווארד (אם אתם מאמינים שהסנטר הגדול של הליגה לא ילבש זהוב-סגול אתם כנראה לא עקבתם אחרי האן.בי.איי מאז... בערך שהוא הוקם).

חמישיה צפויה - פישר, קובי, מטה פיס וורלד, גאסול, ביינום

שורה תחתונה - זאת לא נראית העונה של הלייקרס, אבל חודש טוב באפריל והכול יכול לקרות, רק תשאלו אחד דירק נוביצקי.

לוב סיטי (פורמרלי נון אס אל.איי קליפרס)

ברוכים הבאים - כריס פול, צ'ונסי בילופס, קארון באטלר

שלום שלום - אריק גורדון, כריס קאמאן, אל פארוק אמינו, ג'מאריו מון, קרייג סמית', דה טריבל קליפרס (בתקווה)

מאמן - ויני דל נגרו (מהלך קליפרס קלאסי, כשיש סגל טוב, אז כדאי לשדך לו חדל אישים על הקווים)

הדרך אל האושר - לוב סיטי כבר אמרנו? כריס פול כבר הזכרנו? בלייק גריפין מטביע את הכדור בכוח כבר סיפרנו? הקבוצה הצעירה, המרתקת והמעניינת ביותר העונה.

מקום לדאגה - רציתי לכתוב על חוסר בדפנסיב סטופר על שחקני כנף גדולי מימדים ואתלטיים סטייל קובי או ווייד, חשבתי לכתוב על העובדה שאין שום מחליף לדיאנדרה ג'ורדן, בכלל בכלל. אבל אז נזכרתי, אלו הם הקליפרס, משהו רע תמיד קרה, משהו רע חייב לקרות (ואני רושם זאת בצער רב מאד).

השאלה של הפגרה - האם ספורטס סנטר יציג כל יום את הטופ 10 מהלכים ואז את הטופ 10 מהלכים של הקליפרס?

חמישיה צפויה - כריס פול, צ'ונסי, באטלר, גריפין, דיאנדרה ג'ורדן

סקרמנטו קינגס

ברוכים הבאים - ג'ימאר פרדט (רוקי, 10), ג'יי ג'יי היקסון, צ'אק הייז, ג'ון סלמונס, טרוויס אאוטלאו

שלום שלום - עומרי כספי (וכל עם ישראל), בנו אודריך, סם דלאמבר

מאמן - פול ווסטפאל

הדרך אל האושר - טייריק אמור להיות בריא ולחזור להיות תוקף הטבעות מספר 1 באן.בי.איי, קאזינס ימשיך להתפתח, ג'י-מ-ר הולך לקרוע רשתות ולשבות לבבות אוהדים וצ'אקי יספק את הבידור במשחקים עם זריקות העונשין.

מקום לדאגה - טייריק יחזור לתקוף טבעות ולא למסור לאף אחד, קאזינס יחליט שהוא כוכב אן.בי.איי גדול ועכשיו באמת הוא לא צריך להקשיב לאף אחד, טראג'ן לנגדון, אדם מוריסון ועכשיו גם ג'ימר פרדט בשלשלת של קלעי קולג' גדולים ללא אתלטיות מתורגמת לאן.בי.איי וצ'אק הייז באמת יעמוד הרבה על הקו.

השאלה של הפגרה - האם חמישיה של טייריק, ג'ימר, מרקוס ת'ורנטון (ג'ון סלמונס), ג'יי ג'יי היקסון, ודימרקוס קאזינס היא באמת האנוכית בהיסטוריה, או רק מתמודדת חזקה?

חמישיה צפויה - טייריק, ת'ורנטון, סלמונס, היקסון, קאזינס

שורה תחתונה - כישרון יש, קבוצה אין

גולדן סטייט ווריירס

ברוכים הבאים - קליי תומפסון (רוקי, 11), ג'רמי טיילר (רוקי, 39), קוואמי בראון(באסט, 1), ברנדון ראש (אח של קארים), מרק ג'קסון (מאמן)

שלום שלום - ולאד ראד, צ'רלי בל (אמנסטי), לואיס אמונדסן, אל ת'ורנטון, רג'י וויליאמס

מאמן - מרק ג'קסון

הדרך אל האושר - כשהווריירס עוברים את החצי ומונטה מתפוצץ לסל, סטף זורק עוד ג'אמפ שוט יפהפה ודיוויד לי אוסף ריב' התקפה לסל קל

מקום לדאגה - כשהווריירס חוצים את קו מחצית המגרש לאזור הסל שלהם ורואים איך מונטה מסתכל בעניין כשעוברים אותו, סטף לא מסוגל להזיז את הרגליים כדי לעצור את השומר ודיוויד לי מתכונן לקפוץ לריב' הגנה כששחקן ההתקפה עובר לידו בדרך ללייאפ קל

השאלה של הפגרה - האם ניתן לתבוע את בעלי האן.בי.איי על אמת בפרסום אחרי שכל הלוקאאוט הם טחנו בראש על שפיות כלכלית, הפסדים וחוזים לא הגיוניים, כשמוצג התביעה מספר 1 הוא החוזה החדש של קוואמי בראון?

חמישיה צפויה - מונטה, סטף קארי, דורל רייט, דיוויד לי, ביידרינש

שורה תחתונה - הווריירס שוב יקלעו המון נק', שוב יחטפו עוד יותר, רק הפעם במסיבות העיתונאים אחרי המשחקים המאמן ידבר על הגנה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הבית הפאסיפי
הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 1:25 pm 
Hall of Famer

גולדן סטייט ופיניקס לא כאלו נמושות לדעתי, כשלגולדן סטייט לפחות מבחינת הכשרון בחמישיה יש גם צ'אנס להגיע לפלייאוף, במיוחד אם ביידרינס מצליח לחזור ליכולת שהוא הציג ב-2007-2009. בסגלים הנוכחיים אני לא חושב שאף אחת מהן לא תהיה נמושה של ממש, יותר בכיוון של 30-40 ניצחונות ועונה בינונית מינוס.

לגבי החוזה של קוואמי, הוא אמנם מופרך לגמרי בכל מה שקשור ליחס עלות-תועלת, אבל מנקודה אחרת הוא דווקא מאוד הגיוני- אם הווריורס בונים על טרייד כזה או אחר וצריכים פילרים, חוזה נגמר של 7 מיליון זה פנטסטי מבחינתם, אני בהחלט יכול לראות תרחיש שבו החוזה הזה הופך להיות חוליה מרכזית בטרייד מתישהו. גם אם דבר כזה לא יקרה, לפחות לא מדובר כאן בקבוצה שמסנדלת את עצמה לטווח ארוך, סובלים שנה אחת וזה נגמר.

לגבי הלייקרס כבר כתבתי בת'רד אחר, נראים לי מאוד מאוד שבירים העונה, זה לא אומר שהם בוודאות יפלו, אבל זה כן אומר שלא צריך יותר מדי בשביל שזה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 2:16 pm 
Hall of Famer

מה נסגר עם צ'אק הייז וסאקטאון? דיברו על כך שלא עבר בדיקות רפואיות ושאר ירקות. ואל ת'ורנטון? לפי ערך הויקי שלו, הוא נטול קבוצה כרגע. האם ייתכן שיגיע לאירופה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 2:20 pm 
Hall of Famer

הייז עבר בדיקות נוספות שבסופן הוא נמצא בריא וחתם על חוזה של 22 מיליון ל-4 שנים בסקרמנטו.

לגביי תורנטון, עדיין לא חתם בשום מקום למיטב ידיעתי, היה במגעים עם הנאגטס מתישהו, אבל כנראה שלא יצא מזה כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 3:37 pm 
Hall of Famer

הבעיה היא שהמערב עמוק מאד. כשאני מדבר על נמושות, אני מדבר על נמושות מערב, לא על קליבר שארלוט.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 3:44 pm 
Hall of Famer

כן, אבל פיניקס וגולדן סטייט כנראה שלא יהיו נמושות כמו מינסוטה, סקרמנטו וניו-אורלינס, זה לבל אחר לגמרי, גם במזרח לא תמצא יותר מעוד 2-3 קבוצות ברמה של שארלוט. בעיני לפחות כשמדברים על נמושות מדברים על קבוצות שיגיעו לאיזור ה-20 ניצחונות פלוס מינוס (לפי עונה של 82 משחקים, כלומר פחות מ-25%), קבוצה של 30 ניצחונות ומעלה (כלומר ~35%) היא כבר לא נמושה לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 3:48 pm 
Hall of Famer

פיניקס תהיה בעיני מאד חלשה, בקליבר של 20-25 ניצחונות. תחשוב מה יש שם? גרנט היל נחמד, אבל לא יותר משחקן חמישיה ממוצע במקרה הטוב ואני חושב שהוא השחקן השני בטיבו של פיניקס. סטיב נאש נפלא, אבל גם עליו הגיל אמור להשפיע ואם לא הגיל, אז העונה המטורפת הזאת עם העומס הבלתי נגמר. פיניקס גמורים לדעתי באופן רשמי.

גולדן סטייט זה סיפור אחר, יש שם מספיק כישרון התקפי בכדי לנצח משחקים, אבל אני עדיין לא רואה אותם נאבקים על הפלייאוף. תסריט שסקטאון מחברים את הכישרון שיש להם (לא פחות מאשר של הוורייירס לטעמי) בכדי להתמודד על הפלייאוף יותר הגיוני מאשר פלייאוף לווריירס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 4:03 pm 
Hall of Famer

לסקרמנטו יש מלא כישרון, אבל כל כך הרבה שחקנים עם אייקיו כדורסל שלילי וחוסר בגרות שקשה לי לראות אותם מצליחים, אמנם יש להם את הכשרון של גולדן סטייט, אבל גם הרבה יותר טראבל מייקרס ובעיות, יותר מדי קאזינסים ופחות מדי צ'אק הייזים מסתובבים שם. אני רק חושב על טייריק אוונס, דמרקוס קאזינס, ג'ייסון תומפסון, דונטה גרין, היקסון ואפילו סלמונס באותה קבוצה, זה פשוט בנייה איומה של קבוצה, כל אחד מהם בפני עצמו היה יכול להיות אחלה שחקן אם היית מקיף אותו בוטרנס מנוסים וחכמים, אבל כולם ביחד זה מתכון לאסון. יכול להיות שהכל יתחבר להם סטייל הג'ייל ברייקרס של תחילת העשור, אבל זה לא נראה לי כמו תרחיש סביר.

לגבי פיניקס, נכון שאין שם אף כוכב, אבל הרבה מאוד רול-פליירס טובים, זה לא רק היל, גם גורטאט שהיה מצויין בעונה שעברה, גם דאדלי, צ'ילדרס, פריי, שאנון בראון, רובין לופז, האקים וואריק. סה"כ לא יותר מדי כשרון, אבל אני בהחלט רואה אותם מצליחים (יחסית, כן? משהו בכיוון ה-30-35 ניצחונות) רק על סמך אינטילגנציית משחק ואופי, יותר מאשר את סקרמנטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 6:16 pm 
Senior

מאט בארנס יפתח בלייקרס והייז בסקרמנטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 6:24 pm 
Hall of Famer

הסאנס לא קצת הלכו רחוק מדי עם סגל הרכזים? למה צריך את נאש, בראון, פרייס וטלפייר באותה קבוצה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 6:30 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
השורה הנכונה מהשיר, אגב, היא "אל תחכי לי, אן".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 7:05 pm 
Hall of Famer

יובל, לא בטוח בכלל שאתה צודק. אתה מתבסס כנראה על משחקי קדם העונה. אני מאמין שמהר מאד שלום עולמי יתפוס את מקומו הטבעי בחמישיה במקום בארנס (או יותר נכון, מקווה שזה לא יקרה ואז הלייקרס בצרות) ולגבי סאקטאון, אני בטוח לגמרי שקאזינס יקבל מקום בחמישיה, או ג'ננה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 7:12 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אהמ, מצטער להרוס את השאלה, אבל למיטב ידיעתי וינס בכלל לא נחתך באמנסטי. השנה הזו בחוזה שלו היתה אופצית קבוצה ופיניקס חתכה אותו בלי שום צורך באמנסטי. אם יש מישהו שצריך לתת את שמו לחוק אז לדעתי הוא ללא ספק גילברט ארינאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 25, 2011 7:16 pm 
Hall of Famer

כמה מילים מקובי:

ציטוט:
Kobe Bryant said on Wednesday that he has "no input concerning anything that happens [with the Lakers' personnel]."
"I learned we’d hired our coach from reading it online," said Bryant. "I can’t remember the last time I had a conversation with Jimmy [Buss, managing owner] ... I’ve never known what’s going on. That’s why I went public [in May 2007] and demanded a trade. When it became obvious to me that management wasn't trying to compete for a championship, I felt my only recourse was to embarrass [owner Jerry Buss] into doing it." For what it's worth, owner Jimmy Buss has been unapologetic about L.A.'s need to cut salary and adapt to the harsher luxury-tax penalties of the new CBA.

רמז למה שקורה עכשיו בלייקרס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 14 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], uriel17, עמוס לב ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה