סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 8:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 140 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 3:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ביינום משחק בממוצע 55 משחקים בעונה ב-6 עונות, לופז, עד העונה, לא פיספס אפילו משחק אחד ב-3 עונות. אז גם אם ביינום יותר טוב כשהוא על המגרש, אין לי שום שמץ של ספק שכרגע אני לוקח את לופז לפני ביינום ואני בספק אם יש ג'י.אם אחד בליגה שלא היה עושה את אותו הדבר (וזה עוד לפני שהזכרנו את החוזה היותר ידידותי של לופז ביחס לזה של ביינום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 4:44 pm 
Hall of Famer

פלאש, לא שונאי קובי הביאו את מספר השנים כאינדיקציה מסויימת, אלא בעיקר זה היה עבדך הנאמן. אני הבאתי את מספר השנים בליגה, כל פעם שמישהו נפנף בגיל הצעיר של קובי שבו הוא הגיע להישגים, כדי לתת תמונה מושלמת שהגיל לא אומר הכול, אלא גם ניסיון בליגה. באופן קונסיסטנטי אותו מנפנף התעלם מהניסיון בליגה, כל פעם שזה לא התאים לתזה שלו. נחמד לדעת שעכשיו שנים בליגה זה משהו שכן צריך להסתכל עליו. לא שאני רומז כמובן שזה נתון שתורם להאדרת קובי, חס וחלילה.

למה בדיוק שהקליפרס יעשו את הטרייד המוצע? שחקן אחד בן 31 ואחד, בצד היורד ודאי של קריירה שגם ככה לא מדהימה. כמובן גם כדאי שהקליפרס יסכימו לקחת על עצמם את החוזה המופרך לשנתיים עבור לוק וולטון שאולי תורם בתור השחקן הלבן בקצה הספסל שהאוהדים הגזעניים יכולים להזדהות איתו ולא הרבה מעבר לכך. אני משוכנע שהקליפרס יכולים להשיג יותר על מו, גם מבחינת כישרון ובוודאי מבחינה כלכלית.

ההצעה של הנטס בוודאי עדיפה על זאת של הלייקרס, גם כלכלית כשלופז עדיין על חוזה רוקי ועכשיו גם הם יכולים להוסיף את החוזה הנגמר של ממו לעסק. בנוסף לנטס יש אסופה של בחירות דראפט לתת לאורלנדו בשביל בניה מחדש. אבל גם אם מדברים מקצועית, אני לא בטוח בכלל שביינום עם בעיות הבריאות שלו וגם עם הגישה הלא בריאה עדיף על ברוק לופז. אם הלייקרס רוצים את הווארד, לצערי בניגוד לפנטזיות של אוהדי הלייקרס פה (מאסטר, מה אתה אומר על עסקה של שלום עולמי ועוד מט ברנס דרק פישר ובחירה עתידית תמורת הווארד, זה לא עובד?) בכדי להשיג את הווארד הלייקרס יצטרכו לתת את שני הגבוהים שלהם, או אפילו קובי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 4:58 pm 
Junior

יש תעריף לייקרס ותעריף נטס? גאסול+ביינום לעומת לופז+חוזה נגמר. וואו. באיזה עולם בדיוק הלייקרס יוותרו על 2 גבוהים דומיננטיים בתמורה לשחקן שדורש טרייד?
בנוגע לנקודה ה-2: קובי הגיע עם ניסיון של שנתיים על הספסל אצל דל האריס + עונה בחמישייה בדרך לאליפות בגיל 21 בתור שחקן סופר משמעותי.
זה בוודאות יותר מרשים מאשר שחקן שלוקח טבעת בגיל 25, עם אותם 3 שנות ניסיון בליגה אבל גם 4 שנים בקולג'. אבל אני מבין שאצל עמוס לב הניסיון בקולג' ובכלל הבגרות בגיל לא נחשבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 5:09 pm 
Hall of Famer

מאסטר, גאסול+ביינום אולי שווה יותר מלופז ובחירות דראפט, אבל אתה דיברת על ביינום+אקספשן, וזה בחיים לא שווה יותר מלופז ובחירות דראפט. מילא זה, אבל הלייקרס גם בחיים לא יעבירות את גאסול וביינום ביחד תמורת הווארד כי את כל השדרוג שהם ירוויחו בסנטר הם יפסידו בשנמוך הנוראי בפאוור מגאסול למקרוברטס שיביא אותם בדיוק לאיפה שהם תקועים היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 5:37 pm 
Hall of Famer

ברור שביינום+גאסול עדיף על מה שהנטס מציעים כרגע. אבל אתה כאמור דיברת רק על ביינום. אני במקום הלייקרס בוודאי שהייתי הולך על עסקת הווארד על 2 הגבוהים. קודם כל תשיג אבן בניין מהטובות באן.בי.איי ואח"כ תחשוב מה תעשה עם הקבוצה, מאשר להישאר עם סגל ותיק שככל הנראה לא ישיג משהו משמעותי ועוד שנתיים במילא תלך לבניה מחדש.

לא אמרתי שניסיון בקולג' ובגרות לא פקטור, אבל באותה מידה, מה שאצלך לא קיים, אני אומר שאי אפשר רק לדבר על גיל השחקן, כי השנים בליגה חשובות מאד. ועוד נק' קטנטנה - ניסיון אן.בי.איי הוא יותר מאשר ניסיון קולג'. כלומר שחקן בן 21 עם שנה ניסיון אן.בי.איי הוא במקום אחר לחלוטין מאשר רוקי בן 21 וכנ"ל שחקן בעונתו השלישית. קובי בגיל 22 ממש לא היה שווה ערך לשחקן בן 22 בעונתו השניה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 5:40 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
פלאש, לא שונאי קובי הביאו את מספר השנים כאינדיקציה מסויימת, אלא בעיקר זה היה עבדך הנאמן. אני הבאתי את מספר השנים בליגה, כל פעם שמישהו נפנף בגיל הצעיר של קובי שבו הוא הגיע להישגים, כדי לתת תמונה מושלמת שהגיל לא אומר הכול, אלא גם ניסיון בליגה. באופן קונסיסטנטי אותו מנפנף התעלם מהניסיון בליגה, כל פעם שזה לא התאים לתזה שלו. נחמד לדעת שעכשיו שנים בליגה זה משהו שכן צריך להסתכל עליו. לא שאני רומז כמובן שזה נתון שתורם להאדרת קובי, חס וחלילה.

למה בדיוק שהקליפרס יעשו את הטרייד המוצע? שחקן אחד בן 31 ואחד, בצד היורד ודאי של קריירה שגם ככה לא מדהימה. כמובן גם כדאי שהקליפרס יסכימו לקחת על עצמם את החוזה המופרך לשנתיים עבור לוק וולטון שאולי תורם בתור השחקן הלבן בקצה הספסל שהאוהדים הגזעניים יכולים להזדהות איתו ולא הרבה מעבר לכך. אני משוכנע שהקליפרס יכולים להשיג יותר על מו, גם מבחינת כישרון ובוודאי מבחינה כלכלית.

ההצעה של הנטס בוודאי עדיפה על זאת של הלייקרס, גם כלכלית כשלופז עדיין על חוזה רוקי ועכשיו גם הם יכולים להוסיף את החוזה הנגמר של ממו לעסק. בנוסף לנטס יש אסופה של בחירות דראפט לתת לאורלנדו בשביל בניה מחדש. אבל גם אם מדברים מקצועית, אני לא בטוח בכלל שביינום עם בעיות הבריאות שלו וגם עם הגישה הלא בריאה עדיף על ברוק לופז. אם הלייקרס רוצים את הווארד, לצערי בניגוד לפנטזיות של אוהדי הלייקרס פה (מאסטר, מה אתה אומר על עסקה של שלום עולמי ועוד מט ברנס דרק פישר ובחירה עתידית תמורת הווארד, זה לא עובד?) בכדי להשיג את הווארד הלייקרס יצטרכו לתת את שני הגבוהים שלהם, או אפילו קובי.

1. דווקא דיברתי על כותבים אחרים שכל הזמן דיברו על מספר השנים של הקובסטר בליגה, בטענה שסביר להניח שהוא כבר לא יהיה אותו שחקן השנה/שנה שעברה/לפני שנתיים, הוא X שנים בליגה-הוא גמור. בכל מקרה, כולם מסכימים שמספר השנים בליגה הוא הנתון הכי משפיע על הקילומטראז' והעומס על הברכיים, ולכן אם באמת קובי השחקן היחיד שיקלע 20 נק' + בעונה ה16 שלו, זה הישג לא קטן. אגב, הוא בדרך לשבור שיאים רציניים בהרבה בשנים הקרובות.

2. כנראה הקליפרס יכולים להשיג הצעה טובה יותר (למרות שלקבוצות שצריכות רכז לא יתנו הרבה יותר-מיאמי והניקס), ועדיין הם צריכים גבוהים, וקארקטר גבוה צעיר. יקבלו סטופר לעמדה 3 (אין להם סטופרים הגנתיים), והלייקרס יכולים להוסיף דראפט. טרייד הוגן בעיני.

3. זה קצת מצחיק, כי הדיבורים בNBA הם על טרייד שמבוסס על ביינום תמורת האוורד. LA לא יתנו את שני הגבוהים שלהם. שונאי הלייקרס ממעטים בערכו של ביינום-אם נוציא את עניין הפציעות, מדובר בסנטר שלם לגמרי. הגנה, התקפה, ריבאונדר מצוין, סייז, ניסיון פלייאוף ו2 טבעות אליפות. לא חסר במשחק שלו שום דבר. לופז ריבאונדר גרוע, ולא שחקן הגנה ברמה של ביינום, ואין לו את ניסיון הפלייאוף של ביינום. כשמכניסים את עניין הפציעות, לופז שווה מעט יותר, לא בהבדלים שאתה מתאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 5:44 pm 
Hall of Famer

אבל החבילה של הנטס היא לא לופז בלבד, אלא גם בחירות דראפט, שאמורות להיות עדיפות. ובנוסף לופז מרוויח פחות משמעותית. הדיבורים שאני שמעתי לגבי עסקה של הלייקרס על הווארד דיברה על יותר מאשר סטרייט אפ הווארד על ביינום. וזה נחמד שאתה מסייג אם נוציא את עניין הפציעות. איך אתה בדיוק יכול להוציא את עניין הפציעות? יש לך צ'יט קוד לחיים?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 5:50 pm 
Junior

לכן רשמתי שכשמכניסים את עניין הפציעות, לופז שווה מעט יותר. ועדיין הלייקרס יכולים להשיג את האוורד בלי לוותר על גאסול (זה גם תלוי לאן האוורד רוצה ללכת...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 5:59 pm 
Hall of Famer

תשמע, אם הווארד יגיד - אני רוצה ללייקרס ולא לשום מקום אחר, בערך כמו שמלו עשה, אז הוא ככל הנראה יצטרף ללייקרס בדרך זו או אחרת. אבל כרגע זה לא המצב, ואם כבר היו דיווחים, אז ניו ג'רזי או ברוקלין צויינה כיעד המועדף.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 6:01 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
הערה אחת - אין סיכוי בעולם שקובי הוא חלק מטרייד כזה מאחר שיש לו נו טרייד קלוז בחוזה. הדרך היחידה שהוא יעבור זה אם הוא נוחת, לטעמו, במצב עדיף לאליפות מאשר בלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 8:57 pm 
Hall of Famer

מספר פעמים הייתי משוכנע שהמשחק בין הלייקרס לבין הבולס גמור. נדמה שהלייקרס התעקשו להפסיד אותו. יותר מדי מונח על קובי. בגילו ופצוע הוא לא מסוגל לקחת על עצמו את מלוא הנטל ההתקפי, הוא זקוק ל... כריס פול או שחקן טוב אחר בקו האחורי. שיקאגו כאמור אכזבו אותי. עדיין קבוצה מוגבלת שנשענת על רוז ועל הגנה חזקה. כאשר ההגנה מגמגמת, שיקאגו מתקשה להתרומם. אם להסתכל על חצי הכוס המלאה (ולהתעלם מהיכולת), בכל זאת, ניצחון במשחק ראשון בחוץ מול הלייקרס זה יותר ממכובד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 26, 2011 9:15 pm 
Senior

אני חולה על האובייקטיביות של אוהדי הלייקרס. למה לכל הרוחות שהם יסכימו להחליף שחקן של 14 נקודות למשחק בשנה שעברה בשביל שחקן יורוליג עם חוזה מנופח(וולטון), שחקן אנרגיה כמו בארנס ושחקן שלא עשה כלום בליגה(קארקטר)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 27, 2011 3:16 am 
Junior

לא חושב שהלייקרס הם קונטנדרים, אבל בעיני הם בטוח קבוצת פלייאוף. קובי הוא הגארד הראשון שהגיע ישר מהתיכון? לא הייתי לוקח את ביינום כי הוא לא מחזיק מעמד. כבר עדיף טרייד של גאסול פלוס שחקנים משלימים, מאשר גאסול פלוס ביינום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 27, 2011 9:56 am 
Hall of Famer

אולי, לא נתווכח על כך, עכשיו מנה לי את השחקנים המשלימים מהלייקרס שאתה מעדיף על פני ביינום.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 27, 2011 11:53 am 
Junior

אגב פיקנרול, אפשר לינק לאותו 1 מ1 של כרמלו בזריקות נצחון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 140 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה