סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 10:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 189 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 12:51 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
שכל אחד יתן את ה3 סנט שלו.
הנה שלי:
1)לברון ג'יימס עם 10 זריקות מהשלוש. מה נסגר?
2)קובי מדהים. חשבתי שהוא כבר די ירד ביכולת (הכל יחסי כמובן) ושהוא הפך ליותר עציר (דאלאס עשו עליו עבודה טובה בסדרה אשתקד ולראשונה ראיתי אותו מתקשה מול שומרים) אבל העונה זה פשוט מדהים 48,40,42,42 נק' ברצף. היה דבר כזה פעם?
3)הקינגס זה הדבר הכי הזוי בליגה. נראים כמו כלום. ג'ון סלמונס הגיע וקולע פחות מכספי -7.5 נק! ב30דקות. אולי מצאנו את הסמול פורוורד שקולע הכי פחות בליגה לכמות דקות. פרידט הוא כנראה ג'יי ג'יי רדיק 2.0. וטייריק אוונס כבר טענתי לפני שנתיים שהוא סרטן קבוצתי שיסיים 12 עונות בNBA עם ממוצעים נאים וכלום מעבר.
4)הניקס עדיין לא שווים
5)הבולס טובים
6)הדראפט הזה נראה כמו כלום מלבד אירווינג שייקח את ROY ורוביו המפתיע (את כולם). רוביו מדהים לדעתי.
7)בוסטון גרועים ולדעתי איינג' יפרק את החבילה (פירס ישאר. גרנט יעזוב. אלן כנראה גם)
8 )לברון ג'יימס מפלצת. אין דברים כאלו.
9)פייסרס עם 9-3 וואו!
10)פיניקס סאנס צריכים להעביר את הקנדי ולהתחיל מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 2:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פילדלפיה ואינדיאנה מרשימות - שתי קבוצות דומות, נטולות סופרסטאר ומתבססות על הגנה חזקה וגרעין שרץ כמה שנים יחד.
בוסטון בדרך למטה - כדאי לאיינג' לנסות לקבל משהו עבור גארנט במיוחד שברנדון באס נותן עונת פריצה.
חייב להודות שרוביו מפתיע אותי, לא חשבתי שהוא יסתגל כ"כ מהר אבל כנראה המשחק ב-NBA באמת יותר מתאים לו.
וושינגטון מזעזעת שאין דברים כאלה - כמה טיפשות ואנדראציבריות בקבוצה אחת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 2:22 pm 
Sophomore

satriani כתב:
העונה זה פשוט מדהים 48,40,42,42 נק' ברצף. היה דבר כזה פעם?

הרצף הכי ארוך של קובי הוא 9 משחקים רצופים עם 40+ נקודות.
אני מאמין שגם ווילט וגם מייקל עשו רצפים כאלה ואף יותר מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 2:54 pm 
Hall of Famer

קווין לאב ממשיך עם המספרים הפסיכיים שלו, 25 נק' ו-14 ריב', ומינסוטה נראית הרבה פחות נמושה ממה שחשבתי, המאזן אמנם לא משהו, אבל גם כשהם מפסידים, הם אף פעם לא חוטפים בראש.

לגבי הדראפט האחרון, הייתי נזהר מאוד עם קביעות מוקדמות, חוץ מאירווינג ורוביו, גם קמבה ווקר וברנדון נייט נתנו כמה משחקים נחמדים כל אחד, מרשון ברוקס ושומפרט כבר נראים כמו סקוררים חביבים ואפשר לציין גם את קאוואי לאונרד שנכנס לחמישיה של סן אנטוניו. עוד מוקדם מאוד לחרוץ גורלות, בטח ובטח כשמדובר בגבוהים שכנראה יקח להם עוד שנה-שנתיים לפני שיתחילו לתת תוצרת (וויצ'ביץ', ביומבו, קאנטר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 3:00 pm 
מנהל פורום

rony כתב:
קווין לאב ממשיך עם המספרים הפסיכיים שלו, 25 נק' ו-14 ריב', ומינסוטה נראית הרבה פחות נמושה ממה שחשבתי, המאזן אמנם לא משהו, אבל גם כשהם מפסידים, הם אף פעם לא חוטפים בראש.

אבל למה נסגר עם האחוזים שלו???
אם דיברו (ולא רק פה) על האחוזים של קובי לפני הרצף הנוכחי ועל כך שהוא לא מוסר מספיק ולוקח זריקות קשות, אז איך אף אחד לא מדבר על האחוזים של לאב?
43% לשחקן פנים... וזה עוד כשהוא לוקח 4.9 ריב' בהתקפה (מה שאומר שיש לו גם כנראה לא מעט put-back קלים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 3:27 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
רוביו בכלל לא מהדראפט האחרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 3:46 pm 
Sophomore

הוא לא מהדראפט האחרון אבל הוא עדיין רוקי כי המשחק הרישמי הראשון שלו היה השנה ולא שנה שעברה.
לפני שנתיים גריפין שיחק ונפצע במשחקי קדם עונה ובגלל שלא שיחק משחק רישמי הוא נחשב לרוקי בשנה שעברה.
סבוניס נבחר שנים ארוכות לפני שדרך בסופו של דבר על הפרקט באמריקה ונבחר לרוקי מצטיין בגיל מופלג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 3:51 pm 
מנהל פורום

אבל סאטיריאני כן דיבר על מחזור הדראפט, ולא על הרוקיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 4:32 pm 
Hall of Famer

לגבי לאב, קודם כל אני מאמין שהאחוזים שלו יתיישרו בהמשך לכיוון ה-47-50%, שנית צריך לזכור שהוא גם לוקח לא מעט שלשות, כמעט 6 למשחק וקולע ב-41%, שזה מצויין לשלשות, אבל מוריד לו את האחוז הכללי ושלישית, הוא קולע עונשין מצויין בשביל גבוה (ובכלל). השורה התחתונה של כל ההסתייגויות האלו היא שגם עם אחוז השדה הנוראי שלו, הוא עדיין אחד השחקנים ההתקפיים הכי יעילים בליגה אם מסתכלים על מדד פשוט שנקרא נקודות פר זריקה, כלומר סך כל הנקודות שהשחקן קלע חלקי סך כל ניסיונות הזריקה שלו מהשדה ובמדד הזה לאב מדורג עשירי בליגה עם 1.4 נק' לזריקה, שזה פנטסטי. לשם השוואה, קובי ברייאנט שנותן עונה מעולה עד עכשיו לא רק מבחינת נקודות אלא גם מבחינת אחוזי שדה מדורג רק במקום ה-50 בליגה עם 1.28 נק' לזריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 4:47 pm 
Sophomore

הסלטיקס עדיין לא התאוששו מהטרייד שפירק את המשפחה
ושלח את פרקינס לאוקלהומה ומהפציעה של ג'ף גרין
למרות שאם פירס היה מתחיל את העונה ללא פציעה
הם עדיין יכלו להיות במאזן חיובי היום

קובי באמת מעולה ורוצה עוד טבעת לאוסף
וגם דוראנט נראה בדרכו לגמר המערב
( אם הקליפרס או דאלאס לא יפריעו :) )

מקווה ששיקאגו יעיפו את מיאמי בגמר המזרח

ונקבל גמר של שיקאגו- לייקרס/אוקלהומה
למרות שלא כדאי לזלזל באלופים מדאלאס ובסן אנטוניו שאוהבים עונות מקוצרות :)

מפתיעות : אטלנטה, פורטלנד, אינדיאנה, יוטה

למרות שזה שאטלנטה ואינדיאנה בצמרת רק מראה כמה
המזרח חלש מתמיד לעומת המערב

פלייאוף כמו שזה נראה כרגע ( בתקווה שבוסטון יחזרו לעצמם)

מזרח:

שיקאגו
מיאמי
אינדיאנה
אטלנטה
ניקס
אורלנדו
בוסטון
מילווקי

מערב:

אוקלהומה
לייקרס
קליפרס
סן אנטוניו
דאלאס
פורטלנד
דנבר
יוטה

נערך לאחרונה על ידי basketball_fan בתאריך א' ינואר 15, 2012 4:57 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 4:56 pm 
Hall of Famer

מילווקי ולא פילי? לא סביר.

אגב, קובי לא רק נתן 9 משחקים רצופים של 40+, אלא גם 4 משחקים רצופים של 50+, ועדיין הרצף הנוכחי מרשים מאד, גם ובעיקר בגלל הגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 4:58 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
מילווקי ולא פילי? לא סביר.

אגב, קובי לא רק נתן 9 משחקים רצופים של 40+, אלא גם 4 משחקים רצופים של 50+, ועדיין הרצף הנוכחי מרשים מאד, גם ובעיקר בגלל הגיל.

צודק שכחתי את פילדלפיה
אני לא רגיל שהם בצמרת :)

אז המזרח הולך להיות:

שיקאגו
מיאמי
פילדלפיה
אינדיאנה
אטלנטה
ניקס
אורלנדו
בוסטון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 5:54 pm 
Hall of Famer

הנה אני מוסיף לעצמי:
1)קייל לאורי (כתבו בפוסט אחר) מביא עונה מצויינת של 17.8 נק' ו7 אס'
2)דויין ווייד עם פתיחת עונה צולעת יחסית עליו - 19.6 נק' למשחק. הכי מעט מאז עונת הרוקי שלו. ירידה של 6 נק' למשחק. ירידה מ50% מהשדה ל44%. אבל מה כן? 1.7 גגות למשחק לשחקן בגובה 1.94! מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 5:57 pm 
Hall of Famer

אפרופו הזכירו פה בחטף את ג'יי ג'יי רדיק, אני אנצל את המקום במקום לפתוח נושא כפי שתכננתי.

כשרדיק נבחר בדראפט לפני 6 שנים במקום ה-11 אורלנדו חטפה המון ביקורות על בחירת כוכב המכללות האולטימטיבי. נמוך מדי (רק 1.93), לא אתלט, לא שומר, המשחק שלו לא מתורגם לאן.בי.איי, עוד באסט בארץ הבאסטים של הדיוק'יז, טראג'ן לנגדון 2.0. בעונות הראשונות רדיק באמת התקשה להסתגל לרמה הבאה, אבל עדיין הראה שלא מדובר בשחקן לא ראוי לליגה. האספקט שאולי הכי עזר לו להישאר בסגל היה דווקא האספקט ההגנתי. אף אחד לא יטען שמדובר פה בביאה השניה של ברוס בוואן, אבל למשל לעומרי כספי יש מה ללמוד מהאדון רדיק. דבר ראשון הוא קשוח, אפילו מאד. דבר שני, הוא לא בא עם תווית של כוכב. הוא עובד קשה, הוא קורע את התחת ונותן את כל מה שיש לו בצד ההגנתי, מה שהופך אותו לשחקן הגנה לא רע. אחרי שלוש עונות לא טובות הגיעה שנת הפריצה ורדיק התחיל לקבל יותר דקות ולתת יותר תפוקה.

העונה רדיק עושה שוב קפיצת מדרגה. 12.1 נק' ב-25.7 דקות (השוטינג הפותח, ג'יי-ריץ' עם 11.1 נק' למשחק). השלשה עדיין היא הנשק המסוכן ביותר, אבל בניגוד לעונות הקודמות שבהן השלשה היוותה כ-50% מהזריקות שלו לסל, רדיק זורק 5.1 זריקות מ-2 נק' לעומת 3.5 שלשות העונה ומגיע לקו 3.5 פעם (2.7 פעמים היה מספר השיא שלו עד כה). מהקו הוא כמובן קולע ב-94.7%. עם הרבה עבודה קשה, רצון וכמובן גם המון יכולת רדיק הצליח להפוך את עצמו לאחד משחקני הספסל (האמיתיים, בניגוד לכל מיני ג'ייסון טרים) הטובים באן.בי.איי, רחוק מאד אמנם מימי הכוכב הענק של דיוק, אבל גם רחוק עוד יותר מתדמית הבאסט שדבקה בו עוד לפני ששרך זוג שרוכים במשחק אן.בי.איי. ג'ימר פרידט שהוזכר פה וסקרמנטו אולי חולמים על קריירה יותר משמעותית, אבל גם להיות ג'יי ג'יי רדיק 2.0 זה לא גורל כזה נוראי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 7:17 pm 
Sophomore

הדראפט הזה בכלל לא רע בנתיים ראיתי כמה שחקנים שממש עוררו רושם טוב.
PG:קיירי אירווינג,קמבה ווקר,איזיאה תומס,ברנדון נייט,ריקי רוביו.
SG:אימאן שומפרט ומרשון ברוקס.נוריס קול.
SF: קיאווי לאונרד וצ'נדלר פרסון.
PF:ג'ון לאוור,תומפסון וגם ביאמבו שמראה יכולת חסימה ממש טובה.
C: ווצביץ' ,קנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 7:21 pm 
Hall of Famer

charlie5 כתב:

תגיד - ווצ'ביץ' שחקן? ראיתי אותו באדריאטית (או יורוליג, לא זוכר )והוא היה לא משהו בכלל. (אני באמת שואל. לא ציני)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 7:34 pm 
Senior

אינדיאנה לא נטולת סופרסטאר לחלוטין. דני גריינג׳ר אולי לא בקליבר של לברון וכרמלו אבל הוא כן שחקן שיכול ליצור לעצמו מצבים והוא עשה את זה בשנה שעברה מול הבולס לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 8:13 pm 
Junior

satriani כתב:
charlie5 כתב:

תגיד - ווצ'ביץ' שחקן? ראיתי אותו באדריאטית (או יורוליג, לא זוכר )והוא היה לא משהו בכלל. (אני באמת שואל. לא ציני)

אני לא יודע אם הוא יהיה שחקן בכיר או לא, אבל באדריאטית הואבממוצע נתן 17 נק' באחוזים טובים ויותר מ- 9 רב' ב-28 דק', ממש ממש ממש לא רע בשביל גבוה בוגר קולג' בן 20/21.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 9:05 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
אפרופו הזכירו פה בחטף את ג'יי ג'יי רדיק, אני אנצל את המקום במקום לפתוח נושא כפי שתכננתי.

כשרדיק נבחר בדראפט לפני 6 שנים במקום ה-11 אורלנדו חטפה המון ביקורות על בחירת כוכב המכללות האולטימטיבי. נמוך מדי (רק 1.93), לא אתלט, לא שומר, המשחק שלו לא מתורגם לאן.בי.איי, עוד באסט בארץ הבאסטים של הדיוק'יז, טראג'ן לנגדון 2.0. בעונות הראשונות רדיק באמת התקשה להסתגל לרמה הבאה, אבל עדיין הראה שלא מדובר בשחקן לא ראוי לליגה. האספקט שאולי הכי עזר לו להישאר בסגל היה דווקא האספקט ההגנתי. אף אחד לא יטען שמדובר פה בביאה השניה של ברוס בוואן, אבל למשל לעומרי כספי יש מה ללמוד מהאדון רדיק. דבר ראשון הוא קשוח, אפילו מאד. דבר שני, הוא לא בא עם תווית של כוכב. הוא עובד קשה, הוא קורע את התחת ונותן את כל מה שיש לו בצד ההגנתי, מה שהופך אותו לשחקן הגנה לא רע. אחרי שלוש עונות לא טובות הגיעה שנת הפריצה ורדיק התחיל לקבל יותר דקות ולתת יותר תפוקה.

העונה רדיק עושה שוב קפיצת מדרגה. 12.1 נק' ב-25.7 דקות (השוטינג הפותח, ג'יי-ריץ' עם 11.1 נק' למשחק). השלשה עדיין היא הנשק המסוכן ביותר, אבל בניגוד לעונות הקודמות שבהן השלשה היוותה כ-50% מהזריקות שלו לסל, רדיק זורק 5.1 זריקות מ-2 נק' לעומת 3.5 שלשות העונה ומגיע לקו 3.5 פעם (2.7 פעמים היה מספר השיא שלו עד כה). מהקו הוא כמובן קולע ב-94.7%. עם הרבה עבודה קשה, רצון וכמובן גם המון יכולת רדיק הצליח להפוך את עצמו לאחד משחקני הספסל (האמיתיים, בניגוד לכל מיני ג'ייסון טרים) הטובים באן.בי.איי, רחוק מאד אמנם מימי הכוכב הענק של דיוק, אבל גם רחוק עוד יותר מתדמית הבאסט שדבקה בו עוד לפני ששרך זוג שרוכים במשחק אן.בי.איי. ג'ימר פרידט שהוזכר פה וסקרמנטו אולי חולמים על קריירה יותר משמעותית, אבל גם להיות ג'יי ג'יי רדיק 2.0 זה לא גורל כזה נוראי.

הוא לא הבאסט שחשבו שיהיה אבל אחרי שראיתי אותו כמה פעמים השנה, לי נראה שהוא ממש לא משחק חכם, הוא מנסה דברים כמו קליעה בתנועה וחדירות שאין לו את האתלטיות הדרושה לליגה. הוא משקיע בהגנה וזה סבבה אבל הוא גם עושה שטויות בזמן שלא הוא צריך לקבל את ההחלטות. בנוסף 44.2 מהשדה ו- 36.8 מה-3 אלו מספרים די גרועים למי שנחשב שוטר אולטמטיבי ושזה אמור להיות החוזק שלו, הוא קולע 12 נקודות שזה 2 יותר משנה שעברה אבל בחירת הזריקות לא השתפרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 10:13 pm 
Junior

1. קובי חזר להיות קלעי גדול על חשבון הקבוצה שלו.
סלחו לי שאני לא מתלהב מ40 נקודות שמגיעות ע"ח הקבוצה שלו. לא הגיוני ששחקן שיש לו בקבוצה את צמד מגדלי ההתקפה הכי טוב בליגה זורק בלי בושה 30 פעם ומעלה למשחק לסל.
תסמונת קבוצה קטנה וכ"כ מתאים למייק בראון. קובי בדרך למלכות הסלים ע"ח הקבוצה שלו, כמה טיפוסי.

2. רוביו לא מפתיע את כולם, בחרתי בו כרוקי השנה עוד כשכולם היו סקפטיים. מעולם לא היה לי ספק שהמשחק שלו מתאים לNBA.

3. מה שמוביל אותי לקבוצה שלו. אחרי הקליפרס, מיני היא המרענן הרשמי של הליגה. בגלל רוביו, בגלל קווין "מי האמין שיהיה לבן דומיננטי ב4 בשנות ה2000" לאב ובגלל הדקות שבהן אנתוני ראנדולף חובר לרוביו על המגרש.
אבל לפני כל אלו, בגלל ריק אדלמן. מיני נבנית להיות קבוצה גדולה בעיקר בגלל המאמן עם הכדורסל הכי טוב בליגה כבר שני עשורים.
אם הוא הוציא מהנגריה של יוסטון קבוצת פלייאוף, אפשר לדמיין שחזור של סאקטאון או פורטלנד שלו בטי-וולבס. כמה טוב שעל כל המייק בראונים של הליגה יש גם קרן אור בשם אדלמן.

4. גם פורטלנד לא מפתיעה אותי. יש לה חמישייה נהדרת ומאמן מצוין (כן, זה אני הדפקט שאמר שהם יגיעו לגמר המערב)
רק חבל שאין להם מחליף רציני לקאמבי. יהיה להם קשה מאוד בתקופה הקרובה.
הסיבה שאני לא מופתע היא שברנדון רוי, טוב ככל שהיה, נהג לאנוס את הכדור למוות ולהגביל את שאר חבריו (כפי שג'ו ג'ו עשה לא מעט אצלנו) כמו גם להשליט משחק איטי מאוד על קבוצה שיש בה לא מעט אתלטים. מהרגע שהוא יצא מהתמונה, הקבוצה החלה לרוץ. ובין היסודות הבריאים של אלדריג' (הדבר הכי קרוב לדאנקן בליגה) ולאתלטיות של קראש ובאטום עם חכמת המשחק של מת'יוס והכשרון המבוקר של פלטון, יש שם חתיכת חמישייה (שביעייה עם קאמבי וקרופורד).

5. עוד עונה שלנו הולכת לשום מקום. וזה בלי שום קשר לפציעה של הורפורד. אנחנו פשוט גומרים חומר טוב על שום דבר. שנים שחוסר האיזון שלנו זועק לשמיים. שנים שאין רכז (טיג זה נחמד אבל לא לקבוצה שצריכה רכז מפעיל) אין סנטר ואין ספסל.
ובינתיים ג'ו ג'ו נגמר מול העיניים.

6. ואם בנגמרים עסקינן, פשוט עצוב לראות את גארנט החורק ואת פירס שנמצא בכושר משחק של בארקלי בעמדת השידור.

7. תום תיבידו בנה את קבוצת ההגנה הכי מפחידה בליגה.

8. תום תיבידו גורם לך לחשוב עד כמה הדוק ריברס הוא באמת הדוק של האליפויות.

9. כואב הלב על פליפ.

10. לורנס פרנק הוא ככל הנראה המאמן שנכשל הכי הרבה פעמים בליגה ועדיין מחזיקים ממנו משום מה.

11. תוציא רול פליירס מאלופה ולא תקבל את אותה הקבוצה.

12. מרק ג'קסון הפך את גולדן סטייט לחלשה אף יותר ורק הוציא ממנה את הכיף.

13. מה סוד ההצלחה של אינדי לעזאזל? פילי זה חבורה של לוחמים אבל באינדי אין שום דבר שמסביר את ההצלחה. מה גם שלהוציא את היברט, כולם שם נותנים עונה אישית בינונית.

14. הקליפרס קבוצה מרתקת, דל נגרו עדיין מאמן מחורבן.

15. מייק דאנטוני איבד את הדרך.

16. פיניקס הנוכחית צריכה לשחק בפורט לודרדייל (ולהחזיר לליגה את פריסט לודרדייל...)

17. חוזה קלדרון מוכיח שהוא אחד הרכזים הטהורים הטובים בליגה כשנותנים לו לשחק.

18. מה יש במים של ספרד שהיא מצמיחה רכזים כאלו? (לא שכחתי גם את ראול לופז והניצוצות בימי יוטה)

19. ליוטה יש 4 תותחים בפרונט קורט וזהו בערך.

20. דווין האריס הפך לז'אק ווהן בגיל 28 בלבד...

21. אני ממשיך לאהוב את אינטלגנציית המשחק של גורדון הייוורד.

22. ניק יאנג הוא דיון גלובר של העשור השני של שנות ה2000.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 10:23 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
1. 13. מה סוד ההצלחה של אינדי לעזאזל? פילי זה חבורה של לוחמים אבל באינדי אין שום דבר שמסביר את ההצלחה. מה גם שלהוציא את היברט, כולם שם נותנים עונה אישית בינונית.

בתור אוהד הפייסרס , אני זורק השערה - שיחקו בנתיים נגד קבוצות לא הכי.....כששיחקו נגד קבוצות מהטופ של המזרח , בד"כ קיבלו בראש (פילדלפיה , 35 הפרש מההיט , אפילו נגד שיקגו בפרה-סיזן).

מה שכן , זה שבנתיים ברור שהרבה שחקנים שם יכולים לתת יותר ממה שנותנים עד עכשיו , נותן את התקווה לעונה טובה (חצי גמר המזרח מבחינתי).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 10:26 pm 
Junior

קלעי גדול על חשבון הקבוצה? זה בהחלט מסביר את 5 הנצחונות הרצופים... או אם נלך רחוק יותר את 5 האליפויות. כואב לך שקובי בגיל 33 מראה שהוא עדיין בלתי ניתן לעצירה אז אתה מחפש מה לא טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 10:34 pm 
Junior

באינדיאנה יש מאמן טוב, חמישייה מאוזנת שיכולה על בסיס קבוע להיות כולה בדאבל פיגרס, ו-2 שחקנים איכותיים של דאבל פיגרס מהספסל (ג'ורג' היל והנסבורו).
במזרח הלו"ז יותר קל, וכשלוקחים בחשבון את הנסיגה של הסלטיקס והחיבור הלא מוצלח בניו יורק, אפשר להבין איך החבורה של פרנק ווגל מועמדת לסיים ב-4 הראשונות של הקונפרנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 10:40 pm 
Hall of Famer

בתור מישהו שהוא אוהד אטלנטה, אני גם לא מבין מה ההפתעה הגדולה כל כך מאינדיאנה. גריינג'ר הוא הג'ו ג'ו שלהם (אני מעדיף את הפייסרי). ווסט הוא הג'וש סמית'(אני מעדיף את ההוקסי בקלות, אחד השחקנים האהובים עליי, ועדיין די שווים במעמד שלהם בליגה) ופול ג'ורג' הוא המרווין וויליאמס (וכנראה גם טוב מהאכזבה היחסית הזאת של אטלנטה). קוליסון לא פחות טוב מטיג. והיברט בריא וודאי שעדיף על הורפורד פצוע. וגם אינדיאנה מציגה כדורסל שבעיקרו הוא כדורסל של האסל והגנה.
בקיצור, אפשר לחשוב מה ההבדל הגדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 15, 2012 10:45 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
אינדיאנה לא נטולת סופרסטאר לחלוטין. דני גריינג׳ר אולי לא בקליבר של לברון וכרמלו אבל הוא כן שחקן שיכול ליצור לעצמו מצבים והוא עשה את זה בשנה שעברה מול הבולס לא רע בכלל.
[quote="shachaf78"]

גריינג'ר רחוק מאוד מלהיות סופרסטאר, הוא במקרה הטוב אולסטאר. אתה צריך כמה וכמה תכונות כדי להיות סופרסטאר (היכולת ליצור לעצמך ברמה גבוהה היא רק אחת מהן) אבל בראש ובראשונה חשוב המעמד שלך והיתרון שאתה נותן לקבוצה שלך על פני הקבוצה היריבה. גריינג'ר לא בטופ 3 של העמדה שלו (לברון, דוראנט, מלו) וככל הנראה גם לא בטופ5 כאשר לפניו (או לפחות באותה הרמה) אפשר למקם את דנג ואיגי. שחקן כזה בוודאי שלא יכול להוביל קבוצה כסופרסטאר, שהיא דרגה אחת יותר גבוהה מאולסטאר ושתי דרגות יותר גבוהה מפרנצ'ייז פלייר, שהיא ההגדרה המחמיאה ביותר שניתן לומר על גריינג'ר (שגם בירד הגדיר, אם אני לא טועה, כמי שלא יכול להוביל את הקבוצה שלו לאליפות כשחקן הטוב ביותר בה).

או במלים אחרות, פרנצ'ייז פלייר יש כנראה 30. אולסטארים יש כ - 18 אם אני לא טועה וסופרסטארים הם כנראה, באופן מאוד כולל ולא מדויק, 10 השחקנים הטובים בליגה.
קובי, הווארד, וויד, לברון, פול, רוז, דוראנט, נוביצקי וכו'.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך א' ינואר 15, 2012 11:49 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 189 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה