סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 1:51 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 32 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 2:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
איכשהו, גם דבריו של ג'ורדי ברתומיאו לפני המשחק אתמול וגם דבריו בראיון עם גרינוולד לפני כמה שבועות עברו פה בלי ת'רד וכמעט בלי תגובה.
אז הנה הנקודות החשובות משני המקומות:
1. פיינל פור היורוליג, בשאיפה, ייערך בערים אירופיות גדולות עם אולמות של 15000 מקומות ויותר. מה שאומר - אין עוד פיינל פור בת"א בעתיד הנראה לעין (למרות שבראיון עם גרינוולד הוא לא פסל את זה, אבל זה נראה לי יותר קטע של נימוס ומס שפתיים).
2. היורוליג עובר בחלקו לימי שישי, כדי לא ליפול על ימי ליגת האלופות. ישתדלו להתחשב במכבי בקטע הזה (כמובן לא מבטיחים, והאמת אני לא רואה מה האישו הגדול).
3. קבוצה שתשחק בליגה אזורית שלא מוכרת ע"י יול"ב לא תוכל לשחק במפעלי יול"ב (האדריאטית דווקא כן מוכרת. ה-VTB, הבלקנית והאחרות - לא).
4. לעומת זאת, הוא הבהיר בצורה די חד משמעית שלצורך "משחק בליגה המקומית" - גם האדריאטית תופסת ("אם מועדון מחליט כך, אנחנו חייבים לכבד את זה").
5. אין שמץ של כוונה לרדת מפורמט הפיינל פור ולעבור לסדרות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 3:12 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
... 2. היורוליג עובר בחלקו לימי שישי, כדי לא ליפול על ימי ליגת האלופות. ישתדלו להתחשב במכבי בקטע הזה (כמובן לא מבטיחים, והאמת אני לא רואה מה האישו הגדול).
3. קבוצה שתשחק בליגה אזורית שלא מוכרת ע"י יול"ב לא תוכל לשחק במפעלי יול"ב (האדריאטית דווקא כן מוכרת. ה-VTB, הבלקנית והאחרות - לא).
4. לעומת זאת, הוא הבהיר בצורה די חד משמעית שלצורך "משחק בליגה המקומית" - גם האדריאטית תופסת ("אם מועדון מחליט כך, אנחנו חייבים לכבד את זה").
...

2) אוהב את הרעיון של ימי שישי, במקום רביעי חמישי שיהיה חמישי שישי, שישי ערב מת בספורט האירופי ככה שליורוליג יהיה צ'אנס למשוך כותרות ראשיות יותר בבוקר שבת, חמישי יהיה חייב להישאר בכל מקרה כי אי אפשר לערוך את כל המשחקים באותו יום, ככה שלא רואה בעיה למכבי, גם מבחינת הכותרות מאחר והמפעל המתחרה על הכותרות הוא מפעל גביע אופ"א, ועם הגביע הזה התחרות פחות אבודה מאשר עם צ'פיונס ליג
3) לא רואה את הבחור מסלק את צסקא, ריטס או קובנה, הוא יצטרך להתפשר בקטע הזה
4) לא הבנתי את סעיף ארבע, הוא מתכוון שקבוצה יכולה לשחק רק בליגה בדריאטית בלי הליגה של המדינה שלה ועדיין להשתתף במפעלי היול"ב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 4:15 pm 
Hall of Famer

כן. מה מפתיע אותך? הליגה האדריאטית חברה ביול"ב, מבחינת יול"ב היא ליגה מקומית כמו כל ליגה אחרת שחברה בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 4:25 pm 
Senior

אי אפשר למתוח את נוקיה להיכל של 15,000 מקומות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 4:29 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
הוא מתוח גם ככה, עבר שיפוץ רק לפני כמה שנים וכבר עכשיו הכסאות צפופים מדי. לטעמי זו היתה החלטה אומללה - היו צריכים להרוס לגמרי ולבנות אולם של 15-20 אלף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 4:30 pm 
Junior

הרעיון לשחק בשישי בערב מזעזע, עבור מכבי.
כמו באירופה, גם בארץ הכדורסל שני לכדורגל. היתרון בארץ שהכדורגל בשבתות ולכן קהל דתי נוטה לכדורסל.
אז באירופה הם תמיד יצילחו למלא את האולם, אבל אם ישחקו בשבת יש סכנה שהקהל הדתי ידיר רגליו גם מהליגה המקומית והאדריאטית.

ברתומיאו נתן למזרחי את האפשרות לצאת מהליגה הישראלית,
אז יש מצב שבקיץ הקרוב מזרחי וקופל ישחקו צ'יקן.. אני במקום קופל לא הייתי מתקפל. מזרחי לא יעזוב את הליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 4:34 pm 
Senior

Amos Gueta כתב:
הוא מתוח גם ככה, עבר שיפוץ רק לפני כמה שנים וכבר עכשיו הכסאות צפופים מדי. לטעמי זו היתה החלטה אומללה - היו צריכים להרוס לגמרי ולבנות אולם של 15-20 אלף.

ואיפה מכבי היו מארחים ביורוליג? במלחה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 4:35 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
Amos Gueta כתב:

ואיפה מכבי היו מארחים ביורוליג? במלחה?

למה במלחה? הם יהיו נציגי האדריאטית לא? אז אולי בזאגרב או משהו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 4:42 pm 
Junior

אני עוד לא הבנתי איך באירופה הולכים לבלוע את השינוי בימים.
בחלק גדול מהיבשת הליגה המקומית משוחקת בראשון בצהריים (ובשבת בערב ובחלק גם בראשון ובשישי בערב, בכל מקרה, סביב סוף השבוע). מכבי לקחה על עצמה בהכרה מלאה לשחק פעמיים תוך 48 שעות כמה פעמים במהלך העונה - אבל מה יעשו הספרדיות למשל? ישחקו בשישי בערב ואז מה? בראשון בערב שזה עדין 48 שעות? או שיזיזו את זמני הליגה המקומית וישנו סדרי עולם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 6:06 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:

יש לזה פיתרון מאד פשוט, הם יכירו בVTB גם כן ושלום על ישראל. בליגה הבלקנית גם ככה אין קבוצות שיכולות לשחק ביורוליג (אלא אם כן אתה מחשיב את גליל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 9:13 pm 
Sophomore

אני לא חושב שקבוצות יורוליג ירצו בכלל לשחק בשנה הבאה בשלוש ליגות. עונה של 90 ומשהו משחקים זה פסיכי לגמרי, ולכן, עם ההרחבה של הטופ 16 כנראה שהקבוצות יפסיקו עם העניין הזה.

לגבי המעבר לימי שישי, אני גם לא כל כך מבין מה הביג דיל, ולמה זה מפריע למכבי כל כך. בסה"כ ליגת הכדורגל בארץ משוחקת בשבת, ואף אחד לא מתלונן על זה.. לא חושב שאחוז הדתיים כל כך משמעותי לדבר הזה.
באירופה הספורט היחידי שמשוחק בימי שישי (עד כמה שאני זוכר) זה כדורגל איטלקי, וגם זה רק חלק מהמחזור, ורק לפעמים, ועדיף להתמודד עם זה מאשר עם ליגת האלופות ברביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 9:37 pm 
Sophomore

יש לדעתי יחסית הרבה מנויים שהם שומרי שבת.לפחות מה שאני רואה מסביבי.לא מאמין שמכבי תעבור לימי שישי לצערי.יכול להיות אחלה דבר.בלי פקקים ובלאגן,בלי חתונות שתקועות כמו עצם בגרון.נהדר!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 9:38 pm 
Junior

הצלחת למכור את הכרטיס בסוף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 9:42 pm 
Sophomore

כן.אבל לא מישהוא מהפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 10:14 pm 
Hall of Famer

הכדורסל בארץ מאז 1975 לא משוחק בליל שבת, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שיש אוהדים דתיים רבים במגרשים. גם ביד אליהו יש לא מעט. אין ספק שאם לא ישחקו בחמישי בערב הם יאכלו אותה חזק (אוהדי מכבי הדתיים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 10:47 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
לגבי האולם, יש איזה סיפור די מסטורי בין מכבי ועיריית תל-אביב. מכבי קיבלו קרקע, אחר כך קיבלו קרקע חילופי, היה שם גם משהו לגבי עסקת נדל''ן גדולה... לא זוכר את הפרטים. אולי מישהו אחר מכיר את הפרטים ויכול לספר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 10:55 pm 
Hall of Famer

סומו, דובראש וראי נכנסים לפעולה בעוד 5...4...3...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 10, 2012 11:57 pm 
Junior

תמיד חשבתי שהוגים את השם שלו ג'ורדי ברתולומיאו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 12:13 am 
Hall of Famer

לגבי הקרקע לבית מכבי, אני אגיד מה שאני יודע שזה לא הרבה, והאמת היא שגם על זה אני לא לגמרי סגור.
מכבי קיבלה הקצאת קרקע באזור שהיום הוא חלק מהפארק, נדמה לי שעל פינת אבן גבירול-רוקח (מול הספורטק של היום לכוון מערב), בתמורה לפינוי מתחם מכבי הישן במרכז העיר, שלמיטב ידיעתי היה שייך לה. ההקצאה שלה הייתה ממש קרובה לאוסישקין, אגב... אני זוכר מילדותי שבמשך שנים היה שם שלט "כאן יוקם בית מכבי".
העסק התבחבש בבירוקרטיות השונות, נדמה לי שבעיקר מול העיריה, שבסוף החליטה שהיא רוצה את הקרקע בחזרה כדי ליצור רצף של פארק (נשמע מוכר?) ואחרי דיונים ועוד התבחבשות הקצו למכבי קרקע חלופית מצפון לבית הלוויות של היום.
גם שם העסק נתקע, אין לי מושג למה וכמה ומה הסטטוס של הנושא היום, אבל זה עסק שנסחב במשך עשרות שנים, משנות ה-70 ואולי אפילו מוקדם יותר. האזור הזה הוא קרקע ריקה עם כביש אחד סלול, משמש בעיקר לחנייה לבלייני הנמל כשרידינג מלא... כאמור אין לי מושג מה הסטטוס היום, מה הזכויות של מכבי אם יש כאלה בכלל, ואם הקמת בית מכבי הוא בכלל עדיין אופציה.
שוב, זה מה שאני יודע מפה ומשם, אבל אני לא סגור על זה ולא מתיימר להתמצא בסיפור הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 3:09 pm 
Hall of Famer

מה הפחד שיעבירו את משחקי מכבי ליום שישי ?
הרי היורוליג כיום משוחק בימי רביעי-חמישי , ואני לא זוכר מתי מכבי בכלל שיחקה ביום רביעי , כך שסביר , שגם אם תהיה רק קבוצה בודדת שלא תשחק בימי שישי - זו תהיה מכבי .

מעניין איך תיגמר סוגיית ה-VTB . משחקות שם כל הרוסיות ( צסק"א , קאזאן , חימקי וכו' ) בתוספת לז'לגיריס וריטאס . כנראה שאם כל הקבוצות הנ"ל יתעקשו על הליגה הזו - ג'ורדי יתקפל .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 3:13 pm 
Hall of Famer

כעקרון יש 2 סיבות שמכבי לא רוצה לזוז לשישי:
א- מסורת חמישי בערב. מכבי הפכה את חמישי בערב למסורת של ממש לחובבי הספורט בארץ. לא לחינם שמעון דואג שמכבי לא תשחק גם במשחקי החוץ בימי רביעי וזה אכן כמעט כמעט ולא מתקיים.
ב- הציבור הדתי. למכבי יש לא מעט מנויים דתיים ולא מעט אוהדים דתיים שיפגעו מהמהלך הזה, וברור שהאינטרס של מכבי הוא לשמר ציבור אוהדים וצופים גדול ככל האפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 3:37 pm 
Junior

אבל זה ברור, מה ששמואליקי אומר שלמכבי זה לא משנה אם המחזור הוא רביעי-חמישי או חמישי-שישי כי בשני האופציות מכבי ממילא תשחק בחמישי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 3:55 pm 
Hall of Famer

השאלה היא מה יהיה עם המשחק המרכזי - האם במצב של חמישי-שישי הוא עדיין יישאר בחמישי. אם הוא יזוז לשישי אני לא רואה את היורוליג מוותר למכבי כל כך מהר.
אבל ממילא השאלה הגדולה פה היא לא מכבי, אלא כל השאר והליגות שלהם, כמו שכתב פה זיו. למכבי מזיזים את המשחק מיום ראשון ליום שני וזה לא משנה הרבה, לאחרות זה אומר משחק ביום רגיל במקום בסופ"ש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 10:36 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
כעקרון יש 2 סיבות שמכבי לא רוצה לזוז לשישי:
א- מסורת חמישי בערב. מכבי הפכה את חמישי בערב למסורת של ממש לחובבי הספורט בארץ. לא לחינם שמעון דואג שמכבי לא תשחק גם במשחקי החוץ בימי רביעי וזה אכן כמעט כמעט ולא מתקיים.
ב- הציבור הדתי. למכבי יש לא מעט מנויים דתיים ולא מעט אוהדים דתיים שיפגעו מהמהלך הזה, וברור שהאינטרס של מכבי הוא לשמר ציבור אוהדים וצופים גדול ככל האפשר.

חות מזה ביום שישי הקמע של שמעון לא עונה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 10:38 pm 
Sophomore

אין איזו בעיה עם הפעלה של אולם עירוני בשישי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 32 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה