סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 5:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA יום ו'
הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 5:38 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
למען האמת, אם גאסול ביקש טרייד מהקבוצה זה אולי יכול להסביר כמה מהתצוגות שלו השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 5:41 pm 
Junior

אם הלייקרס ישלחו את גאסול בתמורה לאתלטים זה יהיה כשלון צפוי מראש. במשחק העומד של מייק בראון שום אתלט לא יוכל להצליח.

כך שטרייד כזה ישיג להם רק את רידנאוור שהוא יופי של רכז אבל בטח לא מספיק בעבור גאסול. מצד שני, סוג של צדק פואטי על הטרייד המקורי שהביא את גאסול ללה לה לנד.

אגב, בלייק הוא פויינט אמיתי וטוב. קצת קשה לו להיות כזה כשהוא מתופקד רוב הזמן כאוף גארד ועולה מהספסל. אם הוא היה נכנס לחמישייה ומקבל את הכדור ביד, הלייקרס יכלו להראות הרבה יותר טוב.

בנוגע ליוטה, אני מסכים עם יוטה... פייבורס הוא שחקן טוב אבל פחות טוב ממילסאפ. וזה לא שהאחרון חטייאר או משהו. אין שום צורך לשלוח אותו רק כי פייבורס צעיר יותר. הערך שלו בכל מקרה עלה השנה והם יוכלו להשיג סחורה טובה עבורו לקו החוץ.

קאנטר עוד יראה את הזמן שלו מגיע, ביג אל נוטה להפצע. ואגב, זו הסיבה האמיתית שאם יוטה צריכה לעשות טרייד על מישהו, הרי שזה עליו.

אם יוטה תצליח להשיג פויינט וסקנד או סמול, היא תהיה קבוצה חזקה מאוד. הקו הקדמי שלה הוא מהטובים בליגה והיוורד הוא שחקן לשנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 5:41 pm 
Senior

אגב, זה יכול להיות גם טרייד של אגירת פילרים לטרייד על האוורד(לדוג' האוורד+הידו בתמורה לביינום+וויליאמס+ בחירות של מיני. אחלה טרייד בעיני). מצד שני, שמענו את דעתו של קובי על האוורד("בוא תהיה הטייסון צ'אנדלר שלי"). כנראה שהווארד לא ילך ללה-לה לנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 5:47 pm 
Junior

חחח... קראתי הרגע ציטוט גדול של נאש מהלילה. אחרי שהוא מסר 15 אסיסטים ואיבד 7 הוא אמר כינה את עצמו:
ג'רמי לין הקנדי... :lol:

בנוסף, לין פתח בהליכים להפוך את המילה "לינסניטי" לטריידמרק! האיש הולך להרוויח מהשימוש בשם הזה הרבה כסף...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 8:23 pm 
Junior

Mook כתב:
כך שטרייד כזה ישיג להם רק את רידנאוור שהוא יופי של רכז אבל בטח לא מספיק בעבור גאסול. מצד שני, סוג של צדק פואטי על הטרייד המקורי שהביא את גאסול ללה לה לנד.

מארק גאסול הפך לאחד הסנטרים הטובים בNBA והוא צעיר מגאסול הבוגר ב5 שנים. מלכתחילה הטרייד היה חד צדדי לחלוטין- הכי חד צדדי מבין הטריידים שרצו אז, אבל לא כל כך רחוק מהטרייד על גארנט.

בדיעבד ממפיס הרוויחו מהטרייד את אחד הקווים הקדמיים הטובים בליגה: מארק גאסול ואת (כמדומני בזכות החוזה הנגמר של קוואמי) זאק רנדולף, ותוך שנתיים הפכו לקבוצה הרבה יותר טובה מאשר עם פאו. בשנה וחצי האחרונות של פאו בממפיס הם היו קבוצה של 25-30% נצחונות, ושנה שעברה הגיעו קרוב מאוד לגמר מערב. הצדק כבר נעשה-שתי הקבוצות הרוויחו בגדול מהטרייד (כמובן שהלייקרס יותר 8) אבל הם כבר נדפקו מעל ומעבר בסאגת כריס פול).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 8:28 pm 
Hall of Famer

אתה באמת משווה בין לא לקבל את כריס פול לבין 2 אליפויות? :?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 8:32 pm 
Junior

לא הבנתי מה הקשר.

א. הלייקרס נדפקו מסאגת כריס פול.
ב. מה רע שהלייקרס הרוויחו 2 אליפויות מה"טרייד" על גאסול?? וכאמור בדיעבד גם ממפיס השתפרו מאוד בזכות הטרייד, לא רואה מה הבעיה.

הטרייד של גארנט למשל לא עשה טוב למינסוטה בטור הנצחונות, והביא לבוסטון אליפות, ואין עליו רבע מהביקורת של טרייד גאסול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:01 pm 
Hall of Famer

מה הקשר? אתה רושם:
ציטוט:
שתי הקבוצות הרוויחו בגדול מהטרייד (כמובן שהלייקרס יותר 8) אבל הם כבר נדפקו מעל ומעבר בסאגת כריס פול).

מהמשפט הזה אפשר להבין שסאגת כריס פול "החזירה להם" על האליפויות שהם זכו בהן בזכות הטרייד של גאסול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:11 pm 
Senior

מארק גאסול אוזכר בניתוחים על הטרייד בתור הערת אגב. חוץ מג'ינובילי וסקולה(שהיה כבול בחוזה ארוך טווח עם ביי אאוט אסטרונומי בויטוריה והספרס לא הצליחו להוציא אותו משם) אני לא זוכר שחקנים שנבחרו בדראפט והגיעו כמה שנים אחר כך לליגה והפכו לשחקני חמישייה. הזכויות עליו היו שוות ערך לזכויות על סופו, ספאנוליס, ארזאם לורבק ועוד כל מיני אירופאים שנבחרו בדראפט ורגלם לא תדרוך כנראה בליגה(ספאנוליס דווקא שיחק עונה ביוסטון ועשה בערך 2 נקודות למשחק...). אף אחד לא חשב שמהמקום ה-48 בדראפט יצא סנטר שיהיה אחד מהטובים בליגה ואם הלייקרס היו חושבים שהוא יהיה חצי ממה שהוא עכשיו הם לא היו מעבירים אותו(וסביר שממפיס גם לא היו מתעקשים..). זה בערך כמו לטעון שהניקס עשו החתמה מטורפת עם ההבאה של לין.
אגב, זו הייתה התגובה של פיל ג'קסון לטרייד:
http://www.youtube.com/watch?v=RYFNhjVWQKk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:24 pm 
Junior

בוא נגיד שלאבד את פול (ובעקבות כך את אודום) זה הרבה הרבה יותר "צדק פואטי" מהטרייד הנוכחי: גאסול תמורת דרק וויליאמס וחבורת פילרים שיכולים לסתום ללייקרס כמה פינות.

שחף, הנקודה שלי היא שהיום רואים שהטרייד עבד לממפיס מושלם והביקורת עליו כבר לא רלוונטית. הטרייד הזה העלה לממפיס את המאזן בכל עונה והפך אותם מקבוצת פח לקבוצה חזקה (הלייקרס אגב היו באזור 65% נצחונות לפני הטרייד). הטרייד של גארנט הוריד למינסוטה את המאזן משנה לשנה, עד ל15-16 נצחונות בשנים האחרונות (לא שאני בא להגיד שהטרייד על גארנט היה יותר חד צדדי, אבל המאזנים אחרי הטרייד הכי חשובים, לא?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:42 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
ואם הלייקרס היו חושבים שהוא יהיה חצי ממה שהוא עכשיו הם לא היו מעבירים אותו(וסביר שממפיס גם לא היו מתעקשים..).

כלומר, אם הם היו יודעים ששחקן שיש להם את הזכויות עליו יהפוך בעוד כמה שנים לשחקן טוב, הם היו מוותרים על האפשרות להפוך מיידית לקונטנדרים (ועל הדרך לזרוק את קוואמי מהקבוצה)?
תסלח לי, זה היה טרייד נו בריינר. זה בערך כמו להגיד שלבולס תהיה אפשרות להעביר את טאז' גיבסון והזכויות על ניקולה מירוטיץ' תמורת בלייק גריפין אבל היי, יכול להיות שמירוטיץ' יהפוך עוד 5 שנים לשחקן, אז מי באמת צריך את גריפין?
הביקורת על הטרייד בהחלט רלבנטית ותופסת, מכיוון שבאותה נקודה שבה נעשה הטרייד, הערך של גאסול ג'וניור היה שווה ל-0, ובטח שלא היה צפוי להגיע לאן שהוא הגיע, כלומר, קשה להאמין שהמנהלים בממפיס ידעו מה הם עושים 4 שנים מראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:47 pm 
Senior

התותח המפוברק כתב:
shachaf78 כתב:
ואם הלייקרס היו חושבים שהוא יהיה חצי ממה שהוא עכשיו הם לא היו מעבירים אותו(וסביר שממפיס גם לא היו מתעקשים..).

כלומר, אם הם היו יודעים ששחקן שיש להם את הזכויות עליו יהפוך בעוד כמה שנים לשחקן טוב, הם היו מוותרים על האפשרות להפוך מיידית לקונטנדרים (ועל הדרך לזרוק את קוואמי מהקבוצה)?
תסלח לי, זה היה טרייד נו בריינר. זה בערך כמו להגיד שלבולס תהיה אפשרות להעביר את טאז' גיבסון והזכויות על ניקולה מירוטיץ' תמורת בלייק גריפין אבל היי, יכול להיות שמירוטיץ' יהפוך עוד 5 שנים לשחקן, אז מי באמת צריך את גריפין?

הכוונה שלי שהלייקרס לא היו מעבירים את הזכויות על מארק והטרייד עדיין היה קורה.

אגב, בהקשר לטרייד, גם היום בעונה הכי טובה של מארק גאסול אני לוקח את אל ג'פרסון לפניו. במקרה של קונטנדורית זה יותר מסובך כי בדרך כלל בשנים האחרונות העמדה הזאת מאויישת בשחקן הגנתי טוב וגאסול עולה עליו בקטע הזה, אבל האיש הוא הסנטר הכי שלם וטכני בליגה היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:57 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
התותח המפוברק כתב:
shachaf78 כתב:

הכוונה שלי שהלייקרס לא היו מעבירים את הזכויות על מארק והטרייד עדיין היה קורה.

אגב, בהקשר לטרייד, גם היום בעונה הכי טובה של מארק גאסול אני לוקח את אל ג'פרסון לפניו. במקרה של קונטנדורית זה יותר מסובך כי בדרך כלל בשנים האחרונות העמדה הזאת מאויישת בשחקן הגנתי טוב וגאסול עולה עליו בקטע הזה, אבל האיש הוא הסנטר הכי שלם וטכני בליגה היום.

הכי טכני, הכי מלוטש בהתקפה, אולי כן. הכי שלם? אני חושב שלאיזה מישהו מאורלנדו יהיה מה להגיד על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:58 pm 
Hall of Famer

הטרייד של גארנט היה מצוין למינסוטה לדעתי. למה? בגלל שהוא הקדים את המאוחר. גארנט היה כבר שבוז כמה שנים עם סגל פתטי שלא הביא אותו לשומקום (חבריו לקבוצה בעונה האחרונה - ריקי דיוויס, מארק בלאונט, רנדי פוי, מייק ג'יימס. עונה לפני זה - וולי ורלד, ריקי דיוויס, בלאונט, מרקוס בנקס ומייק ג'יימס), וברגע שהיה מסיים את החוזה היה עובר למקום אחר.

האמת שהשנים של גארנט מבחינת המועדון היו נוראיות לטעמי בהסתכלות בדיעבד. אין דבר יותר גרוע מלהיות באמצע, וזה מה שהקבוצה הייתה כל השנים - 7-8 שנים רצופות היא עפה בסיבוב ראשון. תוסיפו את פרשת החוזה הכפול של ג'ו סמית, וקיבלתם קבוצה שלא יכולה להתחזק, אבל עם גארנט והמשרתים, הייתה מספיק טובה כדי להגיע לפלייאוף.
אז נכון, לקח זמן, וחלק מזה נבע מהניהול הכושל של קווין מקהייל וגם של דיוויד קאהן. אבל אחרי שאספו כמה וכמה בחירות דראפט, והשיגו מאמן ותיק מהטובים בליגה, הוולבס לראשונה מזה הרבה זמן נאבקים על הפלייאוף. האתגר המרכזי שיהיה להם הוא להשאיר את קווין לאב. אם לאב יישאר, הפרנצ'ייז הזה ימשיך להסתכל קדימה. אם לאב עוזב, הפרנצ'ייז הזה שוב יתפרק ושוב יחפש כשרון בדראפט כדי לעלות בחזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 9:59 pm 
Senior

הכי שלם התקפית כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 10:27 pm 
Freshman

לאב לא האריך את החוזה לא מזמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 10:30 pm 
Junior

התותח המפוברק כתב:
הביקורת על הטרייד בהחלט רלבנטית ותופסת, מכיוון שבאותה נקודה שבה נעשה הטרייד, הערך של גאסול ג'וניור היה שווה ל-0, ובטח שלא היה צפוי להגיע לאן שהוא הגיע, כלומר, קשה להאמין שהמנהלים בממפיס ידעו מה הם עושים 4 שנים מראש.

זה לא משנה. סוג של דוגמא: טייריק אוואנס נתן עונת רוקי אדירה והיה נראה פוטנציאל מגה-סטאר, הארדן נתן עונת רוקי חלשה יחסית, אחרי העונה הזאת אני מניח שOKC התחרטו שלא בחרו את טייריק, בדיעבד די ברור מי עדיף- ג'יימס הארדן. בדיעבד, ממפיס הרוויחו בגדול מטרייד גאסול וזה כל מה שחשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 11:08 pm 
Hall of Famer

נו ב'מת. כשמסתכלים על רוקים, אתה יכול לדבר גם על אפסייד הגיוני. כלומר, הגיוני שמישהו כמו דוויט האוורד לדוגמה, לא יהיה טוב כמו אוקפור בעונה הראשונה שלו בליגה, כי אוקפור מבוגר ומנוסה יותר, אבל האפסייד שלו גבוה יותר ולכן בעתיד הוא ישתפר. אפשר להגיד את אותו דבר גם על הארדן VS אוואנס. היה פה היגיון של תרומה לעתיד ותרומה מיידית. מה שנקרא "אופציה ריאלית".

אתה לא יכול להגיד את זה על מרק גאסול, בנקודת הזמן ההיא, זאת לא היתה שום אופציה ריאלית בעלת ערך שאפשר היה באמת לחזות אותו. עם כל הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 11:11 pm 
Junior

Mook כתב:
בנוסף, לין פתח בהליכים להפוך את המילה "לינסניטי" לטריידמרק! האיש הולך להרוויח מהשימוש בשם הזה הרבה כסף...

איך הוא יכול להוציא על זה טריידמרק? אני מניח שלא הוא המציא את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 11:24 pm 
Sophomore

אגב תכף מתחיל בספורט 5+ ס"א-קליפרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 11:25 pm 
Senior

FLASH כתב:
התותח המפוברק כתב:

זה לא משנה. סוג של דוגמא: טייריק אוואנס נתן עונת רוקי אדירה והיה נראה פוטנציאל מגה-סטאר, הארדן נתן עונת רוקי חלשה יחסית, אחרי העונה הזאת אני מניח שOKC התחרטו שלא בחרו את טייריק, בדיעבד די ברור מי עדיף- ג'יימס הארדן. בדיעבד, ממפיס הרוויחו בגדול מטרייד גאסול וזה כל מה שחשוב.

דוגמה די רעה נתת. את המינוסים של אוואנס(שחקן אנוכי ברמות שלא רואה אף אחד מסביבו) ראו טוב גם בעונה הראשונה המצויינת שלו, שבה הקבוצה שלו בקושי ניצחה משחקים. לאוקלהומה יש רכז דומה מאוד בסגנון לאוואנס אם כי פחות אנוכי. לא רואה סרט שהם אמרו לעצמם 'למה לעזעזל לא החתמנו את טייריק כדי שלא ימסור לדוראנט וילך אחד על חמישה'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 11:37 pm 
Freshman

אפילו ברצלונה לא רצו את מארק גאסול בזמנו, אני בכלל חשבתי שהסיבה היחידה שהוא שיחק שם פעם זה כי הוא אח של... אף אחד לא חלם שהוא יגיע לרמה כזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 18, 2012 11:54 pm 
Junior

טייריק היה משחק באוקלוהומה בדיוק בתפקיד של הארדן כשוטינג גארד, וכמה שהוא אנוכי עדיין הרוב כולל אני, חשבו שהוא בדרך להיות מגהסטאר. נורטון, הארדן ואוואנס באותו גיל בדיוק אבל אולי אתה צודק, כי אני לא עוקב אחרי מכללות.

דוגמא קצת יותר טובה-לפני שרוביו התחיל לשחק בNBA הרוב המוחלט היו אומרים שהבחירה בו לפני סטפן קארי היתה טעות, היום אני מניח שאין ביקורת על הבחירה ברוביו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 12:00 am 
מנהל פורום

matan 2.0 כתב:
Mook כתב:

איך הוא יכול להוציא על זה טריידמרק? אני מניח שלא הוא המציא את זה...

מסתבר שכנראה כן.
בהיותו תיכוניסט הוא השתמש במושג בזה בבלוג שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 12:13 am 
Hall of Famer

האמת שהבחירות גם בסטפן קארי וגם ברוביו היו הימור מסוים. לגבי רוביו, היה ספק לגבי ההתאמה שלו לאן בי איי ואם בכלל הוא יגיע למינסוטה. היו דיבורים שהוא יישאר בברצלונה עד שיעבירו את הזכויות עליו לניו יורק או משהו כזה. לגבי קארי, הוא היה סקורר חסר תקנה במכללה קטנה, אבל עם דגש על סקורר. שחקן של 30 נקודות. היה ספק מבחינת היכולת שלו לעבור לעמדת הפוינט, וגם להסתדר עם מונטה אליס (שאמר בזמנו שאם הווריורס יבחרו גארד, הוא יבקש טרייד).

הבחירה בהארדן הייתה הגיונית מסיבה אחת בלבד - הת'אנדר בחרו שחקן לפי צורך ולא לפי כשרון. דיברנו מספיק על מה יותר נכון. במקרה הזה, דוראנט וראסל ווסטברוק הם שני שחקנים שצריכים את הכדור, והבחירה בהארדן הייתה נכונה מאוד בהיבט זה שהוא פחות צריך את הכדור ביד בשביל להיות אפקטיבי.
לגבי טייריק, לא הייתי סותם עליו את הגולל. כן, אגואיסט שלא מוסר. אבל גם שחקן מאוד מוכשר. רואים שמאז עונת הרוקי לא עבד מספיק בשביל לשפר את המשחק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Yossarian, סאבוניס ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה