סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 10, 2024 2:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 12:34 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
במוקד כמובן י-ם נגד מכבי במלחה. עם כל הדיבורים על נמנום בי-ם לקראת המשחק, אין לי ספק שיהיה מלא עם אווירה חזקה כמו תמיד. וכהרגלי, למרות שי-ם נראית רע, אני לא חושב שלמכבי יהיה קל שם הערב (אבל אשמח להתבדות).

אנקדוטה: אם י-ם מנצחת הערב היא עושה משהו שרק 4 פעמים קרה: לנצח את מכבי בבית ובחוץ באותה עונה. הפועל ת"א עשתה זאת ב-88' (נצ' ביד אליהו בליגה הסדירה ונצחון באוסישקין בבית), הפועל אילת עשתה זאת ב-93', בנה"ש השיגה את זה ב-2008 ואח"כ גם ב-2010.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 1:39 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נדמה לי שירושלים תלויה יותר מתמיד בנעימי, עם כל הכבוד לברדלי ורנדל. מבחינת מכבי - קודם כל, כרגיל, קלעים. מעבר לזה הקו הקדמי שלה עולה על הקו של ירושלים בהרבה דרגות, סופו נראה קצת יותר טוב מאשר בתקופה האחרונה והנדריקס הוא הנדריקס. הם יצטרכו לטחון את תומס-קוקיה-כדיר. אם יש מישהו יחסית מסוכן בקו הקדמי של ירושלים, זה דווקא כדיר. הולך אגרסיבי לסל ומוציא פאולים, גם אם הוא לא בכושר טוב ורמת הביצוע לא בשמיים העונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 1:45 pm 
מנהל פורום

שיא הגולשים בו זמנית בפורום המחודש שייך למשחק ההוא בנוקיה, להערכתי השיא לא ישבר היום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 1:50 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
השאלה המעניינת היא האם הפועל תנסה שוב את רנדל על אוחיון. הדבר החיובי היחיד בערך מכל העונה המחורבנת הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 1:55 pm 
Hall of Famer

אולי, אבל המצב במכבי השתנה. לנגפורד של אז, שהיה באחד המשחקים הראשונים שלו בקבוצה ולגמרי לא בכושר משחק, זה לא לנגפורד של היום, ומכבי רשמה גם את מאלט למשחק הזה (לדעתי הזכרון של רנדל על אוחיון גרם לה לרשום את מאלט במקום סמית). אוחיון לא יהיה לבד.
זה עדיין לא אומר שאם באמת שמים את רנדל על אוחיון, נותנים לו לשבור את הראש לבד כמו שבלאט עשה במשחק הקודם. מכבי שיפרה מאד את משחק הפיקנרול של אוחיון עם הנדריקס, למשל. אם אוחיון נתקע אי אפשר לצפות ממנו שיגבור לבדו על רנדל, רנדל שומר מצוין וגדול על אוחיון בכמה מספרים. חייבים להביא חסימות החוצה, מה שלא עשו במשחק הקודם.

עוד דבר בעניין הזה - לא רק מכבי השתנתה, גם ירושלים השתנתה. ורנאדו עזב והשאיר את רנדל בעצם כחוסם יחיד שיכול לבוא לעזרה. יהיה לו קשה יותר לצאת ולשמור על הפליימייקר של היריב, ואם הוא יעשה את זה הוא יחשוף את הקו הקדמי של ירושלים שגם ככה לא משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 2:10 pm 
Sophomore

רק כדי להכנס שוב לחתימה של עופר האדום.אז:
כרגיל יקבלו בראש והביתה(לפחות הפעם הבית קרוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 3:15 pm 
Hall of Famer

במצב של היום, אם ירושלים תתעקש להוציא את רנדל החוצה, אולי שווה לה לשים אותו דווקא על לנגפורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 3:18 pm 
Freshman

הדבר העיקרי שהשתנה זה שהפעם מכבי מגיעה למשחק ולא רבע קבוצה שעברה 3 משחקים ב-4 ימים ורק רוצה לראות את המיטה הקרובה .

קצת מוזר לעשות ניתוחים מקצועיים למשחק חסר החשיבות הספורטיבי שהתקיים בסיבוב הקודם והתוצאות של מכבי והפועל מאז די מוכיחות את העניין הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 3:26 pm 
Sophomore

אה, כי היום החשיבות הספורטיבית היא דרמטית?...
עצם זה שבעיצומו של יום בו יש משחק בין מכבי לי-ם הת'רד על המשחק לא מעניין כמעט אף אחד מעיד על החשיבות הספורטיבית המביכה שיש למשחק הזה, או יותר נכון לליגה הזאת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 3:29 pm 
Freshman

מכבי רעננה זל כתב:
עצם זה שבעיצומו של יום בו יש משחק בין מכבי לי-ם הת'רד על המשחק לא מעניין כמעט אף אחד מעיד על החשיבות הספורטיבית המביכה שיש למשחק הזה, או יותר נכון לליגה הזאת...

ברור שהחשיבות הספורטיבית אפסית לאורך כל העונה כולל משחקי הגביע המגוכחים בסיומה אבל בסיבוב הקודם מעבר לחוסר החשיבות הספורטיבית הכללית מכבי פשוט לא היתה במצב של כשירות ספורטיבית בגלל עומס המשחקים והעובדה שהיא עלתה עם חצי הרכב בגלל חולים ופצועים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 3:51 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
למשחק הזה יש דווקא חשיבות ספורטיבית ויוקרה לא מעטים בכלל. הסיבה העיקרית שאף אחד לא מתעניין בו כמעט זה שניצחון של הפועל ייחשב להפתעה מרעישה, אפילו יותר מהניצחון בסיבוב הקודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 4:03 pm 
Hall of Famer

יוסי22 כתב:
מכבי רעננה זל כתב:

ברור שהחשיבות הספורטיבית אפסית לאורך כל העונה כולל משחקי הגביע המגוכחים בסיומה אבל בסיבוב הקודם מעבר לחוסר החשיבות הספורטיבית הכללית מכבי פשוט לא היתה במצב של כשירות ספורטיבית בגלל עומס המשחקים והעובדה שהיא עלתה עם חצי הרכב בגלל חולים ופצועים.

ושכחת להוסיף את הסיבה העיקרית לכך שהמשחק לא היה ספורטיבי - מכבי הפסידה בו.

וסתם הצצתי על הסטט' של המשחק ההוא לראות על איזה חצי הרכב בגלל החולים והפצועים , וזה ההרכב שמכבי שיחקה בו במשחק ההוא - הנדריקס, סמית' , בלו , אליהו , פניני , בורשטיין , אוחיון , סופו , לנגפורד.

אין ספק , זה הסגל המשני של מכבי. אולי אלון שטיין היה חולה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך א' פברואר 19, 2012 4:10 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 4:10 pm 
Sophomore

צודק עופר האדום. יוסי,ההודעה שלך היא פשוט התבכיינות אחת גדולה. כן עייפות לא עייפות,חולים, ירדו לאשתו של סופו מים+מהברך שלו באותו ערב.
היו יותר טובים.ניצחו(או אפילו הביסו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 4:53 pm 
Hall of Famer

הכו שוק על ירך (באמת).

ברור שמכבי לא שיחקו בהרכב חסר/פצוע וכו'. מה שכן נכון לומר הוא שכדאי לציין שמכבי שיחקו משחק שלישי בארבעה ימים, מה שיריבתה לא עשתה, דבר שמאוד עזר לי-ם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 5:05 pm 
Junior

מה זה משנה? החשיבות של נצחון ירושלים בראייה לאחור, (ובייחוד לאור שיטת הפיינל פור) היא זניחה עד בטלה. ניחא, הנצחון היה מהווה בוסט מוראלי לקראת המשך העונה, אלא שגם קטש וגם ורנאדו הלכו הביתה למרות הנצחון ומכבי יצאה משם לראלי של 18 נצחונות ברצף כמדומני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 5:14 pm 
Sophomore

הציעו לי כרטיס חינם למלחה הערב, ואני לא הולך. הקבוצה של השנה ממש לא עושה חשק ללכת לראות אותה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 5:29 pm 
Hall of Famer

yoya כתב:
הציעו לי כרטיס חינם למלחה הערב, ואני לא הולך. הקבוצה של השנה ממש לא עושה חשק ללכת לראות אותה

פעמיים הציעו לי כרטיס להפועל נגד מכבי בנוקיה , פעמיים סירבתי (מסיבות אחרות) , ופעמיים הפועל ניצחה (גביע 2008 ומשחק הליגה העונה).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 6:20 pm 
Freshman

עוד חכמולוג שיודע למצוא לינק לסטטיסטיקה של המשחק...

בניגוד אליך אני עוקב אחרי מכבי ואני גם זוכר את הסיטואציה , מכבי הגיע במשחק שלישי תוך 4 ימים בלי טיפת חשק לשחק כדורסל כשמעל הכול ריחפה המחלה של סופו וסמית שהיו חולים באותו תקופה ובקושי שיחקו במשחק היורוליג מול שרלואה , הנדריקס חזר מפציעה בכתף וגם הוא שיחק מעט מאוד מול שרלואה .

ככה שזה לא היה סתם משחק שלישי ב-4 ימים אלא כזה שבא בתקופה שבה מכבי ניסתה להשאיר איכשהו את הראש מעל המים עם כל המחלות והפציעות של שחקני המפתח , טבעי שבמשחק האחרון ברצף מכבי תציג רמת אנרגיה כמו שהציגה .

זה כמובן לא הפריע לאוהדי הפועל לשגות באשליות מופרעות לגמרי על דרך חדשה של הקבוצה שלהם ועוד בלה בלה , אבל זה בסדר ככה החזרה למציאות רק כאבה יותר... כשבצד השני מכבי עשתה את כל הדרך לטופ 16 מהמקום השני בלי פארמר ועכשיו היא עם סיכויים טובים להצלבה , איפה הפועל ? שאלה טובה.

למעשה זה נחמד שמפתחים ציפיות על סמך המשחק ההוא , ככה גם פה החזרה למציאות תכאב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 8:26 pm 
Junior

175 ש"ח לכרטיס, זה מה שחבורת ההזויים בראשות דני קליין גובה עבור המשחק זה, אין בושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 8:48 pm 
מנהל פורום

התחזית שלך לתוצאת המשחק היום, יחודית ומראה על הבנה נדירה של מפת הכוחות בן הקבוצות, יוסי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 9:32 pm 
מנהל פורום

תהיו נחמדים ותזרקו מידי פעם תיאור של מה שקורה באמת אני ניזון מהPBP העקום של המנהלת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 9:37 pm 
Hall of Famer

מכבי לא במשחק.לא שומרת. נעימי ורנדל מפרפרים את מכבי וכמו שחשבתי - טיול צהוב לא יהיה כאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 9:52 pm 
Freshman

יוסי22 כתב:
עוד חכמולוג שיודע למצוא לינק לסטטיסטיקה של המשחק...

בניגוד אליך אני עוקב אחרי מכבי ואני גם זוכר את הסיטואציה , מכבי הגיע במשחק שלישי תוך 4 ימים בלי טיפת חשק לשחק כדורסל כשמעל הכול ריחפה המחלה של סופו וסמית שהיו חולים באותו תקופה ובקושי שיחקו במשחק היורוליג מול שרלואה , הנדריקס חזר מפציעה בכתף וגם הוא שיחק מעט מאוד מול שרלואה .

ככה שזה לא היה סתם משחק שלישי ב-4 ימים אלא כזה שבא בתקופה שבה מכבי ניסתה להשאיר איכשהו את הראש מעל המים עם כל המחלות והפציעות של שחקני המפתח , טבעי שבמשחק האחרון ברצף מכבי תציג רמת אנרגיה כמו שהציגה .

זה כמובן לא הפריע לאוהדי הפועל לשגות באשליות מופרעות לגמרי על דרך חדשה של הקבוצה שלהם ועוד בלה בלה , אבל זה בסדר ככה החזרה למציאות רק כאבה יותר... כשבצד השני מכבי עשתה את כל הדרך לטופ 16 מהמקום השני בלי פארמר ועכשיו היא עם סיכויים טובים להצלבה , איפה הפועל ? שאלה טובה.

למעשה זה נחמד שמפתחים ציפיות על סמך המשחק ההוא , ככה גם פה החזרה למציאות תכאב יותר.

מת על השחצנות/יהירות הזאת... ללא ספק הקבוצה שהכי כיף לשנוא במדינה (בשבילי אפילו יותר מירושלים...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 10:03 pm 
Hall of Famer

נעימי במשחק אדיר. בלעדיו י-ם פשוט חצי קבוצה. י-ם במשחק לחימה: כל הכדורים שצריכים להלחם עליהם הולכים עליה, כנ"ל 6-1 בריבאונד התקפה.
נכון לעכשיו? מכבי תאכל הרבה הרבה חצץ כאן וגם אם תנצח, תתקשה מאוד ולא תטייל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 10:06 pm 
Hall of Famer

עד עכשיו הבעייה הגדולה של מכבי היא דווקא הנדריקס, במשחק החלש ביותר שלו העונה. הוא נראה מאד עייף, לא ברור מה הקטע. הססן ביציאה לפיקנרול ונתקע כל הזמן באמצע, מפסיד במאבקי הריבאונד, בורחים לו כדורים מהידיים בהתקפה.
לא ברור הניסוי הזה של בלאט בהתחלה. מה השטויות האלה. אם אמרת שזה משחק חשוב, תפסיק עם הניסויים ותעשה מה שצריך כדי לנצח אותו.
ירושלים לא במשחק טוב, אבל לחימה טובה, ונעימי. ירושלים לגמרי תלויה בו, זה מדהים עד כמה. מכבי מאד מפוזרת, וזה נראה לא טוב מבחינתה. מחצית שנגמרת ב-2 אבל נראית כמו 10.

וליאור אליהו. יא חתיכת רכיכה. אם את הכדור האחרון הזה לא הטבעת, אין לך תקנה. חתיכת פחדן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: goldman, סוקרטס ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה