סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 10, 2024 4:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 11:54 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
2 שאלות:

1) אם מאלט הוא אחד הגארדים הטובים באירופה.... מה יוגב?
2) אם בלאט לא סומך ולא מאמין במאלט (מעדיף את שייר על פניו)... למה הוא בכלל מלביש אותו ולא את סמית?

ושאלת בונוס. מי הגאון בירושלים שהחליט לוותר על יוגב? הוא בטח לא ישן מי יודע מה היום בלילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 11:56 pm 
Hall of Famer

אותי אף אחד לא פוגש במאי. אני לא הולך לפיינל קופל כבר כמה עונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
ושאלת בונוס. מי הגאון בירושלים שהחליט לוותר על יוגב? הוא בטח לא ישן מי יודע מה היום בלילה.

יוגב היה השחקן שקטש הכי רצה שיישאר. אתה באמת חושב שאם מכבי רוצים שחקן , הוא באמת צריך שהפועל ״תוותר״ עליו?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

Senior

קוף ירוק כתב:
2 שאלות:

1) אם מאלט הוא אחד הגארדים הטובים באירופה.... מה יוגב?
2) אם בלאט לא סומך ולא מאמין במאלט (מעדיף את שייר על פניו)... למה הוא בכלל מלביש אותו ולא את סמית?

אני חושב שבלאט רצה לתת למאלט לשחק כי הוא לא ראה פרקט שבועיים. במשחק מול הבקעה או משהו כזה הוא היה ממשיך לדעתי לתת לו קרדיט, אבל אף אחד במכבי כולל דייויד לא רוצה להפסיד פעמיים לירושלים באותה עונה.

לגבי יוגב, הוא נראה כמו כלום בירושלים בשנה שעברה וסביר להניח שהיה ממשיך להיראות ככה גם העונה. במקרה הוא הגיע לקבוצה עם מאמן אמיתי שיש לו שיטה ותרגילים ועוד כל מיני דברים שזרים לקטש.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך א' פברואר 19, 2012 11:58 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2012 11:57 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שמישהו ויתר על יוגב. הוא קיבל הצעה טובה יותר ממכבי שאני לא יודע אם י-ם הייתה יכולה להשוות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

Sophomore

oren_80 כתב:
אותי אף אחד לא פוגש במאי. אני לא הולך לפיינל קופל כבר כמה עונות.

גם אני לא.אל תדאג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

Hall of Famer

zurkin כתב:
מזמין אותך לראות את זה שוב. אם יש בך מעט אובייקטיביות אולי תשתכנע.

ראיתי פעמיים, וזאת דעתי. אני מניח שאתה יותר אובייקטיבי ממני (?) , אז נזרום איתך......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:01 am 
Hall of Famer

חייב לומר שהסיטואציה של בראדלי- 3 עונשין בסוף היא מהמלחיצות ביותר שיש (וגם נדירה למדיי בכדורסל). עמד בזה יפה מאוד. אני מכיר מקרה אחד בליגה שבו גליל שיחקה מול מכבי ביד אליהו, קיבלה 2 זריקות עם 00:00 על השעון בפיגור 1 ו...החטיאה את שתיהן.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:02 am 
Senior

עופר האדום כתב:
קוף ירוק כתב:

יוגב היה השחקן שקטש הכי רצה שיישאר. אתה באמת חושב שאם מכבי רוצים שחקן , הוא באמת צריך שהפועל ״תוותר״ עליו?

נו אז מה זה אומר? רק שקטש לא היה הגאון הזה. בגלל זה השאלה, מי היה הגאון.

ירושלים בהחלט וויתרה עליו, היה איתו ראיון לפני איזה חודש-חודשיים שבו הוא בפירוש רמז את זה. אוחיון לא מרוויח במכבי סכומים שירושלים לא יכולים לשלם לו, אני מניח שתוספת של חצי מהשכר שביזבזו על כדיר היה מספיק בשביל להשאיר את אוחיון בירושלים. וזה מבחינתי בהחלט מישהו וויתר, מישהו בירושלים החליט שיוגב לא שווה הוצאה של סכומים גדולים, החליט לא לשלם מה שצריך בשביל להשאיר ואיבד אותו למכבי.

אני רק מזכיר שמורן רוט קיבל אותה הצעה שיוגב קיבל ממכבי ודחה אותה כי היא לא הייתה מספיק טובה כספית והוא אפילו אמר בשבוע שעבר שהוא חשב שבשביל לשחק במכבי הוא צריך להרוויח יותר. יוגב מהצד השני הסכים לקחת את ההצעה הזאת ולכן הוא במכבי ולא רוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:02 am 
Sophomore

עופר האדום כתב:
zurkin כתב:
מזמין אותך לראות את זה שוב. אם יש בך מעט אובייקטיביות אולי תשתכנע.

ראיתי פעמיים, וזאת דעתי. אני מניח שאתה יותר אובייקטיבי ממני (?) , אז נזרום איתך......

לא יותר אובייקטיבי בכלל, אבל הסתכלתי מספיק פעמים על המהלך כדי לבדוק. בגלל זה גם פתחתי ואמרתי שהיה שיפוט מחורבן, נקודה. השופטים פשוט לא שלטו על מה שקורה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:05 am 
Junior

השופטים לא קבעו כלום היום, החלטות מטופשות לכאן ולכאן, התוצאה נקבעה נטו ע"י הקבוצות עצמן. כיף גדול היה הערב ובאמת שהתוצאה לא חשובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:06 am 
Junior

אם הייתי חושב שניצחון נוסף העונה ייעשה לירושלים איזה אפגרייד בהבנה שאם תרצה או לא - לפחות עד חזרת הפועל ת"א - היא מספר 2' בכדורסל הישראלי ומחויבותה לעשות הכול על מנת להגיע בכל עונה לשלבי הטופ של שני מפעלי ארצינו, סביר לא היה אכפת לי אם תנצח פעם נוספת את מכבי, אבל אני יודע שהאנרגיות והמחויבות הזו היא רגעית.
נעימי, אם ירצה להתקדם, חייב לשפט את העקביות שלו בתקופה ובשליטה שלו על הקבוצה. לא בכל קבוצה שהוא יגיע אליה, הוא יקבל שני משחקי עונה במתנה בלי תלות מקום והישגי הקבוצה שלו בשאר המשחקים, לבוא ולהראות מה הוא יודע כמו שהוא מראה כל פעם שהוא רואה משחק גדול כזה.

לגבי מכבי, מעולם לא הייתה כל כך חשופה בפיק אנד רול פשוט. עם הנדריקס, עם סופו, הכול נראה כל כך קל. פעם זה נגמר בחצי מרחק של הפוינט, פעם אחרת למעין חצי ראנר חצי גויאבה של גבוה חסר רגש. ולא הגבוהים לבדם, הריפיון של הגארדים במעבר 'שארפ' בכוח בחסימות כבר לא קיים וגם ריצה מהירה לחיפוי היא לא ריצה.
לירושלים בפירוש הגיע לנצח היום. אבל גם שמכבי ביום כזה, אתה צריך לאסוף את עצמך, לקלוע את הזריקות החופשיות שאתה מקבל ברגעי מפתח וגם כאלה שלו ובעיקר בעיקר, לשים את הכדור העגול בתוך הטבעת כשאתה עומד לבד וכל שאר השחקנים עומדים משום מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:08 am 
Hall of Famer

אני גם לא חושב שהשיפוט ניצח למכבי את המשחק, ממש לא. מהצד השני, הוא ממש לא היה ״שערורייתי״ נגד מכבי כמו שטענו פה כמה צהובים. היה משחק נפלא שיכל ליפול לכאן או לכאן, והלך לקבוצה היותר עמוקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:11 am 
Junior

ברגע שהמשחק הגיע להארכה ובלי רנדל, היה ברור לי שהפועל יפסידו, חשבתי שהם בכלל לא יתפקדו בההארכה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:14 am 
Junior

oren_80 כתב:
חייב לומר שהסיטואציה של בראדלי- 3 עונשין בסוף היא מהמלחיצות ביותר שיש (וגם נדירה למדיי בכדורסל). עמד בזה יפה מאוד. אני מכיר מקרה אחד בליגה שבו גליל שיחקה מול מכבי ביד אליהו, קיבלה 2 זריקות עם 00:00 על השעון בפיגור 1 ו...החטיאה את שתיהן.....

העבירה של אלן הנדרסון בנדי ברצלונה על פרקינס לא הייתה בסיטואציה דומה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:15 am 
Hall of Famer

לדעתי לא, אני חושב שנשארו להם שניות בודדות מאוד, אבל לא בטוח ואין לי כוח לבדוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:16 am 
Senior

אריה כתב:
ברגע שהמשחק הגיע להארכה ובלי רנדל, היה ברור לי שהפועל יפסידו, חשבתי שהם בכלל לא יתפקדו בההארכה....

דווקא היה ברור שירושלים יפסידו רק בגלל איך שהם הגיעו להארכה. טעות של השופטים (באי שריקה של בורשטיין, לא בעבירה על בראדלי) שהם יודעים שהם טעו אבל לא יכולים לשנות את זה. היה ברור שהם יתנו למכבי קצת להרביץ וישרקו בצד השני הכל בהארכה וידאגו אם צריך שמכבי תנצח בשביל שלא ידברו על העבירה שלא נשרקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:32 am 
Freshman

עופר האדום כתב:
zurkin כתב:
שני דברים אליך, עופר האדום.
1. השיפוט היה מחורבן, לשני הצדדים, אבל ההתעלמות של השופטים מהעבירה של בורשטיין במהלך האחרון זה מה שהביא להארכה. זה היתה החלטה הרבה יותר קריטית. לגבי הפאול של נעימי, היה גם היה. הכדור אמנם פגע לבורשטיין ברגל אבל כשהוא ניסה להגיע אליו נעימי עשה פאול עם הגוף ואולי גם עם הידיים ועיכב אותו בדרך לכדור.

לדעתי הייתה יותר עבירה של בורשטיין מעבירה על בורשטיין.

עכשיו אתה סתם מבזה את עצמך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 12:57 am 
Hall of Famer

Joav כתב:
עופר האדום כתב:
zurkin כתב:
שני דברים אליך, עופר האדום.
1. השיפוט היה מחורבן, לשני הצדדים, אבל ההתעלמות של השופטים מהעבירה של בורשטיין במהלך האחרון זה מה שהביא להארכה. זה היתה החלטה הרבה יותר קריטית. לגבי הפאול של נעימי, היה גם היה. הכדור אמנם פגע לבורשטיין ברגל אבל כשהוא ניסה להגיע אליו נעימי עשה פאול עם הגוף ואולי גם עם הידיים ועיכב אותו בדרך לכדור.

לדעתי הייתה יותר עבירה של בורשטיין מעבירה על בורשטיין.

עכשיו אתה סתם מבזה את עצמך

המבוזה מבזוי פטור.

אבל ככה לפחות נראה לי ממבט ראשון (פלוס הילוך חוזר), בורשטיין איבד את הכדור, ובמרדף אחריו קצת דחף את נעימי. אבל אולי אני טועה, אני לא תמיד צודק.........

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 1:18 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
היה פאול ברור של נעימי במקרה הזה.

דווקא במשחק עם שיפוט סביר לגמרי, היה מוציא מהדעת לראות את מכבי. את בורשטיין מסנן את ה"מאיפה הם מביאים את השריקות האלה" אחרי עבירה סופר ברורה של הנדריקס, לראות את רייניש מתחנן בפני בלאט שיפסיק לנדנד לו, ונמצא בסיטואציה של לתרץ החלטת שופטים שגויה לטובת מכבי, או לראות פעם אחר פעם איך משנים החלטות לטובת מכבי מסיבות תמוהות לגמרי - גם החוץ של אוחיון (שמן הסתם היה פאול עליו קודם, אבל לא שרקו את זה למיטב ידיעתי) וגם שעון ה-24 שנגמר, לא ברור לי איך אפשר היה להפוך את ההחלטה במקרים האלה.

אבל שיהיה, גם הפועל נהנתה מכל מיני שטויות שיפוטיות וממילא לא על זה הלך המשחק. לדעתי ההחלטה לשים את רנדל על לנגפורד היתה לא משהו בכלל. היה עדיף לנסות אותו שוב על אוחיון, מסתבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 2:18 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

ואף מלה על ראשון, שחוזרת מפיגור ענק, עם חמישייה שנופלת מהרגליים.
עוד משחק הירואי.
ואיפה כל אלה שאומרים שאפי לא מאמן??
לדעתי מאמן העונה. לא רואה מאמן אחר שהיה עושה עם ראשון מה שאפי עושה השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 2:22 am 
Senior

אם כל הכבוד לאפי (שכבר אמרתי שעושה עבודה גדולה) מאמן העונה זה ליאור לובין בהליכה עד עכשיו. מוביל את הליגה שמתחת מכבי בקלות, כמעט והבטיח את המקום השני, משחקים כדורסל טוב בבית ובחוץ, וזה למרות שגם אצלו אין איזה סגל עמוק, ישראלי תותח, אבל בעיקר חיבור וקבוצתיות. ללובין אין את התקשורת של אפי, אבל הוא בקלות מאמן העונה עד עכשיו ואחרי שלקחו ממנו את זה בשנה שעברה לדעתי אין שום סיכוי שהוא לא יבחר השנה (אלא אם כן יחרבש את הפיינל פור ולא יגיע אליו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 2:33 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

תקציב השחקנים של ליובין גבוה לפחות פי 1.5 מזה של אפי. אם לא יותר.
מוביל בקלות? אלמלא הסל של יבזורי בשנייה האחרונה נגד ראשון, מספר הנצחונות של גלבוע-גליל זהה לזה של ראשון (וראשון עם משחק פחות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 3:04 am 
Senior

אם לסבתא היו גלגלים. לובין מוביל בקלילות כן. למה בקלילות? מכל קבוצות הצמרת שנמצאות עם 6 הפסדים בלבד, הוא היחידי שעבר כבר את מכבי וירושלים. נשארו לו משחקים קלים ורוב הסיכויים שהוא יגמור את הסיבוב עם ה5 הפסדים שיש לו עכשיו. ראשון מהצד שני סיכוי לא רע שתוסיף עוד 2 אולי יותר מי יודע. לובין גם מחזיק בניצחון כפול על ראשון, ירושלים, הפרשים מול חולון, וניצחון על אשקלון. מבין קבוצות הצמרת שהם לא מכבי ללובין יש הפסד אחד בלבד לחולון בפחים. זה לקחת את הקבוצה שלו למקום השני בהליכה.

ולובין למרות התקציב הגדול יותר, עדיין הקבוצה שלו בסופו של דבר זה יבזורי ו4 זרים, בדיוק כמו חנוכי ו4 זרים בראשון. ההבדל אם כבר הוא בספסל, שם לראשון יש יתרון בבן דוד ושולמן שהם טובים יותר מפרחי וטישמן, ולגליל יתרון כמובן עם קוז'י ומרטין. יתרון לגליל, אבל לא כזה מנופח כמו שניסית להציג.

מה שלובין עושה בסגל של הגליל זה לא פחות מרשים מאפי, לטעמי יותר אפילו. במיוחד הכדורסל שהגליל משחקים שהוא סה"כ כדורסל טוב, עיקבי, ויציב וזאת הקבוצה היחידה כמעט שאפשר להגיד את זה עליה השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2012 7:36 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי מאמן העונה זה בכלל שמיר, והוא מן הסתם גם ייקח את התואר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, Y.T ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: