סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 10, 2024 8:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 2:17 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לקראת הטרייד דד-ליין שוב עולה השאלה. למרות פציעות רבות בקו האחורי, שיקאגו מובילה את הליגה עם מאזן של 32-8 (80%), הפרש הנק' הטוב ביותר בליגה, רצף של 7 נצחונות (כולל בק טו בק מול פילי ואינדי הטובות) ומשחקי בית למכביר בתקופה הקרובה, אין ספק שהם קבוצת עונה סדירה מעולה, ככל הנראה הטובה ביותר בליגה זו העונה השנייה ברציפות. השאלה היא מה יקרה בפלייאוף והאם הבולס צריכים לוותר על משהו כדי להשיג משהו, להתחזק ולהכין את עצמם למאבק האמיתי. המאבק האמיתי נחלק לשלושה: התמודדות מול קבוצות טובות כמו הניקס, אינדיאנה, פילדלפיה, המג'יק ואטלנטה; התמודדות מול מיאמי; התמודדות מול הקבוצה שתגיע מהמערב. במאבק מול הקבוצות הטובות הבולס פייבוריטים. אני לא חושב שיהיה להם קל לעבור אף אחת מהקבוצות האלו, בייחוד עם החולשה הידועה של בוזר במשחקים מולן ואם ריפ יגיע פצוע גם לסדרות האלו (נפצע שוב הלילה) ובהחלט יכולה להיות כאן הפתעה, אבל הקושי הגדול שעומד בפני הבולס בדרך לאליפות הוא הסופר-גרופ של ההיט שהדיחו אותם בגמר המזרח בשנה שעברה. רוז יגיע לסדרה הזו, אם תהיה, כשהוא מותש מלסחוב את הקבוצה על גבו (ואחרי שהתמודד מול מלכודות רבות, כשהוא מוביל הכדור העיקרי והיחיד כמעט בשיקאגו שמסוגל להתגבר על השחקן שלו). הוא ייתקל בשמירה אגרסיבית, לעתים כפולה ובלברון ששמר אותו בהצלחה רבה בדקות האחרונות של משחקים רבים. יתרון האתלטיות והזריזות של רוז הולך לאיבוד בחלקו מול לברון הגבוה ממנו. נראה שגם ההנהלה של הבולס, מהתבטאויות ששמעתי, לא הייתה מהמרת את כספה על הבולס במאצ'-אפ מול ההיט כשהם בריאים.
כמו שאני רואה את זה, לבולס מספר נקודות חולשה:
1. כוח אש מהספסל.
2. סקנד גארד ברמה גבוהה עם יכולת להוליך את הכדור ולעזור לרוז כשהמלכודות מגיעות (זה אמור היה להיות ריפ).
3. שחקן שמסוגל ליצור.
4. גבוה חמישי יעיל.
5. מחליף ראוי לדנג על הספסל (געגועיי הידועים לשמצה לג'יימס ג'ונסון, קורבר כגיבוי הוא שחקן טוב אבל סטריקי למדי).
6. רכז שלישי איכותי (מייק ג'יימס נופה לצערי).
- אפשר גם לראות את הרכב השחקנים של הבולס כחסר אופציה שנייה, כאשר דנג מעולה בתור אופציה שלישית אך לא יותר מזה.
נקודות החולשה של ההיט הם בעיקר בעמדות הפוינט והסנטר, כאשר הפוינט בעיניי סביר לגמרי עם קול וצ'אלמרס. אין צורך בפוינט משוכלל מדי כשווייד ולברון גם כך מנהלים את ההתקפות. זה מותיר את עמדת הסנטר בה ג'ואל אנתוני מככב. ייתכן ובעונת המלפפונים הבאה הם יסגרו את הבור הזה ויהיה הרבה הרבה הרבה יותר קשה לנצח אותם (בתקווה שקיימן או סנטר סביר לא יגיע אליהם בטרייד דד-ליין).
האם הבולס צריכים להביא חיזוק עכשיו במחשבה על הפלייאוף או להסתפק ביכולת הגבוהה שהם מציגים ולהותיר את הרכב השחקנים בעינו? האם הם צריכים לוותר על אשיק (שהכרחי למאבקים מול הווארד ונותן הגנה מצוינת מהספסל) או לוותר על נכסים עתידיים אחרים (הבחירה של שארלוט שעשויה להיות בחירה גבוהה בעוד מספר שנים, הבחירה של הבולס העונה, מירוטיץ' שמתפתח בינתיים באופן נאה בריאל) כדי לתת לעצמם סיכוי טוב יותר העונה לקחת את הכל?
היו דיבורים על גאסול הבוגר במקום בוזר + ווטסון, אני מניח שיוסטון/ג"ס ישמחו לעסקה על אשיק ושווה גם לשרבב את דוויט שאולי בכל זאת ייקח את כישוריו לעיר הרוחות.

מה דעתכם? האם שיקאגו צריכים לעמוד במקום או להרים את הטלפונים וללכת על צעד נועז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 4:54 pm 
Hall of Famer

הייתי מחליף את בוזר בשביל מישהו עם קצת יותר האסל, גם אם זה יעלה בכמה נקודות פה ושם (גם ככה הוא לא קולע בפלייאוף). במיוחד אם אפשר להוסיף 2. למשל, מילסאפ והייווארד, או המפריז ומורו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 5:09 pm 
Hall of Famer

אני בספק אם מישהו ירצה את בוזר והחוזה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 5:15 pm 
Freshman

לדעתי הבעיה הכי גדולה של הבולס היא חוסר היכולת להישאר בריאים לתקופה ממושכת. רק חמישה משחקים מאז האול-סטאר וריפ שוב נפצע (משהו בכתף ולא נשמע טוב מדי) בנוסף גם ווטסון נקע את הקרסול מול פילדלפיה (חזר אחר כך למשחק וקלע 7 נק' ברבע הרביעי אבל לא שיחק מול אינדיאנה). אם (וזה אם גדול) לבולס יהיה סגל מלא ובריא בפלייאוף אז אני חושב שהם מסוגלים להתמודד ואולי אף לעבור את מיאמי.

הייתי שוקל לעשות איזשהו טרייד בשביל לחזק את הקבוצה התקפית רק במקרה והפציעה של ריפ חמורה או שיש טרייד שמשדרג את הקבוצה משמעותית (לא סביר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 5:33 pm 
Hall of Famer

גם אם הפציעה של ריפ לא חמורה (אני לא יודע) השחקן היה פצוע לאורך כל העונה למעט משחקים ספורים. אם שיקאגו לא יעשו דבר, הם הלכה למעשה יהמרו על העונה בבריאותו. עם ברואר ב - 2 הם ככל הנראה לא עוברים את מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 5:39 pm 
Freshman

יש לך איזשהו טרייד שיהפוך את הבולס לפייבוריטים מול מיאמי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 6:23 pm 
Hall of Famer

לא אבל להשאיר את הקבוצה כפי שהיא הייתה לפני שנה בעת ההפסד לאותה מיאמי (אולי פחות מחוברת) זה לא חכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 6:32 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
הייתי מחליף את בוזר בשביל מישהו עם קצת יותר האסל, גם אם זה יעלה בכמה נקודות פה ושם (גם ככה הוא לא קולע בפלייאוף). במיוחד אם אפשר להוסיף 2. למשל, מילסאפ והייווארד, או המפריז ומורו.

יוטה לא חידשה את החוזה של בוזר בשביל לתת במה למילסאפ אז למה שייתנו אותו באופן כללי ועוד עם היווארד ?
איך אתה משווה את המפריז ומורו למילסאפ והיוורד ? מילסאפ לפחות רמה אחת מעל המפרייז ומורו לא יותר טוב מהיווארד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 6:41 pm 
Hall of Famer

יוטה, אתה צודק. אבל זה לא מה שכתבתי. הטרייד עם יוטה עדיף לשיקגו, אבל אם אני שיקגו, הייתי לוקח גם את הטרייד עם ניו ג'רזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 6:42 pm 
Freshman

Att כתב:
לא אבל להשאיר את הקבוצה כפי שהיא הייתה לפני שנה בעת ההפסד לאותה מיאמי (אולי פחות מחוברת) זה לא חכם.

לעשות טרייד ולהסתכן בלהפוך את הקבוצה לפחות טובה זה יותר חכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 6:57 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
בוודאי שיש טרייד שישפר את שיקגו - הווארד תמורת כלמישהואלארוז. הבעייה היא שאין שום אינדיקציה כרגע שהווארד בכלל רוצה להיות שם. ובלי זה אי אפשר לעשות טרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 7:16 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם אני שיקגו, אני מסתכל מה קרה לבוסטון בסוף העונה שעברה ונמנע מכל טרייד שהוא לא גניבה מוחלטת (או הטרייד שעמוס הציע). בפרט, בוזר הוא שחקן עם חסרונות, אבל יתרון מאוד גדול זה שלא נראה שיש לו בעיה עם המעמד הנוכחי שלו בקבוצה. שחקן לכאורה טוב יותר יכול לפוצץ את העסק כי הוא ירצה עוד כדורים או כל בעיית אגו אחרת.

אני בכלל לא מבין למה ברור שמיאמי פייבוריטית מול שיקגו. מיאמי נראית סובלת מכל תחלואי העונה שעברה ואמנם היה לה שנה להתחבר יותר טוב, אבל גם לשיקגו היה הלוקסוס הזה, ושנה שעברה זו היתה קבוצה של שחקנים חסרי כל ניסיון במעמדים האלה. ועל פניו נראה שבעמדה הכי חשובה במגרש (המאמן) לשיקגו יש עדיפות מוחלטת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 8:16 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
בוודאי שיש טרייד שישפר את שיקגו - הווארד תמורת כלמישהואלארוז. הבעייה היא שאין שום אינדיקציה כרגע שהווארד בכלל רוצה להיות שם. ובלי זה אי אפשר לעשות טרייד.

שלא לדבר על לברון+וויד תמורת ג'ון לוקאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 8:17 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
אם אני שיקגו, אני מסתכל מה קרה לבוסטון בסוף העונה שעברה ונמנע מכל טרייד שהוא לא גניבה מוחלטת (או הטרייד שעמוס הציע). בפרט, בוזר הוא שחקן עם חסרונות, אבל יתרון מאוד גדול זה שלא נראה שיש לו בעיה עם המעמד הנוכחי שלו בקבוצה. שחקן לכאורה טוב יותר יכול לפוצץ את העסק כי הוא ירצה עוד כדורים או כל בעיית אגו אחרת.

אני בכלל לא מבין למה ברור שמיאמי פייבוריטית מול שיקגו. מיאמי נראית סובלת מכל תחלואי העונה שעברה ואמנם היה לה שנה להתחבר יותר טוב, אבל גם לשיקגו היה הלוקסוס הזה, ושנה שעברה זו היתה קבוצה של שחקנים חסרי כל ניסיון במעמדים האלה. ועל פניו נראה שבעמדה הכי חשובה במגרש (המאמן) לשיקגו יש עדיפות מוחלטת.

אבל לכן הטריידים שהצעתי, הם בעבור שחקנים פחות טובים במובהק מבוזר, אבל כאלה ש(אני מקווה) לא ייעלמו בפלייאוף, ושבכל מקרה יתנו את ההגנה וההאסל שבוזר לא יכול לתת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 8:30 pm 
מנהל פורום

Att כתב:

איך בדיוק אתה אומר ששיקאגו היא "כפי שהיא הייתה לפני שנה בעת ההפסד לאותה מיאמי"?
דבר ראשון היו שינויים פרסונאליים. אמנם זו לא מהפכה, אבל כן צורף שחקן משמעותי ביותר (המילטון) והיו שינויים נוספים:
הצטרפו: המילטון, ג'ימי באטלר, ג'ון לוקאס (לא ממש שיחק בעונה שעברה).
עזבו: קית' בוגאנס, ג'יימס ג'ונסון, רז'ואל באטלר.
חוץ מזה חלוקת הדקות שונה מאוד. החמישיה של הבולס - רוז, דנג, בוזר ונואה משחקים הרבה פחות דקות, משהו כמו פחות 5 דק' לכל שחקן בהשוואה לעונה שעברה. במקביל שחקנים כמו CJ ווטסון ורוני ברואר שהיו בשנה שעברה יותר על הספסל ובין השאר בגלל הפציעה של המילטון מקבלים עוד דקות. התוצאה של זה היא פחות שחיקה של שחקני החמישיה, הרחבת הרוטציה והורדה מהעומס. הדברים האלו חשובים במיוחד בעונה אינטנסיבית כמו זו ומלאת פציעות, ורואים שת'יבידו לקח את זה בחשבון בחלוקת הדקות. ראו את זה טוב בסדרה מול ההיט בשנה שעברה, שהבולס אחרי הראלי של סוף העונה (הם סיימו עם איזה 1-13 את העונה הסדירה) והסדרה מול ההוקס, כבר לא היה להם אוויר וכח ברגליים.

אבל איזה חוסר מזל יש לקבוצה הזו. המילטון רק חזרה מפציעה, ותוך דקה של משחק נפצע באופן קשה בכתף. עדיין אני בכלל לא בטוח שהם צריכים שינוי והם בהחלט יכולים בכלים הנוכחיים לנצח את ההיט בסדרה. הם יותר עמוקים בספסל, טובים יותר בעמדות הגבוהים, יש להם קלעים מעולים מבחוץ (שזו נקודת תורפה של ההיט) וגם יש להם איזה רוז אחד. האם באמת שווה להם להחליף את אחד מהחלקים המרכזיים בפאזל הנוכחי שלהם תמורת שחקן שלא בטוח שישתלב במרקם הקבוצתי? לדעתי בגלל שהם מורכבים משחקנים שהם יחסית נייס גאייס וילדים טובים קצת עושים להם אנדר אסטימיישן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 8:34 pm 
Senior

איזה טרייד הבולס כבר יכולים לעשות על האוורד? ביינום+גאסול\לופז+הבחירה של הנטס הרבה יותר משתלמים לאורלנדו מדנג\נואה , ובוזר הוא חוזה כבד להחריד שקבוצה בבנייה ממש לא תרצה. הצעה של נואה+דנג+ אשיק+ בחירות דראפט זה סיפור אחר, אבל אני לא בטוח שזה יקדם את הבולס צעד קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 9:31 pm 
Hall of Famer

זה נחמד שאתה מציע את כריס האמפריז כשחקן האסל במקום בוזר, אבל האמפריז שחקן הגנה אולי גרוע יותר מבוזר, עם כל יכולת הריב' שלו. בדיוק כמו חטיפות, בדיוק כמו חסימות, ריבאונדים הם לא אינדקציה למשחק הגנה טוב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 9:39 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נורטון כתב:
ראובן כתב:

אבל לכן הטריידים שהצעתי, הם בעבור שחקנים פחות טובים במובהק מבוזר, אבל כאלה ש(אני מקווה) לא ייעלמו בפלייאוף, ושבכל מקרה יתנו את ההגנה וההאסל שבוזר לא יכול לתת.

ועל זה בדיוק דיברתי - על לעשות טרייד שמעביר שחקן תמורת שחקנים במובהק פחות טובים ממנו. רק רע יכול לצאת מזה בסיטואציה של שיקגו, מעבר לזה שזה לא נשמע רעיון כל כך טוב גם ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 07, 2012 1:15 am 
Freshman

שחף, הבולס לא יציעו את נואה ודנג תמורת האוורד כשאין שום ערובה לכך שהוא יחתום על חוזה חדש בשיקאגו.

הבולס עדכנו שהפציעה של ריפ כנראה לא רצינית והוא day-to-day. מצד שני, הוא היה day-to-day כבר קרוב לחודש כך שלא יודע אם ניתן להסיק מזה משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 07, 2012 1:34 am 
Sophomore

שיקגו לא צריכה להתרכז בטריידים. חומר השחקנים שיש לה מספיק טוב כדי להגיע לפלייאוף, גם מול מיאמי, כשווים מול שווים (ואולי פייבוריטים). אם שיקגו תגיע בריאה, בסגל מלא, עם יתרון ביתיות - היא לא אנדרדוג גם מול מיאמי. התוספת של המילטון מאוד משמעותית למשחק ההתקפה, ומי שראה העונה את שיקגו איתו ובלעדיו (כשרוז כשיר) מבין את ההבדל. יש מספר הבדלים בין שיקגו הזו לשיקגו מודל 2010/1. ההבדל העיקרי, כאמור, הוא המילטון לעומת בוגנס. מי שראה את המשחק של שיקגו במיאמי צריך להבין את החשיבות של המילטון למצ'-אפ מול ההיט (גרם לוייד להתרוצץ אחריו לא מעט). שיקגו, למשל, היא קבוצה יותר מנוסה העונה. אמנם לבוזר היה גם בעונה שעברה קילומטרז' פלייאוף נאה, אבל דריק רוז, לואול דנג וג'ואקים נואה, שהם הלב והנשמה של הקבוצה הזו, צורכים כל דקת פלייאוף ומרוויחים ניסיון במעמדים הללו. חוץ מזה, המילטון משמעותי גם כאן. על ההבדל לשחקני הספסל בכלל אין מה לדבר. בנוסף, וזה אולי האלמנט החשוב ביותר - העונה הכוכבים של שיקגו משחקים הרבה פחות דקות. לא הייתי פוסל על הסף אפשרות ששיקגו נתנה לכוכבים שלה לנוח עם חצאי פציעות (ולא כדי שיהיו בריאים, אלא כדי שינוחו). ארבעת שחקני החמישייה שנשארו מהעונה שעברה משחקים פחות העונה. רוז ודנג גם נחו בגלל פציעות ממושכות.
הבדל נוסף הוא המשכיות. שחקנים כמו רוני ברואר, עומר אשיק וג'ון לוקאס עשו קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת המעמד והתוצרת שלהם לטובת הקבוצה. ההמשכיות באה לידי ביטוי לא רק בהזדמנות שהשחקנים הללו מקבלים העונה, אלא גם בתיאום הפנטסטי בין הקבוצה, תיאום שמתבטא ברוטציה הגנתית כמעט מושלמת ותנועת כדור מאוד מתואמת בהתקפה.
יתרון נוסף שעובד לטובת שיקגו הוא בית חזק, במיוחד בפלייאוף. בעונה שעברה שיקגו הפסידה למיאמי ביונייטד סנטר, אבל לסדרה ההיא היו התירוצים שלה, ואני מניח ומקווה שהם לא יהיו גם העונה. כאמור, הכל חוזר לעניין הבריאות. אם השחקנים יהיו בריאים, אז אני חושב שהספסל של שיקגו חזק מאוד. יש קלעים מצויינים כמו קורבר ולוקאס (קורבר קולע העונה יותר שלשות, באחוזים יותר גבוהים), יש שומרים מעולים (ברואר, גיבסון ואשיק) ויש את סי ג'יי ווטסון שאני לא בטוח שנופל ברמתו מכמה רכזים פותחים בצמרת המזרח (ג'ף טיג או דרן קוליסון). צריך להתעכב על הטקטיקה המעניינת של טום ת'יבודו, שמשתדל להעלות את הצמד אשיק את גיבסון ביחד, ובכך יוצר תיאום כמעט עיוור בין השניים בהגנה (בהתקפה הם פשוט סובלים מיכולת נגרית, אז אין צורך בתיאום). עניין התיאום נזקף גם לזכות צמד הגבוהים המרכזי של הבולס.

כאן אני מגיע לעניין הטרייד - אני לא חושב ששיקגו צריכה להשתגע כדי להשיג טרייד. כמו שכתבתי, אני חושב שחומר השחקנים מספיק טוב כדי לאיים על האליפות. בקצב הנוכחי, שיקגו לא תהיה אנדרדוג מול אף קבוצה בשום שלב. לדעתי, אסור לגעת בלואול דנג. מדובר באנדרייטד גדול מאוד, שחקן יעיל ושומר עצום. שחקן אינטליגנטי שמחבר את השחקנים והופך אותם לקבוצה. במשחקים בהם הוא נעדר בגלל פציעה שיקגו לא נראתה טוב. במיוחד בהגנה. החשיבות שלו להרכב של שיקגו, ולשיטה של ת'יבודו, היא מכריעה. ת'יבודו עצמו חושב ככה, ולכן לשמחתי אני לא רואה את שיקגו מעבירה אותו בטרייד. גם לא על האוורד (בעיקר בגלל העובדה שהאוורד לא מעוניין כ"כ בשיקגו, אבל גם בגלל שדנג לבדו לא יספיק לטרייד). שחקן נוסף ששיקגו צריכה להשאיר, באופן פחות בוהק, הוא ג'ואקים נואה. נואה התחיל את העונה לא טוב, בלשון המעטה, אבל בתקופה האחרונה הוא מצויין. בשבעת המשחקים האחרונים (רצף הניצ' של שיקגו) הוא עלה מ-9.6 ריב' למשחק ל-14.2 ריב' למשחק, עם שליטה מוחלטת על הכדורים החוזרים גם מתחת לסל של היריבה. האפשרות לנקודות מהזדמנות שנייה שנואה מספק לשיקגו היא נשק משמעותי בשיטה של הבולס.
אני לא יודע אם זה אפשרי, אבל הטרייד היחיד שבא בחשבון להערכתי הוא קרלוס בוזר תמורת פאו גאסול. גם טרייד כזה, אגב, לא בטוח יביא לתוצאה טובה. אני לא חושב שצריך להקל בהשפעות של תיאום בין שחקנים, היררכיה התקפית ויציבות.

נערך לאחרונה על ידי אמיר שפירא בתאריך ד' מרץ 07, 2012 1:55 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 07, 2012 1:37 am 
Hall of Famer

האמפריז ומורו תמורת בוזר? :shock: אני מבין שהבחור מושמץ, אבל זה כבר באמת מוגזם. רק מי שלא ראה את בוזר משחק השנה, יכול לחשוב שהוא פחות טוב השנה.
הדבר העיקרי הטוב שקרה לבוזר, זה שירד ממנו הלחץ. לא רק שזו הקבוצה של די-רוז, הוא יודע שגם לואל דנג לפניו ואולי אפילו נואה. כלומר, סקורר שלישי וריבאונדר שני בקבוצה שרצה לאליפות.
מעבר לזה, השילוב עם נואה השתפר. יש ביניהם משחק מסירות בין גבוהים מהמשובחים שיצא לי לראות בליגה.
כמו כן, הוא משקיע יותר בהגנה, והבולס עושים הגנה נפלאה.

הייתי הולך על טרייד של הווארד וגלן דיוויס תמורת בוזר + נואה + קורבר/ברואר + 3 בחירות דראפט סיבוב ראשון + כסף.
הבולס מקבלים הווארד אבל מוותרים על הקו הקדמי, עתיד בדראפט, ומישהו אחד בעמדה 2/3 שיכול להיות שיהיה קריטי בפלייאוף (מחסור בשלשות/הגנה). מצד שני, זה שילוב סנטר-רכז שטרם נראה בליגה כבר הרבה שנים, ובשילוב עם המוח הקודח של טום תיבודו יכול להיות קטלני.
אורלנדו מקבלת שני גבוהים מוכשרים (שאפשר להעביר אותם גם בטרייד), שחקן בעמדה 2-3 שיכול להיות גם שחקן פותח אצל הרבה קבוצות בליגה ו-3 בחירות דראפט סיבוב ראשון שצפויות להיות נמוכות + כסף. אלא אם כן הם יוכלו להשיג אשכרה אולסטאר וכמה שחקנים נוספים תמורת הווארד, לא חושב שיקבלו הצעה טובה יותר ממה שהעליתי.

אמיר - גאסול על בוזר סטרייט אפ לא יעבוד, כי גאסול פשוט טוב יותר. הלייקרס ירצו הרבה יותר על גאסול ממה שהוא באמת יתרום. כלומר, זה יהיה גאסול תמורת בוזר + קורבר/ברואר + ווטסון + בחירת דראפט סיבוב ראשון. לא חושב ששווה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 07, 2012 1:48 am 
Sophomore

ממש לא שווה. אפילו אם תוריד את ווטסון ובחירת דראפט. אני גם חושב שאתה מוותר על יותר מדי בטרייד שהצעת על האוורד ודייוויס.

אגב, משום מה שכחתי להתייחס לזה בהודעה הקודמת - היתרון הגדול ביותר של שיקגו על יריבותיה נמצא על הקווים - טום ת'יבודו (במיוחד מול ספולסטרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 07, 2012 5:47 am 
Hall of Famer

אני אבהיר. הסיבה לת'רד הזה היא הפציעות החוזרות ונשנות של המילטון. בקצב הזה, קשה לי לראות אותו מחזיק באינטנסיביות של פלייאוף, גם אם אף פציעה שלו לא הייתה חמורה במיוחד. איתו בהרכב, אני לא חושב שצריך לעשות שינויים כלשהם, מלבד אולי טרייד על הווארד אם הוא רלוונטי. בלעדי המילטון... לא הייתי מספיד את הבולס אבל הסיכוי שלהם לקחת את הכל - וזו בסופו של דבר המטרה - הוא נמוך מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 07, 2012 11:19 am 
מנהל פורום

בסופו של דבר זה הרבה עניין של מזל. גם וייד למשל הוא בעל רגליים פריכות שיכול להשבר בתדירות גבוהה. אבל זה לא מונע מההיט לבנות עליו (למרות שהוא נעדר כבר לא מעט משחקים העונה). אותו דבר עם ריפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 7:26 pm 
Hall of Famer

גילאים שונים, רמת תדירות שונה של פציעות בשנתיים האחרונות. לא חושב שיש מקום להשוואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה