סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 11, 2024 12:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 82 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אולסטאר ישראלי
הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 12:05 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
חלאס, כמה אפשר להיות שלילי. בוכבינדר הוא לא ג'וואל מקגי ואפילו לא לוואל דנג מבחינה אתלטית. עשה גימיק נחמד, נתן שואו חביב עם קריצה להטבעה של גריפין. יאללה, תפרגנו לבחור.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 1:18 pm 
Junior

הטבעת הגמר באמת הייתה לא מדהימה... לא רעה אבל לא מעיפה.
אבל 2 הדאנקים בסיבוב הראשון - וואו, מאוד מאוד מרשים.
בהחלט 2 דאנקים מעולים.

ודים - באתר ערוץ הספורט יש תקציר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 1:33 pm 
Senior

האמת שהדאיג עם המכונית היה אולי החלש ביותר שלו ולדעתי רק מבהיר כמה הדאנק של גריפין היה יותר גימיק מבאמת דאנק גדול.
הדאנקים האחרים שלו באמת היו מרשימים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 2:12 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אגב, מה הקטע עם בוכבינדר?

רציתי להביא מתישהו ציטוטים מכתבה שעשו עליו במקור ראשון, שאפשר היה להבין ממנה שהוא שחקן NBA שבמקרה לא רואה מגרש בבני השרון. גם דיבורים על האתלטיות וגם ציטוטים מכל מיני סקאוטים על יכולות ההגנה שלו. אז מסתבר שהעניין עם האתלטיות לא היה כזה מוגזם, איך הוא לא מצליח לעשות כלום באחת הקבוצות הגרועות בליגה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 3:06 pm 
Hall of Famer

מה שאהבתי בדאנק עם האוטו היה שהוא נתלה על הסל, ירד לאוטו ונסע. סוג של נסיעת ניצחון...
אגב אוטו, זה לא עושה נזקים לפרקט?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 3:58 pm 
Junior

שני הדאנקים הראשונים שלו מדהימים, במיוחד הראשון. אני זוכר מהנוער שהוא היה אתלט אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 3:58 pm 
מנהל פורום

עכשיו ראיתי שמסרו לו לפולו בדאנק עם האוטו, ומהזווית שהראו באתר ערוץ 5 נראה שגם האוטו יותר רחוק ממה שחשבתי ולא ממש מתחת לסל, אז אני מתקן את עצמי.
גם ההטבעה הזאת וגם השתיים שקדמו לה בהחלט מרשימות ודורשות גם ניתור טוב וגם תזמון נכון וקואורדינציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 4:40 pm 
Junior

בוכבינדר אכן היה אתלט מדהים בנוער אבל כבר אז היה די ברור ששחקן לא ייצא ממנו. חוץ מאתלטיות ונתונים פיזיים אין לו שום כישורי כדורסל, אפילו לא בינוניים. לא קליעה, לא עבודת רגליים, לא אינטיליגנציית משחק יוצאת דופן. אפילו בתור שחקן הגנה הוא בינוני מינוס.

מה שכן, תפור לתחרויות מהסוג הזה. באמת מהאתלטים היותר טובים בכדורסל הישראלי.

המשחק עצמו היה די מגוחך אבל הישראלים מנצחים בסוף אז אני מניח שקופל יכול להיות מרוצה (על רקע הכיסאות הריקים ביציע). באולסטאר ביוון לפני שנתיים סופו קלע ארבעים ומשהו נקודות ונבחר לMVP, אז מה לנו כי אלין, סליחה נלין על אלישי כדיר? גם מול קונוסים זה לא פשוט לקלוע 4/5 משלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 5:37 pm 
Junior

תחרות ההטבעות הייתה נחמדה מאוד.
ניכר כי בוכינדר השקיע המון מחשבה על התחרות הזאת ובאופן שבה יבצעו את ההטבעות, השאר קצת(הרבה) פחות.

אגב, למרות מה שטוענים באתר ספורט 5, בלו לא זה שניצח בעונה שעברה בתחרות השלשות אלא מקלינטון שהיה בשנה השבע בגליל/גלבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 6:27 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

תחרות השלשות היתה מביכה ברמות. קודם כל העובדה שזרקו צמדים ולא יחידים, כך שהכרוז הפריע לקולעים עם עדכון התוצאה כל הזמן. גם התוצאות היו מוטעות (דאוול היה צרך לעלות לגמר אאל"ט).
אני לא זוכר מתי ראיתי את דיוויד בלו מחטיא 8 שלשות רצופות. אני לא יודע אם אחרי התחרות הוא גמר בליבו להמשיך עוד שנה לשחק רק בשביל לקחת את התחרות בעונה הבאה, או לפרוש בגלל הבושה שהפסיד בסיבוב הראשון לעמית שמחון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 6:29 pm 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

עמית שמחון נתן הופעה יוגוסלבית מעוררת פליאה, מי זה הבן אדם הזה ומאיפה הוא צץ ואיפה הוא קנה את הג'אמפ שוט הקלאסי הזה?

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 8:16 pm 
Senior

דייבי ג'ונס כתב:
בוכבינדר אכן היה אתלט מדהים בנוער אבל כבר אז היה די ברור ששחקן לא ייצא ממנו. חוץ מאתלטיות ונתונים פיזיים אין לו שום כישורי כדורסל, אפילו לא בינוניים. לא קליעה, לא עבודת רגליים, לא אינטיליגנציית משחק יוצאת דופן. אפילו בתור שחקן הגנה הוא בינוני מינוס.

מה שכן, תפור לתחרויות מהסוג הזה. באמת מהאתלטים היותר טובים בכדורסל הישראלי.

המשחק עצמו היה די מגוחך אבל הישראלים מנצחים בסוף אז אני מניח שקופל יכול להיות מרוצה (על רקע הכיסאות הריקים ביציע). באולסטאר ביוון לפני שנתיים סופו קלע ארבעים ומשהו נקודות ונבחר לMVP, אז מה לנו כי אלין, סליחה נלין על אלישי כדיר? גם מול קונוסים זה לא פשוט לקלוע 4/5 משלוש.

אפשר לחשוב שאנחנו משופעים באתלטים משובחים, קלעים טובים או גארדים עם אינטליגנצייה גבוהה. כנראה שמישהו פיספס את הבחור בנוער ואם אין לו את הדברים האלה(קליעה בעיקר זה דבר שאפשר לעבוד עליו) האשמה היא במאמנים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 9:12 pm 
Junior

אין ספק. לפטר את כולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 09, 2012 10:00 pm 
Senior

לא, באמת שאני מסתכל על יניב גרין זורק עונשין או על גל מקל זורק באופן כללי ותוהה מה לעזעזל מאמני הנוער בארץ עושים באימונים שלהם. אני זוכר את גרין מפסיד לאיציק זוהר בחיובים לפני משחק ליגה לפני שנה נדמה לי. בהחלט גרם לתהיה על מה ולמה האיש בכלל הגיע לספסל של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:16 am 
מנהל פורום

לגל מקל יש באמת סגנון זריקה כל כך גרוע? לא זכור לי.
גרין זה באמת מקרה קצת חריג. כל פעם ששומעים אותו מתראיין, או אפילו מספיק שרואים אותו משחק, רואים שאין באמת תשוקה למשחק. זה סך הכל מקור פרנסה והוא תמיד עשה את המינ' הנדרש. עם הנתונים הפיזיים שלו הקליעה שיש לו הספיקה לו להרוויח מספיק כסף. מעל גיל מסויים (14-15) זה לא מספיק שיהיה לך מאמן טוב, צריך גם שתהיה לך מוטיבציה לרצות להשתפר ולהיות ממש טוב. לא סתם הוא הגיע לשיא שלו יחסית מוקדם בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:39 am 
Hall of Famer

והרי עוד פרה קדושה שאפשר לשחוט. "קליעה הכי קל לשפר".
בתיאוריה נכון. בפועל, כדורסל זה לא אימון קליעות או משחק חיובים. יש הגנות עם אנשים חיים שמנסים למנוע ממך לקלוע סל. בשביל להיות שחקן כדורסל בטח שלא מספיק רק אתלטיות ו"לשפר את הקליעה כי זה הכי קל". כמו שאני רואה את זה, שיפור הקליעה תמיד צריך להיות בנוסף, ולא הדבר היחיד לעבוד עליו רק כי זה נחשב קל (ספרו את זה לטיי "השנה עבדתי על הקליעה בקיץ" תומאס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:51 am 
Hall of Famer

ודים, למקל יש סגנון קליעה מזעזע, הוא מוסיף איזו תנועה עם היד התומכת, לא ברור מה הולך שם, עוד יותר לא ברור איך הוא קלע בכלל לא רע עם המכניקה הזאת.

תותח אם אתה רוצה לשחוט פרה קדושה, תנסה לקחת סכין גדול של ארקוס ולא כפית פלסטיק. לפעמים שיפור הקליעה זה הדבר שמקפיץ אותך קדימה (קרל מאלון, נא הצג שני תארי MVP בבקשה). כשאומרים שקליעה זה הדבר הקל ביותר לשפר, זה לא אומר שתלך לזרוק קיץ שלם ובום אתה רג'י מילר. מתכוונים שבניגוד לשאר האספקטים של המשחק שמאד מאד קשה (שליטה בכדור למשל) עד בלתי אפשרי (ג'וואל מקגי ומהלכים לא מטומטמים), קליעה אפשר לשפר, עם עבודה מאד קשה והתמדה ותהליך בכלל לא קל, אבל אפשרי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 1:01 am 
מנהל פורום

קליעה היא אכן דבר מאוד מורכב. גם בקליעה יש איזשהו מן פוטנציאל טבעי מולד, שאין לכל אחד. יהיו כאלה שפתאום בקיץ אחד, עם המאמן המתאים, יהפכו מלהיות קלעים גרועים ללהיות קלעי שלשות טובים מאוד ויהיו שחקנים שגם חמישה מאמנים אישיים ו-5,000 זריקות ביום לא יעזרו יותר מדי לאורך זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 3:57 am 
Senior

ודים כתב:
לגל מקל יש באמת סגנון זריקה כל כך גרוע? לא זכור לי.
גרין זה באמת מקרה קצת חריג. כל פעם ששומעים אותו מתראיין, או אפילו מספיק שרואים אותו משחק, רואים שאין באמת תשוקה למשחק. זה סך הכל מקור פרנסה והוא תמיד עשה את המינ' הנדרש. עם הנתונים הפיזיים שלו הקליעה שיש לו הספיקה לו להרוויח מספיק כסף. מעל גיל מסויים (14-15) זה לא מספיק שיהיה לך מאמן טוב, צריך גם שתהיה לך מוטיבציה לרצות להשתפר ולהיות ממש טוב. לא סתם הוא הגיע לשיא שלו יחסית מוקדם בקריירה.

צריך להודות שלגרין אין תשוקה למשחק אבל סוכנים מעולים יש לו. איך לעזעזל קבוצת כדורסל באיטליה החליטה להחתים אותו על תקן זר? מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 5:20 am 
Hall of Famer

אני לא אומר שקליעה לא יכולה להקפיץ אותך קדימה, אני סה"כ אומר שאתה לא יכול לנתק את זה מהמשחק. לא זכור לי שחקנים שהיו אתלטים נטו בלי שום יכולות אחרות, שיפרו את הקליעה והופ - הפכו לשחקני כדורסל.
קח את אמארה סטודמאייר כדוגמא. שחקן שהגיע עם הרבה אתלטיות לליגה, ועם השנים שיפר את הקליעה כתוצאה מהפציעה שהייתה לו והירידה באתלטיות. אממה? לפני אותה פציעה, הבנאדם דפק 37 נק' בממוצע למשחק על הראש של טים דאנקן בגמר המערב.
כנ"ל בוזר שנתת כדוגמא בת'רד אחר. בניגוד למה שכתבת, בוזר עשה את השדרוג בעונה השנייה בקליבלנד. בהחלט, שיפר את הקליעה והוא בהחלט מתבסס עליה היום, אבל מי שחושב שבוזר הוא ג'אמפ שוטר וגמרנו, פשוט לא ראה אותו משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 11:37 am 
Hall of Famer

רק לדייק תותח, אמרה לא דפק 37 נק' על הראש של דאנקן, שבכלל שמר באותה סדרה את קיו ריץ'. המטרה של הספארס באותה סדרה הייתה להפחית את האפקטיביות של נאש ומשחק הריצה של הסאנס. מאחר שההתקפה של הסאנס הייתה יותר גדולה מהשמיכה ההגנתית של הספארס אז היה צריך לוותר על משהו. המשהו היה הנק' של אמרה. אם אני זוכר נכון אבל, את רוב הנזק שלו אמרה עשה ב-43 הדקות הראשונות של המשחקים. בנוסף לאמרה היו עונות לא פחות טובות מאז אחרי הפציעה.

יש לי דוגמא בדיוק לשחקן שאין לו שום יכולות כדורסל, אתלטיות נטו ושיפור הקליעה הפך אותו לשחקן תורם - לתרועות מוק, קבל את דורל רייט

ושוב, אתה לוקח את העניין לקיצון, אף אחד לא אמר שכדורסל זה חיובים וקליעה זה הדבר היחידי שחשוב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 1:52 pm 
Hall of Famer

לא רק שהוא עשה את זה מול דאנקן, לא היה חסר הרבה שהוא היה מטביע את דאנקן ביחד עם הכדור.

לגבי רייט, אשמח אם תספר ליושבי הפורום מה הוא עושה השנה בגולדן סטייט. אני אחסוך לך - 9.7 נק' (40% מהשדה, 35% לשלוש).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 7:32 pm 
Hall of Famer

לא זוכר ולא יודע הכל, אבל אני כן ראיתי לפחות סדרה אחת מהמשחק ההוא, ואמארה צלף מעל דאנקן כאילו אין מחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 7:32 pm 
Hall of Famer

לא זוכר ולא יודע הכל, אבל אני כן ראיתי לפחות סדרה אחת מהמשחק ההוא, ואמארה צלף מעל דאנקן כאילו אין מחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 9:33 pm 
Hall of Famer

אז אני במקרה לא ראיתי משחק אחד מהסדרה, אלא את כל הסדרה והדבר שהכי התפעלתי ממנו מהספרס זה היה העובדה שרוב הזמן פופ הימר על הקליעה של קיו-ריץ' כשהוא שם את דאנקן עליו, שנתן לו את הקליעה ורימה לטובת הצבע ועזרה. בגלל זה חשבתי ואני עדיין חושב שהפציעה של ג'ו ג'ו כל כך הייתה משמעותית. עם ג'ו ג'ו, דאנקן לא היה יכול לשמור אותו, היה חייב לעבור לשמור על שון מריון, מצ' אפ קשה הרבה יותר ומצ'אפ שהיה מונע מדאנקן לבוא לעזרה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 82 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], סאבוניס ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה