סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 11, 2024 8:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: nba לשישי
הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:55 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לפי מה שהבנתי מהטרייד משין, אי אפשר בכלל להשתמש בטרייד אקספשן בטרייד שאתה מציע. לפי מה שראיתי בטרייד משין, האקספשן מכסה חוזים שהקבוצה השנייה מעבירה, כאשר אי אפשר להשתמש בה לכסות רק חלק מהחוזה אלא את כולו. כלומר בהעברה של ברנד, איגי ומיקס, אפשר להשתמש ב-8 מיליון חריגה של אודום רק כדי לכסות את ה-800 אלף של מיקס ולא את ה-13 וה-17 מיליון של בראנד.

אם פילי מוכנים לספוג את החוזה של וולטון, אז אפשר אין בעיה. אם לא, תמיד אפשר לערב קבוצה שלישית ולעשות משהו קצת יותר יצירתי.

לגבי הלייקרס, הגנתית איגי מושלם. התקפית הרבה פחות. לפי ההרגשה שלי ומה שראיתי, הלייקרס לא רצים הרבה אם בכלל. היכולת האתלטית של איגי במגרש הפתוח פחות תבוא לידי ביטוי. איגי גם קלע חוץ לא טוב (למרות עונת שיא העונה) דבר שיצופף את ההגנות כנגד הלייקרס. וכאמור התלות שרק תגדל בביינום. אם הייתי הלייקרס לא הייתי עושה את הטרייד הזה אם ברנד כלול בו. אם אפשר להשיג טרייד יותר יצירתי עם קבוצה שלישית שייתן עוד עזרה מתחת לסל עם חוזה יותר נוח או הכי טוב, חוזה נגמר, אז הייתי חושב על כך ברצינות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: nba לשישי
הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 3:13 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
איגודאלה שחקן שנבנה מהתקפה מאוזנת וקבוצתית, לא? מה הוא יכול לתת ליד אגו-מניאק כמו קובי? כמה זריקות הוא ייקח בקבוצה איתו ועם ביינום? מייק בראון גם לא ידע לנצל אותו לדעתי.
לא שווה לאבד בשביל זה את גאסול, בטח כשאין גבוה נורמלי אחר מלבד ביינום.
פלאש, אתה לא טועה לגבי ברנד, אבל זה בגלל הסגנון של קולינס והסיקסרס. קבוצה מאוד לא אנוכית, קבוצה שנבנית על הגנה חזקה ומשחק חכם בהתקפה. אני חושב שאם יצטרף ללייקרס הוא ידרדר במהירות.

אוריאל, בקשר לסקרמנטו: אני חושב שהמהלך הכי חכם שהם יכולים לעשות זה לוותר על כישרון כדי לקבל יעילות. אני חושב שהם צריכים לנצל את ההייפ שנשאר (אם נשאר) סביב טייריק אוואנס ולהשיג תמורתו איזה שני פילרים יעילים (הגיוני להציע טרייד אוואנס על באטייה ומילר ממיאמי?). ת'ורנטון, תומאס וקאזינס, בתקווה שסאלמונס יחזור לחיים (ויגיעו גבוהים בדראפט הקרוב), הם באמת שלד טוב לקבוצת פלייאוף בעוד שנתיים-שלוש. הדבר הכי חשוב שהקינגס צריכים לעשות זה לקחת את קאזינס כפרויקט. לשדך לו מישהו שילמד לסדר לו את המוח. הפוטנציאל שלו אדיר. צריך להיות מטובי הגבוהים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה